Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Strzelanina Batmana zainscenizowana?

Posted by Marucha w dniu 2012-07-23 (Poniedziałek)

Colorado Batman shooting shows obvious signs of being staged
http://www.naturalnews.com/036536_James_Holmes_shooting_false_flag.html
Mike Adams – 20.07.2012, tłumaczenie/skrót Ola Gordon

James Holmes

James Holmes, który rzekomo strzelał w kinie Aurora, Colorado, był studentem medycyny na Uniwersytecie Colorado i robił doktorat z neurologii, doniosła stacja ABC. (http://abcnews.go.com/US/mass-shooting-colorado-movie-theater-14-people-dead/story?id=16817842)

W ramach zaplanowanego ataku Holmes ufarbował włosy na rudo i przedstawiał się jako „The Joker” – jeden z zaciekłych wrogów komiksowej i filmowej postaci Batmana (http://newyork.cbslocal.com/2012/07/20/police-14-dead-in-colorado-theater-shooting/)

Jak podają agencje informacyjne taka szaleńcza brutalność w ogóle nie pasowała do charakteru Holmesa, którego opisywano go jako osobę “nieśmiałą”.

New York Times pisze: “Billy Kromka, student tego samego uniwersytetu, pracował z Holmesem przez trzy miesiące ubiegłego lata jako asystent w laboratorium w Anschutz Medical Campus. Kromka powiedział, że był zaskoczony wiadomością, że to Holmesa podejrzewano o strzelaninę. ‚Byłem zaszokowany, gdyż w żaden sposób nie mógł być on zdolny do dokonania takiego okrucieństwa’ ” (http://www.nytimes.com/2012/07/21/us/colorado-mall-shooting.html?pagewanted=2).

“Dużo czasu spędzał przy komputerze, często uczestniczył w grach komputerowych online, odgrywając różne role. . .”

Przypuszcza się, że James Holmes mógł brac udział w badaniach neurologicznych modyfikujących umysł i skończył na tym, że zaangażował się głębiej, niż mógł przewidzieć. Jego działania wyraźnie pokazują dziwne oderwanie od rzeczywistości i że nie był przy zdrowych zmysłach. To może być zwykle realizowane tylko poprzez narkotyki, hipnozę lub uraz (a czasem wszystkie trzy).

Jego zachowanie jest bardzo dziwne

Otworzył ogień do zupełnie niewinnych ludzi, i bez żadnego oporu oddał się w ręce policji. Ponadto nawet przyznał się policji, że w jego mieszkaniu jest przygotowana pułapka z materiałów wybuchowych. Jeśli jesteś szalonym Jokerem z Batmana i próbujesz zabijać ludzi (łącznie z policjantami), to dlaczego miałbyś ostrzegać policję przed pułapką? To nie trzyma się kupy.
http://newyork.cbslocal.com/2012/07/20/police-14-dead-in-colorado-theater-shooting/
(…)

Holmes był najwyraźniej zaopatrzony w niecodzienny sprzęt (i umiejętności produkowania ładunków wybuchowych)

Za CBS (http://newyork.cbslocal.com/2012/07/20/police-14-dead-in-colorado-theater-shooting/) :
„W mieszkaniu były przeróżne wymyślne urządzenia i broń: jedna strzelba, dwa rewolwery, nóż, kamizelka kuloodporna, kask balistyczny, urządzenie gazowe, maska gazowa, wojskowe ubranie SWAT i niezidentyfikowane materiały wybuchowe znalezione również w jego samochodzie. W czasie strzelaniny miał na sobie maskę gazową, kask balistyczny, oraz ochraniacze na nogach, genitaliach i gardle.
Inaczej mówiąc, facet był wyposażony w specjalistyczną odzież przez kogoś, kto miał związki z wojskiem i wojskowym sprzętem. To nie był “samotny strzelec”. To ktoś wybrany do spełnienia misji, obdarzony sprzętem i jakoś przez pranie mózgu wrobiony by tego dokonać

W mieszkaniu było wiele przeróżnych kabelków, sześć moździerzy, kilka pudeł z migającymi światełkami na lodówce, balony wypełnione jakimś proszkiem. . . Specjaliści-technicy nie byli w stanie rozbroić pozakładanych tam pułapek, mających na celu zabicie osoby, która by weszła do środka.

FBI ma doświadczenie w inscenizowaniu takich ataków i powstrzymywaniu ich w ostatniej chwili.

To nie było przestępstwo dokonane z pasji, lecz kosztowny, zaplanowany technicznie atak. Kto może za tym stać? Oczywiście FBI, znana z takich ataków, zobacz filmy:
http://www.naturalnews.com/035849_domestic_terror_plots_FBI.html
http://www.naturalnews.com/034325_FBI_entrapment_terror_plots.html
http://www.naturalnews.com/033751_FBI_terrorism.html
http://www.naturalnews.com/035757_FBI_terror_plots_false_flag.html

Tajemniczy człowiek Holmes – nic o nim nie ma. Nikt o nim nic nie wie:

(http://www.nytimes.com/2012/07/21/us/colorado-mall-shooting.html)

W 2010 roku ukończył neurologię na Uniwersytecie California, Riverside, robił doktorat w Colorado. Obecnie był na zasiłku dla bezrobotnych. . .

Pytanie: Jak bezrobotny student medycyny mógł sobie pozwolić na wydatek $20.000 na broń i specjalne ubranie?

Dobry karabin AR-15 kosztuje co najmniej $1.000. Wiatrówka i rewolwer to kolejne $800. Kamizelka kuloodporna $800. W sumie wszystko co znaleziono mogło kosztować $20.000 – i cywil miałby trudności w zakupie tego rodzaju sprzętu. Holmes zakupił również 6.000 pocisków, co nie jest tanie.

Pytanie: Gdzie mógłby bezrobotny student szkolić się w zakładaniu wymyślonych pułapek, chyba nie na uniwersytecie!

Wszystko to prowadzi do jakiegoś wpływowego trzeciego uczestnika. Ktoś przekazał mu te umiejętności i sfinansował zakup tego sprzętu. Na pewno nie uniwersytet!

Czy zainscenizowano to właśnie przed głosowaniem w ONZ nad porozumieniem w kwestii małej broni?

Coraz bardziej wydaje się, że jest to celowy spisek rządowy, tak jak Operacja Fast and Furious [Szybki i Wściekły] dokonana przez ATF, która pomogła w przemycie dziesiątków tysięcy karabinów do Meksyku w celu wywołania “przemocy rewolwerowej” w USA, żeby za to obwiniać II Poprawkę do Konstytucji.

Wszystko wygląda na to, że James Holmes wykonał swoją “misję” i spokojnie oddał się w ręce policji i do wszystkiego się przyznał. Misja, jak się dowiadujemy, miała wywołać terror, media miały go nagłośnić i rozdmuchać na czas głosowania w ONZ, które może spowodować konfiskatę broni w całych Stanach. (http://lewrockwell.com/eddlem/eddlem61.1.html)

Nawet Forbes wiele o tym pisał; Larry Bell ostrzegł czytelników o nadchodzącej konfiskacie broni. Powiedział, że przegłosowane porozumienie “zniszczy naszą suwerenność narodową i przez to pozwoli rządowi federalnemu na działania wyprzedzające ponad przepisy gwarantowane przez X Poprawkę. . .” (http://www.forbes.com/sites/larrybell/2011/06/07/u-n-agreement-should)

Inaczej mówiąc, to wszystko ma oznaki Fast and Furious Epizod II. Nie zdziwiłbym się gdyby sie okazało, że za tym stał ktoś z Waszyngtonu. W końcu jaki jest szybszy sposób na rozbrojenie narodu i przejęcie kontroli nad społeczeństwem, niż zainscenizowana przemoc, obwinienie za nią prawa do posiadania broni i wołanie do liderów “zróbcie coś!” Takie wołania nieuchronnie kończą się konfiskatą broni i nie potrzeba dużo czasu, zanim nastąpi prowadzone przez rząd ludobójstwo, czego byliśmy świadkami w przypadku Hitlera, Stalina, Pol Pota, Mao i innych tyranów.

Rządy rutynowo mordują miliony

Poniżej krótka lista rządowych mordów, niemal zawsze dokonanych po rozbrojeniu społeczeństwa (i zwykle uzasadnionym po zainscenizowaniu wydarzeń uzasadniających rozbrojenie):

ponad 50.000.000 ofiar Mao Tse Tunga (Chiny 1958-61, 1966-69, Tybet 1949-50)
ponad 12.000.000 ofiar Adolfa Hitlera (Niemcy 1939-1945) – obozy koncentracyjne, zgony cywilne i rosyjskich więźniów wojennych)
ponad 8.000.000 ofiar belgijskiego Leopolda II (Kongo, 1886-1908)
ponad 6.000.000 Józefa Stalina (ZSRR 1932-39)[?]
ponad 5.000.000 Hideki Tojo (Japonia 1941-44)
ponad 2.000.000 Ismail Enver (Turcja 1915-22)
1.700.000 Pol Pot (Kambodża 1975-79)
1.600.000 Kim Il Sung (Płn. Korea 1948-94)
1.500.000 Menghistu (Etiopia 1975-78)
1.000.000 Yakubu Gowon (Biafra 1967-1970)
900.000 Leonid Breżniew (Afganistan 1979-1982)
800.000 Jean Kambanda (Ruanda, 1994)

Więcej tutaj:
http://www.scaruffi.com/politics/dictat.html
http://www.hawaii.edu/powerkills/DBG.CHAP1.HTM
http://www.infowars.com/democide-government-killed-over-260-million-i

Państwowy “monopol na przemoc” jest bardziej niebezpieczny niż szalony strzelec.

Tak, James Holmes i inni zwariowani strzelcy zabijają ludzi co roku. To jest straszne i złe, ale jest niczym w porównaniu z milionami ofiar rządów, kiedy te zdobywają całkowitą władzę nad społeczeństwem.

Najbardziej niebezpieczną rzeczą na świecie, jak się okazuje, nie jest samotny szaleniec z karabinem; ale rząd mający “monopol przemocy” nad całym społeczeństwem. I taki właśnie jest cel ONZ dla świata: odebranie wszelkiej władzy obywatelom i danie tego “monopolu” rządom na świecie, wzmacniając w ten sposób ich pozycję jako jedynej “prawomocnej” władzy na planecie.

*                   *                  *

Denver Shooting Conspiracy
Spiskowa strzelanina w Denver
http://aangirfan.blogspot.com/

Oto co powiedział świadek na żywo stacji KCNC:

“Kiedy siedziałem na swoim miejscu, zauważyłem, że do pierwszego rzędu podszedł człowiek, usiadł i kiedy pokazywano juz czołówkę filmu, wyglądało jakby ktoś do niego zadzwonił. Poszedł w kierunku drzwi zapasowych, co według mnie było dziwne, żeby odebrać telefon. I wydawało się jakby je wyważał, by je otworzyć, albo jakby ich nie zamknął całkowicie. Kiedy tylko rozpoczął się film, ktoś wszedł, ubrany a czarno, w masce gazowej  i rzucił puszkę gazu w widownię; gaz się rozszedł i wtedy nastąpiły strzały”.

*                  *                 *

TWO GUNMEN – DARK KNIGHT IN DENVER – GLADIO
Dwaj zabójcy – ciemny rycerz w Denver – Gladio
http://aangirfan.blogspot.com/2012/07/dark-knight-in-denver-gladio.html
21.07.2012

Zabójcy zabijają 10 i ranią 20 osób na premierze
CHANNELS – ‎20.07.2012‎

Co najmniej 10 osób zginęło i 20 zostało rannych, kiedy dwaj strzelcy ubrani w maski gazowe i kamizelki kuloodporne otworzyli ogień w zatłoczonej sali kinowej w centrum handlowym w Aurora, Colorado. Policja aresztowała podejrzanych strzelców. . .

“Fox News doniósł o dwu strzelcach – jeden z nich był rzekomo w areszcie”.

Batman Shooting: Suspect’s Flat Booby-Trapped – World News Now

Komentarzy 28 do “Strzelanina Batmana zainscenizowana?”

 1. Walerian Dąbrowski said

  Znowu spaprali akcję?

 2. Fran SA said

  Przerazajace! I nie da sie zwalic ani na Iran ani na Al Kaide.
  Naturalnie dlugo bedziemy w domyslach. Jeden z nich jest taki, ze zdolny absolwent bez widoku na prace, w bezdennej Ameryce, gdzie mlodzi nie maja zadnej szansy, bez wzgledu na talenty i checi…

  Ale to jedna z teorii/domyslow.
  Gdyby to byl muzulmanin- sprawa bylaby prostsza. Mamy ‚gotoweczke’: Kultura! fanatyzm, ‚oni na nienawidza’, fale muzulmanskie zalewaja najwieksza cywilizacje w dziejach ludzkosci.. itd. itp.
  Z Breivikiem w Norwegii tez bylo prosciej bo sie sam przyznal, ze z nienawisci do muzulmanow powystrzelal … chrzescijan.

  A tu mamy kolejny masowy mord w Ameryce wykonany przez Amerykaninia, mordujacego rodakow. Na oslep. Kogo popadnie.

  I naprawde nie da sie tego polaczyc z kultura zabijania, mordowania niewinnych i urzadzania publicznych fajerwerkow?
  No pewnie bedziemy zwalac na srodki psychotropowe, ale tez do czasu bo BigPharma musi z czegos zyc.
  Nie wiadomo jak to ‚ulapic’.

  No bo jesli za mord na 7 -u turystach izraelskich mozna napasc na Iran, to za mord na 12 Amerykaninach kto zechce napac na USA?

 3. Joe 2 said

  Senator Rand Paul na bierzaco informuje mnie co knuja globalisci.
  Publikuje prywatna poczte.
  Stad wiem ze strzelanina wyglada podejrzanie:

  Josef,

  As I jot down this quick note, bureaucrats at the UN are drafting the Small Arms Treaty.

  Speaking for the Obama administration, Hillary Clinton has already given her blessing to this global gun grab, calling for „consensus” in order to „avoid loop-holes.”

  My suspicion is that „loop-holes” for Mrs. Clinton include our Second Amendment.

  Right now, gun grabbers from around the world are in New York City for nearly a month of negotiations.

  They’re working to „build consensus,” and when they’re sure the treaty includes the demands of petty tyrants worldwide, I fear that Clinton and Obama will do everything in their power to force it through the US Senate sometime before the upcoming election.

  This UN Gun Ban would almost certainly FORCE the United States to participate in an international gun registry and could require the confiscation and destruction of ALL „unauthorized” civilian firearms in America.

  That’s why I hope you’ll read the letter below from Dudley Brown and Pledge Opposition to Hillary’s Global Agenda right away.

  Dudley is leading the fight against the UN Gun Ban, and the million-member army of the National Association for Gun Rights is on the front lines in the battle to stop it.

  Please stand with us today!

  Sincerely,

  Rand Paul
  U.S. Senator

  Prawdopodobnie chodzi o to aby zyskac dwa glosy potrzebne do zatwierdzenia rezolucji ONZ o traktacie o Small Arms.

  Hilarzyca jak jej maz sa wielkimi zwilennikami rozbrojenia Amerykanow, bron maja posiadac tylko sily globalizmu jak wKoreji Polnocnej czy Polsce.

 4. Marucha said

  Re 2:
  Ale co Pan właściwie chce w swym komentarzu powiedzieć?
  Chce Pan znów bronić multi-kulti?

 5. Aleksander said

  Zanim w USA zacznie się pełen zamordyzm, taki z przymusowym czipowaniem, obozami FEMA, odbieraniem ludziom dzieci pod byle pretekstem itp., lucyferianie najpierw muszą ROZBROIĆ SPOŁECZEŃSTWO, a stanie się to jak na załączonym obrazku, czyli poprzez „spektakularne” masowe zabójstwa dokonywane przez pojedynczych obywateli USA, którzy według mediów/kongresu i senatu zabili tylko dlatego, iż w Ameryce jest „zbyt łatwy dostęp do broni”. Dla porównania w naszym unijnym baraczku, nielegalne posiadanie bron (nawet starego naganu czy tt-tki) zagrożone pierdlem do 8 lat, toteż rządzące nami szumowiny nie mają się czego obawiać i robią wszystko co im każą „starsi i mądrzejsi” przełożeni z Tel-Avivu, Usa i Brukseli.

 6. berenika said

  ODEZWA

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !!!
  Zwracam się z tą odezwą do wszystkich ludzi wierzących i kochających Zbawiciela i Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz Jego Przenajświętszą i ukochaną Matkę.
  Jak zapewne wszyscy już wiedzą pierwszego sierpnia ma przybyć do Polski, oraz wystąpić znana na całym świecie artystka tytułująca się bluźnierczo „Madonną”.
  O niej samej nie będę wiele pisał, ale zaznaczę tylko że jest ona związana z żydowską sektą kabalistyczną* i otwarcie popisuje się swoją zgnilizną moralną oraz bluźnierstwami przeciwko Jezusowi Chrystusowi oraz Matce Bożej – Królowej Polski i wszystkich prawdziwie wierzących Chrześcijan. To właśnie rozpustna „Madonna” powiedziała: „W tym kraju nie ma miejsca na dwie królowe” stawiając siebie hardo na miejscu Bogurodzicy – Królowej Niebios.

  Kilkanaście dni temu Krucjata Młodych zapoczątkowła akcję zbierania podpisów przeciwko organizowanemu w Warszawie jej koncertowi. Planowano zebrać 100 tysięcy podpisów, jednak już dziś widać, że osiągnięcie tej liczby jest raczej nierealne.

  Zamiast zbierania podpisów proponuję rozwiązanie o wiele bardziej skuteczniejsze, sprawdzone i znane już od bardzo dawna.
  Zamiast protestu, wykorzystajmy siłę modlitwy. Przyniesie ona o wiele większy skutek niż najszlachetniejsze protesty, które i tak będą zignorowane przez „wielkich” tego świata.

  Nie czekajmy na jakieś oficjalne wezwanie od biskupów lub duchownych, ale modlić się możemy i powinniśmy nawet bez ich zachęty. To nasza ukryta siła oraz moralny i duchowy obowiązek.

  Weźmy przykład z Rosjan. Kilka lat temu „Madonna” miala koncert w Sankt Petersburgu. Miało to miejsce w dzień św. Proroka Eliasza (wg. kalendarza prawosławnego).
  Tego nie nagłaśniano, ale koncert nie tylko, że się nie udał, była to TOTALNA PORAŻKA.
  Mnóstwo ludzi modliło się o Bożą interwencję, a tuż wokół stadionu ze zgromadzonymi fanami wyruszyła procecja ludzi wierzących z krzyżami i świętymi obrazami …. Odpowiedź „Z Góry” była szybka. Rozpętała się burza i w momencie kiedy miał się zaczynać występ, na ziemię lunęły potoki deszczu, który utrzymywał się niamal do końca imprezy. Zamiast piosenkarki na scenie pojawił się zabawiacz tłumu, który jednak po 40 minutach również się schował … o ile mi wiadomo, ludzie zniesmaczeni i przemoczeni opuszczali widowisko i tylko na sam koniec dla pozostałej garstki „Madonna” coś zagrała.

  Jeśli w tym samym czasie będzie się modlić tysiące osób, to nie naszą siłą, ale siłą Bożą można będzie pokrzyżować bezbożne plany kabalistki.
  Nasza modlitwa nich nie będzie tylko zadośćuczynieniem, ale módlmy się również o związanie i przepędzenie diabelskiej siły, jaka tej wyznawczyni magii towarzyszy.
  Proponuję modlitwy znajdujące poniżej.
  Nie pozwólmy deptać i znieważać naszego Boga i Odkupiciela Jezusa Chrystusa, Krzyża Świętego oraz naszej Pani Bogurodzicy.
  Prześlij tą odezwę dla swoich znajomych i przyjaciół, niech modli się jak najwięcej osób, szczególnie zaś w dzień koncertu.

  *(kabała – żydowska, antychrześcijańska pseudonauka filozoficzno-magiczna przepełniona astrologią, wróżbami, gematrią, nekromancją, magią, numerologią i demonologią).

  MODLITWA O ZWYCIĘSTWO NAD SZATANEM
  Boże, Ojcze Wszechmogący, Wszechmądry i Wszechpotężny, Stwórco Nieba i Ziemi, Ty, który w cudowny i nieomylny sposób władasz całym Wszechświatem, spraw, aby każdy człowiek wypełniał Twoją Najświętszą Wolę i według niej żył. Przywróć odwiecznie ustalony porządek, który dałeś stworzeniu. Połóż kres wszelkim poczynaniom szatana, który doprowadzić chce do zniszczenia całej ludzkości i świata; który usilnie stara się zniszczyć każdego człowieka stworzonego przez Ciebie na Twój obraz i podobieństwo. Obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi jego nienawistnymi poczynaniami, uchroń świat przed zagładą i wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami. Wejrzyj na Jezusa Chrystusa, Syna Twego, który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu, aby nas odkupić Krwią swoją. Prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych. Błagamy Cię przeto, Ojcze Niebieski, o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia. Wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność. Dlatego pokornie błagamy: Przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu, połóż kres panowaniu szatana. Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem „Któż jak Bóg!” – przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój znów zapanował nad światem. Amen.

  DOSTOJNA KRÓLOWO NIEBIOS
  Dostojna Królowo Niebios, Najwyższa Pani Aniołów, któraś od początku otrzymała moc i posłannictwo zdeptania głowy szatana, prosimy Cię pokornie, ześlij Twoje święte Zastępy, aby pod Twoimi rozkazami i przez Twoją moc ścigały piekielne dusze, wszędzie je zwalczały, unieszkodliwiały ich poczynania i strąciły je z powrotem w przepaść. – Któż jak Bóg! Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas, ochraniajcie nas! O czuła Matko, Ty jesteś i Ty pozostaniesz na zawsze całą naszą miłością i nadzieją. Amen.

  DO ŚWĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA

  Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

  II Modlitwa do św. Michała Archanioła

  W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
  Książe najchwalebniejszy niebiańskiego wojska, św. Michale Archaniele, broń nas w walce przeciwko książętom i władzom, przeciwko władcom świata tych ciemności, przeciwko duchom nieprawości, w przestworzach. Przyjdź z pomocą ludziom, których Bóg na obraz podobieństwa Swojego stworzył i od niewoli szatańskiej wykupił ceną wielką Ciebie jako stróża i patrona czci św. Kościół. Tobie Bóg powierzył dusze odkupionych ludzi. abyś je w największym szczęściu umieścił. Błagaj Boga pokoju, aby starł szatana pod nogami naszymi, aby już nie miał mocy trzymać w niewoli ludzi i szkodzić Kościołowi. Przekaż nasze prośby przed Oblicze Najwyższego aby rychło uprzedziło nas Miłosierdzie Boże i abyś schwytał smoka starego węża. który jest diabłem i szatanem i związanego rzucił do przepaści. aby nie zwodził dalej ludzi.

  Psalm 67
  Niech powstanie Bóg i niech rozproszą się nieprzyjaciele Jego niech uciekną ci, którzy Go nienawidzą, sprzed Oblicza Jego. Jak rozprasza się dym, tak niechaj się rozproszą jak rozpływa się wosk w obliczu ognia, tak niech zginą grzesznicy sprzed Oblicza Bożego.
  Oto przed Krzyżem Chrystusowym uciekajcie moce przeciwne.
  Zwycięża lew z pokolenia Judy, z rodu Dawida
  Niech Miłosierdzie Twoje o Panie, będzie nad nami.
  Ponieważ zaufaliśmy Tobie.

  Psalm 90

  Kto przebywa w pieczy Najwyższego
  i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
  niech mówi do Jahwe: Ucieczko moja i Twierdzo,
  mój Boże, któremu ufam.
  Bo On sam cię wyzwoli z sideł myśliwego
  i od zgubnego słowa.
  Okryje cię swymi piórami
  i schronisz się pod Jego skrzydła:
  Jego wierność to puklerz i tarcza.
  W nocy nie ulękniesz się strachu
  ani za dnia – lecącej strzały,
  ani zarazy, co idzie w mroku,
  ni moru, co niszczy w południe.
  Choć tysiąc padnie u twego boku,
  a dziesięć tysięcy po twojej prawicy: zło do ciebie się nie przybliży.
  Ty zaś ujrzysz na własne oczy:
  będziesz widział odpłatę daną grzesznikom.
  Albowiem Jahwe jest twoją ucieczką,
  jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego.
  Niedola nie przystąpi do ciebie,
  a cios nie spotka twojego domu,
  bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie,
  aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.
  Na rękach będą cię nosili,
  abyś nie uraził swej stopy o kamień.
  Będziesz stąpał po wężach i żmijach,
  a lwa i smoka będziesz mógł podeptać.
  Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie;
  osłonię go, bo uznał moje imię.
  Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham
  i będę z nim w utrapieniu, wyzwolę go i sławą obdarzę.
  Nasycę go długim życiem
  i ukażę mu moje zbawienie.

  Modlitwy pobraneze strony: http://www.modlitewnik.com.pl/modlitewnik.html

 7. kiriki said

  Prosze obejrzec

 8. Fran SA said

  Re: 4
  Tyle na temat multi-kulti:

  http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/colorado-shooting-suspect-worked-at-a-jewish-summer-camp-says-l-a-report-1.425713

  http://www.jewishpress.com/news/breaking-news/colorado-shooter-was-camp-canselor-for-jewish-big-brothers-and-sisters/2012/07/21/

 9. Centuria said

  Re 8. Ciekawe, oba linki nie dzialaja, a ja sama tez o tym czytalam.

 10. zagrypiona said

  @8 i @9

  Dlatego zawsze lepiej wklejac i tresc i linka bo tresci czesta ‚gina’ 😉

 11. zagrypiona said

  @9

  Jednak dziala tylko Fran SA zle wkleil linka…

  http://www.jewishpress.com/news/breaking-news/colorado-shooter-was-camp-counselor-for-jewish-big-brothers-and-sisters/2012/07/21/

  An undated handout photo released by the University of Colorado shows James Holmes, reportedly the shooter at a theater in Aurora, Colorado.

  James Holmes, the Colorado graduate student who is suspected of killing 12 moviegoers and wounding 58 others on Friday during the premiere of “The Dark Knight Rises,” worked as a camp counselor in Los Angeles County in 2008 that was run by Jewish Big Brothers and Sisters (JBBBS), the group’s CEO told NBC4 on Saturday.

  James Holmes, 24, worked as cabin counselor at Camp Max Straus in the summer of 2008, according to Randy Schwab, the CEO of Jewish Big Brothers Big Sisters.

  Schwab’s statement read: “It is with shock and sorrow that we learned of the incident in Aurora. Our hearts and prayers go out to all the families and friends of those involved in this horrible tragedy. On behalf of Camp Max Straus I want to offer our deepest sympathies and condolences.”

  Schwab said that, as cabin counselor, Holmes was in charge of the care and guidance of about 10 children. His role was to ensure that the children had a “wonderful camp experience.”

  According to Schwab, Holmes helped the children in his care “learn confidence, self esteem and how to work in small teams to effect positive outcomes.”

  His statement continued: “These skills are learned through activities such as archery, horseback riding, swimming, art, sports and high ropes course.”

  Camp Max Straus is a nonsectarian program for children ages 7-14, which is run by Jewish Big Brothers and Big Sisters of Los Angeles.

  ____________________

  Ciekawy watek. Zreszta jakby mu sie przyjrzec to z twarzyczki podejrzanie wyglada. Conajmniej na swirusa. 😉

 12. RomanK said

  http://piotrbein.wordpress.com/2012/07/23/colorado-shooter-is-jewish-updates/

 13. ojojoj said

  Media jak zwykle probuja wmowic wszystkim, ze to gry, psychika itp. Tymczasem, wszystkie strzelaniny w szkolach byly, sa i beda z jednego powodu – znecanie sie nad gosciem, przez uczniow i nauczycieli. Strzelaniny jak ta powyzej, albo np. niedawno w Arizonie (kongresmenka G. Giffords), sa zainscenizowane, lub przygotowane przez sluzby spec.
  Zreszta, gosciu wyglada mi na parcha.

 14. Z monitorapolskiego said

  Nowy podejrzany w masakrze w Colorado: amerykański rząd

  Na podst. Alex Jones: New Suspect in Batman Colorado Massacre

  Alex Jones uważa, że masakra była dziełem czynników rządowych, a jej celem, tak jak i innych podobnych masakr – także i w innych krajach, jest stworzenie państwa policyjnego w celu zniewolenia społeczeństwa. Wykorzystuje się tu heglowską dialektykę „problem – reakcja – rozwiązanie”.

  Alex przypomina najbardziej głośną operację fałszywej flagi – operację Fast and Furious, w której udało się przyłapać czynniki rządowe na gorącym uczynku. Polegała ona na przemycie zaawansowanej broni maszynowej do Meksyku, po to by tamtejsi gangsterzy mogli spowodować śmierć Amerykanów, a to z kolei mogło by posłużyć jako pretekst do wprowadzenia zakazu posiadania broni w USA. Operacją fałszywej flagi było też podpalenie Reichstagu przez Hitlera.

  W ujawnionej tzw. „Operacji Northwoods” z 1961 roku, proponowano zabijanie obywateli amerykańskich po to by zrzucić winę na inne państwa. Miano wykorzystywać m.in. snajperów do zabijania ludzi na ulicy, po to by winę zrzucić na Kubę czy Rosjan. Były też także zdalnie wysadzane statki, a detale tej operacji opisywały nawet jak wrabiać niewinnych ludzi, np. za pomocą psychotropów. Celem miał być oczywiście pretekst do wojny.

  Do wojny z Wietnamem doprowadziła operacja fałszywej flagi, tzw. Gulf of Tonkin (Zatoka Tonkińska). Dokumenty na ten temat zostały niedawno ujawnione – już nie ma wątpliwości, że wojna ta została sztucznie sprowokowana.

  Tzw. Lavon Affair (Afera Lavona) – w pełni ujawniona operacja fałszywej flagi z 1954 roku, gdzie Izrael próbował za pomocą swoich agentów przebranych za Egipcjan sprowokować konflikt USA i Wielkiej Brytanii z Egiptem. Podłożyli oni bomby w m.in. ambasadach tych krajów. Winą próbowano obarczyć komunistów, nacjonalistów oraz Braterstwo Muzułmańskie. Akcja jednak nie wyszła. Chyba w akcie pogardy dla reszty świata, w 2005 roku zamachowcy – egipscy żydzi, zostali udekorowani przez prezydenta Izraela.

  Alex wpomniał też o słynnym zamachu Izraela na USS Liberty w 1967 roku, gdy izraelskie samoloty zbombardowały amerykański statek nasłuchowo – obserwacyjny zabijając 34 i raniąc 170 Amerykanów. Znów winę próbowano zrzucić na Egipt, by doprowadzić do inwazji na ten kraj. Potem próbowano ją zatuszować twierdząc, że atak był nieporozumieniem. Izraelscy piloci ostatecznie przyznali się do wykonywania rozkazu ataku na statek amerykański, a rząd Izraela wyplacił odszkodowanie.

  Alex wspomniał nawet o tzw. „prowokacji gliwickiej”, gdzie propaganda nazistowska wykorzystała atak przebranych za Polaków Niemców jako pretekst do agresji. Chodziło też o powstrzymanie pomocy Polsce jej sojuszników.

  Alex wyjaśnia także w jaki sposób można było nakłonić kogoś do wykonania „zlecenia” na taki mord. Domniemany zabójca, James Holmes, jest klasycznym przykładem ofiary „mind control” – szkolonego w specjalnym ośrodku psychiatrycznym, programowanego zabójcy. Departament Obrony ma wiele takich ośrodków, które zajmują się praniem mózgów i innymi eksperymantami na psychice ludzi.
  Są zresztą dowody, że Holmes nie działał samotnie. W czasie strzelaniny puszczono np. gaz z kilku stron, słychać było też strzały z różnych miejsc naraz.

  Operacje fałszywej flagi są wykorzystywane znacznie szerzej – dobrym przykładem jest finansowanie Al Kaidy przez tzw. „Zachód” w inwazjach na Syrię i Libię.
  Wikileaks ujawniła dokumenty, z których wyraźnie wynika, że planowane są akcje terrorystyczne, za które obwiniane będą niewygodne dla rządu grupy.
  W zamachu w Mumbai lider terrorystów był agentem CIA, o czym podał nawet dziennik Chicago Tribune.

  Znanym przypadkiem fałszywej flagi była akcja planowana przez brytyjskich agentów przebranych za sunniktów w Basra w 2006 roku. Mieli oni w planie serię zamachów bombowych by wzniecić wojnę pomiędzy sunnitami i szyitami. Agentów złapano, ale akcja militarna sił brytyjskich na więzienie z użyciem czołgów ich odbiła. Pozostały jednak dowody i zdjęcia.

  Operacji fałszywej flagi jest znacznie więcej – niemal każda tragedia o dużym wymiarze, to rządowy, sztuczny terror. Takimi akcjami były też zamach na WTC oraz 7-7 w Londynie, gdzie autorem były służby brytyjskie MI6.
  Wystarczy zresztą wstukać w google „FBI fake terror” (sztuczny terror FBI) by się przekonać, że nie sa to odosobnione przypadki. Do wielu zamachów wykorzystuje się osoby umysłowo niepełnosprawne lub faszerowane środkami psychotropowymi.

  Elementy operacji fałszywej flagi można łatwo zaobserwować w masakrze w Colorado. Są więc motywy – Obama w tym tygodniu ma podpisać traktat w ONZ odnośnie zakazu posiadania broni, lecz potrzebuje dodatkowych 2 głosów w Senacie. W ubiegłym miesiący w prasie pojawiły się zapowiedzi – możliwości strzelaniny w kinie w Colorado, które po tragedi zostały usunięte.

  Zamach posłuży na pewno do ograniczenia praw Amerykanów – jednego z nielicznych narodów na świecie, który ma jeszcze prawo do posiadania broni i pełnej wolności słowa. Aby został zrealizowany plan rządu światowego i eksterminacji większości ludności świata, naród ten musi być, podobnie jak większość innych, ubezwłasnowolniony.

  Na koniec dodam od siebie, że można być niemal pewnym, że zamach na prezydencki samolot 10 kwietnia 2010 roku, był operacją fałszywej flagi. W Polsce nie ma jednak tak dobrze poinformowanych i odważnych dziennikarzy jak Alex Jones, by była publiczna dyskusja na ten temat.

 15. Joe 2 said

  Stzelaniny w USA sa czeste ta jednak ma inny wymiar, bo wyglada podejrzanie i przededniu glosowania nad small arms treaty.

  [img]http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1119081!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/large-holmesgr-21.jpg[/img]

  Jak bezrobotny mogl sobie pozwolic na takie wydatek.

  Tak naprawde cenna AR jest w najtanszej wersji 1200 lepsze nawet dochodze do 1700.

  Wyposazenie ochronne:

  [img]http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1119082!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/large-aurorageargr-21.jpg[/img]

  Ile wydal na materialy wybuchowe w apartamencie czy kiedykolwiek sie dowiemy?

  Globalisci chca sfinalizowac swoj „grab on power.

  Gdy odbiora bron Amerykanom, to nastepna rzecza ktora im odbiora to wolnosc slowa, co zreszta jest juz praktywane na lewackich forach w Polsce. Panuje tak dyktat komisarzy unijnych, ktorych rola za cieple posadki opiewa sie tlumanieniu wlasnych narodow, a nie dbanie o ich interesy.

  PRZY JEDNOCZESNYM OPIEWANIU CUDOW DEMORKACJI POD ICH DYKTANDO.

  GDY LUDZIE OBAWIAJA SIE RZADZACYCH TO MAMY TYRANIE, GDY RZADZACY OBAWIAJA SIE LUDZI I NIE MAJA IMUNITETOW, SA ROWNI WOBEC PRAWA JAK KAZDY INNY OBYWATEL TO MAMY DEMOKRACJE.

  WNIOSEK W POLSCE NIE MA DEMOKRACJI:

  TAM RZADA OLIGARCHOWIE I SYNDYKATY KRYMINALISTOW.

 16. Joe 2 said

 17. Las said

  Co sie dziwic. Spedzal czas przy grach na komputerze ktore ucza jak zabijac ludzi. Pozniej takich wysylaja do Iraku, Afganistanu, Libiii, Syrii………… Ten akurat chcial sobie potrenowac najpierw u siebie w domu.

 18. wet3 said

  @ Joe (15)
  Wolnosc slowa odebrali ludziom juz bardzo dawno. Przeciez od dawna, furt a furt, pra na odebranie broni obywatelom. Nawet 11 wrzesien i Oklahoma City czy Wako im niewiele pomogly. Oczywisce wioda w tym prym tylko i wylacznie pejsaci z burmistrzami NYC na czele.

 19. Gypi jasiu said

  AR15 w kalibrze 0.223 kosztuje od 600 do 700 zielonych. Mi sie udalo nabyc za 599 Smith and Wesson. Zestaw do przerstawienia na kaliber 6.5 mm grendel kosztuje ok. 620 zielonych, wlaczajac hamulec na lufe, oslone i kilka szyn na bajery. Amunicja .223 albo inaczej 5,5 mm NATO jest na promocji w Cabellos i kosztuje 6.75 za pudelko 25 sztuk. Bron krotka, to inna sprawa. Ceny sa bardzo roznorodne. Kamizelka kuloodporna i kask? Po co mu takie rzeczy, skoro wiadomo, ze w kinie nikt nie bedzie do niego strzelal, bo nikt do kina nie nosi strzelby, bo nie wolno.
  I tu lezy pies pogrzebany. W sytuacji, gdy nie wolno gdzies posiadac broni, tam cil ktorzy nielegalnie ja posiadaja, sa u wladzy. O to chodzi rzadowi, aby wywolac powszechny chaos i bezprawie nie swoimi relkami, ale rekami powiedzmy w uproszczeniu zawodowych bandytow.

 20. Rysio said

  re 13. „………Zreszta, gosciu wyglada mi na parcha…..”

  Odebrać broń parchom.

  😉

  PS. Proponuję zacząć od Bloomberga.

 21. Rysio said

  Częściowa – sprzedarz broni w USA.

  Pisałem kiedyś, że kilka lat temu miałem do czynienia z super statystycznym programem giełdowym.

  Załadowałem do niego wszystkie dane jakie tylko mogłem znaleźć na temat broni w USA.

  310,000,000 mieszkańców, broń długa, krótka, legalna, nielegalna i co tam jeszcze……

  Program buczł przez kilka godzin poczym na ekranie wyskoczyła górna i dolna granica.

  ——-> 700,000,000

  ——–> 300,000,000

  To daje tak w zaokrągleniu 1 albo 2 kałachy na każdą głowę ( osesków i pra-pradziadków ) w USA.

  🙂

 22. Centuria said

  Re 13. Ten z Arizony (Gifford) tez z rasy wybranej. Podobnie jak chlopaczki z Columbine i z kosciola w Alabamie.

 23. niereligijna said

  Jesli ktos chce wiedziec jak takie akcje sa organizowane w praktyce to Derren Brown przedstawia anatomie przedsiewziecia,
  super program, wart przetlumaczenia
  Amerykanom chca odebrac bron, ta akcja byla tylko by spowodowac poparcie dla sprawy

 24. niereligijna said

  Troops Ordered To Kill All Americans Who Do Not Turn In Guns

  http://dprogram.net/2012/07/17/troops-ordered-to-kill-all-americans-who-do-not-turn-in-guns/

 25. Joe said

  Re #3…15…16…Joe…dlaczego uzywasz mojego pseudonimu?Ja jestem na tym forum od dawna…a kim ty jestes?
  Panie Marucha prosze cos z tym zrobic bo parchy z WSI juz od dawna sie kolo mnie kreca.Jestem mocno przeszkadzajaca
  mim osoba w New Jersey.

  Trudno jest to zrobić inaczej, niż przez kontrolę bazy danych z komentarzami…
  W tym celu najlepiej jest podać dokładną datę komentarza wraz z czasem jego wpisania.
  Numerów komentarzy bowiem wtedy nie widzę.
  Myślę, że p. Joe (2) użył tego pseudonimu z nieświadomości, iż używa go już ktoś inny.
  Admin

 26. Rysio said

  http://lewrockwell.com/adams-m/adams-m22.1.html

 27. Rysio said

  Security and Self-Governance – by Ron Paul

  The senseless and horrific killings last week at a movie theater in Colorado reminded Americans that life is fragile and beautiful, and we should not take family, friends, and loved ones for granted. Our prayers go out to the injured victims and the families of those killed. As a nation we should use this terrible event to come together with the resolve to create a society that better values life.

  We should also face the sober reality that government cannot protect us from all possible harm. No matter how many laws we pass, no matter how many police or federal agents we put on the streets, no matter how routinely we monitor internet communications, a determined individual or group can still cause great harm. We as individuals are responsible for our safety and the safety of our families.

  Furthermore, it is the role of civil society rather than government to build a culture of responsible, peaceful, productive individuals. Government cannot mandate morality or instill hope in troubled individuals. External controls on our behavior imposed by government through laws, police, and jails usually apply only after a terrible crime has occurred.

  Internal self governance, by contrast, is a much more powerful regulator of human behavior than any law. This self-governance must be developed from birth, first by parents but later also through the positive influence of relatives and adult role models. Beyond childhood, character development can occur through religious, civic, and social institutions. Ultimately, self-governance cannot be developed without an underlying foundation of morality.

  Government, however, is not a moral actor. The state should protect our rights, but it cannot develop our character. Whenever terrible crimes occur, many Americans understandably demand that government “do something” to prevent similar crimes in the future. But this reflexive impulse almost always leads to bad laws and the loss of liberty.

  Do we really want to live in a world of police checkpoints, surveillance cameras, and metal detectors? Do we really believe government can provide total security? Do we want to involuntarily commit every disaffected, disturbed, or alienated person who fantasizes about violence? Or can we accept that liberty is more important than the illusion of state-provided security?

  Freedom is not defined by safety. Freedom is defined by the ability of citizens to live without government interference. Government cannot create a world without risks, nor would we really wish to live in such a fictional place. Only a totalitarian society would even claim absolute safety as a worthy ideal, because it would require total state control over its citizens’ lives. Liberty has meaning only if we still believe in it when terrible things happen and a false government security blanket beckons.

 28. Rysio said

  Lesson of Colorado:
  Ignore Victim Disarmament Zones and pack concealed anyway.

  Mike Vanderboegh

  Friday, July 20, 2012
  You know, my daughters go to the movies. What if Malia and Sasha had been at the theater, as so many of our kids do every day? — Barack Obama reacting to the „Colorado Movie Massacre.”

  I’ll tell you what would have happened — the Secret Service protective detail would have put several bullets through the facepiece of the moke’s gas mask — end of story. The hypocrisy of these Mandarins, who live in bodyguard envelopes whenever they venture out of their designated Green Zones, knows no bounds.

  One of my daughters went to another midnight showing of the same movie here in Birmingham last night. She went with her boyfriend who was packing his permitted FEG Browning Hi-Power clone, despite the fact that the theater has a „no guns” policy.

  Virginia Citizens Defense League lists Cinemark Theaters (which also owns Tinseltown, Cinearts, and Century Theatres) as being victim disarmament zones upon orders of the management. If so, it was only a matter of time before something like this happened.

  Of course, as I lay on the couch upstairs this morning trying to control my nausea, I watched the predictable blood dancers of the victim disarmament crowd (Bloomberg, the Brady Bunch, et. al.) who made it more difficult to hold down my breakfast (a struggle I ultimately lost).

  To me, the lesson of last night is to ignore Victim Disarmament Zones and pack concealed anyway. Only you are responsible for your safety, not some risk-averse corporate drone a thousand miles away.

  We will find out in time what motivated this particular lunatic, but the essential lesson is that only the ARMED intended victims of a mass shooting can interrupt the shooter in time to make a difference. The same goes for government-sponsored genocides, as the Jewish people have learned too many times in history.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: