Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żyd przyznaje, że “holocaust” jest oszustwem i elementem wojny psychologicznej

Posted by Marucha w dniu 2012-08-07 (Wtorek)

Źródło:
http://johnfriendsblog.blogspot.com/2012/07/jew-admits-holocaust-is-fraud-and-psyop.html

Carolyn Yeager zamieściła naprawdę ciekawe wyjątki ze swego artykułu “On the Roads of Truth: Searching for Warwick Hester” autorstwa Klausa Schwensena, opublikowanego w najnowszej edycji „Inconvenient History”, w którym amerykański żyd przyznaje, że domniemany “Holocaust” sześciu milionów żydów w Europie z rąk Hitlera i NSDAP podczas II WŚ jest totalnym oszustwem. Carolyn pisze:

“Zdumiewające wyznanie ze strony amerykańskiego żyda, psychologa, znaleźć można w artykule z letniego wydania (2012) periodyka „Inconvenient History Journal”. Schwensen mówi o jakimś “Warwicku Hesterze”, który (w latach 50-tych) napisał „krytycznie na temat liczby 6 milionów i o rozmiarach żydowskiej ofiary w czymś, co odtąd wryło się w historię pod nazwą – Holocaust.’”Jest on zatytułowany “On The Roads of Truth: Searching for Warwick Hester”, a autorem jest Klaus Schwensen.

Schwensen opowiada o jakimś “Warwicku Hesterze”, który (w latach 50-tych) napisał “krytycznie o liczbie 6 milionów i całej żydowskiej hekatombie ofiar w czymś, co odtad znane jest jako ”holocaust”.

“Warwick Hester” oblicza światową populację żydowską w okresie 1933 r. oraz około 1950 r., na 3 miliony, co jest oczywiście liczbą stojącą w rażącej sprzeczności wobec 6 milionów zamordowanych rzekomo przez nazistów. W związku z tym, opowiada on następującą historię:

Ostatnio podczas rozmowy z osobą pochodzenia żydowskiego, którą bardzo cenię, zwróciłem uwagę na dysproporcję (członków żydowskiej populacji). Zapytałem go, czy on sam wierzy szczerze w to, że naziści zabili 6 milionów ludzi. Odpowiedział: „Naturalnie, że nie. Oni nie mieliby na to ani czasu ani środków. To, co na pewno mieli – to zamiar zrobienia tego. Tutaj zaczyna się oczywiście polityka (tzn. psychologia propagandy). Stosując rozumowanie na temat zamiaru, możesz wtedy dojść do wykazania jakiejś liczby. Uważaliśmy, że 6 milionów to nie nadto wiele, aby wydawało się dopuszczalne, ale to wystarczało, aby ludzkość trzęsła się przez cały wiek. Taką szansę dał nam Hitler, a my zrobiliśmy całą resztę, aby to miało dobry efekt”.

Powiedziałem, że on powinien brać pod uwagę, że kłamstwo polityczne takie, jak to, w świetle konsekwentnych badań, samo się zdemaskuje i obróci się w efekcie przeciw temu, kto to wymyslił. Lecz ten żyd, psycholog, zaprzeczył temu. To (propaganda) wniknęło tak głęboko w podświadomość mas, że to łgarstwo nigdy nie zostanie obalone. Człowiek ogólnie biorąc jest zupełnie bezkrytycznty. To, co zostaje zakorzenione w podświadomości, nawet u osobnika posiadającego zdrowy rozsądek, prawie nigdy nie może zostać wyrzucone z tej sfery psychiki. Jako dowód, zacytował fakt, że już obecnie [1954!], po relatywnie krótkiej kampanii propagandowej, to zagadnienie nie wymaga dalszej pogłębionej dyskusji. „Nie mamy z tym problemu, gdyż stworzyliśmy historyczny fakt, który teraz jest w podręcznikach szkolnych do historii, tak jak daty bitew”.

Więc mamy tu niezły “pasztecik”, technika Wielkiego Łgarstwa oraz psychologicznej manipulacji połączonej z eksploatacją użyta przez międzynarodowe żydostwo po to, aby forsować swą rasistowską agendę światowej dominacji i podległości, co opisuje i przyznaje sam żyd. Przypomina mi się doskonałe podsumowanie całej tej taktyki żydowskiej przez Hitlera, która celuje w „bezkrytyczność” mas (w tym i żydów), grając na ich psyche i emocjach.

“Ale to przylgnęło do żydów tak mocno, wraz z ich niezmierzoną zdolnością do czynienia fałszów, oraz ich walczących towarzyszy, Marksistów, aby składać odpowiedzialność za upadek dokładnie na człowieka, który sam przed sobą okazał wolę i energię nadludzką w swych wysiłkach powstrzymania katastrofy, jaką przewidział, aby uchronić naród przed nadejściem godziny jego zupełnego rozpadu i hańby. Przez złożenie odpowiedzialności za przegranie wojny na barki Ludendorffa, oni odebrali broń prawa moralnego z rąk jedynego przeciwnika dość niebezpiecznego, który mógł odnieść sukces w zaprowadzeniu zdrajców przed oblicze Ojca Sprawiedliwości. A wszystko to brało się z zasady, jaka zresztą jest dość prawdziwa w swej istocie, że w wielkim kłamstwie jest zawsze pewna siła wiarygodności; z racji tego, że szerokie masy narodu zawsze są łatwiejsze do skorumpowania w głębszej warstwie swej natury emocjonalnej niż możnaby to osiągnąć środkami świadomymi albo dobrowolnie; w ten sposób w prymitywnym uproszczeniu takich umysłów, są one gotowe znacznie szybciej popaść w sidła wielkiego kłamstwa niż małego kłamstewka, gdyż częściej one same stosują małe kłamstewka w małych sprawach, lecz poczułyby się nieswojo, gdyby miały zanegować fałszerstwu na wielką skalę.

Nigdy nie wpadnie im do głowy fabrykowanie kolosalnych łgarstw, a przez to, że nigdy nie uwierzyliby, że inni mogliby mieć tyle bezczelności, aby wypaczać prawdę w tak niesłychany i haniebny sposób. Nawet jeśli istnieją fakty, jakie dowodzą tego łgarstwa, a zatem mogłyby wnieść światło prawdy w ich umysły, oni nadal będą wątpić i wahać się i wciąż myśleć będą, że może istnieć jakieś inne wyjaśnienie. Bowiem nadmuchane bezczelne kłamstwo zawsze zostawia ślady za sobą, nawet po tym, jak zostanie przygwożdżone prawdą, jest to fakt znany wszystkim ekspertom od kłamania na całym świecie oraz wszelkiej maści konspiratorom zbierającym się w imieniu sztuki kłamania. Ci ludzie wiedzą nawet zbyt dobrze, jak używać fałszerstwa dla osiągania najbardziej zasadniczych celów.

Od niepamiętnych czasów żydzi jednak wiedzieli lepiej od innych, jak prawidłowo wykorzystywać fałsz i kalumnie. Czyż całe ich jestestwo nie jest zbudowane na jednym wielkim kłamstwie, mianowicie, że są religijną społecznością, podczas gdy w istocie są rasą? I co to za rasa! Jeden z największych myślicieli, jakich wydała na świat ludzkość, określił żydow na wszystkie czasy etykietą, jaka do głębi jest odzwierciedleniem prawdy. On (Schopenhauer) nazwał żyda “Wielkim Mistrzem wszelkiego kłamstwa”. Ci, którzy nie zdają sobie sprawy, jak wygląda prawda oraz nie pojmują tego określenia, albo wierzyć mu nie chcą, nigdy nie będą zdolni użyczyć swej dłoni w wysiłku dowiedzenia prawdy”.

Adolf Hitler, cytat z Mein Kampf (str. 184-185) – tłum. z j.ang. – przypis tłum.

Również niedawno ogłoszono, że 80 tysięcy kolejnych „ocalałych z holocaustu” otrzyma rekompensaty od rządu niemieckiego, w sumie 300 mln $:

“Niemcy zgodziły się na wypłatę odszkodowań dla dodatkowych 80.000. żydów, co urzędnicy Konferencji ds Roszczeń opisują jako historyczny przełom. Umowę zawarto po negocjacjach między urzędnikami niemieckimi i reprezentantami Konferencji ds Roszczeń, i będzie ona skutkować wypłatą dodatkowych odszkodowań na sumę w przybliżeniu 300 mln $. Większość środków trafi do ofiar nazistowskich z byłych republik Związku Sowieckiego, które nigdy wcześniej nie spełniały warunków uzyskania rent lub odszkodowań ze strony państwa niemieckiego.

„To już ostatnia grupa osób, które nigdy nie dostały żadnych odszkodowań”, powiedział Greg Schneider, wiceprezes Konferencji ds Roszczeń dla gazety JTA w rozmowie telefonicznej z Waszyngtonu, gdzie odbywały się te negocjacje.

„Dla ludzi, którzy tyle wycierpieli podczas Shoah, przyznanie się Niemiec jest bardzo ważne. Aby mogło do tego dojść, musiała zaistnieć 60 lat temu pierwsza umowa o odszkodowaniach, a to że zaspokojenie uzyska 80.000. ludzi jest wielkim świętem” powiedział. „Dla osoby ocalałej teraz w tak podeszłym wieku, ostateczne przyznanie się ze strony Niemiec jest niezwykle ważne”.

Słowa nie są w stanie opisać w jak zacofanym i niesprawiedliwym świecie obecnie żyjemy. Żydowscy ocaleńcy z “holocaustu” na całym świecie (chwila, myślałem jednak, że Niemcy próbowali pozabijać wszystkich żydów? A więc dlaczego jest tylu ocaleńców?) otrzymali niewypowiedziane miliony dolarów od tych ludzi, którzy doświadczyli prawdziwego holocaustu podczas IIWŚ: od Niemców.

W świecie sprawiedliwym, to żydzi musieliby zapłacić odszkodowania dla świata innowierców za wszystkie wojny, śmierć, zniszczenie, ludobojstwo i inne okrucieństwa i psychologiczne manipulacje, jakimi nas prześladowali. Plutokratyczni żydowscy kapitaliści, bankierzy, podżegacze wojenni i bandyci żerujący na ludzkim nieszczęściu, magnaci mediów i w ogóle wszelkiej maści oszuści w tym świecie zostaliby natychmiast aresztowani, pozbawieni swych majątków i zesłani do Guantanamo Bay na przesłuchania, skutecznie i na stałe odizolowani od społeczeństwa, i nigdy nie pozwolonoby im więcej zajmować stanowisk dających wpływ na sprawy nie-żydowskiego świata. Ale pewnego dnia…

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Komentarzy 17 do “Żyd przyznaje, że “holocaust” jest oszustwem i elementem wojny psychologicznej”

 1. Wandaluzja said

  Przypominam, że NAJLEPSZE dane do Holokaustu mieli Szwajcarzy a Niemcy mieli dane SZCZEGÓŁOWE, gdyż Niemcy nikogo nie zabili bez Zarejestrowania. Takj dane szwajcarskie jak niemieckie mówiły o zamordowaniu 300 tysiący Żydów, w tym stu tysięcy w wyniku PORACHUNKÓW MIĘDZY ŻYDAMI, do czego Komisariat Żydostwa Rzeszy dopuszczał ze względu na przywilej Samorządowości. Prezes gminy żydowskiej w Łodzi, Czerniakow, przekazał Niemcom spisy komunistów, za co Himmler podziękował mu osobiście, toteż mówi się, że gdyby przeżył, to byłby sądzony jak zbrodniarz niemiecki. W Jędrzejowie nie zginął ani jeden Żyd, gdyż NIE BYŁO TAM LISTY KOMUNISTYCZNEJ.
  Sprawa ta nabrała jednak zupełnie innego wymiaru, gdy Holokaust stał się narzędziem imperializmu sowieckiego.

 2. RomanK said

  To wredne zrodlo „Inconvenient History Journal”.rewizjinistyczne i wsciekle proniemieckie, ktore dokonuje niwezwyklych wybibusow, zeby wybielic niemieckie zbrodnie…
  W sumie nawet nei zdziwilo mnie..ze do tego zrodlas odsyla stop syjonzmowi…gratuluje:-)))..
  Moze dla rownowago zamiescic ten artyko; tez..jako ciekawe zrodlo”prawdy”historycznej??? z tego samego OHJ….tfu…
  http://www.revblog.codoh.com/2012/05/the-suppressed-history-of-crimes-committed-on-german-soldiers-in-wwii-the-last-part

 3. RomanK said

  Ciekawe statystyki podaja Butz i Sannig w swoje starej juz : The dissolution of East Ruropean Jewry

  http://www.amazon.com/The-Dissolution-Eastern-European-Jewry/dp/0939484110
  \ Najciekawszym spostrzezenbiem dokonanym rzez Sanninga bylo ze Zudfzi podaja straty dwukrotni ewiksze niz dostalo sie Zydow pod okupacje niemiecka….
  Szczegolnie zwraca uwage fakt nie ruszenia calych spolecznosci zydowskich- jak np w Czerniowcach nie ruszono nikogo…

 4. konfuzjusz said

  300 milionow podzielic przez 80 tys w pamieci, to teoretycznie daje 37 i pol tysiaca na ryj, przepraszam na twarz.
  Moj Ojciec siedzial w niewoli przez piec lat i dostal zdaje sie ze dwiescie czterdziesci deemow, czyli wtenczas mniej niz dwiescie zielonych.
  Chyba zmienie nazwisko i proweniencje.

 5. żyrafa said

  [Żydzi]otrzymali niewypowiedziane miliony dolarów od tych ludzi, którzy doświadczyli prawdziwego holocaustu podczas IIWŚ: od Niemców.

  Litości! Kolejny germanofilski tekst. To, że Żydzi są oszustami, nie zmazuje zbrodni, jakie popełnili podczas DWS na Słowiańszczyźnie (kilkadziesiąt milionów wymordowanej ludności cywilnej i zgliszcza; III Rzesza była przede wszystkim państwem antysłowiańskim, a nie antysemickim). Większość anglosaskich artykułów walczących z holokitem ma niestety w podtekście nie szukanie prawdy, tylko wybielenie Niemców, a wybielenie Niemców nie jest dla nas korzystne, bo skoro Niemcy – jak to jest w zacytowanym fragmencie – „doświadczyli prawdziwego holokaustu” i są ofiarami, to dlaczego zabrano im taki kawał terytorium po wojnie i czy przypadkiem – gwoli sprawiedliwości – nie należało by im to terytorium zwrócić? 😦

 6. żyrafa said

  „To, że Żydzi są oszustami, nie zmazuje zbrodni, jakie popełnili podczas DWS na Słowiańszczyźnie…”
  Poprawka, miałem napisać: „To, że Żydzi są oszustami, nie zmazuje zbrodni, jakie Niemcy popełnili podczas DWS na Słowiańszczyźnie…

 7. żyrafa said

 8. wi42 said

  Re 7 – cd.

  Dobrze UDOKUMENTOWANY holocaust ok. 2,8 mln w ciagu kilku miesiecy i lacznie do 5 mln. jencow radzieckich. Nikt o tym nie wspomina. NIKT.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_crimes_against_Soviet_POWs

 9. albtps said

  Mój niemiecki przyjaciel podsyła mi niekiedy linki do artykułów w Inconvenient History Journal. Ostatni na temat „…uciążliwego obowiązku utrzymania praworządności na terenach wschodniej Europy zajętych przez okupanta niemieckiego, zgodnie z umowami z Hagi.” Była na tych terenach „niezwykła liczba bandytów.”

  O/T: Czy ktoś z blogowiczów wie, co to była za fucha: „Oberst Nachrichtenfuhrer” — coś z wywiadem wojskowym? Guglowanie bez rezultatów. Dzięki.

 10. WW said

  To już ukazało się w internecie lata temu w j. angielskim. Nie tak dawno ukazało się w Polskiej home page też w języku angielskim (narracja) ale z polskim tekstem, być może także w Gajówce.
  Przypominam URL:

  http://gazetawarszawska.com/2012/07/24/wywiad-rabin-abe-finkelstein-o-zydowskiej-kontroli-swiata-cz-1/

  Żeby usłyszeć audio w j. angielskim trzeba zejść do drugiego zdjęcia i uruchomić audio.

 11. ak said

  WW

  ten wywiad to lipa,gdzie indziej ten caly finkstain nazywa sie cohen, gdzies w gajowce ktos juz dawal linka

 12. Wandaluzja said

  Największym szmelcownikiem była Żydówka berlińska, która wydała Gestapo kiluset Żydów biorąc za każdego dolę. Wszystkich jednak NIE ZDĄŻYŁA, bo po zdobyciu Berlina przez Armię Czerwoną po ulicach szwędało się kilka tysięcy z Gwazdami Dawida (bez pasiaków). To jednak nic wobec Czerniakowa w Łodzi, który wysłał na śmierć kilka tysięcy.
  Na wigilię wkroczenia Armii Czerwonej baronówna węgierska urządziła w swym zamku w Burglandzie Przyjęcie dla hitlerowskiej elity Wiednia. Gdy goście sobie popili to zaprowadziła do salonu Myśliwskiego i UZBROIŁA, po czym Towarzystwo zajęło stanowiska strzelckie na krużgankach a na dziedziniec wpędzono Żydów z pobliskiego Obozu Pracy – no i zaczęło się pijackie polowanie w stylu Augusta III.
  Gdy rano do zamku weszli czerwonoarmiści to służba zdązyła znieść trupu do krypty, ale Komenda ACz przeprowadziła śledztwo, które opublikowała prasa kijowska.
  Na podstawie tego prokuratura ukraińska żadała wydania Baronówny i jej komapnów, ale zachodnie władze okupacyjne słyszeć o tym nie chciały. Kroki prawne przeciw Baronównie podjęto dopiero po jej śmierci 10 lat temu, a wcześniej bylo to NIIEMOŻLIWE, gdyż by oświadczyła, że realiowała Antikomunistischbefehl – czym wybronił się w Norymberdze amerykański protektor Hitlera baron Schroeder, generał SS, który chlubil się IZRAELSKIM rodowodem.

 13. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 14. RomanK said

  Pan Akbpts…poszuka pan tu:

  http://www.axishistory.com/index.php?id=2054

 15. lukaszkaminzki said

  Naprawdę interesujące zaznania. Dzięki za ten post.

 16. Kronikarz said

  Kiedyz wreszcie Polacy opamietaja sie, by tych gansterow pogonic ?!

 17. albtps said

  Re: 14 RomanK:

  Wygląda, że to łączność. Mojego niemieckiego przyjaciela dziadek był generałem tej formacji — pod Stalingradem, a później w Norwegii. Spod Stalingradu wysłano go do Hitlera (znał dobrze jego adiutanta), aby przekonał go o konieczności odwrotu „na z góry upatrzone pozycje.” Uniknął w ten sposób niewoli sovieckiej.

  Przyjaciel natomiast jest człowiekiem dobrze zorientowanym w realiach drugiej wojny, ale te jego (nieczęste, ale jednak) linki do tego Inconvenient History Journal trochę zastanawiają. Poleciłem mu „Bloodlands” Snydera, aby miał przeciwwagę do Inconvenient HJ. Podobno czyta.

  Dzięki za link. Bardzo ciekawa strona.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: