Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
  bryś o Białoruska biegaczka będzie si…
  Boydar o Traditionis Custodes
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Olo o Paradoks Pałacu Saskiego
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Marucha o Kościół w rękach predatora. Dr…
  podpis o Kościół w rękach predatora. Dr…
  bryś o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Homoseksualista zawsze… zdradza

Posted by Marucha w dniu 2012-07-24 (Wtorek)

W Stanach Zjednoczonych, w Europie i państwach Ameryki Południowej toczy się walka o legalizację związków osób tej samej płci. Wielu zastanawia się dlaczego pederastom i lesbijkom, znanym z niewierności, zależy na formalizacji związków z partnerami. Amerykański magazyn „Examiner” opublikował artykuł, w którym przedstawił szereg statystyk i badań, wskazujących na problem zdrady wśród homo-partnerów.

Lesbijki i pederaści – zwłaszcza ci ostatni – uważają, że antidotum na powszechną niewierność panującą w relacjach homoseksualnych jest formalizacja związków. Badania jednak są nieubłagane. Statystyki pokazują, że legalizacja związków partnerskich, czy „małżeństw” tej samej płci, nie uchroni pary homoseksualnej przed niewiernością.

W książce zatytułowanej „Sex in America: A Definitive Survey”, jej autorzy: Michael, Gagnon, Laumann i Kolata przytaczają wyniki badań nt. wierności pederastów żyjących w związkach. W badaniu wzięli udział wyłącznie mężczyźni, pozostający w związkach od roku do trzydziestu siedmiu lat.

Okazuje się, że wszystkie pary (100 proc.) doświadczyły niewierności w związku w ciągu pierwszych pięciu lat. Pederaści, którzy pozostawali ze sobą przez okres dziesięciu lat, byli w stanie tyle ze sobą wytrzymać, tylko wskutek zaakceptowania niewierności w ich związku. Ponad 85 proc. „homo-małżeństw” poinformowało, że ich największym problemem pozostaje kwestia zewnętrznych relacji.

Z danych Gay / Lesbian Consumer Online Census wynika, że tylko 29 proc. pederastów i lesbijek było w stanie pozostawać w związku dłużej niż 7 lat.

Na podstawie ankiety przeprowadzonej dla magazynu „Parade” stwierdzono, że nawet partnerzy bardzo „zaangażowani” w związki homoseksualne nie są w stanie poradzić sobie z niewiernością.

Z badania Western Sexuality: Practice and Precept in Past and Present Times, M. Pollacka wynika, że jedynie niewielka liczba związków homoseksualnych jest w stanie przetrwać dłużej niż dwa lata. Wielu pederastów informowało, że miało setki partnerów seksualnych – pisze Pollack. – Nawet w tych związkach homoseksualnych, w których partnerzy uważają się za „zaangażowanych” w związek, to pojęcie „zaangażowania” jest zupełnie inaczej pojmowane przed pederastów niż partnerów z heteroseksualnych małżeństw – dodaje.

Źródło: http://www.examiner.com, AS.
http://www.pch24.pl/

Jedna odpowiedź do “Homoseksualista zawsze… zdradza”

 1. Pokręć said

  Ładna ilustracja. Pierwszy raz widzę na zdjęciu takiego, co mnie nie odrzuca już samym widokiem swoim… Normalnie takie artykuły ilustruje się kadrami z parad równości, od jakich można dostać tylko wymiotów.

Sorry, the comment form is closed at this time.