Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Kto rządzi tym domem wariatów?

Posted by Marucha w dniu 2012-07-02 (Poniedziałek)

WHO RUNS THE MADHOUSE?
http://snippits-and-slappits.blogspot.se/2012/07/who-runs-madhouse.html
Dr Paul Craig Roberts – 1.07.2012, tłumaczenie Ola Gordon
Źródło: CAN THE WORLD SURVIVE WASHINGTON’S HUBRIS?
[Czy świat przeżyje amerykańską pychę?]
Grafika i nagłówki Lasha Darkmoon (LD)

KTO RZĄDZI AMERYKĄ?

Kiedy prezydent Reagan mianował mnie na asystenta sekretarza skarbu ds. polityki gospodarczej, powiedział mi, że musimy odbudować amerykańską gospodarkę, uratować ją przed stagflacją, żeby całą jej potęgą przekonać sowieckie przywództwo do negocjacji w sprawie zakończenia zimnej wojny. Powiedział, że nie było żadnego powodu by nadal żyć pod groźbą wojny nuklearnej.

Administracja Reagana zrealizowała oba cele, żeby tylko być świadkiem, jak te osiągnięcia zostały odrzucone przez kolejne administracje. To wice prezydent i następca Reagana, George Herbert Walker Bush, jako pierwszy naruszył porozumienia Reagan-Gorbaczow, poprzez włączenie byłych części składowych sowieckiego imperium do NATO i ulokowanie zachodnich baz wojskowych przy rosyjskiej granicy.

Proces otaczania Rosji takimi bazami wojskowymi nie słabł w kadencjach kolejnych jego następców, dzięki różnym “kolorowym rewolucjom” finansowanym przez Amerykańską Fundację na rzecz Demokracji (NED), uważaną przez wielu za front CIA.

Waszyngton nawet próbował zainstalować kontrolowany przez siebie rząd na Ukrainie – i udało mu się to w byłej sowieckiej Gruzji, miejscu narodzin Józefa Stalina. Prezydent Gruzji, kraju położonego między Morzami Czarnym i Kaspijskim, jest marionetką Waszyngtonu. Ostatnio ogłosił, że była sowiecka Gruzja jest na liście zaplanowanych na rok 2014 nowych członków NATO.

Kto zagraża komu? Każda z 45-ci czarnych kropkek to amerykańska baza.

Ci którzy pamiętają, wiedzą, że NATO, Organizacja Sojuszu Północno-Atlantyckiego była sojuszem zawiązanym między Europą zachodnią i USA przeciwko zagrożeniu ze strony Armii Czerwonej pustoszącej zachodnią Europę. Północny Atlantyk jest bardzo daleko od Mórz Czarnego i Kaspijskiego. Jaki jest cel tego, żeby Gruzja stała się członkiem NATO, jeśli nie założenie waszyngtońskiej bazy wojskowej zagrażającej Rosjanom?

Dowody są przytłaczające, że Waszyngton – obie partie – mają na celowniku Rosję i Chiny.

Kwestia tego czy celem jest tu zniszczenie obu krajów, czy tylko uniemożliwienie obu krajom wyrażania sprzeciwu wobec hegemonii Waszyngtonu na świecie, jeszcze nie jest jasna. Niezależnie od celu, prawdopodobnym rezultatem będzie wojna nuklearna.

NADCHODZI ARMAGEDON. . .

Prostytuująca się amerykańska prasa udaje, że niedobry rząd syryjski morduje niewinnych obywateli, którzy jedynie chcą demokracji, i że jeśli ONZ nie zainterweniuje militarnie, Stany Zjednoczone będą musiały to zrobić żeby ratować prawa człowieka.

Rosja i Chiny są szkalowane przez amerykańskich funkcjonariuszy za sprzeciw wobec każdego pretekstu NATO-wskiej inwazji Syrii.

Oczywiście fakty są zupełnie inne od przedstawianych przez prostytuujące się amerykańskie media i członków amerykańskiego rządu.

Syryjscy “buntownicy” są dobrze uzbrojeni,  walcząc z syryjską armią.

Buntownicy dokonują rzezi na cywilach i donoszą swoim prostytutkom medialnym na Zachodzie, że zrobił to syryjski rząd, a zachodnie prostytutki medialne głoszą tę propagandę.

Ktoś zbroi “buntowników”, skoro broń można nabyć na lokalnych syryjskich targowiskach. Większość inteligentnych ludzi uważa, że broń pochodzi z Ameryki lub od amerykańskich surogatów.

“DIVIDE ET IMPERA” – DZIEL I RZĄDŹ

Celem jest podział Syrii na drobne sekciarskie państewka ciągle skaczące sobie do gardeł. Idealnie osiągnięto by to poprzez wojnę, która w Syrii uczyniłaby to samo, co spektakularnie zrobiono w Iraku, Afganistanie i Libii – tzn. zniszczyenie ich infrastruktury i pozostawieni ich w stanie zruiny.

Kiedy zniszczy się Syrię i poszerzy tereny Izraela, dodając terytoria już skradzione na bogatych w wodę Wzgórzach Golan, następnym krokiem będzie podział Iranu i kradzież zasobów jego ropy i gazu. Iran jest duży. Syria jest mała i leży na drodze do Iranu. Jak mówią neokonserwatywne jastrząbki w Waszyngtonie: “Prawdziwi mężczyźni idą na Teheran!” (LD)

(Więcej info o roli Izraela w sytuacji syryjskiej zob. ‘Israel, Master of Puppets in Syria Unrest.’[Izrael, animator marionetek w syryjskim niepokoju)

A zatem Waszyngton rozpoczął wojnę domową w Syrii, tak jak w Libii, ale tym razem naiwni Rosjanie i Chińczycy to zrozumieli i odmówili poparcia rezolucji ONZ, jak w przypadku tej wykorzystanej przez Zachód przeciwko Kaddafiemu.

Żeby obejść tę barykadę, wyciągnęli stary myśliwiec Phantom z .ery wojny wietnamskiej w latach 1960 i kazali Turcji lecieć nim nad Syrią. Syryjczycy zestrzelą go, i wtedy Turcja zaapeluje do sojuszników NATO o pomoc przeciwko Syrii. Pozbawiony opcji ONZ, Waszyngton skorzysta ze spełnienia obowiązku w ramach NATO, i pójdzie na wojnę w obronie członka NATO ze zdemonizowaną Syrią.

Tu zestrzelono turecki samolot nad morzem.

Co robił turecki samolot węsząc w syryjskiej przestrzeni powietrznej? – Błagał o zestrzelenie!

To dlatego, żeby Turcja dała NATO cassus belli, pretekst do totalnego ataku na Syrię naruszającą prawo międzynarodowe. Waszyngtońscy podżegacze wojenni mają tylko jeden sposób na życie w tej chwili – sprzedaż broni porozdzieranym wojną krajom, a potem systematyczną grabież ich zasobów. (LD)

Neokonserwatywne kłamstwo stojące za waszyngtońskimi wojnami jest takie, że Ameryka przynosi demokrację atakowanym i bombardowanym krajom.

Żeby sparafrazować Mao: “demokracja wychodzi z lufy karabinu”. Ale arabska wiosna nie przyniosła demokracji, jak w Iraku i Afganistanie, dwóm krajom “wyzwolonym” przez amerykańskie demokratyczne inwazje.

Co przynosi Ameryka – to wojny domowe i rozpad krajów, co osiągnął reżim prezydenta Billa Clintona w byłej Jugosławii. Im więcej krajów porozdziera się na kawałki i rozpuści w rywalizujących ze sobą frakcjach, tym potężniejszy jest Waszyngton.

Putin rozumie, że sama Rosja jest zagrożona nie tylko przez finansowaną przez Waszyngton “rosyjską opozycję”, lecz także przez rozgrywki pośród muzułmanów powstałe w wyniku waszyngtońskich wojen ze świeckimi krajami muzułmańskimi, takimi jak Irak i Syria. Ten konflikt szerzy się na samą Rosję i stwarza jej problemy takie jak czeczeński terroryzm.
Kiedy obala się świecki kraj, frakcje islamskie są gotowe do rzucania się sobie do gardeł. Wewnętrzne walki czynią je bezsilnymi.

Jak napisałem wcześniej, Zachód zawsze zwycięża na Bliskim Wschodzie, ponieważ frakcje muzułmańskie nienawidzą się wzajemnie, bardziej niż nienawidzą zachodnich zdobywców.
A zatem, kiedy Waszyngton niszczy świeckie, nie-muzułmańskie rządy jak w Iraku, i teraz w Syrii, pojawiają się islamiści i walczą ze sobą o supremację. To odpowiada Waszyngtonowi i Izraelowi, gdyż te kraje wtedy przestają być silnymi przeciwnikami.

OSACZONA ROSJA

Rosjanie bardzo dobrze wiedzą, że zaplanowane wojny z Iranem i Syrią są wojnami zastępczymi dla wojny z Rosją. Chińczycy wiedzą również, że są na celowniku ataków na irańskich i syryjskich sojuszników. Dlatego Rosja i Chiny mają trudny wybór: albo interwencja i zatrzymanie planowanego zniszczenia Iranu i Syrii przez USA, Izrael i ich zwolenników w NATO i w świecie muzułmańskim, albo bycie następnym na liście do ataku. (LD)

Rosja jest podatna na zranienie, ponieważ Waszyngton i amerykańskie media go demonizują i ponieważ rosyjska opozycja przeciwko Putinowi jest finansowana przez Waszyngton i służy interesom amerykańskim, a nie rosyjskim. Niepokój wprowadzany przez Waszyngton do krajów muzułmańskich przecieka do rosyjskich społeczności muzułmańskich.

Trudniejsze okazuje się być wtrącanie się Waszyngtonu w sprawy wewnętrzne Chin, chociaż w niektórych prowincjach niepokój już zasiano. Za kilka lat, chińska gospodarka przerośnie amerykańską i potęga azjatycka zastąpi zachodnią, jako największa na świecie. Waszyngton jest bardzo zaniepokojony tą sytuacją. Jako niewolnik i pod kontrolą Wall Street i innych grup biznesowych o szczególnych interesach, nie może uratować amerykańskiej gospodarki przed upadkiem. Krótkookresowe zyski hazardowe Wall Street, zyski wojenne kompleksu militarnego/bezpieczeństwa, i zyski z zamorskiej produkcji towarów i usług dla amerykańskiego rynku, mają dużo liczniejsze przedstawicielstwo w Waszyngtonie, niż dobrobyt obywateli amerykańskich. Kiedy tonie amerykańska gospodarka, rośnie chińska.

Odpowiedzią Waszyngtonu jest militaryzacja Pacyfiku. Amerykański sekretarz stanu ogłosił, że Morze Południowo-Chińskie będzie terenem amerykańskiego interesu narodowego. Ameryka wabi rząd filipiński, grając kartą zagrożenia ze strony Chin i pracuje nad tym, by ten ponownie zaprosił amerykańską flotę do wcześniejszej bazy w Zatoce Subic. Ostatnio odbyły się wspólne amerykańsko-filipińskie manewry przeciwko “zagrożeniu ze strony Chin”.

Amerykańskie bazy na Pacyfiku i ich personel

Ameryka uważa, że ma prawo ustanowiania swoich baz na całym Pacyfiku, zagrażając interesom chińskim. . . ale czy Ameryce podobałoby się gdyby Chiny ustanowiły swoje bazy na całym Atlantyku, zagrażając Ameryce? (LD)

Amerykańska flota ponownie umieszcza okręty na Pacyfiku i buduje nową bazę na wyspie w Korei Południowej. Amerykańscy marines mają teraz bazę w Australii i przenoszeni są z Japonii do innych krajów azjatyckich. Chińczycy nie są głupi. Oni rozumieją, że Waszyngton próbuje osaczyć Chiny.

To, że kraj który nie mógł okupować Iraku po 8 latach  i Afganistanu po 11 latach, jednocześnie zaczepia dwie potęgi nuklearne, jest aktem szaleństwa. Pycha w Waszyngtonie, codziennie karmiona przez oszalałych neokonów, pomimo ewidentnego niepowodzenia w Iraku i Afganistanie, teraz postawiła na celowniku groźne potęgi – Rosję i Chiny. Nigdy w dziejach świat nie widział takiego idiotyzmu.

Psychopaci, socjopaci i matoły, którzy przeważają w Waszyngtonie, prowadzą świat do zagłady.

Kryminalnie opętany rząd w Waszyngtonie, niezależnie od tego czy demokratyczny, czy republikański, niezależnie od wyniku następnych wyborów, stanowi największe zagrożenie dla życia na ziemi w historii świata.

AMERYKO, ZROBISZ TO, CO MÓWIĘ!

Izraelski premier Benjamin Netanyahu, PRAWDZIWY prezydent Ameryki, człowiek rządzący Amerykańskim Domem Wariatów, przy pomocy AIPAC i amerykańskich organizacji syjonistycznych

.

Komentarzy 35 do “Kto rządzi tym domem wariatów?”

 1. Brat Dioskur said

  A ja sie pytum;”Who lets the dogs out?”Ostatnio ciagle zadny krwi Assad rabnal z mozdzierza w kondukt pogrzebowy-jezeli wierzyc oczywiscie zachodnim merdiom.Te zas ostatnimi czasy nie sa uwazane za zbyt wiarygodne bo na portalach Beneluksu masowo pojawily sie wpisy mowiace o jawnym wciaganiu Zachodu w nowa awanture wojenna .Nie pisza ludzie natomiast przez kogo i dla kogo ,ale dobre chociaz to ,ze „Europejczycy” w przeciwienstwie do czasow z Saddamem nie sa zbyt przekonani ,ze Assad jest az takim bydlakiem…Komunikat o nowym rozlewie krwi zostal na jednym z hol. kanalow TV skwitowany uwaga ,ze w Syrii gina niewinni cywile a Rosja i Chiny wciaz blokuja drogi do przerwania rzezi….drogi ,ktore pracowicie na polecenie milujacych pokoj krajow ,wytycza teraz Onnan…kawowy.

 2. dtzkyyy said

  Bardzo interesujące wystąpienie znanego w Rosji publicysty przed pracownikami policji, szynowne Państwo: http://www.youtube.com/watch?v=45pXBiAAlt0&feature=share.

 3. Tomek said

  Zastanawia mnie czy nie jest są do jakiegoś stopnia wiarygodne twierdzenia, że obecnie w Waszyngtonie dominuje lobby saudyjskie a nie izraelskie. Nawet byłoby to logiczne. Pacyfikowane są kraje co prawda muzułmańskie ale nie te z osi Saudyjskiej. Obama ma więcej wspólnego z muzułmanami niż z Izraelem, podobnie jak Bush. To Saudyjczycy finansują kolonizacje muzułmańską Ameryki, Azji (a nawet Polski) a nie Iran czy Syria. Iran nie jest popularny w krajach arabskich a szczególnie w Arabii Saudyjskiej więc konflikt w tym rejonie jest nie tylko na rękę Izraelowi. Potencjalnie broń jądrowa Iranu nie jest zagrożeniem tylko dla Izraela ale także dla Saudyjczyków a nawet dla nich bardziej bo nie mają środków aby odpowiedzieć na atak. W końcu Pakistan ma już taką i jakoś Izrael ich nie atakował zanim ją zdobyli za to w samym Pakistanie głośna była sprawa szpiega Irańskiego w programie atomowym Pakistanu. Mamy tu konflikt nie dwustronny ale co najmniej trójstronny. Poza tym ostatnie powstania w Libii, Egipcie czy to w Syrii są raczej zagrożeniem dla Izraela. Do głosu przecież dochodzi tam Bractwo Muzułmańskie, które trudno nazwać pro-izraelskim. Wystarczy zobaczyć wiece przedwyborcze Mursiego gdzie krzyczano o Arabskich Stanach Zjednoczonych ze stolicą w Jerozolimie i marszu miliona męczenników na Jerozolimę.

 4. Centuria said

  Re 3: Wszelkie dokumenty dotyczące szkół Obamy są zablokowane. Było twierdzenie, że pobierał stypendium jako student zagraniczny, a jego harvardzki dyplom był opłacony przez Arabie Saudyjską.

 5. Szanowana Pani Centuria z numero 4:
  Czy ja mam rozumieć, że Pani nie daje wiary na własnoręczne zapewnienia Pan Obama, że urodził się na Wyspa Hawajska z mandolina w ręku, oraz że pokończył różne Najwyżsiejsze Szkoły Akademickie?
  Co to za czasy się doczekały…

 6. Kazek said

  RE:4i 5 bardzo dobre wpisy, mi też nie bardzo pasuje wymiana pro izraelskiego Mubaraka na bractwo muzułmańskie , i że za tym stoją Żydzi?? Z drugiej strony kto to wie?

 7. wet3 said

  J.F. Kennedy nie sluchal i … wiadomo. Nixon czesciowo nie sluchal – to sprezentowano mu Watergate. Wszyscy po Nixonie zrozumieli to doskonale i … sluchaja teraz jak potulne baranki!!!

 8. Kazek said

  Ad 7 , Przy pieniądzu coś próbował majstrować Regan ale też był na niego zamach.

 9. wow said

  No cóż były prawdopodobnie dwie oddolne udane rewolucje w krajach arabskich -tunezyjska i egipska. Tunezja jest raczej mało istotnym państwem, natomiast w Egipcie władzę przejeli generałowie od Mubaraka, którzy co prawda dopuścili prezydenta z bractwa muzułmańskiego, ale tez rozwiązali nowo wybrany parlament. Czy ta rewolucja nie zostanie całkowicie spacyfikowana tego jeszcze nie wiemy. Kilka innych oddolnych rewolucji np w Bahrajnie czy Jemenie jest tłamszonych z błogosławieństwem wielkiego brata zza oceanu. Za to dwie najbardziej krwawe rewolucje-syryjska i libijska nie były ani oddolne ani spontaniczne, w Libii rebelia wygrała TYLKO dzięki bezpośredniej interwencji NATO. Śmiem twierdzić, że to Saudowie trzęsą tam czymkolwiek, oni są tylko od sprzedawania TANIO ropy i kupowania DROGO broni w USA. Usunięcie np. Assada pozwoli uznać Syrię za państwo niestabilne i nieprzewidywalne, nie będzie z kim negocjowac pokoju i sprawy wzgórz Golan,a dodatkowo może „trzeba będzie” interweniować i zająć jakis większy kawał terenu „by żyło się lepiej”. Taka powtórka z Libanu w 1982 r.

 10. wow said

  oczywiście miało być że to NIE SAUDOWIE trzęsą tam czymkolwiek

 11. Maverick said

  Ich narzedziem kontroli narodow w tym USA fakt ze poprzez Federalne Reserve trzymaja te kraje swoimi zakladnikami, unikaja edytu,

  Czy moze dziwic ze Rostowski przekazal polskie rezerwy Bnkowi Swiatowemu? Bylo nie bylo organizacji terrorystycznej i tylko przedstawiciele ich nacji kwalifikuja sie pozycje prezesow fedow. Ciagna ten wozek sztanskiego imperium od Babilonu i nic sie nie zmienia, ruinuja kraj po kraju, wywoluja wojny i rewolucje.

 12. Fran SA said

  Mnie sie wydaje, ze chodzi o kontrole nad swiatem poprzez kontrolowanie zrodel energii i zasobow wodnych. W tej grze wszystkie chwyty sa dozwolone. A psuja te zabawe Chiny, i Rosja. Jeszcze nie wiadomo co zrobic z Indiami, bo kraj ktory sie nie dal kolonizacji brytyjskiej i nie zatracil tozsamosci, przetrwa i amerykanska.
  A Izrael dziwnym trafem wygrywa na kazdej awanturze. W czym dzielnie mu pomaga zydostwo swiata. George Clooney, ktory jest lepszym zydem niz aktorem, dzielnie pomagal w podziale Sudanu. Izraelskie drony lataja nad Jemenem.. a Zydzi powrocili do Libii. Zydzi zyja z diamentow zrabowanych w Afryce, sprzedazy broni, i roznych technologii glownie w elektronice ale nie tylko. Sprzedaja swoje ‚serwisy,’ ktore zawsze prowadza do katastrofy..
  A im sie wszystko oplaca.
  Wydarzenia na swiecie przypominaja obecnie jakas infekcje grzybicza, ktora atakuje wszystkie zdrowe organy ziemskiego padolu. Jest jakas wredna walka ze stabilizacja i harmonia spoleczna. Zachwiane sa wszelkie zasady rownowagi. Nikt nie ma prawa spac spokojnie.
  A zydzi grasuja bezkarnie po calym globie. Nie musza miec wiz ani paszportow. I gdzie nie dotra- od razu jest awantura. Niszcza wszystkie kraje, ktore im sie narazily. Np. Japonia! Irak, Libia, a teraz Syria.
  A pasozytuja na ‚zaprzyjaznionych’: USA, Anglia, Polska..
  Do konca nie wiadomo, jak to jest naprawde z Bractwem Muzulmanskim. Na razie gadaja tak, zeby uspokoic publike. A nikt sie nie przejmuje zazydzonym Tunisem i Marokiem. ZYdzi opanowuja nie tylko Europe ale i Afryke i Ameryke Poludniowa.

  http://rehmat1.com/2012/01/08/adl-israel-jews-and-the-chilean-patagonia-fire/

  http://www.rense.com/general/95/pata.htm

  http://www.realjewsnews.com/?p=248

  http://www.thejc.com/news/uk-news/47605/gems-editor-sorry-blood-diamond-boycott-letter

  Taki mlody i taki bogaty biznesmen:

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2010/08/shmuley-boteach-nephew-arrested-on-armsrelated-charges-345.html

 13. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 14. wet3 said

  @ Kazek
  Reagan wykonywal potulnie ich rozkazy. On byl pierwszym prezydentem, ktory wptrowadzil mase pejsatych do rzadu. Potem juz kazdy prezydent po nim robil to samo. Zamachowiec mogl miec rzeczywiscie kukunamuniu.
  PS – A pamieta pan jaki krzyzs z 16,5 % bezrobocia i okolo 6 milionami bezdomnych „zafundowal” Ameryce Reagan? Od jego prezydentury zaczal sie olbrzymi, trwajacy do dzis (za wyjatkiem drugiej kadencji Clintona), upadek stopy zyciowej jankesow polaczony z wywalaniem przemyslu do Azji oraz innych krajow trzeciego swiata.

 15. Kazek said

  Re.15 Reagan i Thatcher byli takimi dobrymi przyjaciółmi Polski hołubionymi przez UPR.
  Antykomunistami na pewno byli i mogli być uważani za sprzymierzeńców Polski w tym okresie.
  Wprowadzenie przez nich tzw. „reform rynkowych” w USA i UK skończyło się destabilizacją gospodarczą społeczeństw.
  Np. Thatcher wzięła na cel górników angielskich i z fanatycznym uporem zniszczyła te środowisko.

 16. chemtrail said

  PRZYKŁADOWY LIST DO SENATORÓW:
  Szanowni Państwo,

  4 lipca Senacka Komisja Zdrowia zajmie się rozpatrzeniem ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416). Projekt ten godzi w prawa człowieka i pacjenta znacznie poszerzając uprawnienia inspekcji sanitarnej, mimo zapowiedzi medialnych nie znosi przymusu szczepienia dzieci, nadal w wielu miastach są nakładane grzywny przymuszające do szczepienia i poprzez znaczne rozszerzenie uprawnień daje inspekcji sanitarnej możliwość nałożenia go również na osoby dorosłe.
  Ponadto zwracam uwagę na inne istotne i kontrowersyjne zmiany proponowane w projekcie:

  1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).

  2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)
  3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9)

  4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a)

  5. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2).
  Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialność za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach.
  Podpis

  LISTA SENATORÓW DO PROGRAMU POCZTOWEGO:
  biuro@abgarowicz.info; biuro@MieczyslawAugustyn.pl; biuro@blaszczyk.senat.pl; biuro@ryszardbonislawski.pl; biuro@grzegorzbierecki.pl; biuro@b-borusewicz.pl; biuro@biurosenatorskie.pl; biuro@chroscikowski.senat.pl; biuro@henrykcioch.pl; senator@czarnobaj.senat.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@senatorczudowska.pl;
  biuro@dobkowski.senat.pl; senator@dowhan.pl; jaroslaw@duda.org.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; biuro@ryszardgorecki.pl; biuro@piotrgruszczynski.pl; senator@andrzejgrzyb.pl; biuro@iwan.senat.pl; jmj@jmjackowski.pl; kazimierz.jaworski@polskichleb.pl; biuro@klich.pl; biuro@maciejklima.pl; ryszard@knosala.com; dyrektor@stanislawkogut.pl; biuro@kraska.home.pl;
  biuro@misiolek.senat.pl; biuro@obrycki.senat.pl; dyrektor@pajakandrzej.pl;
  sekretariat@panczyk.senat.pl; andrzej@andrzejperson.eu; pek.biuro@gmail.com; senator@leszekpiechota.pl; biuro@jadwigarotnicka.pl; janusz@sepiol.pl; biuro@skurkiewicz.pl; a@szewinski.senat.pl; biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl; biuro@wittbrodt.pl;
  biurorawa@interia.pl; biuro@wojtczak.info; jan.wyrowinski@gazeta.pl; szajac@wp.pl; biuro@zdzieblo.pl, biuro@zientarski.pl; biuro@slawomirpreiss.pl; biuro@ortyl.senat.pl; senator@bohdanpaszkowski.pl; zbigniewmeres@o2.pl; biurosenatora@janmichalski.eu; antoni@motyczka.pl; senator@mozdzanowska.pl; biuro@kazimierzkleina.pl; senatorhatka@wp.pl; poczta@stanislawgorczyca.pl; biuro.senatorskie@hotmail.com; biuro@cimoszewicz.eu; stanislaw.lamczyk@sejm.pl; senator@jozefzajac.pl; biurosenatorskie@witoldsitarz.pl krzysztof@krzysztof-slon.pl; senator@sztark.senat.pl; biuro@smigielski.org; biuro@piotrwach.org.pl; jozef.pinior@ue.wroc.pl; biuro@aleksanderpociej.pl; sagatowska@stalowa-wola.com.pl; senator@sewerynski.pl biuro@andrzejowczarek.pl
  jwl@jaroslawlasecki.pl; robert.mam@interia.pl; biuro@andrzejmatusiewicz.eu;
  biuro@rafalmuchacki.pl; biuro@niewiarowski.pl; biuro.kilian@wp.pl; andrzej@kobiak.pl;
  biuro@marek-konopka.pl; kopect@neostrada.pl; senator.gorski@neostrada.pl;
  hodorowi@chemia.uj.edu.pl; biuro@kazimierzkutz.pl; biuro@chybicka.senat.pl;
  biuro@bienkowska.senat.pl , biuroposelskie@borowski.pl; anna.aksamit@op.pl;
  s.karczewskibiuro@wp.pl; marek@rocki.pl; rulewski@janrulewski.pl; biuro@grubskimaciej.pl

  Możecie też dzwonić do senatorów z Komisji Zdrowia http://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/sklad,16,komisja-zdrowia.html

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 17. chemtrail said

  Petycja jakby ktoś chciał: http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

 18. u said

  Chinczycy juz dawno doszli do wniosku, ze US ich okrazaja, i ostrzegaja przed tym prowokacyjnym gamibitem, przygotowuja sie do odparcia ataku. Rosja takze, prosze wczoraj pokazla Stanom palca, ano, Duma przeglosowala ustawe ograniczjaca sposob zasadnoczy dzialanosc tzw. not profit organization ( human right w kamuflazu). Broni sie zgodnie z dotkryna Busha przed swiatowej slawy organizatorami oranzow.

  Buchanan troszke inaczej tlumaczy ta koltowanine polityczna Stanow, ano, jako – glupote, nie zahacza w swoich rozwazaniach o dfocelowa inwazje Rosji z Chinami w dalszej perspektywie. Widocznie taaaaaki zajob komitetowcow, to juz mu sie w glowie nie meisci.Po prostu uwaza, ze brak tam premedytacji w dzialaniu jest tylko rozkaz – jump, wiec skacza nie myslac o polamanych kulosach. Wiadomo co za iks i z jakich szlachetnych motywacji inicjuje – kociol na B.W. Buchanan przewiduje, ze wlasnie inicjator bedzie zostanie najwieksza ofiara, nie widzi okrazenia, widzi za daleko, nosa nie dostrzega. A Chinom to moga tylko skoczyc, jak osiol na drzewo. Pyta retorycznie: czy Chiny stracily na nie wtykaniu nosa?

  „The Israelis now have as neighbors: Hezbollah to the north, an embittered, segregated Palestinian population of 2 million to the east, Hamas to the south and to the west an Egypt of 80 million that has just passed into the custody of the Muslim Brotherhood.

  And among those seeking to bring down Assad are not only Americans, Turks, Saudis and Qatari, but al-Qaida, the principal suspect in the terror bombings of Aleppo and Damascus, and the Muslim Brotherhood, which owes the Assad family a blood debt.

  If Assad falls and Sunnis seize power and pursue their slogan — “Christians to Beirut and Alawites to the tomb” — a prediction: A return of the Golan Heights taken by Israel in the 1967 Six Day War will top the agenda of the new Damascus regime.

  And now John McCain is calling for air strikes on Damascus and Bibi Netanyahu and his neocon allies have Tehran in their gun sights.

  What exactly have we gained from 30 years of interventions in the Middle East — that China lost out on by staying out?

 19. Centuria said

  Re 6: Kazek, jest też i inna wersja. Otóż pejsaci tak naprawdę to toczą walkę z Chrześcijaństwem. Ja myślisz, kto najbardziej dostanie w tyłek, jak Morsi zaprowadzi szarię? Na pierwszy ogień pójdą Koptowie. Zobacz co sie dzieje w Kosowie czy Iraku. Zobacz jak śpiący królewicz Sharon namieszał w Libanie. Ponoc zydom wolno wejść do meczetu a do kościoła chrześcijańskiego nie, więc czy tak naprawde walczą z muzułmanami czy tylko chcą ich użyć?

 20. Centuria said

  Re 14: Kryzys to był za orzechowego farmera Cartera. Procent na domy był 28%, duże bezrobocie, szalejaca inflacja, racjonowanie benzyny, a Carter w sweterku przy kominku apelował do Amerykanów, aby wylaczyli ogrzewanie w domach, bo trzeba oszczędzać energii.

 21. wet3 said

  @ 20
  To, co bylo za Cartera, to bylo sztucznie zrobione przez republikanow. Prosze Cartera z jego nastepcami nie porownywac. W porownaniu z nimi,Carter to byl mini pikus!!!

 22. Centuria said

  Re 5: Wielce szanowny panie Baronie, jeżeli ktoś zablokował i akt urodzenia i laurki szkolne, po czym wydał ponać 1 mln dolarów na adwokatów, aby nie dopuścić, aby zobaczyły światło dzienne, to mnie w głowie dzwoni taki dzwoneczek alarmowy.

  Nawet jeśli urodzony na Hawajach i w dłoni trzymał ukulele, to całkiem prawdopodobne, że potem miał inne obywatelstwo np indonezyjskie.

  W muzułmańskiej madrasie w Indonezji figuruje jako Barry Soetoro (nazwisko męża matki), muzułmanin i Indonezyjczyk.
  W roku1982 pojechał na wycieczkę do Pakistanu, a Amerykanom do Pakistanu nie wolno było wtedy wyjeżdzać, więc pewnie był tam na indonezyjskim paszporcie.
  Ostatnio pojawiła się afera, bo okazało się, ze wydawca „jego” książki w notce biograficznej podał, że Barry urodził się w Kenii, a wychował na Hawajach i w Indonezji. Jego żona kilkakrotnie nazywa Kenie jego ojczyzną.

  Oj, człowiek-zagadka….

 23. Centuria said

  Wet, Carter nie bez powodu uchodzi za najgorszego prezydenta w historii. Choc Barry go juz przegonil.

 24. 166 bojkot TVN said

  Wiadomość dnia: dr. Kulczyk dofinansuje budowę Muzeum Żydów Polskich.
  Czy pan Kulczyk płaci podatki w Polsce, czy tylko buduje ziomkom muzeum?

 25. Rysio said

  Artykół prawie, że bezbłędny – byłby strzałem w 10-kę gdyby słowo Waszyngton zamienieniono na Tel Aviv.

 26. Rysio said

  artykuł.

  😦

 27. Re.16
  Za miałkie i posiada dezinformację.
  A poza tym dziękuję.
  ===========================

  Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego
  – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.

  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

  Szanowne Panie i Panowie Senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej,
  Na posiedzeniu Senatu RP w dniu 5 lipca 2012 r. – w pkt. 3 porządku obrad – wejdzie pod obrady ustawa o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416).
  http://www.senat.gov.pl/prace/senat/posiedzenia/tematy,24,1.html
  4 lipca 2012 r. odbędzie się posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia jednakże na oficjalnej stronie internetowej tej komisji brak jest informacji, aby powyższa ustawa była przedmiotem prac tej komisji.
  .
  Czyżby Komisja Zdrowia nie miała ochoty wypowiedzieć się w tej sprawie?
  http://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/posiedzenia,16,1,komisja-zdrowia.html

  .
  Jak czytamy na stronie
  http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,552,5-lipca-rozpocznie-sie-15-posiedzenie-senatu.html

  „5 – 6 lipca 2012 r. odbędzie się 15. posiedzenie Senatu. Posiedzenie zostało przyspieszone o tydzień z uwagi na konieczność rozpatrzenia przez Senat specustawy o spłacie niektórych niezaspokojonych należności przedsiębiorców, wynikających z realizacji udzielonych zamówień publicznych – zapowiedział Jan Wyrowiński, wicemarszałek Senatu.”
  .
  co nie wyklucza takiego przyspieszenia posiedzenia Senatu z uwagi na ustawę wymienioną na wstępie i podnoszącego się przeciwko niej sprzeciwu społecznego.
  .
  Projekt ten godzi w prawa człowieka i pacjenta znacznie poszerzając uprawnienia inspekcji sanitarnej, mimo zapowiedzi medialnych nie znosi przymusu szczepienia dzieci i poprzez znaczne rozszerzenie uprawnień daje inspekcji sanitarnej możliwość nałożenia go również na osoby dorosłe.
  .
  W sytuacji przyjęcia tej ustawy ustawa ta powinna być zaskarżona do TK, jako niekonstytucyjna, bo narusza jedno z praw zagwarantowane Konstytucja: Art. 39.
  .
  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  .
  Przecież właśnie szczepionki -a szczególnie te, które wejdą do obiegu – nie mają wieloletnich badań na odpowiedniej grupie populacji, nie ma danych o ich szkodliwości bądź pozytywnym oddziaływaniu, wobec czego stanowią eksperyment medyczny.
  .
  W tych okolicznościach użycie formy przymusu stanowi pogwałcenie prawa nietykalności cielesnej (ingerencji w nasze ciało wbrew naszej woli), co jest czynem karalnym.
  .
  Bez zgody pacjenta nie wolno wykonać nawet znieczulenia u stomatologa, a co bardziej zapobiegliwi lekarza proszą o poświadczenie tej zgody na piśmie. Podobnie jest przy jakiejkolwiek operacji, czy zabiegu -pacjent musi wyrazić zgodę.
  .
  Natomiast każda ustawa zwykła musi być zgodna z ustawa zasadnicza, bo to ona jest najwyższym prawem w RP.
  .
  Dlatego też wnoszę o odrzucenie przez Senat RP całości w/w ustawy.

  Powyższe znajduje swe uzasadnienie w niżej podanych zapisach projektu ustawy przyjętego przez Sejm RP.
  .
  1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).
  .
  2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)
  .
  3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9).
  .
  4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a).
  .
  5. Zastosowanie przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2).
  .
  W aktualnym stanie państwa polskiego dotkniętego ciężkimi patologiami nie bez znaczenia jest zapoznanie się Pań i Panów Senatorów RP z treściami zamieszczonymi pod poniższym linkiem.
  http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii
  .
  Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialność za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach.
  Data:
  Podpis:
  ————————————————————————-
  Wstawiajmy datę, swój podpis i wysyłajmy e-maile do senatorów.
  Niech wiedzą, że wiemy co upichcono pod osłoną igrzysk EURO 2012.
  Nasza reakcja musi być bardzo szybka. Informację tę przekazujmy błyskawicznie innym osobom.
  LISTA SENATORÓW DO PROGRAMU POCZTOWEGO:
  biuro@abgarowicz.info; biuro@MieczyslawAugustyn.pl; biuro@blaszczyk.senat.pl; biuro@ryszardbonislawski.pl; biuro@grzegorzbierecki.pl; biuro@b-borusewicz.pl; biuro@biurosenatorskie.pl; biuro@chroscikowski.senat.pl; biuro@henrykcioch.pl; senator@czarnobaj.senat.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@senatorczudowska.pl; biuro@dobkowski.senat.pl; senator@dowhan.pl; jaroslaw@duda.org.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; biuro@ryszardgorecki.pl; biuro@piotrgruszczynski.pl; senator@andrzejgrzyb.pl; biuro@iwan.senat.pl; jmj@jmjackowski.pl; kazimierz.jaworski@polskichleb.pl; biuro@klich.pl; biuro@maciejklima.pl; ryszard@knosala.com; dyrektor@stanislawkogut.pl; biuro@kraska.home.pl; biuro@misiolek.senat.pl; biuro@obrycki.senat.pl; dyrektor@pajakandrzej.pl; sekretariat@panczyk.senat.pl; andrzej@andrzejperson.eu; pek.biuro@gmail.com; senator@leszekpiechota.pl; biuro@jadwigarotnicka.pl; janusz@sepiol.pl; biuro@skurkiewicz.pl; a@szewinski.senat.pl; biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl; biuro@wittbrodt.pl; biurorawa@interia.pl; biuro@wojtczak.info; jan.wyrowinski@gazeta.pl; szajac@wp.pl; biuro@zdzieblo.pl, biuro@zientarski.pl; biuro@slawomirpreiss.pl; biuro@ortyl.senat.pl; senator@bohdanpaszkowski.pl; zbigniewmeres@o2.pl; biurosenatora@janmichalski.eu; antoni@motyczka.pl; senator@mozdzanowska.pl; biuro@kazimierzkleina.pl; senatorhatka@wp.pl; poczta@stanislawgorczyca.pl; biuro.senatorskie@hotmail.com; biuro@cimoszewicz.eu; stanislaw.lamczyk@sejm.pl; senator@jozefzajac.pl; biurosenatorskie@witoldsitarz.pl krzysztof@krzysztof-slon.pl; senator@sztark.senat.pl; biuro@smigielski.org; biuro@piotrwach.org.pl; jozef.pinior@ue.wroc.pl; biuro@aleksanderpociej.pl; sagatowska@stalowa-wola.com.pl; senator@sewerynski.pl biuro@andrzejowczarek.pl jwl@jaroslawlasecki.pl; robert.mam@interia.pl; biuro@andrzejmatusiewicz.eu; biuro@rafalmuchacki.pl; biuro@niewiarowski.pl; biuro.kilian@wp.pl; andrzej@kobiak.pl; biuro@marek-konopka.pl; kopect@neostrada.pl; senator.gorski@neostrada.pl; hodorowi@chemia.uj.edu.pl; biuro@kazimierzkutz.pl; biuro@chybicka.senat.pl; biuro@bienkowska.senat.pl , biuroposelskie@borowski.pl; anna.aksamit@op.pl; s.karczewskibiuro@wp.pl; marek@rocki.pl; rulewski@janrulewski.pl; biuro@grubskimaciej.pl
  Numer tel. , fax i adres e-mail do senatorów z Komisji Zdrowia
  Sekretariat: tel. 22 694-93-01, fax 22 694-92-21,
  e-mail: kz@nw.senat.gov.pl
  .
  http://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/sklad,16,komisja-zdrowia.html

 28. Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-%e2%80%9erzeczypospolita-obojga-narodow%e2%80%9d/

  „I mogę państwa zapewnić,
  że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni”

  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
  ————————————————
  .
  „Razem z nami są ministrowie obu rządów
  i będziemy dziś i jutro pracowali,
  by zaprojektować wspólną przyszłość”

  – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r.
  – na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

  Piszcie do nich petycje, a tym czasie oni pod osłoną igrzysk Euro 2012 i zajęciu was petycją do nich przepchali cichcem przez Sejm RP przymusowe szczepienia.
  Nie będą was uważali za idiotów???

  Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.
  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

 29. Zerohero said

  Re 3 Tomek

  Ale brednie. Albo Cię Tomku ktoś oszukał albo jesteś sprytny hasbarowiec.

  Arabia Saudyjska choć ma miliardy z ropy, to nie lokuje ich we własny przemysł (który nie istnieje), tylko posyła do USA i Izraela. Saudowie kupują uzbrojenie tylko w USA i Europie, sami guzik przy nim umieją zrobić. Jedna decyzja Waszyngtonu i ich po prostu nie ma. Ich sprzęt jest do wyłącznia na odległość, w ostateczności jedno embargo i uziemiają całe lotnictwo, bo w samolocie części wymienia się notorycznie.

  Izrael za to ma broń atomową, chemiczną, biologiczną, rakiety międzykontynentalne, systemy antyrakietowe, radary pozahoryzontalne, okręty podwodne przenoszące rakiety z głowicami atomowymi. Dużo produkuje u siebie, ma własną elektronikę w F16.

  To już patrząc na armię widać kto jest niezależniejszy.

  Druga rzecz to propaganda. Amerykanom funduje się prozydowską indoktrynację a nie prosaudyjską. Saudowie tacy przewrotni?

  Trzecia sprawa. Za emisją dolara stoją Żydzi, za hollywood stoją Żydzi, media są żydowskie.

  Gdzie ci Saudowie? Oni tylko administrują kawałkiem pustyni, dostają kilka procent z ropy, która rabują rodakom. Nota bene rodaków Saudowie traktują jak hodowlane zwierzęta domowe. Zero wolności, zero szkół, tylko trochę jałmuzny.

  Re 14

  Ma Pan rację, nawet wśród libertarian widywałem ostrą krytykę Reagana. To jest „mąż stanu” dla prawicowych półgłowków. Obok Pinocheta.

 30. Zerohero said

  PS. izraelskie systemy antyrakietowe oczywiście opłaca podatnik amerykański. Tymczasem rzekomo kontrolująca Amerykę Arabia Saudyjska jest technicznie na poziomie XVI wieku. Nawet jak potrzebny spawacz, to zatrudniają Hindusa.

 31. Rysio said

  re 30. Gdybyś miał tyle ropy co Arabia Saudyjska i gdzie nie wetknął rurę to tryskała by ropa, to też rąk fizyczną robotą byś sobie nie brudził. Robili by to za ciebie inni.

  A to, że Arabia Saudyjska jest technicznie na poziomie XVI wieku to oczywiście bajka.

 32. Niedaleko said

  Ad. 5 – Pięknie Panie Baronie —> „że urodził się na Wyspa Hawajska z mandolina w ręku,:”
  Myślę że ta zabawa wokół Obamy narodowości to taki „widzicie, możemy robić co chcemy” dla 1%. Resztę to mają gdzieś. Załatwienie JFK poszło im bez wielkich problemów.

  Ad. 14 – Ma pan racje. Od Regana widać wyraźną politykę kontra obywatela USA. Do dzisiaj próbuje się (i udaje się) robić z niego wielkiego prezydenta. Wystarczy popatrzeć na wykres długu publicznego i wydatków na wojsko by zrozumieć jego (jak kukiełka) polityki.

  Ogólna geopolityka Zachodu pod dyktando USA jest niszczyć i wprowadzać w chaos narody by były prowadzone prze sługusów, a jeżeli wymkną się spod kontroli wysłać NATO i IMF (broń kredytową) z pomocą humanitarną. W chaosie najlepiej kreci się lody bo naród nie ma pojęcia co jest grane i nie może się zorganizować.

  Dobra analiza sytuacji.

 33. Wandaluzja said

  Ameryką rządzą tajne konta izrelskie, które założyli Adolf Eichmann i Raul Wallenberg. Rząd szwedzki poprosił Armię Czerwoną o wykonanie WYROKU ŚMIERCI na Raulu Wallenbergu, który wydał 90 tysięcy paszportów RODZINNYCH dla Żydów węgierskich, bez zgodzy rządu szwedzkiego. Sowieci powiadomili rząd szwedzki o wykonaniu Wyroku Śmierci na Wallenbergu, ale nie zrobili tego.
  Szymon Wiesenthal zaprosił SWEGO SZEFA Eichmanna do Izraela, gdzie ten został aresztowny po interpelacji w Knesecie, co była intryga MOSKIEWSKICH szefów TKIz, Goldy Meir i Menachema Begina von Jedwabne.
  Wiesenthal mógł mieć za złe Eichmannowi, że hitlerowcy po aresztwaniu go na Lubelszyźnie obcieli mu BEZ ZNIECZULENIA paluch u nogi, którym sygnował kwity Józefa Stalina na tajne konta szwajcarskie. Wg mych rodziców to ten PALUCH odegrał rolę w II wojnie światowej, więc nic dziwnego, że Niemcy UKRADLI GO. Został mu jednak drugi, którym mógł sygnować kwity na tejne konta izrelskie – KORONĘ USA.

 34. Mitt Romney kandydat na 1-szego MAPETA USA jedzie do izraela składać HOŁD posłuszeństwa wobec żydostwa ! ! said

  Spekulant finansowy i cinkciarz Mitt Romney kandydat na głównego MAPETA USA z przestępczego anty-amerykańskiego GANGU o nazwie „partia republikańska” w ramach kampanii wyborczej wkrótce jedzie do Izraela aby tam też prowadzić kampanie wybyrczą o poparcie żydostaw w tzw. „medio-kartycznych wyborach” na urzad 1-szego BŁAZNA działającego w interesie żydostwa.

  Ponadto ten MAPET Mitt Romney już obiecał, że jak zostanie wybrany 1-szym MAPETEM USA to jego PIERWSZA podróż zagraniczna w charaketarze 1-szego MAPETA USA też odbedzie do bandyckiego awanturnieczego kariku o nazwie „izrael”.

  Całą tą sprawę wziecia pod but hazarskich wataszków mieszkajacych w USA złatwiał mafiozo Ron Dermer, który jest nagłowniejszym doracą krwawego hazarskiego tyrana Benjamina Netanyahu.

  Oto kopia informacji na ten temat z hazarskiego mafijnego zródła:
  Romney to visit Israel
  By Ron Kampeas, July 3, 2012
  WASHINGTON (JTA) — Mitt Romney will visit Israel during the presidential campaign.
  A campaign official on Monday confirmed a New York Times report that the all-but-certain Republican presidential candidate will meet with Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu, Palestinian Authority Prime Minister Salam Fayyad and other top officials later this summer.
  The Times quoted Ron Dermer, a top adviser to Netanyahu, as saying that Romney is a „strong friend of Israel and we’ll be happy to meet with him.”
  Romney has said that his first foreign visit as president would be to Israel. Barack Obama visited Israel as a candidate in 2008, but has not visited as president.
  The former Massachusetts governor has faulted Obama for not making more clear to Iran that it could face military consequences if it does not stand down from its suspected nuclear program and for calling on Israel to negotiate based on the 1967 lines.
  Obama’s support among Jewish voters remains in the low 60s, about 15 percentage points ahead of the general population, but below the sky-high approval ratings at the outset of his presidency. Pollsters attribute the drop mostly to the economy, which dogs Obama among the general population as well.
  Obama’s campaign has been emphasizing the closeness of the U.S.-Israel military relationship, noting that in October, Israel and the United States will stage the largest-ever joint anti-missile exercise.
  http://www.jta.org/news/article/2012/07/03/3099731/romney-to-visit-israel

  $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Gdy ten Benjamin Netanyahu został po raz pierwszy premierem izraela w czerwcu 1996 roku to pojechał 10 lipca 1996 roku na INSPEKCJĘ jemu podporządkowanemu ministerstwa wojny tzw. „pantagonu” i najważniejszej hazarskiej MELINY o nazwie „biały dom” w za-żydzonym Waszynktonie.
  Tutaj zobaczcie zdięcia jaki hołd składa jemu poddana US-army oraz ówczesny MAPET nr 1 z USA temu UZURPATOROWI Benjamin Netanyahu:

  Prime Minister Benjamin Netanyahu

 35. plus384 said

  Niestety przeciętny jankes pojęcia nie ma o tym co tak naprawdę wyprawia jego tzw. rząd.
  Amerykanie oficjalnie przyznali że dozbrajają „rebels”. Gdyby nie rosyjska baza marynarki w porcie Tartus zapewne w imię „humanitarnej pomocy” zamieniliby Syrię w perzynę. Podobnie jak w Libii.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: