Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Brazylia: terapeutka lecząca pederastów toczy wojnę z przełożonymi

Posted by Marucha w dniu 2012-07-07 (Sobota)

Brazylijska Federalna Rada Psychologów zabroniła Marisie Lobo, leczącej z homoseksualizmu, publicznego przyznawania się do… tożsamości chrześcijańskiej!!! Zakaz został uznany przez Komisję Wolności Brazylijskich Prawników za sprzeczny z konstytucją. Mimo to Rada robi wszystko co w jej mocy, by pozbawić prawa do wykonywania zawodu znaną psycholog.

Marisa Lobo

Stowarzyszenie zagroziło Lobo cofnięciem licencji psychologa. Groźba pojawiła się po licznych skargach aktywistów homoseksualnych. Sodomici oburzeni są tym, że kobieta ośmieliła się skrytykować program, który rząd zamierzał rozpowszechnić rok temu w szkołach, w ramach akcji przeciwdziałania „homofobii”. W następstwie krytyki, lewicowa prezydent Dilma Rouseff zapoznawszy się z niektórymi zdjęciami i tekstami programu, zdecydowała się na wstrzymanie ich dystrybucji. Zaszokowana obscenicznością zaleciła opracowanie nowych materiałów.

Lobo przyznaje, że powodem nieporozumień miedzy nią a homoseksualistami jest przyznawanie się do tożsamości chrześcijańskiej i krytyka wspomnianych materiałów, które po prostu zachęcały dzieci do aktywności homoseksualnej. Psycholog zauważa, że nie można w ramach walki z rzekomą dyskryminacją skupiać się na ochronie wybranej kategorii osób, gdyż przez takie działania w gruncie rzeczy dyskryminuje się innych.

Lobo od lat zajmuje się leczeniem homoseksualistów, pragnących porzucić swoje skłonności. Zadanie to znacznie utrudnia jej uchwała 01/1999 Stowarzyszenia Psychologów, która zabrania traktowania pederastii jako choroby, jak to orzekła – pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych – Światowa Organizacja Zdrowia.

Psychoterapeutka skrytykowała atmosferę panującą w środowisku psychologów. Boją się oni pomagać pacjentom. Nie chcą im wyjaśniać przyczyn nerwic na które cierpią itp.

Lobo przypomina, że zawsze należy pamiętać o oczekiwaniach pacjenta. Winno się szanować jego wolę. Zauważa, że przychodzi do niej po pomoc wielu pederastów i lesbijek, którym – zdaniem Stowarzyszenia – nie powinno się udzielać pomocy.

Brazylijskiej terapeutce przełożeni zabronili przyznawania się do wiary w Boga i wykorzystywania tej wiary w terapii. Tymczasem taki sam zakaz nie obowiązuje psychologów, leczących za pomocą technik spirytystycznych, ezoterycznych, parapsychologicznych itp.

Lobo pozostaje w otwartym konflikcie z Radą i jej szefem. Zaangażowana jest m.in. w zwalczanie projektów ustaw, zabraniających tzw. terapii reparatywnej. Kobieta ubolewa nad tym, że Rady Psychologów narzucają niejako społeczeństwu, w jaki sposób ma ono postrzegać różne zachowania, które są złe z natury. Wiele osób utraciło rozeznanie dobra i zła. Za nic mają etykę i moralność. Stąd zalegalizowano aborcję, rozwody, upowszechniono stosowanie środków antykoncepcyjnych, a już niebawem należy się spodziewać, że osoby dopuszczające się kontaktów seksualnych na plaży będą mieć do tego prawa, bo psycholodzy „ustalą”, iż jest to sposób wyrażania siebie…

Lobo zapowiedziała, że nawet jeśli Federalna Rada Psychologów spróbuje pozbawić ją prawa do wykonywania zawodu, podejmie walkę we wszystkich możliwych instytucjach.

Źródło: LSN,AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 12 do “Brazylia: terapeutka lecząca pederastów toczy wojnę z przełożonymi”

 1. Isreal said

  Marisie dary natury pomagają leczyć pedziów
  chyba

 2. Pokręć said

  Rozumiem, że gdyby „leczyła” heteroseksualizm u pacjentów, którzy są hetero, ale ale źle się z tym czują, to nie byłoby problemu?

 3. Takiej dałbym się wyleczyć nawet z pedofilii… 🙂

 4. Zbyszko said

  Ale wpisujecie komentarze na poziomie wirtualnej, onetu. A temat wcale nie jest taki śmieszny, bo dowodzi zmasowanego juz ataku na wartości chrześcijańskie, humanutarne, które mają zasadnicze znaczenie w przetrwaniu ludzi jako gatunku który dostał od Pana Boga wolną wolę, ale przede wszystkim Misję spełnienia Woli Bożej.

 5. 1/2 srula (być może) said

  Re 4:
  A to w tym naszym postępowym świecie „wartości chrześcijańskie” jeszcze istnieją?

 6. Halina said

  Nie szukajcie tak daleko, jak w artykule – aż w Brazylii.

  Aktualnie w okupowanej przez żydów Polsce krypto-żydowscy „lekarze” psychiatrzy („biegli” „sądowi”) – stosują wobec zdrowych psychicznie osób – MEDYCYNĘ OPRESYJNĄ, dokładnie tak samo,jak to robili nikczemni żydzi stalinowcy – zdrowym Polakom patriotom, np. z AK w powojennej Polsce.

  Wystarczy, że niewygodny dla chazarstwa krypto-żydowskiego, zdrowy na duszy i umyśle – Polak – wykryje kolejne przestępstwo popełnione przez stado krypto-żydowskie np.OZNAKOWANIE PESELI, TABLIC REJESTRACYJNYCH ŻYDOWSKICH AUT ORAZ ŻYDOWSKICH NUMERÓW TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH – KODEM KRESKOWYM IZRAELA I UKŁADAMI (Z NUMEROLOGII) CYFR 6,8
  Dla żydowskich „lekarzy” psychiatrów – jest to wystarczający objaw do postawienia zdrowemu na umyśle Polakowi rozpoznania „niepoczytalności”!!!

  Takie „rozpoznanie” wystarcza systemowi zła i represji o nazwie Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie ul. Reformacka 10 – do odebrania prawa wykonywania zawodu lekarzowi z ponad 25 letnim stażem w zawodzie lekarza i z dobrą opinią u pacjentów!!!

  Wystarczy umieć czytać zapisy w peselach (i umieć rozróżniać, kto Polak, kto krypto-żyd!!!) – i natychmiast – prawo wykonywania zawodu lekarza zostaje zatrzymane przez nikczemną krypto- żydowską hołotę z Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie ul. Reformacka 10.

  Nie szukajcie aż tak daleko, jak w artykule – w Brazylii.

  Miejscowa hołota żydowska w okupowanej Polsce, rzeszowska żydowska hołota – mnie zrobiła już to samo, co zamierzają zrobić w dalekiej Brazylii – tamtej, brazylijskiej mądrej kobiecie.

  Nauczcie się rozpoznawać tych koczowników i przybłędów tak, jak jest to możliwe.

  Bo tych zbirów na urzędach musicie wymienić na przyzwoitych i godnych szacunku – Polaków.
  Żydziochy tego nie zrobią.
  To mogą zrobić tylko rodowici, rdzenni, mądrzy Polacy.

 7. Isreal said

  ad3 to trzeba Ci Krzysztofie wybrać się do Brazylii
  powodzenia w leczeniu

  ..nigdy bym nie przypuszczał………………

 8. Isreal said

  ad 6
  rzecz w tym Halinko, ze to oni na dzień dzisiejszy obstawiają
  stąd Twoje kłopoty
  jest NAS za mało

 9. Przecław said

 10. Ad. 7

  Po prostu mam czasem dość świętobliwości pod każdą postacią. Gdzie się nie obrócisz, zaraz „nawracajcie się!” i inne takie… Jakbym jedyne, co robił dniami i nocami, to grzeszył na potęgę.

 11. ojojoj said

  Juz od dawna mowilem ze: na piersiach krzyz, a w kieszeni nagant – innej opcji nie ma. A z tym nadstawianiem policzka to cos poprzekrecali, bo jakby tak wszyscy nadstawiali ten policzek, to w koncu cala planeta wypelniona bylaby bandziorami, a chyba nie o to Bogu chodzi.
  Parchy namieszali, pluja gojom w twarz, a goje domagaja sie tego plucia wiecej. To jakas psychoza chyba.

 12. maciejaszu said

  Ad. 11 Ojojoj ma rację. Coś nam to co Pan Jezus powiedział źle przetłumaczyli. W przeciwnym wypadku Matka Boża nie poprowadziła by polskie oddziały pod W-wą w 1920 r. Panu Jezusowi raczej chodziło o to by nie oddawać ciosu w przypadku gdzie nadstawianie drugiego policzka zdziałało by więcej dobrego. A bronić Wiary i Dobrego Imienia Bożego powinniśmy jak najlepiej i jak najskuteczniej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: