Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Barbara Chojnacka o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NC o Polska przygotowuje się na „in…
  Hiob o „Złamanie hegemonii jest…
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Listwa o „Złamanie hegemonii jest…
  Emilian58 o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Dobry agent, to nasz agent

Posted by Marucha w dniu 2012-07-07 (Sobota)

Poruszony przez prof. Jacka Bartyzela, w związku z listem-apelem do władz USA o zajęcie się śledztwem smoleńskim, problem podwójnej moralności i podwójnych standardów naszych tzw. niepodległościowców – nie jest wydumany. Oto fragment wywiadu z prof. Markiem J. Chodakiewiczem zamieszczony w tygodniku „Uważam Rze” (2-8 lipca br.). Czytamy tam:

„Fałszerstwo oficjalnego śledztwa [smoleńskiego] jest oczywiste. Narzucona kilka minut po tragedii opowieść o winie pilotów nie wytrzymuje krytyki. Nie ma dowodu na to, że to był zamach, nie ma, że zamachu nie było. Chociaż moi koledzy, z którymi pracuję, a którzy zjedli w amerykańskich służbach specjalnych zęby na walce z Sowietami, nie mają wątpliwości, że polskiego prezydenta i jego ekipę po prostu zabito. Technologia dla Rosjan nie jest problemem, znane są dziesiątki przypadków ściągnięcia na ziemię samolotów, wojskowych, cywilnych, za pomocą środków elektronicznych i spowodowanie ich katastrofy”.

Wyobraźmy sobie teraz taki tekst, np. w „Myśli Polskiej” lub gdzie indziej:

„Nie ulega wątpliwości, że katastrofa pod Smoleńskiem to wynik bufonady i niesłychanego wręcz lekceważenia procedur obowiązujących w lotnictwie. Bezpośrednią przyczyną katastrofy była decyzja głównego pasażera o lądowaniu, mimo komunikatów z wieży, że warunków do tego nie ma. Moi znajomi, z którymi pracuję, a którzy zjedli w rosyjskich służbach specjalnych zęby na walce z Zachodem, są przekonani, że decyzja głównego pasażera była podyktowana tym, iż uznał on komunikat z wieży za „sowiecką prowokację”, mającą na celu nie dopuszczenie go na uroczystości w Katyniu”.

Co by się wtedy działo? Jaka byłaby reakcja „patriotycznej” opinii publicznej, czy „Gazety Polskiej”. Łatwo sobie wyobrazić. Tymczasem np. jedno z pism, z którym współpracuje M.J. Chodakiewicz ma w radzie redakcyjnej byłego pracownika amerykańskich służb specjalnych i zamieszcza nekrolog innego „przyjaciela Polski”, pracownika FBI i CIA. I co? I nic.

Magda Braun
http://sol.myslpolska.pl/

Komentarzy 25 do “Dobry agent, to nasz agent”

 1. Jerzy Mutermilch said

  Nu, cóż już wiemy z kim, dla kogo i przeciw komu pracuje pan prof. Marek Chodakiewicz

 2. Walerian Dąbrowski said

  Niewiarygodna wprost, masowa orientacja na „politykę” U S A z kierunku Radzzieckiego jest potwierdzeniem braku Polaków w aparacie administracji państwowej.

 3. RomanK said

  Pan prof pracuje dla siebie…tylko i wylacznie..od lat.od dzieciecia:-))).zbierajac wszystkie mozliwie stypendia i granty- jakie dalo sie wyciagnac od ZNP. KPA, Fundacji Kosciuszkowskiej, Instytutu Dmowskiego,,Pilsudzkiego.. Stowarzyszenia Polek, Czcicieli Jana Kantego i Pawla II itd itp …ktore to ciepla raczka placily za edukacje cudownego dzieciatka Polonii na masonskich ucziliszczach,,,..ktore doilo cichutko ze smakiem drac z kazdego cycka..ktorego umiejetnie z usmiechem aniolka dopadalo….kazdemu cichutko dziekujac guuuguuu guuu guuu ggaaaaa gaaaaa…:-))) I teraz tez to robi:-)))))
  Stad wiadomo ze bez ogladania…jesli wiemy, ze doilo wiecej niz 10 cyckow ..to ……prosiatko

 4. Rysio said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Petelicki

 5. 25godzina said

  „(…)Okazuje sie bowiem, że „Narodowiec” Kowalczyk pojawia się jako znajomy kata ubeckiego z czasów stalinizmuJerzego Kędziory na jego procesie sądowym. Kilka miesięcy później UBek Kędziora tak chętnie witany przez Kowalczyka, zostanie skazany na 4 lata więzienia za katowanie i zabijanie polskich patriotów. Był m.in. oprawcą mjr Hieronima Dekutowskiego „Zapory” (sic!).(…)
  http://tiny.cc/sng3gw

 6. 166 bojkot TVN said

  AUTORKA TEGO TEKSTU MAGDA BRAUN – DOZNAŁA SMOLEŃSKIEGO UDARU MÓZGU, ALBO BEZMÓZGU.
  Albo jest od początku zwykła kretynką, albo bierze forsę z tego samego źródełka co TVN. Dlaczego pisze jakieś bzdury i co ma pogląd Chodakiewicza z przyczynami katastrofy w Smoleńsku, kiedy tam na miejscu byli zupełnie inni agenci – szczególnie o nazwisku Turowski, obecny też w Watykanie w czasie zamachu na JPII ?!

  Ten tekst usiłuje powiązać katastrofę z Chodakiewiczem, co raczej demaskuje akurat autorkę jako agentkę wpływu wykonującą zadanie zamulania sprawy katastrofy smoleńskiej Chodakiewiczami, amerykańskimi agentami – bez podawania jakichkolwiek dowodów wprost, albo chociażby poszlak.
  Manewr przypisania narracji narzuconej przez zbrodniarzy o winie pilotów i naciskach L.Kaczyńskiego „Myśli Polskiej”, to wyjątkowo obrzydliwa socjotechnika. Mamy sobie bowiem wyobrażać co by było, gdyby bzdury spreparowane przez zbrodniarzy i MAK publikowała „patriotyczna gazeta” – „Myśl Polska”.
  Odpowiedź jest bardzo prosta: wiarygodność MP byłaby taka sama jak MAK-u, Tuska, Komorowskiego Sikorskiego i Arabskiego z obydwoma Klichami oraz pani Braun.

  Pani Braun może se poczytać o faktach np. tu
  https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/
  i nie pisać więcej głupot.

 7. 166 bojkot TVN said

  Prawda o Nagrodzie Nobla dla L.Wałęsy. Za co naprawdę L. Wałęsa dostał te nagrodę mówią pp. Gwiazdowie:

 8. A Gwiazda puścił gdziekolwiek coś pary z ust o Układzie Europejskim z 16.12.1991?
  A tym co w tym niżej ukazano bąknął coś?

  http://jozefbizon.wordpress.com/

  Ciekawe, że nikt podczas kampanii nie odwołał się do tej witryny.
  To znaczy – sami swoi.

 9. Rysio said

  re 8. Co do A. Gwiazdy to przyznam, że mi się w podświadomości czerwone lampki zapalają – on pewnie taki sam Polak jak i bojkotka.

 10. 166 bojkot TVN said

  8/9
  To fantastyczne odpowiedzi, takie charakterystyczne.
  166 znalazło nieznany fakt upubliczniony przez A.Gwiazdę, a dwaj panowie o jakichś zaciętych klapkach w mozgach przypuścili natychmiast automatyczny atak na 166 za to, że Gwiazda nic nie mówił o Układzie Euro-pejskim, albo, że tnie wiadomo, czy to Polak z jednoczesną insynuacją po…lonego Rysia, że i 166 i Gwiazda to Żydzi.
  Nie wiem, czy Gwiazdowie – 166 na pewno nie ma semickich, ani chazarskich przodków.

  Komentarze świadczą najlepiej o autorach – każdy psychiatra poradzi wam leczenie w zakładach zamkniętych. Dyskutujcie ze sobą – świetnie się dogadacie bo każdy będzie mówił o tym samym – jeden o parchatych, drugi o swojej stronie.
  To za co Wałęsa dostał Nobla – żadnego z was nie obchodzi – informacja nie dotarła do mózgów przez zamknięte mózgowe klapki

 11. Re.10
  Mówię faktach podawanych na mojej stronie.
  Ona działa jak papier lakmusowy.
  166 też dostaje na jej widok delirium.
  Początek usankcjonowanego nieszczęścia Polski i Polaków
  zaczyna się od Układu Europejskiego 16.12.1991 przyjętego przez Sejm 10 lipca 1992 r. pod osłoną burzy lustracyjnej.
  Za ciekawostki Gwiazda miał być wybrany?

 12. Rysio said

  re 10. bojkotka – coż ja biedny poradzę – moja podświadomość ostrzega mnie, że od ciebie i od A. Gwiazdy zajeżdża strasznie czosnkiem.

  Jako długoletni, wytrwały i samodzielny student: psychologii, socjologii, NLP, Neuro Semantyki i konwersacyjnej hipnozy – nauczyłem się jednego – nigdy nie ignorować ostrzeżeń podświadomości.

  I wiesz co – bojkotka – jej ostrzeżenia nigdy mnie nie zawiodły.

  Czasami zajęło to kilka dni, czasami kilka tygodni, czasami kilka miesięcy – ale prędzej czy później wyłazi na wierzch – jak szydło z worka. to że dana osoba jest nie tą za którą chce aby ją uważano.

  Zawsze gdy w podświadomości zapalają mi się „czerwone lampki ostrzegawcze” wiem, że coś jest nie tak i że coś jest przede mną i innymi ukrywane. Mam taki uczucie odnośnie Andrzeja Gwiazdy i paru innych osób.

  Jeżeli chodzi o ciebie to nie mam najmniejszych wątpliwości – twoje liczne koszerne wypowiedzi i koszerne zachowania walą po oczach i oślepjają jak przeciwlotniczy potężny reflektor.

  PS. bojkotka – czy przeczytałaś już początek Ewangelii według św. Mateusza?

 13. 166 bojkot TVN said

  11/12
  No cóż! Nie dotarło. Recydywa. Beton mózgowy.

 14. Bandycką ustawę mamy na głowie, a 166 duperelami głowę innym zajmuje.

  Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.
  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

 15. Rysio said

  re 11. Panie Józefie – bojkotka – na widok Pana strony – zapewne wyje tak samo jak diabeł w ostatniej scenie filmu Pasja Chrystusa – Mela Gibsona.

  🙂

 16. Rysio said

  re 13. Nie wiem jak Pan Józef Bizoń ale ja czuję się wyróżniony. Być nazwanym przez taką parchacicę jak ty – bojkotka – „Betonem mózgowym” to według mnie powód do dumy.

 17. Re.16
  One już tak mają. To jest właśnie ten rodzaj wycia diabła.

 18. A tu o szczepionkowym ludobójstwie

  http://grypa666.wordpress.com/

 19. 166 bojkot TVN said

  166 jakiś jasnowidz, albo wyjątkowo zdolny psycholog – przewidziało na 100% rozwój dyskusji obu panów. Niebywałe!

 20. 166 bojkot TVN said

  do 19….
  Obaj kręcicie się wokół swojej wiedzy i wyobrażeń jak dwa muły w kieratach. Tragikomiczne.

 21. Re.20
  Aha – na http://jozefbizon.wordpress.com/
  są pokazane wyobrażenia, a nie rzeczywistość.
  Argument teorii spiskowej został zastąpiony mułami.

 22. AlexSailor said

  Do wypowiedzi Pana Gwiazdy – Nikt nie jest w stanie zarzucić niczego poważnego JK – siąść w kąciku i płakać.
  Czy oni uważają nas za aż takich idiotów?
  Ten człowiek mówi to poważnie?

 23. Polak z USA said

  Aaa tak ,oni faktycznie uwazaja Polakow za idiotow miedzy innym za to,ze nie potrafimy sie dogadac !
  Wystarczy jedno oszczerstwo na Polaka/Polke/POLSKE i juz skaczemy sobie do oczu.

  Przeciez to widac na kazdym forum,na kazdym spotkaniu/zebraniu, gdzie wstawiony „czujnik” dokonuje sklocen „samych swoich”.

  Wezcie sie wreszcie RODACY POLACY pod ramie jak Zyd z Zydem w tancu i zacznijcie tak „tanczyc”,ze Zydzi z Polski sami sie wyniosa !

  Na temat agentow szkoda dyskusji i czasu,sa wszedzie i zawsze maja okreslone zadania,przy tym chodza za „niebezpiecznym Polakiem” !!!

  Wiecie co wam jeszcze Rodacy w kraju doradze :
  NAUCZCIE SIE MYSLEC i ROZPOZNAWAC LUDZI i to tych obok was najblizszych w tym szwagrow i szwagierki,ziecia i synowa,bywa,ze i zone/meza.

 24. Zerohero said

  Gwiazda, Walentynowicz, Wyszkowski itd. wg. mnie dali się oszukać byle chłystkowi Bolkowi. To byli zwykli ludzie prostestujący przeciw władzy a nie wybitni stratedzy. Ja bym powiedział, że oni nawet byli kiepskimi strategami, tak kiepskimi, że z ich walki g..wno wyszło. Nie czytam ich tekstów, ale z pobieżnej znajomości wychodzi mi, że całe towarzystwo cierpi na brak pokory. Tak, zwykłej pokory. Nie potrafią powiedzieć „wiem, że nic nie wiem”, więc nie kombinują, nie uczą się. Stąd żadne z nich nie zabłysneło niczym poza nawiązywaniem do PRLwosklch podziałów, lustracji itd. Oni mentalnie i umysłowo siedzą w latach 80, nie mieli diagnoz na czasy współczesne, nie spojrzeli na przeszłość z perspektywy człowieka dysponującego większą dzisiejszą wiedzą.

 25. Zerohero said

  Porpawka. dziesiejszą wiedzą a nie większą wiedzą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: