Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polityka równowagi
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Problemy z męską płodnością: spada poziom testosteronu i liczba plemników

Posted by Marucha w dniu 2012-09-09 (Niedziela)

Male Fertility May Be in Trouble: Testosterone and Sperm Counts Plummet kc/mar/jł 22.8.2012
http://www.anh-usa.org/male-fertility-may-be-in-trouble-testosterone-and-sperm-counts-plummet/
Tłumaczenie Ola Gordon

Żywność GMO może to jeszcze pogorszyć.

Deficyt testosteronu jest poważnym problemem zdrowotnym. Może doprowadzic do utraty witalności i beztłuszczowej masy mięśni, zmniejszonego libido u kobiet i mężczyzn, lęków, depresji i obniżenia zdolności poznawczych. Badania pokazują także, że niski poziom testosteronu może mieć związek z insulinoodpornościa, syndromem metabolicznym i cukrzycą typu 2.

Wiele herbicydów i pestycydów wykorzystywanych w konwencjonalnym rolnictwie to “estrogeny środowiskowe”. Oznacza to, że ich molekuły naśladują działanie ludzkiego hormonu estrogenu, nadmiar którego nie jest dobry ani dla mężczyzn, ani dla kobiet; wpływa również na poziom testosteronu. Teraz zbiory GMO prawdopodobnie zaoostrzyły ten problem. Jak mówią wyniki niedawnych badań na zwierzętach opublikowane w Toxicology in Vitro, glifosat (aktywny składnik Roundup, szeroko używanego pestycydu Monsanto) często zostawia osad na zbiorach traktowanych Roundup, i to może wpływać na poziom testosteronu i liczbę plemników. W rzeczywsistości jest toksyczny dla komórek jąder i znacznie obniża syntezę testosteronu.

Ponadto same GMO mogą wywołać bezpłodność. W najnowszych badaniach rosyjskich na chomikach, naukowcy zaobserwowali, że ich konsumpcja ziaren GMO soi spowalnia u nich proces dojrzałości seksualnej i całkowicie eliminuje ich zdolnośći reprodukcyjne na kilka pokoleń. Austriackie badania odkryły podobną niepłodność w myszach trzeciego pokolenia, które konsumowały kukurydzę GM.
Większość z nas uważa, że testosteron to sprawa męska, ale kobiety również potrzebują go, choć w mniejszej ilości. Zbyt niski poziom prowadzi do osteoporozy, utraty mięśni i osłabienia popędu płciowego. W przypadku kobiet, zbyt niski lub zbyt wysoki poziom testosteronu może zahamować płodność i skomplikować proces ciąży, a także zmniejszyć zainteresowanie seksem.

W nowoczesnym społeczeństwie liczba plemników spada dramatycznie. W roku 1940 wynosiła typowo ponad 100.000.000 komórek plemnikowych / ml. Duńskie badania pokazują, że spadła do średnio 60.000.000 kp / ml. Inne badania pokazują, że u 15-20% młodych mężczyzn jest to mniej niż 20.000.000 kp / ml.

Pomimo to, przemysł biotech zacięcie walczy by utrzymać tę toksyczną, genetycznie zinżynierowaną żywność na naszym talerzu. Są zdesperowani, byśmy nie dowiedzieliśmy się, co jemy – to dlatego oni, razem z wielkimi firmami spożywczymi, wydają szokujące pieniądze żeby nie oznaczać żywności GMO.

Oznaczanie żywności GMO jest szególnie istotne teraz, kiedy widzimy tak wiele problemów zdrowotnych z nią związanych. W trwających 10 lat badaniach na szczurach, myszach, świniach i łososiach, naukowcy norwescy odkryli, że genetycznie zinżynierowane soja i kukurydza powodują otyłość. Wywołują również istotne zmiany w systemie trawiennym i głównych organach łącznie z wątrobą, nerkami, trzustką i genitaliami. Badania szczurów i chomików pokazały także, że zwierzęta te w trzecim pokoleniu stały się niepłodne.

Zwierzęta karmione są soją i kukurydzą GMO – zwłaszcza soja i kukurydza, zawierają toksyczne białka z bakterii Bacillus thuriengensis (Bt.), które zabijają owady niszczące kukurydzę, soję, bawełnę, canola i inne rosliny – mają mniejszą zdolność trawienia białek z powodu zmiany dokonanej w mikro-strukturze ich jelit. Nastąpily u nich także zmiany w systemie immunologicznym.

Na dodatek, glifosat (herbicyd używany na GM soi) może wywoływać wady wrodzone w płodach zwierząt. Roundup-Ready GM soja jest główną rośliną uprawianą w Argentynie, i Monsanto Roundup herbicyd używany jest w wielkich ilościch. Teraz naukowcy widzą wady wrodzone w mózgu, jelitach i sercu w płodach płazów. Twierdzą, że wyniki “są całkowicie porównywalne do tego co może wydarzyć się w rozwoju embrionu ludzkiego”.

Oznaczanie GMO jest absolutnie konieczne. Zacznijmy działać teraz by zatrzymać wielkie firmy spożywcze sprzedające tzw. produkty naturalne, przed wydawaniem milionów dolarów żeby pozbawić nas prawa do informacji która żywność zawiera GMO. Działajmy.

Komentarzy 11 do “Problemy z męską płodnością: spada poziom testosteronu i liczba plemników”

 1. JOns said

  Poziom testosterone spada bo MeCzyzna bombardowany jest nie zdrowia zywnoscia pelna chormonow zenskich.

 2. Zbyszko said

  Wychodzi na to że jest to kolejny sposób na depopulację, po Chemtrails, szczepionkach, Codex Alimentarius, zatrutej wodzie, konserwowanej żywności, aborcji, eutanazji i nie wiadomo co tam jeszcze! Ale byc może w koncu będzie to bodziec do tego by w koncu promowac małe gospodarstwa rolne z naturalnymi sposobami uprawy, małe zakłady przetwórcze z takimi samymi sposobami produkcji (które my klienci możemy łatwo sprawdzic i nie kupowac u kogoś kto stosuje chemię) i w końcu wprowadzenia na powszechną skalę SPOŁECZNĄ GOSPODARKĘ RYNKOWĄ… i wypie…nie tego całego kapitalizmu globalnego.

 3. Pokręć said

  To chyba nie nauka rosyjska, tylko radziecka: „całkowicie eliminuje ich zdolnośći reprodukcyjne na kilka pokoleń” – jak całkowicie eliminuje zdolności reprodukcyjne, to skąd następne, bezpłodne pokolenia? Takie rzeczy, to kiedyś w dowcipach o radzieckiej nauce opowiadano.

 4. Zbyszko said

  @3 Pokręc… to chyba jest jednak nauka NWOwska… ciekawe czy oni także żywią sie tym dziadostwem!!!…
  Znane sa juz przypadki impotencji u młodych nawet 25letnich mężczyzn. COS NIEPRAWDOPODOBNEGO!!!!

 5. Zbyszko said

  Tu może nie na temat, chociaż to wszystko już teraz łaczy sie ze sobą!: nieprawdopodobna afera w wymiarze sprawiedliwości
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/73478,moralnosc-sedziego

 6. Niepoważny said

  O choroba, a mi już tylko jeden plemnik został świeży. Resztę zawekowałem.

 7. RomanK said

  Wegrzy odrzucili nei tylko „pomoic” NFW…zakazali GMO..nakazali zniszczenie zasiwow kuurydzy GMO i nakazali drobiazgowe sprawdzanie materialu swiewnego na zanieczyszczenia GMO…
  W POlsce jurgieltniczy rzont…wyglasza ustamiyjego najpesiego pszedstafffficiela peany na czesc rozbiorow Polski i innych narodow…

 8. Jones said

  Sa produkowame srodki pozbawiajace Samcow rozrodczosci- Jednym zastrzykiem u ziwrzat. Coz to takiego zrobic dzic Imotentow Ludzkich ?

  Chemiczne zwiazki podobne do Estrogenow sa ubocznym produktem WODY pitnej przechowywanej w Plastikowych Butelkach. TZW zdrowa Woda Zywiec w plastikowek butelce czyni ciebie IMPOTENTEM a kobiety Nimfomankami !!

  To samo jest z czajnikiem plastikowym!

  To samo jest z wszystkimi „plastikowymi” opakowaniami Zywnosci, Jogurtami, etc, etc, etc

  Impotenci i nimfomanki – o to co jest efektem „zdrowej Zywnosci” masowej…

 9. Kar said

  ad. 8 Pan Jones

  ..ciekawe spostrzezenie. mysle, ze typowy petent -impotent samiec, to glownie produkt ustawicznego stressu-szczurzego wyscigu grasujacego dzisiaj pod kazda szerokoscia geograficzna. To nie jest nie jest symptom, to jest powazny problem

  pozdrawiam serdecznie

 10. Franek said

 11. Jones said

  Ad.9! I Ja pozdrawiam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: