Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Homopropaganda nie popłaca

Posted by Marucha w dniu 2012-07-26 (Czwartek)

Amerykańska firma J.C. Penney (JCP) ponosi konsekwencje agresywnego promowania układów homoseksualnych. Akcje tego koncernu w zaledwie sześć miesięcy straciły ponad połowę swojej wartości – wszystko dzięki gigantycznej akcji Związku Amerykańskich Rodzin (AFA) oraz Milion Mamuś (One Million Moms), które wezwały do bojkotowania JCP za napastliwą kampanię antyrodzinną.

Z najnowszego ratingu agencji Standard & Poor,s wynika, że pomiędzy lutym a lipcem 2012 roku wartość akcji J.C. Penney zmniejszyła się o ponad 50 procent. Jak ocenia agencja, wkrótce papiery wartościowe tego koncernu mogą osiągnąć status „śmieciowych”.

Jak odnotowuje S&P, największe spadki cen akcji przypadały na miesiące, w których JCP coraz intensywniej angażowała się w promowanie układów homoseksualnych. W lutym, kiedy spółka mianowała na stanowisko swojego rzecznika prasowego Ellen DeGeneres, znaną prezenterkę telewizyjną, lesbijkę oraz działaczkę na rzecz homoseksualistów, wartość akcji wynosiła 41,32 USD. Kiedy w maju firma wypuściła na rynek katalog swoich produktów reklamowanych przez dwie „mamusie”, cena jej walorów spadła do 35 dolarów. Jeszcze większy spadek kursów akcji, bo aż o 10 dolarów, koncern zanotował w czerwcu, kiedy opublikowano podobny folder, tym razem z dwoma „tatusiami”.

Dziś akcje JCP kosztują 20 USD, a ich wartość cały czas spada. Bardzo intensywne zaangażowanie się w promocję związków jednopłciowych jest wynikiem nie tylko zatrudnienia DeGeneres. Taką politykę stosuje bowiem nowy dyrektor firmy Ron Johnson. Porzucił on starą strategię J.C. Penney, która polegała na wspieraniu wartości rodzinnych i wysokich standardów moralnych na rzecz zaangażowania się w politycznie poprawne kampanie i nachalną promocję układów jednopłciowych.

Związek Amerykańskich Rodzin od początku ostrzegał Johnsona, że „rodziny są kręgosłupem istnienia Penny´s”. Jeśli więc koncern zamierzają wspierać układy homoseksualne, to „rodziny po prostu pójdą gdzie indziej”. Takie ostrzeżenia jednak nie wystarczyły. Do oficjalnego bojkotu tuż po nominacji DeGeneres wezwało związane z AFA One Million Moms. Sytuacja jeszcze się zaostrzyła po wypuszczeniu na rynek reklamówki-katalogu prezentującego dwóch mężczyzn bawiących się z dwojgiem dzieci i podpisem sugerującym, że taki układ jest równorzędny z małżeństwem, a nawet lepszy. Wówczas Milion Mamuś napisało, że JCP kontynuuje swoją drogę „promocji grzechu” i poradziło swoim zwolennikom, aby odsyłali do nadawcy katalogi, które trafią do ich skrzynek z dopiskiem: „Odmowa przyjęcia!”. Jednocześnie zaapelowano o zamknięcie swoich kont lojalnościowych w sieci tych sklepów oraz złożenie oficjalnych skarg na ręce kierownika lokalnego oddziału. „Nasza wytrwałość opłaci się. Musimy pozostać czujni i stać na straży wartości biblijnych i prawdy” – napisało z kolei AFA na swojej stronie internetowej.

JCP nie zamierza zmieniać swojej polityki, deklaruje, że zamierza kontynuować swoją „prorównościową kampanię” poprzez skandaliczne reklamy. Ale z powodu spadku wartości akcji i wartości koncernu akcjonariusze mogą zmusić zarząd do zmiany strategii marketingowej.

Łukasz Sianożęcki
http://naszdziennik.pl/

Przedsiębiorstwo J.C. Penney zajmuje się dostarczaniem różnego sprzętu i urządzeń dla całych rodzin, biżuterii, odzieży, obuwia, mebli, oświetlenia, materiałów dekoracyjnych itd. – admin.

Komentarzy 8 do “Homopropaganda nie popłaca”

 1. Pokręć said

  Odbytowców nic nie przekona do zmiany postępowania, ale odcięcie ich sponsorów od dopływu ich bóstwa (pieniędzy), spowodowanie, że będzie ono czczone coraz mniej (akcję będą tanieć) – może odnieść skutek. Tak, jak psa uczy się moresu kijem, tak wyznawców religii kursu giełdowego – uwaleniem po kieszeni. No, chyba, że gotowi są oddać życie za „wartości” odbytowo – spermiane. Straszno i śmieszno.

 2. Zerohero said

  Panowie z wielkiego biznesu mają czasem wrażenie, że mogą wszystko a tu taka siurpryza :).

 3. Sowa said

  I to jest to, co mi się podoba w Amerykanach.

 4. Sowa said

  P.S. Teraz czas na nasze podwórko:

 5. Ewaryst Nawyrost said

  A co u nas?Po tym jak sejm „nie zechciał” zalegalizowac ” związków ” partnerskich rozpoczeło sie maglowanie mózgów na wszystkich mozliwych długosciach i szerokosciach fal .W radio skarzyl sie jakiś postępak ,ze na granicy nie wpuszczono Tajlandczyka z ” żona” na warunkach jakie mają normalne pary.W TV dwa ramole na szkle napaćkane mamrotaly coś o nietolerancji.Upasiony jak wieprz Kalisz grzmial z sejmowej ambony .Wracając do ramoli.Pomrukiwały o rzekomej dobroci prywatyzacji sanatoriow argumentując zwapniałymi mózgami,ze państwo wcale nie będzie lepiej urządzać kąpieli od prywaciarza.

 6. Izabela said

  Apeluję jednak o nieużywanie epitetów w stosunku do osób o skłonnościach homoseksualnych. Wystarczy, że oni określają swoją tożsamość przez pryzmat seksualności, my powinniśmy widzieć w nich przede wszystkim ludzi. Zmanipulowanych, pogubionych, ale wciąż ludzi! Zresztą jest to oficjalne stanowisko KK.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Pedał jest pedałem, a nie żadnym „zagubionym” czy „zmanipulowanym” człowiekiem. Mam dla nich ZERO litości – za podłość, za łgarstwa, za nienawiść do zwykłych ludzi, do rodzin – a zwłaszcza do katolików i Kościoła.

 8. Izabela said

  A gdzie nauka o nie potępianiu człowieka, tylko jego czynów? Polecam lekturę katechizmu, by nie sprzedawać innym swoich opinii jako katolickie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: