Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wojujący feminizm, czyli upadek Zachodu oczyma Rosjanina

Posted by Marucha w dniu 2012-09-16 (Niedziela)

Wydawnictwo TRIO ma przyjemność poinformować Państwa, że ukazała się na rynku księgarskim publikacja Aleksandra Nikonowa “Koniec feminizmu, czym kobieta różni się od człowieka”. Książka rosyjskiego autora jest prawdziwym fenomenem. W czasach dyktatu poprawności politycznej Aleksander Nikonow otwarcie krytykuje ideologię feministyczną, wykazując absurdalność i szkodliwość realizacji jej założeń.

Nikonow przedstawia genezę feminizmu, sięgając do niejednokrotnie szokujących, nieznanych lub świadomie przemilczanych źródeł i faktów. W bardzo czytelny sposób przedstawia podobieństwo feministycznej ideologii i sposobów jej popularyzowania do innych destrukcyjnych ideologii funkcjonujących w XX wieku – komunizmu i faszyzmu. Nikonow wnikliwie opisuje także opłakaną kondycję współczesnego „białego mężczyzny”, który stał się głównym celem ataków „ziejących nienawiścią” feministek. Jednak nie jest to książka jedynie o feminizmie. Autor przedstawia także dramatyczne skutki realizowania poprawności politycznej, zwłaszcza w sferze edukacji wyższej. W książce znajdziemy wiele absurdów politycznej poprawności, wymownie uzasadniających smutną refleksję autora nad współczesną cywilizacją.

W świetle toczących się dyskusji nad kondycją ideową i przyszłością społeczeństwa polskiego książka wydaje się być szczególnie interesująca dla czytelnika w Polsce. Oparta na faktach, pozostaje głęboką refleksją, ale przede wszystkim przestrogą, jak opłakane skutki może przynieść realizacja idei feministycznych i innych pomysłów politycznie poprawnych gorliwców.

Z książki dowiemy się:

* Jak w świetle feminizmu wygląda leczenie kobiet po zawale?

* Dlaczego słowo „profesor” jest dla feministek obraźliwe?

* Dlaczego amerykański profesor budząc leżącą w drzwiach studentkę jest oskarżany o molestowanie?

* Jak system edukacji w Ameryce i Zachodniej Europie produkuje „robotów-idiotów?”

* Dlaczego nie ma już płci tylko jest „płeć społeczna” tzw. gender?

* Do czego służy wyselekcjonowana propaganda feministek?

Informacje o książce:

Aleksander NIKONOW: KONIEC FEMINIZMU, czym kobieta różni się od człowieka, Wyd. I., form. A5, s. 356, cena 42 zł, ISBN 978-83-7436-280-1

Informacje o autorze:

Aleksander Nikonow — znany dziennikarz i pisarz, autor popularnych bestsellerów Upgrade małpy, Koniec feminizmu, Los cywilizatora, Historia odmrożonych, Wolność od równości i braterstwa, Sterowanie wyborem, Wierzchem na bombie, Za granicą rzeczywistości, Bij pierwszy!, Napoleon, Przepowiednia przyszłości, Opium dla ludu. Książki te pomogły czytelnikom zrozumieć Cywilizację, wyzbyć się iluzji i znaleźć swoje miejsce w gwałtownie zmieniającym się świecie.

Fragmenty książki:

„Niedawno premier Norwegii Kjell Magne Bondevik poddał surowej krytyce szwedzkich towarzyszy, którzy z ogromnym sukcesem rozwijają gigantyczne przedsiębiorstwo IKEA. W swoim przemówieniu przewodniczący Kjell Magne powiedział m.in.: „Niezwykle ważne jest zmierzanie do osiągnięcia równości płci nie tylko w krajach islamu!” I zwrócił uwagę obecnych na to, że w instrukcjach montażu mebli sprzedawanych w IKEA narysowane są jedynie sylwetki męskie, a absolutnie zignorowano tam kobiety. „Nic nie usprawiedliwia tego faktu!” – dodał szanowny Kjell Magne.

Szwedzcy towarzysze dziarsko zareagowali na krytykę przeprowadzoną przez lidera sąsiedniego państwa. Przyznali się do poważnego politycznego błędu i w imieniu korporacji zapewnili, że wizerunek kobiety-montera natychmiast zajmie należne mu miejsce w instrukcjach montażu ikeowskich mebli – w liczbach porównywalnych do wizerunków męskich osobników…

To nie żart. To co dzienność Skandynawii – krajów zwycięskiego feminizmu. Aby się zorientować, jak to się dzieje, że w czasach globalnego ocieplenia w cywilizowanym świecie rozwija się i utrwala tego rodzaju marazm, wybierzmy się na niewielką, lecz niezwykle interesującą wycieczkę po mentalnej przestrzeni Zachodu…”

„Na początek opowiedziałem Gorodonowi o sytuacji, jaka spotkała w Ameryce jednego z moich znajomych. Nikołaj, z zawodu biolog, przyjechał z rodziną do niewielkiego amerykańskiego miasteczka i wynajął tam dom. Żeby od razu na wiązać dobre kontakty, zaprosił sąsiadów na grilla. Poznali się, uśmiechali się, kłaniali, spotykając się na ulicy. A pewnego pięknego dnia Nikołaj odbiera pozew do sądu. Okazuje się, że pozwał go jeden z sąsiadów. Za to, że Nikołaj nie kosi trawnika przed domem, co doprowadza sąsiada do moralnych cierpień spowodowanych nieprzyjemnym widokiem. Warto zauważyć, że Nikołaj nie kosił SWOJEGO trawnika. Nie mniej amerykański sąd ukarał go grzywną. Wieczorem po rozprawie sąsiad przywitał Nikołaja tym samym połyskującym bielą zębów uśmiechem i dystyngowanym ukłonem: „Hello!”. Od tego momentu Nikołaj stracił wszelką sympatię dla Ameryki, chociaż mieszkał tam dopiero od miesiąca…”

„Pewna trzydziestosiedmioletnia kobieta ze stanu Kentucky nie zadała sobie trudu, by przeczytać instrukcję załączoną do antykoncepcyjnego żelu. Kiedy zaszła w ciążę, uznała, że środek nie zadziałał, i winą za to obarczyła producenta preparatu. Co więcej, każdorazowe użycie tego środka wywoływało u niej rozstrój żołądka. Jednak ta sprawa nie trafiła nawet na biurko sędziego, ponieważ podczas postępowania przygotowawczego okazało się, że kobieta smarowała żelem chleb i po prostu zjadała go niczym galaretkę owocową (po angielsku słowa gel i jelly brzmią niemal identycznie, jednak gel oznacza żel, zaś jelly – galaretkę)…”

„Racjonalnie uzasadniano poprawność polityczną potrzebą zapobiegania czynnej obrazie. W tym celu chciano zabronić takich zachowań i wyrażeń, które mogłyby być obraźliwe dla określonych grup społecznych: homoseksualistów, kobiet, niebiałoskórych, inwalidów, głupców, ludzi grubych i strasznych. W ten sposób nazywanie niektórych rzeczy ich właściwymi imionami stawało się nieprzyzwoite. Wolność słowa została znów ograniczona – tym razem przez absurdalne pseudonormy i takie ruchy społeczne, jak afirmatyści, feministki, ruch wielokulturowy itd. Nadwrażliwe i łatwo obrażające się mniejszości zaczęły dyktować swoje warunki innym. Całą koncepcję poprawności politycznej można sprowadzić do pojęcia, że biały człowiek płci męskiej jest winny wszystkich nieszczęść na naszej planecie. I nie tylko jest on źródłem wszelkiego zła, ale jeszcze powinien nieustannie przeżywać poczucie winy, wstydząc się swojego pochodzenia i płci…”

Materiał Wydawnictwa TRIO

http://mercurius.myslpolska.pl/

 

Komentarzy 9 do “Wojujący feminizm, czyli upadek Zachodu oczyma Rosjanina”

 1. Jones said

  To opis Polskiej Kobiety. Polskie Kobiety To Feministki w wiekszosci nierozumiejaca, ze nimi sa. Doprowadzil do Tego Nie Komunizm, ale Rewolucja w KKatolickim.

  Kobieta przejela role mezczyzny prawem Kaduka. Mezczyzna jest w Oczach Nowoczesnej Polki zlem koniecznym…jedynie do jezeli juz – zaplanowanej ciazy.

  Zadna Kobieta nie godzi sie pozostac w Domu a chce zarabiac pieniadze, tlumaczac oczywiscie sytuacja ekonomiczna zamiast Polac Mezczyzne z Siekiera, teczka na Sejm.

  Ona ubiera obcisle spodnie, maluje na czerwono usta, tak by seksualnie prowokowac…sciana wlosy na chlopaka, kupuje samochod z e. zlomu zachodniego I uniega sie o pozycje Menagera, takiej nowoczesnej niby wyksztalconej prostytutki, poklepywanej conajmniej Przez Zydowskiego Gaza Wlasciciela lub jego przedstawiciela.

  Wraca taka do Domu I w pogardzie do Faceta wyciaga reke po pieniadze jeszcze, bo przeciez z nim spi…to juz dla niej normalne. Jak nie dostajeto Zmienia Partnera…

  Takie Mamy Polki.

  Muzeumanki nigdy nie Pracuja bo Praca to Dom I to Praca Uswiecona…

  Polki sa skazane na wyginiecie jako prostytutki ….

 2. GW said

  Ad 1
  Populizm Panie Jones. A to jest zle. Z zasady generalnej.

  Juz pisalem, a Pan sie do tego wpisuje gladko: ‚u kobiet raz, to czesto, dwa razy – zawsze’.
  Czy ma Pan ‚taka’ Polke za polowice? Nie sadze.
  Nie przecze pewnym spostrzezeniom. Jednak jest b. niebezpiecznym, ogolnie uogolniac, nieprawdaz, Drogie Panie i Panie Rysiu?

  Pana zdanie ostatnie jest poniekad pocieszajace. One nie zgina. Czego historia (moze i byc panskie doswiadzczenie) nas uczy. Ani jedne, ani..

 3. Fran SA said

  Ad. 1.
  Strasznie sie tym Polkom dostalo. Troche nieslusznie. Jeszcze zaden rzad w Polsce nie zatroszczyl sie o rodzine. Mamy fabianskie rzady, ktore traktuja kobiety jako dodatkowy dochod w rodzinie. A czesto nawet jedyny dochod.
  O ile bardzo wierze, ze kobieta najlepiej sie opiekuje dziecmi i domem, o tyle wiem, ze ani szkola ani dom ani spoleczenstwo nie przygotowuje mlodej kobiety do zycia w rodzinie. Nie przygotowuje tez chlopcow.
  Nie jest wina dziecka, ze chce miec lepiej niz rodzice i ze chce zapewnic dzieciom lepsze warunki bytowe. To naturalny instynkt.
  Nie wystarcza lekcje w szkole o zyciu seksualnym i to takim, ktore zapewnia bezplodnosc. Nie tylko w Polsce; w wielu krajach sie wmawia, ze jest nas za duzo na swiecie, i ze nalezy zmniejszyc populacje ziemi, (najlepiej przy pomocy szczepionek, GMO i sztucznie wywolanych trzesien ziemi) Starzy ludzie staja sie ‚obciazeniem dla podatnika’, kobieta zajmujaca sie domem klasyfikowana jest jako ‚na utrzymaniu meza’ (sic) a wiec pasozytek z brylantami na wszystkich palcach.
  Mezczyzne rzady traktuja jak idiotow, i zbyt szczodrych dawcow spermy. Wspolczesny mezczyzna ma odebrana pozycje w spoleczenstwie. Wlasciwie fabianizm przydzielil mu role … niewydarzonego samca, ktoremu powinny wystraczyc ecstasy pills. Nie musi odpowiadac za rodzine, bo na ogol nie ma za co a jego pozycja w spoleczenstwie bez wzgledu na wyksztalcenie i walory osobiste jest wlasciwie zupelnie niejasna, bo co innego, gdyby byl pedalem. Porobiliby mu pamiatkowe zdjecia w gazecie i udzielili pare wywiadow. A tak, dzisiejszy mezczyzna ( o ile jest niezdara, co sie nawet do koryta dorwac nie umie) pozosytaje anonimowy, nie musi byc jedynym zywicielem, a nawet jak jest, to mu sie i tak dzieje krzywda, bo go zlodziejskie rzady opodatkuja do kosci.
  Rodzicom sie odmawia pomocy w wychowaniu dzieci. Wszystkie dzieci sa nasze a ich wychowanie powinno byc obowiazkiem calego narodu; w domu, w szkole, w kosciele, na ulicy i w czasie zabawy.
  System zas zydowskiego kapitalizmu wprowadzony w Polsce wmawia ludziom, ze wazny jest indywidualizm i indywidualne sukcesy, zwlaszcza finansowe.
  Po czym do polityki czy innego koryta mozliwosci godziwego zarobku dostep maja tylko wybrani. I to podobno przez Boga.
  Tzw. poslowie do parlamentu i czlonkowie rzadu maja przywileje, ktorych odmawiaja innym. Za krotka koldra. Walesa moze miec piecioro dzieci, bo wszystkie maja zapewnione kariery bez wzgeldu na przydatnosc zawodowa.

  Podatki, oglupiajace programy szkolne, zupelnie kretynska administracja, okradanie masowe spoleczenstwa przy ogromnej, oglupiajacej propagandzie politycznej, wywolywaniu sztucznie konfliktow o byle co: o krzyz, nawet w kosciolach, o pyskowki w Sejmie, o brakorobstwo, dlug narodowy, lekcje historii , pania Merkel, Putina, marsz niezupelnie zaleznych, wyscigi pedalow, dodatkowe uprawnienia dla lezbijek, bal przebierancow, awantury o to, co kto robil w czasie drugiej wojny swiatowej a co robil przed popisami Walesy na murku stoczniowym; i zupelnie niezrozumiale wyroki sadowe i w ogole cale prawodwstwo, a dochodza jeszcze takie biezace wydarzenia jak tragedia CASA czy smolenska.
  Calkowita zas cenzura i kneblowanie ludzi, ktorym sie marza np. przyzwoite wybory, stabilizacja ekonomiczna i zaufanie do rzadu, ktory naprawde bedzie reprezentowac wyborcow a nie wybranych.
  Do tego doszly hollywodzkie ‚trendy’, ktore na kobiete ( a i na mezczyzne) nakladaja niesamowita odpowiedzialnosc za maskowanie e wlasnej osobowosci i naturalnego wygladu.
  Wiec matka-Polka koniecznie musi wygladac jak malpa chora na gruzlice i musi niedojadac, ale za to z sylikonowym biustem i podwojnan tapet, bo inaczej jej do roboty nie przyjma. Musi sie ubierac jak te wszystkie anglo-saskie bezguscia i musi byc zwarta i gotowa do odpowiedzi na rozne pytania w dyskusji, bo nie mozna sie wychylic. A wiec musi znac poprawna odpowiedz, czy lubi sie skrobac, czy miluje pedalow, a przede wszystkim, czy sie zgadza na pedalskie malzenstwa, i adoptowanie cudzych dzieci przez zboczencow. Dobrze jest jeszcze opowiadac o martyrologii narodu zydowskiego w okupowanej Polsce.

  W takiej to atmosferze cyrku i human zoo wymaga sie od mlodych ludzi, zeby dzielnie pracowali najchetniej za 2.50 na dzien, placili podatki, kochali swojego szefa, wychowyawali dzieci, robili zakupy, placili za szkoly, przedszkola, zlobki, bo panstwo musi miec ich ciezko zarobione pieniadze na kolejne awantury wojenne i utrzymywanie darmozjadow, tzn. elity spolecznej: bankierow, politykow, wybrancow bozych.
  No trzeba jeszcze sie ubrac, bo do pracy nie wpuszcza, ugotowac obiad, nakarmic dziatwe i doroslych, pamietac o imieninach kolegow z pracy, i oszczedzac na lapowki bo dzieci pokonczyly studia i nie maja pracy. Nigdy nie wiadomo, kto bedzie mial prace w przyszlym roku, a kogo zwolnia.
  Ludzie na wsi tez maja przegwizdanie bo panstwo zadbalo o to, zeby im zycie uporzykrzyc, najlepiej powywalac z domu na zbity pysk.

  No i w takiej metnej wodzie, takim burdelu i wariatkowie, nagle wymagamy, zeby kobieta do slubu byla dziewica, przykladna matka i troskliwa zona, ktora zapewnia mezowi dodatkowy dochod. Bo najlepsza to dziewica i kamienica.
  A pan maz powinien wygladac co najmniej jak milioner z Hollywood, odmawiac z dziecmi wieczorne modlitwy i piastowac stanowisko bardzo wysokiego menadzera albo byc szefem banku.

  Jak juz jestesmy przy Rosjanach to przypomniala mi sie jedna z moich ulubionych ksiazek, ktora potem taka ladnie zeszmacil w filmie pan Wajda.
  Ksiazka nosi tytul: Mistrz i Malgorzata – Bulchakowa. Jest tam taka ciekawa scena w moskiewskim teatrze, do ktorego przybyl tajemniczy pan ‚ z cudzoziemska ubrany w meloniku i czarnym tuzurku’.
  Otoz pan rozdaje na widowni … ruble. Duzo rubli. Pelno rubli. I ludzie rzucaja sie na te pieniadze i napychaja sobie kieszenie.
  Po czym cala publika z moskiewskiego teatru pedzi na zakupy i wykupuje w sklepach futra, ciuchy rozne, buty , kapelusze, zmyslne majtki i klejnoty. Radosnie obladowani wracaja do domu na zasluzony odpoczynek.
  A nazajutrz cala Moskwa paraduje po ulicach… nago.

  Falszywe ruble pana w cylinderku i z cudzoziemska ubranym rozlaza sie w powietrzu.
  Niestety, zyjemy w czasach falszywej mamony i falszywych ambicji.

  Ten ‚styl’ zostal nam narzucony przez roznych z cudzoziemska ubranych diablow.
  Ofiara blichtru i ogromnej presji biznesu i falszywego powodzenia pada nie tylko kobieta, ale i mezczyzna i potomstwo.
  Ktos zadbal o to, zeby nam sie wartosci pokielbasily, bo musimy zarabiac na tych co rozrzucaja falszywe pieniadze i splendory. Ktos nam odebral kompas systemu wartosciowania. I zrobil z nas niewolnikow. A tak ladnie wygladaja te panie w kolorowych gazetach i na zdjeciach porno. Wszystkim sie podobaja. I kazdy chcialby tak wygladac jat e ‚celebrytki’ wytatuowane.

 4. Rysio said

  GW. Nie rozumiem dlaczego do mnie pijesz?

  Dla mnie feministki to żałosne istoty.
  To biedne kobiety, które po prostu nie są w stanie sobie poradzić z babskimi robotami domowymi.

 5. Rysio said

  Jak moja towarzyszka – małżonka, wchodzi do kuchni, to ja zaraz się z niej zmywam, bo wiem, że wyczaruje coś przepysznego.

  http://c.wrzuta.pl/wi10367/5674ca7400113a9a47a35373/0/grubas.pl

 6. GW said

  Ad 4
  Ano dlatego, ze sie zgadzamy tu.
  Po wtore, taka prowokacyjenka i malutka. Po ‚trzecie primo’, jakos Pana ostatnio brak tu zaznaje.

  PS
  Pan sie byl poczul ‚nieswojo’ w damskim ‚towarzystwie’?
  Pozdrawiam i serdecznie.

 7. GW said

  Ad 5

  Te panskie karabiny, to za paskiem, ‚tam’, mniemam. Najgotowsze do strzalu natychmiastowego:

  http://c.wrzuta.pl/wi10367/5674ca7400113a9a47a35373/0/grubas.pl

 8. Centuria said

  Wielkim sukcesem cieszy sie ksiazka Piecdziesiat Odcieni Szarosci. Powiesc marniutka, ale ponoc powodzenie, ktorym sie cieszy swiadczy, ze kobiety same odrzucaja feminizm.

  http://takimag.com/article/every_woman_adores_a_fascist_nicholas_farrell#axzz26ZUZXKdB

 9. Wandaluzja said

  http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Najwieksze-oszustwo-w-sprawie-WTC-Kobieta-ktorej-nie-bylo,wid,14915509,wiadomosc.html?smgajticaid=6f2e8Największe oszustwo w sprawie WTC.

  Kobieta, której nie było

  Niesamowita historia Hiszpanki Alicia Esteve Head, której wówczas nie było w USA, nie jest możliwa bez Policji Politycznej, gdyż musiała być PRZESŁUCHIWANA a jej historia Uwiarygodniona przez Policję. Została ona użyta dla ZAGŁUSZENIA śledztwa Bundestagu w/s WTC.
  Śledztwo Bundestagu spowodowałem ja, nagłaśniając niemiecko-amerykańską konferencję w sopockim Neptunie 30 VI 1999 w/s MEGO silnika spalinowo-parowego VDTW. Konferencja ta była NAJJWYŻSZYM SZCZEBLU, gdyż Niemców reprezentował kanclerz Schroeder i mo SCHARPING a Amerykanów Bushowie – z czego wynika, że Decyzję o Prezydenturze Busha II podjęto wówczas w NEPTUNIE. Ważniejszym jednak była Decyzja II, że ZA ODSTĄPIENIE NIEMCÓW OD VOLKSWAGENA-LUPO, który był pohyblem dla Amerykańskiego Tygrysa Benzynowego, NIEMCY UZYSKUJĄ PLACET NA DZIAŁALNOŚĆ SWEGO KAPITAŁU ASEKURACYJNEGO W USA, o czym Niemcy marzyli od wieku.
  Ponieważ holokauści-Bushowie zkryminalizowali amerykański kapitał asekuracyjny – a jest to kapitał rządzący, bo każdy glosuje na Swoje Pieniądze – to na wieść o pojawieniu się asekuracyjnego kapitału NIEKRYMINALNEGO Amerykanie zaczęli się pchać do niego Drzwiami i Oknami, nawet na 73 piętrze WTC. Ten niemiecki kapitał Niekryminalny ZAGROZIŁ więc USA, toteż JEDYNYM RATUNKIEM była Al-Kaida.
  Śledztwo Bundestagu wykazało, że Bin-Laden nie miał z Zamachem na WTC nic wspólnego, gdyż była ty robota Zarkawiego, który został zamordowany przez Bin-Laderna za URATOWANIE USA. Śledztwo Bundestagu, na 125 stronach, zostało ukryte w archiwum Folkloru, skąd trafiło do kobiecego magazynu politycznego CICERO w Poczdamie, gdzie zostało skonfiskowane przez Policję – bardziej brutalniej niż publikowane przez Der Spiegel Niezależne Śledztwo w sprawie Mordu w Poeckening, którym Franz J. Strauss zagarnął Skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, który poszedł na zamku Biskupim we Wrocławiu na ZAKATOWANIE księdza Popiełuszki – co było Wygraniem przez Niemcy I. WŚ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: