Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Poligamiści w Niemczech mają się doskonale

Posted by Marucha w dniu 2012-10-06 (Sobota)

Mieszkający w Niemczech wyznawcy islamu mogą niemal bezkarnie uprawiać poligamię. Co więcej kolejne „żony” poślubione w obecności imama mogą pobierać zapomogi jako samotne matki z dziećmi. Problem ten coraz bardziej uwiera rządzących, którzy do tej pory spuszczali na niego kurtynę politycznie poprawnego milczenia.

Fot. stevekrh19/sxc.hu

Według ekspertów, których opinię cytuje portal niemieckiego nadawcy Deustche Welle, od 10 do 20 proc. małżeństw muzułmańskich w Niemczech to tylko tak zwane małżeństwa religijne, które zawierane są przed imamem w meczecie. Nie są one ważne w świetle prawa obowiązującego w Niemczech, ale są istotne w świetle prawa islamskiego – szarii. W tym kręgu kulturowym mają one nawet wyższą rangę niż małżeństwa zawierane w urzędzie stanu cywilnego.

Dane te potwierdzają przedstawiciele policji. – Wielożeństwo w arabskich kręgach jest często spotykanym zjawiskiem, szczególnie wśród Libańczyków i Palestyńczyków – przyznaje Claus Roechert z berlińskiej policji, zajmujący się kwestiami integracji i migracji.

O zjawisku bigamii wśród mieszkających w Niemczech mahometan mówią też działający w opiece społecznej Arabowie. Opiekun młodych przestępców Nader Khalil ocenia, że 20 proc. jego przyjaciół w Berlinie ma dwie żony. Także libański pracownik socjalny Abed Chaaban uważa, że 30 proc. mieszkańców Berlina pochodzących z krajów arabskich to bigamiści, mający z jedną żoną ślub cywilny, z drugą ślub religijny. I jak wszyscy zgodnie podkreślają – zjawisko to w ostatnich latach zdaje się stawać coraz częstsze.

Prawo niemieckie, w odróżnieniu nakazów Mahometa, zabrania poligamii. Jednak mieszkający w Niemczech muzułmanie zawierają kolejne związki korzystając z usług wspierających ich poczynania imamów. Islamscy duchowni nie mają obowiązku zgłaszania nikomu zawieranych przed nimi związków.

Sprawa ma także wymiar finansowy. Kolejne „żony”, a tym samym poligamiści, korzystają z dobrodziejstw państwa socjalnego. Dla prawa niemieckiego, kobiety są samotnie wychowującymi dziećmi matkami. Przysługuje jej cały wachlarz zapomóg socjalnych z zasiłkiem na dzieci, przejęciem kosztów mieszkania i dodatkiem dla samotnych matek włącznie. Regułą jest, że pytane o ojca dzieci, muzułmanki nie chcą go identyfikować, zasłaniając się niepamięcią. Tak to sprytni i cyniczni wyznawcy islamu są zabezpieczeni przed wymiarem sprawiedliwości. Ewentualne wyrzuty sumienia wobec swego wyznania, które co prawda dopuszcza wielożeństwo pod warunkiem utrzymania swoich wybranek, łagodzi strumień świadczeń socjalnych dzięki którym mogą funkcjonować kobiety wraz ze swoimi dziećmi. Poligamista „ceduje” na niemieckie państwo konieczność utrzymania części jego potomstwa wraz z matkami.

Jest to kolejny już przykład cynicznego i cwanego wykorzystywania gościnności europejskiej. Przybysze z krajów islamskich emigrują na Stary Kontynent w poszukiwaniu pracy, gdyż ich ojczyzny nie są w stanie jej zapewnić. Przywożą ze sobą swoje zwyczaje i wyznanie. Domagają się dla nich szacunku nie pomni, że owe reguły w ich kraju były przyczyną gospodarczego dołu. Zatem ich implementacja na szeroką skalę musi doprowadzić do kolejnej katastrofy gospodarczej – tym razem kraju, w którym się osiedlają. Ponadto, sprawa ta pokazuje jak naprawdę wygląda przywiązanie niektórych mahometan do swego wyznania. Jest ono raczej deklaratywne, bowiem tam gdzie staje się ono niewygodne, tam korzysta się z ułatwień wynikających z zasad obowiązujących w kraju zamieszkania, w tym wypadku w Niemczech.

Źródło: dw.de
luk
http://www.pch24.pl

Komentarzy 17 do “Poligamiści w Niemczech mają się doskonale”

 1. Jones said

  10 000 funtow angielskich dostaje taka zona jedna w Anglii……i co tu sie dziwic, ze Anglia juz jest Czarna w Wielkich Miastach?…

  W PRL Bis ten problem rozwiazano inaczej i tez maja . Za kilka lat PRL bedzie czarny…

 2. 166 bojkot TVN said

  To jest tak jakby nasza rodzina zaopiekowała się biednym przybłędą. Mamy w rodzinie system pomocy socjalnej opierający się na pomocy wzajemnej – wszyscy, którzy pracują płacą do wspólnej kasy dość duże pieniądze.

  Tymczasem przybłęda sprowadza sobie kolejne żony i płodzi dzieci ze świadomością, że gospodarz, który go łaskawie przyjął będzie je utrzymywał zgodnie z wyznawaną religią i miłosierdziem. Nie trzeba długo czekać. Przybłędy zjedzą gospodarza i przejmą wszystko co ten ma. A że sami nie wyznają żadnego miłosierdzia, tylko szariat, albo inny talmud, to zniszczenie tego co ich utrzymywał będzie poczytane za dobry uczynek.
  Gospodarz ma dwa wyjścia: albo dać się zniszczyć zgodnie z nielogiczną i samobójczą ślepą doktryną dobroci i miłości bliźniego, albo musi czym prędzej ograniczyć prawa socjalne, zapomogi do kręgu własnej rodziny, czyli tych, którzy wspólny dobrobyt tworzą.
  Musi wygonić bezczelnego przybłędę wraz z jego potomstwem i dać im kanapkę na drogę, bo jeśli nic nie zrobi stanie się nawozem dla islamskiej/żydowskiej cywilizacji

 3. Kar said

  ..W PRL Bis ten problem rozwiazano inaczej i tez maja . Za kilka lat PRL bedzie czarny…

  na razie „to” (nalot kolorowych) na PRL nie grozi, panie Januszu, bo socjal w PRL jest wciaz w stadium galopujacych suchot..kolorowy nie w ciemie bity i ma dokladne rozeznanie w terenie (Europa)…ma zakodowane w genach, ze nalezy brac akuratny azymut na Szwajcarie, Niemcy, Holandie, Luxemburg etc..w zadnym wypadku nie pcha sie nie lezie bezmyslnie w kolejke do jakiegos skretynialego Tuska po paczke stechlego makaronu..nie bedzie nigdy sluchal burczenia polskiego socjalu-przyglupow/pojebow. Jest delikatnym stworzeniem urodzonym w Afryce..gdzies tam na drzewie

 4. AlexSailor said

  „Tak to sprytni i cyniczni wyznawcy islamu … ”
  Nie cyniczni tylko mądrzy.
  Jeśli jakiś naród jest tak głupi, że preferuje „samotne matki” (kiedyś zwało się to inaczej), a kobiety każe za zawarcie małżeństwa z ojcem ich dzieci odebraniem przywilejów, to jest sprawiedliwie skazany na zagładę przez proste i jasne prawo od Boga pochodzące.
  Tu nie ma żadnej filozofii, to jest jasne dla najbardziej tępego poganiacza wielbłądów, a jest wiedzą niedostępną dla większości „wykształconej” populacji białej Europy.

  Sprawa jest do rozwiązania natychmiast.
  Pomoc od państwa dostają tylko matki zamężne i wdowy.
  To jest zgodne z Biblią.
  Reszta nie dostanie nic, a wspaniałe hitlerowskie urzędy do spraw młodzieży zabiorą dzieci tym matkom, które nie mają środków na ich utrzymanie.
  To już nie jest zgodne z objawieniem, ale w końcu urzędy te są hitlerowskie, a „wrażliwi społecznie” Niemcy (czytaj biurokracja) mogliby się buntować, gdyby dzieci głodowały (ich dzieci, na skutek utraty roboty w urzędach).

  Efekt murowany.
  Ucieczka żon niezamężnych wg niemieckiego prawa z dziećmi z Niemiec, oszczędność pieniędzy, uzdrowienie moralne społeczeństwa, redukcja szemranych interesów i przestępczości, przez zmuszonych do roboty gości spoza Europy.

  PS. Panowie i panie z odpowiedniego Dienst’u czy Amt’u czytający urzędowo ten portal!
  Prawa do własności intelektualnej za powyższe rozwiązanie rezerwuję dla siebie, a są jeszcze sądy w Berlinie.
  Honorarium wysokości 0,001% zaoszczędzonych pieniędzy proszę wpłacić na mój rachunek bankowy.
  Numeru nie podaję, bo uważam, że obraziłbym tym waszą inteligencję.

 5. niereligijna said

  A dzialalnosci zydow w tym procederze nikt nie zauwazyl?
  Pieniadze rozdawac mozna bez stresowo gdy sie je drukuje, ale jesli chce sie sklocic ludzi miedzy soba to najlepiej z grupy ludzi nagradzac tego ktory na nagrody najmniej zasluguje.

 6. Kar said

  Zatem ich implementacja na szeroką skalę musi doprowadzić do kolejnej katastrofy gospodarczej – tym razem kraju, w którym się osiedlają.

  u nas generalnie w Kraju takowej „implementacji” nie bylo..zato na wielka skale doswiadczylismy „wypych-implementacje” na zewnatrz na skasy za chlebem. Totalna katastrofa rodzinna-gospodarcza, za ktora odpowiedzialna jest polska bolszewia

 7. Jones said

  ad.3. W PRL Bis NIE ma takich Doplat jak w zachodnich krajach (doplat majacych wyniszczyc ludnosc biala, wraz systemem Liberalizmu, Sexizmu-ale tylko dla bialych…etc, etc), ale sa doplaty do Firm, preferencje Kastowe dla Firm a wlascicielami tych Firm sa Turcy, Zydzi, Masoneria Afrykanska i …Mieszancy. Rozwoj tych grup Firm daje im potezna baze Finansowa, nieporownywalnie gorsza niz na zachodzie, ale stawia w pozycji Uprzywilejowanej w odniesieniu do Ludnosci Rdzennej – Bialej, Polskiej…

  W Anglii i calym zgnilym zachodzie rozpoczynalo sie wlasnie tak samo jak dzis w PRL – od niewinnych -niezauwazalnych przywilejow.

  My NIE widzimy sytemu zaleznosci fonansowej, jaki przychodzi z poparciem dla Czrnych, Roznokolorowych w Polsce od ich Masonsko-Zydowskich Kosciolow. My widzimy , ze taki Turek niby jest na tej samej drodze jak i my a tu sie okazuje, ze taki Turek Ma poparcie innego Turka wyplywajace z Nakazu Talmudycznego pomagania tylko swoim – OCZYWISCIE!, ze pomagania niebezinteresownego na pomagajacego , ale tym placacym ma byc Cialo „Zywiciela” a nie pasozyta, ‚ZYWICIELA” CZYLI tKANKI NARODOWEJ Polskiej.

 8. Jones said

  ad.6. W miejsce wypychanych wchodza „czarni” sprowadzani przez Unych i stworzony przez Unych System. To jest WOJNA, gdzie bialy (post chrzescijanin) czlowiek przegrywa na kazdym z frontow. Tu jest system Finansowy Talmudyczny, w ktorym sa preferencje dla Unych i Masono-Zydow…

  Niech Pan sobie wyobrazi, ze w Polsce sa tzw „dofinansowania” Rzadowe i Europejskie dajace miliony PLN ZA DARMO z Pana podatkow po to by stworzyc PANU KONKURENCJE i to pod chaslem ” dofinansowania dla wzrostu konkurencyjnosci”.

  Czyli Pan ma firme mala rodzinna , ktora np. zajmuje sie Leczeniem Zwierzat i dowiaduje sie Pan, ze obok Pana Buduje sie Wielki szpital i jeszcze oddzial sieci Lecznic Weterynaryjnych, ktore powstaja z funduszy Unijnych i Rzadawych by podniesc konkurencyjnosc w miescie Uslug Weterynaryjnych. Oczywiscie, ze fundusze przekazane na dane Szpitale i oddzialy nowych lecznic sa bezwzrotne.

  I co? Doprowadza to Pana do Ruiny a jak nie to taka nowa Lecznica okazuje sie, ze ma inne „doplaty” rok w rok…, ktore maja Pana wyeliminowac z Rynku.

  ———————

  Ludzie NIE wdza, ze tworzy sie system Kastowo – KOrporacyjny, taki Kapitalistyczny Komunizm, w ktorym nie wiedza i zdolnosci i chcec pracy ale UKLAD ma decydowac juz…Kto ma Zyc a kto Umierac z Glodu….miec prace lub jej nie miec….

  System Wyniszczania jest WIELOWARSTWOWY, skonstruowany tak, by czlowiek NIE znalazl drogi na istnienie BEZ wdepniecie w Uklad i z ukladem za jego zgoda Funkcjonowanie, co wiaze sie z pozbawieniem sie praw do Wolnosci.

  W systemie jaki nam zafundowano prawa do Wolnosci sa Frazesem dla DURNIOW

 9. Rysio said

  Re 2. bojkotka – z jedenj strony udajesz, że krytykujesz socjały a z drugiej strony stręczysz żydowsko-socjalistyczny PIS.

  Moje ty biedactwo – czy nie masz przypadkiem rozdwojenia jaźni?

  🙂

 10. AlexSailor said

  Ad.6.7. @Jones
  „My widzimy , ze taki Turek niby jest na tej samej drodze jak i my a tu sie okazuje, ze taki Turek Ma poparcie innego Turka wyplywajace z Nakazu Talmudycznego pomagania tylko swoim – OCZYWISCIE!”

  A kto jest w stanie zabronić nam Polakom pomagania swoim, co w żadnym wypadku nie jest sprzeczne z naszą religią???
  Co do dopłat opisał Pan mechanizm dokładnie.

 11. Zerohero said

  Artykuł to lewacki islamofobizm zalatujący neotrockizmem na kilometr.

  Jest to kolejny już przykład cynicznego i cwanego wykorzystywania gościnności europejskiej.

  Jak autor zostawi w centrum miasta na godzinę zapalony samochód z kluczykiem w stacyjce i otwartymi drzwiami i ktoś mu go ukradnie, to będzie złożeczył, że to było cyniczne i cwane ze strony złodzieja?

  A może jednak uderzyć w sedno, w politykę władz europejskich (socjalną i emigracyjną)?

  Poza tym jaka „gościnność”? Ja NIE CHCĘ być gościnny dla nikogo. Nie chcę tu sprowadzać muzułmanów nawet tych co nie uprawiają poligamii. Nie chce tego większość ludzi. My nie chcemy być „gościnni”, bo nie można być gościnnym wobec „gościa”, który zostaje na stałe.

  Jasne?

 12. Zerohero said

  re 5

  Na jednym z filmów Davida Duke występuje działaczka żydowska z dumą mówiąca, że to Żydzi stoją za polityką multi kulti i że spodziewa się z tego tytułu aktów antysemickich, ale taka jest konieczność dziejowa. Ta sama działaczka walczy o czystość rasową Izraela.

 13. To sie nazywa wyzysk bialego czlowieka aby zniweczyc jego kulture i rase

 14. Kar said

  ..My nie chcemy być “gościnni”, bo nie można być gościnnym wobec “gościa”, który zostaje na stałe..

  no comments, odnosnie powyzszego, wiadomo, ze gosc i ryba cuchna po 2 dniach….

  ale jak „wcisnac” z powrotem wycisnieta (zagonic nieproszonego goscia na jego pierwotna pozycje) paste do tuby, osmiele sie tutaj zapytac ?

  .

 15. Zerohero said

  Jeszcze nie jest za późno. Wystarczy zablokować emigrację i zerwać z hasłami typuemigracja tak – wypaczenia nie. Przy czym (to ważne) jako wypaczenia w 99% podaje się kłopoty z islamem, a nie zapraszanie ludzi bez wykształcenia, bez talentów, bez znajomości języka i bez panowania nad popędem płciowym (statystyki gwałtów).

 16. Fran SA said

  To wszystko cacy i lala ale co 26 panstw europejskich robi w krajach muzulmanskich?????
  BOMBARDUJE ludnosc cywilna
  Kto dal Europie dwa nowe panstwa muzulmanskie: Kosowo i Bosnie???
  AMERYKANIE
  Kto rozdawal w koloniach obywatelstwa i paszporty europejskie???
  ANGLICY i FRANCUZI
  Komu sie nie chcialo za pol darmo pracowac i kto do czarnej pracy sprowadzil Turkow???
  NIEMCY
  Na czterech kandydatow na prezydentow Francji – trzech to zydzi. I rzadza jeden po drugim; Komu wiec tak naprawde muzulmanie przeszkadzaja?
  Zydom i bankom zydowskim
  Do kogo naleza media we Francji, Anglii, Niemczech, Belgii czy nawet Polski???
  DO ‚NASZYCH”.

  Dlatego nie bedziemy dyskutowac o zlodziejach bankowych, ale chetnie i unisono poplujemy na tych co potrzebuja pomocy spolecznej.

  Gazety pyskuja na biedote muzulmanska a tymczasem szejki wykupuja palace i wyspy w Anglii i gdzie sie da. Na tych nikt nie pyskuje bo my mamy fetysz pieniadza i wielki podziw dla bogaczy i bankierow.
  I Chinczykow tez sie nie boimy.

  Zerohero
  Prawde mowiac, polskich zlodzieji samochodow nikt nie zapraszal do Niemiec.

 17. Easy_Terran said

  A ja mam nadzieję, że te poligamisty rozpirzą cały ten germańsko-judejski układ od wewnątrz, zanim historia pisana na nowo wejdzie w ostatnią fazę, czyli że za holocau$t odpowiedzialni są głównie Polacy i trochę jacyś naziści….

Sorry, the comment form is closed at this time.