Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Crash test dla mikromocar…
  Yagiel o Wolne tematy (52 – …
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  UZA o Covidowe zamieszki
  revers o Crash test dla mikromocar…
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  Adrem o Wolne tematy (52 – …
  Jan o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Kojak o Covidowe zamieszki
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  seler o Wolne tematy (52 – …
  JerzyS o Covidowe zamieszki
  Ale dlaczego? o Czy pan profesor Rafał Broda s…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Żydówka sprzeciwia się Holocaustowi Polaków za pomocą szczepionek

Posted by Marucha w dniu 2012-07-08 (Niedziela)

Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012

[Zob. wideo poniżej – admin]

To jest tylko kwestia czasu, że ci ludzie znajdą się na ławach oskarżonych z zarzutem o planowane ludobójstwo na narodzie polskim.

Jako polski obywatel daję im ostatnią szansę wycofania się z wprowadzenia ludobójczej ustawy o szczepieniach, która jest całkowicie niezgodna z Konstytucją RP i zmierza do zniewolenia obywateli RP przez tzw. “przymus szczepionkowy”.

To, że szczepionki są projektowane pod kątem ludobójstwa ujawniła afera ze skażonymi szczepionkami Baxtera w 2009 roku. Te same szczepionki testowano na polskich bezdomnych – zabito nimi co najmniej 29 osób. Nikt ze sprawców nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej, co nie znaczy, że sprawa została zamknięta. W USA jeden z głównych producentów szczepionek na świńską grypę, firma Glaxo Smith Kline została niedawno ukarana w procesie karnym 3 miliardami dolarów za zabójcze środki antydepresyjne i na cukrzycę.
I produktami takich firm jak Baxter czy GSK chce nas zaszczepić Sejm i Senat RP!

Posłuchajcie jak prawdziwa polska żydówka walczy za naszą wolność i zdrowie biologiczne

Posłuchajcie ludzi, których można określić tylko jako neonazistów, blokujących jej wystąpienie jako “polityczne”. Czy tacy ludzie powinni zasiadać w Senacie RP?!!!

http://www.monitor-polski.pl/

Komentarze 94 do “Żydówka sprzeciwia się Holocaustowi Polaków za pomocą szczepionek”

 1. Zbyszko said

  Tego bezczelnego przewodniczącego należy zaszczepiac po kolei co miesiąc jakimis szczepionkami!!! co za bezczelny typek. BRAWO DLA PANI SOCJOLOG!!!!! oby było więcej takich LUDZI!!! co za bezczelna kreatura!!!

 2. Transkrypt wystąpienia Elizy Walczak said

  Szczepionkowy holokaust

  Wystąpienie Elizy Walczak na posiedzeniu Senackiej Komisji Chorób 4.07.2012

  EW: – Panie przewodniczący, panie i panowie senatorzy.

  Jestem lobbystką zarejestrowaną pod numerem 197, lobbuję na rzecz praw pacjenta, gwarantuję prawa pacjenta zgodnie z obecną wiedzą medyczną. Zjednoczone Eksperymenty Społecznej Tolerancji dostały zgłoszenie ponad sześciuset prywatnych obywateli, reprezentuje tutaj w takim razie zwykłych szarych obywateli, potencjalnych pacjentów, którzy będą musieli poddać się prawu polskiemu. Głównymi problemami, na które wskazujemy w ustawie z 15 czerwca zmieniającej prawo o chorobach zakaźnych zasługuje na szczególne rozeznanie i nagłośnienie bezpieczeństwa z nią związanych. Już na pierwszy rzut oka widać dwie bardzo niepokojące zmiany, o których też mówili Państwo Senatorowie, wprowadzenie przymusu poddawania się szczepieniom spoza narodowego programu szczepień ochronnych, wprowadzenie przymusu poekspozycyjnego „profilaktycznego” przyjmowania leków. Czym jest według rządu tzw. profilaktyczne przyjmowanie leków, czy „farmakoprofilaktyka” jak tutaj Pan Minister mówił… Medycyna zna różne profilaktyki, od unikania zagrożeń, przez ruch, dobre odżywianie się, po zażywanie suplementów diety, ale szczepionki przed chorobą nas nie chronią, my dalej po szczepionce zachorujemy, tylko mamy szansę na przeżycie. Wydaje mi się, że użycie tutaj terminu „leczenie profilaktyczne” zostało użyte lekkomyślne, i określenie terapii pacjentów przewlekle chorych w celu zapobiegania pogłębieniu skutków choroby, jednakże nie jest to zapobieganie zachorowaniu przez zdrowego człowieka. Teraz sejm zgodził się na ustawę, która przymusi zdrowych ludzi do zgody na szczepienia nie wiadomo jakimi substancjami, o których dobrze wiemy, że mają skutki uboczne. Jak to jest możliwe, że za taką poprawką zagłosowali posłowie będący z zawodu lekarzami, w tym marszałek sejmu, Ewa Kopacz, która wcześniej uratowała nas od zbędnych, jak się okazało, szczepień. Podobno brakuje nam pieniędzy na lekarstwa na chorych. Dlaczego w takim razie pozwolimy na przymusowe aplikacje nieokreślonych specyfików zdrowym ludziom? Co z artykułami Konstytucji Rzeczpospolitej, które mówią, w artykule 38 „Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia”. Artykuł 39 Konstytucji polskiej „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym (…)

  W tym momencie przewodniczący komisji przerywa przemawiającej: – Szanowna Pani! proszę o syntetyczną wypowiedź!

  EW: – Przepraszam bardzo, ja mam przygotowaną…

  Przewodniczący komisji natarczywie: – Chwileczkę, ale Pani pozwoli… Ja prowadzę tą komisję. Albo syntetyczne zabranie głosu i mówienie powiedzmy w materii tej ustawy, a nie o wystąpienie absolutnie takie polityczne i niemerytoryczne. Tak że bardzo proszę o krótką, merytoryczną wypowiedź.

  EW: – Przepraszam bardzo, nie jestem senatorem, nie jestem prawnikiem, jestem socjologiem z zawodu i reprezentuję prawa chorych. Przepraszam, jeśli nie odnosi się do konwencji jakiej Państwo są przyjęci. Sprecyzowałam to jak najbardziej mogłam i bardzo teraz proszę o cierpliwość.

  Przewodniczący komisji: – To proszę o syntetyczną wypowiedź.

  EW: – Proszę o odwołanie się do art. 40 Konstytucji: „Nikt nie może być poddany torturom, ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się kar cielesnych. Art. 41. „Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i trybie określonych w ustawie”, którą właśnie teraz Państwo gotujecie.

  Co w ustawie jest naszym zdaniem niepokojące. Po pierwsze, zmiana definicji choroby zakaźnej, na co zgłaszali także Państwo uwagę, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwości ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co za tym idzie, nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli – art.2 ust. 2. Po drugie, określenie obowiązku szczepień ochronnych w art. 5, w sposób ogólny, przynosząc go na wszystkich obywateli, nie tylko na dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnymi – art. 5 ust. 1. Rezygnacja z fundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy – uchylenie. art. 21. ust. 9. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych, przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel, oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony przez GIS, gdyż on przewiduje rozszerzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie sa w projekcie ustawy w żaden sposób określone. art. 29a. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego, który był tutaj przez Senatorów także uwzględniony, wykonywany przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza, art. 36 ust. 2. Nie wiem jak naprawdę będziecie to Państwo egzekwować. Szóste, zniesienie uprawnień Ministerstwa Zdrowia co do wydawania rozporządzeń dotyczących procedur działań inspekcji sanitarnej.

  Proszę Państwa, ja jestem Żydówką, przez 10 lat byłam w Izraelu, jestem jednym z twórców programów terapeutycznych, które odnoszą się do nowej medycyny, która ma początek w antycznej, i która stara się zapobiegać farmacji. Przymusowe leczenie kojarzy się nam z holokaustem. Tworzy się problem, proponuje rozwiązanie, bardziej ostateczne niż wynika ze zmyłkowych zapewnień. Tym razem, idąc z duchem miniaturyzacji i modernizacji, naturalne zagrożenia zastąpiono mikrobami wyhodowanymi w laboratoriach, dysze pryszniców strzykawkami, a trujący gaz toksynami lub żywymi mikrobami w szczepionkach. Postęp ten gołym okiem widoczny jest, wszak żyjemy w czasach wspomnianej już miniaturyzacji. I nieważne jest, że tacy lekarze, jak doktor Rath z Niemiec, który przedstawia genologię problemu biznesu szczepień farmacji, odsyłając do dokumentów opublikowanych w „Profit Over Life”. To są dokumenty norymberskie proszę Państwa, gdzie ukazuje się powiązanie dzisiejszych koncernów farmaceutycznych promujących szczepienia z obozami w Auschwitz, proszę państwa. Jest jeszcze jedna różnica z dawnymi i obecnymi sposobami na uleczanie Ziemi z nadmiaru ludzi i walką z naturą. Podczas holokaustu pod prysznic prowadzili zwykle żołnierze wrogiego państwa. [część zdania zagłuszona przez przewodniczącego komisji].

  Przewodniczący komisji: – Szanowna Pani, proszę bardzo zmierzać do końca. Szanowni państwo, ogłaszam pięć minut przerwy.

  EW: – Teraz pod igłę poprowadzą Polaków krajowi policjanci za zgodą polskich senatorów i polityków. Proszę w imieniu zwykłych obywateli, żeby tak się nie stało. Dziękuję za uwagę.

  Przewodniczący komisji: – Nie będę komentował Pani wypowiedzi, bo jest, uważam, po prostu skandaliczna i myślę, że… proszę panią, nie ma pani prawa głosu w tej chwili. Nie ma pani w tej chwili głosu, dobrze?!

  EW: – Ta ustawa jest skandaliczna, przegłosowana całkowicie, tylko jeden poseł z PiS [dwa, trzy słowa zagłuszone przez przewodniczącego] głosował przeciwko.

  Reprezentuję pacjentów. Mówimy nie o prawie, nie o farmacji, nie o biznesie, mówimy o życiu ludzkim. Dotyczy to nas wszystkich. Przepraszam za takie zachowaniem, ale jestem bardzo wzburzona dzisiejszym postępowaniem i mówieniem o życiu ludzkim jak o cząstce podpisywania umów.

 3. Transkrypt wystąpienia Elizy Walczak said

  Źródło :
  http://bioslone.pl/szczepionkowy_holokaust

 4. SKANDAL! said

  KOMISJA (NIE)ZDROWIA

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADKOMST&NrKadencji=7&KodKom=ZDR

 5. 1/2 srula (być może) said

  A czego się spodziewaliście? Jakoś trzeba zredukować tę populację…

 6. 1/2 srula (być może) said

  Jak uważają „starsi i mądrzejsi”.

 7. facet 63 said

  Ja nie będę dyskutował jak będą mnie zmuszać do szczepienia ….będę się bronił a noże już naostrzyłem. drogo ich to będzie kosztowało a ja nic nie będę miał do stracenia.

 8. kopista said

  Zaciska się obroża niewolnika

  Przed laty, jeszcze za głębokiej komuny, Ryszard Kapuściński napisał reportaż o Gwatemali, w którym zanalizował całodzienny program tamtejszego państwowego radia. Rozgłośnia nadawała program przez całą dobę, ale cóż z tego, skoro i tak nie można było się dowiedzieć, co właściwie się w tej całej Gwatemali dzieje? Kapuściński napisał tedy, że ta rozgłośnia „pracuje w służbie ciszy”. Tak się składa, że przez ostatni miesiąc byłem w Kanadzie, Meksyku i USA, więc wiadomości o wydarzeniach w naszym nieszczęśliwym kraju czerpałem z mediów – również tych głównego nurtu. I gdyby opierać się tylko na nich, to trudno byłoby zorientować się, co właściwie w Polsce się dzieje. To znaczy – można by oczywiście odnieść wrażenie, że dzieje się mnóstwo rzeczy, tyle, że większość tych wydarzeń jest pozbawiona większego znaczenia, jak np. koko koko euro spoko – i gdyby nie zagadkowa śmierć generała Sławomira Petelickiego, którą zresztą, jeszcze przez wszczęciem energicznego śledztwa, uznano za samobójstwo bez udziału osób trzecich – można by odnieść wrażenie, że Polacy rzeczywiście zapamiętali się w kibicowaniu, robieniu na stadionach „fali”, słowem – zachowują się zgodnie z oczekiwaniami naszych okupantów z bezpieczniackich watah.

  A skoro już mowa o generale Petelickim, to warto przypomnieć, że zaraz po katastrofie smoleńskiej poddał on ostrej publicznej krytyce ówczesnego ministra obrony Bogdana Klicha, domagając się w liście otwartym do premiera Tuska nie tylko jego dymisji, ale wysuwając również wiele innych propozycji personalnych. Nie był on w tej krytyce odosobniony, bo w sierpniu 2009 roku, w geście protestu przeciwko kierownictwu MON, odszedł z wojska generał Waldemar Skrzypczak, który i później nie szczędził zarówno ministrowi Klichowi, jak i rządowi premiera Tuska gorzkich słów. Ale późniejsze losy obydwu generałów potoczyły się inaczej. Generał Petelicki zginął od strzału w głowę, przy oddaniu którego niezależna prokuratura stanowczo wykluczyła udział osób trzecich i to jeszcze – co zasługuje na podkreślenie – przed wszczęciem energicznego śledztwa, podczas gdy generał Waldemar Skrzypczak został najpierw doradcą, a od niedawna – wiceministrem obrony narodowej przy ministru Tomaszu Siemoniaku, prawdziwym człowieku renesansu, który sprawdził się na każdym odcinku, na który rzuciła go partia: i w telewizji i w radiu i w samorządzie terytorialnym i w Polskiej Agencji Prasowej, a nawet – w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

  Podobne kariery opisywał za głębokiej komuny Janusz Szpotański w „Towarzyszu Szmaciaku”: „Nie to – pomyślał – jak mój Józek! O, ten to ma już chody duże i w MSW i na uczelni!” – ale okazuje się, że mimo sławnej transformacji ustrojowej aż tak znowu wiele się u nas nie zmieniło. Więc nie można wykluczyć, że i pan generał Skrzypczak po swoich traumatycznych przeżyciach zmądrzał. No dobrze – ale dlaczego w takim razie nie zmądrzał generał Petelicki, tylko zginął od postrzału w głowę bez udziału osób trzecich? Ale jakże miał zmądrzeć, skoro – powiadają – że cierpiał na chorobę Alzheimera? Przy takiej chorobie człowiek nie pamięta nawet, że popełnia samobójstwo, więc cóż tu jeszcze wymagać zmądrzenia?

  Co innego taki pan Stanisław Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Polityczną sensacją dnia stało się jego oświadczenie, że będzie ubiegał się o reelekcję podczas jesiennych wyborów w PZPN. Na tę deklarację parlamentarny klub Solidarnej Polski zareagował wnioskiem do premiera Tuska, by ten rozwiązał PZPN i powołał nową federację piłkarską. Ciekawe, czy premier Tusk odważyłby się na takie zuchwalstwo, nawet gdyby z podobnym wnioskiem zwrócił się do niego kto inny niż SP, na przykład – pobożny poseł-minister Gowin, czy sprytny poseł Schetyna z Platformy Obywatelskiej. Nawiasem mówiąc, mimo niechętnego stosunku pobożnego posła-ministra Gowina do konwencji zakazującej przemocy wobec kobiet, premier Tusk obiecał gabinetowi cieni Kongresu Kobiet, że za trzy tygodnie nasz nieszczęśliwy kraj do tej konwencji przystąpi. Od tego momentu wszelka myśl o współżyciu z kobietą będzie w normalnych mężczyznach budziła grozę, a w tej sytuacji – tylko patrzeć, jak zostaną nie tylko zalegalizowane, ale nawet – uprzywilejowane związki sodomickie i gomoryckie. Nieomylny to znak, a w każdym razie – kolejna ważna poszlaka, że pobożny poseł Gowin pociągnięty został w ministry gwoli zamydlenia oczu Episkopatowi w nadziei, że nęcony tą marchewką, odpuści obronę telewizji TRWAM.

  A skoro już mowa o Kongresie Kobiet, to warto odnotować, że bierze w nim udział nie tylko pani filozofowa Magdalena Środa i bizneswoman Henryka Bochniarzowa, ale również – pani Teresa Kamińska – ongiś minister bez teki w rządzie charyzmatycznego premiera Buzka, pomawiana nawet przez złe języki o pełnienie przy panu premierze Buzku roli markizy de Pompadour. Jak tam było, tak tam było; dzisiaj pani Kamińska prezyduje Pomorskiej Strefie Ekonomicznej, więc nie można powiedzieć, by Rzeczpospolita pozostawiała osoby zasłużone bez alimentów. Nie o to zresztą chodzi, a o to, że na odpowiednim gruncie, na przykład – na płciowym – można świetnie porozumieć się ponad podziałami politycznymi. Czyż to nie dowód, że w naszym nieszczęśliwym kraju polityka zaczyna tracić na znaczeniu? Wprawdzie niezależne media próbują ekscytować opinię publiczną przekomarzaniami miedzy PiS-em i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry – że to niby Jarosław Kaczyński wzywa „ziobrystów” do powrotu na łono PiS, dając do zrozumienia, iż po upływie wyznaczonego terminu nie wpisze ich na listy PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Okazuje się, że taktyka bombardowania miłością może być równie skuteczna, jak bombardowanie nienawiścią, a nawet skuteczniejsza, bo bombardowanemu miłością znacznie trudniej nie tylko się bronić, ale nawet – przekonująco odgryzać.

  Wygląda tedy na to, że podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego w tak zwanych prawicach można będzie przebierać jak w ulęgałkach – przez co scena polityczna będzie jeszcze bardziej malownicza i w ten sposób jeszcze szczelniej przysłoni fakt okupowania naszego nieszczęśliwego kraju przez bezpieczniackie watahy, wysługujące się z kolei strategicznym partnerom. Ci strategiczni partnerzy maja wobec Polski swoje projekty i nie bez kozery chyba media głównego nurtu przypomniały ostatnio berliński kongres ruchu żydowskiego odrodzenia w Polsce, eksponując postulat, by drugim językiem urzędowym został u nas hebrajski. Wprawdzie były ambasador Izraela w Warszawie, pan doktor Szewach Weiss uważa to za pomysł fantastyczny, jednak na świecie dzieją się rzeczy, które nie śniły się filozofom, a po drugie – skoro ostatnio szef izraelskiego Mosadu został Honorowym Obywatelem Rzeczypospolitej, to dlaczegóż pewnego dnia nie będzie mógł dostąpić zaszczytu zostania Pierwszym Obywatelem naszego nieszczęśliwego kraju – a w każdym razie tej resztówki, na której zostanie zainstalowana Judeopolonia?

  Wszystko jest możliwe – ale oczywiście dopiero po szczęśliwym zakończeniu misji prezydenta Bronisława Komorowskiego, w drugą rocznicę wyboru szalenie chwalonego przez żydowską gazetę dla Polaków czyli „Gazetę Wyborczą” za „siłę spokoju”. No ale dlaczego on nie ma być spokojny, jak on wszystko robi zgodnie z oczekiwaniami starszych i mądrzejszych? Gdyby postępował odwrotnie, to zaraz – kto wie? – może nawet bez udziału osób trzecich zapadłby na chorobę Alzheimera, a tak, to śpi spokojnie, podczas gdy ORMO czuwa! Okazało się, że przez te niecałe dwa lata podpisał aż 400 ustaw – co pokazuje, jaką mamy w naszym nieszczęśliwym kraju biegunkę legislacyjną; prawie nie ma dnia bez jakiejś nowej ustawy! Mało kto zwraca na to uwagę, bo pracujące w służbie ciszy niezależne media ekscytują opinię publiczną, a to koko koko euro spoko, a to prezesem Latą i jego alimentami – a tymczasem, po cichutku, z każdą kolejną ustawą, dzień po dniu, coraz bardziej zaciska się obroża niewolnika na szyi naszego narodu. Ale po co o tym informować? Czyż nie lepiej, czyż nie humanitarniej odwracać uwagę dopóki można, skoro nie można już odwrócić wyroku?

  Stanisław Michalkiewicz

  Komentarz • tygodnik „Goniec” (Toronto) • 8 lipca 2012

 9. z sieci said

  Przewodniczacym tej senackiej Komisji Zdrowia jest lekarz, senator Rafal Muchacki.

  http://bioslone.pl/szczepionkowy_holokaust

 10. 166 bojkot TVN said

  Są pieniądze na szczepionki, są na stadiony do kopania, nie ma na lekarzy:
  http://natemat.pl/19245,ordynator-padl-z-przepracowania-po-27-godzinach-chirurgia-dziecieca-zamknieta-balicki-to-obrazuje-problemy-systemowe

 11. Zbyszko said

  @7 Facet63, będzie to wyglądało w ten sposób, że społeczeństwo poinformuje się mediami że należy sie zgłaszac do dzielnicowych punktów szczepień (spis w specjalnym obwieszczeniu) zainstalowanych w samochodach wojskowych. Oporni będą wyciągani z domów i doprowadzani siłą przez uzbrojone patrole. drogi wyjadowe z miasta będą obstawione przez bramki policyjne i nikt nie wyjedzie bez zainstalowanego przy okazji chipa, którego obecnośc np na ręce bedzie sprawdzana specjalnym czytnikiem, gdzie bedą juz potem wpisywane inne informacje, np przeyjecie szczepionki „doszczepiającej”:-) gdyby ta ostatnia była dla danego delikwenta za słaba:-).

 12. Zbyszko said

  @10 166 Bojkot TVN… tzn są pieniądze na obozy koncentracyjne (m.in dla nas blogowiczów i komentatorów) i na środki depopulacyjne, więc w tym kontekście, chyba bez sensu byłoby marnotrawienie pieniędzy na ochronę zdrowia:-)

 13. Zbyszko said

  @11 Facet63… pewnie kojarzysz takie obwieszczenia o szczepieniach przeciw wsciekliźnie?, więc te same słuzby przygotują obwieszczenia o szczepieniach ludzi (bo juz maja w tym wprawę). Wszyscy będą przekonani o powadze i słuszności takich działań, bo odpowiednio zabdają o to media, stosownymi reportarzami z „dramatycznej sytuacji w ogniskach choroby”:-). Więc pewnie patrole wojskowe nie będą miały roboty bo kudzie będą jeszcze przekupywac wojskowych by dostac szczepionke dla siebie i całej rodziny, poza kolejnością:-)

 14. Zbyszko said

  Ale zabawa!!!!:-)… dorośli ludzie sie tak dobrze tym bawią!!!:-(

 15. Zbyszko said

  Obawiam sie tylko, czy to całe posiedzenie (na tym filmie) to nie jest jakis spektakl…

 16. Walerian Dąbrowski said

  Spektakl tak jak i wszystko od 22 lat.

 17. Jerzy Mutermilch said

  „tylko jeden poseł z PiS ” , bo reszta do Nędza Moralna i Nędza Intelektualna

 18. 166 bojkot TVN said

  17/JM
  Jeden poseł? Pewnie nie dowidział, albo nie dosłyszał jak ma głosować ….

 19. mgrabas said

  NIE PRAWDA! nikt z PiSu nie głosował przeciw

  tylko jeden poseł z PSLu Marek Sawicki głosował przeciw ustawie

 20. Abivien said

 21. Abivien said

  Śmierć po szczepieniach: http://deathbyvaccination.com/

 22. Abivien said

  Petycje do podpisania:
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
  http://www.avaaz.org/en/petition/Stop_oligatory_vaccination_the_new_law_in_Poland_and_elswhere/

 23. Kapsel said

  Żydówka (Eliza B. Walczak) walczy o wolne narkotyki w Polsce
  Czyni to bezkarnie przed obliczem władz.

  Wypowiedź Elizy Walczak, specjalistki programu medycznej marihuany w Kaliforni (USA) oraz Izraelu.

  http://gazetawarszawska.com/

 24. komentarze said

  Wypowiedź Elizy Walczak, specjalistki programu medycznej marihuany w Kaliforni (USA) oraz Izraelu.

  komentarze:

  czepiasz się, fajnie gada spontanicznie a nie przemówienie jak Kaczyński na kartce

  mullen190

  Bendrocan chyba ;)

  MrGnovell

  Mówi samą prawde, ale lekarze nasi są niedoinformowani, niewyedukowani na tyle żeby być lekarzem hehehe JAP…. ja jestem po zawodówce a wiem co to za lek BEDROKAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

  xgucoxx

  Jak skurwotuski odejdą

  81Szczery

  Jak skurwotuski odejdą

  81Szczery

  Bradzo dobrze mówi marihuana to coś wiecej niż tylko materiał odurzający to także lekarstwo wiem bo sam na wlasnym przykladzie sie o tym przekonalem od 5 roku zycia cierpie na bule reumatyczne i wiecie co wam powiem to naprawde pomaga !!

  GroverGW il y a 1 an

  Naprawde slaby z niej mowca, moglaby sie lepiej przygotowac.

  mrxyo il y a 1 an

 25. Podczas wystąpienia w Senacie 5.07.2012 p. senator Dorota Czudowska powiedziała, że otrzymała kilkaset meili z protestem przeciwko tej ustawie, że podobnie otrzymali inni senatorowie.

  Jakoś nie było chętnych do nawoływania wsparcia akcji protestu pośród stałych na tym forum gadaczy i moralizatorów, ujmujących się za innymi.
  https://marucha.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

  Ciekawe jak ktoś sobie wyobraża w polskich warunkach zaszczepienie na siłę Żyda czy Żydówki. Instrukcja przecież poszła: to holokaust, Auschwitz.
  Więc komu je zaaplikują?

 26. j said

  Tak czy siak dziewczyna swietnie zagrala karta swojej zydowskosci 🙂
  W chwili gdy juz mieli ochote wylaczyc jej mikrofon – powiedziala, ze jest zydowka.
  I wszystkie szabesgoje zamknely zastrachane mordy na klodki do chwili gdy …. zaczela walic wspolczesnym holokaustem na nas wszystkich.
  Wtedy juz nie dali rady spokojnie wysluchac i nerwy im puscily. Zwieracze prawdopodobnie tez 🙂
  Bo jak tu przerwac zydowce i skarcic ja za teorie spiskowe, ktore nie istnieja i jednoczesnie nie dostac po uszach od ambasadora Izraela za antysemicki stosunek do delegatki i za sianie mowy nienawisci, hehehehe 🙂
  W kazdym razie wielkie brawa dla Pani Elizy!

 27. B. said

  Mieszkam w kraju gdzie marycha jest stosowana w lecznictwie. Rozmawialam ze swoja farmaceutka ilu pacjentow zlasza sie po ten „cudowny” lek. Uslyszalam ze zaden pacjent w jej aptece (apteka bardzo duza). Jest to scisle kontrolowane i nie tak latwo uzyskac pozwolenie na palenie marihuany w celach leczniczych i sa to przypadki bardzo sporadyczne. Zaznacze ze jestem wrogiem leczenia marihuana.
  Jesli idzie o przymusowe szczepienia. Owszem, jest przymus ale dotyczy glownie pracownikow w szpitalach, domach starcow, nauczycieli etc czyli miejsc gdzie kazdego pracownicy stykaja sie z bardzo wieloma, potencjalnymi nosicielami wirusow. Przymus nie jest wlasciwym slowem; w szpitalach jest to obowiazkowe zas w domach starcow oferuje sie szczepionke bez oplaty. Jesli idzie o reszte spoleczenstwa to oferuje sie darmowe szczepienie w okresie nasilonego ryzyka zachorowalnosci.
  Dzieci – podstawowe szczepienia (DiPerTe) i polio sa obowiazkowe zas wszystkie inne wedle upodoban rodzicow. Wiele osob jest przeciwnych DiPerTe i chroni swe dzieci. W niektorych szkolach nagminnie proponuje sie HPV (dziewczynki mlodze niz 14 lat, o zgrozo); w innych zas robi sie to poza plecami rodzicow i te przypadki koncza sie w sadach.
  W przypadku wybuchu epidemi osoby/dzieci nie bedace szepione maga byc nie wpuszczone na teren pracy i/lub wykluczone z zajec szkolnych.
  Nagminnie oferuje sie szczepienia na zoltaczke, zapalenie opon mozgowych i co tylko mozna sobie wyobrazic. Turysci ktorzy jada do Ameryki Lacinskiej/Poludniowej szczepia sie na zoltaczke i kilka innych potencjalnie groznych chorob.

  Podsumowujac, jakis tam przymus jest ale lekarze podchodza do tego ze zdrowym rozsadkiem i nie nalegaja.

 28. Re.25
  Panie ‚J’ – wysłał pan meila z protestem do senatorów w sprawie tej ustawy?

 29. Tomek said

  No cóż nie odbiegamy tutaj od światowego trendu, dziwi mnie tylko po co się kłopotać z jakimiś ustawami, w których jest tak otwarcie napisane o przymusie. Po co w ogóle jakieś ustawy? Może zamiary są nieco inne niż to na pierwszy rzut oka wygląda (w sensie środków oczywiście bo że celem jest kontrola albo likwidacja to jest jasne). CIA robiło rożne eksperymenty także na swojej populacji i jakoś nie potrzebowali ustaw do tego np.:  (cały film warty uwagi)

  Taki przykład z USA: Obamacare ma taki fajny wsad – ogólnokrajowy rejestr usług medycznych, obowiązkowy i przeprowadzany za pomocą implantów, proszę taka ładna idea, powszechne ubezpieczenia tylko po to aby ludzi zaczipować.
  http://www.arewelivinginthelastdays.com/road/healthcare.html

 30. B. said

  Re 28; Obama jest na wykonczeniu i jego Obama Care nie przejdzie. Naruszy to wolnosc czlowieka, naruszy prawo USA i sady stanowe tego kretynstwa nie przepuszcza. Oby do stycznia kiedy to Barack Hussein Obama opusci Bialy Dom.

 31. Joanna said

  Ale czy to nie antysemitniczność przyznawanie się do żydowskiego pochodzenia? Może to nowa moda na rozpoznawanie się w tłumie? Przez tyle lat po dwa razy zmieniali nazwiska, teraz się zaczęli rozpoznawać. Niedobrze to wróży. Pewnie jest ich już połowa obywateli, zażądają utworzenia państwa zydowskiego nad Wisłą. Powypędzali Polaków za chlebem, starzy wymierają, coraz więcej żyje w nędzy. Może się powtórzyć casus Kosowa. Oj niedobrze.

 32. Re.26
  ‚B’ najwidoczniej niczego nie rozumie – nawet z wystąpienia tej Żydówki.
  Odsyłam na dokształcenie m.on. na stronę Piotra Beina
  http://grypa666.wordpress.com/

 33. Re.30
  Pani ‚Joanno’ – a pani wysłała protest do senatorów?

 34. Przecław said

  #25
  Jahalinko, masz rację !!!

 35. j said

  Ad.27

  Pani Jozefo! Jeszcze nie wyslalam. Ale mam zamiar to zrobic jeszcze dzisiaj.

 36. Joanna said

  Ad Józef Bizon
  Nie wiem jaki prostest. Staram się nie korzystać w wolne dni z internetu. Ale protest jest bez sensu, skoro senat zatwierdził ustawę. Raczej do prezydenta. A może jeszcze nie zatwierdził, w takim razie wyślę.

 37. Piotrx said

  „Gigantomania” – Romuald Gładkowski
  Toronto-1992 /fragmenty/

  (…)
  Penetrację środowisk ułatwia im celowo wzniecany wrzask na temat antysemityzmu. Wiadomo, nikt nie chce być antysemitą. Katolik pragnie tylko, aby Semita zajął się swoimi sprawami i pozostawił nas, gojim, w świętym spokoju. Szczególnie politycy boją się pomówienia o antysemityzm. Z wiadomych względów. Stąd, każdy polityk, próbujący sprzeciwić się perfidii żydowskiej, w swojej naiwności szybko rozgląda się za towarzystwem „przyjaznego rabina”, aby tym udowodnić, że nie jest antysemitą.

  O to właśnie żydom chodzi. Bowiem, „rabin przyjazny” jest koniem trojańskim w nowopowstałej organizacji patriotycznej. Zawsze, obecność choć jednego żyda w ruchu narodowym zepsuje powietrze do tego stopnia, że ludzie zaczynają patrzeć na ruch sceptycznie. Widać w nim kolejną błazenadę polityczną, którą ludzie są już zmęczeni, i dla której szkoda czasu i atłasu.

  O to właśnie żydom chodzi. Na ten wyświechtany chwyt żydowski dali się nabrać Jean-Marie LePen, Patrick Buchanan, i nawet nasz rodzimy autor „Słupa Janowskiego” (pomysł słupa jest bardzo dobry i godny rozpowszechnienia po całej Polsce). Powiedzmy, sytuacji LePen nie poprawia nawet to, że arcybiskup Paryża, kardynał Lustiger, przyjął go chłodno i arogancko. Bowiem, szczur wyczuwa pierwszy, że statek przecieka i może zatonąć.

  Nieżydzi łatwo dają się nabierać na starą pułapkę, dzieląc żydów, w rozumowaniu politycznym i ekonomicznym, na „dobrych” oraz na „złych”. Konsekwencje takiego podziału zawsze były katastrofalne w skutkach. Bowiem, w praktyce, każdy żyd ortodoksyjny, neokonserwatywny, przechrzta katolicki i jakikolwiek istnieć może, wierzy w istnienie przymierza pomiędzy bogiem żydowskim, a ludem żydowskim. Wierzy w to, że istnieje żyd „wybrany”, który ma z tego tytułu specjalne przywileje.

  Według Talmudu, niebo i ziemia zostały stworzone przede wszystkim dla żydów. Nadal dla żyda grzechem najcięższym jest mesira.

  /Według Talmudu żyd świadczący przeciwko żydowi u władz żydowskich jest „mojser” i podlega karze śmierci – przypis Autora /

  Tak bardzo głęboki rasizm żydowski musi być zgubny dla naiwnego goj im: „Ssać będziesz mleko narodów i piersi królewskie ssać będziesz” (Iz 60;16). Stad, każda grupa żydowska jest grupą pasożytniczą; a państwo Izrael może być tutaj najlepszym przykładem, że tak jest.

  Kiedy utworzony przez żydów komunizm przestał spełniać zamierzona rolę, kiedy z roku na rok stawał się coraz bar-dziej nacjonalistyczny i patriotyczny, to żydzi, widząc, że przegrywają, przyłączyli się do opozycji tradycyjnie antykomunistycznej. Stali się „dysydentami”. Żyd zawsze rozpoczyna płacz zanim dostanie w mordę.

  Dzięki poparciu wielkiego kapitału żydowskiego,w krótkim czasie poczęli przewodzić opozycji antykomunistycznej; powiedzmy, stali się przywódcami w Solidarności. Stopniowo rekonstruując socjaldemokrację i mając do dyspozycji środki masowego przekazu, są w stanie zachować tożsamość, mogą mieszać ludziom w głowie, mogą być pasożytami i niszczycielami.

  Pragnąc być dobrze zrozumiany, muszę wyraźnie podkreślić, że wszelkie twierdzenie, iż każdy żyd jest urodzonym szubrawca, byłoby powielaniem rasizmu żydowskiego, byłoby twierdzeniem, że wszystko co jest „koszer”, jest „trefne”; czyli, byłoby nonsensem. Każdy z nas może spotkać żyda, który okaże się być ludzki, towarzyski i nawet uczciwy.

  Krótko mówiąc, da się lubić tak długo, jak długo pozosta-wimy na boku żywotne interesy żydostwa. Stąd, na podstawie osądu prywatnego możemy wierzyć w możliwość istnienia „żyda dobrego”. Jednak, skoro jesteśmy częścią narodu, mamy obowiązki społeczne, które zabraniają nam robić wyjątki w oparciu o spostrzeżenia prywatne. Obowiązuje nas solidarność narodowa.

  Kiedy trwa wojna, to wszelkie gesty wyjątkowe przynoszą skutki zgubne. Zatem, każde postępowanie polityczne, na forum międzynarodowym, oparte na własnym widzi mi się, może być uważane za zdradę narodową.

  Tradycja cywilizacji łacińskiej rozgranicza osobę prywatną od osoby piastującej funkcję polityczną i społeczną. Osoba prywatna ma prawo postępować zgodnie z wolną wolą i powiedzmy rozdawać ubogim majątek własny, miłować kogo tylko się da i co tylko się da, nawet kopiąc sobie tym grób. Może być ukarana wówczas, gdy przekroczy obowiązujące prawo, gdyż łamanie prawa jest już wchodzeniem na teren publiczny. Dalej, skoro wszelkie funkcje polityczne i społeczne są publiczne, więc pracownicy rządowi, ministrowie i ambasa-dorzy nie mają prawa trwonić lekkomyślnie majątku narodowego, nie mają prawa podejmować decyzji, z tytułu pełnionej funkcji, w oparciu o jakość spędzonej nocy z podstawioną im kurtyzaną, czy też na podstawie otrzymanych prezentów i obietnic od „uczynnego” partnera handlowego.

  Nie mają prawa brukać imienia i honoru narodu, który reprezentują. Nie mają też prawa „nadstawiać drugiego policzka”, kiedy otrzymali uderzenie w pierwszy; bo tak nakazuje „Pismo” Przede wszystkim, „Pismo” nakazuje rzeczy krańcowo odmienne w odmiennych sytuacjach. Powiedzmy, król zapraszający na ucztę weselną wysyła wojsko w celu zniszczenia tych, którzy wymordowali mu posłańców.

  Wprawdzie, Jezus Chrystus jest dobrym pasterzem, ale jest też sprawiedliwym królem.

  Dalej, wolna wola może działać sprawnie tylko wówczas, kiedy rozumiemy dobrze, które sytuacje są dla nas realne oraz zgodne z odwiecznym prawem naturalnym. Skoro prawda czyni ludzi wolnymi, jest kwestią życia i śmierci, aby móc uwolnić się od propagandy kłamliwej, wyrabiającej w nas fałszywe wyobrażenie o otaczającym świecie.

  Przekonanie, że kiedy odpowiemy miłością na nienawiść, to nienawiść przeobrazi się w miłość, jest niebezpiecznie naiwne. Podobnie jak przekonanie, że dzielenie się wiedzą i majątkiem narodowym z hordami dzikusów nakłoni ich do pracy i do odpowiedzialności za własną przyszłość. Altruizm jest rzeczą dobrą we wnętrzu narodu. Stosowany na skalę międzynarodową, rujnuje dobroczyńcę.

  Szczególnie naiwnym jest przekonanie, że okazywana żydowi miłość masochistyczna nakłoni go do porzucenia bożka plemiennego Jehowy. Okazywanie żydowi miłości, czy też nienawiści, jest tak samo bezsensowne, jak żywienie nienawiści do tasiemca, lub do szczura. Po prostu, chcąc mieć porządek w brzuchu i w zagrodzie, należy zabronić tasiemcowi i szczurom wstępu. Nie ma powodów racjonalnych, aby ich nienawidzieć i jednocześnie trzymać na swojej posesji.

 38. […] “Miliarder Gundiajew” – znów o sowieckim patriarsze (20)… ==> VIDEO: Holocaust obywatelów Polski poprzez śmiercionośne przymusowe szczepionki ==> Język żydowski oficjalnym językiem urzędowym w Polsce! ==> Reżim Putina w dalszym […]

 39. W tak istotnej i żywotnej sprawie dla Narodu Polskiego protest ma sens.
  Informujemy przy okazji innych co oni wszyscy razem (PiS,PO,SLD, PSL, palikoty) upichcili.
  Im odbiera się argument, że protestów nie było.
  Wysyłają i wiedząc, że protesty te ‚oleją’ my uzyskujemy argument dla innych otumanionych, że to wszystko jedna maść do wykopania z parlamentu.
  Bez protestów z naszej polskiej strony mielibyśmy tylko protest Żydówki.
  No i wówczas podsumowanie; Polacy to cielaki.

 40. j said

  Ad.36-Info « Prawosławny Partyzant

  Hmmm…na pierwszy rzut oka wyglada mi na interesujaca strone. Jutro poogladam szczegolowo. Czy szanowny Pan Marucha zechcialby sie przyjrzec? Jesli strona rzeczywiscie w 100% prawoslawna – moze warto ja wlaczyc do naszych polecanych portali?

  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/

  Strona jest dobra, sam jestem zdziwiony, ze jeszcze nie została przeze mnie zalinkowana… – admin

 41. Rysio said

  e 11. Coś takiego jest możliwe tylko w społeczeństwie całkowicie rozbrojonym.

  Nawet w Polsce jakos nie mogę sobie tego wyobrazić.
  Nie myślę aby lokalni lekarze byli zdolni zaszczepiać totalnie wku…wione społeczeństwo?

  Mogła by im jeszcze jakaś cegłówka spaść na głowę.

 42. Rysio said

  re 7. Rysio – wasz stary nożownik – napisze wam trochę o nożach.

  1. Hissatsu – http://www.defensereview.com/1_31_2004/Hissatsu_1.jpg ulubiony nóż Lorda Japońskiego, samuraja Takeda Shingen (1521-1573) – używał go do wykańczania przeciwników na polu bitwy.

  2. Hagibis – http://www.scarfamilyditdajow.com/images/TFW_Hagibis.jpg – stary model tego noża został prze-projektowany w latach 1960-tych przez Leo T. Gaje (Grand Master of Pekiti Tirsia Kali) służy do zabijania ludzi – bardzo kiepski do krojenia chleba i smarowania ich masłem. 😉

  3. Ginunting nóż/miecz filipińskich marines – ostrze około 60-65 cm. http://upload.tarad.com/images/219656Ginunting.jpg Mam dwa w posiadaniu – kupione były już bardzo ostre, ale moje, dzięki rozmowie z japońskim kowalem Mr. Takeda http://www.arscives.com/bladesign/images/11-takeda.jpg – kilka ładnych lat temu uciąłem sobie z nim pogawędkę o ostrzeniu noży – są tak ostre, że brzytwy przy nich to tępe narzędzie.

  Są bardzo dobre na lekarza, który chce zaszczepić nas bez pozwolenia.

  Kiedyś rano przed pracą – ćwicząc tzw sinawali zachaczyłem jednych z moich ginuntigów o moje ramię – i gdy krew mnie zalała to od razu zmieniłem sie w czerwonoskurego indianina – no i musiałem wziąść wolny dzień – sam sobie założyłem szwy. 🙂

  A tu jeszcze kilka składanych noży, które można nosić tak samo jak narzędzie gwałtu, w portkach.

  😉

  4. Karambit. http://i287.photobucket.com/albums/ll151/Staind503/karambit.jpg
  5. Hissatus składany. http://i131.photobucket.com/albums/p314/HyperKabuto/Stuff09/2009_0508Image0005.jpg
  6. Benchmade. http://i680.photobucket.com/albums/vv166/owensnj/DSC00700.jpg
  7. Packal. http://zombietacgear.com/wp-content/uploads/2012/05/P1010393-1024×1024.jpg

 43. Re.39
  Panie Rysio.
  Lekarze byli obrabiani przez 20 lat przez firmy farmaceutyczne.
  Testowanie leków na Polakach idzie pełną parą, a ludzie nawet o tym nie wiedzą.
  Szczepionki też w ten sposób będą testowane.
  Więc nie ma co „nie myśleć, że …”, tylko trzeba wszędzie trąbić i informować.

 44. Rysio said

  re 41. Zgoda panie Józefie.

  Chcę tylko dodać, że w obecnej dobie – powszechnego internetu i niezależnej informacji – trzeba być totalnym debilem aby się dać dobrowolnie zaszczepić co niektórymi szczepionkami.

  PS. Ja mam bardzo dobrą anty-szczepionkę na lekarzy.

  Strzykawka nazywa się Benelli a szczepionka slug.

  😉

 45. Joe said

  Swiat jest falszywy i zaklamany, od czasu operacji paper clip czyli przywolenia nazistom na przybycie do USA zinflitrowali oni wiele organizacji, a ich zbrodnicza przeszlosc zostala wybaczona w zamian za wiedze. Od czasu zabojstwa Kennediego Ameryka stracila swoja niewinnosc. Juz wtedy prowadzono przerozne doswiadczenia z polio medycyna, co doprowadzilo do stworzenia wirusa HIV ktory wywoluje AIDS, planowano tym wirusem zabic Castro ale nic im z tego nie wyszlo. Wirus sie wyknal i reszte znamy.

  Dzisiaj w Londynie terrorysci maja wyznaczone strefy w ktorych moga przebywac ale sa wykorzystywani w innych krajach lub u siebie w celu wywolania paniki i wdrazania planow NWO.

  Polski rezim teokratyczny czy technokratyczny post komunistycznych elit tez nie zdaje sobie sprawy z emimo wchodzenia Ameryce do dupy, jak przyjdzie cos do czego to oni nawet u nas wywolaja zamieszki na wzor arabskiej wiosny, Wszyscy ci agenci Al Kajdy byli szkoleni w USA, bractwa muzulamnskie w Londynie, jednak byli slabi bo rewolte wywolali ale wladzy juz przejac nie potrafili, co najciekawsze, gdy ameryakanie gina zwalczajac Al Kajde w Afganistanie, libijska Al Kajda oficjalnie powiewa swoja Flage nad Trypoli, i teraz bezkarnie morduje, ale media juz nie sa tym zainteresowane, jak dlugo zachod przejal kontrole nad ropa, ich systemem bankowym i nawet slynnym aquaduktem zbudowanym poprzez Kadafiego majacym uczynic z Libi producenta zywnosci.

  Woda jest potrzebnaw Izraelu, wiec chyba tam zostanie przekierowana.

  W tym roku Jesse Ventura stworzyl kolejne odcinki Kospiracyjnych Teori, ale CIA, Rzad i NWO nie zezwala na ich emitacje na antenie.

  Taka ci to wolnosc slowa w tej Ameryce opanowanej poprzez nazistow , neoconow czyli bylych sowieckich trockistow z zydowskich rodzin komisarzy ludowych.

  Tyle zla na tym swiecie i wiekszosc jest, kreowana z zakulisow, poprzez rzadowe organizacje, ktore musza udowodnic potrzebe swoich egzystencji. Dlatego organizuja ataki terrorystyczne i manipuluja opinia publiczna, a wiekszosc owiec i baranow na sie na to nabiera.

  Na 9//11 poczawszy, a na wiosnie arabskiej skoczywszy.

  Choroba wywolywana poprzez kleszcze tzw. beleroza czy kleszczyca tez byla stworzona w labolatorium i niej est niczym innym jak mutacja syfilisa. George Bush Jr nawet ja zlapal bo jako czlowiek szatanistycznego NWO jak najbardziej mu sie nalezala.

  Prescot jedo dziadek wpolpracowal z nazistami jak i wiele prominetnych rodzin w tym Rodschildsow, ale nigdy nie zostali skazani za wspolprace z wrogiem czyli z nazistami.

 46. Re.44
  Internet to olbrzymie wysypisko śmieci pośród którego tu i ówdzie są wartościowe rzeczy. Konieczna więc jest pomoc ludziom, aby trafili do rzeczy wartościowych.
  Do tego nie wszyscy mają dostęp do internetu, a jak mają to nie mają czasu na grzebanie w tym wielki śmietniku.

 47. RomanK said

  Pani Eliza Walczak….nie wstydzi sie swego pochodzenia,nazwiska, matki , ojca…i tego w co wierzy….mowi prawde w oczy broni swego stanowiska odwaznie ,publicznie do najwyzszych czynnikow ….
  Jak nie szanowac takich ludzi???
  Kazda slina na niej blyszczy- jak medale….wiecie co mowie????

 48. TO said

  Pani Eliza to marda kobieta. Niektorzy Zydzi widza co jest zaplanowane.
  W 1939-tym w obozach mordowano najpierw Polakow a w 42-gim przyszla kolej na Zydow.
  Bedzie powtorka, tym bardziej ze obecne „zondy” pelne sa dzieci bylych oficieli z Judertantow ktorzy wtedy rozwiazywali Adolfowi „zydowski problem”. Maja doswiadczenie.
  Szkoda ze Pani Eliza nie powiedziala temu szczylowi ktory probowal ja kneblowac ze jest antysemita.

  Rysio, skoncz swoj nieustanny i nudny belkot o uzbrojonym spoleczenstwie i Misesie.

  Panie RomaneK bardzo cenie sobie pana wpisy.

 49. wet3 said

  @ Piotrx (37)
  Gdyby nasi rodacy musieli obowiazkowo przeczytac takie teksty, to moze w ostatnim 30-leciu wypoadki w naszym kraju potoczylyby sie inaczej… No coz? – Przyjemnie jest czasem sobie pomarzyc … Duzo zdrowka zyczePanu.

 50. Piotrx said

  Re 40:

  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/

  Jak dla mnie dość mętna i nierówna strona, artykuły dobierane jednostronnie, a treść wielu z nich bardzo tendencyjna – Choć aby być sprawiedliwym trzeba stwierdzić że można znaleźć tam i bardzo ciekawe teksty.

  Wiele artykułów dobieranych pod kątem apologii prawosławia – ale o ile się nie mylę tego w wydaniu Zagranicznej Cerkwii Prawosławnej – może dlatego taka krytyka Cerkwii krajowych – /sergiaństwo ?/ – Ale niech się madrzejsi ode mnie wypowiedzą.

  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/masoni/sergianstwo/w-zsrr-i-fr/cerkiew-stalina/

  Może Pan Władymir, jako Rosjanin i prawosławny i jako bardziej kompetentny wypowie się na jej temat?

  Informacja dla Pana Gajowego – strona w wielu tekstach wyraźnie antyputinowska, co akurat mnie nie przeszkadza bo jestem też sceptyczny wobec Putina

  Natomiast nie podoba mi się bardzo używane na tej stronie określenie „Papiści” zamiast Katolicy (dokładnie jak to czynią protestanci)

  W zakładce „Pseudowiary” umieszczono tą kategorię „Papiści”
  w otoczeniu między innymi Świadków Jehowy, Buddystów , Protestantów, Unitów (sic!) czy Żydomasonerii

  O ile dobrze popatrzyłem w tej zakladce NIE MA W ŻADNEJ INNEJ KATEGORII ARTYKUŁÓW, ZAŚ KATEGORII „Papiści” jest 41 artykułów i wszystkie na NIE – tzn. pokazujące sytuacje w Kościele wyłącznie w świetle negatywnym . Jest to chyba przejaw jakiejś antykatolickiej fobii Prawosławnego Partyzanta.

  Co ciekawe w zakładce „Pseudowiary” nie ma Judaizmu !

  Prawosławny Partyzant nie odpowiedział też na moje dwukrotnie postawione kiedyś w Gajówce pytanie o żródła informacji o tym katolickim biskupie, który miał zmuszać prawosławnych do przyjęcia wiary katolickiej , a wobec ich odmowy skazał na śmierć

  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/01/17/sw-kaplan-mecz-izydor-i-z-nim-72-meczennikow/

  „O poranku 8 stycznia (wg cer. kal.), podczas rozprawy sądowej katolicki biskup nakłaniał ich do przyjęcia zgubnej herezji, na co prawosławni odrzekli: „Nie możesz ty nas zmusić do wyrzeczenia się prawdziwej chrześcijańskiej wiary; czyń z nami, co zechcesz”. Następnie sędziowie pytali każdego z osobna czy nie przejdzie na katolicyzm. W odpowiedzi otrzymywali: „nie”. Wtedy to katolicki biskup wściekłszy się kazał wszystkich wrzucić do rzeki Omowży, a św. Izydora, ubrawszy w szaty liturgiczne wrzucić do rzeki, w miejscu gdzie oświecał on wodę na święto Jordanu. Tak samo postąpiono ze wszystkimi 72 parafianami, wśród których były kobiety i małe dzieci.”

  Dopóki nie poda on żródeł historycznych tej informacji i danych o tym biskupie będę uważał ją za fałsz i przejaw antykatolickiej propagandy prawosławnej.

 51. karl85 said

  Click to access SenatLO.pdf

 52. Marucha said

  Re 42:
  Polaku, gdy przyjdą, aby cię siłą zaszczepić, dźgnij lekarza i pielęgniarkę nożem. Gdy przyjdzie policjant, jego też dźgnij. Potem zadźgaj brygadę antyterrorystyczną.
  Pan Rysio poradzi, jakiego noża użyć.

 53. aga said

  PANIE GAJOWY : HISTORIA RODZI SIĘ NA NASZYCH OCZACH !! 😉

  POLSCY SIATKARZE WYGRYWAJA LIGĘ ŚWIATOWĄ W SOFII!!! Z amerykanami – mistrzami olimpijskimi zresztą.

 54. aga said

  W pięknym stylu wygrali!

 55. aga said

  Pani Piotrze X
  dzięki za R.Gładkowskiego. Niech Pan podrzuca wszystko tego autora.

 56. ML said

  Odnosze wrazenie ze Pan Rysio, Bojkot i Maran/Sono/czy obecny alias, graja w tej samej druzynie.
  Udaja klotnie, tak jak PiS z PO, i albo pisza glupstwa zasmiecajac blog albo weksluja z tematu.

 57. aga said

  http://gazetawarszawska.com/2012/07/07/10358/

 58. wi42 said

  Re: 40 Marucha,

  Rzucilem okiem na reportaz o powodzi w Prawoslawnym Partyzancie – oto moj wpis w PP:

  08/07/2012 o 7:57 pm

  Dobra refleksja na temat tragedii, ale w ocenach lepiej miec wiecej powsiagliwosci:
  1. BEDZIE zaloba narodowa, 9-go lipca (PP pisal, ze nie bedzie)
  http://lenta.ru/news/2012/07/08/traur/

  2. Te wszystkie zdjecia ktorych “nie pokazuja – wg partyzanta” (moze z wyjatkiem ostatniego) widzialem w gazetach “oficjalnych” np. tutaj – 28 zdjec:
  http://www.lenta.ru/photo/2012/07/07/deluge/#pic003

  Nie jest tak, ze wszyscy sa zli a tylko partyzant dobry

  A kto tak twierdzi? Moim zdaniem ta witryna często zawiera b. dobre taksty. Co nie znaczy, że wszystkie teksty tam zamieszczane są dobre. Jak w gajówce. – admin

 59. wi42 said

  Re: 47 RomanK – zgoda
  Za to, ze mowi otwarcie kim jest, nalezy sie jej jeszcze wieksze uznanie niz za same wystapienie.
  A w wysapieniu tez dala przyklad dla kazdego jak nalezy reprezentowac tych co powierzyli jej reprezentacje.
  Pani Eliza Walczak, polska Zydowka, zasluguje na najwyzszy szacunek wsrod „anysemitow” gajowki.

 60. Kronikarz said

  Popatrzcie ludzie, wszdzie pisza i mowia o naszych wspanialych siatkarzach i o Radwanskiej !

  A GW kreci nosem nic nie piszac i odstla do innych zrodel.

  Jakby tych zy*ow wywa*lic z Polski ?

  Juz mi sie to sni !

 61. wi42 said

  Re: 58 admin.
  „A kto tak twierdzi? Moim zdaniem ta witryna często zawiera b. dobre taksty. Co nie znaczy, że wszystkie teksty tam zamieszczane są dobre. Jak w gajówce. – admin”
  Moze tak jest, akurat trafilem na taki artykul. Przesadna tresc na temat, gdzie troche wstrzemiezliwosci jest warte duzo wiecej. Sprostowalem wiec fakty i nie chce uogolniac.

 62. Mirek said

  R O M U A L D G L A D K O W S K I – TAKIEGO MYSLICIELA , CZLOWIEKA , KTORY POTRAFI WSZYSTKO POSKLADAC W CALOSC POTRZEBUJE POLSKA JAKO WODZA ! jestem naprawde pod wrazeniem . Prosimy o wiecej materialow

 63. RomanK said

  Nie panie Wi42…. antysemicie momentalnie robi sie ciemno,,jak sie tylko dowie ……ze sloneczko to zydowka:-)))))
  Niech pan pomysli jakby sie spelnil sen Kronikarza …kto by powiedzial ta prawde……. polskim senatorom w obronie normalnych ludzi???
  MYsli pan ze We3t by poszedl????

 64. Z tu mowy kit Nowego Ekranu

  “A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii?(1)”

  http://krzysztofjaw.nowyekran.pl/post/67822,a-moze-celem-zamachu-w-smolensku-bylo-powstanie-tez-judeopolonii-1

 65. 25godzina said

  „Chciałbym wysadzić Kneset, Sąd Najwyższy i kilka baz wojskowych”

  http://tiny.cc/2fb5gw

 66. Tralala said

  ad 64
  Czy ten Ruch Odrodzenia Zydowskiego w Polsce, to po to, abysmy sie juz przyzwyczajali do ichnich zamierzen, a naszej nowej przyszlosci?

 67. Z N.E. said

  Czartoryski napisał:

  —żyd żydowi nie równy – z J.K.M.

  1) Żyd właściwy. Taki Żyd, to un nazywa się Silberstein, un nazywa się Rosenkrantz – no, i trudno: taki się urodził, nie jego wina; trzeba go tolerować.

  2) Żyd tajny. On się nie nazywa Apfelbaum – on się nazywa Jabłoński; on się nie nazywa Braunstein – on się nazywa Bursztynowicz. No, takiego Żyda to trzeba demaskować i zwalczać – bo na pewno ma niecne zamiary

  3) Żyd inkubin. Taki Żyd, to on się w ogóle nie nazywa jak Żyd. On często nawet nie wie, że jest Żydem. On często nawet nie wygląda, jak Żyd. On często w ogóle nie jest Żydem – ale on myśli i postępuje jak Żyd. Oooo – takiego Żyda to trzeba demaskować i bezlitośnie niszczyć, bo to Żyd najgroźniejszy!

  Właśnie dowiedziałem się, że p.Leszek Bubel zdemaskował mnie jako Żyda. Rozumiem: jako Żyda-inkubina. Trudno – jakoś to przeżyję. Przeżyłem poczynania „Gazety Wyborczej”, która dla odmiany uważa mnie za utajnionego anty-semitę – to przeżyję i p.Bubla. Ale wolałbym, by p.Bubel uważał mnie za anty-semitę, a Adam Michnik za Żyda-inkubina…

  Niestety: „Departament Plotki” MSW sufluje te informacje dokładnie odwrotnie…

  Natomiast – pisząc poważnie – Żydzi dzielą się na trzy grupy:

  א) Żydzi kapitaliści. Sól każdego narodu. To miliony drobnych Żydów-kapitalistów podtrzymywało drobny i średni handel. To wielcy bankierzy żydowscy budowali przemysł, koleje… Nie tylko w Polsce zresztą. To tym Żydom zawdzięcza pomyślność Anglia i Ameryka. Niestety: uciekli tam, gdzie był wtedy kapitalizm, czyli do Ameryki. Tych, którzy nie uciekli, wymordowali Niemcy. Część uratowała się płacąc polskim rodzinom za przechowanie

  ב) Żydzi-ortodoksi. To masa ludzi gospodarczo prawie biernych. Jednak utrzymują się sami, nigdy się do nich nie dopłacało. Politycznie nieszkodliwi – chyba, że jakiś idiota wprowadzi d***krację. Ci Żydzi zostali niemal w całości wymordowani przez niemieckich socjalistów – a ocaleni wyjechali do Izraela. Ich nie ma. Nawet w dużych miastach ciężko było zebrać minian – czyli dziesięciu dorosłych Żydów (by modlitwy w synagodze są ważne!).

  ג) Żydokomuna…

  Są to najgorsze szumowiny tego wspaniałego narodu. Rabini twierdzą nawet, że jak ktoś jest komunistą czy socjalistą – to nie ma prawa uważać się za Żyda. Im zresztą ich żydostwo „zwisa zgniłym kalafiorem” – jak to określił p.Jerzy Urban.

  Ale to właśnie oni zostali w Polsce. Przechowali się u lewicowych rodzin – albo uciekli na Wschód. I, niestety, wrócili.

  I wyrabiają w Polakach, którzy innych Żydów przecież nie znają, jak najgorszą opinią o swojej nacji.

 68. re.67
  Koń by się uśmiał z tego posumowania w ostatnim zdaniu.
  Palestyńczyków załatwia żydokomuna.

 69. wet3 said

  @ 63
  Psychopata znow zawyl…

 70. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 71. Abivien said

 72. Abivien said

 73. Abivien said

  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html
  http://truthernews.wordpress.com/2012/05/09/2012-secret-revealed-mass-bio-terror-pandemic-by-december-21-2012/

 74. Abivien said

  niedługo czeka nas kolejna pandemia:

  http://truthernews.wordpress.com/2012/05/09/2012-secret-revealed-mass-bio-terror-pandemic-by-december-21-2012/

 75. Brat Dioskur said

  A jednak grubas prowadzacy ten sabat jest tylko pionkiem.Zauwazcie ,ze w pewnym momencie z pierwszego z lewej rzedu siedzacych wstaje jakas baba ,zbliza sie do naszego polcia i szepcze mu cos do ucha.Po chwili tenze otwiera sobie morde do p.Walczak jakby bedac poinformowanym ,ze nawet po deklaracji narodosciowej prelegentki, moze sobie na wiecej pozwolic.Wczesniej nie byl taki odwazny.Kto to jest ta wydajaca mu polecenie ? Kto wie?

 76. aga said

  W każdym razie wydaje mi się ,że nie należy ufać „lobbystom” Za nimi stoi duża kasa wiadomego źrodła.Swoja droga ciekawe kim była „Eliza Walczak” przed 10 latami – bo od tylu mieszka w Izr.

 77. aga said

  Bubel to taki „lobbysta” :))antysemityzmu a w rzeczywistości…
  Oskarżył wcześniej patriotę Henryka Jezierskiego , teraz gen. Grudniewskiego:

 78. Przecław said

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/ue-dopuscila-do-sprzedazy-kolejna-odmiane-soi-gmo,1819801

 79. aga said

  I zanim już do końca wpadaniemy w euforię jak to rzekomo żydówka broni Polaków – a może o to w tym wszystkim chodzi ??? – przed senacką komisją ,może warto by się dowiedzieć jak nazywali się jej rodzice i dziadkowie – bo chyba nie Walczak ? -,
  czym się zajmowali – szczególnie czy byli w UB i od kiedy pani Eliza jest zadeklarowaną żydówką.

 80. Marucha said

  Re 79:
  Oczywiście ostrożność jest zawsze w takich przypadkach wskazana.

 81. mocniejszy said

  Dla Elizy 🙂

  Ostatnio rozważałem porzucenie blogowania. Starałem się zawsze pisać rzeczowo o sprawach ważnych, żeby mieć dobry wpływ. Ale ile można się produkować, gdy nie widać rezultatów. Z czasem nawet świadomość efektu motyla przestaje motywować. Rolnik sieje i po jakimś czasie widzi, jak zasiew rośnie, dojrzewa i daje plon. A bloger… czasem ktoś go pochwali, jednak to wystarcza tylko, jeśli celem jest tworzenie grupy wzajemnej adoracji…

  Miałem już dość rzucania pereł i właśnie w takim momencie trafiłem na wystąpienie Pani Elizy Walczak przed komisją senacką. Słuchając jej – słuchałem siebie, bowiem ta sympatyczna Izraelitka oparła się częściowo na moim tekście. Co prawda pomyliła się w sprawie tego, kto z posłów głosował przeciw zmianie prawa szczepionkowego, ale widocznie wie lepiej od wielu Polaków, że różnice między nadwiślańskimi partiami parlamentarnymi są w znacznej mierze pozorne i nie przywiązuje wobec tego znaczenia do ich nazw.

  Co do zarzutu pod adresem Pani Elizy, jakoby zbyt ostro przedstawiła zacieśnianie się totalitaryzmu na odcinku szczepień: Czy można mieć do Niej pretensje, że zgodziła się z moją oceną i posłużyła się nią przed senacka komisją? Czy to źle, że senat poznał głos niezależnej blogosfery? Czy lobbyści mają za zadanie chronić parlamentarzystów przed wiedzą o opiniach społeczeństwa, czy raczej powinni te opinie przedstawiać jak najdokładniej?

  I jeszcze o wydumkach, dlaczego to Pani Eliza przemawiała, a nie ktoś spośród polskich specjalistów od szkodliwości szczepień. Otóż jest Ona zarejestrowaną lobbystką i skorzystała z przysługujących z tego tytułu uprawnień, a osoby nie będące lobbystami zarejestrowanymi – jeśli same nie zgłoszą urzędowo zainteresowania pracami nad projektem ustawy – są zdane na to, czy ich ktoś z łaski zaprosi na posiedzenie komisji, czy nie.

  Jeśli ktoś ma kontakt z Panią Elizą, proszę Ją pozdrowić od blogera Mocniejszego.

  PS
  Tekstem, który stał się przypadkiem osnową wystąpienia senackiego jest:
  „Więźniów KL Polen droga pod prysznic czyli na przymusowe szczepienia”

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/01/wiezniow-kl-polen-droga-pod-prysznic-czyli-na-przymusowe-szczepienia/

  [Powyżej powtarzam bez zmian komentarze, które zamieściłem na Monitorze Polskim i odnoszą się do tamtejszej dyskusji, ale także i tutejszej].

 82. bazuka said

  pachnie żydowską ściemą i robieniem z polactfa tata-wariata – że niby żydłactwo broni Polaków, że niby takie dla nas dobre, a kto durny niech wierzy. Palestryńczycy też niby mają żydowskich obrońców w Jewrokołchozie, a żydownia z iSSraela nadal traktuje ich fosforem a niedobitkom kradnie nerki i inne organy… W Polsce będzie podobnie – kto nie będzie nadawał się do niewolniczej pracy, tego żydostwo potraktuje jak niepotrzebne bydło…

 83. wet3 said

  Bardzo ladnie, ze powiedziala prawde. Czemu jednak odwolywala sie do faktu, ze jest zydowka? Oni na pewno wiedzieli kim ona jest. To mi sie nie podoba. Dlatego patrze na to wszystko bez entuzjazmu.

 84. Piotrx said

  W kwestii ewentualnych osobistych przymiotów charakteru Elizy.W nie będę się wypowiadał bo jej osobiście nie znam. Być może jest wspaniałą i szlachetną osobą kierującą się wyłącznie dobrem (ale czyim tak naprawdę?) a być może tak wcale nie jest i gra jakąś powierzoną jej rolę , za kim lobuje jeszcze nieoficjalnie – ja tego nie wiem. Dopóki więc nie będą znane wszystkie motywy kierujące jej postępowaniem powstrzymam się z „peanami” na temat jej osoby.

  Może sprawa ma jakieś drugie ukryte dno i ona reprezentuje też czyjeś „ynteresy”, tyle że innej frakcji? Jest też za stosowaniem leczniczym marihuany . Wątpliwości w każdym razie pozostają. Zgadzam się z Panią Agą należałoby się też przyjrzeć kim byli i czym się zajmowali jej rodzice. W jakim celu przyjechała do Polski – jakaś misja do spełnienia?

  Jeśli deklaruje otwarcie ze działa też na rzecz Ale Yarok „Zielony Liść” – czyli ultraliberalnej partii politycznej w Izraelu, która swoją polityczną platformę buduje na legalizacji hodowli konopi, palenia marihuany i haszyszu, promowaniu „ekologicznego stylu życia” , legalizacji prostytucji, hazardu i „małżeństw” homoseksualnych – to zapala się czerwona lampka ….. to zapytać się należy jaka jest wobec tego prawdziwa etyka tej pani i na jakich fundamentach się opiera?

  http://poczciarz.eu/media/index.php?title=Eliza_Walczak
  lub

  Click to access informacja_roczna_2011.pdf

  poz 23

  Lobbystka.

  Zgłoszenie do Sejmu, dokonane w dniu: 25-03-2011

  Zgłoszenie ważne do: 10-06-2011

  Podmiot wykonujący zawodową działalność lobbingową: Eliza Walczak (nr w rejestrze MSWiA: 00197)

  Działanie na rzecz: Michael F. Corral – organizacja WAMM; Rick Dublin – organizacja MAPS; Boaz Wechtel – organizacja ALE YAROK

  WAMM – Wo/Men’s Alliance for Medical Marijuana
  http://www.wamm.org/

  http://medicine-cannabis.eu/index.php option=com_content&view=article&id=1:projekt-fenix

  mgr Eliza B. Walczak -Autorka projektu
  Michael F. Corral- Współautor projektu Fenix – założyciel organizacji WAMM, świadek specjalista sadu federalnego, jeden z autorów Propozycji 215, były deputowany miasta Santa Cruz, międzynarodowy specjalista legalnych upraw medycznych. (specjalista upraw medycznych? – to brzmi ciekawie)

  Boaz Wechtel -Konsultant projektu – aktywista społeczny o specjalizacji w dziedzinie zmian społecznych i politycznych minimalizujących zagrożenia społeczne

  Ale Yarok (עלה ירוק, „Zielony Liść”) – ultraliberalna partia polityczna w Izraelu. Swoją polityczną platformę buduje na legalizacji hodowli konopi, palenia marihuany i haszyszu, promowaniu ekologicznego stylu życia, przestrzegania praw człowieka, legalizacji prostytucji, hazardu i małżeństw homoseksualnych. Lider – Boaz Wachtel opowiada się zbyt legalizacją marihuany oraz małżeństw homoseksualnych

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Izraelu_w_2006_roku

  to wiele wyjaśnia…. czyżby znowu chodziło o kasę i o przejęcie rynku leczenia chorych? tym razem na rzecz „metod naturalnych” a może też o dalsze uzależnianie od narkotyków a moze i rozbijanie gojowskiego społeczeństwa?

  Natomiast zachwyty wypowiadane przez co niektórych tylko i wyłącznie na podstawie kilku zdań wypowiedzianych przez nią na temat jej pochodzenia uważam za przedwczesne. Odnoszę wrażenie że „argument” swojej żydowskości i „Holokaustu” wyciągnęła jedynie aby wzmocnić swoje stanowisko i aby stać się w pewnym stopniu „nietykalną” dla oponentów a nie z powodu rzekomej odwagi (jakaż to odwaga w dzisiejszych czasach?) Co jej grozi za to ujawnienie pochodzenia żydowskiego – straci pracę, majątek, zdrowie, wolność, życie? Niech np. spróbuje zakwestionować dogmaty „religii Holokaustu” jak np. śp. dr Ratajczak czy inne osoby siedzące z tego powodu w więzieniu , wtedy zobaczymy.

 85. Piotrx said

  Jeszcze kilka uwag ogólnych w kwestiach żydowskich.

  Nie jest ani czyjąś zasługą ani też winą że ktoś urodził się żydem i nikt mądry i rozsądny tylko z tego tytułu nie będzie robić komuś wyrzutów. Nikt sobie matki nie wybiera. To właśnie żydzi uważają za wielką zasługę fakt urodzenia się żydem a nie gojem.

  Natomiast zarzut „bycia żydem” podnoszony pod adresem danej osoby przez mądrych i rozsądnych ludzi dotyczy wyznawanej i praktykowanej przez nią religii a głownie etyki żydowskiej. Tzn. czy w życiu codziennym kieruje się ona nadal zasadami etyki żydowskiej i ukrytym rasizmem wobec gojów , czy też – używając terminologii prof. Konecznego – „odżydziła się cywilizacyjnie” i porzuciła te zasady radykalnie i nieodwołalnie na rzecz etyki chrześcijańskiej.

  Jedynie żyd „cywilizacyjnie odżydzony” może zasługiwać na zaufanie a to dokonuje się bardzo rzadko i najcześciej (a może wyłącznie?) przez prawdziwe i szczere (nie pozorne !) nawrócenie na katolicyzm.

  Nauczeni wielowiekowymi przykrymi doświadczeniami mamy prawo być nieufni wobec nich i stosować do nich zasadę „ograniczonego zaufania” i o tym pisał między innymi Romuald Gładkowski cytowany parę wpisów wyżej (wpis 37) . Owszem jeśli pokażą swoją dobrą postawą etyczną i udowodnią to swoim życiem, trzeba okazać im szacunek – historia zna przecież przypadki prawdziwych i szczerych nawróceń żydów, są one rzadkie , ale są.

  Na pewno urodzenie się i wychowanie danego człowieka w środowisku żydowskim ma też duże znaczenie. Stwarza bowiem warunki, że nabywa on przez wychowanie pewnych negatywnych cech etycznych skierowanych przeciwko gojom. Ale z drugiej strony i między żydami są tacy, którzy szukają prawdy. Często się też zdarza, że szczere poszukiwania, poparte gorącymi modlitwami, doprowadza do poznania prawdy – do nawrócenia.

  Niestety za mało modlimy się za prawdziwe nawrócenie żydów. /niestety KK posoborowy – na życzenie samych żydów – usunął nawet modlitwę za ich nawrócenie w liturgii Wielkiego Piątku/. Módlmy się więc „o nawrócenie żydów” tego „najnieszczęśliwszego z narodów”, jak zwykł kiedyś mawiać nawrócony żyd, franciszkanin o. Emilio Norsa, bo zakopanego w rzeczach ziemskich i przemijających

  Warto przytoczyć w tym miejscu słowa Swiętego Maksymiliana Marii Kolbego
  „Rycerz Niepokalanej” 5 (1926) 2-7

  „Biedni” Żydzi
  Bóg zawsze jest – w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. W czasie powołał do bytu z niczego istoty duchowe, obdarzone rozumem i wolną wolą. Jako takie, dobrowolnie miały sobie wyznaczyć przyszłość – odbyć próbę wierności. Część, choć stworzenia, nicość sama z siebie, sobie przypisuje to, czym jest i chce się stać równą Bogu własnymi siłami. Grzeszy pychą. W tejże chwili spotyka ją zasłużona kara – odrzucenie. Wiernych zaś, pokornie wyznających prawdę, że od Boga mają to, czym są i co mogą i przez Niego tylko, jako źródło bytu, mogą coraz bardziej Go poznawać, kochać posiadać i tak coraz bardziej (o ile się tak wyrazić można) się ubóstwiać, Bóg uszczęśliwił w sobie, w niebie.
  I stworzył Bóg też istotę cielesną, i jej dał duszę obdarzoną rozumem i wolną wolą. I tej dał czas próby. Duch pyszny, z dopuszczenia Bożego, zazdroszcząc szczęścia tej istocie, podsuwa jej, by „stała się jako Bóg” własnymi siłami. Człowiek daje się zwieść, żądza pychy rodzi nieposłuszeństwo. Rozum jednak ludzki, to już nie jasność poznawcza ducha, więc i wina mniejsza. Pan Bóg zatem nie wymierza kary wiecznej, ale skazuje na cierpienia i śmierć.
  Któż jednak zdoła zadośćuczynić Bożej sprawiedliwości? Wielkość obrazy mierzy się godnością obrażonego, którym jest nieskończony Bóg. Żadna więc istota skończona, anie wszystkie razem nie są w stanie dać zadośćuczynienia nieskończonego. Bóg, i tylko nieskończony Bóg, może nieskończenie zadośćuczynić.

  I dzieje się rzecz niepojęta. Bóg zniża się do stworzenia, staje się człowiekiem, by go odkupić i nauczyć pokory, cichości, posłuszeństwa, prawdy. By go zaś ludzie rozpoznać mogli, wybiera człowieka, Abrahama, którego ród szczególną opieką otacza, by nie zatracił wiary w prawdziwego Boga, wzbudza w nim proroków, którzy podali czas Jego przyjścia, miejsce i szczegóły z życia, śmierci i zmartwychwstania.

  Przyszedł w ubogiej stajence, zamieszkał w ubogim domku, przez 30 lat był posłusznym w pokorze, uczył, jak żyć, miłościwie przygarniał pokutujących grzeszników, gromił obłudnych faryzeuszów, a wreszcie zawisł na drzewie Krzyża spełniając proroctwa. Człowiek odkupiony.
  Chrystus Pan zmartwychwstaje, zakłada swój Kościół na opoce – Piotrze i obiecuje, że bramy piekielne nie przemogą go.

  Część narodu żydowskiego uznała w Nim Mesjasza, inni, a zwłaszcza pyszni faryzeusze, nie chcieli Go uznać, prześladowali Jego wyznawców i potworzyli mnóstwo przepisów nakazujących żydom prześladowanie chrześcijan.

  Przepisy te połączone z opowiadaniami poprzednich rabinów zebrał w r. 80 po Chrystusie rabbi Johanan ben Sakai, a ostatecznie wykończył około 200 r. rabbi Jehuda Hannasi i tak powstała Miszna. Późniejsi rabini znowu wiele dodali do Miszny, tak że około r. 500 rabbi Achai ben Huna mógł już z tych dodatków sklecić osobną księgę tzw., Gemara.. Miszna i Gemara tworzą razem Talmud. W Talmudzie nazywają owi rabini chrześcijan bałwochwalcami, gorszymi od Turków, mężobójcami, rozpustnikami nieczystymi, gnojem, zwierzętami w ludzkiej postaci, gorszymi od zwierząt, synami diabła, itd. Księży nazywają „kamarim”, tj., wróżbiarzami, i „gałachim”, tj., z ogoloną głową, a szczególnie zaś nie cierpią dusz Bogu poświęconych w klasztorze.
  Kościół zowią zamiast „Bejs tefila”, tj., dom modlitwy, „bejs tifla”, tj., dom głupstw, paskudztwa.

  Obrazki, medaliki, różańce itd., zowią „ełyłym”, co znaczy „bałwany”.
  Niedziele i święta przezywają w Talmudzie „jom ejd” tj., dniami zatracenia.
  Uczą też, że żydowi wolno oszukać, okraść chrześcijanina, bo „wszystkie majętności gojów są jako pustynia, kto je pierwszy zajmie, ten jest ich panem”.
  Tak więc księgę zawierającą 12 grubych tomów i dyszącą nienawiścią ku Chrystusowi Panu i chrześcijanom wtłacza się w głowy, że to księga święta, ważniejsza od Pisma św., tak że nawet sam Pan Bóg uczy się Talmudu i radzi się uczonych w Talmudzie rabinów.

  Nic więc dziwnego, że ani przeciętny żyd, ani rabin nie ma zazwyczaj pojęcia o religii Chrystusowej, karmiony jedynie nienawiścią ku swemu Odkupicielowi, zakopany w sprawach doczesnych, goniący za złotem i władzą, nie przypuszcza nawet, ile pokoju i szczęścia daje jeszcze na tej ziemi wierna, gorliwa i wspaniałomyślna miłość Ukrzyżowanego, jak ona przewyższa wszystkie „szczęścia” zmysłowe czy umysłowe, które daje nędzny świat.

  Niedawno temu spotkałem się w pociągu z młodym, może 18-letnim żydem. Potoczyła się rozmowa o szczęściu. Wyznał szczerze, że pieniądze i bogactwa szczęścia nie dają, ani też nie można go znaleźć w przyjemnościach zmysłowych. Gdy jednak żądny poznania prawdziwego źródła szczęścia coraz dalej rozmawiał, nagle dał się słyszeć z drugiego przedziału głos starszego żyda z upomnieniem, by się tak daleko nie zapuszczał.
  Rozżalony takim przeszkadzaniem w dojściu do prawdy, zwrócił się do owego żyda z żądaniem: „To wy mnie powiedzcie, jak się rzecz ma”. A gdy ten nie miał na to odpowiedzi, nie mógł się powstrzymać od kilku ostrzejszych słów wymówki.

  – Są więc między żydami tacy, którzy szukają prawdy, tak między pospolitym tłumem, jak i między rabinami. Często się też zdarza, że szczere poszukiwania, poparte gorącymi modlitwami, przy życiu czystym doprowadzają do poznania prawdy – do nawrócenia.

  Głośne było na cały świat nawrócenie zapalczywego żyda Ratisbonne’a po otrzymaniu Cudowenego Medalika, a zakon który on potem założył, wielu z jego z jego współziomków obmył wodą Chrztu świętego.

  Nie zapomnę też nigdy prośby nawróconego żyda, głośnego muzyka we Włoszech północnych, a potem zakonnika, franciszkanina, o. Emilio Norsy.
  W Rzymie po poznałem. Bardzo kochał Niepokalaną. W ostatniej chorobie trzymał zawsze obrazek Niepokalanej na stoliku i często go całował. Gdy mu mówiono, że teraz w chwilach samotnych będzie mu przychodziło natchnienie muzyczne do pisania utworów, wskazywał na obraz Matki Bożej wiszący przed nim na ścianie, mówiąc: „Stąd mi przyjdzie natchnienie”. Otóż ten gorący czciciel Niepokalanej, żyd, kapłan zakonu OO, Franciszkanów prosił mnie, bym się łączył z jego intencjami przy odprawianiu Mszy św. (czując chwilowe polepszenie myślał, że zdoła jeszcze 3 dni Mszę św. Odprawiać). Intencje były następujące:

  1) za Ojca św.,

  2) o pokój światowy,

  3) o nawrócenie żydów.

  Czyniąc zadość życzeniu śp. o Norsy proszę też i Was Szanowni Czytelnicy o modlitwę do Niepokalanej „o nawrócenie żydów” tego „najnieszczęśliwszego z narodów”, jak zwykł mawiać o. Norsa, bo zakopanego w rzeczach ziemskich i przemijających. A więc:

  1. Niechaj każdy z członków i każda z członkiń Milicji uważnie, na gorąco co dzień odmawia nasz akt strzelisty: „O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za masonami” , bo masoni to nic innego jak tylko zorganizowana klika fanatycznych żydów, dążących nieopatrznie do zniszczenia Kościoła Katolickiego, któremu nam Bóg Człowiek zapewnił, że bramy piekielne nie zwyciężą go. Biedni, szaleni uderzają głową o skałę.

  2. Gdy ktoś z nas napotka żyda, niechaj westchnie o jego nawrócenie do Niepokalanej, chociażby tylko myślą, np. „Jezus Maryja”, a gdy się zdarzy napotkać rabina, który ma większą odpowiedzialność, bo za siebie i za tych, których prowadzi, rachunek przed Bogiem zdać musi, wypada więcej modlitwy ofiarować, chociażby „Zdrowaś Maryjo”.

  3. Pamiętajmy, że za każdego, bez względu na różnice narodowości, umarł Pan Jezus i że każdy, a więc i każdy żyd, jest niewdzięcznym, ale jednak dzieckiem naszej Matki wspólnej w niebie. Modlitwą (a zwłaszcza odmawianiem różańca św.), umartwieniem (wzroku, słuchu, smaku, woli), dobrym przykładem, a jeżeli roztropność na to pozwala, to i zbawiennymi rozmowami, a przede wszystkim roztropnym szerzeniem Medalika Cudownego, nawet wśród zbłąkanych synów Izraela, starajmy się doprowadzić ich do poznania prawdy i osiągnięcia prawdziwego pokoju i szczęścia przez oddanie się bezgranicznie nasze wspólnej Pani i Królowej, a przez nią Przenajświętszemu, miłością dla każdej duszy pałającemu, Sercu Boga Zbawcy.

  4. Niechaj każdy (każda) dla okazania miłości ku Niepokalanej postara się, o ile tylko bystrość umysłu, spryt, siła woli i gorliwość pozwoli, aby „Rycerz Niepokalanej” już obecny numer styczniowy, dotarł wszędzie, chociażby nawet do niekatolików, żydów, o ile jest nadzieja, że z niego korzystać będą.
  Niech każdy (każda) nie opuści ani jednego ze swoich krewnych, przyjaciół znajomych i teraźniejszych, i dawniejszych, w kraju, i za granicą. Niech wszystkich zachęci albo listownie westchnąwszy przedtem o błogosławieństwo do Niepokalanej, bo od Niej zależy cały owoc usiłowań, by Jej „Rycerza” sobie zaprenumerowali, albo przynajmniej prześle ich adresy, byśmy im numerem okazowym służyć mogli.

  Nasz cel jest jasny:
  Niepokalana, Królowa nieba, musi być i to jak najprędzej uznaną za Królową wszystkich ludzi i każdej duszy z osobna w Polsce i poza jej granicami na obydwu półkulach. Od tego, śmiemy twierdzić, zależy pokój i szczęście poszczególnych osób, rodzin, narodów, ludzkości.
  Od dziś więc, bez wytchnienia, wszyscy, całą swą ufność położywszy nie w złocie, ani w pysznej zarozumiałości, jak biedni masoni, ale, i to jedynie, w Niepokalanej, wszechmocnej potęgą Boskiego Syna, ofiarujmy czynem (modlitwą, umartwianiem i pracą) samych siebie „bez żadnego zastrzeżenia” Niepokalanej, by stać się narzędziem w Jej ręku do szerzenia w duszach wszystkich Jej królowania. Dołóżmy wszelkich sił, by Ona przez swego „Rycerza” i swój medalik zdobyła świat.

  Jak słodko będzie nam w ostatniej godzinie , gdy wspomnimy na pracę cierpienie upokorzenia poniesione dla Niej i że ich było wiele – jak najwięcej

 86. Brat Dioskur said

  Studiujac powtornie poszczegolne komentarze ,a jest ich teraz o wiele wiecej niz przedtem , zadaje sobie pytanie co nalezy robic zeby zostac …lobbysta?Czy to jest jakis zawod ,funkcja ,sprawnosc(jak w harcerstwie)…. a jezei tak ,to kto udziela koncesji i „last but not least ” ..ile za to placa? Ze co?…. kamienie mam gryzc i lobbowac?

 87. wet3 said

  @ 86
  Nie powiedzial nam Pan CZYIM lobbysta chce Pan zostac.

 88. 166 bojkot TVN said

  Dr Majewska znowu o szczepionkach – znowu HORROR
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6628&Itemid=53
  ……………….
  Okazało sie, że Merck świadomie i celowo fałszował wyniki badań dotyczące skuteczności tej szczepionki w ochronie przed świnką. W celu zafałszowania wyników i oszukania agencji, które zatwierdzają leki, pracownicy Mercka byli zmuszani przez dyrekcję do dodawania zwierzecych przeciwciał do testów mierzących poziom wytworzonych przeciwcial we krwi zaszczepionych osób, aby stworzyc wrażenie, że szczepionka ta jest skuteczna. Te celowe manipulacje stanowiły potem podstawę do oszustw finansowych na miliardy dolarów , bo rząd, agencje ubezpieczeniowe oraz konsumenci kupowali te zafałszowane szczepionki „przeciw śwince, odrze i różyczce”, które wcale nie chroniły przed swinką.
  Prawdopodobnie podobna sytuacja dotyczy różyczki. Wystarczy popatrzyć na dane zachorowań z Polski. Każdego roku PZH raportuje do WHO dużą liczbę zachorowań na świnkę i różyczkę wśród dzieci maksymalnie zaszczepionych przeciw tym chorobom. http://apps.who.int/immunization_monitoring/en/globalsummary/countryprofileresult.cfm?C=pol

  Należy dodać, ze szczepionka MMR od lat jest znana sa jako bardzo groźna. Zawiera ona aktywne wirusy, które czesto są przyczyną różnych chronicznych chorób i powikłań poszczepiennych. W bazie VAERS najwięcej przypadków autyzmu zaraportowano właśnie po tych szczepionkach. A więc mamy tu do czynienia ze szczepionką nieskuteczną w ochronie przeciw chorobom zakaźnym, ale bardzo skuteczną w okaleczaniu dzieci.
  ……………………..

 89. Re.86
  Proszę sobie kupić książkę ks. prof. St. Trzeniaka „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce”. Poszukać sobie rozdział „Sztadlanie” o wszystko Pan będzie wiedział.

 90. mgrabas said

  http://niepoprawni.pl/comment/230713/Marcin

 91. Greg said

  Oczywiście, ma w 100% rację. Jedna rzecz mi się tutaj tylko nie podoba – a mianowicie to, że tak duży akcent kładzie się na to, że jest ona żydówką… Nie wiem, ale to trochę dla mnie niesmaczne! Wśród nie-żydów również zdarzają się mądrzy ludzie, którzy jeśli mieliby możliwość wypowiedzenia się w tej kwestii, to też by to powiedzieli. To nie jest tak, że to dzięki mądrym wypowiedziom żydowskim zostaniemy ocaleni… Wyobraźcie sobie, że ktoś by powiedział coś takiego jak ona, po czym dodał, że jest gejem. Wtedy w naszą świadomość dochodzi sygnał, że geje nie są tak na prawdę źli, skoro takie mądrości mówią. Dlatego wszystko to co ona mówi mi się podoba, za wyjątkiem tego mocnego akcentu na to, że jest żydówką.

 92. internauta7 said

  Pani Eliza,jest pani wspaniałą kobietą i Żydówką.Chociaż jestem Polakiem i katolikiem uważam że jeżeli więcej byłoby takich Żydów to Polacy kochali by Was.Brawo,brawo,brawo,jestem z Panią i popieram w 100#.Dziękuję za wypowiedz pani w senacie

 93. 166 bojkot TVN said

  ymczasem warszawscy emeryci już sie szykuja do szczepień, bo pani HGW zaprasza wszystkich, kótrzy ukończyli 65 lat do bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.
  166 ostatnio odwiedziło lekarza i w poczekalni zobaczyło plakacik zachęcający. Siedząca obok emerytka już planowała się zaszczepić w najbliższym czasie. Ale 166 złosliwa @, zapytało emerytkę, „Czy ma pani internet i czy wie, że w sieci chodzą słuchy, ze szczepionka ma wykończyć wcześniej emerytów? Niech pani patrzy – to tylko dla tych na emeryturze!”
  Strach w oczach to mało.
  Ciekawe, czy ta emerytka zrobi z siebie królika doświadczalnego pani HGW.
  Ciekawe też ile dostali bakszyszu urzędnicy warszawscy za zakup szczepionek w tym sama pani HGW?

 94. […] https://marucha.wordpress.com/2012/07/08/zydowka-sprzeciwia-sie-holocaustowi-polakow-za-pomoca-szczep… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.