Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 554 obserwujących.

Od Moskwy do Jerozolimy – zawsze podwójny, talmudyczny standard

Posted by Marucha w dniu 2012-08-24 (Piątek)

From Moscow to Jerusalem, Always the Talmudic Double Standard
http://revisionistreview.blogspot.com/2012/08/from-moscow-to-jerusalem-always.html
Michael Hoffman -21.08.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Żydowski dziennik Forward z 21.08:  “17 sierpnia tłum kilkudziesięciu izraelskich nastolatków – niektórzy mówią 50 – zaatakował czterech palestyńskich rówieśników w centrum Jerozolimy, był to atak, który nawet jerozolimska policja określiła jako próbę “linczu”. Judejska młodzież krzyczała “śmierć Arabom”, kiedy gonili i bili Palestyńczyków. Jedna z palestyńskich ofiar jest po reanimacji i w stanie krytycznym. Niektórzy z rzekomych sprawców zostali już aresztowani.

Kiedy rozpoczną się oskarżenia i procesy sądowe, prawdopodobnie ukaże się historia o kilku “zgniłych jabłkach”, które nie reprezentują judejskiej młodzieży jako całości. Ale ten incydent przystawia lustro do twarzy tych, którzy uważają się za część globalnego ruchu syjonistycznego.

Łatwo jest opisywać takie incydenty jako dzieło kilku radykalnych izraelskich “osadników”, którzy nie reprezentują izraelskiej społeczności czy amerykańskiej diaspory. Ale ten atak był inny. Miał miejsce na Placu Syjonu, w samym centrum Jerozolimy, gdzie każdy turysta w mieście zatrzymuje się by zjeść falafel czy obejrzeć pokazy tallitot. Według naocznych świadków, grupa 100 osób, prawdopodobnie zwykłych Izraelczyków i turystów – patrzyła biernie, nie próbując powstrzymać tego ataku. Ten atak nie był wydarzeniem jednorazowym. Nastąpił tylko kilka miesięcy po tym kiedy grupa izraelskich nastolatków wdarła się do Malha Mall – głównego centrum handlowego w centrum Jerozolimy – wykrzykując rasistowskie epitety i wybierając arabskich pracowników i klientów do bicia”.

Światowy ruch syjonistyczny ciągle skarży się na tzw. “antysemityzm” w okupowanej Palestynie. Ale wśród Izraelczyków regularnie słyszy się opis Palestyńczyków jako grupy zasługującej na potępienie za jadowity antysemityzm, jeśli ktoś zastąpi jakoś wyraz “Żyd”. Obraźliwe karykatury Palestyńczyków są pokazywane w synagogach. Powszechne są odrzucanie palestyńskiej tożsamości, i gruboskórne negowanie ich historii i popełnianie na nich okrucieństw. Ortodoksyjni rabini piszą autorytatywne książki takie jak Torat Hamelech, zawierające religijne deklaracje oparte na wzywaniu Talmudu do mordowania palestyńskich niemowląt. “Mędrzec Tory, rabin Ovadia Josef, wzywa do eksterminacji samych Palestyńczyków. Czy należy się dziwić, że jacyś judejscy młodzieńcy nienawidzą Palestyńczyków i Arabów i chcą ich bić a nawet linczować?

Żadne z tych wydarzeń nie zaskakuje jeśli weźmie się pod uwagę treść Talmudu i tekstów pomocniczych, i rodzaj rasowego kultu jakim otaczani są izraelscy “Żydzi” przez protestanckich fundamentalistów w Ameryce, i przez nowoczesny Kościół Rzymski.

Judejska wyjątkowość unieważnia te horrory. Ta wyjątkowość jest atałym punktem w kontrolowanych przez syjonistów mediach w Ameryce, Brytanii, Kanadzie, Australii i Europie. Judaistyczny Talmud jest wybielany i prezentowany opinii publicznej jako seria debat bez upoważnienia halachicznego.

Media nigdy nie upamiętniają izraelskich masakr i zbrodni wojennych przeciwko Libanowi i Palestynie – te same media, które corocznie odnotowują każdą datę wiążącą się z prześladowaniami Judejczyków podczas II wojny światowej, od powstania w getcie warszawskim do wyzwolenia Auschwitz. Tymczasem wszelka pamięć o wyzwoleniu brutalnego obozu koncentracyjnego w El Khiam [Liban] – zbudowanym pod kierownictwem i obsadzonym przez ich pełnomocników – dawno odeszła na śmietnik historii, tak jak holokaust dokonany przez Izraelczyków w Bejrucie latem 1982 roku zniknął z medialnych banków pamięci. Ataki dokonane przez rodzinę Assada w Syrii w 1982 roku ostatnio opisano jako najgorsze w regionie w tym czasie – izraelski holokaust w Bejrucie w tym samym okresie nie zasługuje na punkcik na ekranie radaru wybiórczego oburzenia. Liban został ponownie zaatakowany w pierwszej dekadzie XXI wieku, tak jak Gaza. Teraz jest to już zapomniane.

Jak można wyjaśnić tę perwersyjną amnezję? Odpowiem, że to idealnie odzwierciedla doktrynę talmudyczną, która mówi, że “Żydzi” stojąc ponad każdym innym narodem, nie mogą być sądzeni przez Gojów (poganie), i że oni są jedynymi prawdziwymi istotami ludzkimi na planecie. Napisałem dwie książki badające fakt, że ten dogmat jest rzeczywiście prawem (halacha) w ortodoksyjnym judaizmie, emanującym z Mishna i Gemara (tzn. Talmud Bavli), Rashi, Majmonidesa, the Shulchan Aruch, Mishnah Berurah, itd., do znudzenia.

Tych faktów nie można uznawać ani o nich dyskutować w konserwatywnych, liberalnych czy stojących pośrodku amerykańskich mediach. Narzędzie zastraszania, sfabrykowany “antysemityzm”, jest wykorzystywany do zatrzymania bojaźliwych dusz – od prawicowego Stowarzyszenia John Birch, do lewicowego czasopisma The Nation – od przyjmowania reklam moich książek, recencji czy krytyki. Oczywiście to nie tylko moje książki poddawane są temu notorycznemu “milczącemu traktowaniu”.

Każda inna religia, od islamu do chrześcijaństwa, jest otwarta na badania i krytykę, oprócz talmudycznego judaizmu. Wladimir Putin jest teraz postacią bardziej nikczemną w oczach zachodu za obronę świętości odbudowanej Katedry Chrystusa Odkupiciela w Moskwie [Cathedral of Christ the Savior in Moscow], niż saudyjscy szejkowie z wahabijskiego islamu, którzy nie pozwalają na otwarcie dla publiczności w ich kraju ani jednej chrześcijańskiej kaplicy. Media nie wspominają o tym, że katedra, której bronili Putin i sądy przed zbezczeszczeniem jej przez grupę rockową o nazwie tak zdegradowanej jak same jej członkinie, została zrujnowana w latach 1930 przez judejskiego komunistę, Lazara Kaganowicza, który radował się z jej ruiny, deklarując “Matka Rosja została powalona!”

Gdyby jakaś grupa “punkowa” weszła do synagogi w Niemczech, odbudowanej po zniszczeniu jej przez nazistów, a potem przedstawiła spektakl przeciwko Beniaminowi Netanyahu, z brudnym tekstem w internecie, większość tych samych “obrońców swobody wypowiedzi” teraz wrzeszczących przeciwko rosyjskiemu rządowi za represje wobec “sztuki i satyry”, będą wyć o głowy punków, którzy napadli na synagogę. Prerogatywy artysty byłyby odrzucone jako “cienka pokrywka” dla “antysemickiej mowy nienawiści”, i byliby oni wywiezieni do niemieckich więzień, jak rewizjonistyczni satyrycy i historycy byli więzieni w Niemczech kiedy bluźnili przeciwko świętej ikonie zanikającej komory gazowej w Auschwitz.

Zawsze talmudyczne podwójne standardy.

W imię demokracji, tolerancji i wolności dla wszystkich, jesteśmy rządzeni przez ducha Talmudu.

Komentarzy 20 do “Od Moskwy do Jerozolimy – zawsze podwójny, talmudyczny standard”

 1. Konfuzjusz said

  Troche na temat, a troche nie.

  Amerykanie goraczkowo publikuja starannie jak dotychczas materialy o katynskiej zbrodni, jak pisze polski Newsweek.

  http://swiat.newsweek.pl/stany-zjednoczone-opublikuja-i-udostepnia-archiwa-dot–zbrodni-katynskiej,95300,1,1.html

  Skad taka nagla szczerosc i uczciwosc historyczna. Czyzby Swiatu zaczynalo sie kopcic pod siedzeniem na wiesc o mozliwym pojednaniu Kosciolow, a co gorsza, narodow?

  Moze tak, moze nie.

 2. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 3. Konfuzjusz said

  Errata:

  Amerykanie goraczkowo publikuja starannie jak dotychczas ukrywane przed motlochem materialy o katynskiej zbrodni, jak pisze polski Newsweek.

  http://swiat.newsweek.pl/stany-zjednoczone-opublikuja-i-udostepnia-archiwa-dot–zbrodni-katynskiej,95300,1,1.html

  Skad taka nagla szczerosc i uczciwosc historyczna? Czyzby Swiatu zaczynalo sie kopcic pod siedzeniem na wiesc o mozliwym pojednaniu Kosciolow, a co gorsza, narodow?

  Moze tak, moze nie.

 4. aa said

  troche prawdy troche nie: izraelczycy to nie judejczycy-co to wogole ma byc?-sjonizm ma niewiele wspolnego z talmudem i wogole religia- sjonizm to nacjonalizm bardzej zblizoiny do narodowego socjalizmu germanskiego-powstal tez wtym samym czasie a jego tworca Nordau byl wielbicielem Hitlera. Ze wszyscy sa oglupieni przez opanowana przez prosjonistow prase to oczywiscie prawda i glowna przyczyna zla. Laczenie nacjonalizmu z religia w izraelu nie ma wielkiego sensu poniewaz 90% spoleczenstwa tu jest albo obojetne dla religi albo wogole wrogie jej ze wzgledu na postawe rabinow-urzednikow panstwowych oplacanych z kasy panstwowej i po prostu nude bijaca z tych niezrozumialych dla wspolczesnego czlowieka tekstow nie majacych zadnego zwiazku z potrzebami dzisiejszego czlowieka. Oczywiscie ze w oglupialych Niemczech czy USA dzeki bzdura w prasie wszyscy sa przekonani ze izraelczycy to jacys mityczni skonsolidowani spartanie dazacy do opanowania swiata-przecietny izraelczk to goniacy za groszem maly czlowieczek zupelnie podobny do 99% ludzi na tej zwariowanej przez pozostaly 1% kuli pedzacej ku zagladze….

 5. Greg said

  podsyłam, może się spodoba:
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/71845,wezwac-zandarmerie-wyprowadzic

 6. Zerohero said

  Re 4

  Czyżby?

  Oczywiscie ze w oglupialych Niemczech czy USA dzeki bzdura w prasie wszyscy sa przekonani ze izraelczycy to jacys mityczni skonsolidowani spartanie dazacy do opanowania swiata

  1. Nie „izraelczycy” a „Żydzi”. Formalnie nie ma czegoś takiego jak „izraelczyk”. Żydzi ukrywają ten niewygodny fakt, bo by wyszło, że nie możesz zostać Izraelczykiem nie będąc Żydem. W Izraelu są tylko Żydzi i trochę Arabów z izraelskim obywatelstwem (wyraznie zaznaczono, że drugiej kategorii).

  2. Jest odwrotnie. Żydzi dążą do opanowania świata, a kontrolowane przez nich media ten fakt starają się ukrywać i wyśmiewać jako teorię spiskową, choć bystrzejsza część populacji (30-60%) i tak potrafi go wywnioskować obserwując co się dzieje.

  przecietny izraelczk to goniacy za groszem maly czlowieczek zupelnie podobny do 99% ludzi

  3 lata powszechnej służby wojskowej, dla kobiet 2. W ramach służby znęcanie się nad Palestynczykami. Pranie mózgu już w szkole zwieńczone obowiązkową wycieczką do Oświęcimia. Te małe „człowieczki” organizują pikniki by obserwować bombardowanie arabskich miasteczek. Ponad połowa jest za eksterminacją sąsiadów. Niezły wynik. A już osadnicy na terytoriach okupwanych – to dopiero są „małe cżłowieczki”

  Laczenie nacjonalizmu z religia w izraelu nie ma wielkiego sensu poniewaz 90% spoleczenstwa tu jest albo obojetne dla religi albo wogole wrogie

  Religia żydowska i żydowski nacjonalizm to jedno. Nawet jak ktoś nie wierzy w Boga, to wierzy w Naród Wybrany. 99% populacji Izraela osiedliło się w Palestynie dopiero w XX wieku, tzn. przeciętny Izraelczyk może mieć ojca urodzonego w Izraelu, ale dziadka niekoniecznie, pradziadka raczej nie, a pra pra dziadka na pewno nie. Czemu w Palestynie a nie na Magadaskarze? Względy religijne.

 7. JO said

  Talmud = POLITYKA. Ich nie obchodza „Bogowie”, bozki, …bo to przeciez Demony, Slugusy tego kogo maja za Ojca – SZATANA.

  Uni zwalczaja Jedyna Prawde a reszte cholubia…i to tlumaczy dlaczego reszte maja w powazaniu…

 8. Art said

  Kolejna “prowokacja” – ktora jak zwykle okazuje sie zydowska sprawka.

  “Czy Netanyahu zainspirowal protest Yad Vashem?”

  Oryginal tu: http://www.atimes.com/atimes/Middle_East/NH25Ak01.html

  Autor podaje tresc napisow ktore niedawno pojawily sie na pomniku Yad Vashem. Wsrod nich byly takie jak:
  “Jesli nie istnial by Hitler syjonisci by go wymyslili”.
  “To wy syjonisci wypowiedzielisci Hitlerowi wojne w imieniu Zydow i sprowadziliscie Shoah”.
  “Syjonisci chcieli Holokatu”.

  Warto jest przeczytac akrobatyke propagandy politykow zydowskich w Usraelu celem zatuszowania tej sprawy o ktora nie zdolano oskarzyc “antysemitow”, neo-nazistyow czy Arabow, jak to zwykle ma miejsce.

  Grafiiti oskarzajace syjonistow na rowni z Hitlerem o zaglade europejskich Zydow to potencjalnie wybuchowa mieszanka zawierajaca inna opinie o II WS i powstaniu Israela jak rowniez potepienie syjonistycznych i zachodnich przywodcow wyznajacych doktryne “Dobrych Wojen” i propagandy o “Holokascie” ktore sa podstawa ich politycznego bytu i uwiarygodniania.

  Sprawcy bedacy czlonkami Neturei Karta, ktorzy nazywaja sie Zydani prawdziwej Tory, zostali aresztowani i oskarzeni o “zbrodnie nienawisci”. Wczesniej jeden z Rabinow tej grupu zostal pobity podaczas wizyty w Aushwitz, nie przez polskich antysemitow, lecz przez Zydow, wycieczkowiczow z Izraela, ale odmowil pociagniecia ich do odpowiedzalnosci sadowej.

  W Usraelu wypadek ten bedzie oczywiscie dodany do statystyki incydentow antysemityzmu.

 9. lemi58 said

  ” Nie przesadzajcie, nie kontrolujemy wszystkich telewizji, czasami któraś się nie posłucha np. BBC…” -Szewach Weiss w wywiadzie tp.

 10. JO said

  W Polsce zostali wybici Mozeisci , ci co nie chcieli zostac ZYDAMI a Polskimi Mozeistami. Ci Polsce Zydzi zostali Wybici w pien przez Syjonistow, judaistow…

 11. marta1 said

  bardzo ciekawy wywiad z bylym oficerem armii USA ,Joe Cortina.
  „IDF is the World’s Largest Terrorist Organization: Joe Cortina”
  http://www.deliberation.info/interview-with-joe-cortina/

 12. marta1 said

  „….Worth adding- is the fact that every dollar for every bullet that murders every Palestinian child is bought and paid for by American taxes! Every white phosphorous bomb that burns the flesh off little children in their own yards, every rocket, every plane that carries that rocket into the side of a school building or a hospital ambulance is a gift from my countrymen- I am ashamed to say. Even the Jew driven Caterpillar bulldozer that smashed the life out of wonderful caring young girl named Rachel Corrie was a gift of death ‘from America with hate’ for anyone who would stand up for some poor Palestinian farming family – be they Christian or Muslim.

  What hypocrisy. We claim to be a Christian Nation – yet – in the very name of Christ – two out of every ten Palestinians that we are accomplices to the murder of – are also Christians.

  Among knowledgeable intelligence people – the so called IDF – is correctly termed: ‘world’s largest institutionalized terrorist organization’. I know something of real terrorism and have had unique experience working with the heads of state of friendly foreign nations who requested my assistance and skills as an advisor on counterterrorism.

  I have observed legitimate military organizations as well as terrorist groups in other nations and the IDF fulfills the most stringent description to a terrorist. They attack and murder innocent civilians, murder public officials as well as news media personnel, attack medical facilities, bomb and destroy homes and businesses, target helpless civilians especially defenseless children and infants schools churches and mosques.

  Been there seen that – yet should I or any humanitarian attempt to share these ugly truths with my own people, the influence of the evil Israelis is such that even in our churches, the truth is banned and censured. Should your readers still believe that myth that America is a nation built on free speech, I could never tell these same truths to a school or church inside my own country….”

 13. marta1 said

  tu ciekawostka http://www.nytimes.com/2012/08/21/us/politics/after-skinny-dipping-in-israel-rep-kevin-yoder-is-rebuked.html?_r=1&emc=eta1

 14. Piotrx said

  Polecam zainteresowanym bardzo ciekawą i wartosciową książkę Michaela Hofmanna wydaną ostatnio przez ANTYK

  Hoffman Michael
  Judaizm zdemaskowany w oparciu o jego własne święte księgi. Tom 1
  http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016497-23010001__PZTA_2.html

  „Autor tej książki dowodzi, że judaizm nie jest religią Starego Testamentu czy też Boga Izraela, ale kultem bożków judaistycznych opartym na Talmudzie, Kabale i rasistowskim uwielbieniu własnego narodu. Dowodzi, że chrześcijaństwo jest jedyną religią, która wyraża starotestamentową wiarę w Jahwe, będąc kontynuacją i proroczym wypełnieniem Starego Przymierza w Ewangelii Mesjasza Izraela.

  Książka ta napisana została ku pożytkowi wszystkich, jednak ze względu na władzę sprawowaną przez zwolenników ideologii, którą demaskuje, może stać się ona przedmiotem potwarzy i prześladowań. Tym, którzy zakazaliby jej lub zniesławiali jej autora, należy zadać pytanie, jakie zadał św. Paweł Galatom: „Czy teraz stałem się waszym wrogiem przez to, że mówię wam prawdę?

  Oksymoron „judeochrześcijaństwo akceptowany jest obecnie przez wielu chrześcijan, nawet wyznających poglądy konserwatywne. Ów obrzydliwy twór przypomina miksturę alchemiczną powstałą przez połączenie dwóch wzajemnie sprzecznych składników. Niemal powszechna aprobata i popularność tego absurdalnego terminu doskonale obrazują bezdenną ignorancję historyczną naszych czasów. Ojcowie Kościoła nie znali czegoś takiego jak tradycja „judeochrześcijańska, ponieważ judaizm nie istniał przed Chrystusem. Przed Jego przyjściem istniała wiara Izraelitów, stopniowo niszczejąca, podkopywana przez szkodliwe nauki przekazywane przez faryzeuszów i saduceuszów.

  Jak można mówić, że „judaizm (religia żydowska) jest fundamentem chrześcijaństwa, jeśli według św. Pawła jest to religia oparta na stworzonych przez ludzi tradycjach, a wedle Jezusa Chrystusa, tradycje te są „próżne (Mt 15,9). Jak można twierdzić, że „judaizm” stanowi rdzeń, z którego wyrasta chrześcijaństwo, kiedy Stary Testament nic nie wspomina o „judaizmie? Na darmo szukać w nim tego terminu, a jednak modernistyczni chrześcijanie niemal wyłącznie właśnie „judaizmem określają religię Starego Testamentu, Jahwe i Jego ludu.”

 15. Piotrx said

  Re 4: „sjonizm ma niewiele wspolnego z talmudem i”

  Jest dokładnie odwrotnie . A syjonizm przebiega zawsze dwutorowo – w Palestynie (dziś Izrael) i w diasporze.

  „Judaizm jest organizacją o charakterze religijnym, społecznym i politycznym. Wszystkie te trzy strony tak są ściśle z sobą złączone, że stanowią jedną całość. Autorowie żydowscy stwierdzają wyraźnie, że ich religia tak jest ściśle złączona z pierwiastkiem narodowym, że nie da się od niego oddzielić. ” – ks. prof. J.Kruszyński

  Wiara w mesjanizm i wybraństwo to jej podstawa . Dotyczy to takze zydow-ateistów

 16. — Kiedys ten wrzod peknie . Taki bedzie skutek ohydnej przyczyny .

 17. Wandaluzja said

  Przeglądałem dzisiaj książkę 100 NAJWAŻNIEJSZYCH MIEJSC NA ŚWIECIE, gdzie Wzgórze Świątynne w Jerozolimie NIE JEST TRAKTOWANE jako Świątynia Salomona. Sprawę tą zamyka wg mnie zlotoryt Hollara jako złupiony przez Karola Luksemburga Hołd Herod Wlk dla Oktawiana (www.wandaluzja.com – 22. RZYM NIEZWYCIĘŻONY: Jerozolima Biblijna).
  Jesli żydostwo to sperma jerozolimska to ataki żydowskich ogierków na Światynię Salomona w Jerozolimie są RAKIEM JĄDER.

 18. galaszek said

  Ot i w w takie proste przypadek -jak pobicie- wychodzi jeszcze jeden korzysc jakie maja ortodoksyjne Mosiki – z obrzezanie koncowki. Pozbawione naskorek -ktorego czesto obgryza jak kawalek jabko- Rebebebe-szczur-odgryzacz( a wiec dlaczego obrzezane a nie obgryzki sie nazywajom Mosiki) – nie mogu juz wysuwac i chowac glowe w naskorek….(co niektore Rebebebe nazywaja bicie sie z koniem) -… by czyniac tego wielokrotnie i z upodobaniem az do zmeczenia ….zaniechali po prostemu checia do bicia sie z Pastelenczykamy … ot po prostemu z braku taki kawalek material ….. no moze nie material bo to jakby nie byl czysty wyprawiony skorek na ….znaczy naskorek, dochodzi do wasni miedzynarodowych ..bo po prostu nie ma koguj …znaczy czeguj bic!!! Tego samym by unikac na przyszlosci podobnego bicia ,apeluja do wszystiego Rebe pod sloncem- nie odgryzajcie zydowskiej mlodziez przyjemnosci z bicia…..

 19. Fran SA said

  @18
  Galaszek
  Okazuje sie, ze obrzezanie moze byc smiertelne, zwlaszcza jak rabin, ktory ssie malemu dzidziusiowi zranionego siurka cierpi na przewleklego syfa albo inna zaraze.
  W Kolonii zabronili prawnie rzezania malych dzieci. W Nowym Jorku bylo kilka wypadkow smiertelnych.

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2012/06/another-baby-hospitalized-with-herpes-from-metzitzah-bpeh-345.html

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2012/03/two-more-babies-get-herpes-from-haredi-circumcision-penis-sucking-ritual-678.html

  Kazdy inny ‚celebrant’ bylby pewnie oskarzony o … brzydkie praktyki na noworodkach.

 20. Wandaluzja said

  http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Jerozolima-do-utraty-zmyslow,wid,12972115,wiadomosc.html
  ***
  Biedni Żydzi POSTRADALI ZMYSŁY. Nazywają PRETORIUM Gratusa „Świątynią Jerozolimską – Największą Świętością Żydowską” i Centrum Trzech Religii. To może być Największa Świętość, ale dla Chrześcijan, jako miejscu jerozolimskiego procesu Jezusa Chrystusa, co uznali ZA MNĄ Niemcy.
  Ja powinienem karać za to nie Niemców a Czechów, a to z powodu ZŁOTORYTU Wacława Hollara (22. RZYM NIEZWYCIĘŻONY: Jerozolima biblijna) jako złupionego we Włoszech przez Karola Luksemburga Hołdu Heroda Wlk dla Oktawiana, na którym Jerozolima jest PRZED PRZEBUDOWĄ przez Heroda, czyli budową Capitoliny i PRETORIUM na Pałacu Salomona. Skalną Katedrę zbudowała zaś matka Konstantyna Wlk.
  Jeśli Czesi NIE KARZĄ za te wybryki Żydów to nie dopełniają powinności katastralnych.
  ***
  Rekonstrukcja ŚWIĄTYNI SALOMONA w Jerozolimie – Dzięki pracy międzynarodowego zespołu naukowców. Możemy przyjrzeć się jednej z najwspanialszych budowli Starożytności – Świątyni Jerozolimskiej, którą w 586 r. spaliły wojska babilońskiego króla Nabuchodonozora II. Autorzy rekonstrukcji opierali się przede wszystkim na krótkich wzmiankach w tekstach biblijnych, uzupełnianych na podstawie odkryć reliktów świątyń pochodzących z tego samego okresu, 21.Wiek – WSPANIAŁA ARCHEOLOGIA (3) LATO 2012, s. 60-61.
  ***
  Takich bzdur dawno nie czytałem. Jakiś NĘDZNY megaron, jakich budowy zaprzestano po wojnie trojańskiej w XII wieku pne. Babilończycy nie spalili ŚS tylko ZAREKIROWALI JĄ, bo była to CYTADELA, gdzie każdy zdobywca czy okupant stawiał garnizon. Z tej racji Żydzi po Niewoli Babilońskiej musieli budować Świątynię Jerozolimską, na wzór ŚS.
  Świątynię Salomona odzyskał dopiero Herod Wlk budując dla Rzymian Cezareję Palestyńską.
  Skoro jakies półgłupki grają ze mną w Pokera to ja mam pokera w tejże Wspaniałej Archeologii: TAJEMNICZA SIEĆ TUNELI POD EUROPĄ, str. 13. Z tego wynika, że ZAMKI zaczęto w Europie budować już w X tysiącleciu pne, gdy najstarsze zamki polskie – sudeckie i jurajskie – są wg mej systematyki historyczno-architektonicznej – z początku V tysiąclecia pne. Heinrich Kusche jest Niemcem, czyli że BLOKADA rządu niemieckiego na mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej upadła.

Sorry, the comment form is closed at this time.