Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Głupi amerykański ‘Goj’

Posted by Marucha w dniu 2012-07-12 (Czwartek)

The Stupid American ‘Goy’
http://www.realjewnews.com/?p=736#comment-607371
Brat Nathanael Kapner – 11.07.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Drodzy członkowie rodziny Real Jew News

Wychowując się w judaizmie, często słyszałem Żydów nazywających pogan “głupi Goje”. Sam jako wrażliwy żydowski chłopak nigdy nie używałem tego ubliżającego określenia w odniesieniu do nie-Żydów – “Goje”. Nadal go nie używam, a TYLKO kiedy pokazuję jak i dlaczego używa go żydostwo.

Mam prawie 62 lata, przeszedłem na prawosławie, i chociaż rezygnuję z “żydowskich metod”, nie mogę nie zauważać obiektywnie dlaczego żydostwo szydzi z “głupich Gojów”, i dlaczego dokładnie wie jak łatwo “głupi Goje” dają się kontrolować.

Większość Amerykanów wierzy w to co Żydzi – DO KTÓRYCH NALEŻĄ MEDIA – im mówią, i przyjmują to za “prawdę”,  bo “widzieli to w TV”. [„Prastytutki” Celente i „korporacyjna elita” Paula Craiga Robertsa NIE są właścicielami MSM. . . tylko ŻYDZI.] [„Prastytutki” (presstitutes) – neologizm utworzony ze słów „prasa” i „prostytutki – przyp. admina]

Żydzi nie oglądają często TV, zwłaszcza niemoralnej zgnilizny o homoseksualizmie i lesbianizmie, którą sami produkują. Żydowskie dzieci w swoich pokojach odrabiają lekcje zadane im przez nauczycieli Z PRYWATNYCH SZKÓŁ i przygotowują się do pracy jako dyrektorzy u Goldmana Sachsa.

Nigdy nie zapomnę, gdy film o homoseksualizmie pokazywano w żydowskim Brookline MA, kiedy pracowałem i mieszkałem tam jako odnoszący sukcesy sprzedawca. Wskazałem jego reklamę religijnemu Żydowi mówiąc: “Nie jest odrażające kiedy widzi się to zboczenie seksualne pokazywane w sercu Brookline?”

Religijny Żyd odpowiedział szyderczo: “Kogo to obchodzi? To dla Gojów, nie dla nas”.

Trzeba zrozumieć, że “Gojów” skorumpowało i karmione jest kłamstwami przez żydostwo, do tego stopnia, że nie mogą sprzeciwiać się machinacjom żydostwa w jego wojnach, supremacji politycznej, zniszczeniu ich swobód poprzez oszustwo wojny z terrorem.

Dlaczego? Bo grzesznicy nie mogą zwalczać grzechu, prawi nie mogą zwalczać prawości, skorumpowani nie mogą zwalczać korupcji.

Lieberman i Chertoff, ŻYDZI rządzący bezpieczeństwem kraju rozumieją, o co chodzi z “Gojami”. (Rzekoma lesbijka Napolitano, w przeciwieństwie do Alexa Jonesa nazywającego ją “dużą siostrą”, jest nikim więcej niż marionetką tych dwóch Żydów.)

To dlatego w obozach FEMA rząd zafunduje frytki, szeroko-ekranowe telewizory i filmy klasy R (dla dorosłych lub małolatów w towarzystwie rodziców).

Głupi amerykański “Goj” zgodzi się na utratę swobód, a nawet domu i zarobków. (Żydzi to wiedzą o “Gojach”. I dlatego tak wielu pogan godzi się na to by mieszkać na tylnym siedzeniu w aucie i w miastach namiotowych, nie wiedząc tego, że to ŻYDZI z Wall Street odesłali ich stanowiska pracy do Chin i Indii.)

Ale nie ma zgody na to, by amerykański “Goj” zrezygnował ze swoich frytek, futbolu i miękkiego porno.

Komentarzy 59 do “Głupi amerykański ‘Goj’”

 1. Rafal said

 2. Greg said

  Nie jest to odkrycie ameryki, można do tego wpaść samemu, jak tylko się wyłączy i wyprowadzi z domu telewizor. Ale niestety, telewizja i pranie mózgu to nieodłączny element demokracji. I nic z tym nie zrobimy, bo zawsze w społeczeństwie będzie zdecydowana większość, która w swoim życiu postawi na dobrą rozrywkę, na media i coś, co wyręczy ich w myśleniu. Ci ludzie to zawsze będzie zdecydowana większość i zawsze będą mieli poczucie prawa, że oni jak najbardziej mają takie samo prawo wyboru i tutaj widać siłę i prawdziwe oblicze demokracji. Wielokrotnie zadaję ludziom zagadkę, gdzie w Biblii znajdujemy ślady demokracji. Okazuje się, że właśnie w czasie męki Chrystusa, kiedy Piłat pyta się, którego z tych dwóch mam uwolnić – Barabasza, czy Jezusa. Wtedy lud rządny rozrywki podjudzony przez starszych i mądrzejszych w demokratycznych wyborach wybrał tak, jak wybrał.

 3. qwe said

  @greg

  odłączenie od tv to tylko pierwszy krok do samodzielnego myślenia, w tekście nic mnie nie zaskoczyło, wszystko juz wiedziałem wcześniej, moze za wyjatkiem samego podejscia żydów do gojów…

 4. z Kielc said

  http://www.gazetapolska.pl/6268-„tygodnik-powszechny”-uderza-w-ak

 5. Niedaleko said

  Artykuł „Kto kontroluje media?” cytuje Elada Nehoraia, żydowskiego dziennikarza.
  http://naszdziennik.pl/swiat/3456,kto-kontroluje-media.html

  http://blogs.timesofisrael.com/jews-do-control-the-media/

 6. j said

  Nie ludzmy sie. Polskiego goja uwazaja za jeszcze wiekszego glupka 😦

  Stop godzeniu w prawa człowieka i pacjenta
  http://piotrbein.wordpress.com/

 7. maciejaszu said

  Kurcze mać dlatego ja od niedawna stałem się monarchistą- ale kto z tych grillującyh, przemądrzałych lemingów mnie zrozumie, oni mają dobrze, nawet jeśli coś czują, że mogłoby być lepiej, ale gdzie tam- lepiej się męczyć z ZUS-ami, NFZ-ami, bankami, Tuskami i ich demokracją. Tylko Bóg może nam pomóc, dokonać jakiegoś cudu, żeby to polskie społeczeństwo się obudziło z letargu.

  Jezus Chrystus Król!

 8. AlexSailor said

  @Maciejaszu
  Monarchia jest wiele lepsza od dziadostwa, które mamy.
  Nie jest jednak lekarstwem i ma swoje zasadnicze wady. Sam monarchizm nie uleczy niczego.
  Sam ON, wskazuje na wady monarchii, i jest to jedyny raz w zasadzie, gdy wypowiada się na temat ustroju państwa.
  Dlatego nie można robić z monarchii złotego cielca, tak samo jak niektórzy myślą o okręgach jednomandatowych.

  Natomiast tu pełna zgoda: Jezus Chrystus, Syn Boży, Król Polski.

 9. B. said

  Nie wszyscy Goje poddaja sie wplywowi mass mediow i wszystkiemu co jest wymyslane przez zydow w celu zniszczenia goja. Lemingi sa wszedzie i podobnie jak ludzie myslacy. W stwierdzeniu ze wszyscy Amerykanie sa wlasnie lemingami jest tyle samo prawdy co w stwierdzeniu ze wszyscy Polacy to lemingi. Proporcje sa rowniez identyczne. Glupi Amerykanski Goj jest odpowiednikiem Goja w Polsce.

 10. Greg said

  Re: 7,8
  Jeśli chodzi o monarchię, to wydaje mi się, że jest ok, ale z tym też są pewne zagrożenia. Teraz Was zaskoczę: otóż ja jestem zwolennikiem DEMOKRACJI 🙂 Tylko że w nieco innym wydaniu. Mianowicie nie jest dobrze, jak motłoch sprzed telewizora ustawionego na TVN ma takie samo prawo wyboru, niż ludzie, którzy nie są narażeni aż tak na medialną manipulację i mają trochę pojęcia o historii, prawie, ekonomi itp. Wystarczy wprowadzić wagę głosu.

  Algorytm wygląda następująco: Drukujemy kilka różnych kart do głosowania – 1, 5, 10, 20, 30, 50, 80 i 100 punktowe. Na każdej karcie do głosowania będzie test – 20 losowych pytań spośród np. 5000 wszystkich publicznie dostępnych. Liczba punktów – zależy od stopnia trudności pytań. Każdy ciągnie taką kartę, jaką zechce. Jak nie odpowie poprawnie na 75% pytań, to jego głos jest nieważny. Jak odpowie, to ważny.

  W ten sposób odfiltrujemy tvn-owski motłoch spędzający cały swój czas na kabaretach, teleturniejach itp od władzy. Byłoby to do zrealizowania, koszt nie wzrósł by aż tak kosmicznie, a korzyści byłyby niewspółmierne.

  Oprócz tego należałoby: zabronić prywatnym stacjom telewizyjnym emitowania programów o tematyce politycznej. Chyba żeby… czas antenowy przeznaczony na politykę oddać w ręce społeczeństwa. Każda grupa, która zbierze 100000 podpisów otrzymuje taki przydział czasu proporcjonalnie do liczby zebranych podpisów. te grupy można by było wycofywać, gdy liczba poparcia spadnie poniżej 100000.

 11. ojojoj said

  re 10. A jakie beda pytania na tym tescie? „Sx^x dx” czy „na jakim koncercie nergal podarl biblie?”

 12. Rysio said

  re 10. „… nie jest dobrze, jak motłoch sprzed telewizora ustawionego na TVN ma takie samo prawo wyboru,…”

  Greg zarówno motłoch sprzed telewizora jak i nie, nie ma żadnego wyboru. Najlepjej by było gdybyś zmienił pozycję.

 13. Greg said

  Re 11:
  Są pewne fakty, z którymi sie nie dyskutuje. Można zapytać o historię, która nie budzi kontrowersji (np. w jakich latach taki a taki polityk sprawował władzę). Można zadać pytania z zakresu prawa konstytucyjnego. Mogą być pytania dotyczące np. programu partii politycznych. Przede wszystkim nie mogą być kontrowersyjne (te co podałem, to chyba nie są).

  re 12: Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi?

 14. Rysio said

  Nie jest ważne kto i jak głosuje – ważne jest kto i jak liczy głosy.

  🙂

 15. Greg said

  I jeszcze jedno – nie gwarantuję, że odpowiem na każde szczegółowe pytanie. Chodziło mi o stworzenie koncepcji, która umożliwiłaby znaleźć jakąś alternatywę dla demokracji (w obecnej formie) i monarchii. Najważniejszy jest zarys koncepcji, a nie jej szczegóły – na to drugie byłby czas później.

 16. Rysio said

  „…….I jeszcze jedno – nie gwarantuję, że odpowiem na każde szczegółowe pytanie…”

  Dobrze – wybaczamy Ci.
  Rozumiemy, że nie masz czasu.

  PS. Zresztą na tym blogu na szczegółowe pytania odpowiada tylko bojkotka i maranka.

  🙂

 17. Greg said

  Re 14.
  Nie zgodzę się. Taki problem byłby dużo łatwiejszy do rozwiązania. Mendy są – nie przeczę, ale takich jest stosunkowo mało. Lokale wyborcze – jest ich tysiące, więc nie sposób je wszystkie obstawić mendami. To są ludzie w znacznej większości uczciwi, ale tak na prawdę, to wystarczy, że w jednym lokalu będzie jedna osoba uczciwa, która będzie patrzeć na ręce. Są to ludzie desygnowani z różnych ugrupowań politycznych, więc trudno tutaj o jakąś współpracę pomiędzy nimi.

  Oczywiście jedyny problem, to zliczanie głosów z poszczególnych lokali. Ale ten problem można bardzo łatwo rozwiązać… Wystarczy, że wszystkie wyniki będą dostępne na jednej i tej samej stronie. Wtedy każdy lokal będzie widział, czy na tejże stronie jest dokładnie taka liczba, jaka została przez nich podana. Każdy będzie mógł sprawdzić, czy zostało to poprawnie zsumowane, każdy będzie mógł sprawdzić,. czy z jego regionu są tylko te lokale, które rzeczywiście są i czy jego lokal jest na tej liście.

 18. Greg said

  Re 16:
  Wyczuwam wyraźny sarkazm…
  Ale widzę, że nie do końca kumasz… Nie to, że nie mam czasu, tylko wg mnie ustalanie takich szczegółów jest bezcelowe na tym etapie.

 19. ojojoj said

  Greg. Oszustwa wyborcze sa na etapie KONCOWYM. Kiedy wyniki sa wrzucane do jednego worka. Kilka lat temu byl skandal w Kaliforni, bo maszyna ktora zbierala wszystkie glosy z calego stanu doliczala automatycznie glosy na jednego z kandydatow. Sprawa poszla do sadu. Kompania ktora zrobila te maszyny zaplacla miliony dolarow kary. 4 lata pozniej, State of Kalifornia kupil nowe maszyny do glosowania od tej samej firmy.

 20. KaRabin said

  Pretensje do garbatego ,że ma dzieci proste.Jak mówił Einstein : „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”

 21. EC said

  W Polsce jest tylko dwa miliony trzysta tysięcy ludzi dobrej woli(to są Ci którzy oddali podpisy za Radiem Maryja). Reszta to różowe lisy, oraz tacy jak ci z plakatu wg. linku poniżej:

  Więc następne wybory też wygra PO i różowe SLD z Palikmiotami. Wprowadzą im podatek katastralny, wiek emerytalny do 70lat oraz jeszcze większe podatek Vat, oraz inne podatki, a oni dalej będą się cieszyli, i mówili to najlepsze co ich mogło spotkać. Co niektórzy mogą zapytać, więc jak żyć. Jak się zachować w tak zakłamanej rzeczywistości. Odpowiem słowami Antoniego Słonimskiego, zachować się przyzwoicie. Bo po śmierci, zostaniemy rozliczeni z tego co robiliśmy i za czym poszliśmy, wszyscy, czy to się komuś podoba czy też nie. Amen..

 22. Greg said

  Re 19.
  Chcę zwrócić uwagę, że jak ktoś zechce robić przekręty, to w ogóle nie zechce niczego zmieniać, zostawi tak jak jest. Mój pomysł zakłada, że komuś będzie na czymśkolwiek zależało, że ktoś zechce faktycznie usunąć wady tego obecnego systemu, ktoś weźmie do serca zagrożenia demokracji i zechce położyć im kres. Jak na prawdę zechce, to będzie miał takie możliwości. Ale tak jak mówię – trzeba chcieć.

 23. ojojoj said

  re 22. to co powyzej napisalem nie zalezy od „chcenia” – narod to sobie moze chciec – sie po tylku podrapac, kiedy rzadzacy zamiast wsadzic gosci za kraty to znowu u nich zamawia produkty, ktore ich wyniosly na szczyty.
  Rozwiazaniem nie sa jakies testy, tylko kula w leb szefom tej firmy i politykom uwiklanym w tym bagnie.

  Do niedawna tez naiwnie myslalem zeby wypelniac karte wyborcza (np. tam gdzie kandydat, napisac Koziolek Matolek), bo inaczej oni sobie ja wypelnia. Tylko problem jest zupelnie gdzie indziej.

  Powiem jeszcze jedno – sondaze manipuluja glosami wyborczymi, bo przewazajaca wiekszosc ludzi (jestem pewny ze powyzej 90%) glosuje za tymi ktorzy MAJA SZANSE WYGRAC – co jest kolejnym wypaczeniem demokracji. Z tego powodu, i tylko z tego, jakiekolwiek badania publiczne dotyczace wyborow rzadowych POWINNE BYC ZAKAZANE POD KARA SMIERCI. Od tego trzeba zaczac.

 24. Rysio said

  re 19. To samo jest w Nowym Yorku. Prehistoryczne graty – maszyny do głosowania jeszcze z lat 1950-tych. Wyniki z nich uzyskane można fałszować ile się tylko chce.

  Nic nie zastąpi zwykłej kartki do głosowania wielkości pocztówki.

  Takie głosy po starannym przeliczeniu, można zalakować, zamgazynować w archiwach. I jeżeli zaistnieje potrzeba to komisyjnie odlakować i przeliczyć jeszcze raz , za 5, za 10, za 100 a nawet za 1000 lat.

  Ale oczywiście oszuści u koryta nie chcą aby ich przekręty kiedykolwiek wylazły na światło dzienne.

  PS. Greg jeszcze raz ci mówię zmień pozycję i dokładnie rozejrzyj się dookoła.

 25. Greg said

  Re 23:
  Ja nie mówię o chceniu społeczeństwa, tylko pokazuję, że jest to możliwe. Niektórzy politycy zaczynają krytykować demokrację, tylko powstaje pytanie, co w zamian. Na chwilę obecną nie widzą oni innej możliwości, niż obecna demokracja, oligarchia i monarchia. Jeśli nasi przyszli politycy tego by chcieli, a nie społeczeństwo.

  A co do sondaży, to się zgodzę. Powinny być zakazane. Ale na dobrą sprawę z tym jest jeszcze ciekawiej. Wystarczy tylko odrobinę dobrej woli dwudziestu-trzydziestu procent społeczeństwa, którzy wyraziliby zgodę na ich zbojkotowanie. Ale nie zbojkotowanie na tej zasadzie, że bojkotujący nie będą w tym uczestniczyć, tylko na tej zasadzie, że będą podawać fałszywe odpowiedzi. Wtedy staną się one bezużyteczne, a zebrane dane nie będą wiarygodne, jeśli ludzie będą mieli świadomość, że znaczna grupa ludzi je w ten sposób bojkotuje.

  Re 24.
  Rysiu, nie wiem o co chodzi z tym obejrzeniem się dookoła.

 26. Rysio said

  „……Niektórzy politycy zaczynają krytykować demokrację, tylko powstaje pytanie, co w zamian…”

  Jak to co?
  A o Anarchii kolega słyszał?

 27. greg said

  Rysiu, nie rżnij głupa. Jak nie potrafisz odpowiedzieć poważnie, odnieść się merytorycznie, to daruj sobie…

  Jak się nie zgadzasz, to napisz dlaczego posługując się przy tym elementarną logiką. Ja pisałem poważnie, więc to uszanuj.

 28. RomanK said

  Nie zrzymaj sie Greg.,.pan Rysio doskonale wie -jak stopniowac slowo Monarchista:-)))
  Malo …doskonale wie- co znaczy i monarchia i demokracja..ma male problemy z pojmowaniem ekonomii…. ale reszta jest OK..”=__
  Tak na szybko powiem ci czym rozni sie demokrcja od monarchii…
  otoz rozni sie neiwiele…
  Demokracja -to system – ktory pozwala glosowac idiotom na rzadzacych… z tym, ze wszyscy maja glosy tej samej wartosci..zatem stp[ien idiotyzmu neiodgrywa wiekszej roli…..i nie wolno ustanawiac quotas ile ktorych do glowania dopuscic…ale kto przylezie glosuje….na kogo padnie na tego bec..w powazniejszych demokracjach reguluja to- tzn dokonuja wyboru realnego……liczacy glosy.

  Monarchia- rozni sie tym, ze tu pozwala sie autentycznym idoiotom rzeczywiscie rzadzic…bez zadnych warunkow wstepnych , glosowan, plebiscytow etc….

 29. TV said

  # 28

  +125%

 30. greg said

  Re 28.
  Dziękuję za wyjaśnienia. Ładnie napisane – demokracja – system który pozwala głosować idiotom na rządzących. Ale na czym polega demokracja w praktyce, to ja wiem od dawna. Jednakże chciałem przedstawić samą koncepcję, możliwy model od strony teoretycznej. A to jak to wygląda teraz, jak będzie wyglądać w najbliższej przyszłości – to się zgadza. Jest to smutne, ale tak jest, nic z tym nie zrobimy i to akurat wiem…

 31. EC said

  Re.19
  Oni nie muszą oszukiwać, dopóki frekwencja wyborcza jest powyżej 40%. PIS wygrało wybory parlamentarne kiedy frekwencja była poniżej 40%, ponieważ ma stały elektorat. Dlatego nie muszą oszukiwać, wystarczy tylko lemingi pobudzić do pójścia do urn. Widzę i słyszę w środowisku w którym żyję, iż to towarzystwo to rodziny SBeckie, Ubeckie, ich agenci, oraz wszelkiej maści łajdactwo złodziejskie, farbowane PZPRowskie rodziny i ich pomioty. To ludzie o bezczelnym obliczu i nikczemnym wnętrzu. Oj, zapomniałem jeszcze o pseudo wykształciuchach z wypalonymi mózgami narkotykami i muzyką techno. No i oczywiście gromady zboczeńców lesbijsko-pedalskich. Można tak wymieniać i wymieniać. Ludzi dobrej woli jest niewielu. Wspomniałem o tym w wypowiedzi 21. coś około 2 miliony 300 tysięcy.
  Dlatego wybiorą po raz wtórny Komorowskiego i PO.

 32. EC said

  Lemingi jeszcze się cieszą, nie przeczuwają naciągającego „tsunami”. A czas zapłaty przyjdzie.
  Dedykuję dla lemingów a może LENINgów fragment z twórczości Jan Kochanowski
  ” Za co biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa?
  Za to że, głowa błądząc, rozum w tyłku chowa.”

 33. Rysio said

  re 28. „…….Rysio…..ma male problemy z pojmowaniem ekonomii….”

  Nie ma to jak poczucie chumoru.
  🙂

 34. Rysio said

  humoru napisałem humorystycznie przez „ch”

  😉

 35. Rysio said

  Greg – nie jeż się. Apropo demokracji – wymień tak z marszu pisarzy, polityków i dzieła ją krytykujące.

  PS. A jeżeli nie potrafisz to tylko dlatego, że ktoś wyprał ci nią mózg.

 36. Rysio said

  re 31. Mises uważał, że dopuszczony do głosowania powinin być tylko ten, kto dokładnie przestudiował ( i potrafił to udowodnić) ekonomiczne dzieło Bohm-Bawerka pt. Capital and Interest

  http://store.thectr.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=LPOS1&Product_Code=C/I%20(1%20VOL%20SET)&Category_Code=EVB

  O tutaj jest ono za darmo w 2ch tomach po Polsku.
  I tom http://mises.pl/pliki/upload/bbkapitalzysk.pdf
  II tom http://mises.pl/pliki/upload/bbkapitalzysk2.pdf

  PS. Udział druni w wyborach spadła by drastycznie i głosował by jakiś tam promil społeczeństwa.

 37. greg said

  Szanowny Rysiu. Tak z marszu, to ja coś potrafiłbym wymienić – z polityków to JKM; z dzieł, to Platona, chyba Arystotelesa. Warto wspomnieć o słynnych publicystach takich jak Michalkiewicz. Sorry, znowu nie wiem, o co ci chodzi z tym wypraniem mózgu. Mógłbyś wyjaśnić? Czy pleciesz dla samego plecenia? W jaki sposób demokracja miałaby mi wyprać mózg, skoro wyraźnie zaznaczałem, że jestem jej przeciwnikiem i wiem jak ona wygląda w praktyce?

  Jeśli chodzi o udokumentowanie znajomości dzieła, o którym pisałeś w #36, to myślę że paru takich Balcerowiczów byłoby zadowolonych. W sumie mam lepszy pomysł – udokumentowana znajomość jakiegoś ekonomicznego dzieła w języku hebrajskim.

 38. ojojoj said

  Dac prawo do glosowania tylko tym co:
  1) maja nieruchomosc (czyli maja czego bronic)
  2) maja skonczone studia scisle (tylko scisle, a wiec wszyscy adwokaci, sedziowie won!)
  3) posiadaja bron
  4) nigdy nie zbeszczecili narodu ani symboli narodowych (wiec taki kubek woje-fuck-i dostalby kopa w d.. w samych drzwiach)
  5) ma lub mial rodzine (zadni rozwodnicy) – podstawowa komorka spoleczna

  W kazdym wyborczym lokalu zamontowac kamery, tak jak zrobil to Putin, oraz postawic 2-ch zolnierzy, w razie nieproszonych gosci z humanitarnych i czlowiekoksztaltnych praw czlowiekow i humanizmu organisation.

 39. ojojoj said

  re 37. Greg
  JKM to parch, Mihaukevitz to krypto-jehuda, to narazie tyle

 40. Rysio said

  re 38. Ojojoj – wlnąłeś jak Ambroży jajami o sosnę.

  Dac prawo do glosowania tylko tym co:

  1) maja nieruchomosc – czyli żydom bo nasze ulice ich kamienice.
  2) maja skonczone studia scisle – humaniści won – ech ….
  3) posiadaja bron – w chwili obecnej to UB, SB i paru bandytów Kiełbasy, Perszinga czy kogo tam jeszcze.
  4) nigdy nie zbeszczecili narodu ani symboli narodowych – nie wiem jak byś to sprawdzał.
  5) ma lub mial rodzine (zadni rozwodnicy) – zapewne nikt by się nie rozwodził, bo każdy chciałby głosować 🙂

  „…W kazdym wyborczym lokalu zamontowac kamery, tak jak zrobil to Putin, oraz postawic 2-ch zolnierzy, w razie nieproszonych gosci z humanitarnych i czlowiekoksztaltnych praw czlowiekow i humanizmu organisation……”

  Ojojoj – chyba masz ostatnio za mało seksu – bo cóś ci ciśnie na uszy.

  😦

 41. Zerohero said

  Prawo do głosowania w wyborach to żadna demokracja. Demokracja to:

  – referenda
  – decentralizacja
  – ograniczone do minimum służby specjalne
  – rozdrobnione media (nie korporacyjne)
  – sprawne i szybkie sądy

  Jak tego nie ma, to można robić wyborcom testy na IQ i inne cuda na kiju, a efekt będzie ten sam. Będą wiecznie głosującymi niewolnikami.

 42. greg said

  #39
  Jeśli chodzi o Michalkiewicza, to przyznam się szczerze, że jak jest Żydem i wygłasza takie rzeczy… To co najmniej jak ja w Izraelu dawałbym wykład o polskich obozach zagłady, referował książki Grossa, opowiadałbym o wydawaniu żydów za flaszkę wódki, itp.

  W innych miejscach mówi o pewnych „starszych i mądrzejszych” itp. Jak masz jakieś źródła na jego temat, to daj. Nie mówię, że Michalkiewicz jest na pewno cacy, ale jak nie jest, to chętnie się czegoś dowiem…

  A JKM to dlaczego parch? Bo brak sympatii to chyba trochę za mało aby ta Twoja wypowiedź mogłaby być uznana za prawdę obiektywną.

 43. RomanK said

  Panie Rysiu piszac o panskiej ulomnosci ekonomicznej celowo zapomnialem oo rtograi:-))) nei musial pan przypominacL())
  Greg…napewno pan mlody…widzi pan demoikracja to najgorsza rzcz akanas oize spotkac..ale nic lepszegoneiwymyslli…niech panprobuje nie zapominajc ze demokracja to sytstem jakim posluguja sie spolecznosci Ludzi rownych….rownych wobec Boga, Prawa, Obowiazku…niech sie pan narazie skupi nad tumi rownosciami…jak juz je pan zsynchronizuje…zobaczy pan dlaczego tak trudno wprowadzic demokracje…..

 44. RomanK said

  Co do Michalkiewicz panei Greg..to czy lapal pan trzmiele jako dzieciak????

 45. ojojoj said

  Rysio, nie rozsmieszaj mnie, masz nieruchosc czy zyjesz na drzewie? (nie napisalem ze splacona), jestes humanista? – trudno, twoj problem, a z tego co slyszalem kilka lat temu to w Polsce mozna posiadac bron tylko sa dlugie i bezsensowne procedury – tak jak z budowa chalupy, 4) chodzi o „publiczne” zbeszczecenie, 5) chodzi o glosowanie a nie o rozwody – rowodzic sie moga ile chca.

  Jezeli chodzi o lokal wyborczy, to postawilbym raczej 3-ech zolnierzy (trojka to liczba boza), z bronia dluga na gumowe kule oraz krotka z ostra amunicja.

 46. ojojoj said

  re 42. Greg

  A oto jeden z artykulow Mihaukevitza, na poczatku nawala na zydow, aby na koncu postawic wniosek ze zydzi sa ok, a kolega zyd z Gufna Wyborowego mial po prostu zly dzien.

  Szmalcownictwo upozowane – Stanisław Michalkiewicz

  Aktualizacja: 2012-06-4 9:30 pm

  Czegóż to się nie liczy na tym świecie pełnym złości? Jeszcze w koszmarnych latach 60-tych Beatlesi wylansowali piosenkę informującą, że pewnego ranka w okolicy Glasgow pojawiło się 5 tysięcy dziurek w ziemi. „Policzono je wszystkie”. Skoro liczono dziurki w ziemi, to byłoby dziwne, gdyby nie liczono antysemitów. Więc właśnie w naszym nieszczęśliwym kraju trwa doroczne liczenie antysemitów, przy którym uwijają się rozmaici utytułowani Zasrancen, nie bez słuszności licząc na to, że dzięki swojej aktywności na tym polu dostaną jakieś „granty” – jak dzisiaj w elegancki sposób nazywany jest stary, poczciwy, jurgielt. Właściwie można by na tym poprzestać, bo – jak w poemacie „Towarzysz Szmaciak” twierdzi Janusz Szpotański, Szmaciakowie przekonali się że „z wszystkiego można szmal wydostać – tak, jak za okupacji z Żyda”.

  Kojarzy się to w pierwszej kolejności ze szmalcownictwem, ale to tylko jedna z możliwości – o czym zapewnia nas sam Julian Tuwim, pisząc w wierszu „Semi-eros” o rozmaitych sodomitkach i gomorejkach, że „skaczą koło nich Żydki / z Żydków mają pożytki / Żydki dają na zbytki – ale wolą Aryjki”. Dzisiaj szmalcownik umarłby z głodu, bo po pierwsze – nasz nieszczęśliwy kraj okupują bezpieczniackie watahy, które – w odróżnieniu od 1968 roku – obecnie za szmalcownictwo nie wynagradzają („nikt od tej chwili za „kulę” nie wybula”), a po drugie i jeszcze ważniejsze – tak ważne, że właściwie – po pierwsze – na obecnym etapie Niemcy jeszcze nie daję się nikomu wyprzedzić w podlizywaniu się Żydom – o czym świadczy przypadek wyprzedzającego swoją epokę Guntera Grassa. Szmalcownictwo tedy w dzisiejszych czasach zanikło całkowicie, to znaczy – oczywiście nie zanikło, uchowaj Boże – tylko odwróciło się o 180 stopni. Dzisiejsi szmalcownicy próbują denuncjować antysemitów w nadziei na wspomniane „granty” – więc kombinują na potęgę.

  Te kombinacje napotykają już na starcie na pewien problem. W jaki sposób rozpoznać antysemitę. W przypadku szmalcowników okupacyjnych, sprawa była jasna; zapraszało się delikwenta do bramy i żądało pokazania ptaka. W większości przypadków ten test okazywał się wystarczający, bo – jak podaje w swojej książce „Poza granicami solidarności” pani Ewa Kurek – 85 procent Żydów zamieszkujących Polskę nie było asymilowanych, niekiedy do tego stopnia, że nawet nie znali języka polskiego. Teraz sytuacja oczywiście wygląda zupełnie inaczej; Żydzi są wybitnymi znawcami języka polskiego, a poza tym – legitymują się znakomitymi, historycznymi, polskimi nazwiskami, więc Żydzi – oczywiście jak sądzę, bo niestety żaden z nich mi się nie zwierza – mogą rozpoznawać się po zapachu, podobnie jak „ludzie przyzwoici” z kręgu „Gazety Wyborczej”. No bo powiedzcie Państwo sami – po czym właściwie jeden przyzwoity może rozpoznać drugiego przyzwoitego, jeśli nie po charakterystycznym zapachu przyzwoitości? W świecie insektów takie chemiczne rozpoznanie jest na porządku dziennym, a głębocy ekologowie, w których imieniu okropnie schłostała mnie na „Nowym Ekranie” jakaś osoba – sugerują, że różnice między gatunkami nie są aż takie duże jak myślimy – zatem nie można wykluczyć, że przyzwoici rozpoznają się po zapachu. A skoro w ten sposób mogą rozpoznawać się przyzwoici, to dlaczego nie Żydzi? W końcu jakieś przywileje muszą być i któż może zabronić Żydom posiadania specjalnego nosa?

  No dobrze – ale w jaki sposób współcześni szmalcownicy rozpoznają na ulicy antysemitów? Kiedyś, w koszmarnych czasach sanacji, antysemici byli rozpoznawalni, bo głosili pogląd, według którego Żydzi winni są „wszystkiemu”. Taki pogląd już na pierwszy rzut oka nie wytrzymuje krytyki, bo przecież na świecie zdarzają się trzęsienia ziemi, powodzie, pożary, fale tsunami – a Żydzi nie mają z tym prawdopodobnie nic wspólnego. Prawdziwych antysemitów jest zatem mało, jak na lekarstwo, w odróżnieniu od ludzi spostrzegawczych, których jest znacznie więcej, może nawet – bardzo dużo. Aleksander Fredro wkłada w usta Rejenta Milczka spostrzeżenie: „nie brak świadków na tym świecie”. Świadków – a więc ludzi spostrzegawczych, którzy w razie czego potrafią z dużą dokładnością odtworzyć przebieg różnych wydarzeń. Nie każdy się na świadka nadaje, o czym mogę zaświadczyć osobiście, będąc od co najmniej 6 lat wzywany przez niezawisły sąd w charakterze świadka w sprawie karnej, dotyczącej wydarzeń sprzed lat 12, w których nikt nie został poszkodowany. Nie mam najmniejszego pojęcia o co w tej sprawie może chodzić, a poza tym zupełnie nie pamiętam wydarzeń, będących przedmiotem zainteresowania niezawisłego sądu. Gdyby ktoś 12 lat temu powiedział: Szwejku, zapamiętajcie sobie wszystkie te wydarzenia w najdrobniejszych szczegółach, a najlepiej – zapiszcie je sobie w sztambuchu – to dzisiaj nawet obudzony w środku nocy przez ekipę ABW lub CBA, wyrecytowałbym zapamiętaną wersję przed jakimści surowym panem z dyrekcji policji, a tak, to jedyne, co będę mógł powiedzieć niezawisłemu sądowi, to: nie wiem, nie pamiętam – nawet tego, co zeznawałem 6 lat temu.

  Są jednak ludzie spostrzegawczy i wszystko wskazuje na to, iż właśnie ich upatrzyli sobie współcześni szmalcownicy na swoje ofiary. Wskazują na to badania przeprowadzone przez pana profesora Sułka, który – włączając się aktywnie w doroczne liczenie antysemitów w naszym nieszczęśliwym kraju – zaliczył do nich osoby głoszące „antysemicki pogląd”, że Żydzi mają „zbyt duży” wpływ. Informację o badaniach pana prof. Sułka czerpię z „Gazety Wyborczej”, a ta, swoim zwyczajem, nie informuje swoich półinteligentów, w stosunku do czyjego wpływu Żydzi mają wpływ „zbyt duży”. Czy na przykład w porównaniu do sodomitów, czy bezpieczniaków. Możliwe zresztą, że „Gazeta Wyborcza” zrelacjonowała badania pana prof. Sułka rzetelnie, a tylko on, w pogoni za jujrgieltem, czy z jakichś innych, zagadkowych przyczyn zapomniał porównać wpływu Żydów do jakiegoś standardu.

  Ale nie wymagajmy zbyt wiele od profesorów socjologii, co do której w ogóle nie wiadomo, czy jest nauką, czy tylko upozowaną na naukę umiejętnością skrytego manipulowania wielkimi masami ludzi przy pomocy prowokatorów i konfidentów. Akurat dzisiaj na kanadyjskiej prerii w powincji Alberta oglądałem miejsce, gdzie Indianie z plemienia Czarnych Stóp urządzali wielkie, można powiedzieć – przemysłowe jesienne polowania na bizony, zapędzając je wysokie na 200 metrów urwisko, z którego spadały, zabijając się na miejscu, a potem całe rozłożone u podnóża urwiska obozowisko oprawiało zwierzęta, zdzierając z nich skóry, porcjując i susząc mięso, albo przerabiając je na pemikan, no i wykorzystując kości do produkcji broni lub świętych obrzędów. Żeby zapędzić stado bizonów na to urwisko, Indianie stosowali zawsze ten sam trick, wyznaczając kilku łowców, którzy przebrani w wilcze skóry wprawiali stado w panikę, podczas gdy pozostali myśliwi tworzyli rodzaj szpaleru ze wzniesionych skór bizonich, których rozszalałe zwierzęta z jakiegoś powodu nie ośmielały się tratować.

  Czyż nie identycznie postępują z nami nasi bezpieczniaccy okupanci, pakując nas do lejka z którego już chyba nie ma wyjścia innego, jak właśnie przez lejek – a pomagają im w tym rozmaici profesorowie, tworząc rodzaj szpaleru ze wzniesionych zbrodniczych bredni, z których się doktoryzują i habilitują? Wydaje mi się, że prawdziwy badacz rzeczywistości najpierw sprawdziłby, jakie wpływy mają Żydzi w naszym nieszczęśliwym kraju, a dopiero potem zacząłby je porównywać z równie skrupulatnie zbadanymi wpływami bezpieczniaków, konfidentów, sodomitów, czy gomorytek – i dopiero wtedy mógłby stwierdzić, że opinia, iż Żydzi mają wpływ „zbyt duży” jest prawdziwa, albo nie. Widzimy jednak, że nic z tych rzeczy, że kryterium prawdy w ogóle nie jest tu wzięte pod uwagę, więc wygląda na to, że mamy tu do czynienia ze szmalcownictwem a rebours, tyle, że upozowanym na naukowe badania.

  Stanisław Michalkiewicz

 47. ojojoj said

  Greg
  Jezeli chodzi o JKM, to musisz tutaj troche pobyc, zeby zrozumiec jego parchatosc. Zreszta poszukaj sobie w archiwum gajowki.

 48. Rysio said

  żyję na drzewie. http://gorilladoctors.wildlifedirect.org/files/2008/10/1-snare-_4-2008-uganda-nkuringo-g-kirungyi-sep-12.jpg

 49. Rysio said

  Greg – jak pobędziesz tu dłużej to zrozumiesz też parchatości Ojojoj

  🙂

  PS. Tu się wprost roi od parchów

  😦

 50. ojojoj said

  dodatek do re 46.
  Zauwaz Greg ze Mihaukevitz nie pisze „zyd” tylko „bezpieczniaccy okupanci” i inne bzdury, ze ten sluga parchow ma specificzna technike ukladania felietonow – taka jak w szkolach anglosaskich (na poczatku bzdury zeby zainteresowac czytelnika, potem wiecej bzdur nie zwiazanych z niczym, a na koniec znowu mega bzdura zeby czytelnik mial wrazenie ze przeczytal swietny felieton. Slowianie inaczej pisza, mowia i sie zachowuja niz ten szabesgoj, poczytaj polska literature to zobaczysz ze: poczatek naklada tlo – nie ma tutaj chwytu jakiegos zeby zainteresowac czytelnika, potem jest apogeum, a na koniec znowu tlo, ktore blednie im blizej zblizamy sie do konca – odwrotnie, niz to co wyprawia Mihaukevitz i jemu podobne parchy i szabesy).

  Poza tym, jak nie znasz zachowan zydow to twoja sprawa, my tutaj znamy. Zydzi beda zawsze mowic przeciwko sobie, jezeli maja z tego korzysci, co dla nas jest to nielogiczne. Przyklad? prosze bardzo:
  http://www.bibula.com/?p=50225

 51. greg said

  No wybaczcie, ale trochę się tu czuję jakbym był w towarzystwie starszych i mądrzejszych… Sorry, o ile jak najbardziej dopuszczam myśl, że Michalkiewicz w swoich poglądach nie jest prawdziwy, ale na pewno nie zrobiłbym tego na podstawie powyższego tekstu. Jest faktycznie kilka rzeczy, które wydają trochę podejrzanie, ale to za mało, aby wyrabiać sobie taki radykalny pogląd w tym temacie. Jeśli chodzi o Korwina – jest to tak samo. Nauczony doświadczeniem, że na przykładzie Bolka każdy bohater może się potem okazać najgorszą suką, lecz to wszystko jest na zasadzie ostrożności i pewnych różnych odczuć, które dają trochę do zastanowienia.Z tego co widzę, że nie bardzo operujecie konkretami (jeśli chodzi o JKM), a jedynie tylko samym faktem, że na Gajówce pisało się o nim raczej niezbyt pochlebnie… No właśnie w tym jest rzecz, że ja cenię sobie tę gajówkę, ale na takiej zasadzie, że sporo znajduję dla siebie cennych informacji, ale z wieloma kwestiami nie potrafię się zgodzić… Nie zatraciłem umiejętności wyrabiania sobie własnego zdania, formułowania odmiennych wniosków niż te przedstawione przez gospodarza tej witryny. To jest właśnie coś, co odróżnia katolicyzm od Świadków Jehowy – w tej drugiej organizacji wszyscy mają identyczne poglądy, przyjmują jasną i oczywistą wykładnie i w zasadzie nie ma się z czym zgadzać, albo nie zgadzać…

 52. Rysio said

  Co ty Greg.
  Znowu się mylisz – prawie wszyscy tutaj to kilkunastoletnie szczeniaki.

  Taki Kozioł, Bisoń czy RomanK to jeszcze nawet matury nie zdawali. Gajowemu tyż ledwo co 20 lat stuknęło.

  🙂

  No ale mniejsza o to – pamiętaj Greg – najważniejsza jest tolerancja.

 53. Kapsel said

  A co gdyby Twoje dziecko okazało się homoseksualistą?

  Jeśli twój syn okazałby się gejem? Albo córka lesbijką? Co by wtedy było

  Najlepsza odpowiedź

  Jest to szok , nie powiem ,ale trzeba to zaakceptować .Łatwo jest mówić ,ale przy odrobinie cierpliwości i przemyśleń dojdziemy , przecież do wniosku ,że to cały czas nasze kochane dziecko i nie ma znaczenia jego orientacja seksualna

  nic a co miało by być?

  nic, jestem tolerancyjna, moze byc nawet bi, to moje dziecko

  nic, chcialabym poznac partnera dziecka tak jakbym chciala poznac gdyby sie okazalo hetero. dla mnie to bez znaczenia, byle by bylo szczesliwe

  A co by mialo byc???

  Moj maz jak i ja nie mamy z tym najmniejszego problemu. Kochalabym, w koncu to moje dziecko a akceptacja zaczyna sie w domu.

  Kochałabym dalej jak kocham. Zaakceptowałabym to i wspierała go dalej. W sumie to nic w moim podejściu by się nie zmieniło

  Mamy XXI wiek,

  nic a co miało by być?

  Ja jestem w ciąży, będzie córka i mój mąż już jest o nią zazdrosny i liczy na to, ze będzie lesbijką 😀 Mi też by to w sumie nie przeszkadzało, ważne zeby była szczęśliwa.

  Nie wiem…. Pewnie starałabym się to zaakceptować, i dać wsparcie dziecku.
  Ale moja sąsiadka też uważała się za taką tolerancyjną. Dużo gadała, mówiła że homoseksualiści to świetni ludzie i należy im się szacunek. Skończyło się gdy sytuacja dotknęła ją osobiście. Jej córka w wieku 19 lat wyznała że jest les.
  Sąsiadka do dziś nie ma z nią kontaktu 😦
  Dziwne ale prawdzie.

  spedalony ten świat jest, ujawniają sie takie pajace, za niedługo ten świat będzie jednym wielkim gównem

  http://www.dobramama.pl/pokaz/347971/a_co_gdyby_twoje_dziecko_okazalo_sie_homoseksualista

 54. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 55. Greg said

  Jeszcze dla uzupełnienia swojego poprzedniego wpisu. Po dogłębnym przemyśleniu dochodzę do wniosku, że Gajowy Marucha to też na pewno jakiś krypto-źyd, a do tego lesbijka, która najpierw zmieniła płeć, a potem orientację seksualną. Do takiego wniosku dochodzę jak czytam jego artykuły – wg mnie to jest właśnie ten styl taki trochę żydowski… a poza tym czasem jeździ niby ostro po Żydach, żeby w innych artykułach wypowiadać się o nich już łagodniej. Tak prawdziwy antysemita nie robi!!!!! On chce podbić Wasze serca, zawładnąć Waszymi umysłami, żeby potem zrobić zwrot o całe 180 stopni u uczynić Was niezłomnymi wojownikami na rzecz interesów państwa Izraelskiego.

  No dobra, to teraz wracając na ziemię… Jeśli chodzi o Michalkiewicza, to wydaje mi się, że jest to przesada. Jak będziemy patrzeć na każdego wilkiem tylko dlatego, że czasem wypowie się z pewną powściągliwością na temat Żyda, to do niczego dobrego to nie doprowadzi. Zważmy na to, że on robi nam dobrą robotę i dopóki głosi to z takim wzięciem, z takim darem przekonania, tak dosadnie i bez zbędnego ceregielenia się, to powinniśmy się z tego cieszyć i to wspierać. Nie zwalnia nas to oczywiście z czujności i patrzenia mu na ręce. Mamy wciąż w pamięci kilku „bohaterów” jak Bolek, Niesiołowski, Mazowiecki, Moczulski, Geremek i setki innych, którzy na początku własną piersią bronili nam wolności i obalali komunizm, a potem okazali się zwykłymi bolkami i ogólnie kur***mi. Uważam, że to jest naród, który zawsze wybiega o jeden krok na przód na wypadek, gdyby doszło do jakiegoś niekontrolowanego przewrotu, lub jakiś koniecznych zmian – wtedy ktoś (jakiś inny bolek) też będzie musiał stanąć na czele ludu. Wypnie wówczas dumnie swoją pierś i powie, że to on obalił tamten system… Po czym to poznamy? Przede wszystkim po tym, że zobaczymy tego bohatera we wszystkich liczących się mediach. Nie mogłoby być inaczej.

  I jeszcze wracając do liczenia głosów. Przespałem się z tematem i doszedłem do wniosku, że akurat tej spiskowej teorii nie podzielam. I to nie dlatego, że wierzę mediom, gazecie wyborczej/polskiej, tylko dlatego, że na chwilę obecną nie dostrzegam technicznej możliwości… Mogę się mylić, ale prosiłbym o przedstawienie tego od strony technicznej… W czym problem.

  1. Pierwszy niezaprzeczalny fakt: ostatnie sondaże są z bardzo dużą dokładnością zgodne z końcowymi i oficjalnymi wynikami wyborów. Nasuwa się wniosek: albo nie ma aż takiego przekrętu wyborczego, jak nam się tutaj wydawało, albo zarówno sondaże, jak i wynik wyborów był ustalony przed wyborami…

  a) Jeśli nie było przekrętu, to nie ma o czym dalej dyskutować
  b) jeśli było to ustalone przed wyborami, to powstaje jeden zasadniczy problem… co z tysiącami lokali wyborczych, dziesiątkami tysięcy ludzi, którzy to liczyli? Jeśli tacy ludzie w lokalu wyborczym np. w Krakowie naliczyli, że głosów na JKM było 15%, na Palikota było 2%, na PiS było 40% ana PO było 25% nagle widzą w telewizji, że Kraków głosował w sposób następujący: PO 40%, PiS 30%, Palikot 10%, JKM 1.5%…. śmiem przypuszczać, że wyniki liczenia w poszczególnych lokalach byłby podobny… Nikt by nie zauważył takiej rozbieżności i nie nagłośniłby tego?

  2. Pojawia się zarzut, że nikt nie zna nikogo, kto byłby sondażowany przez ankietera. Tylko jest jeden problem. W telewizji widać codziennie tyle wywiadów ulicznych, a wielu naszych znajomych nie zna nikogo, kto choć raz by występował w telewizji. Wystarczy, że ankieterzy z Warszawy odpytają 100 osób i już mają całkiem dobrą statystykę. Proszę zwrócić uwagę – oni potrzebują odpytać 100 osób, a mieszkańców jest ponad milion. Jakie są szanse, że trafi na Was, albo Waszych znajomych?

 56. Cham Wiejski said

  Re 55:
  Proszę zauważyć, jak Marucha chwalił Żydówkę Dorę Kacnelson czy Żyda Mariana Hemara. A także jego rzeczowy (ha ha ha!) stosunek do Ka-Rabina.

 57. maciejaszu said

  Dla mnie Marucha może być Żydem. Byle nie syjonistą…

 58. Marucha said

  Re 57:
  Przypomniał mi się dowcip jeszcze sprzed Pierwszej Wojny. Rozmawia dwu dżentelmenów:
  – Załme, ja słyszałem, żeś ty się wychrzcił – ale dlaczego na ewangelika, a nie na katolika?
  – Bo wiesz… między katolikami jest już za dużo Żydów.

 59. hello said

  Najlepsza bronia na Goiow jest JEZUS CHRYSTUS i jego ewangelia .MODLCIE SIE ZA TYCH CO WAS PRZESLADUJA.
  I OBLOZENIA CYWILIZACJI GOIOW etyka chrzescijanska..Goie sa ludzmi a zydzi ONI MAJA OJCA NIE BOGA ..TYLKO DIABLA.SAM PAN JEZUS POWIEDZIAL DO NICH. WASZYM OJCEM JEST DIABEL.I to prawda..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: