Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  bryś o Turbina wkracza na scenę
  J o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Carlos o Położyć kres patologii
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  ! o Grzech śmiertelny: hałas
  ! o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  Andzia o Żydowska kloaka przetacza się…
  Ale dlaczego? o Żydowska kloaka przetacza się…
  kontra o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Śmierć za wiarę

Posted by Marucha w dniu 2012-08-23 (Czwartek)

Nadesłał p. PiotrX – kolejny przyczynek do często stawianego przez lemingów pytania: „ale co homoseksualiści ci przeszkadzają?”

W ciągu dwudziestu wieków istnienia Kościoła miliony męczenników zapłaciło krwią za wierność nauce Chrystusa. Ginęli na arenach rzymskich amfiteatrów i w kazamatach najrozmaitszych więzień, w dzikich ostępach dżungli i w obozach koncentracyjnych, z rąk funkcjonariuszy państwowych i sfanatyzowanego motłochu, na wszystkich niemal kontynentach. Czasem śmierć dopadała ich w – zdawałoby się – „spokojnych czasach”, w zaciszu własnego domu, albo zakładu pracy, z ręki kogoś znajomego…

*                *              *

– To największa tragedia, jaką można sobie wyobrazić! – mówi Mary Coleman, starsza wiekiem mieszkanka Chicago. Wciąż jeszcze trudno jej uwierzyć w niedawną zbrodnię. Jej sąsiadka i przyjaciółka, Mary Stachowicz, głęboko wierząca katoliczka polskiego pochodzenia, zginęła z rąk 19-letniego homoseksualisty Nicholasa Guitierreza.

Mary Stachowicz, matka czworga dzieci, pracowała w chicagowskim zakładzie pogrzebowym, nad którym mieściło się mieszkanie Guitierreza. Kiedy poznała problemy chłopaka, zaczęła namawiać go do porzucenia dewiacji.

– Była bardzo oddaną katoliczką, dlatego nie widziała w Kościele miejsca dla gejów – wspomina jej siostra, Alicja.

– Swoim cichym, łagodnym głosem mówiła mu, że seks z mężczyznami oddala go od Boga. Że Bóg nie pochwala takiego postępowania – dodają przyjaciele Mary.

13 listopada 2002 roku, podczas kolejnej dyskusji z panią Stachowicz, Nicholas Guitierrez wpadł w szał. Bił i kopał kobietę, dusił ją. Wcisnął jej głowę w plastikowy worek, potem chwycił za nóż, zadając kilkanaście ciosów.

– Tak bardzo przypominała mi matkę… – zeznał potem w śledztwie. Pani Guitierrez również próbowała nakłonić syna do zerwania z homoseksualizmem.

*                *              *

Choć w dzisiejszym, osobliwym świecie za nazwanie homoseksualizmu zboczeniem i dewiacją grozi człowiekowi proces sądowy i utrata pracy (vide przypadek polskiego ministra zdrowia, zwolnionego ze stanowiska w 1991 r.), rzecznicy „tolerancji” wobec „kochających inaczej” nie mogą zanegować szokujących faktów, wprawiających ogół w najwyższe zaniepokojenie. Środowiska gejowskie, wiecznie użalające się na brak akceptacji ze strony otoczenia, z lubością wyliczające stale (najczęściej urojone) krzywdy, jakich doznawać mają „odmieńcy”, w istocie są prawdziwą wylęgarnią szczególnego rodzaju zbrodni.

Dość powiedzieć, że w Stanach Zjednoczonych, gdzie homoseksualiści i biseksualiści stanowią 2-3 % mężczyzn (i dwukrotnie mniej kobiet), odpowiadają oni za 7 % gwałtów na osobach dorosłych i aż za 25-40 % gwałtów na dzieciach. Z ich szeregów rekrutuje się 44 % seryjnych morderców. W „rankingu” tamtejszych dewiantów seksualnych homoseksualiści zajmują pierwsze sześć miejsc pod względem liczby zamordowanych (każdy ma na sumieniu od 25 do 37 ofiar -zabitych, zgwałconych przed lub po śmierci, często również pożartych).

To geje z USA odpowiadają w głównej mierze za rozprzestrzenienie się AIDS, zwanego „dżumą XX wieku”, za setki tysięcy ofiar, często zarażanych umyślnie. Gejowski “styl życia” polegający na obcowaniu z dziesiątkami czy setkami “partnerów” sprawił, że choroba rozprzestrzeniała się jak pożar.

*                *              *

Kościół potępia stosunki homoseksualne, choć wyciąga też pomocną dłoń do ludzi, pragnących zerwać z tą przywarą. Jest prawdą, że u pewnej liczby osób skłonności homoseksualne są wadą wrodzoną, z którą muszą zmagać się jak z każdą ułomnością, czy kalectwem.

Z drugiej jednak strony, aż 84 % amerykańskich „odmieńców” przynajmniej raz w życiu zmieniła swą orientację seksualną (60 % – dwa razy, zaś 13 % – aż pięć razy!). Potwierdza to tezę znaną medykom już w starożytności, iż homoseksualizm jest w większości przypadków wynikiem nawyków środowiskowych. Już Arystoteles określał go mianem „stanu chorobliwego wynikającego z przyzwyczajenia”.

Ludzie pragnący zerwać z ową przypadłością nie angażują się przy tym w działalność krzykliwych „homo-lobby”, w odrażające manifestacje „dumy gejowskiej”, nie mordują wreszcie bliźnich dla zaspokojenia swych żądz.

*                *              *

Brutalna zbrodnia na Mary Stachowicz zaszokowała opinię publiczną. Środowiska homoseksualistów podniosły natychmiast wrzawę, iż rozgłos wokół zapowiadanego procesu mordercy to przejaw „nietolerancji” i „homofobii”, i że faktycznym powodem tragedii był „religijny fanatyzm” ofiary (innymi słowy – że zamordowana była sama sobie winna…).

Mary Stachowicz, amerykańska katoliczka, zapłaciła życiem za krzewienie zasad chrześcijańskiej moralności. Rodzina i znajomi nie chcą pogodzić się z jej nagłym odejściem. Przyjaciółka Mary, pani Coleman, mówi płacząc:

– To tak, jakby ktoś strzelił nam wszystkim prosto w serce!

Andrzej Solak – 2003 r
“Wzrastanie” kwiecień 2003

Komentarzy 18 do “Śmierć za wiarę”

 1. Rez said

  Szkoda tylko, że KK ma niewiele wspólnego z Bogiem.

 2. Cisza w internecie said

  masada — 2012-08-23 10:03:36:
  Zmarł o. Tadeusz Kiersztyn
  (22.08.2012)

  Wczoraj, w krakowskim szpitalu im. Narutowicza, zmarł o. Tadeusz Kiersztyn. Miał lat 67.
  O. Tadeusz uległ wypadkowi samochodowemu. Po przewiezieniu do szpitala został zaopatrzony świętymi sakramentami, ale obrażenia były tak duże, że zmarł.
  Polecajmy naszego byłego współbrata (w 1999 roku podpisał dymisję) Miłosierdziu Bożemu.
  Jakub Kołacz SJ

 3. marta1 said

  tutaj z koleji reakcje Zydow na „lynch” ,jaki Izraelska mlodziez przprowadzila na mlodym arabskim chlopcu , na placu pelnym setek ludzi.
  http://worldnews.nbcnews.com/_news/2012/08/21/13395615-israelis-fret-over-lynching-of-palestinian?lite

 4. jowram said

  ks. Tadeusz Kiersztyn, Szczyglice, dnia 9 czerwca 2007 r.

  Chciałbym pokrótce przedstawić dramat mego życia poświęconego dziełu Intronizacji Jezusa Króla w naszym Narodzie. Od kilkunastu lat władze duchowne zmuszały mnie, bym zaparł się Jezusa Króla i bym wraz z narodem Izraelskim wybrał Barabasza, tak jak to uczyniły one na fali soborowych przemian.

  Gdy sztandaru Jezusa Króla Polski mimo wszelkich gróźb, kar i nacisków nie chciałem wypuścić z dłoni, postawiono mnie, tak jak ongiś górników z „Wujka”, przed plutonem „egzekucyjnym”, którym dowodził sam kard. Stanisław Dziwisz, i nie strzelano do mnie z broni palnej, lecz popełniono na mnie mord moralny przy użyciu broni, znanej dobrze siłom ciemności. Zanim opiszę te smutne wydarzenia, by były one zrozumiałe, krótko przedstawię historię mego życia, umieszczając w niej linki do najważniejszych dokumentów.

 5. 777 said

  Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje. Możliwe, że i ta śmierć jest za wiarę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

  http://www.monitor-polski.pl/ksiadz-tadeusz-kiersztyn-nie-zyje/

 6. Ad. 2

  „O. Tadeusz uległ wypadkowi samochodowemu.”

  – Wypadek? Na pewno wypadek? Filip Adwent też miał wypadek.

 7. AlexSailor said

  Ad. 6
  Nie ma przypadków ani wypadków, są tylko znaki.

 8. Ad. 7

  „Nie ma przypadków ani wypadków, są tylko znaki.”

  – Znaki? Droga do wolności jest znaczona takimi „znakami”. To znaczy trupami.

 9. Hmmm, rozumiem więc, że jeżeli bojownicy z IRA czy ETA to przede wszystkim katolicy, to i katolicy odpowiadają za europejski terroryzm, tak?

 10. aga said

  http://pl.gloria.tv/?media=323186

 11. aga said

  Chwała i cześć Jezusowi Królowi Polski!

  Z ogromnym bólem zawiadamiamy o śmierci ks. Tadeusza Kiersztyna, która nastąpiła w dniu 22 sierpnia 2012 r., w święto Maryi Królowej, w godzinie Miłosierdzia Bożego.

  Ks. Tadeusz uległ nieszczęśliwemu wypadkowi samochodowemu w okolicach Krakowa. Współpasażerem była p. Anna Kuraś, której stan zdrowia jest dobry.

  Choć nie rozumiemy tego, co się wydarzyło, ufamy Bogu do końca, jak nas tego uczył całe życie ks. Tadeusz.

  Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie,
  a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen

  Dla wszystkich zainteresowanych

  Informacje na temat uroczystości pogrzebowych ks. Tadeusza zamieścimy na naszej stronie, gdy zostaną ustalone wszelkie dotyczące ich, a niezbędne szczegóły.
  Ks. Tadeusz Kiersztyn urodził się 15 grudnia 1945 roku w Pogorzanach – Szczyrzycu. Dzieciństwo i młodość spędził w Rabce. 17 sierpnia 1971 roku wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, rozpoczynając nowicjat w Starej Wsi koło Brzozowa.W latach 1973-75 studiował filozofię w Krakowie, a w 1975-78 teologię w Warszawie.

  Lata 1978-80 to czas studiów na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie, gdzie uzyskał licencjat z teologii duchowości.
  24 czerwca 1979 roku przyjął święcenia kapłańskie z rąk papieża Jana Pawła II w Rzymie.
  W latach 1980-84 był prefektem kleryków w kolegium jezuickim w Krakowie. Przez wiele lat posługiwał jako oddany duszpasterz i kapelan Wspólnot „Wiary i Światła”. Po odbyciu rocznej probacji zakonnej w roku 1986 roku został mianowany Krajowym Sekretarzem Apostolstwa Modlitwy. W latach 1993-98 dodatkowo pełnił funkcję redaktora naczelnego „Posłańca Serca Jezusowego”. W 1989 roku złożył ostatnie śluby zakonne, zostając profesem Towarzystwa Jezusowego.

  W 1987 roku założył Ośrodek Formacyjno-Rekolekcyjny w Szczyglicach pod Krakowem, będąc jednocześnie twórcą i opiekunem duchowym mieszkającej tam Wspólnoty św. Klaudiusza la Colombiere. Był inicjatorem powstania i jednym z fundatorów Fundacji Serca Jezusa.
  W 1996 roku jego staraniem został otwarty proces kanonizacyjny S.B. Rozalii Celakówny, w którym Powodem była Fundacja Serca Jezusa. Ks. Tadeusz aktywnie uczestniczył w jego pracach, będąc równocześnie członkiem komisji teologicznej. Zainspirowany misją S.B. Rozalii Celakówny, podjął starania na rzecz Intronizacji Jezusa Króla Polski.

  W 1998 roku poprosił o dymisję z Towarzystwa Jezusowego, którą przyjął w 1999 roku. Po odejściu z zakonu zamieszkał w Ośrodku w Szczyglicach, posługując na rzecz Wspólnoty św. Klaudiusza, całą energię poświęcając na propagowanie i rozwijanie Dzieła Intronizacji i kultu Jezusa Króla Polski. W tym celu z jego inspiracji w roku 2003 powstało Stowarzyszenie „Róża” skupiające przyjaciół Rozalii Celakówny.

  Ks. Tadeusz Kiersztyn był autorem licznych opracowań, w których wyjaśniał istotę Intronizacji Jezusa Króla Polski. Do najważniejszych należą: „Ostatnia walka” oraz „Siedmiodniowe Nabożeństwo Intronizacyjne”. Kontynuował tę działalność, publikując broszurki z serii „Czas…”. Ostatnią pozycją jest „Droga do chwały. Przekazuje w niej treści duchowe, którymi sam żył i które zaleca swoim duchowym dzieciom.

  Wspomnienia, kondolencje, świadectwa…

  Wszelkie wspomnienia, kondolejcje czy świadectwa związane z ks. Tadeuszem Kiersztynem można przesyłać na adres e-mailowy: wspomnienia@intronizacja.pl . Będziemy je systematycznie umieszczać na stronie internetowej.

  http://www.intronizacja.pl/

 12. aga said

  Wraz z książką ś.p. ks.T.Kiersztyna „Zatrute źródło masonerii”była dostarczana płyta z filmem „Imperium zła” o żydomasonerii,gdzie m.in.ujawniono nowa tożsamość i adres zabójcy ks. Popiełuszki -piotrowskiego vel pietrzaka .Czy to może być klucz do tej naglej ,podejrzanej tragicznej śmierci?

  1: http://vimeo.com/42002942
  2: http://vimeo.com/42004877
  3: http://vimeo.com/42504050
  4: http://vimeo.com/42506564

 13. Brat Dioskur said

  test

 14. Brat Dioskur said

  re1,Rez
  „Szkoda” to jest jak krowa nas…a do studni,kapisz?
  Jezeli zas nie urosles to zaskarz Philip Morrisa do sadu.

 15. Brat Dioskur said

  Rozbuchanie pedalstwa i to na wzystkich frontach to wynik przyzwolenia na publiczne demonstrowanie przez nich swoich zboczen.Zreszta jest to celowa polityka jak na zachodzie forsowana przez nielicznych a przyjmowana przez masy jako prawda objawiona.Panoszenie sie pedalstwa kojarzy sie wiec nieodparcie z coraz bezczelniejszymi wystapieniami …RASistow! Tak ,tak ,chodzi mi o niedobitki folksdojczostwa ze Slaska ,ktore zapomniano przepuscic przez Lambinowice i owoce tego niedopatrzenia dzisiaj zbieramy.
  Po miesiacu nieobecnosci widze ,ze brakuje tu kilku tuzow.KaRabin zapewnie jeszcze plawi sie w Morzu Martwym…
  Niewielki ,jak widze , jest na forum oddzwiek afery „Szaber Gold”,ktora fascynuje tubylcow od Tatr po Baltyk a wiem co pisze bo zjechalem caly Kraj we wszystkich mozliwych kierunkach.Leming „uswiadomiony „,a jest cos takowego utrzymuje ,ze sa luki w prawie ,ale skad sie wziely tego nie potrafi wytlumaczyc. Natomiast upiera sie ,ze sady i prokurory sa rzeczywiscie niezalezni(!?).Inny z lemingow ,ktorego probowalem cokolwiek oswiecic przerwal mi mowiac :”co mi pan tu pieprzy o polityce,ja musze splacac kredyt a nie zajmowac sie glupotami”.No i jest jeszcze jakis ratunek?

 16. JO said

  ad.14. Tak, system popierany przez Pania Age polegajacy „na poszukiwaniu tego co laczy, co wspolne” powoduje, ze ten 3 robi swoja robote a cala reszta jest jak w amoku uspienia, po prostu DURNOTY, ktora wg mnie rozsiewa Ks Natanek braniac do smierci / na zaboj JPII.

  Poszukiwalem dlugo tego co nie gra mi w tym czlowieku i stwierdzam ze wlasnie to.

  Zmarly Jezuita wydaje mi sie, ze byl inny i dlatego ZGINA pod Tirem. Ten Jezuita mowil wprost o Modernistycznych Papiezach wlacznie o JPII a x Natanek – wprost przeciwnie. Moze On dlatego jeszcze Zyje ale przekonany jestem, ze jak zrobi swoja Robote , to x Natanek bedzie umieral jak Jezuita lub lepper i zrobia z Niego Kolejnego Swietego- wzor dla Polski jak Robia z Kaczynskiego, JPII tych co prowadza masy w FALSZ

  Nie jest to moj Atak na x Natanka ale moja obserwacja. Uwazam,ze x Natanka po prostu Uzywaja UNI a on i inni sie daja Uzywac jak Pani Aga….

 17. JO said

  Cenie Bractwo za TAK, TAK NIE, NIE i wiem, ze jezeli przestana tacy byc NIe bede mial skrupulow przestac byc sympatykiem Bractwa. Wiem jednak , ze poki sa tam tacy jak Ksiadz Jan, jak Gajowy Marucha – to tak nie bedzie a przedostac sie wrogowi podstepnemu do Bractwa jest b ciezko-broni Bractwo Ortodoksyjna WIARA i wiernych co przy Bractwie Zyja.

  Ta Bractwa Postawa powoduje, ze tam nie ma Lemingow

  Postawa Ksiedza Natanka produkuje Lemingi jak Aga, b grozne Lemingi

 18. aga said

  Panie JO proszę nie podczepiać się pod zmarlego ks. Kiersztyna ,którego za jego zycia ani Pan nie popierał ani nie rozumiał.
  S.p. ks. Kiersztyn walczył za Intronizację Chrystusa króla w ślad za objawieniami prywatnymi Rozalii Celakówny i Sw. Faustyny a także postulował pierwszy o kanonizację Rozalii Celakówny…O żadnej z tych wielkich spraw nie ma Pan wiedzy,ani zrozumienia , więc proszę zostawić to w spokoju.
  A jak złę moce ,które panem targaja pozwolą na skupienie się więcej niż 30 min. w co osobiście watpię to można sobie posłuchać całej historii znajomości i przyjaźni między ks. Kiersztynem i ks. Natankiem tutaj:

  http://pl.gloria.tv/?media=325777

  To Bractwo „patriotycznie neutralne” produkuje lemingów.A nawet gorszych lemingów,bo takich ,które cos tam wiedza a wydaje im się ,że wiedzą wszystko.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: