Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera?

Posted by Marucha w dniu 2012-07-18 (Środa)

Link do artykułu nadesłał(a/o) 166 Bojkot TVN – admin.

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera i jakie dowody skłaniają go do stwierdzenia, iż było to morderstwo?

Oglądając zapis nagrania Serafin-Łukasik nie trudno odnieść wrażenia, że autorem nagrania może być sam Władysław Serafin lub przynajmniej wiedział, iż jego rozmowa będzie nagrywana. Do takiego wniosku skłania odsłonięcie przez niego kamery na początku i zasłonięcie jej na końcu rozmowy.

Moim zdaniem właśnie to, że te czynności są widoczne na nagraniu i mogą wskazywać na W. Serafina jako jego autora, wykluczają, iż to on przekazał je do prasy. Przecież wystarczyłoby – jeżeli chciał obciążyć ministra rolnictwa – aby po prostu wyciął początek i koniec nagrania, aby w żadnym wypadku nie można byłoby go posądzić o jego autorstwo.

Osobiście sądzę, że W. Serafin wiedział o nagraniu, ale nie był jego inicjatorem ani dysponentem. Może „musiał” się na nie zgodzić?

Stąd uważam, że W. Serafin mówi prawdę oświadczając w TVN24:

„Nie nagrywałem tej rozmowy, nie mam z tym nic wspólnego. To jest brutalna prowokacja, która mnie poraża. A ludzie, którzy to robią nie mają skrupułów. Nie będę tego komentował, nie biorę udziału w żadnych intrygach w PSL-u. Jest mi przykro, że wielu ludzi ma teraz z tego powodu problemu. Zostałem wkręcony, komuś zależy, żeby zlikwidować kolejnego lidera ruchu ludowego. Janowskiego otruto, Leppera zamordowano, a teraz kolej na mnie…”

Zastanawiająca jest jego niemal desperacka obrona poprzez wskazanie, – prawdopodobnie „dysponentom nagrania” – iż wie na pewno, że A. Lepper został zamordowany. O tym fragmencie jego oświadczenia – wedle mnie kluczowym – nie usłyszałem w żadnym wieczornym wydaniu telewizyjnych wiadomości, które skupiły się na planowanej dymisji Marka Sawickiego. Wydaje się, że sama decyzja o tej – jedynie planowanej – dymisji miała być może właśnie niejako przykryć wagę słów, które – w odniesieniu do śmierci A. Leppera – wypowiedział W. Serafin oraz prewencyjnie zapobiec dalszym atakom na PSL i oddalić planowaną zapewne zamianę w koalicji rządowej PSL na RPP + SLD.

Rodzą się zatem pytania:

Czego boi się W. Serafin, że posunął się aż do takiej argumentacji i „odkrycia” posiadanej wiedzy o śmierci A. Leppera?

Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera i jakie dowody skłaniają go do stwierdzenia, iż było to morderstwo?

Dlaczego obawia się o własne życie i mówi o ewentualnie planowanej likwidacji kolejnego lidera ruchu ludowego?

Czy prokuratura nie powinna w takim razie z urzędu ponownie wszcząć postępowania w sprawie śmierci A. Leppera i przesłuchać W. Serafina także w kontekście jego obaw o własne życie?

(przecież zamierza zbadać prawdziwość zeznań M. Sawickiego w kontekście też tylko słów z rzeczonego nagrania)

Dlaczego – wobec nie tylko domniemanego, ale niemal udowodnionego – kłamstwa w prokuratorskich zeznaniach, decyzji o swojej dymisji nie podjął premier D. Tusk?

Ciekawe w tym kontekście jest również zachowanie portali internetowych, a w szczególności onet.pl. Jeszcze we wczesnych godzinach popołudniowych w tekście informującym o oświadczeniu W. Serafina można było zobaczyć i przeczytać:


a już wieczorem tylko…


(Żródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/serafin-leppera-zamordowano-teraz-kolej-na-mnie,1,5191435,wiadomosc.html, godziny: 12.55 i 19.57)

Nietrudno zauważyć, że w onetowym tekście wieczornym pominięto już fragment oświadczenia W. Serafina odnoszącego się do otrucia Janowskiego i morderstwa A. Leppera, choć kuriozalnie zachowano tytuł informacji. Chyba to nie przypadek…

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…

http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

http://krzysztofjaw.nowyekran.pl/

Komentarzy 11 do “Co wie W. Serafin o śmierci A. Leppera?”

 1. 166 bojkot TVN said

  http://krzysztofjaw.nowyekran.pl/post/68804,utrata-przez-polske-pko-bp-w-cieniu-tasm-i-walki-o-za-w-tarnowie

 2. mówiący nienawistnie said

  e-narkotyki; kiedys czytalem, ze rock and roll zostal opracowany w laboratoriach brytyjskiej bezpieki MI5 zeby uzalezniac; mial to byc jeden z elementow rewolucji kulturowo-obyczajowej przeprowadzonej na zachodzie w latach 50-70 [na marginesie – Beatlesi to satanisci, a Elvis Aaron Presley to Zyd]. Za wszytstkim oczywiscie stali globalisci, a zwlaszcza Crowley. No i teraz prosze, potwierdza sie, ze specjalnie dobrane dzwieki moga dzialac jak narkotyk.
  http://nowe-dopalacze.pl/

 3. mówiący nienawistnie said

  http://www.fgcp.org/content/age-illusions-aleister-crowley-and-rock-roll

 4. Zerohero said

  Ponoć faktycznie te dźwiękowe dopalacze działają. Ale odnosząc się do kwestii rocka, to przyznam, że słucham go między innymi, słucham też power metalu. Nie stwierdziłem skutków ubocznych. Nie sądzę aby łatwo było skomponować e-dopalacz, który by z powodzeniem udawał muzykę. W muzyce istotniejsza jest liryka. Ja osobiście jeszcze czasem poczytam o wykonawcy jak uznam go za kawał gnoja, to nie słucham, choćby muzyka była w porządku.

 5. 166 bojkot TVN said

  Zagrywki z tymi taśmami jako żywo przypominają manewry jakie KTOŚ zarządził w celu odwołania rządu PiS-SO-LPR.
  Czy to ten sam KTOŚ?

  Już nie tylko 166 podejrzewa wcześniejsze wybory, bo nawet w telewizorach sam były naczelny Trybuny Ludu analizuje taką możliwość. Dziwi tylko, że w czasach rządów „prawicowego” rządu Tuska wciąż jako goście zapraszani są do telewizorów czerwone brygady, które niby straciły władzę w 1989 roku, albo takie aftorytety jak Szewach Weiss, czy inny mniej lub bardziej zakonspirowany rabin.

  Dlaczego masoneria chce spuścić Tuska? A co z Komorowskim? O ile Tusk pokazuje się na żywo, to prezydent od bulu i rzyrandoli jakby zapadł się pod ziemię razem z pierwszą taka damą. Czyżby ostro kombinował z jakiego powodu i kiedy odwołać rząd?
  Wykluczyć tego nie można.

  Dziwne dzieją się ruchawki po śmierci gen.Petelickiego i ubezwłasnowolnieniu Czempińskiego. Czyżby ich amerykańsko-żydowscy sojusznicy postanowili olać generałów i ich interesy? Bo już zapadła decyzja o wojnie i walec zmian historycznych ruszył?

 6. aga said

  ad. 4 Panie Zerohero ,

  a jak może delikwent poddawany wpływowi dopalaczy stwierdzić „skutki uboczne” ?
  Nieco przerysowując dajmy to narkoman czuje ,że albo jest na haju albo na głodzie ale nie odczuwa ubytków swoich szarych komórek na przykład,nieprawdaż?

 7. Zerohero said

  Aga

  Mam kontakt z rodziną, nie zmienia mi się charakter, zdolności. Myślę, że spora część obaw o muzykę to lekkie swirowanie i niepoparte niczym obawy.Mam na myśl gatunek, dźwięki, a nie słowa. Jak piosenka ma bluźniercze słowa, to sprawa jasna. Odpada.

  A e-narkotkami nie bawię się. Mało piję i nie palę. Nieciekawy typ jesten. 🙂

 8. ponury said

  A może szykuje się zmiana koalicjanta z psl na pierdzikota?

 9. janeczka said

  Co tam Lepper i inni, skoro do likwidacji przeznaczeni są wszyscy Polacy bez wyjątków. To tylko kwestia czasu. Kto przeżyje depopulację ekonomiczną, tego czeka uwłaczająca ludzkiej godności śmierć na wzór palestyński. Nie wiem co gorsze…

 10. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 11. Polak z USA said

  Czy nie widzicie jak od dawna steruja filozofem Palikotem i wszedzie go pelno ?

  Jak wczoraj w „Faktach po fakatch” ,nie on pierwszy zabieral glos ale „pawluczyna”,ktory jest drobnymi kroczkami odstawiany na tor boczny.

  Palikot to przyszly premier a moze i p-rezydent wg.zlecenia masoneri.
  Wczesniej musza jeszcze „zalatwic” Tuska i Komorowskiego (zrobili swoje i moga odejsc) a potem to juz prosta i wolna droga do jewroregionu nad Wisla.

  Sawickie i Serafiny trzesa juz dawno portkami i mysla ,ze jak sie wycofaja to dadza im spokoj – za pozno,zbyt duzo wiedza co nie tylko chciano i zrobiono z Lepperem ale i z POLSKIM ROLNICTWEM,tu juz i Pawlak nic nie moze ,trzeba odstawic go od globalnej „od piersi”.

  Myslec,myslec forumowicze !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: