Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  MatkaPolka o Pancerny kontratakuje
  MatkaPolka o Pancerny kontratakuje
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  MatkaPolka o Pancerny kontratakuje
  jasiek z toronto o Z miłości do Żydów
  Delphi o Wolne tematy (64 – …
  Delphi o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Rafal Cz. o Stosunki Polska-Rosja – narodo…
  Sarmata o Stosunki Polska-Rosja – narodo…
  jasiek z toronto o Czas wprowadzić pełne równoupr…
  Sceptyk o Mrożek wszystko przewidział
  maasteer o Big Pharma wydaje rocznie 20 m…
  Krzysztof M o Amerykańscy koksowicze
  Krzysztof M o Czas wprowadzić pełne równoupr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 500 obserwujących.

AIDS? Wina “homofobów”

Posted by Marucha w dniu 2012-08-08 (Środa)

Homofobia – oto według “Lanceta” ukryta przyczyna 18-krotnie częstszej zapadalności homoseksualistów na AIDS.

Nawet lobby homoseksualne nie wymyśliłoby tezy, z którą wystąpiło prestiżowe pismo medyczne “Lancet”. Mimo niezbitych dowodów na to, że osoby żyjące w układach jednopłciowych zapadają na AIDS z powodu ryzykownych zachowań seksualnych i częstej zmiany partnerów, periodyk twierdzi, że w istocie za podwyższoną zachorowalność odpowiada jakoby homofobia. Chodzi o propagandowy konstrukt, według którego nieschodzący z ekranów telewizorów homoseksualiści poddawani są w społeczeństwie nieustannym prześladowaniom. “Lancet” nawołuje do zaprzestania tego rodzaju dyskryminacji.

1 grudnia to Światowy Dzień AIDS. Kiedy wypadają światowe dni syfilisu, rzeżączki i grzybicy penisa – nie wiemy.

W cyklu artykułów pt. “HIV u mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami” pismo analizuje rozmaite przyczyny pandemii tego wirusa wśród homoseksualistów, punktując biologiczne, behawioralne i strukturalne ryzyko, na jakie narażone są osoby angażujące się w tego typu kontakty płciowe.

Po raz pierwszy analizy te zaprezentowano na sympozjum poświęconym AIDS w Waszyngtonie, ich autorem jest prof. Chris Beyer. Portal LifeSiteNews podaje szereg przykładów, które pokazują, że wnioski wyciągane przez Beyera są wewnętrznie sprzeczne. Choć badacz ogłasza, że głównym podłożem zachorowań na AIDS wśród homoseksualistów jest homofobia, to jednak przytoczone przez niego fakty pokazują, że to ich zachowanie jest przyczyną zachorowalności. Z danych przedstawionych przez Beyera wynika, że homoseksualiści są aż 18 razy bardziej narażeni na zainfekowanie HIV niż ogół społeczeństwa. Ponadto badacz przypomina, że w tej grupie także znacznie częściej występują choroby weneryczne, przypadki nadużywania narkotyków lub leków oraz inne szkodliwe czynniki. Homoseksualiści częściej popadają również w depresję.

Wytropić homofoba

W ostatnich latach nieznacznie udało się zmniejszyć liczbę zakażeń HIV, w szczególności w krajach rozwijających się. Jednak istnieje kohorta, w której ilość infekcji stale wzrasta. Beyer mówi wprost – to grupa mężczyzn, którzy decydują się na obcowanie płciowe z innymi mężczyznami. Powołując się na te dane, “Lancet” stwierdza, że ryzyko zakażenia HIV podczas stosunku jednopłciowego wynosi 1,4 procent. To, że odsetek ten jest tak wysoki, wynika zarówno z charakteru współżycia, jak też faktu, że obie strony są w równym stopniu narażone na zakażenie. Sytuację pogarsza rozwiązły tryb życia i częste zmiany partnerów charakterystyczne dla tej grupy. “Te trzy czynniki powodują wzrost prędkości i efektywności, z jaką HIV rozprzestrzenia się wśród homoseksualistów” – czytamy w medycznym periodyku.

Serię rzetelnych artykułów naukowych podsumowuje jednak nietypowy, niemedyczny esej poświęcony tzw. homofobii. Jego autorzy stwierdzają, że to właśnie owo sztucznie kreowane zjawisko jest rzekomo kluczowym czynnikiem pandemii HIV, zwłaszcza wśród homoseksualistów czarnoskórych. Podczas gdy we wcześniejszych rozprawach naukowcy prezentują, w jaki sposób ograniczenia prawne mogą utrudniać dostęp do informacji dotyczących HIV czy też do opieki zdrowotnej, to w podsumowaniu brak danych, które uzasadniałyby tezę o rzekomej winie homofobii za rozprzestrzenianie się HIV. Mimo to miejsce dla tej tezy znalazło się na łamach “Lanceta”. Znaleźli się nawet ludzie z tytułami naukowymi, którzy nie zawahali się pod nią podpisać, stwierdzając, że to prawo, kultura, dominująca w społeczeństwie “hegemoniczna męskość”, a przede wszystkim tradycja religijna są winne, że młodzi mężczyźni setkami umierają na AIDS. Tak oto ideologia wzięła górę nad faktami.

Łukasz Sianożęcki

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście to co prezentuje pseudonaukowe środowisko – wspierające lobby homoseksualne, a często będące elitarną częścią tego środowiska – jest po prostu żałosne i śmieszne. Nikt też z tego naukawego środowiska nie próbuje nawet zadać podstawowych pytań, a tym bardziej rzeczowo odpowiedzieć na te pytania i ustosunkować się do ogromu tajemniczych manipulacji dokonywanych wokół tematu tzw. choroby AIDS.
Polecamy obszerne opracowanie na ten temat ukazujące zakłamanie tzw. AIDS:
Raport o AIDS – Tomasz Gabiś

Za: http://www.naszdziennik.pl

Komentarze 4 to “AIDS? Wina “homofobów””

 1. niereligijna said

  1 grudnia to Światowy Dzień AIDS.
  ta „choroba” to jeden wielki farmaceutyczny szwindel, wymyslili ja i „lecza”.
  a ludzie nie umieraja na Aids czy Hiv, tylko umieraja po zazywaniu tych trujacych specyfikow ktore potocznie sa nazwane lekarstwami.
  Aids to ogromny biznes…..maja co swietowac, bo zarabiaja miliardy.
  Jeden z moich kotow zostal zdiagnozowany przez veta, ze ma kociego hiv-a, bylo to dwa lata temu, kot sie kompletnie tym nie przejal, nikt go tez nie leczy, wiec jest w super formie

  Zauwazylam, ze generalnie wieksza smiertelnosc jest w grupie ludzi ktorzy chodza do lekarzy, a ci co unikaja lekarzy zyja w zdrowiu i znacznie dluzej.

 2. zagrypiona said

  @1 Dokladnie tak. Podobnie ma sie z onkologia i psychiatria. Wyimaginowane choroby (albo ewentualnie naginanie istniejacych objawow do diagnozy ze nowotwor, by kilent sie nie kapnal ze go wrabiaja), a po podaniu leku stan pacjenta sie pogarsza. I nikt nie widzi powiazania jednego z drugim. Wszyscy ida na rzez i jeszcze blagaja o trucizne ktora niby ma leczyc.

  Natomiast co do artykulu. To… Zakladajac ze istnieje cos takiego jak homofobia, to… W jaki sposob wplywa ona na zakazenie? Czy taki hipotetyczny homofob zmusza biednego homoseksualiste do podejmowania ryzykownych zachowan i zmiany partnerow. Bo nie rozumiem? Czy ci naukowcy naprawde tak malo zarabiaja ze musza na zlecenie az tak sie k**wic i pisac takie brednie?

  Za niedlugo to cala tematyka aids, raka, czy w ogole dzisiejszej medycyny urosnie do rangi jakiejs nowej religii jak 6milionow i h. Zreszta juz tak jest ze jak cos powiesz typowemu obywatelowi ze aids to sciema to patrzy na ciebie jak na czubka. A za niepoddanie sie zabiegom, ;leczeniu’ bedzie przymusowa paka i przymusowa ‚kuracja’.

 3. ad said

  AIDS -naukowe oszustwo. http://www.youtube.com/watch?v=lwYHUTkaUsw

 4. Uważajcie w szpitalach! Lekarze potrafią doszukiwać się w banalnych objawach chorób, których leczenie jest dla szpitala OPŁACALNE! I te „choroby” starają się leczyć!

Sorry, the comment form is closed at this time.