Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Na początku było słowo – DNA może zostać przeprogramowany słowami i częstotliwościami

Posted by Marucha w dniu 2012-09-04 (Wtorek)

Na podst. Scientist Prove DNA Can Be Reprogrammed by Words and Frequencies

Ludzki DNA jest jakby biologicznym internetem, pod wieloma względami lepszym od sztucznego. Rosyjscy naukowcy, wyjaśnili pośrednio lub bezpośrednio takie zagadki jak jasnowidzenie, intuicję, nagłe i zdalne wyleczenia, samoleczenia, sugestię, aurę, wpływanie umysłu na pogodę itd. Są też dowody na to, że istnieje cała nowa gałąź medycyny, w której DNA jest przeprogramowywany słowami i częstotliwościami, bez jakiegokolwiek wycinania genów czy ich zamiany.

Tylko 10% DNA jest używane do budowy protein. To właśnie tą częścią zajmuje się zachodnia nauka, to właśnie te geny są poddawane badaniom i kategoryzacji. Pozostałe 90% jest uznawane za bezużyteczne śmieci.

Rosyjscy naukowcy udowodnili jedna, że natura nie jest tak „bezmyślna” – połączone zespoły lingwistów i genetyków przebadały te 90% „śmieci”. Rezultaty tych badań i wnioski z nich wypływające są wręcz rewolucyjne.

Wynika z nich, że DNA nie tylko jest odpowiedzialne za budowę naszych ciał, ale także jest bankiem danych i służy do komunikacji. Szczególnie te ”bezużyteczne” 90% kogu genetycznego kieruje się tymi samymi regułami co wszystkie ludzkie języki. Jak dotąd przebadali oni zasady składni (sposobu w jaki słowa są razem składane by tworzyć frazy i zdania), semantykę i podstawowe zasady jego gramatyki. Odkryli, że DNA stosuje podstawową gramatykę i ma taki zespół zasad, jak nasze języki. Tak więc ludzkie języki nie pojawiły się spontanicznie, a raczej są odzwierciedleniem DNA.

Rosyjski biofizyk i biolog molekularny Piotr Garjajev wraz ze współpracownikami zbadali także wibracyjne zachowania DNA. Generalne wnioski są następujące: żywe chromosomy funkcjonują jak solitoniczne/holograficzne komputery posługując się endogenicznym promieniowaniem laserowym. Oznacza to np, że potrafią one wmodulować pewne zespoły częstotliwości w promieniowanie lasera i przez to wpłynąć na częstotliwość DNA, a więc na samą informację genetyczną. Z uwagi na to, że podstawowa struktura zasadowych par DNA oraz języka są takie same, odszyfrowywanie DNA jest niepotrzebne.

Do komunikacji z DNA można więc używać słów i zdań ludzkiego języka! To też udowodniono eksperymentalnie. Żywe DNA w tkance, nie in vitro, zawsze reaguje na promieniowanie laserowe, a nawet pewne częstotliwości radiowe, modulowane słowami.

Tłumaczy to więc w sposób naukowy dlaczego sugestia, trening samoczynny itp, mają taki silny wpływ na nasze ciała. Reakcja DNA na nasz język jest całkowicie naturalna. Podczas gdy zachodni naukowcy zajmują się fizycznym przemieszczaniem genów, Rosjanie z entuzjazmem pracują nad urządzeniami, które wpływają na metabolizm za pomocą odpowiednio zmodulowanych częstotliwości radiowych i laserów, co pozwoli naprawić defekty genetyczne.

Grupa Garjajeva udowodniła na przykład, że za pomocą tej metody moża naprawić chromosomy uszkodzone promieniami rentgenowskimi. Udało im się nawet nagrać zespoły częstotliwości odpowiedniego DNA i wysłać do innego, co spowodowało przeprogramowanie komórek w inny genom. Embriony żaby stały się embrionami salamandry, tylko dzięki transmisji wzorów częstotliwiści! W ten sposób została przekazana cała informacja, bez jakiegokolwiek cięcia i wstawiania pojedynczych genów i bez skutków ubocznych.

Jest to niewiarygodna rewolucja, która może zmienić świat! Dowodzi to wielkiego znaczenia genetyki falowej, która jak się okazuje ma o wiele większy wpływ na powstawanie i rozwój organizmów niż procesy biochemiczne sekwencji alkalicznych.

Ezoteryczni i duchowi liderzy od dawna wiedzą, że nasze ciało można przeprogramować językiem, słowami i myślami. Teraz udowodniono to i wyjaśniono w sposób naukowy. Oczywiście potrzeba właściwej częstotliwości, dlatego też nie każdemu się to udaje w sposób równie silny. Aby osiągnąć świadomą komunikację z DNA, potrzebna jest praca nad sobą, aby do tego dojrzeć. Rosjanie pracują nad metodą, która nie miała by tych ograniczeń i działała zawsze – poprzez użycie właściwych częstotliwości.

Jednakże im bardziej mamy rozwinięty stan naszej świadomości, tym mniejsza potrzeba użycia takiego urządzenia. Samemu można uzyskać potrzebne rezultaty, a nauka raz na zawsze przestanie drwić sobie z tego typu działań, potwierdzając ich pozytywne rezultaty.

To jednak nie koniec, Rosjanie odkryli, że nasze DNA może powodować zaburzenia w próżni, przez co powstają zmagnetyzowane tunele czasoprzestrzenne (wormholes). Są to mokroskopijne odpowiedniki tzw. mostów Einsteina-Rosena, które powstają w okolicach czarnych dziur. Te tunele łączą całkowicie różne obszary Wszechświata, przez co informacja może być przekazywana poza czasem i przestrzenią. DNA ściąga te fragmenty informacji i przekazuje je naszej świadomości. Ten sposób hiper komunikacji jest najbardziej efktywny w stanie relaksu. W stresie, w zmartwieniach czy też w stanie hiperaktywności, nasz intelekt przeciwdziała tej hiper komunikacji i powoduje, że informacja jest całkowicie zaburzona i bezużyteczna.

http://www.monitor-polski.pl/

Gajowy nie wie, co o tym sądzić. W głowie mu się kręci.

Komentarze 33 do “Na początku było słowo – DNA może zostać przeprogramowany słowami i częstotliwościami”

 1. efka said

  To nie koniecznie musi być bujda na resorach. Religia zakłada, że Bóg odczyta wszystkie nasze sprawki, wie o wszystkim, w każdym momencie. Teraz moglibyśmy powiedzieć, że z naszego DNA. Zatem, co uczynimy zostanie zapisane i nic się nie ukryje. Z doświadczenia stulatków możemy wywnioskować, że pozytywne nastawienie i wewnętrzny spokój gwarantują długie życie. Harmonia myśli czyli panowanie nad popędami i złymi myślami to jest kierunek, w którym trzeba podążać.
  Diabelskie pomioty proponują niestety kierunek odwrotny, czyli folgowanie niskim popędom, dewiacją i otumanianie się używkami.
  Dlatego dobrze, że nie mam mikrofalówki, a z komórki korzystam sporadycznie.
  Człowiek jest wrażliwy na takie promieniowanie, wykazuje wrażliwość na magnetyzm. Oglądanie telewizji szczególnie TVNu wybitnie szkodzi, co widać i słychać na podstawie sondażowni – ogłupia totalnie.

 2. bluke said

  Znalazłem źródło tych rewelacji. Jeżeli ktoś zna rosyjski to może sobie poczytać: http://rusnauka.narod.ru/lib/author/garyaev_p_p/1/

 3. Novy said

  Coś może w tym być. Np zmiana stroju dźwięku A z 432 Hz na 440 Hz negatywnie wpłynęła na odbiór muzyki przez ludzi. Uwaga: samej zmianie na początku 20 stulecia patronował sam Rockefeller . Przykładowy film z YT

 4. Tralala said

  ad 2 a jak nie zna rosyjskiego, to prosi Bluke o streszczenie w kilku zdaniach – przynajmniej o czym to jest !

 5. 166bojkottvn said

  Jeśli to jest prawda, to biada nam wszystkim mieszkającym blisko źródeł fal elektromagnetycznych i źródeł wielkiego hałasu, jak drogi i lotniska …..
  Te odkrycia są bardzo prawdopodobne, bo wojskowi uczeni radzieccy od dawna prowadzili badania nad falami mózgowymi i wpływaniu na psychikę,
  Powyższe odkrycia mogą być skutkiem ubocznym, tamtych badań.

 6. Zbigniew Kozioł said

  Wpisujemy „Piotr Garjajev” w googlownicę, a ona nam na początku zaraz daje link po rosyjsku:

  „Гаряев, Пётр Петрович” do wikipedii po rosyjsku:
  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%B5%D0%B2,_%D0%9F%D1%91%D1%82%D1%80_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  Niestety (a może na szczęście) artykuł w innych wersjach językowych wikipedii nie istnieje.

  Czytamy w nim, m. in. (będę podawał swój własny, swobodny przekład):

  „Научное сообщество работ Гаряева не признаёт”, поскольку до настоящего момента ни одного экспериментального доказательства его идей не существует.

  Środowisko naukowe prac Gurjajeva nie uznaje, albowiem do dnia dzisiejszego nie istnieje ani jednego eksperymentalnego dowodu jego idei.

  Так называемое «звание доктора биологических наук» ему «присвоено» негосударственной Высшей межакадемической аттестационной комиссией, а не Высшей аттестационной комиссией России.

  Tak zwany „tytuł doktora nauk biologicznych” „nadano” jemu przez niepaństwową Wyższą międzyuczelnianą komisje atestacyjną, a nie przez Wyższą komisję atestacyjną Rosji.

  В работах Гаряева встречаются ложные ссылки на людей и книги.

  W pracach Gurjajeva można znaleźć kłamliwe odnośniki do książek i kłamliwe powoływanie się na autorów.

  Powołuje się także na fragmenty prac w innych źródłach a nieistniejące w tych źródłach (podane są przykłady).

  Guriajev posiada stopień naukowy kandydata nauk biologicznych (to jest więcej niż magister w polskim systemie, ale mniej niż doktor). Tytułu doktora nie otrzymał, ponieważ nie obronił swej pracy (doktor w systemie rosyjskim to z grubsza tak jak doktor habilitowany w systemie polskim). Ale tytułu doktora używa..

  Czy trzeba coś więcej mi dodawać? Monitor-polski.pl podkłada mi się raz jeszcze.

  Tym, którzy wierzą w podobne bzdury życzę dobrego nastroju i pięknych fantazji naukowych. Zaletą tego rodzaju tekstów jest to, iż pobudzają wyobraźnie. To jest poważna zaleta i ja to cenię. Wadą jest to, iż niektórzy takie brednie traktują dosłownie.

  P.s.: 26 sierpnia 1982 roku w Warszawie zmarła Anna German. W Rosji nie zapomniano! Wiele uroczystości, koncertów. W telewizji pokazują odcinkami film biograficzny. Ja ledwo parę fragmentów chwyciłem, ale to jeszcze leci, popatrze więcej. Żona widziała wszystko. Niezły na piewszy rzut oka. Taki bardzo rosyjski, ale wielka w nim sympatia. Film zdaje się że przy polskiej współpracy. W każdym razie aktorzy polscy też są, wiele w filmie po polsku.

 7. Witek w okularach co tramwaj włosy obcioł said

  Nasza młodzież się budzi:

  Opublikowane w dniu 3 wrz 2012 przez użytkownika idzpodprad

  Ewa Stankiewicz: o młodzieży, o tym co powinni robić patrioci, oraz o swoich filmach w trakcie realizacji.

 8. anno said

  A co z DNA muchy, pasikonika, większych bakterii – czy one też tworzą tunele, które „łączą całkowicie różne obszary Wszechświata, przez co informacja może być przekazywana poza czasem i przestrzenią”? Czy one też przechowują język?
  Takie pytanie pozwalam sobie zadać i pozdrawiam.

 9. ojojoj said

  To tak jak z tymi zdjeciami co mialy to niby pokazywac aure dookola roznych rzeczy, zywych i martwych. Wielu ludzi do dzisiaj w to wierzy, chociaz udowodniono, ze w czasie wywolywania zdjec gdy sie przez nie pusci pole electryczne to wlasnie taka aura wychodzi. Ale co tam, ludzie uwierzyli i mysla ze maja aury, a dowodem maja byc te zdjecia.
  Jakos do tej pory nikt nie wymyslil czegokolwiek na podstawie jakis tam wormholes i innych bzdur. Za to, wszystko co nas dzisiaj otacza jest w 100% zrobione z materi oraz energi NAMACALNEJ. Np. myslami nie przenosimy sie do pracy, tylko wsiadamy w samochod lub tramwaj i „jadymy”.

 10. RomanK said

  To Gorjajew ma pierunkie szczecie ze jesczcze istnieje ma papiery i adress…i dobrze swiadczy o wspolczesnej Rosji:-)))
  .W przypadkach podobnych badan,,nie tylko nstepuje brak jakichkolwiek wynikow , jakchkolwiek nigdy nir przeprowadznych experymentow, swiadkow, dokumentow…znika sam badacz…nawet ze spisow i ewidencji urodzin:-)))
  pummm,,bumm szzzzummm… jak kamphora….nie ma, nie bylo..a jak go znales to ci sie zdawalo tylko, ze znales, albo snilo.;;;;
  In Pricipio erat Verbum…..
  Zajmowali sie tym juz hitlerowcy, zglebiajac metody leczenia dzwiekiem, dzwonow , gongow, trabit… jaki uprawiali mnisi w pewnych klasztorach Nepalu… owocem ich dzialalnosci sa dzis produkcji niemieckiej skomputeryzowane…bioemitery z programami na poszczegolne schorzenia…dzialanie polega na dostrojeniu drgan organu chorego..do normalnego.stanu.niczym kamerton..;.
  Polecam Panstwu lekture Healing Codes for the Biological Apocalypse- by dr,Leonard G.Horowitz and dr,Joseph S,Puleo…Tetrahedron Publishing Company 1999.
  Dzwiek poprzedza swiatlo,,i powiedzial BOg niech stanie sie Swatlo….Pan panie Zbigniewie jest fizykiem odsylam pana do Dinshah’s Sound/color equivalent Chart… i np:
  Color czerwony…frequency 397.3..musical note G….Note frequency 392….
  itd itp..zajmujes ie tym masa ludzi..i nikt nie widzi:-)))nie slyszy…nie wi;000

 11. wi42 said

  Re 6: ZK

  Nieliczni biolodzy znaja Gariajewa. Napewno facet ma wyobraznie, moze zmierza w dobrym kierunku, ale napewno obiecuje wiecej rewelacji niz sam rozumie.
  Zacznijmy od tego, ze nie 90% DNA jest „bezuzyteczne” tylko znacznie mniej. Poza tym, to „bezuzyteczne” jest uzyteczne (introny). „As a first approximation, it is possible to view introns as unimportant sequences whose only function is to be removed from an unspliced precursor RNA in order to generate the functional mRNA, rRNA or tRNA product. However, it is now well-established that some introns themselves encode specific proteins or can be further processed after splicing to generate noncoding RNA molecules.[16] Alternative splicing is widely used to generate multiple proteins from a single gene. Furthermore, some introns represent mobile genetic elements and may be regarded as examples of selfish DNA.[17]”
  Coz – przesadne zalozenie poczatkowe i przesadzone hipotezy, ale jednak „cos w tym moze byc”.

 12. Zbigniew Kozioł said

  Z tym DNA to temat fascynujący. Gurjajev zwraca uwagę na jakieś fale, na drgania. Tyle, że zdaje się, mało to precyzyjne. Ale sama idea ważności samych drgań własnych jest pierwszorzędna.

  Ja mam taką skłonność do fantazjowania, że w DNA może być zapisana dosłownie wszelka informacja o naszej biologicznej konstrukcji (ale.. ja trochę dalej dalej z tym idę, nie ograniczam się do konstrukcji czysto biologicznej, fizycznej organizmu; chce mi się myśleć, że są tam zapewne nawet co najmniej predyspozycje silne do całej psychiki, a może nawet i pamięć zjawisk z życia i zachowań). Oczywiście wszystko to podlega modyfikacji przez środowisko życiowe.

  Weźmy taki przepiękny przykład. Płatki śniegu. Zdjęcia na tej stronie:
  http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/photos/photos.htm

  Kryształy lodu mają strukturę heksagonalną, znaczy regularną, sześciokrotną. I płatki śniegu zachowują tę strukturę. Ale możliwych ich form są chyba tysiące, jeśli nie więcej. Dlaczego? Bo oprócz tej podstawowej struktury w ich formowaniu odgrywają rolę drgania własne, mody których jest wiele. I oprócz tego także warunki, w jakich ulegają formowaniu: temperatura i wilgotność powietrza. A co więcej, zgaduje, że także historia własnego formowania.

  A co dopiero mówić o wielości możliwych form istot żywych z podobnego DNA (albo nawet z identycznego – bliźniaki jednojajowe).

 13. RomanK said

  Prawie 90% naszego ciala stanowi woda…. polecam prace Czarownika Wody..jak nazywano Wiktora Schauberger’a…

 14. RomanK said

 15. Zbigniew Kozioł said

  No tak, Panie RK, 90% ciała to woda, 75% to g*wno (bakterie, itp.; gdzieś tak kiedyś czytałem na BBC). A reszta to pływanie. Ten motyw pływania mnie zachwyca. Jakżesz oni szyfrem porozumiewają się. Aż dech zapiera. A szyfr taki prosty.

  @14 Chyba pana jednak nie lubią 😉 „A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.”

 16. Zbigniew Kozioł said

  na mnie jak widać tez małpy wysyłają…

 17. Zbigniew Kozioł said

  A tak? Uda się?

 18. Zbigniew Kozioł said

  OK, coś rozumiem, Panie RK.

  Pan podaje adresy nie do wideo na you srube, a do stron HTML gdzie znajdują się kolekcje. Takie oczywiście nie mogą zostać wyświetlone jako film (ale gdyby wordpress był odrobinę bardziej inteligentny, to nie pokazywałby tego błędu, a zamiast tego przetworzyłby jakoś inaczej).

 19. wi42 said

  Re: 13 RomanK

  Parafrazujac rewelacje artykulu mozna by rzec 90% bezuzytecznej wody.

 20. 166bojkottvn said

  19/ Wi42
  Świetne!
  Tak samo można skomentować pogląd, że większa część mózgu jest niewykorzystana. Jest to oczywista bzdura wynikająca z arogancji naukowców, którzy jeszcze nie wiedzą jak go zbadać. Poza tym porywają się na zbadanie dzieła o budowie którego mają jeszcze blade pojęcie – nie potrafią sami stworzyć nawet jednej prostej żywej komórki,

 21. RomanK said

  Mysli pan???ze pani Bojkot odgaduje co pan ma na mysli:-)))???? panie Wi42…..To nie jest zadna nowosc..bylo nia w latach 80tych….woda jako nosiciel infrmacji. Homeopatia bazuje na tym. Slyszal pan pojecie zywa woda i martwa woda…..zaklinanie wody…i oczyszczenie woda…chrzest..i woda zycia o takie inne duperele????
  Jest taki Japonczyk..ktory zajmuje sie tym ,,dlugo…i robi; zdjecia krzystalow wody ktora przeklinal..i wody ktora blogoslawil. i jak jej gral rozne melodie,japonskie i nie,,,,,gupoty takie wie pan:-)))))
  Nech pan zauwazy ze neiuzytecznewjest zawsze tylko wg najwiekszych naukowcow…i najczysciejszej naukowej nauki..potem okazuje sie, ze to byl uczciwa naukowa mylka:-)))

 22. bardzo said

  Panie Romanie, kiedys Pan pisal o manipulacji dzwiekiem na dyskotece, Prowadzacy skombinowal dzwieki tak, ze nagle wszyscy rownoczesnie sie (excuse le mot) sfajdali, wlaczajac bramkarzy i porzadkowych. Czy Pan pamieta cos wiecej w tym temacie?

 23. mironik said

  http://www.studiomastering.net/faq.html
  Mózg ludzki może być stymulowany za pomocą bodźców zarówno wizualnych jak i dźwiękowych w celu osiągnięcia np. rezultatu uspokojenia, wzmożonej koncentracji. Kluczem jest odpowiednia częstotliwość oraz dynamiczny rozkład zmian tych częstotliwości na przestrzeni sesji stymulacyjnej. Takie przebiegi falowe mogą być wmiksowane w materiał muzyczny o odpowiednim nastroju co potęguje ich działanie.

 24. może to i rewolucja – przypomniał mi się dowcip że „kot wynalazł żarówkę – rosyjski naukowiec na strychu amerykańskiego,

  ale nie o tym: „Bioinżynierowie z Harwardu przechowali ok. 700 terabajtów w jednym gramie DNA. Co więcej, naukowcy „przegrali” dane kilkadziesiąt razy, łącznie przechowując 5,5 petabajta.” – to już stało się faktem.

 25. JO said

  Ad.23! Jest Firma w USA, Ktora Leczy Choroby, stany psychologicznego….nowotwory…..muzyka. I. Zawarta w niej Slowami!! temat ten jest wiec juz Znany naukowcom od dawna..

 26. Rafal said

  166bojkottvn powiedział/a
  2012-09-04 (wtorek) @ 22:37:07

  „… Poza tym porywają się na zbadanie dzieła o budowie którego mają jeszcze blade pojęcie – nie potrafią sami stworzyć nawet jednej prostej żywej komórki,”

  nie ma czegoś takiego jak „prosta” żywa komórka. jeszcze jakiś czas temu tak nauczano w szkołach.

  w poniższym linku można zobaczyć komórkę od wewnątrz

 27. zzz said

  ad 12.

  „Kryształy lodu mają strukturę heksagonalną, znaczy regularną, sześciokrotną. I płatki śniegu zachowują tę strukturę. Ale możliwych ich form są chyba tysiące, jeśli nie więcej. Dlaczego? Bo oprócz tej podstawowej struktury w ich formowaniu odgrywają rolę drgania własne, mody których jest wiele. I oprócz tego także warunki, w jakich ulegają formowaniu: temperatura i wilgotność powietrza. A co więcej, zgaduje, że także historia własnego formowania.”

  Japończycy przeprowadzili badania nad procesem tworzenia kryształków lodu,chcieli fotografować,a przy okazji ciekawe rzeczy odkryli np że słowa jak i muzyka mają wpływ na kształt kryształów.

  Dr.Masaro Emoto

 28. wi42 said

  Re: 21
  Mysle wrecz przeciwnie, tzn. nie ma w naturze elementow bezuzytecznych.
  Prosze zobaczyc moj wpis 11. O zywej i martwej wodzie slyszalem, ale nawet na poziomie najprostszej fizyko-chemii woda jest prawdziwym cudem.
  Tak jak organizm nie moze istniec bez 90% wody, tak samo DNA nie spelni funkcji bez N % „bezuzytecznych” intronow. N<90%, chyba jak przypominam ok. 60%

 29. JO said

  Jezeli juz Mowimy o Muzyce i Stymulacji w Muzyka i Slowem.

  Przekonany jestem, ze Uni odkryli dawno te zaleznosc czlowieka od Slowa, co potwierdza Bliblia.

  Uni odkryli…a poganstwo dawno znalo, ze Muzyka H-y metalowa i ochydne slowa stymuluja czlowieka do dzialan, m.in do Kopulacji, zabojstw, samobojstw…etc, etc, etc

 30. nnka said

  Reblogged this on Mistyka Życia.

 31. Kapsel said

  Re 29

  Piosenka podyktowana przez diabła

  Robert Plant popatrzył na słowa, które przed chwilą napisała jego ręka i spadł z krzesła. Coś pisało za niego.

  Zwolennicy tej teorii jako koronny dowód przytaczają fakt, że gitarzysta Jimmy Page kupił dom Aleistera Crowleya w Szkocji. Crowley był znanym heroinistą, filozofem i miłośnikiem czarnej magii – zmarł niedługo po II Wojnie Światowej, ale zostawił po sobie wiele pism, którymi fascynował się Page. Dom znany jako Boleskine House służył jako satanistyczny kościół, a Crowley uczył w nim swoich wyznawców czytania wspak. Jest to o tyle ważne, że kiedy zespół Page’a nagra piosenkę „Stairway To Heaven” zostanie oskarżony o satanizm. Piosenka odtworzona od tyłu miała zawierać satanistyczne treści.

  tutaj sam utwór

  a tutaj tłumaczenie ,komentarz….

 32. liviaether said

  Reblogged this on livia space…..

 33. osoba prywatna said

  Gregg Braden Wylecz wszystkie choroby w 3 minuty Cure all Illnesses in 3 minutes

Sorry, the comment form is closed at this time.