Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  olo o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  If o Magyar Nemzet: Rosjanie ostrze…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  niepostepowyoszolom o Wybór należy do Polski
  corintians o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  niepostepowyoszolom o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Brazylijski rząd chce pokazywać jak zabijać dzieci

Posted by Marucha w dniu 2012-07-17 (Wtorek)

Brazylijskie ministerstwo zdrowia zamierza edukować kobiety odnośnie tego, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić aborcję. Obrońcy życia są oburzeni. Przed wyborami prezydent Dilma Rousseff zobowiązała się, że nie wprowadzi ustawodawstwa legalizującego aborcję albo w jakikolwiek sposób zachęcającego do zabijania dzieci poczętych.

Prezydent Brazylii, Dilma Rousseff.

Brazylijskie media donoszą, że w ministerstwie zdrowia trwają prace, które pod pretekstem „uporania się ze szkodami, powodowanymi pokątnymi aborcjami” mają instruować kobiety, w jaki sposób same skutecznie mogą uśmiercić dziecko poczęte.

Zgodnie z przygotowanymi planami kobiety, które będę chciały dokonać aborcji – jeśli poinformują o tym zamiarze odpowiednie służby – dostaną instrukcję, jak tego dokonać. Otrzymają także za darmo chemiczne środki poronne i będą miały zapewniony bezpłatny dostęp do opieki szpitalnej po przeprowadzeniu „zabiegu”.

Chociaż administracja Rousseff nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym doniesieniom, pro-aborcyjna minister ds. kobiet, Eleonora Menicucci, niedawno powiedziała gazecie „Folha de Sao Paulo”, że instruowanie kobiet, w jaki sposób mają przeprowadzać aborcje, nie jest nielegalne. Niezgodne z prawem jest jedynie dokonywanie aborcji (sic!).

Menicucci, była marksistowska działaczka, skazana w 1970 roku za terroryzm, przyznała się, że sama dopuściła się wielu aborcji. Instrukcje dot. tego, w jaki sposób uśmiercać dzieci poczęte, otrzymała w Kolumbii. Zarówno w Kolumbii, jak i Brazylii aborcja jest prawnie zakazana. Rzadko kiedy jednak sądy egzekwują to prawo.

W odpowiedzi na doniesienia o zamiarach ministerstwa zdrowia, Episkopat Brazylii wydał oświadczenie, zarzucając Rousseff niewywiązywanie się ze zobowiązań. Hierarchowie wezwali rząd do naprawy sytuacji. Podkreślili, że rząd Rousseff stwarza zachęty w celu szerzenia aborcji i faworyzuje interesy międzynarodowych organizacji, które chcą narzucić kontrolę populacji w krajach rozwijających się. Episkopat zarzucił prezydent, że lekceważy wolę większości narodu brazylijskiego, który jest przeciwny aborcji i łamie elementarne zasady demokracji.

Biskupi wezwali do „natychmiastowego” usunięcia ze stanowiska minister Eleonory Menicuccii sekretarza stanu ds. opieki medycznej Helvecio Magalhaesa, który koordynuje program w ramach ministerstwa.

Źródło: LSN, AS.
http://www.pch24.pl

Komentarze 3 do “Brazylijski rząd chce pokazywać jak zabijać dzieci”

 1. Pokręć said

  Ciekawe, dlaczego rządy z równa gorliwością nie instruują ludzi, jak pędzić bimber, aby ukrócić plagę pokątnego handlu odkażonym spirytusem z Ukrainy. Instruowanie nie jest nielegalne, nielegalne jest tylko pędzenie…

 2. La Reine said

  Spojrzcie dokladnie na twarz tej kobiety….i co teraz wiecie dlaczego takie ulatwienia?

 3. Marucha said

  Re 2:
  To chyba pomyłka, prezydent Brazylii jest, jak wynika z artykułu, przeciwniczką tego rodzaju „instruowania”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: