Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o Wolne tematy (53 – …
  carlos o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Pozornie niewidoczny plan globalistów

Posted by Marucha w dniu 2012-10-02 (Wtorek)

Olavo de Carvalho jest prawdopodobnie najoryginalniejszym i najmądrzejszym brazylijskim filozofem ostatnich 25 lat. Jego książki, seminaria i artykuły w prasie (ponad 30.000 stron) sprokurowały rewolucję w brazylijskich kręgach intelektualnych, przysparzając mu wielu wrogów wśród dominującej w Brazylii nomenklatury socjalistycznej, zwłaszcza po tym jak zaczął przestrzegać ludzi przed “Foro de São Paulo”, latynoamerykańską koalicją radykalnych grup lewicowych finansowanych przez Lula i Castro.

Dlaczego ludzie z całego świata stali się bezbronnymi ofiarami globalnych zmian których nie rozumieją i o które nigdy nie prosili.

Olavo de Carvalho (henrymakow.com), tłumaczenie: radtrap

Aborcja, małżeństwa gejów, dyskryminacja rasowa, rozbrajanie obywateli, drakońskie regulacje ekologiczne, walka o legalizację narkotyków, rządowa kontrola nad wszelką działalnością religijną, zaniżanie wieku inicjacji seksualnej do 12 lat a nawet mniej.

Olavo de Carvalho

Olavo de Carvalho

Żaden z tych pomysłów nie narodził się w głowach Brazylijczyków, ani w głowach żadnej innej nacji. Żaden z tych pomysłów nie jest popierany przez ogół światowej populacji.

Nie ma to jednak większego znaczenia. Agenda została opracowana na samym dole i będzie forsowana w Brazylii oraz w innych krajach za pomocą faktu dokonanego, informowania o zawartych przez polityków porozumieniach, administracyjnych narzędzi nie podlegających debacie, silnej propagandzie, bojkotów, represjonowania przeciwstawnych opinii oraz – jakżeby inaczej – za pomocą łapówek, często zamaskowanych w postaci “funduszy naukowych” dla zaufanych wykładowców i studentów którzy wyciągają odpowiednie, poprawne politycznie wnioski tak pożadane przez elity.

KORZENIE AGENDY GLOBALISTÓW

Skąd pochodzą te pomysły, techniki ich promowania i pieniądze potrzebne do ich przymusowego narzucania?

Wszystkie te trzy elementy – idee, techniki i pieniądze – pochodzą z tego samego źródła: elity Towarzystwa Fabiańskiego i globalistów miliarderów kontrolujących międzynarodowy system bankowy i gospodarki dziesiątek krajów, wliczając w to wszystkie międzynarodowe organy regulacyjne.

Nie ma nic sekretnego w ich planach i działaniach. Jednak aby móc dostrzec ten jednolity projekt, realizowany przez ostatni wiek rękami tysięcy doskonale przygotowanych spiskowców – śmietanki geniuszy świata naukowego i humanistycznego – trzeba zgromadzić i przestudiować ogromną liczbę faktów i dokumentów, co jest zadaniem daleko wykraczającym poza możliwości większości ludzi – tyczy się to również “intelektualnego proletariatu” z uniwersytetów i mediów, z szeregu których werbuje się większość rewolucjonistów i użytecznych idiotów.

Zarówno ich naśladowcy jak i słudzy, a tym bardziej masy zszokowane widocznymi rezultatami ich polityki, nie mają pojęcia kim są prawdziwi agenci stojący za całym tym procesem.

Ludzie są zauroczeni socjalistycznymi apelami i zapowiadanymi zmianami i są święcie przekonani – niebiosa! – że walczą przeciwko “kapitalistycznej elicie”. Dzisiaj widzimy że świat z każdym dniem staje się coraz gorszy – w momencie gdy zaczną rewolucję i porzucą tradycyjne przykazania moralne na rzecz rzekomego postępu, nie podejrzewając nawet że ich osobiste reakcje zostały dokładnie przewidziane, ich działania będą skierowane w kierunku zmian starannie zaplanowanych przez oświeconą elitę.

KOMFORTOWO NIEWIDOCZNY

W celu wyjaśnienia fenomenu pozornej niewidzialności którą cieszy się ten najambitniejszy rewolucyjny projekt wszech czasów, nie trzeba odwoływać się do słynnej ezoterycznej maksymy “sekret chroni się sam”.

Oczywiście zawsze istnieją jakieś tajemnice i czasami, jeśli przyjdą takie wytyczne z góry, niewygodne informacje są zatajane przez dziennikarzy z niebywałą starannością.

Nie są to jednak czynniki decydujące. Ludzie z całego świata stali się bezbronnymi ofiarami globalnych zmian których nie rozumieją i o które nigdy nie prosili z trzech powodów:

(a) Ogromnych różnic między wysoko wykwalifikowaną elitą finansową i intelektualną a  masami owieczek które czerpią swoje informacje i wiedzę ze źródeł kontrolowanych przez wspomniane elity.

(b) Długości trwania projektu elity nad którym ci ludzie pracują od pokoleń.

(c) Niezwykłej elastyczności w myśleniu fabianistów i globalistów, jedności w działaniu długofalowym i zdolności do dostosowywania się niczym kameleon do nagłych zmian i nieprzewidzianych sytuacji oraz różnego rodzaju ideologicznych, kulturowych i politycznych potrzeb, bez skrępowania dogmatyzmem i paraliżującą sztywnością która cechowała pierwsze partie komunistyczne.

PRAWDZIWI AGENCI

W celu dostrzeżenia wspólnego mianownika między na pozór różnymi działaniami prowadzonymi przez elity świata zachodniego, musimy  mieć dostęp do olbrzymich zasobów informacji oraz – co najważniejsze – poznać szeroki wachlarz pojęć opisowych totalnie ignorowanych przez zwykłych “socjologów”.

Dla przykładu terminy “kraje” i “klasy” – nie są to prawdziwi agenci kształtujący historię, a jedynie narzędzia którymi elity forsują swoje cele i decyzje na przestrzeni czasu.

Dla wielu osób wydaje się to oczywiste, lecz  intelektualiści i wykładowcy ze środowisk akademickich skażonych marksistowską ideologią (lub też ideą wolnego rynku/konserwatywnymi doktrynami) nie potrafią zrozumieć że jedynie grupy lub organizacje zdolne do działania na rzecz jednego celu przez wiele pokoleń są w stanie wpływać na kierunek jaki obiera historia.

Naturalnie do grup tych zaliczamy dynastie, rodziny arystokratyczne lub tuż nie, stanowiące podstawę elity globalistów, mające na usługach środowiska akademickie całego świata, międzynarodowe organy regulujące, koncerny medialne, sieć organizacji pozarządowych i – za ich pośrednictwem – rzesze energetycznych rewolucjonistów święcie przekonanych że walczą z tą samą elitą która ich zrekrutowała. Kto może walczyć z taką potęgą?

Jedynymi siłami zdolnymi do tego są dwa inne projekty globalistów: unia rosyjsko-chińska oraz świat islamski. Jednak “lepszy świat” który nam obiecują nie jest wcale lepszy, bardziej ludzki czy wolny od nowego lepszego świata w który pcha nas elita fabianistów.

Komentarze do artykułu można wysyłać na adres radtrap@hushmail.com

Zobacz także:

http://radtrap.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Pozornie niewidoczny plan globalistów”

 1. Brat Dioskur said

  Parafrazujac Churchilla mozna powiedziec ,ze jeszcze nigdy tak niewielu nie demoralizowalo tak wielu….
  W koncu kto wprowadzil u nas moratorium na kare smierci?Kto zas degenerowal MEN dowiedzielismy sie od Giertycha ,ktory zdemaskowal niepozornego urzedniczyne ,ktoremu klanial sie nawet sam minister (SLD,PiS) a ktory z ramienia Brukseli „koordynowal” i monitorowal demoralizacje polskiej dziatwy.Oczywiscie zostal zneutralizowany na podrzednej posadzie ,,bo wygnac sie go nie dalo.Wrzask w Brukseli podniosl sie wtedy wielki.

 2. Teresa said

  Wszystkim kreci zyd

 3. Re: 2 Teresa…
  Obawiam sie, ze my Polacy pozwolilismy na to, aby nami „krecil zyd”…i nawet za to „krecenie” uiszczamy miesieczne oplaty za…m.in., „telAvizje”….
  Tak wiec, przestanmy sie czarowac nawzajem i obwiniac Bog wie kogo…, kiedy sami odsuwamy wlasna wine…
  -====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „Najlatwiej naprawiac kogos, a najtrudniej samego siebie…”…

 4. Fran SA said

  Ad. 2
  Teresa
  Troche tak i nie. Do wielkiej elity/chuliganerii swiatowej nalezy tez cala masa gojow. Zydki sa zazwyczaj uzywani do czarnej roboty: wydzierania z tubylczej ludnosci pieniedzy i pozyczania tych pieniedzy wielkim tego swiata.
  W takiej ksiazce wydanej chyba dla mlodziezy (pierwszy raz w 1922 i wznowionej 1941 ) zaskoczyla mnie pewna informacja.
  Ksiazka nosi tytul: ‚The story of Mankind’ i napisana zostala przez Hendrika Willema Van Loon z Rotterdamu.
  W rozdziale pt. Dolina Nilu autor opisuje jak to hebrajskie plemie w poszukiwaniu pastwisk dotarlo do ziemi Goszen. Alisci na Egipt napadli Hyksosi i przez 500 lat panowali w dolinie Nilu.
  Hyksosi byli znienawidzeni w Egipcie ale rownie znienawidzeni byli hebrajczycy, ktorzy pomagali obcemu najezcy w zbieraniu podatkow od zniewolonej ludnosci i zajmowali wysokie stanowiska w administracji.
  Byl rok 1700 BC Egipt po wielu walkach przepedzil Hyksosow; natomiast bardzo nielubiani hebrajczycy zostali zdegradowani do kategorii pariasow – Egipcjanie nigdy im nie zapomnieli krzywd jakich doznali od poborcow podatkowych.

  Zydzi okradli Egipcjan i z calym dobytkiem/lupem uciekali na pustynie.
  W wiekach srednich, czytamy u tego samego autora, zydzi dorobili sie na … krzyzowcach. Zubozale rycerstwo, ktore szlo bronic Jerozolimy, zapozyczalo sie u zydow na bron i cala wyprawe. Wielu ziemian a takze arystokratow zostawilo zydom w zastaw cale wsie, z nadzieja, ze jak obrabuja Arabow to odzyskaja swoje majatki z powrotem. Znakomita wiekszosc nie odzyskala majatkow; po wojnach krzyzowych do zydow nalezalo pol Europy. Przepedzeni z Hiszpanii w 1492 roku zostali przyjeci z otwartymi rekami przez Turkow bo wladca turecki potrzebowal pieniedzy. A i Kazimierzowi Wielkiemu tez przydaly sie zydowskie pieniadze.
  W historii swiata zydzi zawsze pozyczali pioeniadze wielkim tego swiata i pelnili rozne wazne stanowiska w administracji.
  W naszych czasach, stalismy sie niewolnikami bankow, z wlasnej i nieprzymuszonej woli. Zachwycila nas elektronika bankowa i tzw. cashless transactions.
  Z tego wynika, ze trafne jest spostrzezenie jakiegos, chyba Rumuna Crneliu Zelea Codreanu:

  „A country has only Jews and leaders it deserves. Just as mosquitoes can thrive and settle only in swamps, likewise the former can only thrive in the swamps of our sins’
  Sprobuje to przetlumaczyc; mozna mnie poprawic jak mi sie nie uda:

  Kazdy kraj ma takich zydow i przywodcow na jakich sobie zasluzyl.
  Tak jak komary moga zyc i rozwijac sie na bagnach, tak zydzi moga tylko prosperowac w bagnach naszych grzechow’

  Naturalnie, w swiatowej czolowce zydkowie odgrywaja swoja historyczna role: kontroluja banki i administracje w bardzo wielu krajach. Ta elita zydowska czyli wierchuszka, ktora na ogol bardzo gardzi swoimi pobratymcami, ktorzy do elit nie naleza, ma przecietnego zyda z Rosji czy Etiopii dokladnie tam gdzie slonce nie dochodzi..
  Tak jak kiedys zlupili Egipt i pare innych panstw, tak teraz porwali sie na kule ziemska.
  Ale nie wiem komu sluza. Jakims chyba belzebubom

 5. Brat Dioskur said

  Tymczasem W Gruzji globalistom wylamano pierwszy kiel….ale czy naprawde? Saka przegral wybory na rzecz partii „Gruzinskie Marzenie” ktorej przewodzi jakis miliarder.Ciekawe ,bo pozornie w opozycji ,ale kase zbil,wyglada wiec na kolejny „Zajazd na Litwie”.Tym zajazdem na pewno jest zahakaowanie czesci sieci B.Domu przez Chinczykow.Uczyniono to prosciutka metoda za pomoca phishingu bo jakis matolek zatrudniony u Bambo otworzyl maila nadanego z …..Chin(sic!)
  Jak juz za oceanem to ciekawostka. Pistolet i rewolwer ,ktorymi poslugiwali sie Bonnie en Clyde poszly na licytacji za €380 tys.!Amerykancy sie zbroja!

 6. Marucha said

  Re 5:
  Musiał pewnie otworzyć nie tylko maila, ale i załącznik.
  Rzeczywiście, wygląda to na kogoś wziętego z kwotowania, płciowego, rasowego albo intelektualnego…

 7. Maria1 said

  Ten plan jest widoczny od opublikowania w 1905 roku Protokołów Mędrców Syjonu tylko nikt nie chciał w to wierzyć, lub nie umiał się temu przeciwstawić. Natura gojów, jak stwierdzają Protokoły, jest leniwa, głupia i przekupna,większość woli, że rządzą nimi ‚starsi i mądrzejsi’. Kto z was czytał książkę Henry Forda z 1921 r. Międzynarodowy Żyd i Douglasa Reeda Kontrowersja Syjonu z 1956, wie o czym piszę.

 8. TomUSAA+ said

  Re:@4 Nareszcie w pełni rozumiem sens tego starego przysłowia: zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną!

 9. inka said

  http://www.pbi.edu.pl/book_reader.php?p=30071&s=1 – to bardzo stara publikacja jak na standardy współczesnego obiegu informacji – ale po przeczytaniu ma sie wrażenie że autor napisał ją wczoraj obserwując TO CO DZIEJE SIE TERAZ – pozdrawiam – czytajcie zanim zniknie

 10. TomUSAA+ said

  @9. już zniknęło.

 11. inka said

  @10. jest – może nie z każdego kraju dostępne ale ciągle jest 🙂

 12. Romek said

  Reblogged this on Spiskowe teorie dziejów.

Sorry, the comment form is closed at this time.