Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Toronto: szkolny program zachęca do transwestytyzmu

Posted by Marucha w dniu 2012-07-09 (Poniedziałek)

Kanadyjscy uczniowie będą namawiani do noszenia sukienek. Autorem 70-stronicowego przewodnika „Both/And” jest transwestyta Lee Hicks, prowadzący zajęcia w szkole podstawowej.

Na specjalnych lekcjach dzieci mają rozmawiać o sprawach „tożsamości płciowej”. W przewodniku Hicks pisze: „Zwracam się do wszystkich uczniów, by zamknęli oczy i pomyśleli o stroju, który mają, albo chcieliby mieć, a który najlepiej opisuje ich „prawdziwe” ja”.

Przewodnik nawiązuje do książeczki, której bohaterem jest Bailey – chłopczyk, który pragnie być postrzegany jako dziewczynka. Marzy o tym, by nosić sukienki, które nieraz sobie wyobrażał. Chciałby, aby jego rodzina zdała sobie sprawę, że „w środku” jest dziewczynką.

Po przedstawieniu historii Baileya nauczycielom zaleca się organizowanie dyskusji wśród uczniów np. na temat tego, jakie ubranie najbardziej lubią nosić.

Do przewodnika dołączone zostało nagranie video. Na samym początku lektor mówi: – Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy czują się bezpiecznie i radośnie mogą wyrażać siebie w sposób, w jaki zawsze chcieli. Nagranie przedstawia chłopca, który wpina kwiat we włosy i przebiera się w różne sukienki. Lekor pyta: Czy możemy zadawać Baileyowi pytanie czy jest chłopcem czy dziewczynką? Opowiadanie o Baileyu, przewodnik i nagranie video stanowią komplet, zalecany do realizacji części programu nauczania.

„Oficjalna” flaga ruchu transwestytów.

W swoim przewodniku Hicks krytykuje „stereotypowe” postrzeganie dzieci jako chłopców i dziewczynki. Sugeruje, by skupić się jedynie na ich potrzebach, uczuciach, aspiracjach itp. Padają sugestie, że dziecko nie musi się określać. Nie musi mówić, że jest chłopcem czy dziewczynką, bo może być jednocześnie i chłopcem i dziewczynką (sic!).

Transseksualizm, podobnie jak homoseksualizm, narzucany jest już najmłodszym dzieciom. U niektórych z nich w wieku zaledwie pięciu lat „diagnozuje się zaburzenia tożsamości płciowej”. Niektórzy psycholodzy zalecają prowadzenie tzw. terapii hormonalnej, mającej doprowadzić do zmiany zewnętrznego wyglądu dzieci. W późniejszym wieku proponuje się im także chirurgiczną operację zmiany narządów płciowych.

Zdaniem Paula McHugha, prezesa oddziału psychiatrycznego w klinice Johns Hopkins University, wykonywanie takich operacji i terapii sprzyja pogłębieniu choroby psychicznej a nie niesieniu pomocy.

Źródło: LSN, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 20 do “Toronto: szkolny program zachęca do transwestytyzmu”

 1. Brat Dioskur said

  Dom wariatow kreci sie na wysokich obrotach. Wczoraj po zakonczeniu finalu Wimbledonu ksiaze Kentu ,ktory wrecza puchar, tradycyjnie ucina sobie kurtuazyjna rozmowke z jakims chlpcem podajacym pilki .Stoja oni w szpalerze : biali i i czarni ,ale ksiaze akurat wybral …kolorowego.O tyle dziwne ,ze po zamienieniu z nim kilku slow nie rozmawial juz dla odmiany z innym chlopcem tylko poszedl dalej.Kleszcze poprawnosci sa bezlitosne nawet dla blekitnej krwi.Nawiasem w tej Kanadzie oni sa bardziej stuknieci od Holendrow ,ktorzy takich wyglupow nie wymyslil.

 2. Boryna said

  Tylko patrzeć, a Szumilas zaprosi go do polskich szkół.

 3. Krzysztof said

  I jak tu nie wierzyć, że wyginiemy jak dinozaury.

 4. Rysio said

  „………Kanadyjscy uczniowie będą namawiani do noszenia sukienek……….”

  Nie wierzę.
  Po co im nosić sukienki, jeżeli mogą latać na golasa z fajfusem na wierzchu.

  http://www.blogwrath.com/gay-issues/what-many-kids-saw-at-torontos-pride-parade-2012/3103/

  Właśnie po to, by zapomnieli, ze go mają – admin

 5. Zimny said

  facet musi mieć ochronę bo u nas by pewnie już nie chodził. Zatraciłem sens tłumaczenia innym co słuszne i moralne teraz powinno się odstrzeliwać dewiantów. Co się dzieje z tym światem. socjalizm everywhere socjalizm.

  Talmudyzm, panie Zimny. – admin

 6. bazuka said

  żydownia robi wszystko żeby ludzi rodziło się coraz mniej a robactwa coraz więcej

 7. navajo88 said

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12096930,Zydzi_obrzuceni_wyzwiskami_i_wyrzuceni_z_restauracji.html
  Powoli zaczyna się dziać jak w niemczech 1936 roku ! hahahahahahahahaha

 8. RomanK said

  ad 3…Dinosaury wyginely, bo braklo im zdolnosci przystosowawczych…szczurom to nie grozi…

 9. wet3 said

  Rozwalania naszej cywilizacji przez wszechwladnych talmudystow ciag dalszy …
  PS – O Boze, spusc bombe i zabij te Hicksowa trabe!

 10. JózefJot said

  A tak ok. 100 lat temu w czasie I wojny światowej biskup przemyski (obecnie święty) Józef Sebastian Pelczar w książce WEZWANIE DO PRACY NAD DUCHOWYM ODRODZENIEM SIĘ NARODU POLSKIEGO rozdziale DO WSZYSTKICH podsumował podrozdział JAK ZACHOWAĆ DOBRY OBYCZAJ:
  (…) A jakże utrzymać i spotęgować ducha religijnego w narodzie?
  Trzeba dla niego wypraszać modlitwą światło, siłę i błogosławieństwo od Boga.
  Trzeba usilnie dążyć do tego, aby religia katolicka, mając zupełną swobodę, wpływ swój dobroczynny wywierała na wszystkie objawy życia prywatnego i publicznego, na wszystkie ustawy państwowe i instytucje społeczne — słowem, aby była podstawą bytu narodowego i państwowego.
  Trzeba starać się o to, aby duchowieństwo, światłe i święte, pracowało gorliwie w kościele, szkole i na niwie społecznej, aby też do sejmu, rad, urzędów i nauczycielstwa dostawali się ludzie religijni, nieskazitelni i o dobro ogółu dbali.
  Trzeba pielęgnować, umacniać i uświęcać życie rodzinne.
  Trzeba według zasad katolickich poprawiać i udoskonalać wychowanie domowe i szkolne.
  Trzeba podnosić w duchu Bożym wszystkie warstwy społeczne, a szczególnie opiekować się warstwami najwięcej zaniedbanymi i zagrożonymi.
  Trzeba zakładać i dobrze prowadzić katolickie związki, stowarzyszenia, sodalicje i bractwa.
  Trzeba tworzyć, popierać i propagować dobre dzienniki i książki.
  Trzeba czuwać, aby do społeczeństwa polskiego nie wcisnęły się złe prądy, a gdy się zjawiają, zwalczać je mądrze i wytrwale na każdym polu. (…)

  https://dextra24.com/WEZWANIE_DO_PRACY_nad_duchowym_odrodzeniem_sie_narodu_polskiego_06_Pelczar_Jozef_Sebastian_sw_bp-74.html

 11. Mirek said

  O, a jaki Marcinkiewicz był religijny, przed wyborami.

 12. 166 bojkot TVN said

  11/Marucha
  Najlepsi byli HGW w Duchu Świętym i Wałesa z Matką Boska w klapie. Najlepsi, bo w sowim bezczelnym oszustwie oboje doskonale skuteczni

 13. RomanK said

  Namawiam wszystkich do lektury sw,bpa,Pelczara…to niezwykla ksiazka!
  Mozna powolywac sie i przywolywac wielu obcych autorow mistykow i jasnowidzow..ale najwazniejsze zeby wiedziec co mowili nasi wlasni i polscy przewodnicy. W tym samy czasie na Podkarpaciu pojawili sie dwaj niezwykli kaplani…ks,Pelczar z Korczyny i ks Bronislaw Markiewicz. z Pruchnika k Jaroslawia .synowie tej ziemi obdarzeni niezwykla laska widzenia rzeczy przyszlych!
  TO najleposza analiza porownawcza ..porownac to co pisal Bp.Pelczar jego obawy jego leki i obawy, zalecenia i porownac z tym co sie stalo…co bylo zrobione co nei , co zrobiono zle, co da sie naprawi a co juz przepadlo….za jedyne 13 zlotych….

 14. Ad. 7

  GW kłamie tu jak najęta. Coś musiało się tam stać, że kelnerom nerwy puściły. Albo jest to wszystko z palca wyssane. Euro odbyło się nadzwyczaj spokojnie, więc czas wskrzesić antysemityzm, który jak wiadomo, Polacy wysysają z mlekiem matki.

 15. RomanK said

  Tak na marginesie…wracajac myslami do tej ziemi mojej..wspominajc krajanow jak Sw, Jan z Dukli, Ks Bronislaw Markiewicz, czy Ks Bp Pelczar…zamykam oczy i pochylam nad zrodelkiem pod Cergowa, czy wyciagam jak niegdys malutkie trawki przy grobie Ks Markiewicza..ktorego juz tam nei ma… Przychodzi mi na mysl, ze zaden z nich nie znal pojecia Telewizor..ale jakby przeczuwali ze cos takiego sie pojawi..zwlaszcza Ks Markiewicz tak wyczulony na media…widze stara zaplabowana przez UB wielka maszyne z Canady.do druku pieknych ilustracji….ktorej nei dalo sie wywiezc bo byla zabudowana budynkiem w piwnicach Michalitow.,..i zastanawiam sie co by powiedzieli ,, gdyby widzieli jak wnosza Polacy to urzadzenie i stawiaja w honorowym miejscu i gapia sie- jak szpak w kosc????
  I wydaje mi sie, ze obydwaj powiedzieliby, ze to dokonale narzedzie… misyjne….
  Czy obowiazek misji nei spoczywa na kazdym katoliku..czy zamiast jakis dupreli nei lepiej dac znajomemu dobra ksiazke, zwlaszcza dzieciom i mlodziezy…to tylko narzedzia…za pomoca tego samego dluta mozna z kamienia wyrzezbic Panienke Swieta i…..obsceniczne czuchrajace sie parchate psy….

 16. RomanK said

  http://www.katolik.pl/ksiadz-bronislaw-markiewicz—8211–zapomniany-prorok,1023,416,cz.html

 17. JózefJot said

  Co się stało z depozytem wiary – którą otrzymaliśmy od naszych praojców.
  Pamiętam jak dzisiaj, matka i ojciec mówili mi – „możesz stracić wszystko, ale wiarę zachował, staraj się życie przeżyć zgodnie z nauczaniem Pana Jezusa.

  A dzisiaj „hulaj dusza, piekła nie ma”
  A właśnie że piekło jest, męki w nim są psychiczne i fizyczne niewyobrażalne, nie do zniesienia dla człowieka i bezkresne.

  https://marucha.wordpress.com/2012/06/20/stamtad-przyjdzie-sadzic-zywych-i-umarlych/

 18. NC said

  „Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy czują się bezpiecznie i radośnie mogą wyrażać siebie w sposób, w jaki zawsze chcieli.”

  Obiecanki-cacanki, a kończy się gułagiem…

 19. Joanna said

  To prawda, wystarczy poczytać jak w Izraelu trak towane sa kobiety. Małżonka prezydenta też spłodziła pięcioro, a on robi wszystko, aby „unieszkodliwić gojów.

 20. Brat Dioskur said

  No i mamy precedens.Jeden z US kongresmanow(72l.) „poslubil” swojego partnera (40.l) . Z racji wieku „malzonkow” mozemy sie juz domyslic kto komu bedzie regulowal…”zawory”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: