Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wyszumieć się za młodu?

Posted by Marucha w dniu 2012-07-06 (Piątek)

Ze wszystkich stron zalewani jesteśmy wyuzdaną erotyką. Wystarczy włączyć telewizor, otworzyć dowolną stronę internetową, czy po prostu pójść na spacer, by nasze oczy natrafiły na treści związane z seksualnością. Ktoś, kto ma dziś odwagę mówić publicznie o wstrzemięźliwości seksualnej i czystości przedmałżeńskiej, naraża się na wyśmianie oraz komentarze o „przeżytkach”, i „anachronizmach”.

Z jednej strony media krzyczą o prostytucji wśród dzieci i młodzieży (problem tak zwanych „galerianek”, „uniwersytucji”), elegancko ujętej w termin „sponsoringu”. Z drugiej natomiast strony promują modę na seksualną rozwiązłość, która ma być oznaką „bycia trendy”. Nieważne, czy reklamowany jest samochód, kosmetyki czy produkty spożywcze – treścią przewodnią reklamy musi być seks. Dążąc do sukcesu nie stawia się już na pomysłowość tylko na seksualność, w myśl zasady – im więcej erotyki tym lepiej. A wszystko to w imię szumnych haseł: nieograniczonej wolności i należącej się wszystkim przyjemności.

Życie dowodzi prawdziwości słów, że „Pan Bóg przebacza zawsze, człowiek czasami, ale natura nigdy”. Antykultura seksu zaczyna na naszych oczach zbierać swoje straszliwe żniwa. Polska jest drugim na świecie państwem (po USA), gdzie istnieje największa wspólnota anonimowych osób uzależnionych od seksu. Pornografia, która bezwstydnie promowana jest na witrynach sklepowych i w Internecie, czyni spustoszenie wśród coraz młodszych dzieci. Zdrady małżeńskie, nieustannie rosnąca liczba osób zarażonych chorobami wenerycznymi, szczególnie wirusem HIV (chorzy, co ciekawe, nawet nie poddają się badaniu, tylko z wielką szczodrością dzielą się tym wirusem dalej), gwałty, molestowania seksualne aż do morderstw na tle seksualnym, to rzeczywistość. A jeśli nic się nie zmieni w tej materii, rzeczywistość ta może oznaczać nasze samounicestwienie.

W swym świadectwie zamieszczonym na witrynie internetowej „Nie wstydzę się Jezusa” pewna dziewczyna – studentka – napisała, iż kiedy chciała przeprowadzić akcję promującą czystość przedmałżeńską, została wyśmiana przez rówieśników, którzy zaproponowali jej, by lepiej posprzątała obejście uniwersyteckie. Żyjemy wiec w czasach, w których to, co piękne, jest wyśmiewane. W konsekwencji wiele osób, zaczyna się wstydzić czegoś, co przecież jest normalne. Iluż młodych katolików mówi: oczywiście, jestem katolikiem! Naturalnie, chodzę do kościoła! Co? Czystość do ślubu? Chyba żartujesz, nie mam zamiaru kupować kota w worku! I choć mężczyźni pragną, by ich żony były dziewicami, to sami często nie oferują wzajemności w tej kwestii. Spytani, czy sami dotrzymują wierności przedmałżeńskiej, często nieudolnie się tłumaczą, że przecież mężczyzna „musi mieć doświadczenie”.

Uczciwy człowiek nie może oczekiwać od przyszłej żony czy przyszłego męża niczego, czego sam nie może zaoferować. Nieskalane życie moralne, zarówno mężczyzny jak i kobiety, to fundament, na którym powinniśmy budować małżeństwo. Skoro jestem gotów oddać wszystko, mam również prawo, aby wszystko otrzymać. Nie ma tu miejsca na żaden kompromis – idealna wzajemność. Nieprzekonanych odsyłam do badań, które wskazują, że kontakty seksualne nawiązywane przed ślubem negatywnie wpływają na jakość przyszłego małżeństwa. Udane małżeństwa były bowiem dwukrotnie liczniejsze wśród kobiet, które pierwszy akt seksualny przeżyły z mężem. W przypadku mężczyzn natomiast, udane związki małżeńskie były prawie trzykrotnie liczniejsze, kiedy to pierwsze przeżycie miało miejsce z małżonką.

Jeśli ktoś myśli, że lepiej „wyszumieć się” za młodu, by później nie podejmować takich prób, musi być przygotowanym na przykre zderzenie z rzeczywistością. Człowiek, który w swej młodości prowadzi życie rozwiązłe – powiedział Papież Pius XII – nie będzie potem szanował w małżeństwie wierności małżeńskiej.

Katarzyna Stępkowska
http://www.pch24.pl

Komentarzy 20 do “Wyszumieć się za młodu?”

 1. olagordon said

  sprawdzona metoda – fragment Rozdziału VI książki Juri Lena „Spod znaku Skorpiona”:

  Lenin skorzystał z okazji by w grudniu 1917 roku ogłosić wolność seksualną (zdekryminalizowano nawet homoseksualizm), dokładnie jak to miało miejsce po jakobińskim zamachu w 1791 roku. Ale Stalin w roku 1934 zakazał homoseksualizm, w tym samym czasie kiedy zakazał aborcji i usztywnił bardzo liberalne prawo małżeńskie. Lenin zmusił sowiecką władzę do ogłoszenia: „Każda młoda kobieta w wieku od 18 lat jest własnością państwa”. Niezamężne kobiety musiały rejestrować się w Urzędzie Wolnej Miłości. Zaniedbanie tego obowiązku było ostro karane. Każda zarejestrowana kobieta musiała wybrać sobie mężczyznę w wieku 19-50 lat.

  Mężczyźni również mieli prawo wybrania kobiety, ale musieli mieć przy sobie dokument potwierdzający ich przynależność do proletariatu. Pozostałym nie wolno było mieć życia seksualnego, gdyż byli wrogami klasowymi (tzn. wrogami Żydów). W interesie państwa mężczyźni mieli prawo wybierać kobiety zarejestrowane w Urzędzie Wolnej Miłości, nawet jeśli dana kobieta nie wyrażała na to zgody. Dzieci urodzone z tych związków stawały się własnością republiki. (Michail i August Stern, „Iron Curtain for Love” [Żelazna kurtyna dla miłości], Sztokholm, 1982, s. 26)

  Żydowscy bolszewicy często organizowali nagie marsze i promowali seks grupowy. Te nowe środki wywoływały głębokie rysy psychologiczne w tradycyjnym i rodzinnym narodzie rosyjskim. Przywódcy komunistyczni chcieli wyeliminować pojęcie rodziny i prowadzenie życia rodzinnego.

  Zalegalizowano aborcję. Także gwałty stały się bardziej powszechne. Komunistyczny poeta Wladimir Majakowsky natychmiast zaczął promować nową politykę w następujący sposób:
  Każdą dziewczynę, młodą i piękną – zgwałcę.
  I z pogardą na nią splunę!

  Później sowieccy funkcjonariusze usiłowali mówić, że jego wiersze były ironiczne.

  W sowieckiej Rosji szybko zniszczono normy moralne. Jedną osobą która stał się szczególnie „dobrym przykładem” tego procesu rozpadu była nimfomanka Aleksandra Kollontay. Jako komisarz ludowa nakazywała kilku marynarzom przychodzić do niej codziennie. Ich zadaniem było spanie z nią. Szczególnie podniecał ją marynarski mundur. Funkcjonariusz partyjny Oleg Agranyants ujawnił w 1989 roku, że Aleksandra Kollontay wcześniej była burdel-mamą.

  Kiedy tylko zniszczono normy moralne, zakazano seksualności. Cel ten osiągnięto i wymyślono nowy slogan: „Seksualność to wróg rewolucji!” Kobiety miały stać się zwierzętami pociągowymi. Żydowski komisarz ds. edukacji i kultury, mason Anatoli Lunaczarsky oświadczył: „Ta mała instytucja zachowania, którą jest rodzina. . . to całe przekleństwo. . . będzie zamkniętym rozdziałem”.

  W ten sposób rosyjskie społeczeństwo przekształcono w stado bydła, jak przewidział mason Michail Bakunin. „Dictionnaire Universel” [Słownik powszechny] (s. 114) potwierdza, że Bakunin rzeczywiście był masonem. Twierdził, że czerwona biurokracja zmiażdży moralność i pomysły narodu.

  Żydowski psycholog Aleksander Zalkind przyznał w książce „The Revolution and the Youth” [Rewolucja i młodzież] (Moskwa, 1925), że Partia Komunistyczna miała poddać naród rosyjski manipulacji rasowej. Napisał: „Społeczeństwo posiada całkowite i bezwarunkowe prawo ingerencji w życie seksualne narodu i poprawiania rasy poprzez wprowadzanie sztucznej selekcji seksualnej”. Inaczej mówiąc, żydowscy ekstremiści chcieli upewnić się, że będą odpowiednimi (niezbyt inteligentnymi) niewolnikami w przyszłości.

  W książce „Historia rosyjskiego narodu w XX wieku” (Moskwa, 1977, s. 520) Oleg Platonow napisał: „Jednym z pierwszych symboli bolszewizmu była swastyka, zaproponowana przez żydowskich oficjeli jako główny element godła państwowego. Odwróconą swastykę umieszczano również na rękawach mundurów Armii Czerwonej, a w 1918 roku na banknotach o nominale pięciu i dziesięciu tysięcy rubli”. Dalej mówi: „Gwiazdę Dawida używano na pierwszych bolszewickich dokumentach i insygniach sowieckiego wojska. Później zastąpiono ją pięcioramienną gwiazdą masońską”.

  Żydowskie przywództwo komunistyczne wprowadziło wielką liczbę masońskich symboli i określeń – przede wszystkim czerwoną, pięcioramienna gwiazdę (gwiazda Salomona). Formą zwracania się został tawariszcz [towarzysz]. Tak nazywany jest mason 2-go stopnia. Wyższe loże masońskie nazywano radami, tak jak w judaizmie. Była także rada najwyższa. Tych których później nagradzano Orderem Lenina nazywano Rycerzami Zakonu (masoński) Lenina.

  Każdy mistrz masoński używa rytualnego młotka. Można prześledzić pochodzenie tej tradycji w Starym Testamencie, gdzie jest napisane, że Jahwe był jak młot w niszczeniu innych narodów. (Jr 50:23). Mason i komunistyczny lider Mao Tse Tung zadeklarował również w 1950 roku: „Komunizm to młot kruszący naszych wrogów”. Sierp także pochodzi od masonerii. Symbolizuje zniszczenie (wałach Urana). O sierpie jest wzmianka w Jeremiaszu (50:16). Syjonistyczna Patia Socjalistyczna, która najbardziej aktywnie działała w Rosji podczas zamachu w latach 1905-1906, nazywała się Sierp.

  Z pomocą W Brytanii, Ameryki, Niemiec i innych krajów, w Rosji ustanowiono sowiecki reżim. Ten reżim propagował terror, oszustwo, grabież i prostytucję polityczną. Komunizm stał się szczególnie niebezpieczny, gdyż usprawiedliwiał swoje niewiarygodnie szatańskie zbrodnie równie niewiarygodną propagandą kłamstw.

  W ten sposób Rosja została zainfekowana marksizmem, który jak nowotwór niszczył organizm społeczeństwa i zaczął szerzyć czerwoną chorobę w innych krajach.

  Rosjan którzy przeżyli wykorzystywano jako maczugi przeciwko innym narodom, które były obezwładniane przez komunistycznych panów.

  Odpowiedzialność leży przede wszystkim na wszystkich tych, którzy wykorzystują te maczugi jako broń. Eliminowano mniej lub więcej jeden naród po drugim. W latach 1917-1922 zlikwidowano około 800.000 Baszkirów (57% populacji). (Kaarel Haav, Rein Ruutsoo, „The Estonian People and Stalinism” [Naród estoński i stalinizm], Tallinn, 1990, s. 36)

  Lenin podkreślał, że mile widział asymilację różnych grup narodowych, wszystko co prowadziło do tego, by różne narody stały się jednym. (Lenin, „Dzieła”, t. 20, s. 18)

  Ujawniono teraz także powód deportacji Tatarów, Ormian i Greków z Krymu podczas II wojny światowej. Żydowscy komuniści zaproponowali ustanowienie republiki żydowskiej na Krymie 15 stycznia 1944 roku, ale tych planów nigdy w pełni nie zrealizowano. (Ogoniok, No. 5, 1990, s. 22)

  Leninowski syndykat zbrodni stawał się coraz silniejszy, gdyż wspierali go międzynarodowi bankierzy, a na początku także niemiecki rząd. 18 maja 1918 roku niemiecki minister spraw zagranicznych Richard von Kiihlmann wysłał telegram do ambasadora Wilhelma von Mirbacha w Moskwie: „Wydawaj duże pieniądze, bo w naszym interesie jest by bolszewicy pozostali u władzy”. 3 czerwca 1918 roku, Mirbach doniósł, że do tego celu potrzebował 3 miliony marek. 6 lipca 1918 roku bolszewicki reżim terrorystyczny niemal upadł w wyniku buntu społecznych rewolucjonistów, ale ocaliły go niemieckie oddziały, a nie „łotewscy strzelcy”, jak mówiła oficjalna propaganda. (Akim Arutiunov, „The Phenomenon Vladimir Ulyanov/Lenin [Fenomen Wladimira Uljanowa/Lenina]”, Moskwa, 1992, s. 13)

 2. Nemo said

  Nic dodać,nic ująć.A jak jest każdy widzi

 3. B. said

  A’props feministek i innych bardzo ciekawych wspolczesnych problemow polecam
  http://www.henrymakow.com/

 4. RomanK said

  Tak nastepuje selekcja… bo to tylko selekcja naturalna!
  Masowosc zjawiska jest raczej sprawa jego naglosnienia i mniejszego maskowania. Bylo ono natomiast zawsze… Z upadkiem religijnosci i bezrobociem przy duzych brakach i pseudo obftosci…hamulce wysiadaja. zaczyna sie zjazd na d*pie po rowni pochylej,.,.,.

 5. RomanK said

  Antynomizm…typu Frankistowskiego…zbawienie przez grzech..,zwlaszcza poprzez wyuzdanie i orgie seksulane jakie staly sie ich liturgia..i co wywolalo spoleczne oburzenie…To zostalo do dzis,,,to swiadczy kto sprawuje rzady i czego jest misjonarzem…
  To niestety zostalo wykocone na Polskiej Ziemi ..przez Frankistow a potem rozwijane w roznych formach reformistycznych trendow judaizmu…Vilno..Lodz, Warszawa a zwlaszcza Wrocaw…to osrodki w jakich powstawala ta mysl Bogobojcza.
  To przedarlo sie do Kosciola Polskiego.. wielu biskupow jest anytynomistami..afery sexualne sa tego najlepszym dowodem…przypadki coraz czestsze homeseksualizmu i rozpusty ksiezy..korzystajacych z eskorty. To powazny problem a najwazniejszym skutkiem jest masowa choroba STD…z ktoryc HIV i HPV jest masowym zjawiskiem wogole nie zajmujacym uwagi sluzb sanitarnych..chyba celowo.

 6. Więc zdjęcie trzech normalnych dziewczyn może być ilustracją do tego artykułu? No, no…

 7. EC said

  „Pan Bóg przebacza zawsze” – takiej bredni już dawno nie czytałem. Jeśli by to miała być prawda, to Lucufer byłby zbawiony i wszyscy świadomie za nim podążający.

 8. ostatnio said

  Ta bezgraniczna rozwiazlosc seksualna to tez jest znak KOnca Czasow.
  Zyjemy w Sodomie i Gomorze. A ilu z niej ocalalo??

 9. „Nieprzekonanych odsyłam do badań”

  – Np tych, których jeszcze nie ma. A być powinny. A to:
  1. Telegonia – zaprogramowanie biologii kobiety. Przy pierwszym zbliżeniu (dotyczy kobiety) partner stawia jakby stempel na biologii partnerki i wszystkie jej dzieci, pierwsze i następne (nieważne, czy z pierwszym czy z następnymi partnerami) będą miały pewne cechy tego pierwszego partnera. Tu się przypomina „prawo pierwszej nocy”, gdy naczelnik plemienia, czyli najsilniejszy samiec, „programował” młode kobiety, tak, żeby ich dzieci były podobne do niego, a więc silnie, władcze itd.
  2. Skundlenie – na przykładzie psów. Jak pies rasowy pójdzie z kundlicą, to już z tego rasowego psa nie będzie potomstwa w pełni rasowego – biologicznie będzie to „takie sobie”. Chcesz mieć dzieci z których wyrosną lumpy, albo niewrażliwe chamy? – dogadzaj sobie z kolejnymi kobietami.

  A tak na marginesie… W jakim wieku byli rodzice wybitnych ludzi w historii? Czy aby nie było tak, że matka była młoda, a ojciec po 40-tce?

 10. RomanK said

  Wlasnie panie Krzysztofie M… kto wie o Telegonii?????
  ,

 11. Marucha said

  Re 10:
  O zjawisku telegonii dobrze wiedzą hodowcy rasowych zwierząt, choć może nie używają tego terminu.

 12. Ad. 10

  „kto wie o Telegonii?????”

  – Nie wiem. Ale wiem, że o tym powinien wiedzieć każdy katolik. I każda katoliczka.

  Tak się jakoś dziwnie składa, że przestrzeganie wszystkich zaleceń, przestróg Kościoła Katolickiego w perspektywie owocuje zdrowszym, mądrzejszym społeczeństwem. 🙂 … Czy teraz już wiemy, dlaczego Kościół Katolicki w Polsce jest tak zwalczany? 🙂

 13. A coście się chłopy tak tej telegonii przyczepiły? 🙂 A o skundleniu zapomniało się? 🙂

 14. RomanK said

  NIgdy nie spotkalem sie z czyms takim w stosunku do ogierow… nigdy… telegonia tak..ale w druga strone nigdy… Nawet podrecznik Hodowli Koni z 1612 roku tumaczony z tatarskiego o tym nie wspomina…
  Skad pan to wzial???
  Podrecznik nalezy i jest w posiadaniu prof. Kazimierza Pawlowskiego z Akademii Rolniczej w Krakowie..dostal go po Ojcu sw Pamieci panu Stanisalwie..u ktorego czytalem to dzielo…

 15. Ad. 14

  Ze słyszenia.

 16. RomanK said

  Ha,,,ale tu juz cos zaczynaja gadac….

 17. Z bloga prof.M.Dakowskiego said

  Swąd szatana a sprawy publiczne – wybory

  Kazanie przygotowane na dzień 29 VI 2012 r., z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa, w Zagorzycach

  Część III

  Ks. Eugeniusz Miłoś

  [Niestety, władza diecezji zakazała wygłoszenia. Ordynatorem Diecezji jest ks. Biskup Kazimierz Górny, TW „Kazek”, „Tadeusz” (wg. ks. T. Isakowicza, „Księża wobec bezpieki” MD]

  Drodzy kapłani!

  Bardziej niż kogo innego, słuchajcie Ojca świętego, zwłaszcza gdy mówi cicho dyskretnie a nie ma odwagi tego powtarzać nawet prasa katolicka.

  Jest polecenie Papieża Jana Pawła II, wydane bardzo dyskretnie, które do dziś nie zostało wykonane.

  A było to tak: Gdy papieżem został Polak Jan Paweł II, wówczas Biskup Dąbrowski ówczesny sekretarz Episkopatu, pojechał do Rzymu, by wyrazić radość i wiwatować wybór Karola Wojtyły na papieża. Papież wówczas go zapytał: Po coś przyjechał? Dopilnuj wyborów, by katolicy wygrali wybory i kazał mu natychmiast wracać do Polski. Natychmiast zrobiono nadzwyczajną kongregację dekanalną dla wszystkich księży i powtórzono polecenie papieskie. Ale już było za późno tego powodu nie miało żadnego znaczenia, gdyż kandydatów na posłów z lewej i prawej strony wyznaczał pan Geremek. Bez względu na to którzy będą wybrani pewne było to, że zostaną wybrani ludzie lewicowi. Po prawej stronie zostali wybrani tacy którzy później mówili: jestem katolik, ale (tu należało się domyślić: ale w Boga nie wierzę, do kościoła nie chodzę itd.)

  Podczas następnych wyborów, nie tylko że nie wykonano poleceń Papieża, żeby dopilnować wyborów, ale inni wpłynęli na to, by kapłani zachowali zupełnie odwrotną postawę. Zrobiono wszystko co możliwe, by księży ubezwłasnowolnić, tak by księża zachowali całkowicie bierną postawę i pozwolili na wszelkie zło.

  – Gdy katolicy mieli się opowiedzieć po stronie ludzi wierzących, a miało to miejsce podczas wyborów parlamentarnych, wbijano księżom w głowę, że nie powinni się mieszać do wyborów, że nie powinni tłumaczyć swoim parafinom jak się mają zachować, że księża są ponad podziałami. Zalecano, by mówili: niech każdy głosuje według własnego sumienia, czyli róbta co chceta.

  – Niestety księża dali się nabrać i uwierzyli w te bzdury. Na własne uszy słyszałem jak niektórzy tryumfalnie mówili: ”Ja się do wyborów nie mieszam”! Pozostawili swych wiernych bez pouczeń, a wierni zostali jak owce bez pasterza. – Niektórzy duszpasterze odważyli się by podać zasady. Że katolicy powinni głosować na katolika, praktykującego, wierzącego, wykształconego, kompetentnego.

  Takie wyjaśnienie katolikom nic nie wnosiło, a było pomocne lewej stronie, bo zachęcało do głosowania. Ci zaś przedstawiali człowieka niewierzącego, który do kościoła w ogóle nie chodził, jako człowieka praktykującego, pobożnego, kompetentnego – i katolicy po takich wyjaśnieniach na niego głosowali. Dzięki takiej postawie księży lewica w Polsce ma za darmo sprawy ważne i publiczne, gdzie się decyduje o wszystkim.

  Drodzy młodzi kapłani! Bardziej niż kogo innego, słuchajcie Ojca świętego!

  Z braku czasu jedno tylko wyjaśnię.

  Drodzy Księża, wy nie jesteście ponad podziałami, tylko duszpasterzami, a więc wodzami ludzi wierzących, a więc usadowieni jak najmocniej po prawej stronie i waszym obowiązkiem jest pouczać swych wierny jak się maja zachować w starciu z niewierzącymi. W tej chwili może to wydaje się wam dziwne, ale gdy religia zostanie usunięta ze szkoły, na co się zanosi już w najbliższym czasie, zrozumiecie, że aby obronić prawo do życia, aby obronić telewizję katolicką, aby obronić religię w szkole należy doprowadzić do tego, by katolicy wygrali wybory. Dopiero wówczas system bezbożny upadnie, religia wróci do szkoły, a Polska stanie się wzorem dla świata.

  Jak to zrobić chętnie wyjaśnię, nie dzisiaj, ale wówczas gdy będę o to poproszony. Moi parafianie wygrali wybory w 97 % . Jest to sprawa bardzo trudna, ale możliwa do zrealizowania.

  Zakończenie kazania

  Czasy w który przyszło mi duszpasterzować były trudne, ale teraz przyszły jeszcze trudniejsze. Za wszelką cenę chce się zlikwidować katolicka telewizję TRWAM. Zanosi się na wyrzucenie religii ze szkoły. Przebiera się miarka zła. Historia narodów skazuje, że gdy przebierze się miarka zła wówczas przychodzi bicz Boży. Tym razem może być bardzo bolesny.

  Ratunkiem dla nas, dla Polski i dla świata może być powrót do Boga, do Jego przykazań. Symbolem tego powrotu jest Intronizacja Chrystusa jako Króla. Nie chodzi tu o nowe święto czy nowe nabożeństwo, ale uznanie przykazań Bożych nie tylko w życiu prywatnym, religijnym, ale i publicznym, a przez polityków w życiu polityczny. Tak wynika z objawień jakie otrzymała służebnica Boża, kandydatka na ołtarze Rozalia Celakówna, która podpowiada, żeby poszczególne narody, duchowni i ludzie świeccy mający władzę uznali Chrystusa za swego Króla:

  – Kiedyś Najświętsza Maria Panna został ogłoszona Królową Polski. Teraz potrzeba uznać Chrystusa za Króla, po to by prawo Boże było przestrzegane w życiu publicznym, państwowym i politycznym. Po to by powrót do Boga, stał się ratunkiem dla świata. Dlatego zostawię ks. Proboszczowi materiały na ten temat i bardzo proszę by je przeglądnął i w miarę możliwości dokonał Intronizacji tu w parafii.

  By Polska znów była wolna i by Kościół w Polsce cieszył się prawdziwą wolnością. Amen.

 18. szperacz said

  Intrygujące słowa Jana Pawła II

  Wiele osób uznających, że pełna treść trzeciej tajemnicy fatimskiej nie została ujawniona, odwołuje się do słów samego Jana Pawła II, który w 1980 r., podczas podróży do Niemiec, spotkał się w Fuldzie z pielgrzymami. Członkowie grupy, którzy przybyli na spotkanie z Ojcem Świętym, bez ogródek spytali się go o sekret kryjący się za trzecim objawieniem. Odpowiedź głowy Kościoła zaskoczyła wszystkich i została uznana za kontrowersyjną. Relację z tamtego pamiętnego spotkania przekazał potem Antonio Socci w książce pt. „Tajemnice Jana Pawła II”.

  Hiacynta i Franciszek – świadkowie objawień fatimskich
  (fot. Eastnews)

  „Z uwagi na treść robiącą wielkie wrażenie, a także, aby nie niepokoić zbytnio sił światowego komunizmu, wrażliwych na ingerencję, moi poprzednicy wybrali „dyplomatyczną relację”. Ponadto każdemu chrześcijaninowi powinna wystarczyć taka wiedza: kiedy się czyta, że oceany zatopią całe kontynenty, że ludzie nagle zostaną pozbawieni życia z minuty na minutę, i to milionami… kiedy się to wie, nie należy domagać się publikacji tej tajemnicy. Wielu chce wiedzieć tylko z ciekawości lub żądzy sensacji, zapominając, że wiedza niesie ze sobą także odpowiedzialność… Oni chcą tylko zaspokoić swoją ciekawość. To jest niebezpieczne, kiedy jednocześnie nic się nie czyni, mówiąc: to i tak na nic…” – powiedział wtedy papież, którego wypowiedź przytoczył Socci.
  http://niewiarygodne.pl/kat,1031985,page,2,title,Najwiekszy-sekret-Watykanu-czwarta-tajemnica-fatimska-Kosciol-boi-sie-ja-ujawnic,wid,14550986,wiadomosc.html

 19. Ad. 17, 18

  Nie na temat. Próba odwrócenia uwagi czytelników od tematu.

 20. Według badań przedwojennych zrobionych przez pewnego księdza, 60% młodzieży miała wówczas pierwsze kontakty seksualne. I nie wiele się w tej mierze zmieniło. Ale reklamowanie pewnych hedonistycznych stereotypów w tym przez wychowanie seksualne jak to ma miejsce teraz, nie sprzyja trwałości małżeństw.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: