Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  prostopopolsku o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  revers o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Wolne tematy (71 – …
  Piskorz o Wolne tematy (71 – …
  Głos Prawdy o Wyprane mózgi! Poznaj starożyt…
  Piskorz o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  revers o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wanderer o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Petelicki, Lepper i ich słabość do kobiet Mossadu.

Posted by Marucha w dniu 2012-07-22 (Niedziela)

“Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny” to motto izraelskiej agencji wywiadowczej.

Instytut do Spraw Wywiadu i Zadań Specjalnych (hebr. Ha-Mossad le-Modiin ule-Tafkidim Meyuhadim) to właściwa nazwa.

Maya Rubin – agentka Mossadu.

Główna kwatera Mossadu mieści się w Tel Awiwie. W swojej strukturze posiada osiem departamentów: Departament Wywiadowczy (operacje szpiegowskie), Departament Polityczny i Współpracy (praca polityczna i współpraca z zaprzyjaźnionymi zagranicznymi wywiadami oraz z państwami, z którymi Izrael nie utrzymuje stosunków dyplomatycznych), Departament Operacji Specjalnych (Metsada – paramilitarne projekty, sabotaż i zabójstwa), Departament LAP (Lohamah Psichlogit – wojna psychologiczna, propaganda), Departament Badań (synteza wywiadowcza) i Departament Technologiczny (rozwój technologii wspierających działalność Mossadu). Ta tajna służba wywiadowcza oficjalnie zatrudnia około 1.200 agentów operacyjnych.

Dane osobowe szefa Mossadu tradycyjnie stanowią w Izraelu tajemnicę państwową. Po raz pierwszy w marcu 1996 roku, rząd oficjalnie podał nazwisko nowego szefa Mossadu – generał Danny Jatoma. Dotychczasowi dyrektorzy Mossadu: Reuwen Sziloah (1951-1952), Isser Harel (1952-1963), Meir Amit (1963-1968), Zwi Zamir (1968-1974), Icchak Hofi (1974-1982), Nahum Admoni (1982-1989), Szabtai Szawit (1989-1996), Danny Jatom (1996-1998), Efraim Halevy (1998-2003), Meir Dagan (2003- nadal).

Izraelskie protesty, dotyczące niepodejmowania rozmów z terrorystami są wielkim fałszem. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej dowodów na to, że izraelski wywiad – Mossad – ma szerokie powiązania z grupami terrorystycznymi na świecie. Izrael oficjalnie przyznaje, że jego międzynarodowa działalność jest potrzebna, bo tylko on może uchronić świat przed rozprzestrzeniającym się terroryzmem. Informacje na potwierdzenie terrorystycznej działalności Izraela dostarcza Sami Masri, twórca niezbyt lubianego banku Bank of Credit and Commerce International (BCCI), który w wywiadzie dla magazynu Time stwierdził, że Izrael finansował ruchy zbrojne w Afganistanie i brał czynny udział w operacjach militarnych na terenie tego kraju: “Byli tam izraelscy żołnierze, były tam izraelskie samoloty i piloci CIA. Wojsko ułatwiało całą sprawę.”

Mossad jako jedyny tego typu wywiad na świecie korzystający z informacji diaspory żydowskiej na całym świecie wspiera określone grupy odpowiedzialne za wiele zamachów terrorystycznych. Pomaga to Izraelowi prowadzić politykę silnej ręki, w której pod sztandarem strachu łamie się prawa człowieka i wszelką etykę człowieczeństwa.

Izraelskie służby specjalne tworzą podziały w narodach, które zamierzają później opanować: “Zgodnie z dwoma bardzo niezależnymi źródłami informacji, izraelskie działania zaczęły się od dzielenia i skłócania Palestyńczyków przeciwko sobie. Doprowadziło to do coraz większej destabilizacji w regionie, którą nikt inny jak sam Izrael zaczął stabilizować coraz bardziej pogłębiając konflikt.” – Jack Anderson “

Izraelscy agenci-imigranci Mossadu, którzy mieli rodziny w Arabii Saudyjskiej wyglądali i zachowywali się dokładnie jak rodowici Arabowie. Mieli bardzo łatwą drogę do infiltracji wielu arabskich rządów.”

Tak samo jest w Polsce z jedną tylko różnicą, iż od 1939 roku środowiska żydowskie sprawują niepodzielenie władzę w Kaganacie Polskim otrzymanym od Stalina w podzięce za mordowanie Polaków od roku 1936 do chwili obecnej.
http://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Najlepszym dowodem do tej tezy jest zachowanie rzekomych przedstawicieli Narodu Polskiego nie tylko w Sejmie ale również w Parlamencie Europejskim. 16 polskich europosłów podpisało się pod apelem wzywającym Parlament Europejski do odrzucenia pokojowych starań Narodu Palestyńskiego o niepodległość. Postawa Bogusława Sonika, Róży Thun, Tadeusza Zwiefki, Krzysztofa Liska, Jana Kozłowskiego, Filipa Kaczmarka, Jolanty Hibner, Pawła Zalewskiego, Marka Siwca, Wojciecha Olejniczaka, Ryszarda Zemke, Tadeusza Cymańskiego, Michała Kamińskiego, Ryszarda Czarneckiego, Jacka Włosowicza i Janusza Wojciechowskiego to niebezpieczny sygnał dla grup, które od lat działają na froncie walki z reżimem Apartheidu Izraela, że pokojowe formy politycznego nacisku nie mają szans przy sile izraelskiego lobby.

Polscy reprezentanci Izraela w Parlamencie Europejskim swoją decyzję argumentowali „jednostronnością” dokumentu. Jednocześnie zapominając, że do tej pory Izrael jednostronnie ustalił granice swojego państwa budując nielegalne w świetle Prawa Międzynarodowego osiedla żydowskie na terenie Zachodniego Brzegu Jordanu (Konwencja Genewska art. 49 paragraf 6 IV oraz regulacja Haska nr 1907.). Również stawianie 8 metrowego muru zamykającego mieszkańcom Palestyny możliwość swobodnego transportu, dostępu do wody pitnej czy pól uprawnych jest działaniem jednostronnym, przeciwko któremu nie słyszymy głosu sprzeciwu ze strony wymienionych europosłów.

Także w mojej sprawie milczą, gdy przedstawiciel legalnie działającej organizacji społecznej jest wtrącany do więzienia tylko dlatego, iż napisał Petycję zgodnie z prawem europejskim a Parlament Europejski uznał ja za zasadną i wystosował Notę Dyplomatyczną do Rządu w Polsce.

“Mówienie prawdy w czasach uniwersalnego fałszu jest czynem rewolucyjnym” – George Orwell

Dlatego jestem w areszcie domowym za treści zawarte w Petycji 1248 do Parlamentu Europejskiego!

Rafał „Rafzen” Gawroński

http://poloniae.nowyekran.pl/

Komentarzy 6 do “Petelicki, Lepper i ich słabość do kobiet Mossadu.”

 1. Czesc tych diabli-dzieci , swego czasu udawala ludowcow w PSL , poki sie nie pozarli o majatek po siedzibie ZSL na Grzybowskiej . Z reszta teraz juz , to cala wierchuszka PSL-u nawet nie udaje swego zwiazku z Ludowcami i rolnictwem .

 2. p.budka said

  Hehe. Pieczątka na zdjęciu „legitymacji Mossadu”, mówi sama za siebie o prawdomówności autora:-(

 3. aa said

  co za masochizm? Dziwczyny jak na zdjeciu moze i byly w tej bandyckiej organizacji w latach 50\60 kiedy to okreslenia jak patrijotyzm mialy jeszcze sens. Teraz mosad zajmuje sie glownie terrorem miedznarodowym i agentami sa przewaznie bracia slowianie-potomkowie w 2 pokoleniu imigrantow z Ukrainy-90% imigracji lat 90, lub arabowie izraelscy lub etiopczycy. To takze trzon izraelskiej policji iwojska.Izraelczycy i zydzi od dawna nie papraja sie polityka -sa zbyt zajeci robieniem forsy w reklamie lub innych interesach-przewaznie na Zachodzie. widze ze ludzie piszacy o Izraelu nie maja tak naprawde zielonego pojecia co tu sie dzieje np mamy juz 2 trupa spalonego w protescie przeciwko sytuacji ekonomicznej. Gdyby nie naplyw staruchow z Ukrainy imurzynow z Etiopii bylby juz przyrost ujemny. Gospodarka stoi lub lezy. drozyzna astronomiczna np mieszkanie jak w Polsce za 200000 zl tu kosztuje conajmiej 1200000 zl tzn o 1 mln drozej! dolar kosztuje juz 4 szekle. bezrobocie jak w Polsce oficjalnie 8% w rzeczywistosci 30% Wszedze brud i smrod, komunikacja jak w p wlatach 50-jedna linia kolejowa 2 drogi na krzyz. Przestancie juz bredzic Izrael to male nedzne panstewko kolonialne na zdupiu Afryki i gdyby nie durnie z USA juz dawno by zniklo z mapy- conajmiej 50% mieszkancow-to % nie arabow bylby bardzo zadowolony ztego i np chetnie by przeniusl sie do Europy acha place jak w polsce a ceny razy 10 i teraz macie wyobrazenie co to jest

 4. sw. Mikołaj said

  Ta „agentka” to podrzędna aktorzyna z propagandówki Obamy „Yes we can”. Mossadu nie stać na coś lepszego?

  A gdzie tu Lepper i Petelicki???

  Bełkot… Jak chcesz człowieku pisać o Mossadzie to najpierw odrób zadanie domowe polegające na dotarciu do źródeł informacji o nich.

  Ta agentka to tylko ilustracja – admin

 5. Be said

  „Co ma piernik do…..” Czyli tytul tegoi gniota do tresci?
  Czemu gospodarz wtyka taki kit?

 6. RomanK said

  Nie zxnacie panowie produktu PRL..Pasztet jeleni z warzyw w opakowaniu zastepczy,?????

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: