Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
  semperparatus o Dugin: nowa epoka
  Carlos o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Krzysztof M o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Włodek o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Ale dlaczego? o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Anglosaski „mordplan” gospodar…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Greg o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Aborcjonistka boi się modlitwy

Posted by Marucha w dniu 2012-07-16 (Poniedziałek)

Aktywistka, która opublikowała w Internecie zdjęcia aborcji jej własnego dziecka, stwierdziła, że modlitwa może być nienawistna, a katolicy, którzy wstydzą się Kościoła są dla niej „inspirujący”. Aborcyjnej aktywistce przeszkadza za to „samo istnienie konserwatystów”.

Kobieta ukrywająca się pod pseudonimem Jane Young, okryła się niesławą publikując zdjęcia przedstawiające aborcję dokonaną na jej nienarodzonym dziecko. Jak nie omieszkała stwierdzić w jednym z wywiadów, od tego czasu otrzymuje „przepełnione nienawiścią” e-maile, w tym te zapewniające o modlitwie. Jak twierdzi, same zapewnienia o modlitwie w kontekście dokonanej aborcji są dla niej „groźne i poniżające”.

Jej „odważna prowokacja” została już okrzyknięta jako wielki sukces i postęp w aborcyjnej „walce”. Publikacja zdjęć przedstawiających aborcję zjednało jej wiele wylewnych pochwał ze strony feministek i liberalnych mediów. Rzecz jasna, nie obyło się przy tym też bez publicznego zaklinania rzeczywistości. W rozmowie z dziennikarzami Jane Young oczywiście przestrzega: przez amerykańskich obrońców życia i rodziny Amerykanom grozi, jakby inaczej, powrót do „wieków ciemnych”. – Mississippi jest przerażającym przykładem tego, co mogłoby się dziać w całym kraju – stwierdziła aktywistka, odnosząc się do porażki przemysłu aborcyjnego w tym stanie.

Witryna kobiety została w ostatnim czasie przejęta przez hakerów. Ci kontratakują, odnosząc się do uwag kobiety argumentującej, że „zabieg” wyglądał w jej przypadku zupełnie inaczej, niż przedstawiają to obrońcy życia. „Martwe dzieci przedstawiane na transparentach manifestujących zostały rozczłonkowane (…). Natomiast dziecko Jane zostało wyssane metodą próżniową (…), następnie upłynnione i przepompowane do słoika na odpady medyczne. Jane miała nadzieję, że dzieląc się obrazem „upłynnionego” dziecka, może ona zdemistyfikować obrazy rozerwanych ciał, propagowane przez obrońców życia. Jane jednak mija się z celem. To, jak dziecko wygląda po jego zabiciu pozostaje bez znaczenia dla moralnej oceny zabijania dzieci” – pisze haker.

Źródło: lifesitenews.com
ma
http://www.pch24.pl

Komentarzy 5 do “Aborcjonistka boi się modlitwy”

 1. maciejaszu said

  Jeśli uważa modlitwę z formę nienawiści, to jest z nią źle. Za nią MUSIMY się wszyscy modlić! Tylko Cud może jej pomóc.

 2. walerianda said

  Ad. 1 Nie sądzę, ani cud ani modlitwa. Rodzaj egzekucji tw tym przypadku nie ma najmniejszego znaczenia a ukrycie ciała w przerobie podciśnieniowym nie łagodzi zbrodni.

 3. 1/2 srula (być może) said

  Re 1:
  Szatan uważa każdą modlitwę z „mowę nienawiści”. W końcu jest ona skierowana przeciw niemu. Ci, którzy idą jego drogą uważają tak samo.

 4. EC said

  Re. 1. Mnie to nie dziwi, ponieważ lucyfer i jego sprzymierzeńcy, generują wszystko na odwrót.
  Głupcy czeka ich lake of fire.

 5. chemtrail said

  Kłamliwy artykuł o szczepionkach http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,opage,2,title,Antyszczepionkowa-panika-w-internecie,wid,14758384,wiadomosc.html#opOpinie znikł szybko z pierwszej strony wp. Jednak naród mimo ciągłego ataku nie taki głupi. Ponad 1000 krytycznych komentarzy i …75 popierających.

  Aż dziwne,ale wyglada na to że ludziska nie łykają kłamliwej propagandy 🙂

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: