Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Aktywiści Greenpeace przeciw życiu

Posted by Marucha w dniu 2012-09-08 (Sobota)

Jak się okazuje, dla działaczy Greenpeace życie człowieka jest mniej wartościowe, niż foki albo mewy. – admin.

Działacze Greenpeace atakowali uczestników hiszpańskiego marszu w obronie życia – Crossroads. Młodzi Hiszpanie opowiadający się za życiem maszerowali przez cały kraj w dniach od 7 lipca do 19 sierpnia br.

O zaistniałych na trasie incydentach poinformował portal LifeSiteNews. Wśród wielu ataków najpoważniejsze miały miejsce w mieście León. Młodzież idąca z Barcelony do Santiago de Compostela została tam najpierw bardzo serdecznie przywitana przez mieszkańców miasta i jego władze. Niestety, obecność pątników w Leónie – jak informuje portal – najwidoczniej rozzłościła działaczy jednej z najbardziej znanych organizacji ekologicznych na świecie – Greenpeace, którzy ubrani w kamizelki identyfikujące obrażali i obrzucali wulgaryzmami pielgrzymów.

– Podszedł do nich jeden z działaczy i napluł na idącego pątnika. Pozostali zaczęli obraźliwie krzyczeć – wyjaśnił portalowi LifeSiteNews Jaime Hernandez, główny przewodnik marszu.

Jak zaznaczył, jeszcze bardziej działacze Greenpeace rozzłościli się po tym, jak obrońcy życia ignorowali karygodne zachowanie aktywistów.

– Podeszli do idącej z tyłu grupy dziewcząt i zaczęli krzyczeć: „Niech żyje aborcja! Jesteśmy za śmiercią!” – relacjonował Hernandez.

Jednocześnie wyjaśnił, iż obrońcy życia postanowili wezwać na miejsce zdarzenia policję po tym, jak jeden z aktywistów wskazującym palcem przejechał po swej szyi w geście podcinania gardła. Przybyli funkcjonariusze sporządzili stosowny protokół.

Incydent w Leónie był jednym z kilku, które spotkały maszerujących obrońców życia. Jednak jak zauważa Hernandez, był on jednocześnie najpoważniejszy. W czasie Crossroads pielgrzymi napotykali także różne napisy proaborcyjne, byli obrzucani jajkami. Natomiast w mieście Tordesillas lewicowy burmistrz nakazał tamtejszej policji zatrzymać przemarsz obrońców życia i zakazał rozdawania przez nich antyaborcyjnych broszur. Mimo to organizatorzy podkreślają, że pielgrzymi w każdym regionie byli bardzo serdecznie witani i podziwiani przez mieszkańców i władze mijanych miasteczek.

Jak powiedział portalowi szef międzynarodowej organizacji pro-life Crossroads – James Nolan, marsz w Hiszpanii okazał się ogromnym sukcesem. Ponadto zaznaczył, iż wyraźnie widać, że młodzi Hiszpanie są coraz bardziej skłonni bronić życia, więc takie marsze będą odbywały się w przyszłości.

Broniącą życia organizację Crossroads założył w 1995 roku Steve Sanborn, student Franciszkańskiego Uniwersytetu w Steubenville w stanie Ohio. Miała to być odpowiedź na wezwanie Jana Pawła II do młodzieży świata, by czynnie uczestniczyła w tworzeniu kultury życia. Każdego roku w Stanach Zjednoczonych odbywają się pielgrzymki pro-life z Seattle, San Francisco, San Jose i Los Angeles do Waszyngtonu. Poprzez swoje marsze chcą informować miejscową ludność o skutkach aborcji i zachęcać innych do włączenia się w obronę życia.

Izabela Kozłowska
http://naszdziennik.pl

Greenpeace należy do czołowych organizacji popierających hucpę z rzekomym wpływaniem człowieka na zmianę klimatu. Samo to świadczy nie tylko o ich poziomie, ale i prawdopodobnie skąd czerpią dotacje. – admin.

Komentarzy 16 do “Aktywiści Greenpeace przeciw życiu”

 1. Atanazy said

  Prawdopodobnie jak zawsze, opanowali organizacje juz od wewnatrz ! To jest standardowy numer ich kryminalnej dzialalnosc ! Przeniknac do srodka i ja opanowac( Tak jak bandziory zrobili to z Solidarnoscia ) Poslugujac sie szyldem opanowanej organizacji propagowac swoje wlasne zydowskie bandyckie i wywrotowe haselka !

 2. lopek said

  Une poszukują pretekstu do bardziej intensywnej depopulacji a może i eksterminacji, gojów. Greenpeace – doskonale się nadaje do uwiarygodnienia wspomnianego celu.

 3. Jones said

  Informuje, ze zmieniam NIcka, na Jones

 4. Jones said

  re.3 – JO

 5. Zerohero said

  Re 1, Atanazy

  To bardzo prawdopodbne.

 6. Tom said

  Pewnie dostali jakąś kasę. „Ekologia” wcale nie jest taka tania. Choćby takie blokowanie polowań na wieloryby. Trzeba zapłacić za paliwo do statków, pensje ich załóg, żywność itp. Same darowizny nie wystarczą.

 7. 999 said

  Będziemy wam miażdżyć kolana. Od tego zaczniemy – chrześcijańcy. Lwy i stosy to łaskotki w obliczu „Programu”.
  Poniżej muzyczka usłużnych bardów. Nimi też się zajmiemy – ból nieświadomych to istny smaczek. To ich zdziwienie… mniam.

 8. night_rat said

  wszystkie te ruchy antywojenne, zielone itp. w czasach zimnej wojny były na sznureczku rosyjskiego wywiadu, najbardziej im przeszkadzała energia jądrowa, bazy NATO i militaryzm, co za przypadek. później to już wentylek i pomoc kapitalistom z zieloną maską (ekologiczną), pasożytują niczym związki zawodowe a są tylko groźnymi marionetkami niczym antify jakieś.
  Powiadają, że czasem szatan ukazuje swą prawdziwą twarz w obliczu czystej prawdy

 9. Ad 8…
  Jaki konkretnie ruchy antywojenne byly w czasie „zimnej wojny” na sznureczku rosyjskiego wywiadu???

  Nigdy szatan nie ukazal swojej prawdziwej twarzy w obliczu Prawdy…

  Idz no „nocny szczurze”…sciemniac na „onet”…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 10. Marucha said

  Re 8:
  A na czyim sznureczku idą teraz organizacje typu Greenpeace czy różne ruchy pacyfistyczne? Nadal Związku Radzieckiego?

  Drogi Panie, wszystkie – WSZYSTKIE – ruchy, mające na celu zaburzanie naturalnego porządku rzeczy (w tym prawa do posiadania wojska i obrony kraju) były inicjowane i sponsorowane przez te same kilka-kilkanaście rodów rządzących światem. I tak jest do tej pory.

 11. Tomek-Kolejarz said

  Ad 10

  Greenpeace w swoich ostatnio prowadzonych działaniach przeciw ruchom pro-life zapewne na rosyjskim postronku nie maszeruje. Rosja już zdaje się swoje cele, dla których niegdyś ZSRR wspierał dyskretnie ruchy ekologiczne już osiągnęła. Europa zachodnia już mniej więcej wykonała to, na czym Rosji mogłoby zależeć. Rezygnuje się powoli z węgla i w wielu krajach np. Niemczech rezygnuje się z energii atomowej. Fiasko projektów gazo i ropociągów zaopatrujących UE w inne niż rosyjskie gaz i ropę powoduje, że wspieranie takich ruchów traci sens. Proszę zauważyć, że Rosja konsekwentnie pacyfikuje taką działalność na swoim terenie podobnie jak działania aktywistów sodomickich. Obecnie można się tylko spierać, czy to czasem nie rosyjska razwiedka wspiera na naszym terenie działania ekologiczne mające na celu uniemożliwienie wydobycia gazu łupkowego. Istnieje nawet raport ABW mówiący o tym, że conajmniej 1/5 firm, które otrzymały stosowne koncesje na poszukiwania została wkrótce po tym wykupiona przez kapitał powiązany z Kremlem. Wcale mnie to nie dziwi. Razwiedka rosyjska w przeciwieństwie do naszej jest poważna i stara się działać na rzecz swojego kraju, więc prowadzi i będzie prowadzić działania majace na celu zapewnienie Rosji dominującej pozycji w zaopatrywaniu jak największej części Europy w surowce energetyczne i nie tylko.

 12. Zerohero said

  srutu tututu Tomku Kolejarzu. Niemcy są nadal pod formalną okupacją USA, USA i UE są pod okupacją bankierów, a ekologizm motywowany „przeludnieniem” to pomysł żydomasonerii i jest narzucany nie tylko Europie – jest narzucany całemu światu. Puki Rosja ma techniczny potencjał mniejszy niż Niemcy albo Francja (nie mówiąc już o całym NATO) puty można sobie pozwolić pseudoekologiczny podatek w Europie. Przypominam, że tereny byłego ZSRR zostały spacyfikowane ekonomicznie w latach 80, a potem jeszcze przez bardzo niekorzytsną dla Ukraińców i Rosjan formę demontażu ZSRR. Ja nie bardzo rozumiem jak sobie wyobrażasz jednoczesny upadek ZSRR z jednoczesnym zachowaniem jego potencjału. Przecież to teraz Rosję infiltrują rózne agresywne organizacje „pozarządowe”, tam toczy się bitwa, a nie w Europie. Z resztą powstanie ZSRR było sponosorowane przez bankierów, tych samych co tworzą UE a jako zbrojne ramie mają Amerykę. I ich jak dzieci, na własnym terenie by beształ Gazprom? Gazpromu mały włos nie kupili Rotszildowie. Taką to agenturalną potęgę stanowiła Rosja, co ledwo zachowała jedyne źródło dochodów. LEDWO.

  Poza tym apeluję by nie używać słowa „ekologia” tak jak to lansuje wróg. Każdy chciałby mieć dietę wolną od metali ciężkich, czystą wodę, spokój i możliwość pojechania do lasu albo nad morze, gdzie będzie mógl wejść do wody nie narażając się na egzemę. Ta ekologia to po ludzku po prostu ochrona środowiska. Jest jeszcze klasyczna nauka o ekosystemach zwana ekologią. Jak ktoś zaczyna mówić, że ma dosyć „ekologii”, to mi się lamka alarmowa zapala, bo to zdradza, że o ekologii słyszy jedynie z politycznych dyskusji.

 13. Brat Dioskur said

  Re9.jasiek z Toronto.
  Tym razem Rat ma racje.Okazalo sie,zreszta do czego po latach przyznal sie szef hol. rozbrojeniarzy,ze ich „ruch” mial kontakty ze Stasi a stad juz niedaleko bylo do sowieckiego KGB.Policjant ,ktory zastrzelil Dutschke,niemieckiego aktywiste,tez byl agentem Stasi. po tym morderstwie Niemcy ogarnela lewacka rebelia wyniku ktorej powstala RAF,tez przy pomocy Stasi.Kiedy w latach 80′ amerykanie skonstruowali bombe N,ktora zabijala przez pancerz czolgow ,ale wystarczylo 1m ziemi ,zeby byc przed promieniowaniem bezpiecznym , to caly ruch rozbrojeniowy zachodu jak jeden maz rzucil sie protestowac… i slusznie ,Sowiety mialy 50 tys. czolgow a NATO tylko 11 tys.

 14. night_rat said

  dziękuję, oczywiście.
  chciałem tylko pokazać,że od początku były manipulacje więc dlaczego nie i później, na samo wymienianie nocy i nie starczy, dziś łatwo znaleźć i więcej niż np. manipulanckie książki Suworowa, nawet aktualne pokłosie http://smyrgala.salon24.pl/131869,co-czeski-kontrwywiad-mysli-o-rosyjskim-wywiadzie

  i pełna zgoda co do rządów światowych, odkryłem to jako dziecko i zmieniło mi optykę, że świat się musi składać z ich interesów, sługusów i manipulacji. tylko szlachetna idea, oddolnie może dać im odpór.

  P.S. ostatnio raczkuję z tematem zarzynania obrony cywilnej itp., dochodzę do wniosku, że trwa to już z pół wieku (nawet na zachodzie), dla kogoś to nieekonomiczne, żaden priorytet chronić masy bądź pozwolić im się uniezależniać w kryzysach i katastrofach. w zamian popiera się propagandę, „demokracje” i „dyskryminacje”. będę wdzięczny za wszelkie namiary na lektury

 15. Re: 13 Brat Dioskur…
  Agencja wywiadowcza pt: „Stasi” byla calkowicie kontrolowana i oplacana przez zydowski MOSAD i dzisiaj podobnie jak CIA i FBI w USA jest rowniez kontrolowana i zarzadana przez zydowski MOSAD!!!
  Ponadto, cale byle ZSRR i byle NRD bylo kontrolowane i zarzadzane przez zydowski MOSAD czego namacalnym dowodem jest fakt, ze zydowska lichwiarska finansjera kontrolowala i w dalszym ciagu kontroluje calym niemieckim systemem finansowym jak rowniez i zydowska finansjera (miedzynarodowa) calkowicie kontroluje (i reguluje) polskimi finansami, a co za tym idzie kontroluje polska „gawiedzia” w doslownym tego slowa znaczeniu…
  Dzisiaj, jesli chodzi o finansowa polityke w Rosji, to bylbym bardzo wstrzemiezliwy od wydawania mojej prywatnej opinii na publicznym Forum jakim jest w chwili obecnej Gajowka Gajowego Maruchy.
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Easy Rider said

  Greenpeace to bojówka sterowana przez Bilderbergów i przez nich finansowana, chociaż zapewne w skład tej organizacji wchodzi wielu tzw. pożytecznych idiotów. O charakterze tej organizacji najlepiej świadczy popieranie kłamstwa „globalnego ocieplenia”, a jednocześnie zupełne ignorowanie problemu geoinżynierii (chemtrails, HAARP).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: