Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  I*** o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Węgry na celowniku międzynarodowych „antyfaszystów”

Posted by Marucha w dniu 2012-07-21 (Sobota)

Węgry stały się w ostatnich miesiącach obiektem „antyrasistowskiej” nagonki organizacji żydowskich wspieranych przez Unię Europejską, a także rząd USA.

Patron antyfaszystów

W dniach 19-22 lipca na Węgrzech gościć będzie specjalny wysłannik amerykańskiego rządu, zajmujący się „zwalczaniem antysemityzmu”, Hannah Rosenthal. Ma ona spotkać się z przedstawicielami rządu, ustawodawcami oraz reprezentantami społeczności żydowskiej i cygańskiej.

Rosenthal będzie omawiać z nimi „zwalczanie antysemityzmu”, piętnowanie tzw. „mowy nienawiści”, promowanie tolerancji oraz „edukacji holocaustowej”. Ma także spotkać się z organizatorami tzw. Marszu Żywych, który każdego roku ściąga na przemarsz z Auschwitz do Birkenau setki uczniów z całego świata. Przedstawiciele węgierskiego oddziału organizacji Marszu Żywych organizują także węgierskie uroczystości dotyczące holocaustu.

Ostra, międzynarodowa nagonka na Węgry zbiegła się w czasie z aresztowaniem w Budapeszcie 97-letniego Laszlo Csizsik-Csatary, oskarżanego o nazistowskie zbrodnie wojenne przez skompromitowane Centrum Wiesenthala. Ostatnią głośną ofiarą nagonki zorganizowanej przez Centrum Wiesenthala padł Ukrainiec John Demjaniuk (uniewinniony w Izraelu z oskarżenia Centrum, zmarł w trakcie kolejnego procesu w Niemczech).

Ostatnie akcje zagranicznych „łowców nazistów” skomentował wiceszef klubu parlamentarnego nacjonalistycznej partii Jobbik, Marton Gyongyosi, który jest także wiceprzewodniczącym parlamentarnej komisji spraw zagranicznych. Określił on akcję Centrum Wiesenthala jako oburzającą próbę dyskredytacji Węgier przez zagranicznych „łowców nazistów” w imię sztucznie podsycanego „antysemityzmu”. Powiedział on także, że nie ma roku by Centrum nie odszukało jakiegoś „najbardziej poszukiwanego” nazisty.

http://autonom.pl/

Komentarzy 13 do “Węgry na celowniku międzynarodowych „antyfaszystów””

 1. Fran SA said

  Wobec Wegier sa podobne plany co wobec Polski. Maja przyjac ok. 3 miliony zydow. Najpierw trzeba ‚przygotowac grunt’, zniewolic i oglupic narod tak, zeby poczul sie winnym za wszystko co jest stworzone.
  A swoja droga, to ciekawe kto bedzie sadzil kolejna ofiare cyrku Wiesenthala; czy znowu Niemcy, ktorym nie wolno scigac przestepcow wojennych?.

 2. Tekla said

  Uwielbiam słuchać jak dr Krisztina Morvai rozmawia z ,,niezależnymi” mendiami,jak broni swoich rodaków wszędzie ,gdzie ma możliwośc to zrobić..cenię ją za ogromną odwagę

  http://www.morvaikrisztina.hu/

  A tu rozmawia z hienami -dziennikarzami ,na temat ,,praw człowieka” i tak jak został obrażony przez przechodnia rabbi J.Schweitzer to wszyscy polecieli go przepraszać od prezydenta aż do najwyższych władz kościelnych,ale jak Węgrzy w swoim kraju nie maja prawa do godnego życia /,niskie płace,bezrobocie,/ to nikt ich nie przeprasza za to…tak w skrócie ..,,

 3. Tekla said

  A tak sie przepraszało 90 letniego rabbiego,Schweitzera..profesora,naukowca ,..

  Miejsce Budapeszt 5 dzielnica.
  ..

 4. Fran SA said

  http://www.dejanlucic.net/i.hungary..today.htm

 5. Fran SA said

  Przepraszam:

  http://www.dejanlucic.net/i.hungary..today.html

 6. kiriki said

  Wegry swoja droga a tu mamy Polske w izraelskiej animacji swoja droga…

  http://www.wykop.pl/ramka/1209693/antypolska-animacja-z-izraela-animacja-online/

 7. kiriki said

  Czyzby powyzsza animacja wpisywala sie w powrot zydowskich siepaczy do Polski typu bergmana, wolinskiej, i innyxh sku…synow
  To chca nam przekazac? A trzy miliony czeka na powrot do Polin

 8. Ony said

  Wegrzy powinnin odmowic wiz.
  Dosc juz łowców nazistów, przemysłowcow holo, bojowkarzy wolnosci i postepu, kolorowych puczow, poprawnosci politycznej i innych glupot.

 9. Brat Dioskur said

  Kiriki,
  Osobiscie sadze ,ze animacja wpisuje sie dokladnie w umyslowy uwiad jej tworcy Yonatana Poppera.Byc moze szkolki do ktorych on uczeszczal nie przewidywaly przedmiotu geografii ,stad brak na mapce Czech i Slowacji.Jezeli natomiast pod mianem Hungary w jego umysle egzystowala Monarchia to trzeba biedakowi przebaczyc.Postacie negatywne sa niedogolone wg najnowszych wzorow naszych elit jentelektualnych ,co mozna naocznie przekonac sie ogladajac TVN…. wiec kula w plot nastepna.Wyjatkowa gafa jest przedstawienie rodziny zydowskiej mieszkajacej w domu z odpadajacyml tynkami !Przeciez w takich ruderach mieszkali tylko Polacy!

 10. u said

  Biorac pod uwage intensywnosc kolchoznych atakow na legalnie wybrana wladze, nie zdziwie sie gdy niedlugo rebelianckie grupy beda operowac na Wegrzech. Fundatorzy sie znajda – ochoczo!
  Gorzej sprawa wyglada, ze Madziary nie maja strategicznego polozenia np.Syrii i w zwiazku z tym znalezienie oddanych obroncow przed nalociarzami, moze byc klopotliwe. Chiny z Rosja moga powstrzymac sie od vetowania w sprawie ich niezaleznosci. Zostana sami, chyba, ze ………….. Bratanki pojda po rozum do glowy, ale to na dzien dzisiejszy tez jest watpliwe.

 11. kopista said

  Jaka jest szansa rozliczenia zdrajców, sprzedawczyków?

  Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem!

  http://ksd.media.pl/aktualnoci/744-wywiad-ze-stanislawm-michalkiewiczem

  Wioletta Machniewska: Czy zgadza się Pan z opinią wyrażoną przez Tadeusza Mazowieckiego, że za wcześnie jest na pochwały jak i negatywną ocenę rządu?

  Stanisław Michalkiewicz: Tadeusz Mazowiecki już wcześniej był znany z powolności – ale w tym przypadku nawet słynna „postawa służebna”, którą odruchowo przyjmuje od czasów stalinowskich i która chyba stała się drugą jego naturą – nawet ona nie tłumaczy opinii, jakoby za wcześnie było na ocenę rządu Donalda Tuska. Rząd ten zakończył przecież pełną czteroletnią kadencję – a taka okoliczność nawet przez najszczerszych demokratów uważana bywa za sposobność do dokonania oceny – tym bardziej, że rząd premiera Tuska rozpoczął kolejna kadencję w tym samym składzie koalicyjnym. Niekompetencja tego rządu, jaka ujawniła się choćby w związku z przygotowaniami do Euro2012, z pewnością skłoni rządzące naszym nieszczęśliwym krajem bezpieczniackie watahy do dokonania rozliczenia i przeprowadzenia podmianki – ale dopiero po olimpiadzie. Jeśli pan Tadeusz Mazowiecki to właśnie miał na myśli – to co innego, to może mieć rację.

  Co sprawia, że PSL do tej pory tkwi w koalicji z PO?

  Bo PSL, jak wiadomo, ma stuprocentową zdolność koalicyjną – z tym, że każe za możliwość korzystania z niej dobrze sobie płacić. Z punktu widzenia bezpieczniackich gangów, jakie Polską rządzą, PSL jest bardzo wygodnym uczestnikiem rządowych koalicji, bo jako partia całkowicie bezideowa, świetnie nadaje się do zarządzania kapitalizmem kompradorskim, jaki ustanowiony został u nas w roku 1989 i z którego bezpieczniacy przy pomocy agentury kontrolujący kluczowe segmenty gospodarki i w ogóle – państwa – ciągną grubą rentę. Proszę zwrócić uwagę, że PSL właściwie jest poza wszelką krytyką – co wskazywałoby na to, iż w koalicji pełni funkcję męża zaufania. Kiedy wspomnimy „Nocną zmianę” z 1992 roku, to lepiej to rozumiemy.

  Czy politycy jak i społeczeństwo polskie są gotowi do zmian takich jakie dokonują się na Węgrzech?

  Społeczeństwo ani tym bardziej „politycy”, a zwłaszcza ich „gotowość” nie mają tu nic do rzeczy. „Cud” węgierski polega na tym, że Niemcy, Rosja i Francja, które kontrolują węgierską gospodarkę, wyślizgały zupełnie tamtejszych bezpieczniaków. Ci, kiedy zorientowali się, że zostali na lodzie, jednym susem przeskoczyli na stronę udręczonego narodu w nadziei, że wywalczy coś i dla nich. Dlatego właśnie Wiktor Orban nie ma na Węgrzech właściwie żadnej opozycji. Pomstuje na niego Unia, no i oczywiście – Żydostwo, w imieniu którego w naszym nieszczęśliwym kraju szczuje na niego „Gazeta Wyborcza”. Ale nasi bezpieczniacy na coś takiego wcale nie są gotowi – bo ich tak nie wyślizgano. Dlatego nastawiają się na zachowanie status quo i wystrugują z banana coraz to nowych „polityków”, których będą stręczyć naszemu mniej wartościowemu narodowi na Umiłowanych Przywódców – ostatnio nawet osobę legitymującą się dokumentami wystawionymi na nazwisko „Anna Grodzka”.

  Czy dzisiaj można używać w dyskursie publicznym określenia zdrajca w stosunku do określonych postaw politycznych?

  W stosunku do zdrajcy, który kogoś zdradził, na przykład – wspólnika w bandzie, czy własny naród – nie tylko można, ale nawet trzeba.

  Jaka jest szansa rozliczenia zdrajców, sprzedawczyków?

  Taka szansa pojawiłaby się w momencie, gdyby zdradzeni uzyskali możliwość takiego rozliczenia w tzw. „majestacie prawa”. Dopóki jednak naszym nieszczęśliwym krajem rządzą bezpieczniackie watahy, to istnieje możliwość rozliczenia tylko w stosunku do tych, którzy ich zdradzili – natomiast zdrajców narodu – nie. Oto przykład: w grudniu 2011 roku minęło 16 lat od oskarżenia premiera Józefa Oleksego o szpiegostwo na rzecz Rosji przez jego własnego ministra spraw wewnętrznych Andrzeja Milczanowskiego. Mimo upływu 16 lat NIKT nie poniósł z tego tytułu jakiejkolwiek odpowiedzialności.

  Dlaczego politycy,, którym przyszło sprawować realną władzę, zarzucili swoje liberalne poglądy i stali się typowymi etatystami, jak np. liberałowie gdańscy? Czy też zaczęli głosić poglądy liberalne, gdy przestali sprawować władzę, jak np. Balcerowicz?

  Oni nie sprawują żadnej realnej władzy, tylko piastują jej zewnętrzne znamiona, więc nic dziwnego, że muszą wtedy dostosować swoje poglądy do wymagań kapitalizmu kompradorskiego. PO ma program – ale nie zawsze wie jaki – bo prawdziwym programem rządu premiera Tuska jest realizowanie poleceń bezpieczniackiej watahy, która powierzyła mu zewnętrzne znamiona władzy. Pan premier Tusk mógłby nam to jeszcze lepiej zobrazować, gdyby szczerze odpowiedział nam na pytanie, kto zabronił mu kandydowania w wyborach prezydenckich w roku 2010 – ale nam tego nie powie, bo to największa tajemnica państwowa.

  Państwo Polskie to państwo socjalne, PiS to socjaliści, takie jednoznaczne stwierdzenia słychać ze strony UPR-u. Po 1989 r. Polacy znaleźli się w ciągu „jednej nocy” bez żadnego przygotowania w nowej rzeczywistości, dla wielu obcej. Pozbawiono ich możliwości zarobkowania, ale również widoku na możliwość rozwiązania problemów egzystencjalnych, które osaczały i osaczają całe rodziny. Czy można mówić o państwie socjalnym, w którym obywatel pozostający bez pracy z nie swojej winy otrzymuje zasiłek w wysokości 500 zł miesięcznie przez okres do 12 miesięcy. Czy jest to państwo socjalne, w którym matka z trójką dzieci zamieszkuje w ogrodowej drewnianej altance, czy też migracja mężów, ojców, matek za granicę w celach zarobkowych? Inaczej mówiąc, jakim językiem należy z takimi ludźmi rozmawiać, jakich argumentów używać by przekonać ich o słuszności programu UPR-u i praktycznego jego poparcia swoim wyborczym głosem?

  Problemem nie jest „państwo socjalne” tylko – pozbawienie możliwości zarobkowania, które jest następstwem przyjęcia w 1989 roku modelu kapitalizmu kompradorskiego. Trzeba by kapitalizm kompradorski zastąpić zwyczajnym kapitalizmem i w ten sposób odblokować zablokowany narodowy potencjał ekonomiczny – ale PiS chyba tego nie chce, tylko opowiada bajki o „Polsce solidarnej” – jakby herbata robiła się słodsza od mieszania. A nie chce – bo wtedy trzeba by rozgonić tych wszystkich Umiłowanych przywódców i ich nepotów, a w każdym razie – ich większość. No to po co wtedy i partia i prezes?

  Czy Solidarna Polska jest alternatywą dla PiS-u, a Zbigniew Ziobro dla Jarosława Kaczyńskiego?

  Nie jest – to chyba widać.

  Gdyby żył Jan Paweł II, to czy jego obecność wpływałaby pozytywnie na jakość dyskursu politycznego? Czy takie rekwizyty jak świński ryj lub plastikowy penis byłyby używane w uprawianiu polityki?

  Jana Pawła II nikt nie słuchał nawet za życia – a cóż dopiero teraz, kiedy pełni on rolę szyldu, za którym chowa się każdy kto tylko chce. Przecież nie tylko „wierny syn Kościoła”, czyli były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa się na niego powołuje, ale również – Aleksander Kwaśniewski, opowiadając, jak to „wychował się” na paryskiej „Kulturze” i nauce społecznej Kościoła. Jak będzie trzeba, to i Palikot zacznie się powoływać – ale na razie, to znaczy – na tym etapie, ekscytuje idiotów apostazją.

  Dziękuję za rozmowę.

  http://ksd.media.pl/aktualnoci/744-wywiad-ze-stanislawm-michalkiewiczem

 12. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 13. z sieci said

  “Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny” – to motto izraelskiej agencji wywiadowczej.

  Instytut do Spraw Wywiadu i Zadań Specjalnych [hebr. Ha-Mossad le-Modiin ule-Tafkidim Meyuhadim] to właściwa nazwa.

  Główna kwatera Mossadu mieści się w Tel Awiwie.
  W swojej strukturze posiada osiem departamentów: Department Wywiadowczy (operacje szpiegowskie), Department Polityczny i Współpracy (praca polityczna i współpraca z zaprzyjaźnionymi zagranicznymi wywiadami oraz z państwami, z którymi Izrael nie utrzymuje stosunków dyplomatycznych), Department Operacji Specjalnych (Metsada – paramilitarne projekty, sabotaż i zabójstwa), Department LAP [Lohamah Psichlogit – wojna psychologiczna, propaganda], Department Badań [synteza wywiadowcza] i Department Technologiczny [rozwój technologii wspierających działalność Mossadu].
  Ta tajna służba wywiadowcza oficjalnie zatrudnia około 1.200 agentów operacyjnych. Dane osobowe szefa Mossadu tradycyjnie stanowią w Izraelu tajemnicę państwową. Po raz pierwszy w marcu 1996 roku, rząd oficjalnie podał nazwisko nowego szefa Mossadu – generał Danny Jatoma. Dotychczasowi dyrektorzy Mossadu:
  Reuwen Sziloah (1951-1952), Isser Harel [1952-1963], Meir Amit (1963-1968), Zwi Zamir [1968-1974], Icchak Hofi [1974-1982], Nahum Admoni [1982-1989], Szabtai Szawit [1989-1996], Danny Jatom [1996-1998], Efraim Halevy [1998-2003], Meir Dagan [2003- nadal].

  Izraelskie protesty, dotyczące niepodejmowania rozmów z terrorystami są wielkim fałszem. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej dowodów na to, że izraelski wywiad – Mossad, ma szerokie powiązania z grupami terrorystycznymi na świecie.
  Izrael oficjalnie przyznaje, że jego międzynarodowa działalność jest potrzebna, bo tylko on może uchronić świat przed rozprzestrzeniającym się terroryzmem. Informacje na potwierdzenie terrorystycznej działalności Izraela dostarcza Sami Masri, twórca niezbyt lubianego banku Bank of Credit and Commerce International [BCCI], który w wywiadzie dla magazynu Time stwierdził, że Izrael finansował ruchy zbrojne w Afganistanie, i brał czynny udział w operacjach militarnych na terenie tego kraju: “Byli tam izraelscy żołnierze, były tam izraelskie samoloty i piloci CIA. Wojsko ułatwiało całą sprawę”.

  Mossad jako jedyny tego typu wywiad na świecie korzystający z informacji diaspory żydowskiej na całym świecie wspiera określone grupy odpowiedzialne za wiele zamachów terrorystycznych. Pomaga to Izraelowi prowadzić politykę silnej ręki, w której pod sztandarem strachu łamie się prawa człowieka i wszelką etykę człowieczeństwa.

  Izraelskie służby specjalne tworzą podziały w narodach, które zamierzają później opanować: “Zgodnie z dwoma bardzo niezależnymi źródłami informacji, izraelskie działania zaczęły się od dzielenia i skłócania Palestyńczyków przeciwko sobie. Doprowadziło to do coraz większej destabilizacji w regionie, którą nikt inny jak sam Izrael zaczął stabilizować coraz bardziej pogłębiając konflikt” – Jack Anderson.

  Izraelscy agenci-imigranci Mossadu, którzy mieli rodziny w Arabii Saudyjskiej wyglądali i zachowywali się dokładnie jak rodowici Arabowie. Mieli bardzo łatwą drogę do infiltracji wielu arabskich rządów”.

  Tak samo jest w Polsce z jedną tylko różnicą, iż od 1939 roku środowiska żydowskie sprawują niepodzielenie władzę w Kaganacie Polskim – otrzymanym od Stalina w podzięce za mordowanie Polaków od roku 1936 do chwili obecnej:

  [http:-//rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/]

  Najlepszym dowodem do tej tezy jest zachowanie rzekomych przedstawicieli Narodu Polskiego nie tylko w Sejmie ale również w Parlamencie Europejskim. 16 polskich europosłów podpisało się pod apelem wzywającym Parlament Europejski do odrzucenia pokojowych starań Narodu Palestyńskiego o niepodległość.
  Postawa Bogusława Sonika, Tadeusza Zwiefki, Róży Thun, Krzysztofa Liska, Jana Kozłowskiego, Filipa Kaczmarka, Jolanty Hibner, Pawła Zalewskiego, Marka Siwca, Wojciecha Olejniczaka, Ryszarda Zemke, Tadeusza Cymańskiego, Michała Kamińskiego, Ryszarda Czarneckiego, Jacka Włosowicza i Janusza Wojciechowskiego to niebezpieczny sygnał dla grup, które od lat działają na froncie walki z reżimem Apartheidu Izraela, że pokojowe formy politycznego nacisku nie mają szans przy sile izraelskiego lobby.

  Polscy reprezentanci Izraela w Parlamencie Europejskim swoją decyzję argumentowali „jednostronnością” dokumentu. Jednocześnie zapominając, że do tej pory Izrael jednostronnie ustalił granice swojego państwa budując nielegalne w świetle Prawa Międzynarodowego osiedla żydowskie na terenie Zachodniego Brzegu Jordanu [Konwencja Genewska art. 49 paragraf 6 IV oraz regulacja Haska nr 1907].
  Również stawianie 8 metrowego muru zamykającego mieszkańcom Palestyny możliwość swobodnego transportu, dostępu do wody pitnej czy pól uprawnych jest działaniem jednostronnym, przeciwko któremu nie słyszymy głosu sprzeciwu ze strony wymienionych europosłów.

  Także w mojej sprawie milczą gdy przedstawiciel legalnie działającej organizacji społecznej jest wtrącany do więzienia tylko dlatego, iż napisał Petycję zgodnie z prawem europejskim a Parlament Europejski uznał ją za zasadną i wystosował Notę Dyplomatyczną do Rządu w Polsce.

  “Mówienie prawdy w czasach uniwersalnego fałszu jest czynem rewolucyjnym” – George Orwell

  Dlatego jestem w areszcie domowym za treści zawarte w Petycji 1248 do Parlamentu Europejskiego!
  Gawroński Rafał

  Za: http://poloniae.nowyekran.pl/post/65763,petelicki-lepper-i-ich-slabosc-do-kobiet-mossadu

Sorry, the comment form is closed at this time.