Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Lubawiczerowie

Posted by Marucha w dniu 2012-07-06 (Piątek)

Niemiecki historyk Wolfgang Eggert uważa w książce Tajny Watykan Izraela („Israels Geheim-Vatican“ Chronos, Munich 2008; www.scribd.com/doc/7713158/Wolfgang-Eggert-Israels-Geheimvatikan-I-2002), że dla spełnienia Apokalipsy, sekta lubawiczerów (ze światową siedzibą w nowojorskim Brooklynie) rządzi globalną konspiracją obejmującą rozmaite grupy, od żydowskich i chrześcijańskich syjonistów po iluminatów. Jeszcze jako senator, wiceprezydent USA, katolik Joseph Biden powiedział izraelskiej TV Szalom: „Jestem syjonistą. Nie trzeba być Żydem, żeby być syjonistą.“ (4.4.2007 www.youtube.com/watch?v=yAZmO80dLfE)

Jerusalem Post (19.10.2001) pisał o sekcie: „Jest to organizacja o ogromnych zasobach finansowych na całym świecie […] ruch o monumentalnym znaczeniu. Wierzący Żydzi są ogromnie zależni od jego emisariuszy na całym świecie […] jego rabini dominują lub niedługo zdominują żydowskie społeczności w zadziwiającej liczbie krajów.“

Czołowi politycy izraelscy radzą się lubawiczerów, których rabin przewodzi odrodzonemu Sanhedrynowi. Niemiecki magazyn Focus nazwał światowego przywódcę lubawiczerów w Nowym Jorku „ukrytym władcą Izraela […] Żaden żydowski mąż stanu odwiedzający USA, czy to z Partii Likud czy z Partii Pracy, nie uniknie prywatnej audiencji”. Sekta ta („choroba umysłowa“ wg b. rabina Berlina, Walthera Rothschilda) lansuje swe cele polityczne przez dyplomację Izraela, Mosad i lobing. Wg Jerusalem Post (22.10.2000), „Nie ma nikogo bardziej szanowanego i cieplej przyjmowanego w Kongresie USA, Białym Domu i wśród korpusu dyplomatycznego“, niż czołowy przedstawiciel lubawiczerów Levi Shemtov, „nieoficjalny rabin stolicy USA”. W jego waszyngtońskiej „ambasadzie“ wisiały w 2000 r. zdjęcia zaprzyjaźnionych polityków, m.in. syjonistycznego psa na Arabów, Newta Gingricha, prezydenta Clintona i wiceprezydenta Ala Gore oraz b. premiera Izraela, ultra-rasisty Benjamina Netanjahu. Rada bezpieczeństwa USA i departament stanu kierują się wskazówkami „ambasadora“ (Jerusalem Post 22.10.2000). Lobyści sekty regularnie kontaktują się z międzynarodowym korpusem dyplomatycznym w USA.

Terroryzm na Ziemi Świętej i w niedawnych konfliktach bałkańskich, ataki 11 IX, wojny w Afganistanie i Iraku, zamachy bombowe m.in. w Indonezji, w Madrycie i Londynie są państwowym terroryzmem i stosowaniem broni masowego niszczenia, wg odwiecznej recepty judeocentryków. W Mumbaju lubawiczerowie użyczyli swą siedzibę na niedawny terror made in CIA-MI6-Mosad. Plan Rothschildów z 1773 r. celem zapanowania nad światem, konsekwentnie wciela m.in.:

– Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.

– Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany.

– Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.

– Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.

– Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.

– Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

Nicią przewodnią jest pogarda, nienawiść do gojów, ich przedmiotowość i zaplanowana ofiara w budowie utopii dla Wybrańców Boga. Cytuję słowa premierów Izraela, Ariela Szarona – „My, Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie wiedzą o tym“ oraz Menechema Begina – „Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie […] tak różnimy się od gorszych ras, jak one od owadów […] inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym przypadku […] uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzić gorszymi rasami. Naszym ziemskim królestwem rządzić będzie przywódca z prętem metalowym. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy.“

Upust nienawiści dał w 2003 r. izraelski historyk, profesor Martin Van Creveld, sugerując zdolność Izraela do nuklearnego odwetu za Holocaust na Niemcach i in. Europejczykach oraz Watykanie: „Mamy kilkaset głowic nuklearnych i rakiet, możemy je wystrzelić na cele w dowolnym miejscu, może nawet na Rzym. Większość stolic europejskich jest celem naszego lotnictwa.“ Na Bliskim Wschodzie, „…Palestyńczyków trzeba deportować. [Rząd Izraela] tylko czeka na właściwego człowieka i właściwy moment.“ Creveld zacytował b. ministra „obrony“ Izraela, Mosze Dajana: „Izrael musi być jak wściekły pies – zbyt niebezpieczny, bo doń podejść“, dodając: „Nasze siły zbrojne nie są trzydzieste na świecie, tylko drugie czy trzecie. Mamy zdolność zniszczyć świat z naszym upadkiem; zapewniam, że tak będzie przed końcem Izraela.“ (www.rense.com/general34/esde.htm)

Jak dawniej, rabini dają ideologiczne przywództwo, uczą rasizmu i nienawiści. W judaizmie rabini mają boski statut, jak i każdy „Żyd”. Rabin Steinsaltz pisze w przedmowie do swych komentarzy do kabalistycznego „pisma świętego” (Tanja), że są one „ustną Torą”, czyli Słowem Boga. W drugim rozdziale Tanji czytamy: „Druga dusza Żyda jest częścią Boga na wysokości, dosłownie.” Tanja zawiera uwagę; „Dusze narodów świata [gojów] pochodzą jednak z drugiego nieczystego [złego odpadu; plew lub skorup], które nie zawiera żadnego dobra.” Więc każdy Żyd jest boski i „częścią Boga”, czyli judaistyczne bałwochwalstwo rozciąga się na całą społeczność żydowską, a reszta uważana jest za demoniczną i złą. Szczyt bałwochwalstwa znajdujemy w Talmudzie (Baba Mezia 59b): rabin „pokonuje” Boga w debacie i Bóg „przyznaje porażkę”, robiąc rabina lepszym od Boga.

Grając na strachu i lęku, talmudyczny rabinat utrzymuje w ryzach masy żydowskie i gojowskie. Podkreślam „talmudyczny“, gdyż są w judaizmie sekty, które nie uznają Talmudu, fałszu Biblii Hebrajskiej (której urywkiem jest Tora). Np. Żydzi Wierni Torze odrzucają syjonizm, państwo Izrael i pacyfikację Palestyny; z chwilą rozpoznania Izraela jako „państwa syjonistycznego, nieopartego na naukach tradycyjnej wiary żydowskiej, Żydzi na całym świecie będą mogli żyć w pokoju“ (www.jewsagainstzionism.com/about/mission.cfm). Dlatego nazywajmy wilka po imieniu: judeocentrycy, syjoniści, banksterzy, żydowscy rasiści i ektremiści – tak łatwiej wybronić się w sądzie. Inaczej dajemy powód eskalacji prawodawstwa „antysemickiego“.

Żydzi talmudyczni, z ogromną pomocą „chrześcijan syjonistycznych“ w polityce „amerykańskiej“, dążą do apokaliptycznego „przyjścia“ Mosziacha (fałszywego mesjasza, antychrysta), przed czym zginą goje, a także miliony Żydów. Magazyn Beis Moshiach lubawiczerów cytuje ich rabina Naftali Estulina: „Świat czeka na spełnienie naszej roli przygotowania świata do powitania Mosziacha.“ (ww.beismoshiach.org/Moshiach/moshiach341.htm)

Jednym z warunków jest podciągnięcie gojów pod Siedem Praw Noego – judaistyczne oszustwo, że jako dane przez Boga definiują one moralność ludzkości. Naprawdę chodzi o podporządkowanie nas rabinatowi. A jednak zjudaizowany Watykan popiera tę herezję. Jedno z praw Noego przewiduje karę śmierci przez ścięcie za bałwochwalstwo. Chrześcijanie są wg judaistów bałwochwalcami, bo czczą Jezusa i Trójcę Świętą.

XVIII-wieczny protoplasta chasydzkich chabadów, z których wywodzą się lubawiczerowie, rabin Zalman z Liady napisał w czczonej książce „Tanja“, że żydowskie dusze są „boskie“, a gojowskie „zwierzęce“ (Forward 19.12.2003; Frankfurter Allgemeine Zeitung 11.3.1994). Raphael Mahler pisze w książce „Hasidism and the Jewish Enlightenmen “ (Chasydyzm a Żydowskie Oświecienie; Jewish Publication Society of America, Philadelphia 1985), że w XIX-wiecznej Polsce oświeceni Żydzi (Maskilim) uważali małomiasteczowych i wiejskich chasydów za wyzyskiwaczy chłopstwa.

Pozornie świecka ideologia syjonizmu ma korzenie chasydzkie. Podobnie jak wbrew ortodoksyjnemu judaizmowi rabini lubawiczerów chcą „przyspieszyć“ przyjście Mesjasza, tak rabin Kook uzasadniał powrót żydowski do Palestyny. Syjonizm był dla niego drogą do rabinicznego zbawienia, które unicestwiłoby wszystkich, oprócz syjonistów. Pisał o gojach: „Całą tą kulturę wynoszącą się w narzędziach fałszu trzeba koniecznie wyeliminować z powierzchni globu, a w jej miejsce nastąpi królestwo świętych i egzaltowanych. Światło Izraela pojawi się, by zapoczątkować świat ludzi nowego ducha.“ Rabin Kook założył pierwszą w Palestynie jesziwę – wylęgarnię ultrarasistowskiego, terrorystycznego „ruchu osadników“, który lubawiczerowie popierają ideologicznie, moralnie i finansowo. Kook zachęcał swych uczniów do walk o Zachodni Brzeg i brał w nich udział.

Z powodu stygmatu „antysemityzmu“, lubawiczerowie są dla FBI zmorą w walce ze zorganizowaną przestępczością, a globalnie mogą być powiązani z Kosher Nostra – super-mafią rosyjskich Żydów, która kontroluje najważniejsze mafie świata. (Raphael Johnson w Culture Wars styczeń 2009) W tym świetle podejrzane jest powiązanie krypto-Żydów: Kouchnera (minister spraw zagranicznych Francji, b. administrator ONZ w Kosowie), gen. Clarka (odpowiedzialny za niekonstytucyjne użycie armii USA w Waco, Texas i głównodowodzący NATO podczas podobnie anty-cywilnych bombardowań Jugosławii w 1999 r.) i Javiera Solany (szycha w UE) z makabrycznym zabijaniem porwanych Serbów oraz niewolnic seksualnych z Europy Śr.-Wsch. do handlu organami ludzkimi przez mafię albańską. Podobnie zatuszowana jest sprawa przerzutu afgańskiego opium na Zachód przez bazę USA w Kosowie (Camp Bondsteel). Wiadomo, że służby specjalne współpracują z mafiami. Wśród 5 dyrektorów CIA jest 3 Żydów, w tym co najmniej jeden lubawiczer. Dyrektor nowej bezpieki USA, Michael Chertoff (Diabelski) jest lubawiczerem i osłania Kosher Nostra w Ameryce.

Piotr Bein

http://www.wicipolskie.org/

Komentarzy 15 do “Lubawiczerowie”

 1. RomanK said

  LIbavitchery,,,to sekta..jedna z wieu sekt hasydzkich jakie owstalu na terenach rzeczypospolitej po przjsciu Frankizmu.. Ta powstala dosc pozno jako przeciwiwnstwo innych pradow hasydzkich..bo dopiero w XIX wieku….powstaka jak jedna z mesjanskich d[sekt,,liczy ok 1 miliona wyzanwcow i wcale nei jest tajna,,widac ich z daleka samis ie przedstawiaja a tajne to tyko maja machloje z ktorych slyna.
  Wogole wydaje sie ze to raczej Mafia Zydowska od przykrywka qusi religii… Wlasciwa nazwa to Chabad…znienawidzeni przez wiekszosc zydow:-)_))
  http://www.villagevoice.com/2008-08-27/news/the-crown-heights-lubavitchers/2/
  Tu dobry opis przez drugich zydow…w zydowskiej gazecie…
  Tuch judaizmu ortodoxyjnego to Naturai Karta…

  http://www.nkusa.org/

 2. grypa666 said

  Artykul sklecilem celem zwiezlej edukacji z wczesniejszych, obszerniejszch opracowan, opublikowanych pozniej na:
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/03/16/wybrancy-boga/
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/06/14/w-imie-boga/

  Po zalozeniu wlasnego bloga, powyzszy artykul zamiescilem tutaj:
  http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/

  A tu dygresja nt. lubawiczow z terroru w Bombaju w 2008 roku:
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/11/29/terror-w-mumbaju-2008/

  Wiecej w kategorii ‚lubawiczerowie’ na Grypa666:
  http://grypa666.wordpress.com/category/lubawiczerowie/

 3. wet3 said

  Biden – jeden z najwiekszych slugusow Izraela, to karykatura jaka trudno znalezc. Nie rozumiem dlaczego ta menda nazywa siebie katolikiem…

 4. RomanK said

  Znowu klamiesz i lejesz wode Wet3… Bein nie nzazywa sie katoli0kiem- bo jest Prawoslawy i tego nigdy nie kryje….
  Na temat Lubavitcherow pisze to co przeczytal od innych specow.. bo sam nei rozroznia tzw hasidim..prostakow jednych od drugich..a ich od ortodoxyjnych…stad cala bieda,
  LUbavitcherow uzywaja jako doskonalego kozla ofiarnego… bo wygladaja jak ortodoxi,,udaja poboznych,,,a zlodzieej i oszusci i za pieniadze podejma sie kazdego zadania….wszystko pod plasczykiem judaizmu i pod oslona antysemityzmu..doskonale narzedzie i banda… do wynajecia.l za oczywiscie wlasciwa cene,…typowy mob…

 5. Marucha said

  Re 4:
  Panie Romanie, chodziło nie o Piotra Beina, ale usraelskiego wicka Joe Bidena

 6. aga said

  Panie Gajowy
  czy Pan się obawia tego naczelnego ukraińskiego polonofoba?

  Mówi Pani o RomanieK? On nie jest polonofobem. On pokazuje Polakom zwierciadło. – admin

 7. aga said

  Warto by rzeczywiście zrobić osobną ikonkę gdzie te niedouczone? gnojki udające patriotow z NE czy gazPol mogliby się doksztalcić przynajmniej się w zakresie agenta masonerii piłsudasa. Szkoda,że RG posłużył się niefortunnie czy prowokacyjnie? jedynie cytatmi nieszczęsnych archiwów ros. zamiast podać inne polskie źrodła jak prof. Siedlika, dr. Świątka, płk. położyńksiego, Ireny Panenkowej ,Jędrzeja Giertycha ,H. Pajak i K. Mazura.
  Bo teraz te syjonistyczne pachołki Usraela jak tylko temat tego pijaczyny-kabalisty śelmana będą sobie gęby wycierać wydumanymi „moczarowcami” sługusami bolszewii,etc.

 8. RomanK said

  Ooo dzieki panei Marucha…rzeczywiscie:-))))
  O Age spuscili z lancucha….. albo nadepneli na ogon:-)))…parchatej polonistce:-)))

  Pani Aga dobrze napisała, niech Pan jej odpuści. Wiem, że się nie lubicie. – admin

 9. aga said

  Może co niektórzy pójdą w ślady byłego piłsudczyka płk. Położyńskiego a dzisiaj wielkiego krytyka zdrajcy i kryptobolszewika Pilsudskiego?
  Antoni Położyński:”Pilsudski odbrązowiony”?

  Chociaż chyba naiwna jestem:)…

  http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=2578:krzysztof-mazur-pisudski-salvatorczy-bonaparstek&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=6

 10. Ad. 9

  Ta książka odsłania oblicze psychopaty… Musimy się nauczyć rozpoznawać ZŁO przed szkodą….

 11. Piotrx said

  „Znowu klamiesz i lejesz wode Wet3…”

  Oczywiscie słowo „przepraszam” ze strony „N.U.P” wobec Pana Wet3 za ten nieuzasadniony atak nie padło …. no ale czegóż można od niego wymagać…

  „On pokazuje Polakom zwierciadło. – admin”

  Tak oczywiście wszystkim pokazuje „zwierciadło” w końcu to „fryzjer” – Ale zanim zacznie pokazywać innym , warto by najpierw sam się w nim przejrzał. Ciekawe co by w nim zobaczył?

  mnie też kiedyś „pokazał”:

  ” ….. bije pan fyzjera za to….. ze pokazal panu lusterko… Toć to panskie wlasne ryło…tak nie poznaje pan>??? kaprawe slipki, sczec parodniowa i popekane wargi z chuchu:-„

 12. RomanK said

  Cus zakrecilo w zoladeczku????
  Za co przepraszac…???? za danie nastepnej okazji do plucia????
  Pan tez swoje rylko podpycha???? Zwierciadelko cierpliwe……prosze ulzyj sobie plun w sam srodeczek:-)))
  Wrazliwi jestescie na widok wlasnych ryjkow???? Wiem….dlatego najchetniej to jednak krytykujeciue czyje:-)))
  Pochwalcie sie swoimi:-))) slicznotki… pseudokatolickie spowiadajce innych …za nie swoje grzechy…tfu…i walace w czyje piersi….

 13. Inkwizytor said

  Polonofob z Teksasu wydalił komentarz. Ten ukrainiec nie przeprosi Wet3, nie jest to tego zdolny.

 14. Piotrx said

  Re 13: Na to wygląda Panie Inkwizytorze – zresztą jak widać „na załączonym obrazku”

 15. 166 bojkot TVN said

  http://kokos.salon24.pl/431998,gdzie-zakotwiczy-lotniskowiec-uss-israel

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: