Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NC o Schizofrenia fotowoltaiczna
  Lily o Wolne tematy (70 – …
  UZA o Ukraina: Czarnobyl 2.0?
  Lily o Wolne tematy (70 – …
  Wladca o Schizofrenia fotowoltaiczna
  podczaszy o Wolne tematy (70 – …
  podczaszy o Wolne tematy (70 – …
  podczaszy o Wolne tematy (70 – …
  Wladca o Schizofrenia fotowoltaiczna
  podczaszy o Wolne tematy (70 – …
  Olo o Schizofrenia fotowoltaiczna
  Olo o Zobacz, jak żydowscy bankierzy…
  revers o Wolne tematy (70 – …
  UZA o Maxa Igana covidowa kropka nad…
  Yagiel o Wolne tematy (70 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Atak na amerykańskich dyplomatów w Egipcie operacją fałszywej flagi?

Posted by Marucha w dniu 2012-09-14 (Piątek)

Żydowski fanatyk przy pomocy żydowskich fanatyków,  którzy zrobili sciepe (5 mln. dolarów), wyprodukował paskudny film o Mahomecie, który podobno tak rozjuszył Libijczykow, że ubili amerykańskiego ambasadora i trzech pracowników konsulatu. Zawrzało w Egipcie i nie tylko.

Biorąc pod uwagę fakt, że ambasady amerykańskie na Bliskim Wschodzie przypominają fortece średniowieczne (ambasada amerykańska w Iraku jest obszarowo większa od Watykanu), wydaje się dziwne, że mordercy wrzucili pocisk do bardzo strzeżonego budynku, a następnie zlinczowali uciekającego ambasadora. Na ogół ambasadorami są żydzi. Ten nie był.

Zadziwiające, że aktorzy, którzy pracowali w tym filmie, pyskują na cały świat, że w ogóle nie wiedzieli, iż grają w religijnym filmie. To miał być film historyczny o Egipcie.

Teraz propaganda próbuje zmienić pierwsze doniesienia i zwalić wszystko na…. Koptow z Egiptu. Koptowie, jak wiadomo, żyją w muzułmańskim Egipcie od tysiecy lat.

Znaleziono już nowego gwiazdora Al Qaidy, który się odgraża Amerykanom. Ciekawe, czy to ten sam, którego opłacają Amerykanie, by mordował Syryjczyków.

No i naturalnie, zdaniem masowych mediów, fanatycy muzułmańscy chcieli w ten sposob uczcić rocznicę 11 Września. Zadziwiajaca domyślność.

Amerykanie zniszczyli kraj, zrabowali skarby Libii, wymordowali tysiące (nikt nie wie ilu) cywilów, zbombardowali miasta libijskie, kościoły i szpitale, w tym jeden katolicki szpital prowadzony przez polskich księży, zbombardowali cały system irygacji – i zamordowali Kadafiego, który chciał wprowadzic ‘ złotego denara’, niezależną walutę afrykańską.

A tymczasem fanatycy islamscy nie mieli żadnego innego powodu do zamordowania ambasadora, niż uczczenie rocznicy zamachu na WTC!

Każde morderstwo, w tym polityczne, jest morderstwem. Koniec. Kropka. Ale wczoraj przez cały dzień media podawały ostrzeżenia dla … Iranu, że im to morderstwo nie ujdzie na sucho.

Pewnie dotąd ‘nieznani sprawcy’  będą ubijać niewinnych Amerykanów, dopóki publika w USA nie zacznie się domagać arabskiej krwi.
Już to kiedyś przerabialiśmy. Przy okazji USS Liberty, 11 Września… A wcześniej Lusitanii… Pearl Harbour… Gliwic…

Zadziwiające jest wspólne dla różnych ataków zjawisko: zarówno podczas ataku na wieże w Nowym Jorku, jak i na lotnisku rosyjskim w Domodiedowo, w reaktorach atomowych w Fukuszimie, jak i w Bengazi – nagle wszystkie kamery przestały działać. Ciekawe, czy to ta sama firma ochroniarska obsługiwała te bardzo strzeżone obiekty strategiczne.

Autor: Fran SA.

Komentarzy 19 do “Atak na amerykańskich dyplomatów w Egipcie operacją fałszywej flagi?”

 1. Awanturnictwo ŻYDOSKICH rasistów i ZEMSTA żydoska na Obamie za ODMOWĘ spotakania się z gnidą Netanyahu said

  ZABICIE ambasadora USA w Libyi to żydoska NASTĘPNA intryga szyta grubymi nićmi wplątania prostackiej BARNINY amerykańskiej US ARMY, aby przelewała krew w interesach awanturnictwa pasyżytniczego bezczelnego gównianego państewka o nazwie tzw. „izreal” utworzonego przez komunistów ZSRR, aby było gdzie usunąć śmierdzące anty-rosyjskie gówno panoszace się po byłym ZSRR.

  To jest własnie ZEMSTĄ żydoską na Obamie za ODMOWĘ przyjecia Netanyahu w Białym Domu pod koniec września 2012r, kiedy to ta gnida Netanyahu ma przyjechać do żydoskiego New Yorku i tam ma pleść jakieś uzurpatorskie BZDURY o „przestępstwach Iranu” w inauguracyjnej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

  Po odmowie Buraka Obamy przyjecia Netanyahu w Białym Domu pod koniec września 2012r, co Obama wytłumaczył się „że jest bardzo ZAJETY w tym czasie” to zaraz po tym zapanowała szowinistyczna WŚCIEKLIZNA całej prasie żydoskiej w Izraelu i zapanowała żydo-medialna nagonka na USA oczerniające Obamę… oraz ten zbnakrutowany molach Amerykę pod zarządem żydoskiego mosadu.

  Ta gnida Netanyahu jako premier Izraela przyjeżdza do USA co najmniej raz w roku i systematycznie POUCZA, ustawia prezydentów USA po kątach co i jak muszą robić w administracji amerykańskiej, aby to było w INTERESIE przed wszystkim żydostwa ….

  Żydom się ostanio pomieszało we łabach, oni usiłują autentycznie rzadzić po całości całym światem, tak aby bezczelnie PASOŻYTOWAĆ na wszystkich.

  Tym razem Burak Obama pokazał Netanyahu, że jego rasistowskie „żydoskie rady” ma głęboko w DUPIE co obużyło żydostwo, więc jak widać najprawdopodobniej żydoski fikający MOSAD też szarogęszący się w USA znowóż UKNUŁ następną intrygę przeciw USA i właśnie dlatego „nagle zginoł” amabasador USA w Liby, aby UKARAĆ gabinet Obamy za jego brak SUBORDYNACJI wobec rozwydżonego żydystwa … grasujacego w żydoskiej największej MELINIE w USA czyli w Białym Domu.

  Jak to inaczej rozumieć zabicie ambasadora USA w Libyi ???

  Jest też już WIADOMO, że ostatnie ANTY muzulmanskie filmy, które zostały włożone w internet światowy zostaly ZMAJSTROWANE przez Żydów, tak aby PROWOKOWAĆ Arabow oraz KNUĆ intrygi w krajach arabskich PRZECIW Burakowi Obamie, którego nie akceptuje żydostwo.

  Ostanio wypioł się nawet dupą do Obamy żydzisko Rahm Emanuel (najprawdopodobniej szpieg mosadu) i NIE popiera Obamy w obecnej kampani wyborów prezydenckich, który urzędował w MELINIE żydoskiej czyli w Białym Domu w randze Szefa Sztabu Białego Domu w latach 2009-2010.
  Rahm Emanuel zrezygnował z tej fuchy Szefa Sztabu Białego Domu i został NIE legalnie burmistrzem metropolii Chicago.

  Jest też WIADOME, że za niedawnymi morderstwami żydo-francuskich ucznów we Francji nitki tej prowokacji TEŻ prowadzą do izraelskiego mosadu. To typowo żydowska prowokacja… tak twierdzą służby wywiadu francuskiego.

  Wszystko wyglada na to, że INTRYGA zabicie ambasadora USA w Libyi to NASTĘPNY bandycki wybryk żydoski jak póba zatopienia 8 czerwca 1967 roku przez izraelskie samoloty oraz kutry torpedowe amerykańskiego okrętu wywiadowczego „USS Liberty” .

  Jak widać awanturnicze bandyckie żydostwo stwarza PRETEKSTY do sprowokowania WOJNY ŚWIATOWEJ jakie miało miejsce w Sarajewie i posłużył krwiopijcom żydo-MASONOM do rozpętania I Wojny – aby obalić – ZAMORDOWAĆ wszystkie MONARCHIE w Europie w celu zainstalowania tzw. „demokracji” .
  Ta tzw. „demokracja” to faktycznie „żydo-medio-kracja” czyli RĘCZNE sterowanie wielu krajów europejskich przez GRASUJĄCE pasożytnicze żydo-masoństwo z Europy, które przejeło władze w USA po zabiciu przez nich Johona Kennediego oraz zbankrutowoło Amerykę, tak aby się tylko mogli BOGACIĆ rasiści żydowscy trzymajacy w swoich zakrwawionych szponach finanse w Europie i USA.

 2. Niedaleko said

  Bardzo ciekawe. Mondoweiss podaje ze Pani Geller organizowała anty muzułmańskie protesty. No to popatrzmy jaki rodowód ma Pani Geller,

  http://en.wikipedia.org/wiki/Pamela_Geller

  „Early life

  Geller, born to Jewish parents Reuben („Ruby”) and Lillian Geller, is the third of four sisters.[1][10][11] Growing up in Hewlett Harbor, Long Island, New York, she assisted in her father’s business, where she learned to speak fluent Spanish.[1][10] Two of her sisters became doctors, and the third became a teacher.[1]”

  Podobna sytuacja do ANTIFA z biletem od “Krytycznej Polityki” gdzie pracuje Agnieszka Graff spokrewniona z UB-kiem Kazimierz Graff. Patrz – „Ubecja nie biła – Posted by Marucha w dniu 2012-02-15 (środa)”

  http://usa2008.blox.pl/2008/03/GRANICE-PLCI-GRANICE-RASY-WYWIAD-Z-AGNIESZKA.html

  Coś to wszystko jest bardzo podobne do Rewolucji w Rosji w 1917 roku. NKWD w Zachodniej wersji może zdarzy ją ponownie rozpętać w 2017 by wszystko ładnie wychodziło na „Akcja co 100 lat”.

  A teraz spróbuj to wytłumaczyć przechodniemu na ulicy 😦

 3. Brat Dioskur said

  „Żydowski fanatyk przy pomocy żydowskich fanatyków, którzy zrobili ….”

  Wrong!Wczoraj podano ,ze to jakis koptyjski chrzescijanin…

 4. Maciejaszu said

  Ach ci Żydzi z tą swoją megalomanią (można rzec – szatańską) . Mam 20 lat, szczyl powiecie, racja, od 3 lat wgłębiam się w „teorie spiskowe” tzn. szukam Prawdy chcąc wyjaśnić sobie samemu jak mam żyć na tym łez padole, a wraz z rosnącą ilością przeczytanych tekstów przeczytanych w necie, książkach, zasłyszanych od ludzi będących w „temacie” czuję coraz większy mętlik w głowie i narastającą frustrację- kto tu jest kim!? Jakie powinno być na przykład podejscie polaka katolika do konfliktu między Iranem a Izraelem? Zarówno islam jak i judazm są w swej treści antykatolickie, rasistowskie, prymitywne i w swej istocie niebezpieczne dla naszej łacińskiej cywilizacji, nieprawdaż? Zarówno muzułmanie (brzuchami swych kobiet, if u know what i’m sayin’) jak i żydzi-banksterzy prowadzą, pod płaszczykiem multi-kulti i politycznej poprawności, swą wojnę przeciw Europie i naszej zachodniej kulturze; jeden wielki burdel, pisząc brzydko. Niech się wypowiedzą starsi ode mnie, ja widzę tylko ratunek w modlitwie, ale nie o to mi chodzi.

 5. Fran SA said

  Bardzo ciekawe jest wplatanie w te awantur chrzescijanskich Koptow. (Koptom ostatnio podpalano koscioly w Egipcie) Do konca nie wiem o co chodzi ale facet sam sie przyznal, ze ‚chcial pomoc Izraelowi’. Zalaczam linki.
  Ale o ile wiem, Mahomet byl Koptem i chrzescijaninem zanim sie zbiesil. Nie wiem, moze ktos wie, jakiej byl narodowosci – mogl byc Egipcjaninem ale tam zylo wiele narodowsci i bardzo chetnie sie mieszaly. Ciekawe ilu jest Koptow w USA, ze stanowia taka moc i pieniadze, zeby od Zydow wycyganic szmal na bardzo amatorski film.
  Natomiast fim jest zdecydowanie anty muzulmanski. No i antysemicki przy okazji bo wiekszosc Arabow to i muzulmanie i Semici.
  Pan ‚filmowiec’ nazwany w sieci im-Becilem jest obecnie w domu pod opieka policji. Ciekawe, czy grozi mu kara za ‚wzniecanie nienawisci i antysemityzm’?
  Niektorzy podejrzewaja, ze juz uciekl do Izraela jak paru jego poprzednikow.
  Jeszcze duzo uslyszymy wiarygodnychi zupelnie fantastycznych teorii; jedni podejrzewaja, ze trzeba bylo odwrocic uwage, od rocznicy 9/11 bo w rocznice September 11 architekci i budowlancy w USA domagaja sie sledztwa w sprawie wyburzenia wiez w Nowym Jorku. W Kalifornii ma byc sad. Glowny sedzia Wloch domaga sie dochodzenia. A poniewaz wielu Amerykanow w Nowym Jorku zmarlo na raka z tych ‚popiolow’ po wiezowcach, rodziny domagaja sie wysokich odszkodowan od tych wlasnie firm – bo ktos przeciez odpowiadal za zabezpieczenie terenu. Zwlaszcza, ze w Nowym Yorku jest chyba 8 baz wojskowych i wszystkie mialy poligon i cwiczenia przeciwko atakom na USA..
  Bo sie ludziom nagle ‚przywidzialo’, ze podatnik amerykanski placi miliardy dolarow rocznie a lotnisko w Nowym Jorku i Pentagon sa najbardziej strzezonymi punktami strategicznymi, wiec trzeba wziac za fraki firmy, ktore odpowiadaly za zabezpieczenie lotnisk. I Pentagonu.
  Nawet ambasady niie potrafia zabezpieczyc.
  Inni podejrzewaja, ze teraz to juz napewno USA napadnie na Iran, Egipt, madagaskar i Bog wie co jeszcze.. Napewno nie napadna na Katar.
  Zachodzi pytanie: czy to ci sami najemni mordercy co ubili Kadafiego – zamordowali bestialsko i amerykanskiego ambasadora?
  Jak to sie dzieje, ze znow pojawil sie nowy przywodca Al Kaidy? Skad oni tylu przywodcow biora? Al Kaida (Baza) nie ma bazy, satelitow, samolotow, czolgow, artylerii, nie kontaktuje sie elektronicznie z nikim – a jest i dziala wszedzie. Dzis w Afganistanie, jutro w Syrii (popierana przez USA) i nagle w Bengazi. Podejrzewam, ze maja czapki -niewidki i buty siedmiomilowe.
  A wszystkie pieniadze podatnika amerykanskiego wyadawane na bezpieczenstwo poszly znow w bloto. Do tego okazuje sie, ze to morderstwo bylo juz dawno planowane. Ciekawe, kto o tym wiedzial?
  Putin ma znowu racje. Zeby nie popierac najemnych mordercow bo moga mordowac pracodawcow. W Syrii moze sie stac podobnie.

  A Assange sie cieszy!! No bo jak teraz Angllicy napadna na ambasade w Londynie, w ktorej sie Assange ukrywa.

  http://desertpeace.wordpress.com/2012/09/12/islamophobia-on-the-big-screen/

  Ciekawe sa komentarze.

  http://laist.com/2012/09/12/israeli_behind_anti_muslim_film_tha.php

  (pan producent filmowy w calej krasie)

  http://mondoweiss.net/2012/09/ap-says-anti-islam-movie-was-conceived-as-effort-to-help-israel.html

  Bardzo sprzeczne informacje- polecam doczytac do konca.

 6. Jones said

  Zobacz Ratunek w Dzialaniu. Wez sobie Kobiete za Zone, miej z nia wiele dzieci ku Chwale Trojcy Jedynej I Walcz jako Przynalezny Kosciola Walczacego.

  Czytaj Gajowke I Szukaj odpowiedzi razem z Nami. Tu znajdzie Pan Droge, Prawde…..odpowiedzi co Robic, jak Zyc, z Kim I Jak walczyc.

 7. Brat Dioskur said

  Antyamerykanskie rozruchy ogarniaja coraz wiecej krajow.Indonezja zablokowala Youtube na ktorym mozna ogladac fragmenty tego filmiku.Przerazony Bambo ze stojaca za nim ,napuszona niczym kwoka Hitlery, wystapil na konferencji prasowej i pierwszymi slowy dal wyraz wrecz obrzydzeniu jakie go ogarnia na mysl o tym ,ze sa ludzie ,ktorzy profanuje czyjes uczucia religijne.Jakos jednak nikt go nie zapytal czy dotyczy to rowniez katolikow,bo przeciez to na jego terytorium jakis swir oddawal mocz na obraz z Jezusem….

 8. Jones said

  Ad.1.Obama to pionek, ktorym sie gra. Jak trzeba, to ONI go Poswieca jako Ofiare ….Obama jest caly iCh jak Kaczynscy. To sa ludzie, ktorych Zydzi Klada na Oltarzu jak trzeba jak tych w Oswiecimiu…Polsce za Hitlera…

  Pan Ma bledne Wnioski

  Obama to Zyd a nie Amerykanin.

 9. Jones said

  Tuska tez odstrzela Ja przyjdzie czas a przyjdzie I Tusk o tym wie….I co zenujace, ze na Ta mysc Sara w Gacie, co widac po jego Twarzy…

 10. 166 bojkot TVN said

  Konieczne uzupełnienie: KOPTOWIE TO RDZENNA LUDNOŚĆ EGIPSKA, PIERWSI CHRZEŚCIJANIE, KTÓRZY DO TEJ PORY NIE PODPORZĄDKOWALI SIĘ WATYKANOWI. To do Koptów należą najstarsze na świecie kościoły chrześcijan.
  Są spychani na margines i gnębieni przez Arabów, wyznawców Allaha Żydzi wykupują jeśli tylko mogą ubogie kościoły o prawie 2000 historii – autentyczne, i zamieniają na ociekające złoceniami synagogi.

  Pomysł, żeby winę za śmierć ambasadora amerykańskiego w Libii przypisać Koptom jest tak szatański jak wszystkie inne żydowskie pomysły – przy pomocy jednej zbrodni, wyeliminować maksymalną ilość przeciwników.

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 12. Piotrx said

  Ciekawe czy ta akcja z owym filmem i naglosnieniem calej sprawy w mdiach ma tez związek z obecną wizytą Benedykta XI w Libanie – czyli znowu szczucie jednych na drugich przez tych trzecich.

 13. Tralala said

  nie na temat, zapowiedz (byla tez w na poskiej stronie FSSPX) konferencji:
  http://konserwatyzm.pl/artykul/5197/neopoganstwo-na-prawicy-duchowa-trucizna-tradycjonalizmu-int
  Dziwna ta druga czesc tytulu.

 14. Centuria said

  Ciekawe, ze pan ambasador pomagal w obaleniu Kadhafiego. A ze zyd to pewne. Juz za Busha 90% ambasadorow to byli zydzi. Teraz jest pewnie podobnie.

 15. filip piękny said

  Żaden kopt nie nazywa się Klein. A tak brzmi nazwisko reżysera filmu. Jego nazwisko jest typowe dla Żydów.

 16. Franek1 said

  Re 10

  Pan/Pani 166 Bojkot TVN,

  Majuskułami pisze Pan/Pani to, co nie zasługuje na absolutnie żadną uwagę, czy też rzeczywiście nie słyszał/a Pan/Pani nic o tak zwanej schizmie wchodniej, wcale nie „o prawie 2000 historii”?

 17. Fran SA said

  W sieci mozna ogladnac fragmenty tego filmu. Jest paskudny. Calkowite, swinskie porno. Typowo zydowskie chwyty.

  Natomiast wyglada na to, ze ten film to tylko iskierka.
  Bo sa widac powody, dla ktorych nie tylko amerykanskie ambasady sa atakowane:

  http://blog.alexanderhiggins.com/2012/09/15/truth-finally-muslim-protests-nato-bombings-backing-saudi-jihadists-184761/

  http://www.veteranstoday.com/2012/09/12/embassy-killings-in-libya-the-stench-of-ciamossad-false-flag/

  http://www.gilad.co.uk/writings/hillary-bernard.html

 18. Rysio said

  http://www.lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/120940.html

 19. […] Zadziwiające jest wspólne dla różnych ataków zjawisko: zarówno podczas ataku na wieże w Nowym Jorku, jak i na lotnisku rosyjskim w Domodiedowo, w reaktorach atomowych w Fukuszimie, jak i w Bengazi – nagle wszystkie kamery przestały działać. Ciekawe, czy to ta sama firma ochroniarska obsługiwała te bardzo strzeżone obiekty strategiczne?   Autor: Fran SA.   https://marucha.wordpress.com/2012/09/14/atak-na-amerykanskich-dyplomatow-w-egipcie-operacja-falszywe… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: