Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Piskorz o Jak zadbać o odporność na jesi…
  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Lily o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Olo o Czy chcą nas zabić?
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  prostopopolsku o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  revers o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Żurawski: Polska nie ma zdolności obronnych

Posted by Marucha w dniu 2012-07-22 (Niedziela)

Motto:
Na …uj wojsko, na …uj
Gdy na ziemi pokój.

O sytuacji polskiej armii, zdolnościach obrony kraju oraz polityce rządu portal Stefczyk.info rozmawia z politologiem specjalizującym się w kwestii obronności Przemysławem Żurawskim vel Grajewskim.

Stefczyk.info: Narasta fala odejść z wojska. Polska w latach 2010-2011 straciła 13 tysięcy wojskowych. W tym roku odejść może kolejnych 5 tysięcy. Ta sytuacja jest poważnym zagrożeniem?

Przemysław Żurawski vel Grajewski: Ta sytuacja niepokojąca i może odbić się na bezpieczeństwie kraju. W mojej ocenie sytuacja może być znacznie groźniejsza niż się Polakom wydaje. Od 1989 roku polskie wojsko podlega stałym redukcjom. O ile na początku one mogły być uzasadnione, ponieważ armia w czasie PRL była rozdęta, o tyle prowadzenie polityki w tym samym kierunku przez dwadzieścia lat spowodowało przekroczenie wszelkich rozsądnych granic. Dodatkowo obecna władza zdaje się nie mieć pomysłu na to, po co nam armia.

Dlaczego Pan tak sądzi?

Wykształciliśmy armię ekspedycyjną. Ona jest dziś zawodowa, ale nie profesjonalna z uwagi na szczupłość funduszy, brak systemu szkolenia itd. Ta armia jednak przestaje być wykorzystywana. Wycofaliśmy się z Iraku, mówi się o wycofywaniu się Polski z poważniejszego udziału w misjach zagranicznych w ogóle. To pokazuje, że armia zawodowa, ekspedycyjna ma nie być używana w ekspedycjach.

Co powinniśmy więc robić z armią?

Są dwie modelowe koncepcje zapewnienia bezpieczeństwa kraju. Pierwsza zakłada oparcie się o siły własne. W tym przypadku kraj powinien rozwijać armię obronną, utrzymywać pobór wojskowy i zdolność zabezpieczenia terytorium. Druga koncepcja zakłada armię ekspedycyjną i oparcie bezpieczeństwa na gwarancjach sojuszniczych. Wtedy jednak trzeba być aktywnym uczestnikiem misji zagranicznych. Polska nie realizuje żadnej z tych koncepcji. Zlikwidowano pobór do wojska, zrezygnowano ze zdolności ochrony terytorium. Zaczęliśmy budować wojsko ekspedycyjne, jednocześnie informując, że z misji się wycofujemy.

To źle?

To mogłoby mieć pewne uzasadnienie, skoro USA prowadzi politykę resetu w kontaktach z Rosją. Jednak jeśli taką decyzję podjęto władza powinna powrócić do armii obronnej, poboru itd. To jednak nie następuje. Nie wiadomo więc po co jest polska armia. Nie pełni żadnej z funkcji płynącej z opisanych przeze mnie koncepcji.

Możliwa jest zmiana?

Wątpię. Rządzący robią to, czego oczekuje opinia publiczna. Sondaże pokazują, że społeczeństwo jest przeciwne udziałowi polskiej armii w misjach zagranicznych. Nie popiera również poboru. Rząd robi więc to, co daje punkty wyborcze. To jednak powoduje chaos w armii. W obecnych warunkach to prowadzi to masowej fali odejść. Nie widać celu istnienia polskiej armii, jest ona słabo finansowana. Wojskowym trudno decydować się na karierę wojskową. Oni nie mają poczucia stabilności w związku z polityką redukcji armii, mają poczucie braku poważnego podejścia polityków do wojskowości. To powoduje rezygnację ze służby. To jednak jedynie element rozkładu polskiej armii.

Jak stan polskiej obronności wygląda na tle innych krajów?

Średnia zdolność mobilizacji na wypadek konieczności obrony własnego terytorium w państwach europejskich wynosi średnio 1,66 procent populacji obywateli. W Polsce ten wskaźnik wynosi obecnie jedynie 0,26. Gorsze zdolności mobilizacyjne oprócz nas mają jedynie Czechy i Luksemburg. Te kraje jednak leżą w środku NATO, nie są z żadnej strony krajem granicznym Sojuszu. One mają ten wskaźnik na poziomie 0,17. Te trzy kraje są w najgorszej sytuacji pod tym względem. Co więcej, struktura polskiego wojska, silna kadra podoficerska i oficerska, powoduje, że Polska, mimo oficjalnie 100-tysięcznej armii, jest w stanie do obrony kraju wystawić około 30 tysięcy żołnierzy liniowych. Taką siłą można bronić niewielkiego obszaru.

Po co państwu wojsko współcześnie?

To zależy od położenia państwa, jego potencjału i ambicji. Inną rolę pełni armia Wielkiej Brytanii, a inną np. Finlandii. Brytyjczycy są mocarstwem jądrowym, leżą w bezpiecznym zakątku Europy. Dla nich więc wojsko jest instrumentem interwencyjnym. Z kolei wojsko Finlandii, która leży na skraju Zachodu Europy i graniczy z Rosją, ma raczej zadania odstraszające. Finlandia jest krajem o najsilniejszym wskaźniku mobilizacyjnym w Europie. To nie wynika z faktu, że istnieje realne zagrożenie inwazją. To zagrożenie jest jednak mało możliwe również ze względu na potencjał armii fińskiej. Silne zdolności mobilizacji w kraju zwiększają koszty ewentualnej agresji. Ona staje się nieopłacalna. Dzięki silnej armii państwo otrzymuje efekt polityczny w postaci wysokich kosztów agresji na danych kraj. To zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Jaki współczynnik Polska powinna mieć?

Dobrze byłoby, żeby Polska choć dobiła do średniej europejskiej. To znaczy, że wskaźnik musi zwiększyć się ponad sześciokrotnie – z 0,26 do 1,66. Jednak nie mamy żadnego programu, a obecna władza nie będzie podejmowała decyzji zwiększających koszty społeczeństwa. Taki byłby skutek zarówno powrotu do poboru, jak i np. wprowadzenie dodatkowych podatków na wojsko. Wątpię, by zmieniło się coś na lepsze.

Rozmawiał saż
http://www.stefczyk.info/

Gajowy uważa na podstawie własnych obserwacji, że tzw. armia ekspedycyjna nie jest niczym innym, jak oddziałami najemników, realizujących nie polskie interesy gdzieś na krańcach świata..

Komentarzy 13 do “Żurawski: Polska nie ma zdolności obronnych”

 1. demollll said

  Reblogged this on demollll.

 2. Wandaluzja said

  http://wpolityce.pl/dzienniki/prawda-jest-ciekawa-dwutygodnik/32657-co-z-ta-europa-wazny-tekst-doktora-dariusza-grabowskiego-z-dwutygodnika-prawda-jest-ciekawa-calosc
  ***
  Euros PRZEGRAŁ, Europa STRACIŁA KONKURENCYJNOŚĆ, tak że jedynym krajem UE, które dotrzymuje kroku Gospodarce Światowej są NIEMCY. To jest realizacja Niemieckiej Unii Europejskiej z I wojny światowej.
  Wobec amerykańskiego protektoratu nad Eurosem idziemy do unii NUE (z holokaustycznego haremu Boskiego Adolfa) z USA.
  Niemcom udała się Bitwa pod Batohem za milion ton złota z satelitarnej detekcji, dzięki której odzyskali ziemie na wschód od Odry a Żydzi wygrali II wojnę światową BEZ V-2 z Treblinki dzięki Satelitarnej Detekcji Złota.

 3. galaszek said

  Polska nima zdolnoscia obronnego!……. Nu!!! a naco Polsca zdolnosci ogromne …. znaczy obronne …..jak najlepszym obronem je atak???…..Nie!!! Nie!!!!….. Przyjaznia polsco-izraelska !!! A tak…..tak! Tylko Israel jest moze nas obronic przed terroryzmem zydoskiem…tfu!! Tfu!!! arabskiem!

 4. RomanK said

  Panie Juliuszu..niech pan przekreci lunete w druga strone patrzy pan z satelity nie w ta dziurke:-)))
  TO zolte to nei zloto ale ..zwykle gowno..jakim US-el zalalo Europe..za niesamowicie duze pieniadze,,zaznaczmy dobre pieniadze z Europy…Te miliony ton owego zoltego szajsu to wlasnei ten toxyczny asset w jaki zainwestowali wszystkie oszczednosci rzondziciele Europy…w tym Niemcy…Panu blizej..sam pan widzi- jak ta gospodarka niemiecka wyglada…niech pan sprawdzi jakie sa Polskei reerwy i w czym:-))))))

 5. RomanK said

  Armia jakakolwiek ARMIA ma za zadanie obrone integralnosci terytorium , ludzi i ich sposobu na zycie i ich materialnego dorobku….
  Poptrzmy na Polske… CZEGO???? niby tu bronic????? juz wszystko zabrali… po co sie wyglupiac??? i tracic jeszcze zdrowych chlopokow???? Niech robia dzidziusie..moze wyrosna na madrzejszych niz ich dziadkowie neosarmaci….

 6. 25godzina said

  Po co Polsce armia, skoro nie ma wrogów.

 7. Wandaluzja said

  ad. 4:
  Wiem, że Bank USA sprzedał Chińczykom FAŁSZYWE ZŁOTO, ale POLKI przyjmowały Zapłatę na podstawie zdjęć satelitarnych choć nie wiem jakich. Wiadomo mi jednak, że Amerykanie znaleźli na takich zdjęciach guziki mundurowe z wojny wietnamskiej, czym udowodnili Sowietom ŁGARSTWO.

 8. 166 bojkot TVN said

  Tendencja czyli trynd
  http://niepoprawni.pl/blog/1489/tendencja

 9. Stefczyk wraz z Żurawskim odkryli Amerykę.

 10. Zerohero said

  Dodatkowo obecna władza zdaje się nie mieć pomysłu na to, po co nam armia.

  Ależ ma pomysł. Armie USA i mocarstw europejskich rozbijają wszelki zorganizowany opór, a armia polska wspiera działania policyjne i dodaje swój kamyczek do machiny. Po prostu trzeba przejrzeć na oczy i zauważyć, że Polską jako jedną z prowincji rządzi Rząd Światowy. On rządzi nieoficjalnie i zanim wprowadzi Armię Światową, to musi powolutku aranżować zmiany.

 11. Marucha said

  Re 10:
  Sądzę, że p. Żurawski o tym wie, Ale przecież nie napisze wprost, że ten cały rząd to banda sajanów .

 12. Zerohero said

  kłóciłem się z pewnym forumowiczem na temat ND, ale tam chodziło o natarczywą agitację uprawianą przez ND w kwestiach geopolityki, a tu jest tylko lekkie przemilczenie. Dlatego nie wyzywam Żurowskiego od manipulatorów i agentów :). Sam zna granice. takich krytk.

 13. MatkaPolka said

  NIE TYLKO WOJSKO JEST LIKWIDOWANE .
  Cały kraj jest likwidowany

  PRUSY, MASONERIA, ŻYDZI ZNISZCZYLI POLSKĘ.
  Od Rozbiorów poprzez okres międzywojenny i odzyskania przez Polskę niepodległości

  Prusy osadziły wtedy swojego agenta Piłsudskiego. Dziś takim agentem jest Tusk.

  PIŁSUDSKI TO MAJSTERSZTYK TAJNEJ DYPLOMACJI PRUSKIEJ. 95% Polaków do dziś wierzy, że był bohaterem narodowym i zbawcą Polski.

  – PIŁSUDSKI TO MASON , Rycerz Kadosz 30 stopień wtajemniczenia. Piłsudski.
  Niszczyciel armii polskiej
  Zostawił Polskę bezbronna
  Niszczyciel polskiej gospodarki
  Dyktator

  Niszczyciel polską edukacją
  Niszczyciel Polski.
  Depopulator Narodu.
  Współpracownik Hitlera. Hitler wystawił mu wartę honorową po zajęciu Krakowa w 1939 r.

  Sługus obcych państw. Finansowany przez te same siły, co niszczą i zawsze niszczyły Polskę
  Piłsudski to agent Pruski i główny wykonawca polityki niemieckiej. Trudno go nawet nazwać zdrajcą

  Bo był agentem – żołnierzem największego wroga Polski Prus i zydomasonskiej Międzynarodówki Finansowej.

  Dziś w Polsce takim samym agentem tych samych sil, mających te same cele – jest agent prusko żydowski
  Donald Tusk i cala ekipa polityczna – rządowa sejmowa … skorumpowana i finansowana przez fundacje niemieckie ,czy tez amerykańskie (gdzie żydo krzyżactwo masoństwo ma wpływy poprzez brytyjska koronę sterowane przez tajne związki – w skrócie – Templariuszy/ Krzyżaków)

  Piłsudski to agent Pruski i główny wykonawca polityki niemieckiej. Trudno go nawet nazwać zdrajcą
  Bo był agentem – żołnierzem największego wroga Polski Prus i zydomasonskiej Międzynarodówki Finansowej.

  Dziś w Polsce takim samym agentem tych samych sil, mających te same cele – jest agent prusko żydowski

  Donald Tusk i cala ekipa polityczna – rządowa sejmowa …skorumpowana i finansowana przez fundacje niemieckie ,czy tez amerykańskie (gdzie żydo krzyżactwo masoństwo ma wpływy poprzez brytyjska koronę sterowane przez tajne związki – w skrocie – Templariuszy?Krzyzakow)

  To dobra okazja do szerszego komentarza

  Polska jest celowo bankrutowana i likwidowane przez te same wrogie Polsce ,Państwu, Narodowi siły

  Obecne władze sa przekupione przez wrogów Polski , bo innego wytłumaczenia nie ma na celowe destrukcje państwa.

  A wiec trzeba stworzyć własne struktury Państwowe – Państwo Podziemne, czyli dokładnie lekceważyć i uznać za nielegalne obecna okupacyjna strukturę władzy.

  Uzurpatorzy tej władzy struktury nie oddadzą i będą jej bronić

  Jest jeszcze inna interpretacja – jest to władza mniejszości etniczneji tylko jej może dotyczyć
  Nie ma jurysdykcji nad Polakami

  A WIEC STWORZYĆ WŁASNE

  System Bankowy i system Emisji pieniądza. Stworzyć SWÓJ BANK EMISYJNY

  NBP obecnie jest spólka międzynarodowej Lichwy, a nie żadnym Bankiem Narodowym
  Działalność MFW i Banku światowego jest. Nielegalna – bo niezgodna z polska Konstytucją

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/08/system-bankowy-i-system-emicji-pieniadza-najwieksza-zydowska-podmianka

  PRZYGOTOWAĆ AKTY POWOŁANIA

  Sady obywatelskie – patrz Akt powołania sądu Obywatelskiego.

  http://www.aferyprawa.eu/Prawo/Akt-Powolania-Sadu-Obywatelskiego

  Obecne sądy są sądami Talmudycznymi przechwyconymi i udającymi Polskie sady zgodnie z dekretem Mojżesza Majmonidesa – Patrz sądownictwo a Talmud na stopsyjonizmowi)

  SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=15294

  Patrz Również Międzynarodowy Trybunał słowiański Stowarzyszenia Ofiar Wojny
  Powołać własne sejmy Lokalne i samorządowe a z nich wyłonić reprezentacje Krajową.

  Obecny sejm utrzymał się na drodze SFAŁSZOWANYCH WYBORÓW na podstawie niekonstytucyjnego Kodeksu Wyborczego

  Powołać własne samorządy

  Powołać Izby Gospodarcze

  Tworzyć rzemiosło

  Polskie Lobby przemysłowe

  Tworzyć lokalne rynki zbytu – Bazarki i kupieckie domy towarowe

  Ignorować wielkie sieci Handlowe obcych. NIE KUPOWAĆ niezdrowej zatrutej żywności

  Tworzyć własne spółki Handlowe

  Tworzyć WŁASNE BANKI i kasy zapomogowo pożyczkowe

  Lekceważyć zarządzenia obecnych władz – które i tak nie mają mandat u sprawowania władzy z powodu sfałszowanych wyborów .

  Używać własnych pieniędzy – pieniądze sa własnościa narodu – a nie banku , ani rządu

  Powołać Obronę Terytorialna i drużyny wojskowe wzorowane na AK i NSZ. Konspiracje czas zacząć

  Pozyskiwać np. żołnierzy odchodzących z wojska – Musza być podporządkowani władzy Politycznej

  Powołać Jednostki Obrony i Samoobrony . Powołać swoje służby specjalne –wywiadu i kontrwywiadu

  Państwowej Armii nie ma, bo jest niszczona i rozwiązywana na zlecenie wrogów Polski.

  Tworzą się prywatne Arnie jako Agencje Ochrony np. Zubrzuckiego

  Media – Alternatywne Media – Internetowe i Radiowe

  Cofnąć Nielegalną Kryminalna Prywatyzacje winnych osadzić

  PRZYGOTOWAĆ AKTY OSKARŻENIA

  Przeciwko Talmudowi

  Taki sam przeciwko Tuskowi

  Przeciwko Komorowskiemu

  Przeciwko nielegalnie działającemu MFW i Bankowi światowemu

  Przygotować Akt Nacjonalizacji -OPCJA ZERO –

  Uwłaszczyć naród, a nie żydowska Komunistyczna nomenklature

  http://wojciechdydymski.wordpress.com

  Jestem za delegalizacją lichwy, delegalizacją banków prywatnych, zakazem oprocentowania pożyczek oraz za oddłużeniem Polaków

  Jestem za całkowitą delegalizacja tajnych stowarzyszeń ,oraz za dożywotnim zakazemlustracyjnym sprawowania kluczowych funkcji w państwie i administracji przez

  Zdelegalizować działalność obcych bankow – to główna broń broń agresoraw tej nowej formie Totalnej Wojny

  Zdelegalizować działalność Fundacji Niemieckich i takich jak Adenauera czy Schumana – amerykańskich
  Np. Sorosa- Batorego

  Zdelegalizować Loże Masońskie i Gminy żydowskie – Centra działalności Przestępczości Zorganizowanej

  Obserwować – wróg sam się demaskuje np. przez noszenie symboli – takich jak mycka czy menora. Pirścień masoński znak na samochodzie np. Shrinera..

  Nie ma czegoś takiego jak dobry Żyd lub dobry Mason. Ten , który uważa się za zyda, który popiera ,odnosi korzyści, jest konformista jest szpiegiem jest bazą społeczną , z ktorej się wybiera najgorszych z najgorszych

  Każdy Żyd jest żołnierzem – organizacja państwa Izrael i organizacji żydowskich jest taka jak Państwo Bismarcka – każdy obywatel jest żołnierzem.

  A zgadnij , kto jest ich wrogiem – kogo chca zabić lub okraść. Bądź pewny, ze Ciebie.

  Nie ma takiej zbrodni, której by nie popełnili Żydzi.

  Robią to od wieków, i dlatego ood wieków sa przeganiani, i „niewinną ofiarą” pogromów.

  Moim wzorem przywódcy narodowego jest był Kadaffi

  http://aferyprawa.eu/Afery/Libia-Kadafiego-CZEGO-MOZEMY-NAUCZYC-SIE-OD-ARABOW

  Zielona Książeczka Kadafiego

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/13/muammar-al-kaddafi-%E2%80%93-zielona-ksiazka

  Tak w ogóle to syjonizm chce skłócić Chrzescijaństwo z Islamem i napuszcza nas na siebie

  Mimo różnic w zasad ziewy padałoby się zjednoczyć przeciwko wspolnmu wrogowi

  Wybory – jednomandatowe

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/25001,ordynacja-po-polsku-i-brytyjsku-appendix-do-notki-ll

  Polska ordynacja wyborcza skrajnie utrudnia realizację biernego prawa wyborczego obywateli wwyborach parlamentarnych. Porównajmy jak to jest w Polsce, a jak w WielkiejBrytanii

  Tryb zgłaszania kandydatów do Izby Gmin w Wielkiej Brytanii i do Parlamentu w Polsce

  I. Kto zgłasza kandydatury?

  WIELKA BRYTANIA

  Zgłoszenie kandydatury w wyborach do Izby Gmin następuje wformie pisemnej, najwcześniej 4 dnia, a najpóźniej 6 dnia od ogłoszeniaproklamacji o rozwiązaniu parlamentu i zarządzeniu wyborów, na ręceprzewodniczącego komisji wyborczej w okręgu wyborczym.

  ZGŁOSZENIE MUSI BYĆ OPATRZONE TYLKO DWOMA PODPISAMI OSÓB FORMALNIE WYSUWAJĄCYCH KANDYDATURĘ i popierającego wniosek (TZW. PROPOSER I SECONDER)

  O reszcie decydują wyborcy a nie jak ma to teraz Komisja Wyborcza dopuszczająca lub nie dopuszczająca kandydata do wyborów lub nie

  Akt oskarżenia przeciwko Talmudowi

  http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm

  STOWARZYSZENIE OFIAR WOJNY

  Minister Sprawiedliwości i

  ProkuratorGeneralny

  RZECZYPOSPOLITEJPOLSKIEJ
  StanislawIwanicki

  Al. Ujazdowskie11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA

  PRZECIWKO:

  A. władzą wyznańi/lub grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjachTalmudu i /lub dla który Talmud jestksięgą stosowaną,

  B. wyznawcomwyznań i ‚lub osobom należącym do grupwyznaniowych i/lub narodowych,opierających się na tradycjach Talmudu i/1ub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  C.współpracownikom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierającychsię na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  D.współpracownikom wyznawców i/lub osób należących do grup wyznaniowych i /lubnarodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla którychTalmud jest księgą stosowaną,

  E. twórcomTalmudu

  NA PODSTAWIENASTĘPUJĄCYCH

  ARTYKUŁÓWKONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Zdnia 2.04.1997 r

  Rozdział I Art.8:

  Paragraf 1:’Konstytucja jest Najwyższym prawemRzeczypospolitej Polskiej

  Paragraf 2:’Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowiinaczej.

  Rozdział I,Art.13: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmui komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.’

  Rozdział II,Art.58 paragr.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  I NA PODSTAWIE

  NASTĘPUJĄCYCH ARTYKUŁÓW KODEKSU KARNEGO

  OBOWIĄZUJĄCEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:
  Rozdział XVI Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne :

  CZYTAJ DALEJ POD POWYŻSZYM LINKIEM ……

  **

  Polska powina mieć roszczenia od Niemiec za straty wojenne spowodowane przez zbrodniczą nazistowska Trzecia Rzesze niemiecka sięgające 25 bilionow dolarów

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/05/polska-powinna-miec-roszczenia

  ŚWIATOWA FERACJA POLSKI H KOMBATANTÓW
  ul. Grochowska 365, 03-822 Warszawa, Polska
  ŚWIATOWY KONGRS POLAKÓW (WORLD CONGRESS OF POLES)
  PO Box 300614, Chicago Ł 60630, USA
  Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych w II WOJNIE ŚWIATOWEJ, w wyniku agresji zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej na Polskę w dniu 1. IX. 1939r.

  RAPORT Nr1 DOTYCZĄCY
  Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

  Całość Raportu na

  Click to access EP-PE_LTA(2007)000139_EN.pdf

  inne źródło

  Polska Powinna mieć roszczenia od Niemiec
  Stowarzyszenie Ofiar Wojny

  http://polskapolityka.com/archiwum/sow/wydawnictwa_statutowe/page_01.htm

  http://polskapolityka.com/archiwum/sow/bank/qpozew.htm -WZÓR POZWU z UZASADNIENIAMI
  artykułami prawa polskiego i międzynarodowego, wymienione wszystkie akty prawne uzasadniające te roszczenia.

  Wymienione precedensy np. Grecji, która we właściwym, a wiec greckim trybunale złożyła pozew i uzyskała odszkodowania od Niemiec

  Wymieniony precedens Belgii na rzecz, której Watykan uzyskał odszkodowanie dla Belgii

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: