Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

UE proponuje Łotwie napływ imigrantów w zamian za „zmniejszenie długu”

Posted by Marucha w dniu 2012-09-13 (Czwartek)

Unia Europejska sugeruje Łotwie, aby ta przeznaczyła dużo większe kwoty na mechanizmy przyjęcia i rozmieszczenia na terenie kraju kolorowych imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki. Sytuację ironicznie komentuje profesor Moskiewskiej Akademii Duchownej, protodiakon Andrej Kurajew: „Nie chcieliście Ruskich, bierzcie murzynów”.

Za poprzedni rok „dług” Łotwy wyniósł ponad 7,6 miliarda euro, notując wzrost o 382 mln. Jest to ogromna suma, jak na kraj o skromnej gospodarce. Twórcą takiej sytuacji jest sama Unia Europejska, dzięki swoim niemal nieograniczonym możliwościom wpędzania kolejnych krajów w ruinę i długi, poprzez rozmaite ograniczenia ekonomiczne. Teraz UE obiecuje pomoc, ale nie za darmo, rzecz jasna. W zamian za zmniejszenie długu, Łotysze mają przyjąć z otwartymi ramionami jednych z najmniej przystosowanych do życia w europejskiej cywilizacji imigrantów – z Bliskiego Wschodu i Afryki.

„To cena, którą Łotwa płaci za członkostwo w Unii Europejskiej. Nie chcieliście Ruskich, bierzcie murzynów, którzy najpierw pojawiają się jako gastarbaiterzy, a potem zuchwale domagają się swoich praw” – stwierdził Kurajew, którego słowa przytoczyła w kontekście unijnej propozycji łotewska edycja portalu Vesti Segodnya (Вести сегодня).

Portal zauważa, że Unia wprost zaleca, ilu imigrantów i za jakie kwoty powinien przyjąć każdy kraj sojuszu.

„Razem z nadejściem fali imigrantów-Arabów, kraje bałtyckie spotka eksplozja przemocy seksualnej i terroryzmu” – twierdzi z kolei dyrektor Instytutu Bliskowschodniego, Evgenij Satanovskij.

Temat uchodźców i gastarbaiterów z krajów trzeciego świata coraz częściej jest poruszany w łonie łotewskiego społeczeństwa. Zachodnia Europa już teraz łapie zadyszkę przez wciąż powiększającą się w jej krajach populację przybyszy i intruzów z trzeciego świata, a w szczególności z Afryki Północnej. Artem Guberman z Reģionālais komunikāciju centrs twierdzi wprost, że Łotwa wiele ryzykuje decydując się na „dar demografii”, ponieważ nie będą to nowe ręce do pracy, a raczej „darmozjady”.

http://autonom.pl/

Komentarzy 17 do “UE proponuje Łotwie napływ imigrantów w zamian za „zmniejszenie długu””

 1. Boryna said

  Jak to usłyszy Sikorski to strach pomyśleć.

 2. Jones said

  To juz Dzieje sie w Polsce. Murzynie sa sprowadzani np do Gorzowa Wielkoposkiego, Warszawy, Krakowa, Wroclawia, Lodzi…Gdanska….

 3. Krzysztof said

  Desant emigrantów podniesie wskaźniki demograficzne redukując rdzenną ludność do mniejszości i o to chodzi kudłatym ojczulkom unii pejskiej.

 4. Jones said

  Tak sie Dzieje w UK, doslownie desant pod nosi wskazniki demograficzne Rdzennej Ludnosci , ktora wyparowuje. bialym ludziom wypada sie zycie na single z wielu a partnerami, tzw nowoczesnej prostytucji a Murzynom Przewodniczy ich „Duchowny” I mafia, ktora Ideologicznie I finansowo pilnuje iCh demografii oczywiscie z poparciem mafijnych zadow, poparciem finansowym. Taki Murzyn na kazda Kobiete Ma £ 10 000 rocznie za Darmo z Naszych Podatkow. A Biala Kobieta Ma charowac u Murzyna w sklepie za 1/3 tej kwoty 12 godzinach dziennie z prezerwa na dogodzenie sexualne Murzynowi, pod nazwa partnerskiej tymczasowej relacji. Ona Ma „Prace” Murzyna na pracownika I kochanke….

  To nie sa realia li tylko Angielskie, to Widze w Polsce na Wlasnym Podworku gdzie Turek Ma Syna, ktory tak zatrudnia Polakow I Polki…I Jednej tak zrobil dziecko. Coz, nie Ma mowy o ozenku, no bo przeciez nawet taka Polka juz jest Partnerem…to tak jak po slubie przeciez….

  Inne Polki w Anglii …wiekszosc z nich z Murzynami Ma taka komitywe…

  A trzeba powiedziec, ze Murzyni maja Kase na dzialalnosc gospodarcza, poparcie Prezydentow, Zydow ….Bankow…..

 5. Brat Dioskur said

  Marne widoki…dla Brukseli.Murzyn chce brac tlusta zapomoge i spac do 12.00 a w bylych demoludach „humanitarnosc” nie zaszla jeszcze tak daleko. Nawet jak wcisna tych czarnuchow Lotwie ,to wiekszosc z nich da drapaka na Zachod.

 6. Nemo said

  Pełna zgoda Panie Jones:tak się składa,że mieszkam obecnie w UK.Tutejsi murzyni to najwięksi leserzy i nieroby jakich w życiu widziałem.Mało który pracuje uczciwie na życie a nawet jak już,to tak z łaski,jakby odrabiał pańszczyznę.Reszta się szwenda po mieście,albo chleje piwsko, a jak który zobaczy jakiegoś palacza to będzie mu truł i szedł za nim i dwie mile dopominając się od niego papierosa;natrętna i bezczelna z nich nacja.Ukraińcy(w Polsce) czy Hindusi(tutaj) to przy nich pikuś.

 7. Radosław37 said

  W Polsce będzie tak samo, za parę lat podobną propozycję przedstawią naszemu rządowi. Cała ściana wschodnia zostanie zaludniona przybyszami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jako mieszkaniec Podlasia widzę co się dzieje, każdy młody (20-40 lat) wyjeżdża. Za 10 lat zostaną tylko emeryci i renciści.

 8. AlexSailor said

  @Jo(nes)
  Jest Pan jednym z nielicznych, którzy widzą zagrożenie.
  Jad został wstrzyknięty w przestrzeń świadomości społecznej Polaków i w ogóle Europejczyków, a teraz zaczyna działać.
  Tworzenie na siłę mniejszości i odrębnych społeczności jest potrzebne, by w razie buntu napuścić jednych na drugich.
  Ma Pan 101% racji dostrzegając, że problem tkwi w polskich kobietach.
  One zupełnie zgłupiały (były takie zawsze?) i ciągną nie tylko siebie ale cały kraj w paszczę węża.

 9. zagrypiona said

  @AlexSailor komentarz 8

  „Ma Pan 101% racji dostrzegając, że problem tkwi w polskich kobietach.
  One zupełnie zgłupiały (były takie zawsze?) i ciągną nie tylko siebie ale cały kraj w paszczę węża.”

  Tak z ciekawości, pańska matka/siostra/babka/córka też? 😉 Pan chyba masz jakiś uraz do kobiet generalizując tak okrutnie (albo jakiś inszy jeszcze problem z kobietami generalnie, pełno tego dzisiaj). To tak jakby powiedzieć że wszyscy Polacy płci męskiej hodują piwny bebzon siedząc przed telewizorem i posługują się nieskomplikowaną mową złożoną jedynie z wulgaryzmów. A przecież wszyscy wiemy że jest inaczej. Po co komu takie daleko idące nie mające żadnego sensu uogólnienia?

  Co do artykułu. Aby tych emigrantów utrzymać na wschodzie, musiałby tu być jakiś mega wielki socjal. Inaczej jak tylko dostana obywatelstwo uciekną tam gdzie im coś dadzą. A tu żeby dać im, musieliby też dać tubylcom, a na to chyba nikogo nie stać. No może ktoś sypnie groszem aby jednak pomysł jakoś zrealizować ale wątpię. Tutaj nie trzeba emigrantów żeby się ludność tubylcza chwyciła za łby i polała krew, wystarczy skolidować tych od PISu z POwiakami czy innym lewactwem odpowiednio namieszać podstawionymi pionkami i już konflikt gotowy. 😉

  Albo głupie baby, nałożnice szatana (i murzynów) przeciw mądrym, prawym i sprawiedliwym mężczyznom. 😉

 10. Napływ emigrantów jest jednym z elementów osłabiania państw i mieszania ras, co jest nie zgodne z biblią i co jest zatem podstawowym wykroczeniem przeciwko Bogu i to ma miejsce teraz.

  …..” hybrydyzacja i mieszanie ras były złem jakie występowało przed potopem Noego: “A wszyscy synowie mężczyzn odeszli od dróg Pana w tych dniach, jak mnożyli się na ziemi synami i córkami, i uczyli się wzajemnie swoich złych praktyki i nadal grzeszyli przeciwko Panu. A każdy człowiek stawał się sam sobie bogiem, i rabowali i plądrowali każdego bliźniego swego, jak również jego krewnego, i zepsuli ziemię, a ziemia była pełna przemocy. A ich sędziowie i przywódcy poszli do córek ludzkich i zabierali ich żony siłą od mężów według ich wyboru, a synowie ludzi w tych dniach brali bydło z ziemi, zwierzęta z pola i ptactwo z powietrza, i nauczali mieszania zwierząt jednego gatunku z innymi, żeby tym sprowokować Pana; i widział Bóg całą ziemię i była zepsuta, bo wszelkie ciało zepsuło swoje drogi na ziemi, wszystkich ludzi i wszystkie zwierzęta” (Jasher 4:6-18).

  Faktem jest, że wielu olbrzymów mieszkało pośród Kananejczyków, po potopie, i oni byli potomkami przedpotopowych Refaim. Plemię Gath składało się z olbrzymów; a Goliat był jednym z ostatnich członków tego plemienia.

  Zwróćmy uwagę, że Kenici są potomkami Kaina. Kananejczycy stają się głównym plemieniem Kenitów.

  Rdz 6 mówi o tym jak Nefilim (upadli aniołowie) mieszali się z córkami Adama i gwałcili je, tworząc w ten sposób hybrydę Refaim (“giganci”). którzy terroryzowali okolice swoją nadludzką siłą i złymi czynami. To z powodu tych czynów Jahwe wywołał potop Noego. Ale potop nie zniszczył wszystkich tych kreatur. Księga Jasher mówi, że wielu z nich uciekło do krainy, która później stała się znana pod nazwą “ziemia Kananejczyków“.

  Kanaan z rodu Kaina jednego z synów Ewy, poszedł żyć pośród Kenitów, Refaim (giganci) i innych stworów, potomków Kaina i innych hybryd. Opuścił własny lud, ponieważ, jako zakazany owoc kazirodztwa, nie mógł dziedziczyć pośród swoich. W ten sposób stał się wrogiem własnego narodu; i spłodził wiele plemion kananejskich.

  “Ewangelii o mieszaniu ras” była starannie spreparowana przez Żydów, którzy są największymi wrogami Prawdziwego Izraela. Ich pieniądze i wpływy wśród ewangelistów telewizyjnych wytworzyły ten obecny fanatyzm, który jest niczym innym niż psychologiczną WOJNĄ RASOWĄ przeciwko Białej Rasie. Każdy kto uważa, iż WOJNA RASOWA z Prawdziwym Izraelem pochodzi od Boga Jahwe, został poważnie oszukany. Chrześcijanie którzy wierzą w tę modernistyczną herezję, faktycznie są pionkami antychrysta; i oni tego nie wiedzą.

  Zanim kontrolowana przez Żydów telewizja i tele-ewangeliści zaczęli promować ten szum o mieszaniu ras, uważano je za TABU.

  Dawniej białe kobiety zadające się z Czarnymi mężczyznami nazywano “BIAŁĄ HOŁOTĄ / ŚMIECIEM”. W latach 1960 wszystko się zmieniło, kiedy Żydzi zaczęli wykorzystywać TV, posługując się tele-ewangelistami do głoszenia NOWEJ EWANGELII: “Ewangelii zbawienia przez mieszanie ras“.

  A Biblia ABSOLUTNIE ZABRANIA MIESZANIA RAS i każdy kto uważa, iż mieszanie ras jest uznawane przez Jahwe, jest kłamcą.

  Pwt 23:2 precyzyjnie mówi, że MIESZAŃCY [potocznie: KUNDLE] nie zostaną przyjęci do zgromadzenia Izraela: “Nie wejdzie syn nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia Pana”.

  Jahwe błogosławi nasieniu (potomkom) Abrahama, czyli Adamitom. Kain choć był synem Ewy, nie był synem Adama, był z nasienia wężowego.

  Ród Abrahama to potomkowie Noego, a wiadomo, że Noe został wybrany jako czysty rasowo, nie zmieszane geny, krew i DNA z nasieniem węża.

  Adamici, Szemici, Hebrajczycy i Izraelici mieli nakazane by rozmnażali się ekskluzywnie pośród SWOICH, tak jak Jahwe nakazał w Rdz 1 – SWÓJ ZE SWOIM. Nowoczesne kościelstwo [Churchianity = połączenie Church – kościół z christianity – chrześcijaństwo, stąd kościelstwo] bardzo się stara ignorować przekaz o rasie w Biblii, płaszczy się u stóp antychrysta, po to żeby zdobyć jego akceptację.

  W dalszej części historii biblijnej nastąpił kolejny rozłam, tym razem w potomstwie Abrahama.

  Abraham był ojcem Izaaka. Izaak miał czterdzieści lat, gdy wziął sobie za żonę Rebekę, córkę Betuela, Aramejczyka z Paddan-Aram, siostrę Labana Aramejczyka. Rebeka była bezpłodna, ale na skutek próśb składanych przez Izaaka do Pana, zaszła w ciążę bliźniaczą. I tak narodził się Ezaw i Jakub. Bliźniaki.

  Ale Pan powiedział do Rebeki przed porodem:

  „“DWA NARODY SĄ W TWYM ŁONIE, DWA ODRĘBNE LUDY wyjdą z twych wnętrzności; jeden będzie silniejszy od drugiego, starszy będzie sługą młodszego“.

  Żydzi, którzy chcą ukryć przed nami tę historyczną wiedzę.

  “Gdy Ezaw miał czterdzieści lat, wziął za żonę Jehudit, córkę Chetyty Beeriego, oraz Bosmat, córkę Chetyty Elona. Były one powodem zgryzoty Izaaka i Rebeki” – Rdz. 26:34-35.

  Chetyci>/b> pochodzą również z diabelskiego rodu Kananejczyków>/b>. Tym sposobem Ezaw do domu przyprowadził kananejskie śmiecie.

  Ezaw chwalił się swoim grzechem, przeciwstawiał się tradycji rodzinnej zachowania czystego rodu. Poniżej rezultat tej sytuacji:

  “Rebeka mówiła do Izaaka: “Sprzykrzyło mi się życie z tymi Chetytkami. Jeżeli jeszcze Jakub weźmie sobie za żonę Chetytkę, czyli jedną z tych kobiet, które są w tym kraju, to już nie będę miała po co żyć!“- Rdz 27:46.
  A zatem Rebeka mówi, że jej życie pójdzie na marne jeśli Jakub zmarnuje swoje nasienie na kananejskich kobietach! Izaak i Rebeka postanawiają natychmiast położyć kres tej sytuacji: “Wtedy Izaak zawołał Jakuba, pobłogosławił go i DAŁ MU TAKI ROZKAZ: “NIE BIERZ SOBIE ZONY SPOŚRÓD MIESZKANEK KANAANU” – Rdz 28:
  Zakaz mieszania ras jest wyraźnie podkreślony w wielu wersetach biblijnych, w tym między innymi w Powtórzonego Prawa 7:1-6; 9-12; 14-16; 19-22; 24:

  „“Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna, gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył. Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem. Ty bowiem jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością. . .
  “Uznaj więc, że Pan, Bóg twój, jest Bogiem, Bogiem wiernym, zachowującym przymierze i miłość do tysiącznego pokolenia względem tych, którzy Go miłują i strzegą Jego praw, lecz który odpłaca każdemu z nienawidzących Go, niszcząc go. Nie pozostawia bezkarnie tego, kto Go nienawidzi, odpłacając jemu samemu. Strzeż przeto poleceń, praw i nakazów, które ja tobie polecam dzisiaj pełnić. Za słuchanie tych nakazów i pilne ich wykonywanie będzie ci Pan, Bóg twój, dochowywał przymierza i miłosierdzia, które poprzysiągł przodkom twoim. . .
  “Obfitsze błogosławieństwo otrzymasz niż inne narody. Pomiędzy ludźmi i pomiędzy trzodami twoimi nie będzie niepłodnego ani niepłodnej. Pan oddali od ciebie wszelką chorobę, nie ześle na ciebie żadnej ze zgubnych plag egipskich, których byłeś świadkiem, a ześle je na wszystkich, którzy cię nienawidzą. Wytępisz wszystkie narody, które ci daje Pan, Bóg twój. Nie zlituje się twoje oko nad nimi, abyś nie służył ich bogom, gdyż stałoby się to sidłem dla ciebie. . .
  “Tak samo uczyni Pan, Bóg twój, wszystkim narodom, których ty się lękasz. Nadto jeszcze Pan, Bóg twój, będzie zsyłał na nich szerszenie, aż reszta, która się przed wami ukryje, wyginie. Nie drżyj więc przed nimi, bo Pan, Bóg twój, jest pośród ciebie, Bóg wielki i groźny. Z wolna i po trosze wypędzi Pan, Bóg twój, te narody sprzed twoich oczu. . . Królów ich wyda w twe ręce, abyś wygubił ich imię spod nieba. Nikt się z nich nie ostoi przed tobą, aż ich wytępisz”.
  “Nie zawrzesz przymierza z Kananejczykami“. Nie jest to wystarczająco jasne? On NIE wybrał nas żebyśmy zniszczyli nasza rasę poprzez mieszanie jej!! Wszystkie kobiety, które poślubiłyście Żydów, zawarłyście przymierze z Kananejczykiem. Ponieważ wasi rabini – to znaczy – pastorzy, zachęcali was do zawarcia przymierza z nie-Izraelitami i nie –Adamitami. ZŁAMAŁYŚCIE PRZYKAZANIE JAHWE. Nasi adamiccy mężczyźni odparli tę modę, ale nawet to robi się modne na skutek stałego nacisku ze strony żydowskich mediów by być modnym, i stałego nacisku kościołów żeby “ratować świat przez skończenie z plagą rasizmu“. Ale te instytucje wyraźnie ustawiły się przeciwko samemu Bogu, który naucza WRĘCZ ODWROTNIE. Jahwe uczy byśmy pozostali osobno i święci, żebyśmy byli błogosławieństwem dla narodów, dając przykład opartego na prawie Królestwa.
  Jest więc wyraźnie zaznaczone, jak ważna jest sprawa segregacji rasowej, aby nie zmieszać się z nasieniem węża. Niestety ludzie już wtedy przekroczyli wszystkie podstawowe prawa boskie.. Teraz to trwa i zbiera żniwo. Teraz fałszywi Semici, nazywający siebie Żydami ukradli tożsamość innego narodu. Ale jak do tego doszło?

  Pogwałciwszy swój święty obowiązek zachowania czystej rasy, Ezaw przeniósł się na górę Seir, terytorium Kananejczyków, i rozpoczął życie pośród nich. Kiedy jego rodzina powiększała się i prosperowała wśród Kananejczyków, Edomici stali się klanem rządzącym. Rdz 36 przedstawia nam denealogie potomków Ezawa-Edoma:
  Oto królowie, którzy panowali w kraju Edom, zanim Izraelici mieli króla. W Edomie był królem Bela, syn Beora; nazwa jego miasta – Dinhaba. A gdy umarł Bela, królem był po nim Jobab, syn Zeracha, z Bosry. Gdy zaś umarł Jobab, po nim królem był Chuszam z ziemi Temanitów. Gdy umarł Chuszam, po nim królem był syn Bedada, Hadad, który zadał klęskę Madianitom na równinie Moabu; nazwa jego miasta – Awit. Po śmierci Hadada, po nim królem był Samla z Masreki. A gdy umarł Samla, po nim królem był Szaul z Rechobot nad rzeką. Gdy umarł Szaul, po nim królem był Baal-Chanan, syn Akbora. A po śmierci Baal-Chanana po nim królem był Hadar; nazwa zaś jego miasta Pau, a imię żony jego Mehetabeel, córka Matredy z Me-Zahab.
  “Oto imiona naczelników szczepów Ezawa według ich szczepów i miejscowości, nazwanych ich imionami: Timna, Alwa, Jetet, Oholibama, Ela, Pinon, Kenaz, Teman, Mibsar, Magdiel i Iram. Są to naczelnicy szczepów Edomu według obszarów przez nich posiadanych. Ezaw – praojciec Edomitów.
  Na podstawie tych Pism, możemy teraz kategorycznie stwierdzić, że Stary Testament uczy as genealogii Kenitów, od Kaina do Ezawa. W skrócie wygląda to tak:
  Kain – Kenici – Kananejczycy – Edomici.
  Kain i Kenici żyli PRZED potopem Noego. Ale PO potopie, Jahwe powiedział Abrahamowi, że Kenici nadal istnieli, na ziemi Kanaan! Co się wydarzyło, to Kanaan przeniósł się do innych plemion Rdz 15:18-21. Ostatecznie wszystkie te plemiona nosiły jego imie. Kiedy Ezaw został przywódca, ich nazwa zmieniła się na Edom. W Nowym Testamencie Biblia uzywa dwu różnych słów odnoszących się do tej genealogii: Edomici i Żydzi.
  W dniach tuż przed pojawieniem sie Mesjasza, królestwo Judy było w poważnych tarapatach, po licznych bitwach najpierw z Grekami, później z Rzymianami. Dynastia makabejska, która była również znana jako dynastia hasmonejska z Judy dzielnie walczyła by zachować swoją rasę, religie i kulturę. Żeby to sprawdzić, czytajcie Księgi Makabeuszy w Apokryfach.
  Większość chrześcijan nie wie o tym, ale Apokryfy były pierwotnie obecne w Wersji Króla Jakuba. W pewnym momencie w połowie XIX wieku, apokryfy usunięto, by uniemożliwić naszej rasie zrozumienie tego, iż Juda w pełni zachowała swoją segregacyjną religię. Ci mający program integracji nie mogli pozwolić na to by te księgi pozostały w Biblii, na wszelki wypadek gdyby chrześcijanie chcieli je przeczytać.
  Poniżej fragment z Księgi Tobiasza:
  Strzeż się, dziecko, wszelkiej rozpusty, a przede wszystkim weź sobie żonę z potomstwa twych przodków! Nie bierz żony obcej, która nie byłaby z pokolenia twojego ojca, ponieważ jesteśmy synami proroków. Wspomnij sobie, dziecko, z przeszłości, że Noe, Abraham, Izaak, Jakub, przodkowie nasi, wszyscy wzięli żony z pokrewieństwa swego i dlatego byli błogosławieni w dzieciach swoich, a ich potomstwo posiądzie ziemię. 13 A teraz, dziecko, kochaj twoich braci i nie wynoś się w sercu swoim nad twych krewnych ani nad synów, ani nad córki twego narodu i wybierz sobie z nich żonę, ponieważ w pysze jest wiele zepsucia i niegodziwości, a w próżniactwie ubytek i wielka bieda. Albowiem próżniactwo jest matką głodu.Tobiasz 4:12-13.
  Przez całe apokryfy przewija się idea separacji rasowej. Kluczowe jest, by zrozumieć to, że nasi przodkowie z domu Judy w krainie Judy (nie Żydzi” w Judei) zrobili WSZYSTKO CO W ICH MOCY by pozostać oddzielnym i odległym narodem. Oni nie byli ani Żydami, ani nie praktykowali judaizmu. Byli czystymi rasowo Judajczykami praktykującymi prawo Mojżesza, ale siły zewnętrzne napierały na małe królestwo Judy; i to miało trwać tylko tak długo żeby powstał czystej krwi Biały Człowiek, Judajczyk o imieniu Jezus Chrystus, który miał mieć tylko tyle czasu żeby odegrać Jego zbawczą ofiarę.
  Pierwszy Żyd był Edomitą

  Prześledziliśmy genealogię Kaina do Edomitów z ziemi kananejskiej.

  W Nowym Testamencie ich naród nazywany jest IDUMEA. Jest to grecki wyraz od Edom.

  Żaden z “chrześcijańskich” kościołów nie uczy nic o tym okresie, kiedy nastąpiło ważne przejęcie władzy.

  Przejęciem władzy był ZAMACH STANU, zainscenizwany przez Edomitów, takich jak Antypater i Herod.

  Wszyscy badacze Biblii wiedzą o tym, że tymi dwu złymi geniuszami byli Edomici; ale oni postanowili nie ujawniać tego faktu chrześcijańskiemu światu. Powodem tego jest to, że oni pomagają Żydom ukrywać pod maską Izraela ich PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ
  Ten okres historyczny ma tak ogromne znaczenie w zrozumieniu w jaki sposób Edomici zaczęli wcielać się w Judę, można przypuszczać, że to edomickie wcielenie będzie przepowiedziane w Piśmie. Faktycznie tak było:
  “Dlatego mówi Pan Bóg: Zaprawdę, z wielkim oburzeniem mówiłem przeciwko pozostałym ludom i przeciwko całemu Edomowi, którzy zawładnęli moim krajem, żywiąc w sercu radość i w duszy pogardę po to, by mieć go jako łup” – Ez 36:5.
  Teraz dowiecie się więcej o narodzie Idumei niż uczą wszystkie podręczniki do historii świata, gdyż ta historia została umyślnie usunięta lub zniekształcona ze szkodą dla was. Zobaczmy w jaki sposób Idumici zabrali się za przejęcie ziemi Jahwe w ich posiadanie, jak przepowiedział Ez 36:5:
  W roku 125 przed Chrystusem, król John Hyrcanus wywołał wojnę z sąsiadującym narodem kananejskim / edomickim z Idumei. W tej wojnie Judahici odnieśli absolutne zwycięstwo, podporządkowując sobie w ten sposób ostatnią kananejską twierdzę wojskowego oporu. Ale John Hyrcanus zrobił straszny błąd w układach z pokonanymi. Zaoferował im obywatelstwo wraz z istniejącymi judejskimi obywatelami Judy. Następnie dał Idumejczykom ultimatum: obrzezanie albo śmierć! Napletek albo życie!
  Ultimatum to miało miejsce w roku 121 przed Chrystusem. Teraz wyobraźmy sobie długą kolejkę idumejskich mężczyzn ustawionych do obrzezania. Wyobraźmy sobie to. Wyobraźmy sobie pierwszego faceta w kolejce. Ten facet był pierwszym Żydem na świecie. (Teraz wiecie dlaczego dr Wesley Swift z Bertrand Comparet zawsze mówił o tych ludziach jako EDOMICKICH ŻYDACH, żeby odróznić ich od Prawdziwych Judajczyków! Żaden z tych badaczy tożsamości nie przyjmie fałszywej propozycji, że ci Idumejczycy byli Judajczykami. To jest to samo jak znanie różnicy między kowbojami i Indianami!) Poprzez siłowe połączenie dwóch krajów, John Hyrcanus nie tylko naruszył elitaryzm Izraela i bezpośredni nakaz Jahwe by nie zawierać małżeństw czy przymierzy z Kananejczykami (Pwt 7), stworzył Idumejczykom mozliwość by udawali Judajczyków.
  W rezultacie John Hyrcanus popełnił ten sam grzech, który spowodował wypędzenie narodu Judy:
  “Ciemięzca rękę wyciągnął po wszystkie jej skarby, a ona patrzyła na pogan, jak do świątyni wtargnęli,
  choć im zakaz wydałeś, iż nie wejdą do Twego zgromadzenia” – Lm 1:10.
  Najlepszym określeniem Żyda jest ten kto udaje Judajczyka.
  “i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana” – Ap 2:9, “Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią” – Ap 3:9.
  Pierwszy Idumejski mężczyzna do obrzezania teraz mógłby udawać, że jest Judajczykiem, gdyż dano mu pełne obywatelstwo narodu, który do tej pory zabraniał obywatelstwo wszystkim nie-Izraelitom. Ponadto ci Idumejczycy byli potomkami tych Kananejczyków, których Joszua miał rozkaz wymordować! W ten sposób John Hyrcanus wymieszał Najświętszy Lud z najbardziej nieświętym ze wszystkich!
  Znając taki fakt historyczny w tej sprawie, NIE jest prawdą, iż ci Idumejczycy “przeszli na judaizm”, bo judaizm jeszcze wtedy nie istniał. Judaizm dopiero zaczynał nabierać kształtu w wyniku połączenia się dwu całkowicie niespokrewnionych ludów – faktycznie wrogów (Rdz 3:15).

  Proroctwa Apokalipsy spełniają się na naszych oczach spełnia się na waszych oczach już od 2009 roku, jeśli tego nie widzicie, to jesteście ślepi

  A najgorszy w obecnej apostazji chrześcijaństwa jest fakt, że kościoły (fałszywy prorok) DZIELĄ ŁÓŻKO Z TYMI HANDLARZAMI ŚMIERCI, żydowskimi syjonistami, TAJEMNICZYM BABILONEM, MATKĄ NIERZĄDNIC. Bardzo szybko zbliża się Dzień Sądu; i wszyscy ci którzy promują zniszczenie naszej rasy przez nierząd (mieszanie ras) stali się wrogami NASZEGO STWÓRCY, Jahwe. A wszyscy ci którzy robią INTERESY z tą WIELKĄ LADACZNICĄ zostaną ściśnięci, spaleni i wrzuceni do ognia Sądu. A judeo-kościoły sa najlepszymi klientami Bestii!

  Całość na stronie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/11/od-kaina-do-chazarii/#comment-23201

 11. night_rat said

  handlowanie narodem! szczyt głupoty, nie odciąży to zachodu od imigrantów tylko osłabi Łotwę, ciekawość, co jest ich prawdziwym celem. tworzenie gett w trzeciorzędnych krajach Unii? antyrosyjski folwark? bo asymilacja i podatki z takich to zadanie na pokolenia, durniejsze niż zachęty dla własnej ludności. Jeśli takie są trendy, Polska powinna zadbać o swą wschodnią Polonię, zanim narzucą nam ze 100 tys. obcych rocznie, tak jakby był wszędzie nadmiar miejsc pracy i zasiłków

 12. Ad. 11

  „zanim narzucą nam ze 100 tys. obcych rocznie, tak jakby był wszędzie nadmiar miejsc pracy i zasiłków”

  – Osobiście zapraszam każdego czarnego, czy kolorowego do Polski! I niech żyje sobie tu bogato, dostatnio i szczęśliwie! Ale na warunkach takich JAKIE MAM JA!

  Będą spieprzać z polskiego raju aż się będzie kurzyło…

 13. Fran SA said

  Katerina
  Co za pierdoly!
  Hetyci byli z terenow Anatolii, a nie z zadnego Kanaanu. Nie mam pojecia, czy pochodzili od Szatana. Jakies glupoty. Salomon byl synem Hetytki.
  Proponuje, zeby tym satanizmem i szatanami mniej sie upajac a w kazdym razie baczniej sie przyjrzec Biblii.
  Poganie to niekoniecznie satanisci. Wygladaloby na to, ze slowianscy ‚satanisc’i przyjeli niegdys chrzescijanstwo!
  Satanistami natomiast byli Bogunovicze -Slowianie z terenow bylej Jugoslawii.
  Historia zas Bliskiego Wschodu pokazuje nam, ze nasza religia pochodzi z Bliskiego Wschodu ale NIE z judaizmu.
  Zydowski przekaz jest przekazem ustnym. Znaczy to po prosu, ze II wieku naszej ery zydki skompilowaly rozne dzieje i powklejaly swoje glupoty.
  W wydaniach Biblii z 19 wieku, nie ma w ogole takiej glupoty, ze kto obraza zydow obraza Boga.
  Zastanawia fakt, ze bardzo trudno znalezc nawet polskie wydania Biblii sprzed… 1920 roku!
  Tzw. Biblia jamesowska jest kolejna kompilacja. Co sie Henrykowi VIII i zydom ktorzy przygotowali zamach na Rzym nie podobalo to kazali wykreslic i pozmieniac.
  Zydzi sa mistrzami mistyfikacji. Wystarczy poogladac holywoodzkie filmy.

 14. Fran SA said

  http://ashraf62.wordpress.com/2012/08/19/hebrew-bible-plagiarized-mythology-and-defaced-monotheism/

 15. Jones said

  Ad.12. Pan Chyba sini, Panie Krzysztpowie. Murzyni w Anglii maja warunki £ 10000 razy wiekrze od przecietnego Anglika! Plus zwolnienia podatkowe, plus mafijne gospodarcze powiazania sieciowe kontrolowane Przez Rzad I stymulowane, w ktorych pracaja cale Rodziny Murzynow pod Opieka iCh Duchownych na czele Ktorych stoi KROLOWA Anglii.

  Czy Pan mysli, ze w Polsce jest inaczej?
  Za czyje pieniadze w Warszawie buduje sie Meczet?
  Za Pana!
  A za czyje pieniadze oplacane sa Murzynow pensje? Mieszkania?

  Za te same co wielkotowarowe slklepy, ktore nie placa Podatkow.

  Murzynem w doslownym slowa znaczeniu to sa Polacy we Wlasnym Kraju a Uni sa juz na Prawach Panow z Calum Swiatem Miltikulti.

 16. Jones said

  Ad.10! Czyli Frank nic nowego nie wymyslil, Kazac Zydom przesc na Katolicyzm tylko po to by mieszac sie z ! Och, Panie Boze wybacz…., ze szlachta Rzeczpospolitej. To dlatego np. Rod Radziwillow po dzis dzien choc jest, nie Robi nic dla Rzeczpospolitej…

 17. […] artykułów. Jeden z nich odnalazłam na stronie Dziennika gajowego Maruchy, a tytuł jego brzmi: „UE proponuje Łotwie napływ imigrantów w zamian za “zmniejszenie długu”.  Chyba nie ma potrzeby rozwijania tego tematu, bo już sam tytuł wiele wyjaśnia, choć […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: