Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Francja: tłum imigrantów spalił szkołę i przedszkole

Posted by Marucha w dniu 2012-08-17 (Piątek)

Społeczeństwo francuskie zbiera kolejne „owoce” polityki multi-kulti i bezgranicznej tolerancji dla imigranckich mniejszości-większości.

Agresywny tłum złożony z około setki imigrantów wszczął zamieszki w mieście Amiens na północy kraju. Ofiarami bezmyślnej tłuszczy stały się samochody, pojemniki na śmieci, a później także miejscowa szkoła, przedszkole oraz młodzieżowe centrum sportowe, które zostały niemal doszczętnie zdemolowane i spalone. Z tłumu padły również strzały w kierunku policji.

Jak podaje Le Figaro, agresywna tłuszcza dokonała szkód wstępnie wycenionych na ponad milion euro.

Służbom przez kilka godzin nie udawało się uspokoić tłumu imigrantów, a w trakcie starć uszczerbku na zdrowiu doznało dwudziestu policjantów. Dzielnym stróżom prawa czy to z powodu własnego nieudacznictwa, czy też z powodu obaw o późniejsze oskarżenia o rasizm, nie powiodło się złapanie choćby jednego wandala.

Były komunista i zwolennik Mao Zedonga, prezydent Francji Francois Hollande, pokwapił się w tej sytuacji wydać zdawkowe oświadczenie, jakoby władze dokładały wszelkich starań, aby ustanowić w mieście porządek i powstrzymać łamanie prawa.

Do Amiens z pokazową wizytą udał się szef francuskiego MSW, Manuel Valls. Celem wizyty ministra ma być „mobilizacja sił do walki z przemocą” [Aha, znowu walka z jakąś bezosobową „przemocą”, zamiast z chuliganerią – admin]. Hollande z kolei obiecał przy okazji przeznaczyć (rzecz jasna z budżetu) dodatkowe środki dla żandarmerii i policji.

Imigranci i władza, żyjący w zaskakująco składnej symbiozie, bawią się za pieniądze (głównie białych) podatników nadzwyczaj dobrze. Agresywny tłum nie znający europejskich norm i zwyczajów dał upust swojej dzikiej naturze, co z kolei daje władzy kolejny pretekst do dozbrojenia reżimowych służb z budżetu; przedszkole, szkoła i centrum młodzieżowe zostaną również odbudowane i wyremontowane z pieniędzy redystrybuowanych przez fiskusa.

Co więcej, jakiekolwiek reperkusje wobec wandali (sąd, więzienie lub deportacja) również zostaną sfinansowane z pieniędzy podatników. Przeciętny francuski obywatel o europejskich korzeniach staje się więc w starciu z reżimiem i jego azjatyckimi i afrykańskimi maskotkami wręcz potrójnym przegranym, finansując samemu odbudowę zniszczeń, dając szalejącym imigrantom socjal i ewentualnie ciepłą celę, a władzy kolejne środki mające na celu inwigilację i ograniczenie wolności pod płaszczykiem „dofinansowania służb celem zapewnienia bezpieczeństwa”.

Na podstawie: newsru.com
.

Komentarzy 17 to “Francja: tłum imigrantów spalił szkołę i przedszkole”

 1. albtps said

  Kilka razy pouczono mnie w Gajówce o „podejrzanych źródłach” finansowania organizacji Stop Islamizacji (tu wpisz nazwę kraju) lub EDL (English Defence League). Nie wierzę w to. W zagrożeniu, hoi polloi potrafią się sami zorganizować. Jeden z moich ulubionych pisarzy, Niemiec Arno Schmidt (1914-1979) napisał (w Dark Mirrors), że sq..ny odziedziczyły ten cały świat. I pozwoliły na islamski zalew chrześcijańskiej Europy. Czym to się skończy? Bowiem Europejczycy, przyparci do muru… Proszę sobie dopowiedzieć.

 2. p.e.1984 said

  Chybione wyobrażenia profesury KUL o naturze multikulturalizmu i jego propagatorach (http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/13/chybione-wyobrazenia-profesury-kul-o-naturze-multikulturalizmu-i-jego-propagatorach/)
  Multikulti metodą destrukcji państwa narodowego (http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/22/multikulti/)

 3. Boryna said

  Ciemnota brukselskich debili zgubi Europę. Przykład Kosowa, Afryki POłudniowej, i dewastacje miast zachodnich to mało? Idiotów brukselskich trzeba wyrzucić do krajów arabskich i wtedy zakute łby przejrzą. Nie wolno poddawać się władzy debili, którzy nie potrafią odróżniać ślimaka od ryby, bo zapłacą za to wszyscy.

 4. Bogdanovic said

  ale przeciez Islamizacja europy ma swoje cele ktorymi glownie sa zniszczenie kultury Europejsko-Chrzescijanskiej.

 5. NC said

  RE #3.
  Panie/Pani Boryna – wygląda na to, że nie dotarło do Pana/Pani jaki jest cel bruksleskiej polityki multi-kulti. Nie ma „brukselskich debili” – to bardzo sprawni ludzie, którzy świetnie wiedzą, co i po co robią. Wyrzucenie „zakutych łbów” do krajów arabskich, by „przejrzały” dowodzi Pańskiej naiwności. Czas, aby Pan/Pani przejrzał/a. Na początek proszę zaznajomić się na przykład z zawartością linka z Postu # 2 powyżej.

 6. RomanK said

  Nie wierze…nie wierze w duperele typu…nie znaja europejskiej kultury:-))) co to zreszta za kooltura..doopa , fura i komora:-))))
  Divide et Impera…dzielic….dzielic, sklocac….za wszelka cene.,.,…muzulmanow z chrzecijanami, muzulmanow szyitow z sunni, chrzeciajan katolikow z protestantami, katolikow z prawoslawnymi….divide…..divide…..et……. IMPERA!!!!!!

  A glupim radosc i spekulacje z nie z tej ziemi:-))) emmm pstremmm bzdremmmm my przedmurze i podogonie kurze..na cholere durniom szkoly..spalic…wszystkie razem ztym co w nich ucza!!!!!!.
  Jak w Jugoslawii,,rzucono kosci….i durnie- jak psy rzucili siem zeby obezrec co tam wisialo….i skonczylo sie- jak widac…..
  Najwidoczniei za malo widac….trzeba pokazac blizej…..KWGlupia Mac!!!!

 7. marta1 said

  ciekawy artykul
  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/the-occult-symbolism-of-the-2012-olympics-opening-and-closing-ceremonies/

 8. osoba prywatna said

  Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu!
  http://www.zbawienie.com/wojna.htm

 9. wet3 said

  To jest otwarta wojna przeciw kulturze lacinskiej i chrzescijanstwu! Kto tego nie widzi, ten jest albo slepy, albo glupi.
  PS – Wlasnie w jankeskiej TV stanowczo orzekli, ze to Putin osobiscie zarzadzil wyrok na dziwki z Pussy Riot, ktore dostaly dwa lata (tak malo!!!) pierdla. Osobiscie zastosowalbym do nich prawo
  Singapuru – pbliczna chloste na gole tylki.

 10. Rysio said

  Eeeeeeee tam!

  Najpierw policzcie synagogi, a dopiero potem meczety.

 11. Rysio said

  Czyżby ta agresywna tłuszcza nie chciała aby ich dzieciom prano mózgi w żydowskich szkołach, żydowskim programem nauczania?

  🙂

 12. Rysio said

  Jakby szkoły były płatne to nikt by ich nie palił.

  G*** prawda. Hołota nie pyta, czy szkoła jest państwowa, czy prywatna, płatna czy bezpłatna, kto w niej uczy i kto się w niej uczy. Hołota pali i demoluje. – admin

 13. RomanK said

  Tam panie Rysiu juz prali mozgi w szkolach w latach 60tych…ale jak prali…mialem porownanie ..to w PRL byl konserwatyzm i klerykalizm:-)))
  A to …. to spiewali z przejsciem i z lzami w oczach…:-=))) ochotniczo masowo bez zganiania- jak w PRL….Majbardziej mnie dziwilo, ze tam gdzie mieszkalem to Poludniu w Dep. Voucluse to prawie wszycy wlascicile winnic, szefowie cooperatyw, merowie, komendanci policji…dosc jak na tamte czasy….bogaci ludzie. wszyscy byli komunistami…. tylko biedniejsci byli Gaulistami i pokazywanymi palcami…. jak Rene Jacques Costeau mechanik na stacji Renault..i zolnierz DeGaulle’a…..Narodowcami:-)))))
  A co…puscmy sobie…niech sie pluja”=___

  Juz wtedy sprowadzali Maroquanes… LIbianes, …ci chodzili z nami do szkoly. niesmiali, przestraszeni…obcy,,mowiacy do siebie po cichutki do ucha po arabsku…jesli placki z humusem, ogorki.,.i rosli..az wyrosli…teraz to juz ich wnuki…… i sa u siebie:-))))
  BO ziemia nei jest twoja ,,mowi PAN..tys tylko dzierzawca a dni twoje policzone….no i policzyli dni.. i koncza liczyc ostatnie dni….
  nastepni w kolejce… do liczenia…… 1,3//////1,1////1,0o/////- 0.9…..0.8////////

 14. Zerohero said

  Re 1 Do albtps – Pana Opornego Na Argumenty.

  Po pierwsze. Bo to nie islamiści rządzą w Europie i kierują napływem emigracji.

  Po drugie. Jest wiele wypowiedzi prominentnych Żydów nt. zysków z dywersyfikacji rasowej USA i Europy.

  Po trzecie. EDL i podobnych parchów już dawno rozszyfrowały organizacje nacjonalistyczne krajów Europy. Nie jest to trudne. Panowie z EDL chodzą na demonstracje z izraelskimi flagami. To nie jest kwestia wiary ale faktów. Głupka udajesz?

  Po czwarte, chodzi o zachowanie kultury europejskiej. Europejczyk powinien tak samo krzywo patrzeć na napływ murzynów – wyznawców voodoo jak muzułmanów. A wy ciagle: ISLAM, ISLAM. I nic na temat przyczyn emigracji, samej idei multikulti. Ani nic o samej Europie…

 15. Rysio said

  re 13. Pan RomanK – jak zwykle, pisząc, używa bardzo dużo skrótów myślowych – i moja biedna Rysiowa głowa pęka w szwach.

  😦

  😉

 16. Rysio said

  re 14. „……………Po pierwsze. Bo to nie islamiści rządzą w Europie i kierują napływem emigracji…………….”

  Ja tam się zapytam wprost:

  Kto wpuszcza, w tach olbrzymich ilościach, imigrantów islamiskich do Francji zarządzanej przez parchów?

  Arabowie czy żydzi?

 17. olagordon said

  czego to nie wymyślą. . .

  The woman who wants to abolish sex: Genetics expert urges us to embrace a future of virgin births (for women AND men) in which sex and marriage are redundant
  Kobieta która chce zlikwidować seks: genetyk naciska byśmy przyjęli przyszłośc o dziewiczych urodzeniach (dla kobiet i mężczyzn), w których seks i małżeństwo są zbyteczne
  http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2190065/The-woman-wants-abolish-sex-Genetics-expert-urges-embrace-future-virgin-births-women-AND-men-sex-marriage-redundant.html#ixzz23uwVYDFP
  A N Wilson – 17.08.2012 tłumaczenie Ola Gordon
  Ptaszki to robią, nawet wykształcone pchły to robią. . . piękna piosenka Cole Portera „Let’s Do It, Let’s Fall In Love” [Zróbmy to, zakochajmy się], wymienia wiele gatunków, które łączą się w pary: ‚nawet pekińczyki w [hotelu] Ritz to robią!’
  Pekińczyki nie są w tym osamotnione: 99,9% wyższych gatunków zwierząt rozmnaża się płciowo. Gatunki zdolne do rozmnażania się bez kontaktu samca z samicą stanowią wyraźną mniejszość. Jaszczurki o biczowatym ogonie (aspidoscelis tesselata) i niektóre rekiny-młoty tak robią. A raczej tego nie robią. Ale do tej pory nikt nie napisał piosenki o nich i ich samotnych wysiłkach seksualnych.
  Ale genetyczka z londyńskiego Imperial College, Aarathi Prasad, próbuje robić co może. Nie tylko napisała celebrę o tych ekscentrycznych stworzeniach, które mogą rozmnażać się same bez kontaktu płciowego, ale kontrowersyjnie twierdzi, że rozmnażanie bez seksu stanie się także sposobem w przyszłości dla ludzi.
  Pokolenie temu, dzieci z probówki były science fiction: teraz akceptujemy te rzeczy jako rzeczywistość. W ten sam sposób, sugeruje Prasad, będziemy patrzeć na przyszłość, kiedy dzieci będą mogły się rodzić bez żadnych dawców spermy, nie mówiąc o kontakcie seksualnym. Przyszłość jest bezseksowa.
  Ponieważ jej zdjęcia promujące książkę pokazują piękną kobietę z odsłoniętymi ramionami [pod linkiem] pozującą kokietująco do kamery, niektórzy czytelnicy mogą myśleć, że Aarathi Prasad trochę się z nimi drażni.
  Ale jej książka, „Like a Virgin” [Jak dziewica] bada bardzo poważny temat, który zajmuje zachodnie liberalne myślenie. I jest to – że to my, istoty ludzkie, kontrolujemy nasz los, i w życiu nie ma nic świętego ani specjalnego.
  Jest tak dlatego, że żyjemy w świeci w którym nauka oznacza, że możemy manipulować wszyskim – nawet procesem rozmnażania. Rzeczywiście główną zasadą jej opowieści jest to, że dziewicze urodzenia są teraz prawie w zasięgu ręki nauki. Czy faktycznie Prasad jest poważna?
  I kiedy widzi jak opadaja nam szczęki, przypomina nam byśmy nie mieli uprzedzeń. I pyta: jeśli mogą to robić kobiety, to dlaczego nie mężczyźni?
  W Australii już wyprodukowano pierwszą sztuczną macicę – plastykowy zbiornik specjalnie zaprojektowany tak by utrzymał płyny i bakterie występujące w prawdziwej macicy. Wprawdzie stworzeniami powstałymi w niej są szare rekiny-pielęgniarki – to, tam dokąd prowadzą rekiny, mogą pójść ludzie.
  Według Prasad, pewnego dnia będzie technicznie możliwe by człowiek mógł rozwijać dziecko w jednej z tych sztucznych ‚macic,’ bez współpracy żadnego partnera płci żeńskiej.
  Prasad mówi, że nauka już wymyśliła sztuczną spermę. I taka sperma już wyprodukowała potomstwo. Jak daleko jesteśmy od wymyślenia sztucznego jajeczka?
  Do chwili obecnej syntetyczną spermę ograniczono do japońskiej myszy laboratoryjnej, w wyniku czego urodziła się w 2004 roku mysz nazwana Kaguya.
  Kaguya poczęła się w ten sposób, że tak zmodyfikowano genetyczną zawartość jajeczka pobranego od młodej myszy by wyglądała jak sperma, i ją użyto do zapłodnienia dojrzałego jajeczka innej myszy.
  Miała szczęście, że przeżyła 371 sztucznie zapłodnionych jajeczek. Ale sprawa polega na tym, że nauka zadba o to, by udoskonalono technikę, i była możliwa do wykorzystania przez człowieka.
  Książka Prasad omawia wszelkiego rodzaju dziwne przypadki, które sugerują, iż dziewiczy poród może nie wychodzić poza granice nauki, kiedy rozwijają się nowe techniki.
  Mówi o przypadkach kiedy pewna narośl w jajnikach symuluje cechy płodu. Czytamy o dziwacznych ‚jajnikowych teratomas’ (guzy rosnące na niezapłodnionych komórkach jajeczek), w których mogą się rozwijać humanoidalne cechy takie jak zęby i włosy.
  Jedno takie zniekształcenie / niedorozwój odkryto wewnątrz młodej Japonki-dziewicy w 2003 roku, miało podobne do lalki ciało z okiem posiadającym rzęsy.
  Chodzi o to, że mając większe zrozumienie procesów stojących za tymi dziwacznymi przypadkami, możemy nauczyć się rozmnażać bez pomocy partnera. Prasad ostrzega, że takie badania mogą być konieczne. Niepłodność na świecie wzrasta, jak twierdzi – co oznacza, że zwykłe metody reprodukcji gatunku ludzkiego mogą być nawet zagrożone w perspektywie długoterminowej.
  Ostrzega, że chromosom Y – szczep DNA który pomaga tworzyć płeć męską każdego gatunku – ‚pędzi ewolucyjną drogą w kierunku wymarcia’. Badania pokazują, ze zawarta w nim informacja genetyczna z czasem się rozpada.
  I jeśli tak jest, jeśli chromosom Y naprawdę wymiera, to czy nie znaczy to, że rasa ludzka powoli umiera – jeśli naukowcy nie opracują sztucznej metody reprodukcji dla gatunku ludzkiego?
  I czy nie jest jasne, że gdyby tak się stało, gatunek ludzki zaakceptuje pomysł Prasad na dziewicze rodzenie?
  Nie jest dobre by mężczyzna był sam: Prasad mówi, że powinnismy nauczyć się jak rozmnażać się bez udziału partnera. Tak jak wielu naukowców, uważa, iż w imię postępu powinniśmy odrzucić dawne tabu i tradycje. Chce byśmy odrzucili wszelkie uprzedzenia o płci, różnicach między płciami, rozmnażaniu i płodach, i pozwolili nauce rozwijać się tak jak chce.
  ‚Dlaczego mężczyzna nie może być matką?’ – pyta. ‚Dlaczego tak bardzo dbamy o to co oznacza bycie ‚matką’, a nie ‚rodzicem’? ‚Według rozsądnych szacunków, w najbliższej przyszłości podbijemy tyranię macicy. Pozostaje sprawa czy możemy podbić także tyranię ludzkich uprzedzeń’.
  Oczywiście ona jest kontrowersyjna żeby sprzedać swoją książkę. Ale Prasad nie jest neutralnym naukowcem: prowadzi totalnie liberalną kampanię na rzecz prowadzenia badań nad ludzką embriologią i zapładnianiem, posuniętych tak daleko jak tylko możliwe.
  W jej wizji świata, tylko ramole będą pytać dlaczego każdy – starsze kobiety, mężczyźni, jak chcesz to nazwać – nie powinni być w ciąży jeśli mają taką zachciankę.
  Jest wspaniałym naukowcem, nie znam się na jej pracy. Ale największym problemem dla tej planety nie jest lekki spadek rozrodczości na zachodzie. Każdy wolontariusz pomagający w trzecim świecie powie, że jest ogromny problem przeludnienia, szczególnie w tych częściach świata, które nie mogą same się wyżywić.
  W Afryce subsaharyjskiej, problemem nie jest to, że kilka egoistycznych starszych pań czy gejów nie mogą mieć dzieci. Problemem jest to, że dzieci, których już urodziła się wielka liczba nie mają co jeść. Książka Prasad daje bardzo mocny przykład tego, jak naukowcy mogą ignorować to co jest oślepiająco oczywiste, starając się prać nam mózgi.
  Nie ulega wątpliwości, że są tacy, którzy lubią kontemplować odważny nowy świat, w którym brudny biznes relacji między płciami będzie zlikwidowany. Oni prawdopodobnie cieszą się z pomysłu w przyszłości, kiedy ludzie będą kreowani ze sztucznej spermy; przyszłości gdzie z 371 zapłodnionych jajeczek wybierze się jedno, a pozostałe wyrzuci.
  Jeśli mamy uwierzyć Prasad, taka koncepcja nie należy już do obszaru fantazji, a wręcz przeciwnie, jest już tuż za rogiem. Dla niej i myślących jak ona, nie trzeba mówić, że nauka daje nam wybór, a wybór jest zawsze dobrą rzeczą, ale czy naprawdę?
  Czy faktycznie mielibyśmy lepszy świat gdybyśmy mogli wybierać nasze dzieci w sposób w jaki wybieramy zwierzątko domowe? Czy nie jest zdrowsze i bardziej przygodowe by przyjąć to co przychodzi?
  Czy nie jest jakoś przerażające – niemal nazistowskie – w pomyśle próbowania stworzenia sobie idealnego dziecka, które nie odziedziczy po wujku niestrawności, po cioci słabych zębów, a po teściu dziwacznych kolan? Czy próba zrobienia z dzieci produktu projektanckiego usunie każdą przygodę urodzenia się?
  A czy nie ma czegoś złowrogiego i pozbawionego radości w koncepcji zrobienia tego solo?
  W starej opowieści o rajskim ogrodzie Pan Bóg mówi „nie jest dobrze by mężczyzna był sam”. Nowoczesna nauka nie zgadza się z tym. Uważa, że nie ma w tym nic złego.
  Pokolenie temu obserwowaliśmy po raz pierwszy rozpadające się w wielkiej liczbie rodziny i rozpad małżeństw. Niemal każdy obserwator społeczeństwa zgadza się, że było to tragiczne, szczególnie w mniej uprzywilejowanych dzielnicach naszych miast, gdzie brak struktury rodzinnej jest głównym powodem przestępstw, zmian psychologicznych i zachowań antyspołecznych.
  To co wydaje się być badaniem naukowym faktycznie jest traktatem politycznym, mówiącym iż możemy dać sobie radę bez społeczeństwa patriarchalnego, zdominowanego przez mężczyzn, poradzić sobie bez ojca, bez rodziny, bez żadnych struktur, które kształtowały ludzki los.
  Podtytuł jej książki jest „How Science Is Redesigning The Rules Of Sex” [Jak nauka przeprojektowuje zasady płci/seksu]. Według mnie ta książka nie tak bardzo przeprojektowuje zasady płci, jak sugeruje to, że seks jaki znamy powinien zostać zniesiony.
  Stanowi to dobry przykład czegoś udającego, że jest dziełem nauki, a w rzeczywistości czymś tak pełnym uprzedzeń jak tekst religijny, i tak subiektywnym jak wariacki traktat.
  Autorka jest zdolnym genetykiem, nie znam się na tym. Ale bardzo wątpię czy istoty ludzkie kiedykolwiek będą mogły się rozmnażać bez wymagającego czasu spotkania samca i samicy. Ale nawet jeśli ma rację, jak nudne byłoby życie bez wzajemnego przyciągania się płci, trudności, radości i frustracji w relacjach rodzinnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.