Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kiszczak i reszta WRON z wyższą emeryturą

Posted by Marucha w dniu 2012-07-03 (Wtorek)

To nie żart. Ministerstwo Obrony Narodowej przygotowało projekt nowelizacji ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych oraz ich rodzin. Byli członkowie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, w tym gen. Czesław Kiszczak, mają dostać wyższe niż dotychczas uposażenie.

Z propozycji resortu kierowanego przez Tomasza Siemoniaka wynika, że byli członkowie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, w tym gen. Czesław Kiszczak, otrzymają wyższe emerytury. W okresie od 8 maja 1945 r. do 11 grudnia 1981 r., czyli przed powołaniem WRON, organ rentowy wyliczy emeryturę od 2,6 proc. podstawy wymiaru składki, a nie od 0,7 proc. – tak jak przewidują to obecnie obowiązujące przepisy – przypomina „Rzeczpospolita”.

Nowelizacja jest następstwem wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 24 lutego 2010 r. kiedy to orzeczono, że byłym żołnierzom WP za czas, zanim wzięli udział w działaniach WRON, nie należy obniżać emerytur. Mniejsza podstawa wymiaru składki powinna dotyczyć wyłącznie późniejszego okresu służby, czyli od 12 grudnia 1981 r.

Przypomnijmy, że Czesław Kiszczak jest skazany wyrokiem sądu za działalność w organizacji przestępczej, jaką była WRON. Wyrok dwóch lat więzienia został zawieszony na okres 5 lat.

kra
http://www.pch24.pl

Komentarze 54 do “Kiszczak i reszta WRON z wyższą emeryturą”

 1. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest szczesliwy, sze jusz moszna miec wiecej nisz dwa tatusie.

  Te stare zwyczaje, sze sa tylko dwa rodzice to jest ciemnogrud. Teraz dziecko mosze miec na pszyklad 4 albo 5 tatusie i wszystkie moga sie bardzo kochac i to naraz.

  California Multiple Parents Bill: Proposed Legislation Would Allow Children To Have Three Or More Parents

  http://www.huffingtonpost.com/2012/07/02/california-multiple-parents-bill_n_1644613.html?view=print&comm_ref=false

 2. Boryna said

  To jest dowód na to ,że PRL trwa. Adam Słomka jest dalej prześladowany.

 3. Grucha said

  Pan Gajowy byc bardzo duzy zwolennik gospodarka wolnoynkowa – liberalna.
  On na Swa strona propagowac liberalna gospodarka.
  On zamieszczac jako dobra ksiegarnia MULTIBOOK ktora ma wlasciciel Pawel Tobola-Pertkiewicz i On byc wlasciciel wydawnictwa liberalna PROHIBITA i robic za pezes wolnorykowa fundacja PAFERE, ktora za pieniadze z ameryka szkolic Polakow w gospodarka liberalna.

  Informacja byc na strona http://www.multibook.pl/pl/i/O-nas/16 :
  „… Właścicielem i pomysłodawcą obu projektów jest Paweł Toboła-Pertkiewicz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, dziennikarz i publicysta, stały współpracownik „Polonii Christiana”. Jego teksty publikują również: „Rzeczpospolita”, „Nasz Dziennik”. „Gazeta Polska”, „Najwyższy CZAS!, „Opcja na prawo”. Ponadto jest członkiem zarządu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego PAFERE, redaktorem (wspólnie z prof. M.J. Chodakiewiczem) pierwszej wydanej po 1989 roku w Polsce książki o Ronaldzie Reaganie pt. Moja wizja Ameryki. Ponadto współorganizator kilku międzynarodowych konferencji (w tym największej corocznej imprezy wolnorynkowej PAFERE LIBERTY WEEKEND), a także organizator wizyt w Polsce takich postaci jak Mart Laar, ks. Robert A. Sirico, Thomas E. Woods, Alejandro A. Chafuen, Daniel Mitchell, Michael Reagan, Victor Claar, Samuel Gregg, czy Ken Schoolland. Od ponad 4 lat sprawdza się w nowej roli – prywatnego przedsiębiorcy oraz niezależnego wydawcy. …”

  Informacja byc na strona http://www.pafere.org/wladze_i_doradcy_fundacji.html :

  Władze i doradcy fundacji
  POLSKO-AMERYKAŃSKA FUNDACJA EDUKACJI I ROZWOJU EKONOMICZNEGO

  Zarząd:
  Paweł Toboła-Pertkiewicz p.o. prezesa zarządu
  Paweł Sztąberek, wiceprezes zarządu …”

 4. 25godzina said

  W imię „solidarności pokoleń”.

 5. sztorm68 said

  No ale jak to, za WRON emerytury nie chcą dawać? Poza tym – skoro zgodnie z prawem III Pomrocznej nie da się tych emerytur nie wypłacić, to po ki diabeł to pyszczenie?
  Kiedy czytam takie PiSiarskie lamenty przypominam sobie ten piękny utwór

 6. robertgrunholz said

  Na http://www.rg.nowyekran.pl dodałem dziś artykuł o Józefie Piłsudskim. Trochę prowokacyjny, co potem przyznałem.
  Reakcja? 110 komentarzy, zazwyczaj pisane przez chamów i agenturę. Oprócz tego reakcja innych blogerów, kilka oświadczeń i dodatkowych artykułów pomawiających mnie jako ruskiego agenta, gdyż ośmieliłem się podważyć świętość. Wiem, że ten blog przeglądają racjonaliści więc polecam cały dzisiejszy Nowy Ekran na rozluźnienie i poprawienie sobie humoru.
  Pozdrawiam

 7. p.e.1984 said

  Ad 6.
  Pan przeczyta, co piszą na niepoprawnych:
  http://niepoprawni.pl/blog/2386/neo-moczarowcy-na-nowym-ekranie

  Od pewnego czasu ich tu pełno, mają widać nowe zlecenia z centrali. Zbliża się bowiem15 Sierpnia, rocznica Cudu nad Wisłą. Wielkiego zwycięstwa Józefa Piłsudskiego. A ojczyzną prawicy neomoczarowskiej jest Rosja.

  1. Ostatnio czytałem na Nowym Ekranie dwa antypolskie teksty moczarowskiej prawicy. Jeden to niejakiego Grunholza o Piłsudskim, drugi równie ambitnego potwarcy, Thota, o Mickiewiczu. Panowie ci plują na Polskę równo i zbierają brawa.
  2. Indywidua te rozpowszechniają kłamstwa, nadając im pozory prawdy. To stara szkoła ochrany, ojca chrzestnego KGB. Grunholz i Thot zaglądają do spodni Piłsudskiemu i Mickiewiczowi. Grunholza i Thota wymieniam tu wyłącznie przykładowo.
  3. Obaj pismacy to jaczejka neomoczarowców. Natolińczyków zapatrzonych w Stalina i „braci Słowian” na wschodzie. Tak budzi się z letargu rosyjski panslawizm*, mimo, że Rosjanie także z wyglądu przypominają bardziej Mongołów, a nie tylko z charakteru.
  4. Grunholz kolportuje kłamstwa, jakoby Piłsudski był żydem, „jakimś Ginetem*”, co rzekomo potwierdzają niewymienione z nazwy „rosyjskie archiwa”. (Określenie kogoś mianem „żyda” ma w oczach antysemity ma wymowę taką jak „antypolak”.
  5. Thot pisze głodne kawałki na temat Mickiewicza, którego zna zapewne tylko ze słyszenia. Imputuje, że matka wieszcza była żydówką. Tymczasem także i genealogia Mickiewiczów jest dobrze znana. Jego matka była Majewska, ze starożytnego rodu Starykoń.
  6. Rosyjskie archiwa szlacheckie zachowały się w całości po przewrocie listopadowym. Na tych zasobach opiera swą wiedzę dr Marek Minakowski, autor pomnikowego dzieła „Ci wielcy Polacy”, dostępnego na rynku internetowym. Można było do niego zajrzeć.
  7. Ale Grunholz i Thot mają do spełnienia misję. Jak niegdyś Ochrana, a potem KGB, także i FSB posługuje się tymi samymi, wypróbowanymi metodami do walki z Polską. Problem polega na tym, że ubierając się w szaty narodowców zohydzają Dmowskiego.
  8. Nowy Ekran ceni sobie wolność słowa – jak też – ale nie powinien jej mylić z wolnością propagandy. Tak, jak Grunholze i Thoty szkodzą narodowcom, tak NE szkodzi misji walki o wolną Polskę zezwalając na harce neostalinowców na swym portalu.
  9. Neomoczarowca scharakteryzować można tak: jest to prorosyjski i antyamerykański antysemita o antypolskim faktycznie obliczu. Stara się kreować na „prawicowca”, powołując się na Dmowskiego, który na ich widok zapewne przewraca się w grobie.
  10. Niewykształcone, prymitywne, bez elitarne (poza elitami po-PKWN) polskie społeczeństwo jest w stanie kupić każdą drukowaną brednię. Potwierdza to „dyskusja” pod tekstami pismaków. Redakcja powinna na to reagować dla własnego dobra.

  * Ginetowie, starożytny ród władców Litwy
  * Rosja, a dokładniej płk. Pyton, chce utworzyć unię euroazjatyką, chętnie przejmują znowu opiekę nad Polską. Nie dajcie się na to nabrać!

  Post scriptum: narodowcy powinny natychmiast odciąć się od takich indywiduów, jeśli chcą powtórzyć sukces z 11.11.11.

  Komu przynoszą korzyść wypociny takich Grunholzów czy Thotów? Przede wszystkim salonowi i jego politycznej opcji, potem Niewymownemu i Kretynom Politycznym (Siurakowski). No i redaktorom BBC, którzy w oparciu o ich enuncjacje mogą nakręcić nowy, równie prawdziwy film, co ten ostatni. Grossowi, jako materiał na nową powieść o polskim antysemityzmie.

  Nowy Ekran musi – jeśli chce przetrwać – rozstać się z takimi „autorami”.

  Na marginesie – może się tam komu na niepoprawnych zechce odpowiedzieć w temacie, bo mi chwilowo zablokowali konto za pisanie prawdy … Jest okazja, żeby wkleic tam parę linków o Piłsudskim – jego udziale w bitwie warszawskiej/ „cudzie nad Wisłą” w szczególności – był jakiś tekst o tym, jak to zrezygnował z dowodzenia i pojechał do kochanki w najbardziej krytycznym momencie – to pisał Engelgard? Ratajczak?

  Swoją drogą ciekawe jest połączenie PiS-Piłsudski, bo z tego co widzę najwięksi fanatycy PiS-u są również piłsudczykami.

 8. robertgrunholz said

  7. Myślę właśnie, że cały ten atak na mnie i na thota to tak na prawdę ujawnienie całego środowiska PiS w Nowym Ekranie, kolejny dowód to to że są proamerykańscy i proizraelscy przy kompletnej nienawiści do Rosji.
  Cóż, razem z thotem wywołaliśmy falę I DOBRZE! Jeśli macie jakieś konta na NE to pomóżcie walczyć z tą zarazą. Ich było tylko 5, z czego 2 sami się ośmieszyli swoim chamstwem i prymitywizmem. Został Bogatko, lju i jeszcze jeden agent. Zapraszam na mojego bloga, wklejajcie tam też te linki, niech im się toczy piana z pysków.
  Na pohybel pseudoprawicy.

 9. Rysio said

  Obie – bojkotka i maranka – powinny to przeczytać.

  http://rg.nowyekran.pl/post/67331,prawda-o-pilsudskim

  🙂

 10. p.e.1984 said

  Ad. 8
  Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako poparcie, Panie Robercie Grunholz, ja nie znam Pana tekstów – a jeśli nie znam czyichś intencji, to nie angażuję się po stronie takich osób. Jeśli w ogóle zabieram głos, to wyłącznie dlatego, że Polacy powinni znać prawdę o Piłsudskim, a pan Jan Bogatko wydaje sie z nią mijać. Personalne wojny na linii Nowy Ekran – Niepoprawni (i w polskiej blAgosferze w ogóle) mnie nie obchodzą.

 11. Zbyszko said

  Robertgrunholtz- jakaś dziwna i jakby z metody znajoma wydaje mi się ta akcja najazdu na kogos kto odważa się przedstawiac jakiś temat w innym świetle. Chyba aż nadto dźwięczy tu retoryką GW i tylko czekac aż zaczną używac sloganów typu: nienawiśc, nietolerancja, ksenofobia itp dyrdymały. Proszę sie trzymac i sukcesów w drążeniu historii w której chyba chodzi o dochodzenie do prawdy a nie o to kto używa mocniejszego języka. Ja też uważam że odcięcie się od Denikena utorowało drogę do chyba największego ludobójstwa w dziejach ludzkości. Pozdrawiam

 12. robertgrunholz said

  Panie Zbyszko: Spokojnie, na szczęście okazało się, że wielu cennych blogerów z NE ma też już powoli dość tego typu dyskutantów, którzy robią portalowi PiSiarską i USraelską opinię. Może ten dzisiejszy ruch na NE to początek wygnania agentury? Nie liczyłbym na to, jednak są w takiej mniejszości, że już zastrzegali iż mogą odejść. O to mi chodziło…

  Pozdrawiam
  http://www.rgrunholz.wordpress.com albo http://www.rg.nowyekran.pl

 13. Cierpiący na nieżyd duszy said

  SZOWINISTOM ŻYDOWSKIM, NIEMIECKIM I MASONOM DO SZTAMBUCH !

  (Oświęcim – Żwirownia, 2 maja 1999 r. Refleksji !)

  Morderco Egipcjan i Greków na Cyprze,
  Żywcem piłowanych. Tego się nie wyprzesz.
  Zmurszałe twe plemię, już Didor wspomina…,
  Hańbą się okryłeś – zabijając Syna,

  Boga i Człowieka. Mimo twego trudu,
  Zniszczył On twą pychę „wybranego ludu”.
  Odtąd ci zostało z zawody iść z czartem,
  Kto większym złoczyńcą, szują i bękartem.

  Z Hitlerem zawarłeś umowę wieczystą,
  Przedłużyłeś wojnę… o dwa lata blisko,
  Za zagładę Niemcom, z Polski, z Europy,
  Wysłałeś swych braci, w Oświęcim, w Sztutthofy…

  Dla Niemców Hitlera dałeś złota tony,
  Żydów – SS-manów i pomysł szalony,
  By za twe „srebrniki” nadczłowiek germański,
  Mordował część żydów i „gojów” słowiańskich.

  Niemiec Polskę obsiał, za to żydzie złoto,
  Obozami śmierci. A dziś ! O sromoto !
  Twe banki i Niemce, złotem z trupów zdjętych,
  Przekupują żydów – „…lud z ziemi wyklęty !

  100 milionów istnień słowiańskich potworze,
  Uśmierciłeś w wieku dwudziestym lub gorzej.
  Libero-komuna, dwie wojny światowe,
  Liban, Jugosławia, bolszewizm, dzień kobiet.

  Morderstwa poczętych i nie narodzonych,
  Katyń, Palestyna, to owoc szalony,
  Zdziczałego twego – szowinizmu dzisiaj,
  Zadżumiona bestio, herbu syfilisa.

  Zbrodnia i mamoną – chcesz zarządzać Światem,
  Dla ELIT Narodów stałeś się więc katem !
  Masonów zrodziłeś, jako wszech-światowy,
  Wspólnie z czartem pomiot – okrągłostołowy

  Skrywasz ludobójstwa ! Z Niemcem współpracujesz,
  Ograbiasz Polaków, przemysł likwidujesz.
  Kanalia Geremek ochoczo gardłuje;
  Chłopskich dwa miliony gospodarstw zrujnuję.

  Skrzeczy Lewandowski, błazen ministerialny,
  „Własność jest dla obcych…” – Podatek katastralny,
  Pozbawi POLAKÓW WŁASNOŚCI i ziemi,
  W Judeo-Germanię wnet Polskę przemieni !\

  W NATO-wskim mundurze, z US-Army żołdakiem,
  Chcesz żydzie i Niemcze zawładnąć Polakiem.
  Z Brukselą Słowianom tworzysz UE – żydo raj, (Reich)
  I z Niemcem co usprawnił, RU-szt w „ARBEIT MACHT FREI”

  Jugo-SŁOWIAN niszczysz NATO-wskim bagnetem,
  Na landy ćwiartujesz, niemieckim odwetem,
  Za klęski co Serbia, im w wojnę zadała.
  Doczekasz się żydzie zagłady kahała !

  Będziesz w piekle tańczył zmieciony w czeluści,
  Przetrącony Mieczem Piastowskim, oszuście !
  Tym mieczem, o którym Jeremiasz wspomina,
  Będziesz wytępiony ! W y b i j a g o d z i n a !

  Aż dziś pluję w ciebie, ty… pokrętny draniu,
  Pluję w „Talmud”, „Mein Kampf”, rano przy wstawaniu,
  Na twe banki, „Hity”, na CIELCA ZŁOTEGO”…,
  Na Wajdę, Cywińska i Szczypiorskiego !

  Pluję na pismaków z „gazety Wyborczej”,
  Na Olgę Lipińską i jej kabarety.
  W przybłędów z „Midrasza” i D. Warszawskiego,
  W Alinę Grabowską i Mazowieckiego.

  W Jan K.(a) Bieleckiego i Czesia z Warszawy,
  I w rabinów Weissów i w ich mózg koślawy.
  W Kongres wszech-Światowy Żydów w Ameryce,
  Co milczał, gdy żydów mordowały „FRYCE”.

  Tfu ! Pluję na Urbana „wszawego wypierdka”,
  Plują na Kuroniów…, Michników…, Geremka.
  W mózg Balcerowiczów i Kwaśniewskim w oczy,
  W pogańską tradycję, boś świnią w swołoczy !

  Lichwiarzu, oszuście, spekulancie , zdrajca,
  Rozsiewco kalumnii, zbrodni winowajco,
  Sprzedajny Judaszu, Świata burzycielu,
  Talmud cię prowadzi – w piekło – wprost do celu.

  Parchaty szmatławcu, zbrodnią naznaczony,
  Ty dziki szubrawcu przez wieki tępiony,
  Zrodzony przez biesa, Lucyfera synu,
  Lepiej dla ludzkości, gdybyś sczezł, zaginął !

  Cierpiący na nieżyt duszy.

 14. 25godzina said

  @Sztorm (5)

  Wracaj na Onet, tutaj nikogo w ten sposób nie podpalisz.

 15. 166 bojkot TVN said

  To wszystko dizeki Tuskowi, Komorowskiemu, Pawlakowi i Palikotowi
  O najdorodniejszej „posłance” palikociarni:
  http://niezalezna.pl/30616-wielka-mistyfikacja

 16. Rysio said

  re 14. Bojkotka – masz zaniki pamięci, alzenhaimera może?

  Po cholerę nawoływałaś aby na nich głosować?

 17. guła said

  „Selman? Może także i Selman. Ale już Ginet to wynika z poniższego:”
  http://prawica.net/opinie/24768

  PO co się męczyć?

 18. Joanna said

  Trochę nie na temat: sąsiadka zasprosiła mnie dzisiaj na pyszny obiad, a kolega z W-wy kupił mi mnóstwo róż. Tak dużo, że muszą stać w wiadrze.

 19. wet3 said

  @ Rysio (9)
  Obowiazkowo to powinien przeczytac ten artykul Gula – najwiekszy wielbiciel Selmana na tej stronie!!!

 20. wet3 said

  @ Robertgrunholz (6)
  Przeczytalem. Wielkie dzieki. Nareszcie prawda o tchorzu Selmanie zaczyna byc znana. Gdyby to ode mnie zalezalo, to nakazalbym ten artykul glosno czytac przynajmniej raz dziennie: PiSiorom i POpaprancom oraz reszcie pejsatego barachla okupujacego dzis (kne)sejm i (kne)senat.

 21. robertgrunholz said

  Re.19
  Dobrze, że Pan tak do tego podchodzi. Polecam ostatnie kilkanaście komentarzy w:
  http://jan.bogatko.nowyekran.pl/post/67412,neo-moczarowcy-na-nowym-ekranie
  Mój wpis został zgłoszony do administracji, a ja sam nie dość że zostałem agentem Moskwy to przez znanego „polskiego patriotę” zostałem nazwany ścierwem.

 22. guła said

  Dawno Guła ten temat i związaną z nią dyskusję „zaliczył”.
  Dlatego POwyżej podałem link.
  A dla zachęty jeden z komentarzy, nie wiem czy mogę? Zaryzykuję:

  ” czw, 2011-02-17 00:56 | Krzych Adam

  Czy Piłsudski nie wyjechał z Warszawy 12 sierpnia?
  Czy nie uczestniczył w naradzie z Rozwadowskim i Weygandem wcześniej tego dnia?
  Czy nie spotkał się z premierem Witosem po naradzie z Rozwadowskim i Weygandem?
  Czy nie wie Pan czego dotyczyła narada i spotkanie z premierem?
  Czy będziemy ten temat wałkować?
  Czy plan bitwy nie był przygotowany przez generała Rozwadowskiego?
  Czy Piłsudski nie miał wyruszyć ze swym głębokim uderzeniem znad Wieprza 17 sierpnia?
  Czy nie było ponagleń Rozwadowskiego by przyspieszył głębokie uderzenie znad Wieprza?
  Czy Piłsudski nie przyspieszył uderzenia o jeden dzień w stosunku do planu?. Czy Pan dokładnie zna jego pełny rozkład dnia w następujących dniach: 13, 14 i 15 sierpnia czy też nieprawdziwe jest moje stwierdzenie , że ja tego rozkładu nie znam?
  Czy Rozwadowski nie wiedział i nie był w stanie z nim się skomunikować gdy potrzebował 15 sierpnia?
  Czy nie zachowały się w tej sprawie dokumenty?
  Czy Piłsudski nie był „chytrym Litwinem” (ze Żmudzi zresztą oryginalnie)?
  Czy nie dał rady rady uczestniczyć w:
  a) przygotowaniu planu bitwy?
  b) niechętnym zgodzaniu się na jego modyfikację (rozkaz nr 10 000)?
  c) chrzcinach w Bobowej?
  d) posiedzeniu pod pierzyną u kochanki?
  Czy nie zdążył po tym wszystkim do Puław by z jednodniowym przyspieszeniem rozpocząć manewr znad Wieprza?
  Czy może jeszcze coś innego bo być może coś pominąłem przez nieuwagę?”

  „Miszcz” – że powtórzę za komentującymi na polecanej stronie.

  Proponuję zdanie pana Mariusza Romana pod tym linkiem
  http://www.prawica.net/node/16789#comment-322442

 23. Kapsel said

  Re 17

  To też dla Pani

 24. guła said

  #16 Koko koko spoko, panie Rysiu, wracaj pan „do skorupy”

  Bojkot 166 zachęcał do uczestnictwa w wyborach a nie stręczył na kogo należy głosować. Szanowny pan gajowy Marucha, do dziś się dopytuje na kogo powinien głosować, choć już trzecia ćwierć mija od wyborów.

 25. guła said

  Nie rusz Kapsel tego kwiatka, róża kole mówi matka…itd itp itp

 26. guła said

  Izwinitie pażałsta.
  Pan System ma poczucie humoru. Oj ma.

 27. Marucha said

  Re 24:
  No właśnie, jak się stręczy udział w wyborach, to wypada powiedzieć, na kogo głosować. Bo w przeciwnym razie stręczy się samo „spełnienie obywatelskiego obowiązku”, co jako żywo przypomina hasło „Głosujemy na całą listę Frontu Narodowego” z wczesnego PRL-u.
  Nie uważa Pan?

 28. Rysio said

  re 24. „…….Bojkot 166 zachęcał do uczestnictwa w wyborach a nie stręczył na kogo należy głosować…….”

  Nie musiała – bojkotka doskonale wiedziała że do wyboru byli podani tylko koszerni.

  Mimo że wielokrotnie ją pytaliśmy to nie była w stanie wykrztusić z siebie ani jednego polityka. Heheheheh Pewnie ta judejka ma pomorczność jasną.

  🙂

 29. ojojoj said

  re 9: i o to chodzi Rysio, przypominajmy Polakom ich zdrajcow !!! podaje za strona podana przez Rysia – trzeba to powielac gdzie sie da bo narod ciemny jak tabaka:

  Prawda o Józefie Piłsudskim, jego planach co do Polski i kontaktach z innymi nacjami.

  • W oparciu o carskie archiwa, Rosjanie twierdzą, iż był to Żyd o nazwisku rodowym Selman, stryjeczny brat F. Dzierżyńskiego. On sam podawał się za Litwina o nazwisku Ginet. Wśród zaufanych chlubił się, że ma w żyłach krew Butlerów, Selmanów i Ginetów.

  • Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Wa-wie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.

  • Człowiek niemoralny, zuchwały, mściwy, pozbawiony skrupułów, o niezmierzonej ambicji i pysze. Aby móc poślubić rozwódkę Marię Juszkiewicz, w 1899 r. porzuca katolicyzm i przechodzi na protestantyzm. Druga żona Żydówka Perl–Szczerbińska (nieślubne dziecko Żyda Perla) – ślub w 1921 r. Miał wiele kochanek np. poetka K. Iłłakowiczówna – osobista sekretarka, lekarz E. Lewicka ( zmarła w dziwnych okolicznościach). Ekskomunikowany – kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

  • Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.

  • W utworzonych przez Piłsudskiego organizacjach strzeleckich było sporo Żydów, którzy później znaleźli się w Legionach, a dalej przeszli do kadry oficerskiej i generalskiej Wojska Polskiego.

  • Kierowana przez niego POW, przez zakulisowe działania polityczne (mason A. Lednicki w Moskwie) i rozbijackie wśród mas żołnierskich, sparaliżowała powstanie 700 tys. armii polskiej w Rosji za rządów Kiereńskiego, organizowanej przez Narodową Demokrację.

  • W momencie krytycznym dla powodzenia żydowskiej rewolucji bolszewickiej w Rosji, odmawia współdziałania z gen. Denikinem (IX 1919 r.), co było decydujące dla utrzymania się u władzy bolszewików (Żydów). W tajnych rokowaniach z bolszewikami zapewnił ich, że polski front nie drgnie, dopóki oni nie rozprawią się z „białymi”.

  • Zionął nienawiścią do narodu polskiego – nazywał nas narodem idiotów, czego nie ukrywał wśród najbliższych. Polskę traktował jako mięso armatnie w planach przebudowy świata, a zwłaszcza Rosji. Znakomity aktor, mistrz demagogii i propagandy – wykreował się na patriotę zatroskanego o Polskę.

  • Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom.

  • W XI 1918 r. osadzony u władzy przez Niemców, którzy specjalnym pociągiem przywieźli go z Magdeburga do Warszawy (tajny układ z hr. Kesslerem). „Uwięzienie” w Magdeburgu (w luksusowych warunkach!) miało na celu zbudowanie mu pozytywnej legendy. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!). Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawi-dzonego przez nich Obozu Narodowego. Postawili na Piłsudskiego, który zoologicznie nienawidził Dmowskiego i ideologii narodowej. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu.

  • U zarania niepodległości wprowadził proporcjonalną ordynację wyborczą, co dało w Sejmie 1/3 posłów z mniejszości narodowych. Z tymi mniejszościami wchodził w układy przeciw większości polskiej reprezentowanej przez obóz narodowy. Ta „idealna” demokracja po-wodowała chaos polityczny, a Polskę czyniła państwem słabym. Jemu nie chodziło o dobro Narodu, a jedynie o zdobycie absolutnej władzy dla siebie.

  • Marszałek samozwaniec. Samouk wojskowości, sam siebie mianował Marszałkiem Polski (19.03.1920 r.)!!! Nigdy nie służył w wojsku, nie miał żadnego doświadczenia bojowego – Legionami dowodzili zawodowi wojskowi austriaccy (Austriacy otwarcie przyznawali, iż jest dyletantem wojskowości, ale trzymają go ze względów politycznych). Był rasowym rewolucjonistą.

  • W imię realizacji masońskiego planu politycznego dla Europy Środko¬wej, polskim kosztem i krwią polskiego żołnierza zaczął tworzyć państwa obcym nacjom (???!!!): Litwę, Łotwę, Białoruś i Ukrainę, co było przeciwne żywotnym interesom Polski. Naszym interesem było szyb¬kie scalenie ziem kresowych z resztą kraju. Z tego powodu opóźniał zorganizowanie odsieczy dla Lwowa oraz wdał się w niepotrzebną wojnę z Rosją (kosztowa nas 200 tys. zabitych żołnierzy i cywilów!). O podjęciu przygotowań do wojny z Rosją nie informował ani rząd, ani Sejm. Z wojskowego punktu widzenia kampania była dyletanckim przedsię¬wzięciem (ocena historyków wojskowości), z góry skazanym na klęskę. 12 sierpnia 1920 r. w momencie krytycznym dla egzystencji pań-stwa, tchórzy i składa rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza i Naczel-nika Państwa (dezercja!). W tej sytuacji powinien być rozstrzelany, ale niezdarny premier chłop Witos nie stanął na wysokości zadania i ukrył ten fakt przed narodem. Następnie „udaje się do Puław” (jedzie do konku¬biny pod Nowy Sącz). Wraca nad Wieprz i obejmuje dowodzenie grupą uderzeniową; opóźnia atak o jeden dzień – rusza dopiero 16 sierp-nia już po rozegraniu bitwy pod Warszawą. To opóźnienie pozwoliło Rosja¬nom ujść przed całkowitym zamknięciem kotła i totalną klęską, która natychmiast rozstrzygnęłaby wojnę.

  • 12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zgi-nęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji poli-tycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.
  Zamach był inspirowany i finansowany przez Anglików za pośrednic-twem lóż masońskich. Polityka angielska (żydowska) na obszarze Eu-ropy Wschodniej w rządach ludowo–narodowych spostrzegła możliwość umocnienia państwa polskiego i odrodzenia się polskości, co było zagro-żeniem jej interesów. I znów Piłsudski stał się narzędziem w obcych rę-kach przeciwko Narodowi Polskiemu! Masoneria udzieliła Piłsudskiemu całkowitego poparcia: propagandowego, organizacyjnego i finansowego.
  Po objęciu władzy, przeorientował politykę zagraniczną: zawiesił sojusz wojskowy z Francją, a Polskę wprzągł w sferę polityki niemieckiej – brater¬stwo broni z Niemcami. W celu wykończenia przeciwników politycz¬nych zakłada obóz koncentracyjny w Berezie Kartuskiej (1934 r.), gdzie maltretowano polskich patriotów. Specjaliści od propagandy, okres rządów Piłsudskiego podają jako wzorcowy przykład prania mó¬zgów całemu narodowi i wykreowania na „Wodza Narodu” osoby niegodzi¬wej, szkodliwej dla Polski. Zaprowadzono ścisłą cenzurę, fałszo¬wano fakty historyczne, wyniki wyborów, delegalizowano partie naro¬dowe, likwidowano ludzi niewygodnych politycznie, utrącano wszel¬kie przejawy racjonalnego myślenia narodowego – w zamian kreu¬jąc sentymentalny „patriotyzm”.

  • Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza): gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Janu-szajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.

  • R. Dmowski po odbytym z nim spotkaniu 21.05.1920 r., stwierdził: „… To człowiek niepoczytalny, nie da się z nim sensownie rozmawiać!”. Otaczał się ludźmi małymi, służalczymi i bezkrytycznymi. Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko–żydowskiej. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.

  • Kluczowe stanowiska w państwie powierzał tylko Żydom i masonom. Zakładał tajne szkoły Żydom z KPP (!).

  • Szeroko popierał sprawy żydowskie. W r. 1927 przyznał obywatelstwo polskie 600 tys. Żydów rosyjskich (tzw. Litwakom), którzy całkowicie opanowali handel, a „zapomniał” o 2 mln Polaków w ZSRR, których w latach 30. mordowano, a resztki wywieziono na Syberię i do Kazachsta-nu. W późniejszym okresie przyjął 200 tys. Żydów niemieckich. Żadne państwo w Europie nie chciało ich przyjąć zdając sobie sprawę, jakie to przyniesie szkody tym narodom, a wyniszczony naród polski podstępnie opanowany przez Żydów na czele z Piłsudskim–Selmanem stał się cieplarnią dla żydostwa. (Co ciekawe, dzisiaj potomkom Polaków w Kazachstanie odmawia się wizy jeśli nie znają języka, jednak kilakdziesiąt tysięcy mieszkańców Izraela paszporty do Polski dostaje co rok bez problemu. „My polski? Niech się goje uczą jiidysz!”)

  • Rozbroił armię. Po maju 1926 r. dezorganizuje naczelne władze wojsko-we, likwiduje Ścisłą Radę Wojenną, a Sztab Generalny pozbawia zasadniczych kompetencji. W Wyższej Szkole Wojennej ograniczono za-kres nauczania: już nie ma tworzyć doktryny wojennej i szkolić wyższych dowódców. Stworzył w armii wielką biurokrację, niezdolną do planowania, dowodzenia, szkolenia i wychowania. Staje ona na przeszko-dzie do modernizacji i rozwoju sił zbrojnych, a partyjna polity¬ka personalna dokonuje reszty. Rydz–Śmigły po objęciu w 1935 r. Minister-stwa Spr. Wojskowych był załamany stanem wojska pozostawione¬go przez Piłsudskiego. Do 1939 r., mimo wielkich wysił¬ków, nie dało się tego naprawić.

  • Megaloman. W testamencie przekazał swój mózg do badań Uniwersytetowi Wileńskiemu (ha, ha, ha !) – człowiek, którego życie prywatne było wysoce niemoralne, niewykształcony, wysławiający się wulgarnie i po chamsku, rewolucjonista, agent wywiadów austriackiego, niemieckiego i japońskiego, o rękach splamionych bratobójczą krwią, poli¬tyk na usługach niemieckich, polityk bez racjonalnego programu politycznego… miał o sobie tak wysokie mniemanie!
  Celem jego polityki było powstanie antyrosyjskie i uzyskanie księstwa nadwiślańskiego zależnego od Niemiec. … I co dalej?! Gdzie strategicz-ny program narodowy? Jak urządzić państwo? Jakie dalekosiężne cele polityki zagranicznej? Obóz piłsudczyków nie posiadał głębszego progra-mu politycznego. To była grupa ludzi–marzycieli, przebiegła i bez-względna w walce o zdobycie i utrzymanie władzy za wszelką cenę – to był ich cały program polityczny! Po śmierci „wodza” rozpadli się, nie pozostawili po sobie żadnego programu ideowego, żadnych planów rozwoju narodu!

  • W l. 30. prowadził tajne konszachty z hitlerowcami, wg tych umów Polska miała z Niemcami uderzyć na ZSRR, oddać Niemcom Pomorze i Gdańsk w zamian za Litwę i Kłajpedę!

  • Okres międzywojenny był bezlitosną walką z Narodem (włącznie z eks-terminacją fizyczną Polaków myślących narodowo) o zmianę jego duszy katolicko–narodowej na socjalistyczno–kosmopolityczną. Prześlado¬wał i rozwiązywał organizacje narodowe, np. OWP, ale organizacje żydowskie – nawet te jawnie faszystowskie, jak np. Bejtar – mogły działać swobodnie, a nawet miały poparcie władz! Bejtarowcy byli fanami polityki Hitlera, pozdrawiali się tak jak hitlerowcy, liczyli na pomoc Hitlera w założeniu państwa żydowskiego w Palestynie, które wg ich planów miało być bazą niemiecką nad Morzem Śródziemnym.

  Oto ocena jednego z polskich kapłanów spod Łańcuta wygłoszona na kazaniu w 1933 r. „ (…) On jest duchem ciemności, który z dnia zrobił noc. Z wolnej Polski czeluście piekielne. Rządzi on Polską, jako duch wschodu i barbarzyństwa. Zatruł ducha narodu, zdeptał jego honor. Zdemo¬ralizował znaczną część społeczeństwa. Mimo tego spodlona część narodu buduje mu pomniki i cześć boską oddaje. Odebrano życie i zdrowie najlepszym ludziom. Panoszą się zdrajcy, złodzieje i judasze. (…)”.

  • Piłsudczycy do niebywałych rozmiarów rozkręcili propagandę ubóstwiającą Piłsudskiego, jako nadczłowieka i zbawcę Polski, wydali ustawę zabraniającą pisania czegokolwiek negatywnego o Piłsudskim! Propaguje ona naiwny, sentymentalny patriotyzm (patriota – jeździec bez głowy) i jest zawsze nieświadomym narzędziem politycznym naszych wrogów. To im „zawdzięczamy” trzy katastrofy narodowe: wyprawę kijowską, klęskę wrześniową i powstanie warszawskie.

  • Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.

 30. ojojoj said

  dodam jeszcze od siebie – za wikipedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrzeb_J%C3%B3zefa_Pi%C5%82sudskiego)

  W Niemczech wiadomość o śmierci Marszałka Piłsudskiego która dotarła do Berlina jeszcze przed północą 12 maja 1935, wywarła wielkie wrażenie. Do polskiej ambasady zaczęły napływać kondolencje od władz niemieckich. Informacje na pierwszych stronach podały gazety (m.in Völkischer Beobachter w którym napisano m.in: „Nowe Niemcy Pochylą swe flagi i sztandary przed trumną tego wielkiego męża stanu, który pierwszy miał odwagę otwartego i pełnego zaufania porozumienia z narodowo-socjalistyczną Rzeszą”). Niemieckie Biuro informacyjne podało, iż wiadomość ta do głębi poruszyła niemieckie społeczeństwo które czuje się szczególnie bliskie polskiemu społeczeństwu zwłaszcza że samo straciło w 1934 swojego przywódcę – marszałka Hindenburga, Prezydenta Rzeszy[7].
  Po śmierci Marszałka Piłsudskiego Kanclerz Adolf Hitler ogłosił w Niemczech żałobę narodową i wysłał telegram z kondolencjami do prezydenta i rządu RP. Pisał w nim: „Głęboko poruszony wiadomością o zgonie Marszałka Piłsudskiego wyrażam Waszej Ekscelencji i rządowi polskiemu najszczersze wyrazy współczucia moje i rządu Rzeszy. Polska traci w powołanym do wieczności Marszałku twórcę swego nowego państwa i swego najwierniejszego Syna. Wraz z narodem polskim również naród niemiecki obchodzi żałobę z powodu śmierci tego wielkiego Patrioty, który przez swą pełną zrozumienia współpracę z Niemcami oddał nie tylko wielką usługę naszym krajom, ale przyczynił się ponadto w sposób jak najbardziej wartościowy do uspokojenia Europy.” Do żony Piłsudskiego, Aleksandry Piłsudskiej, Hitler napisał: „Smutna wiadomość o zgonie Pani małżonka, jego ekscelencji Marszałka Piłsudskiego, dotknęła mnie bardzo boleśnie. Wielce szanowna, czcigodna Pani oraz Jej Rodzina zechce przyjąć wyrazy mojego głębokiego współczucia. Postać Zmarłego zachowam w swojej wdzięcznej pamięci.”

  Hitler uczestniczył również we mszy świętej na cześć Marszałka, jaką odprawiono 18 maja 1935 r. w Katedrze św. Jadwigi w Berlinie przy symbolicznej trumnie Józefa Piłsudskiego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele III Rzeszy m.in. Joseph Goebbels, Konstantin von Neurath oraz wysocy przedstawiciele NSDAP i Wehrmachtu a także nuncjusz apostolski w Niemczech Cesare Orsenigo. Po nabożeństwie dwie kompanie Wehrmachtu oddały honory wojskowe.

  Po zdobyciu przez wojska niemieckie Krakowa 6 września 1939 r., na rozkaz Hitlera niemiecki dowódca gen. Werner Kienitz udał się na Wawel i złożył wieniec u grobu marszałka Piłsudskiego w krypcie pod wieżą Srebrnych Dzwonów[8]; zaś przed kryptą została wystawiona niemiecka warta honorowa.

 31. Kuku na muniu said

  Pilsud to bardzo smutna historia ale nasza terazniejszosc tez groznie sie rysuje

  Click to access raport_o_przemysle.pdf

 32. wet3 said

  @ Ojojoj
  Na Pomorzu, z ktorego pochodze, Selman byl serdecznie znienawidzony. Pomorzanie mowili, ze podpisal cyrograf oddajacy ich szwabom. Gdy przyjechal do Torunia – owczesnej stolicy Pomorza i ul. Szeroka jechal w karecie z wojewoda to torunianie (w tym i moja matka) odwracali sie dupami do ulicy i ogladali wystawy sklepowe. Pobdobnie bylo w Wielkopolsce.

 33. wet3 said

  Czerwoni zbrodniarze dostaja podwyzki emerytur za mordowanie Polakow, a ponad polowa narodu zyje w biedzie i nedzy! Wygada na to, ze PRL-bis jest tworem znacznie bardziej chorym i antypolskim niz nieboszczka PRL!
  … A narod spi …

 34. Kapsel said

  Ks.Natanek o Piłsudskim

 35. Kapsel said

  Re 33
  PRL-bis jest tworem znacznie bardziej chorym i antypolskim niz nieboszczka PRL!
  … A narod spi …

  z całą pewnością tak jest ale o tym spaniu to powiem że co raz więcej ludzi budzi się i zaczyna dostrzegać to łajdactwo.Mam wiadomość że przypadek Islandii jest bardzo znany w MF i mało tego to, namawiają abyśmy to rozpowszechniali.To pocieszające że tam ,w jaskini lwa są jednak i porządne osoby.

 36. Maverick said

  Z okazji 4 lipca swieta narodowego USA przypomna kolotunom, tylko ze 3% spolecznestwa sprzeciwila sie podatkom jakie chcial narzucic king George amerykanskim koloniom (13 koloni stanowilo wtedy Ameryke), 20% sie to nie podobalo reszta byla zajeta ciulaniem na zycie. Mimo najnizszych podatkow na swiecie, tym 3 % niespodobalo sie placic podatki jakiemus koltunowi George z Angli. i postanowili zrobic rebelie przeciwko czerwonym mundurkom armi Georga. Wystarczylo tylko 3 % swiadomych aby stworzyc podwaliny najlepszej konstytucji i wolnosci. Niestety lata leca i wiekszosc zapomniala i konstytucja USA zostala wyrzucona do kosza. Korporacyjne i militarne interesy wziely gore nad interesami indywidualnych obywateli, tym razem jednak mniej niz jeden procent jest swiadomy opresji globalistow, banksterow i medialnych pressstytucyjnych mediow.

  Jednak uzyteczni w Polsce az unosza sie z radosci ze podniesiono im wiek emerytalny, wprowadzono podatek on nieuzytkow, obraduja nad podatkiem kastralnym, zatwierdzili masowe szczepienia nie zapobiegajace epidemiom ale je wywolujace, beda nakladac podatki na ogrodki dzialkowe.

  Juz planuja kolejne ale ksztalciuchy jak ta szkapa w folwarku zwierzecym Orwella ze tylko beda ciezej pracowac i sobie chwalic zamiast postawic swoich opresorow przed trybunalem stanu.

  Juz planuja kolejne etapy hucpy.

  Koniec ulgi internetowej dla wszystkich, koniec ulgi prorodzinnej dla rodzin z jednym dzieckiem i dochodami powyżej 112 tys. zł oraz dla konkubenta z jednym dzieckiem i rocznym dochodem powyżej 56 tys. zł, ograniczenie w korzystaniu z 50-proc. kosztów uzyskania przychodów już nie tylko przez dziennikarzy i twórców, ale też wynalazców.

  Rząd przyjął projekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Dobrze zarabiający twórcy, którzy mają jedno dziecko, mogą stracić na tych zmianach nawet 4 756 zł.

  Ulga prorodzinna nie będzie już dostępna dla wszystkich podatników, ale w ciągu ostatniego tygodnia złagodzono pierwotnie planowane zmiany. Dzisiaj rząd zdecydował, że z ulgi nie skorzystają rodzice jednego dziecka, pozostający przez cały rok w związku małżeńskim, których łączne dochody roczne przekraczają 112 tys. zł – wcześniej planowano limit w wysokości 85 528 zł (I próg podatkowy). Limit 112 tys. zł ma obowiązywać także w przypadku osób, które wychowują tylko jedno dziecko jako tzw. samotni rodzice (np. wdowa). Natomiast jeśli rodzice dziecka nie są małżonkami (np. pozostają w konkubinacie), limit przewidziany na każdego z nich wynosiłby połowę 112 tys. zł, czyli 56 tys. złotych.

 37. JO said

  Ad.33. Niestety Narod to juz nie Narod w Wielkiej liczbie ludzi a Lemingi. Ostatnio rozmawialem z czlowiekiem z poludniowej Polski, ktory z radoscia, Duma Mowil jak odnalazlem sie poza granica I Polski, sciagnal rodzine I nie Ma zamiaru Wrocic do Kraju.
  Widzialem Polskie dzieci , ktore sa juz w innym Kraju I misza uczyc sie I zyc w innym I na Mowe Polska reaguje lzami, jak ktos sie do nich zwraca po Polski.Piekne Polskie , Slowianskie dzieci….serce boil patrzec na takie obrazy…

 38. RomanK said

  Nie panie Wet3 Narod nie spi…narod milczy…..
  To nie narod wpakowal sie sam raz po raz w gnoj…to jego elity……..czyz jego????

 39. JO said

  Ad.38. Tak, Narod milczy I raduje sie jak moze.Ten wyzej opisany Polak uciekl widzac jak w Polsce jest zle, by ratowal siebie I Rodzine. Jednak wine sklada na Polske zamiast Rzadzacych….
  Sa mlodzi co widza, wiedza, kto jest winny
  System stworzony Trzyma Polakow z relaunch ryzach I rozgami zaleznymi bike po naszym ciele.

  W Polsce potrzebna jest Modlitewna, Pasywna do Swiata Kontrewolucja.
  Niech kazdy Polak przestaje ogladac TV, chodzic na szatanska judaistyczna Msze na ktorej Traci Wiare a wiec Moc, Dary Ducha Swietego, niech zacznie umieraja sie jak Dziadkowie, nich wyrzuci dzinsy, niech Ma nienawisci do such slabosci…..nich chodzi na Msze Trydencka….Slucha Mszy Trydenckiej, slucha Katolickich Kazan Tradycjonalistow….

  Wowczas Kazdemu Polakowi ujawni sie Droga jaka musi isc a Wowczas odzyskamy Polske, gdyz System Szatanski- Masonski-Talmudyczny zniewala Jednostki , pojedynczych Polakow dzialajac Globalnie, poprzez Indywidualne dotarcie Wrazych Ideologii I Wrazego Prawa Finansowego poprzez Telewizje, Radio, Reklamy, PornoErotyczneKsiazki, PornoEdukacje Szkolna, Kina…konsumpcyjnie Swiat , gdzie jest Tylko Niby Wrzystko na Polkach sklepowych ale w formie bezwartosciowych Atrap jak Chora Zywnosci sprzedawal a Przez TESCO

  Indywidualne Przebudzenie Polakow, zwrocenie sie Indywidualne do Pana Boga, Wiary-Wiedzy….ktora da mozliwosci Walki ze Swiatem, Klamstwem I Swoimi Namietnosciami, spowoduje, ze powstana Masy Przeciwko Tym, co System Masonski w Polsce Buduja I NISZCZA, ZABIJAJAC NASZE DZIECI

 40. guła said

  Co z towarzystwa za narodowcy skoro naród śpi? Gdyby nie Ziuk już od dawna mówiliby my po ruskie, a panowie pisali po ruskie. Wiekopomne dzieła z których wyciągałoby się cytaty i koliło w oczy, po ruskie. Prawdą.

 41. Przecław said

 42. guła said

  „pa …ruskie”;)

 43. Przecław said

  #40

  Panie Guła, a to Pan nie wie że RUŚ to część Korony ?
  Rusin po rusku z pewnością się dogada z Polakiem. Ale już po szwabsku się nie dogadamy, żargonem tyż nie.

 44. guła said

  FJN panu to się marzy panie gajowy. No chyba żeby tę jedność przenieść zza granicy do Kraju. Tam wszyscy za PO.
  Co to by zmieniło?

 45. Joanna said

  Dziękuję Panie Kapsel i źyczę wszystkiego dobrego. Moje życzenia się spełniają -:))

 46. Marucha said

  Re 40:
  Wolałby mówić po ruskie i pisać po ruskie, niż zostać brukselskim cwelem.
  A p. Guła?

 47. Marucha said

  Re 44:
  Na jakiej podstawie ulęgła się Pana szanownej głowie myśl, iż gajowy marzy o Froncie Jedności Narodu? Dlatego, że go wyszydziłem?

 48. Inkwizytor said

  Pan Guła już wybrał, na 100 % woli byc brukselskim cwelem

 49. wet3 said

  @ Roman K (38)
  Dzis to nie jest ten sam narod – jaki pamietam z czasow PRL! Oni tak sie zachowuja jakby jaj nie mieli, a jewrowladza robi z nimi co jej sie tylko spodoba…

 50. guła said

  Guła jest u siebie i ani myśli kogokolwiek czy cokolwiek wybierać.
  A że z każdej strony atakują jego Kraj to insza inszość.
  Sami się zmogą, jako i zawsze.

 51. wet3 said

  @ 50
  Gula wyraznie postanowil zyc oduzeniami (a moze pierdzielami?) Selmana. De gustibus non disputandur…

 52. wet3 said

  @ Maverick (36)
  Zgodnie z American Free Press, piec procent swiadomego spoleczenstwa daje gwarance zmian.

 53. Fran SA said

  Robertgrunholtz
  Prosze sie az tak nie zamartwiac. U mnie w domu jeszcze w czasach moich szkolnych wyrwalo mi sie, ze Pilsudski powiedzia:l Konstytucja- prostytucja i urzadzil zamach. Oj jak mi sie wtedy dostalo po uszach!
  Okazalo sie, ze polowa mojej rodziny to byli Pilsudczycy a druga – to endecja. Do tej pory nie pamietam za bardzo roznicy ,ale tej awantury o marszalka to nie moge zapomniec.
  W mojej rodzinie Pilsudski uchodzil za demokrate! A tu ja wyjezdzam z jakim zamachem stanu!

  Ja to nawet nie mam pretensji o to, czy ktos lubi/nie lubi Pilsudskiego. Nasz narod jest bardzo skolowany i oficjalna informacja bardzo narzucana. A polskie podreczniki do historii pisane przez zydow.
  Dla wielu osob alternatywne media czy wolna prasa sa szokiem. Bo czasem i trudno uwierzyc w jakej ciemnocie nas tyle lat trzymano. Przeciez w Polsce wplywy marksistowskie sa bardzo silne. Nawet ci co pyskuja na Marksa to go bezwiednie nasladuja. Np. taki Walesa, co chcial ‚palowac’ tlumy pod stocznia bo sie tym tlumom nazwa ‚Stocznia Lenina’ nie podobala.
  i pomyslec tylko: bozyszcze niegdysiejszych tlumow, wodz narodu, nadzieja ojczyzny, rycerz demokracji , anty-komunista, podejrzanie fanatycznie religijny (bezboznik) – broni Lenina i sugeruje palowac tych co im sie nazwa Lenin na stoczni nie podoba. A tak sie chwalil, ze zwalczyl komune. W palacu.

  Jak mie sie kiedys wyrwalo, ze te dwa miliony ludzi co wyjechalo z Polski w latach osiemdziesiatych to … uciekalo z Polski przed Solidarnoscia.. – to tez mi sie dostalo.

  Dla mnie wazne,ze wyszlo ‚na moje’. Na odbrazowienie Pilsudskiego tez przyjdzie pora. I tez wyjdzie na ‚nasze’.
  Mnie to zawsze zastanawialo jak w czasach komuny na Wawelu zawsze byly swieze kwiaty na grobie Pilsudskiego. Przeciez nie wierze, ze mial az tylu wielbicieli, zeby mu codziennie znosili te kwiaty. Poza tym, byl to za komuny jeden z tych ‚bohaterow’ narodowych i bozyszczy tlumow, o ktorym mozna bylo mile wspominac. Nie bardzo glosno ale za to nie lali. Krzywda mu sie jakos dziwnie nie dziala nawet w czasach stalinowskich.
  Co mnie natomiast niezmiernie martwi to sposob w jaki Polacy wyrazaja swoje ‚odmienne’ opinie. Atakuja dyskutanta – nie problem. Jest to stara zydowska szkola: krzycz glosno i powtarzaj sto razy to samo, az wszyscy dookola zglupieja do kwadratu i zmiekna. .
  W koncu Goebels byl zydem i opowiadal, zeby pluc nawet na swiety obrazek, to zawsze sie cos przyklei.
  Ale dobrze, ze artykul o Pilsudskim ‚poszedl w swiat’. Mnie sie tez bardzo przydal bo bylo wiele rzeczy dla mnie zupelnie nowych. ALe teraz mi sie niektore wiesci wreszcie poskladaly do kupy.

 54. robertgrunholz said

  Re. 53

  W ciągu najbliższych tygodni planujemy rozmowy z paroma organizacjami.
  Musimy wyznaczyć sobie zadania:
  Ktoś np. moja Liga od pisania na nowo historii, wychowywania młodych prawicowców, edukacji, grup historycznych itp., inna organizacja zrzeszająca i przekonująca do postulatów jak największe grupy wolnościowców i narodowców, ktoś inny od tworzenia źródła finansowania dla pozostałych i jeszcze inny szyld do działań politycznych w samorządach.
  Kilka organizacji. Narodowcy, wolnościowcy, republikanie i monarchiści. Każdy pod swoim szyldem, bo każdy ma już markę, lecz z jeszcze jednym szyldem nad tym: Porozumienia Wolnych Polaków decydującym o wiecznej współpracy w celu obalenia naszego reżimu. Tego nam potrzeba.
  robert.grunholz@gmail.com

  http://www.rgrunholz.wordpress.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: