Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Opowieść o zdradzie

Posted by Marucha w dniu 2012-09-29 (Sobota)

A Story of Betrayal – 3
http://mycatbirdseat.com/2012/09/a-story-of-betrayal-3/
Stuart Littlewood – 24.09.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Od redaktora:
Uznanie ustanowienia suwerennego państwa palestyńskiego w oparciu o coś mniejszego, niż granice Palestyny przed rokiem 1948, byłoby tragiczne, bo użyczyłoby aury “legalności” ustanowieniu państwa Izrael – które nigdy nie zostało legalnie ratyfikowane, ponieważ nie ma konstytucji, nigdy nie zostało ustanowione “formalnie” przez suwerenny czy legalny organ międzynarodowy czy inny, ani nie określiło swoich granic, a jeszcze ma zostać “trwale zdefiniowane”, ustanowione lub uznane jako państwo suwerenne.

Państwo izraelskie naznaczone przez ONZ i uznane przez Trumana, wstępnie, w 1948 roku zostało opisane i określone jako państwo “tymczasowe”.

“Izrael” NIE JEST legalnie ustanowionym państwem, JEST wytworem agresywnej inwazji, z naruszeniem wszystkich praw międzynarodowych, traktatów, konwencji i kart ONZ, i jest “tymczasowym” terytorium, którego permanentny stan musi być jeszcze rozwiązany.

Palestyna jest i przez stulecie lub dłużej była legalnym bytem narodowym. . . jako państwo czy protektorat, i nadal należy do narodu palestyńskiego. . . i NIKT nie ma prawa oddać jej komuś innemu, ani Brytyjczycy, ani lord Balfour, a zwłaszcza nie ONZ czy Harry Truman, który i tak nie uznał go za suwerenne państwo żydowskie.

Od dawna wiadomo, zgodnie z każdym cywilizowanym prawem, że posiadacz skradzionych towarów czy nieruchomości nie może stać się legalnym właścicielem towarów, bez względu na znaczenie “w dobrej wierze”, poprzez którą je nabył, a towary muszą zostać zwrócone pierwotnemu właścicielowi ze stratą dla posiadacza, bez względu na wszystko! To prawo okazało się być wykonalne w ostatnich 75 latach w odzyskiwaniu towarów skradzionych żydowskim rodzinom i instytucjom przez nazistów na początku lat 1940, i było pomyślnie stosowane w niemal wszystkich krajach świata [Z godnym uwagi wyjątkiem Polski, gdzie rządzące szumowiny same dla siebie zmieniły prawo tak, aby skradzionego nie trzeba było oddawać – admin].


Zadaniem większości argumentów wysuwanych przez polityków izraelskich, amerykańskich, brytyjskich i UE, a także dyplomatów i silny lobbing (AIPAC) przez Żydo-Amerykanów obecnie, jest zasłonięcie i ukrycie samego sedna sprawy. . . rzecz zwana “Izrael” jest skradzioną własnością, która, zgodnie z prawem i każdym kodem sprawiedliwości moralnej, powinna zostać zwrócona prawowitym właścicielom. W całości!

________________________________________

Opowieść o zdradzie – 3
Stuart Littlewood

Kofi Annan, były sekretarz generalny ONZ

W kwietniu 2006 roku w Madrycie sekretarz generalny ONZ Kofi Annan powiedział dziennikarzom:

“Cały świat żąda, by Izrael się wycofał. Nie uważam by cały świat . . . się mylił”.

Cały świat, to znaczy oprócz Ameryki. Ameryka ponad 40 razy wykorzystała swoje weto, by chronić Izrael przed rezolucjami RB ONZ krytykującymi jego zachowanie.

Dlaczego Ameryka ciągle wspiera to łotrowskie państwo? Sam Sharon udzielił częściowej odpowiedzi kiedy rzekomo przechwalał się: “To my, naród zydowski, kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie o tym wiedzą”.
Czy faktycznie powiedział to, czy nie, to nie są próżne przechwałki. Amerykańscy prezydenci wiedzą która strona wyborczego chleba jest posmarowana masłem w czasie elekcji, i Biały Dom jest pod nieustannym naciskiem ze strony takich jak Amerykańsko-Izraelska Komisja Spraw Publicznych (AIPAC), na której witrynie jest następująca proklamacja:

“Podczas ponad 2.000 spotkań z członkami Kongresu – w ojczyźnie i w Waszyngtonie – działacze AIPAC pomagają uchwalić ponad 100 proizraelskich inicjatyw ustawodawczych rocznie. Od pozyskania prawie $3 mld w pomocy istotnej dla bezpieczeństwa Izraela, do finansowania połączonych wysiłków amerykańsko-izraelskich zbudowania obrony przed bronią niekonwencjonalną, członkowie AIPAC są zaangażowani w najbardziej istotne dla Izraela sprawy”.

Ameryka wetuje rezolucję ONZ w kwestii blokowania demokracji przez Izrael

“Lobbyści z AIPAC spotykają się z każdym członkiem Kongresu i uczestniczą w każdym spotkaniu, które dotyka relacji USA-Izrael”.

AIPAC jest tak mocny, że ostatnio rozpoczęto kontrkampanię zorganizowaną przez Radę na rzecz Fundacji Interesu Narodowego (CNIF) w celu ograniczenia lobby AIPAC, które oskarża się o uniemożliwianie racjonalnej debaty.

“Do licznych organizacji tworzących izraelskie lobby wchodzi kilka takich, których głównym zadaniem jest nękanie redaktorów i producentów medialnych i uniemożliwianie dyskusji o polityce Izraela i naszego bezkrytycznego jej wspierania”.

“Obecny rząd Izraela” mówi CNIF, “osłabia długoterminowe interesy Ameryki i wojnę z terrorem”.

Amerykański dyplomata w wykładzie w Londynie na temat amerykańskiej polityki zagranicznej był “dosyć urażony” kiedy któryś ze słuchaczy zapytał o żydowskie lobby. Pytanie nazwał “bełkotem etnicznym”. Biskup Desmond Tutu z Afryki Południowej, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, zauważa: “Rząd izraelski jest na piedestale i jego krytyka natychmiast nazywana jest antysemityzmem”.

“Obie strony wystarczająco wycierpiały” powiedział Barak, rzucając ciepłe spojrzenie na pokojowego partnera, które ledwo znosili Netanjahu i jego rząd. “Nadszedł czas by znaleźć sposób nawiązania wzajemnego szacunku, rodzaju partnerstwa, wypracowania razem pokoju”. Arafat uśmiechnął się szeroko do Baraka i oświadczył: “Ponawiam zobowiązanie, że będziemy działać razem jako partnerzy w zaprowadzeniu pokoju odważnych”, zdanie które rzadko wypowiadał od czasu kiedy w 1995 roku jego przyjaciel, premier Yitzak Rabin został zamordowany przez żydowskiego ekstremistę przeciwnemu scedowaniu terytorium.

Jednym z największych kłamstw propagandowych głoszonych przez izraelski reżim i jego popleczników jest, jak Arafat odrzucił tzw. “szczodrą propozycję” izraelskiego premiera Baraka w roku 2000 – kolejny mit jaki Izrael lubi rozgłaszać.

Przejęte przez Izrael w roku 1967 i okupowane do tej pory Zachodni Brzeg i Strefa Gazy, stanowią tylko 22% Palestyny przed podziałem. Kiedy w roku 1993 Palestyńczycy podpisali Porozumienie Oslo, zgodzili się zaakceptować 22% i uznać Izrael w granicach ‘zielonej linii’ (tzn. linii rozejmu ustanowionej po wojnie arabsko-izraelskiej). Ustąpienie z 78% obszaru, który pierwotnie do nich należał, było zdumiewającym kompromisem.

Ale to nie wystarczyło dla Baraka. Jego hojna oferta uwzględniała 69 izraelskich osiedli na tym 22% terenie. Można było wyraźnie zobaczyć na mapie, że te bloki osiedli tworzą niemożliwe granice i już poważnie utrudniają życie Palestyńczykom na Zachodnim Brzegu. Barak zażądał również umieszczenia palestyńskich terytoriów pod “tymczasową kontrolę izraelską”, co oznacza nieograniczoną izraelską kontrolę militarna i administracyjną. Jego hojna oferta dawała również Izraelowi kontrole nad wszystkimi przejściami granicznymi nowego palestyńskiego państwa. Który naród na świecie wyraziłby na to zgodę?

Prawda pokazana na mapach Baraka była przebrana w akcję propagandową. W Taba pokazał zmienioną mapę. Palestyńczycy uważali ja za podstawę do negocjacji, ale Barak wycofał się po przegranych wyborach. Nie musisz wierzyć mi na słowo. Fakty, stojące za tym wielkim oszustwem, są dobrze udokumentowane i wyjaśnione przez organizacje takie, jak izraelski ruch pokojowy Gush Shalom.

Za przerwanie rozmów pokojowych Izrael nadal usiłuje obwiniać Palestyńczyków, iż odmówili akceptacji aż-tak-hojnych-warunków, kłamstwo PR niekwestionowane w głównych mediach.

Badania potwierdzają, że media przesadzają w wiadomościach o izraelskich ofiarach, a zaniżają liczbę palestyńskich ofiar. Śledztwa izraelskiej armii w sprawie cywilnych zgonów są prowadzone tylko w wyniku nacisku. jednego żołnierza skazano na 20 miesięcy więzienia za zastrzelenie Palestyńczyka kiedy ten ustawiał antenę tv, najdłuższą karę za zabicie cywila, a jest to mniej niż połowa kary za odmowę Izraelczyka służby w wojsku. Ten brak odpowiedzialności zachęca żołnierzy do strzelania i promuje “kulturę bezkarności”; z poglądem tym zgadzają się nowojorscy obserwatorzy praw człowieka (HRW), którzy opisują prowadzone przez wojsko śledztwa zabójstw cywilów jako “mydlenie oczu, pozwalające żołnierzom na myślenie, że mogą dokonywać każdego mordu.

The Sunday Times z 20.05.2005 opublikował artykuł Daniela Day-Lewisa, w którym była transkrypcja radiowej rozmowy IDF,  jaka odbyła się w Gazie w październiku 2004 roku:

Żołnierz na warcie: “Zidentyfikowaliśmy kogoś na dwóch nogach [człowiek] 100 m od posterunku”.
Żołnierz obserwator: “Dziewczyna w wieku około 10 lat” (żołnierze na posterunku już strzelaja do dziewczyny).
Żołnierz obserwator: “Ona jest za okopem, pół metra od niego, śmiertelnie przerażona. Strzały padły centymetr na prawo od niej”.
Sygnalista kapitana R: “Zastrzeliliśmy ją, tak, najwyraźniej dostała”.
Kapitan R: “Potwierdzam. Właśnie upadła. Wraz z kilku innymi udajemy się w jej kierunku by potwierdzić jej zabicie”.
Żołnierz obserwator: “Trzymaj ją, trzymaj ją. Nie potrzeba jej zabijać [dobijać?]“.
Kapitan R (później): “. . . Strzelaliśmy i zabiliśmy ją. . . Potwierdziłem zabicie. . . [później]. . . Tu oficer dowodzący, każdy poruszający się na tym terenie, nawet 3-letnie dziecko, powinien być zabity”.

Wojskowe śledztwo, mówi Day-Lewis. zdecydowało, iż kapitan R “nie działał nieetycznie”.
Sześć miesięcy później (14.10.2004) The Guardian napisał, że armia izraelska “wczoraj zawiesiła oficera oskarżonego o wystrzelenie 20 pocisków w 13-letnia Palestynkę kiedy leżała na ziemi po zastrzeleniu jej z posterunku.”
“Inna uczennica została zastrzelona kiedy siedziała w szkolnej ławce”.
“Zgony miały miejsce w południowej Strefie Gazy, kilka mil od przeprowadzanej operacji wojskowej, w której zginęło ponad 100 Palestyńczyków, w tym liczni cywile.
“Armia izraelska zawiesiła dowódcę plutonu, kiedy kilku żołnierzy groziło odmową służby pod jego dowództwem, jeśli nie zostanie osunięty. Żołnierze powiedzieli izraelskim mediom, ze oficer ignorował ostrzeżenia, że osobą zbliżającą się do posterunku była uczennica.
“Po zastrzeleniu jej, doszedł do Imam al Hamas, 13, leżącej na ziemi i wystrzelił do niej dwa pociski, zanim opróżnił w nią magazynek, powiedzieli żołnierze”.

The Guardian, 16.11.2005, napisał, że sąd oczyścił kapitana R z zarzutu nielegalnego użycia broni, zachowania niegodnego oficera i udaremnianie prawidłowego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości poprzez nakłanianie podległych mu żołnierzy do zmiany swoich zeznań.

Ojciec dziewczyny powiedział, że armia nigdy nie zamierzała rozliczyć żołnierza. “Nie oskarżyli go o mord Iman, tylko o drobne przestępstwa, a teraz mówią iż jest niewinny, mimo że tak wiele razy strzelał do mojej córki. To był dokonany z zimną krwią mord dziewczyny. Żołnierz zamordował ją raz, a później sąd zamordował ją znowu. Jaki to przekaz? Oni każą swoim żołnierzom mordować palestyńskie dzieci”.

Po ogłoszeniu wyroku kapitan R rozpłakał się, zwrócił się do publiczności i powiedział: “Mówiłem wam iż jestem niewinny”.

A co na to wszystko ONZ? Witryna ONZ mówi o szlachetnych lecz nieskutecznych próbach poradzenia sobie z wielu niesprawiedliwościami. . . jak w 1974 roku Zgromadzenie Ogólne potwierdziło “niezbywalne prawa” palestyńskiego narodu do “samostanowienia, niepodległości narodowej, suwerenności  i powrotu na ich ziemie i do domów”. . . jak rok później Zgromadzenie Ogólne zorganizowało Komisję na rzecz Wprowadzania niezbywalnych Praw narodu Palestyńskiego. . . jak w 1983 roku Międzynarodowa Komisja ds. Palestyny przyjęła Konwencję Genewską żeby sprzeciwić się i odrzucić “ustanowienie osiedli na terytorium okupowanym i działania Izraela w celu zmiany statusu Jerozolimy”.

Do 2006 roku wszystko to było wielkim zerem. Palestyńczykom pozostawiono jedynie małą część ich ziemi, większość której była praktycznie nic nie warta ze względu na celową separację i blokadę.

Izraelczycy bez żadnych przeszkód grają w piłkę nożną na całym świecie; ale nie Palestyńczycy. W 2004 roku Izrael odmówił udzielenia na podróż niektórym członkom drużyny na eliminacje Pucharu Świata, a nawet zbombardował Stadion Narodowy w Gazie w 2006 roku, niszcząc boisko. Dlatego nadal grają na ulicy. (photo: Stuart Littlewood)

Do chwili kiedy doznał udaru mózgu w styczniu 2006 roku, Ariel Sharon poświęcił się zapewnieniu permanentnej kontroli Izraela nad całą ‘ziemią Izraela’ i uniemożliwiał powstanie zdolnego do funkcjonowania palestyńskiego państwa, ustanawiając, wbrew prawu międzynarodowemu, nieodwracalne “fakty”, co było kpiną z każdego planu pokojowego. Zaplanował powstanie prawie 400 żydowskich osiedli i posterunków na skradzionej ziemi, w wyniku czego zbudowano 29 autostrad włączających te osiedla do państwa Izraela, i niemal pół miliona Izraelczyków mieszka po palestyńskiej stronie granicy z 1967 roku.

Jednocześnie 96% Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu dosłownie uwięziono w maleńkich enklawach za murem oddzielającym, w rezultacie czego niemożliwe jest kierowanie na pół utworzonym palestyńskim państwem, które można zrzucić niczym okruch ze stołu rozmów pokojowych.

Podzielone i odizolowane społeczności. Droga do Jerycho biegnie prosto do tego muru. Nie ma żadnej drogi dla Palestyńczyków. . . photo: Stuart Littlewood.

A to po drugiej stronie muru. . . photo: Stuart Littlewood

Doprowadzając swoją działalność przestępczą do takiego zaawansowanego etapu, Sharon mógł liczyć na wsparcie administracji Clintona i Busha oraz niczego niekwestionującego Kongresu – i na niemal taką samą opieszałość UE.

ONZ wyraźnie zawiodła Palestyńczyków, nawet w kwestii najbardziej podstawowych celów Karty, a “kwestia Palestyny” z 1983 roku jest nadal nierozwiązana.

“Żadna inna mniejszość narodowa w amerykańskiej historii nigdy nie porwała tak dużo pieniędzy od amerykańskich podatników żeby zainwestować w jej “ojczyznę”. To tak jakby amerykański podatnik miał obowiązek wspierania papieża w jego podbojach państw papieskich, tylko dlatego, że 1 / 3 naszego narodu stanowią katolicy. Gdyby to robiono, byłoby wielkie oburzenie i Kongres powiedziałby ‘nie’.  Ale mniejszość religijna stanowiąca mniej niż 2% przekupiła lub zastraszyła 70 senatorów (niezbędne 2 / 3 do mało prawdopodobnego weta prezydenta) przy pełnym wsparciu mediów” – amerykański autor Gore Vidal.

I ta zdrada trwa nadal nawet teraz. Unia Europejska za prezydencji W. Brytanii odmówiła publikacji własnego śledztwa w kwestii działań izraelskiego rządu przeciwko nie-Żydom w Jerozolimie i okolicy. Ministrowie UE w Brukseli 12 grudnia 2005 roku odłożyli ten raport z obawy przed urażeniem Izraela i zmniejszenia wpływu UE. Następnego dnia Izrael ogłosił, z naruszeniem zobowiązań mapy drogowej, budowę 300 nowych domów na osiedlu w Maale Adumim, największego na okupowanym terytorium.

Ale raport wyciekł i opublikowało go na swoich witrynach ponad 30 organizacji żydowskich i palestyńskich na całym świecie.

Pierre Galand, senator belgijskiego Parlamentu i szef Europejskiego Komitetu Koordynacyjnego NGO rzekomo powiedział: “Europejscy dyplomaci ww wschodniej Jerozolimie i Ramallah mieli odwagę donieść o alarmującej sytuacji w Jerozolimie wschodniej. Ich raport potwierdza doradczą opinię ICJ w sprawie muru i nielegalnych osiedli, co doprowadziło ECCP do rozpoczęcia Europejskiej Kampanii na rzecz Sankcji przeciwko Izraelskiej Okupacji. W celu zmuszenia państw-członków UE do poszanowania własnych zobowiązań wobec prawa międzynarodowego i praw człowieka, publikujemy raport o wschodniej Jerozolimie na naszej witrynie, pomimo sprzeciwu UE”.

Pozbawieni sprawiedliwości, ich nadzieja na przyszłość leży w palestyńskiej dumie i nieugiętym duchu. . . photo Stuart Littlewood

Dan Judelson, sekretarz Europejskich Żydów na rzecz Pokoju powiedział: “UE zakopuje głowę piasku i dlatego jest współodpowiedzialna, podczas gdy mieszkańcy wschodniej Jerozolimy doświadczają wielokrotnych naruszeń prawa międzynarodowego i prostych standardów ludzkości, wszystko z rąk izraelskiego państwa. To nie jest czas na próżnowanie czy bierność; jeśli UE siedzi na tym raporcie, naszym obowiązkiem jest udostępnianie go wszędzie gdzie możemy”.

Betty Hunter, sekretarz generalna Brytyjsko-Palestyńskiej Kampanii Solidarności dodała: “Upłynęło 17 miesięcy od deklaracji Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości o nielegalnym akcie sił okupacyjnych i że budowanie osiedli powinno się zakończyć. Podczas gdy Izrael sprzeciwia się tej decyzji, Palestyńczycy tracą swoje domy, ziemię i środki do życia na Zachodnim Brzegu i we wschodniej Jerozolimie. Jeśli kraje europejskie będą trwać w tej zmowie, są także winne opresji palestyńskiego narodu”.

Komentarzy 7 do “Opowieść o zdradzie”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. Mietek said

  Osobiście życzę wszystkiego najlepszego Palestyńczykom, ponieważ zdaję sobie sprawę, że następnymi ” palestyńczykami” będą z dużą pewnością Polacy. Żywioł żydowski jest obecnie zbyt silny żeby zatrzymał się na aluminiowej kratownicy Tuska. Jarosław i kierownictwo PiS-u przejedzie po Polakach jak żydo-bolszewia po Rosjanach w 1917.

  Nie jestem inteligentem, jestem obserwatorem zdarzeń. Nie działa na mnie żadna ideologia, łącznie z nacjonalistyczną. Patrzę tylko jak się wzajemnie wyrzynacie, bo nie jestem żadnym z was – jestem przypadkowym obserwatorem, zwykłym widzącym człowiekiem.

  Wszystkie Ideologie to Kłamstwo – Tylko jak się z tego podnieść…?

 3. aa said

  wszstko to szczera prawda ludzi dla ktorych biale to biale a czarne to czarne ale to sie skonczlo w 1990 r -do tego czasu to przynajmiej czsciowo byla prawda- teraz zydowska Ameryka zbankrutowana do cna ale bezwzgledna i zla odwrocila wszystko na opak za poklaskiem oglupialej seksem i woda bezboznej „spolecznosci Miedznarodowej” . Ci ostatni co jeszcze w to wierza-czarne-czarne…

 4. maasteer69 said

  Wolna Palestyna, Wolna Abchazja, wolna Osetia
  ale Kosovo SERBSKIE

 5. Wandaluzja said

  Matka-Polka: NIEWOLA to nieznajomość Prawdy lub brak odwago w głoszeniu jej.
  Talejrand: Jest broń straszniejsza od oszczerstwa. Nazywa się PRAWDA.

  Dla słabych i pokonanych pozostaje Prawda, a jeśli Arafat był mistrzem Półprawd to nie należy się dziwić, że skończył tak jak Skończył. Przyjął od Schroedera łapówkę miliarda $ za przeniesienie kapitału Saddama Husajna z Kijowa do Pekinu, co było złamaniem Układu o reformie bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – za co został otruty polonem. Nie wygrał tez Kapitału Historycznego – może z satysfakcji, że Watykan pastwi się na Biednych Żydach, każąc im modlić się do RZYMSKIEJ Capitoliny – a tego rodzaju Koniunktury muszą być w PORĘ wymanewrowane, gdyż stają się kazusem Urszuli Sipińskiej, która UWIERZYŁA 10 Profesorom WAT masońskiego rodu, lub mego braciszka, który uwierzył Stu Profesorom.
  Arafata można porównać do Kanclerza Kohla, który po powieszeniu się żony za spisek z BISKUPKAMI miast dogadać się ze mną przyjechał do biskupa wrocławskiego z pieniędzmi na książkę: „Zygmunt Świechowski, ARCHITEKTURA ROMAŃSKA W POLSCE; CIP – Biblioteka Narodowa i Stowarzyszenie Patria Polonorum, „DiG” Warszawa 2000, wydanie luksusowe 674 ss; Publikacja dofinansowana przez Generalnego Konserwatora Zabytków i Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL w Kielcach” – może w nadziei, że Eminencja, która kazała ZAKATOWAĆ Księdza Popiełuszkę, zakatuje i mnie? Ponieważ ta intryga nie wypaliła to Henryk VIII mianował Nikodema Dyzmę HANNIBALEM.
  Najgenialniej zagrali jednak Kosowarzy – zmuszając Amerykanów MYM komisariatem obligacji amerykańskich dla Czang Kai-szeka i Broz-Tity do wojny jugosłowiańskiej.

 6. wow said

  „Wolna Palestyna, Wolna Abchazja, wolna Osetia
  ale Kosovo SERBSKIE”

  Nie ma narodu kosowskiego. Jest za to naród Abchaski,Palestyński czy Osetyjski.

 7. RomanK said

  Kosovi je Srbske!!!!! TO serce Srbska!!!!
  Haj zive Serbia!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: