Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Martusia o Kościół w rękach predatora. Dr…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wykreowane przez rząd choroby

Posted by Marucha w dniu 2012-10-06 (Sobota)

Jeszcze zanim się „oficjalnie” ukazał na głównej stronie, poniższy tekst wywołał pewne kontrowersje. Warto go jednak zamieścić, choćby w celu sprowokowania dyskusji. Swoje trzy grosze admin wsadził na samym końcu.

*                       *                        *

Government Created Diseases
http://www.israelect.com/reference/WillieMartin/AIDS.htm
Willie Martin, tłumaczenie Ola Gordon

Joyce Riley (R.N.), weteranka wojny w Zatoce Perskiej i Peter Kawaja, właściciel firmy zajmującej się systemami bezpieczeństwa, ujawniają w programach radiowych to, co wiedzą na temat tzw. choroby Zatoki Perskiej. Ujawnione przez nich informacje na temat celowego użycia broni bakteryjnej przeciwko amerykańskim żołnierzom zaszokowały wielu Amerykanów.

Według Joyce Riley, obecnie choruje 200.000 Amerykanów, a 7.000 już zmarło w wyniku tych chorób. Administracja Weteranów (VA) usiłuje ukryć ten “problem”, ale przyznaje, że ich liczby pokazują zgony 5.200-6.400 osób. W faksie z 18.08.1995 przyznaje się do udzielania pomocy medycznej 489.400 weteranom tej wojny.
Używane w tej wojnie substancje chemiczne przetransportowały Stany Zjednoczone. Żołnierze biorący udział w ‘pustynnej burzy’ zostali zaszczepieni i spryskani tą bakterią, przenoszoną na członków rodziny i zwierzęta domowe. Na tę chorobę chorują miliony ludzi na świecie, już 300.000 osób zmarło.

Lekarze Garth i Nancy Nicholson sami i na własny koszt badają tę chorobę. Odkryli, że tę broń bakteryjną sprawdzono na skazanych na śmierć w więzieniu Huntsville, Alabama. Nicholsonowi oraz innym lekarzom pracującym nad metodami jej leczenia grożono odebraniem licencji lub finansowania ich pracy.

Oni mają dowody na to, że wszystkie te wirusy były wytworzone przez człowieka, jest metoda ich leczenia, ale nie udostępnia się jej VA i urzędnikom rządowym. Agenci rządowi, a nawet wydawca Reader’s Digest wiedzieli o tym, że weterani ‘pustynnej burzy’ wrócili z EBOLA II, która jest formą nosiciela choroby, a nie jej nieuleczalną formą. Ci nosiciele zakażają innych. Dzieci urodzone w rodzinach tych weteranów umierają z powodu różnych nowotworów, częściej niż inne dzieci.

9 lutego 1994 roku senacka Komisja ds. Bankowości, Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast wydała informację prasową zatytułowaną “Riegle uncovers U.S. shipments of biological warfare related material to Iraq prior to the Gulf war: Wants investigation of link to Gulf War Syndrome” [Riegle ujawnia dokumenty dotyczące amerykańskiego transportu broni biologicznej do Iraku PRZED wojną w zatoce: domaga się śledztwa wiążącego tę broń z syndromem wojny w Zatoce].

Schwartzkoff uzyskał pozwolenie na użycie substancji GF działającej na system nerwowy. Zmarła pewna ilość osób którzy uczestniczyli w transporcie tej substancji. Istnieją złożone pod przysięgą zeznania i one wiążą to z aferą Iran-Contra.

Firma Petera Kawaja, International Security Group, otrzymała kontrakt wartości 1 miliona dolarów na system komputerowy PIT (Product Ingredient Technology). Podpisano go (z rządem) w Boca Raton, Floryda.

Kawaja dowiedział się, że amerykański rząd produkował broń bakteryjną. Główne finansowanie tego projektu pochodziło od Amerykanów Busha, Bakera i Jima Deutcha. Jego architektem i sponsorem finansowym był dr Ishan Barboodie, który w Rabta, Libia, zbudował ośrodek chemiczno-biologiczny Pharma-150.

Kawaja odkrył dowody na to, że IBI (Ishan Barbouti International) pracował z FBI i PIT. Kazano mu zainstalować system wykrywania cyjanowodoru dla PIT. (Masową penetrację szczepu cyjanowodoru zwanego “błękitem pruskim” testowano na filtrach masek gazowych) Za testowaniem / wykorzystaniem tego szczepu stali: prezydent Bush, Brent Snowcroft (NSC) i amerykański wywiad, co najmniej 2 lata przed rozpoczęciem wojny w zatoce, którą w tym celu zaplanowano.

Zaniepokojony PIT-em zwrócił się do CIA, FBI i Urzędu Celnego. Zatrudnili go jako pracującego dla nich tajnego agenta, powiedzieli mu, że FBI to międzynarodowi terroryści i rząd będzie ich oskarżał. Ale zbierając informacje, Kawaja odkrył, że rząd amerykański współpracował z tymi “terrorystami”.

28 marca 1990 roku, The Tampa Tribune doniosła, że “dwie amerykańskie firmy chemiczne odmówiły sprzedaży dla armii środka służącego do produkcji trującego gazu”.

Kiedy Peter opowiedział tę historię w wywiadzie dla programu ABC “Nightline”, zamordowano jego żonę. Otrzymał ostrzeżenie od Dave McMichaels z Pentagonu, że już przygotowano przeciwko niemu dokumenty i w procesie będą zeznawać wiarygodne osoby. McMichaels stał się ofiarą ataku, podczas którego zadano mu wiele ran kłutych i prawdopodobnie zmarł. Zaginął każdy z pracowników Kawaja. Być może nie żyją. Peter założył proces przeciwko agentom federalnym za zdradę i zbrodnie wojenne. Rząd mówi, że ma immunitet, gdyż chodzi tu o “krajowe bezpieczeństwo”.

Przeciwko jego firmie zastosowano przeszukiwania na podstawie War Powers Act (nakazany przez George’a Busha), kiedy 12 lipca 1990 roku wysłał dokumenty do NSA, i wydano ostrzeżenie o irackich agentach działających w USA. Peter postawił dwa pytania: (1). Czy nasze wojsko współpracuje z IBI w produkcji broni chemicznej i biologicznej? i (2). Czy prezydent o ty wie? Odpowiedzi na te pytania były “tak”. W wyniku tego Petera odwiedzili 8 mężczyzn z bronią automatyczną, odosobnili go na 4 godziny i usunęli wszystkie dowody, zgodnie z War Powers Act. Kazali mu “zamknąć się”, gdyż wie kto wyprodukował, transportował i użył broni biologicznej na żołnierzach podczas pustynnej burzy.

Joyce Riley była pielęgniarką, zajmowała się transportem do USA chorych i rannych żołnierzy podczas wojny w zatoce. Oświadczyła, że VA odwróciła się od 500.000 chorych weteranów. Zostali oni spryskani, zaszczepieni lub podano im tabletki przed rozpoczęciem leczenia, co spowodowało ich chorobę. Ci którzy nie połknęli tych tabletek, nie zachorowali na tę samą chorobę.

Weterani pustynnej burzy krwawią ze wszystkich części organizmu, są powaznie chorzy lub zmarli, a VA mówi, że to wszystko jest tylko w ich głowach. Choroby te atakują system odpornościowy i ostatecznym rezultatem jest śmierć na nowotwory.

Wirusy AIDS i EBOLA są wytworzone przez człowieka i wracają z tymi żołnierzami do kraju. Peter ma na to dowody. Uważa się, że Fort Detrick jest miejscem składowania wszystkich przeciwciał na AIDS, EBOLA i syndrom pustynnej burzy.

Jest to epidemia zakażająca wszystkich, łącznie ze zwierzętami. Chore są i umierają pielęgniarki, które opiekowały się chorymi weteranami, a także ich dzieci i zwierzęta. Mogą zachorować pasażerowie linii lotniczych, którzy podróżowali z chorymi weteranami. Potwierdziła to zagraniczna linia lotnicza. Joyce niepokoi sie tym, że to może być światowy holokaust, nie tylko amerykański.

Joyce zaprowadziła rejestr weteranów wojny w zatoce. Jej telefon (713) 587-5437. Proszę cierpliwie do niej dzwonić. Peter i Joyce mówią, że rząd wiedział o użyciu broni bakteryjnej przeciwko żołnierzom 2 lata przed pustynną burzą, kiedy szefów sztabu zaszczepiono na botulizm (jad kiełbasiany). W końcu stali sie oni tak odporni, że byli w stanie przeżyć dawkę śmiertelną dla 1.000 koni. W celu otrzymania anty-serum dla tych szefów sztabu, w Forcie Detrick pasło się 100 koni.

Riley i Kawaja wypowiedzieli się na temat syndromu wojny w zatoce 29 sierpnia 1995 w Kansas City, Missouri. Podczas 3 dni spędzonych w tym mieście byli pod ciągłym nadzorem, Joyce otrzymała na głowie ranę po oparzeniu laserowym. Przed tym spotkaniem, 5 sierpnia, na sympozjum w waszyngtońskim hotelu rozproszono opary [?].

W końcu informacje VA w sprawie syndromu wojny w zatoce, jak również zgromadzone dokumenty przechowywano w Murrah Federal Building w Oklahoma City, i doniesiono o ich zniszczeniu 19 kwietnia w wybuchu w którym zginęło 168 osób!

Wirus AIDS umieściła Światowa Organizacja Zdrowia w szczepionce, żeby osłabić i zniszczyć Murzynów w Ameryce i na całym świecie. Teraz większość Amerykanów wie, że nie ma lekarstwa na AIDS. Niektórzy z naszych medyków szczerze przyznają, że nigdy nie będzie na nią lekarstwa, z wyjątkiem odizolowania. Wykryli, że wirus AIDS jest tak mały, że może przedostać się przez prezerwatywę. I na tyle silny, że przez 6 godzin może żyć na kuchennym stole!

Ale najbardziej zdumiewające jest to, że lekarze odkryli, iż wirus AIDS został spreparowany szczególnie dla Afrykańczyków przez komunistycznych agentów pracujących jako naukowcy dla Światowej Organizacji Zdrowia [Przydatność Murzynów się skończyła, zrealizowali swój cel – zniszczyli prawa obywatelskie i inne, które nie podobały im sie w Ameryce. Murzyni nigdy nie podejrzewali, że odgrywali rolę kiedy niestrudzenie pracowali na rzecz równości, nigdy wcześniej, a nawet teraz, tego nie rozumieją; że zamiast osiągnięcia tego co najbardziej chcieli, tracili swoją pozycje, obecnie ich życiowa sytuacja nie jest lepsza, lecz ciągle sie pogarsza. Dlatego tzw. czarni przywódcy jak Jessie Jackson i pastor Sharp doprowadzą ich do całkowitego unicestwienia, jak ‚kozioł Judasza’, bo teraz nadszedł czas usunięcia ich, ponieważ stają sie coraz trudniejsi w kierowaniu]. Zdecydowali, że nasz podbój AIDSem będzie łatwiejszy i skuteczniejszy niż holokaust nuklearny.

Doktor William Campbell Douglass napisał artykuł opublikowany we wrześniowym wydaniu “Health Freedom News”, czasopiśmie Krajowej Federacji Zdrowia, zatytułowany Who Murdered Africa? [Kto zamordował Afrykę?] To nie jest pytanie, lecz twierdzenie. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zamordowała Afrykę wirusem AIDS. Napisał dalej: inni podejrzani – homoseksualiści, zielone małpy i Haiti, byli tylko pionkami w tym wirusobójczym ataku na nie-komunistyczny świat.
W organizmach ludzkich i zwierzęcych rozwijają się liczne wirusy, ale większość wirusów działających na człowieka nie działa na zwierzęta. Są wyjątki – żółta febra i ospa.

W opublikowanych artykułach WHO wezwała naukowców do pracy nad tymi śmiertelnymi wirusami i próbą wyprodukowania hybrydowego wirusa śmiertelnego dla Murzynów. (Allison, Bulletin, WHO 1972, 47:257 63) W biuletynie WHO, t. 47, s. 251, 1972 jest napisane: “Powinno sie podjąć próbę zbadania czy wirusy mogą faktycznie mieć selektywny wpływ na układ odpornościowy. Powinno się zbadać możliwość, czy reakcja systemu odpornościowego może zostać osłabiona, jeśli zakażający wirus osłabia, mniej lub bardziej selektywnie, komórkę reagującą na ten wirus”.

Taka jest AIDS. Prostym językiem angielskim WHO mówi: “Spreparujmy wirus, który selektywnie zniszczy system komórek T (limfocyty) człowieka, Nabyty Brak Odporności [Acquired Immune Deficiency – AID]“.

Dlaczego ktoś chciałby to zrobić? Jeśli zniszczy się system komórek T człowieka, niszczy się człowieka. Czy to w ogóle jest możliwe, by WHO chciała stworzyć wirusa, który wymaże rasę czarną? Gdyby ta nowa kreacja zadziałała, powiedziała WHO, to wiele okropnych i śmiertelnych zakaźnych wirusów mogą stać się jeszcze straszniejsze i złośliwsze. Czy to nie jest dla ciebie bardzo dziwnym celem, jak na organizację ZDROWIA?

A co z zieloną małpą? Niektórzy z najlepszych wirusologów na świecie i wielu z tych zajmujących się badaniem AIDS, tacy jak Robert Gallo i Luc Montagnier, powiedzieli, że winowajcą może tu być zielona małpa. Znasz tę historię: zielona małpa gryzie tubylca w d. . . i bam – AIDS w całej Afryce środkowej. Ale tu jest fatalny błąd. Gallo, Montagnier i ci inni wirusolodzy wiedzą, że wirus AIDS u małp nie występuje w sposób naturalny.

Faktycznie, on nie występuje naturalnie u żadnych zwierząt! AIDS rozpoczęła się praktycznie jednocześnie w USA, na Haiti, w Brazylii i Afryce środkowej. Można się zastanawiać – czy była to zielona małpa, czy pilot samolotu? Badanie budowy genetycznej komórek zielonej małpy pokazuje, że genetycznie nie jest możliwe przeniesienie wirusa AIDS z małpy na człowieka drogą naturalną.

Badania dr Theodore Streckera wykazują, że Państwowy Instytut Raka we współpracy z WHO sfabrykował wirusa AIDS w ich laboratorium w Ft. Derick (teraz NCI). Wymieszali śmiertelne retrowirusy, wirus białaczki bydlęcej i owiec visna, i wstrzyknęli je w kultury tkanek ludzkich. Rezultatem tego był wirus AIDS, pierwszy ludzki retrowirus znany człowiekowi i teraz wiadomo, że jest na 100% śmiertelny dla tych którym go zaaplikowano. Tę ogromną plagę przed którą stoi świat, stworzyła Państwowa Akademia Nauk (NAS) w 1974 roku, kiedy zaleciła, żeby “naukowcy na całym świecie dołączyli do członków tej komisji w dobrowolnym opóźnieniu eksperymentów (łączenia) wirusów zwierzęcych”.

Co mówi NAS w starannie dobranym angielskim jest: “Na litość boską, skończcie z tym szaleństwem!”

Teraz wybawiliśmy z opresji zielone małpy. Co z komunistami (czytaj międzynarodowymi syjonistami)? Cóż, komuniści mówią, że AIDS to “spisek kapitalistów”.

To powinno wzbudzić podejrzenia, bo jak każdy kto bada syjonistyczne spiski wie, Oni (Żydzi) zawsze za wszystko co robią, obwiniają innych. A to co robią – to z Fortu Detrick, Maryland  i z Tel Awiwu, Izrael, prowadzą wojnę bakteryjną z wolnym światem, a zwłaszcza z USA, wykorzystując nawet zagranicznych agentów komunistycznych wewnątrz amerykańskiego oddziału broni bakteryjnej, eufemistycznie nazywanego Wojskowym Oddziałem Chorób Zakaźnych.

Carlton Gajdusek, funkcjonariusz NIH w Fort Detrick, przyznaje: “W ośrodku mam budynek w którym pracuje więcej naukowców komunistycznych z ZSRR i Chin (z przepustkami do wszystkich laboratoriów), niż Amerykanów. Nawet Wojskowy Oddział Chorób Zakaźnych jest pełen zagranicznych pracowników, nie zawsze o przyjaznych narodowościach”.

Czy można sobie to wyobrazić? ONZ – WHO komunistycznym koniem trojańskim w naszym ośrodku broni biologicznej. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że stworzenie wirusa AIDS przez WHO nie było tylko ćwiczeniem naukowym, które wymknęło się z ręki.

Była to wykalkulowana, szatańska i udana próba stworzenia śmiertelnego zabójcy, który później wykorzystano w udanym eksperymencie w Afryce. Był on tak bardo udany, że może zostać wymazana większość Afryki środkowej, 700.000 zgonów w następnych kilku latach.

To nie był przypadek. To było celowe. W Sprawozdaniu Federacji USA w 1972 roku, WHO powiedziała: „Jeśli chodzi o reakcję w kwestii odporności, można sobie wyobrazić kilka pożytecznych aspektów eksperymentalnych”.

Zasugerowano, że dobrym tego sposobem będzie umieszczenie ich nowego śmiertelnego wirusa (AIDS) w programie szczepionkowym, usiąść i obserwować rezultat. „To byłoby szczególnie odkrywcze w pod-państwach”, powiedzieli.

To znaczy: daj braciom i siostrom wirus AIDS  i zobacz czy będą umierać, kto i na co, tak jak wykorzystuje się szczury w laboratorium. Na nośnika wybrali szczepionki przeciwko ospie i zapaleniu wątroby, a na tereny geograficzne wybrano w 1972 roku Ugandę i inne kraje afrykańskie, jak również Haiti, Brazylię i Japonię.

Dr Strecker zwrócił uwagę na to, że nawet gdyby afrykańska zielona małpa mogła przekazać AIDS człowiekowi, obecnie znana liczba infekcji czyni to niemożliwym statystycznie, żeby jeden przypadek, taki jak ugryzienie kogoś w tyłek, mogło wywołać epidemię na obecną skalę. Okres podwajający liczbę zainfekowanych osób – około 14 miesięcy, kiedy weźmie się pod uwagę pierwszy znany przypadek i liczbę teraz znanych – pokazuje bez żadnych wątpliwości, że musiała zostać zakażona duża liczba osób w tym samym czasie. Od roku 1972 do 1987 jest 15 lat. W ciągu tych 15 lat od jednego źródła infekcji byłoby około 8.000 zachorowań w Afryce, a nie 75 milionów.

Dochodzimy do danych statystycznych, jak z II wojny światowej. Dr Theodore A Strecker jest odważnym lekarzem, który rozwikłał tę zagadkę, „Największą tajemnicę mordu wszechczasów” (tajemnicę dla większości Amerykanów, których oszukano po to, by uwierzyli, że nie ma zadnego spisku wymazania chrześcijaństwa i chrześcijan z powierzchni ziemi). On powinien dostać Nagrodę Nobla, ale będzie miał szczeście jeśli nie zostanie poddany samobójstwu na atak serca, lub jakiemuś wypadkowi.

Strecker odkrył, że epidemia AIDS według wszelkiego prawdopodobieństwa doprowadzi do bakructwa państwowy system opieki zdrowotnej. Zafascynowały go pokazujące się dziwne anomalie naukowe dotyczące AIDS. Dlaczego „eksperci” wciąż mówili o zielonych małpach i homoseksualistach jako winowajcach, podczas gdy było oczywiste, że wirus AIDS był stworzony przez człowieka? Dlaczego mówili, że to choroba homoseksualistów i narkomanów, skoro w Afryce była to choroba heteroseksualistów?

Jeśli zrobiła to zielona małpa, to dlaczego AIDS wybuchła praktycznie równocześnie w Afryce, na Haiti, w Brazylii, USA i południowej Japonii? [To stało się w jedyny sposób: ponieważ wirus został celowo umieszczony, żeby zniszczyć naród, który stał się zbyt niebezpieczny by pozwolić mu żyć.]

Już w roku 1970 WHO na kulturach tkanek ludzkich hodowała śmiertelne wirusy owcze i wołowe. W artykule opublikowanymw w 1981 roku Cedric Mims powiedział, że wirus wołowy zanieczyścił kultury WHO. Czy był to wypadek? Jeśli to był wypadek, to dlaczego WHO nadal wykorzystuje tę szczepionkę?

Tę śmiertelną bombę wirusową i genetyczną – AIDS, w końcu wyprodukowano w roku 1974. Podano ją zielonym małpom i zmarły na grzybicze zapalenie płuc (pneumocystis carni), która jest typowa dla AIDS. Dr R J Biggar napisał w Lancet: “…czynnik AIDS …  nie mógł powstać de novo”. Oznacza to, że nie wziął się z powietrza. AIDS wyinżynierowali wirusolodzy w laboratorium.

Jest 9.000 do potęgi czwartej możliwych wirusów AIDS. Jest 9.000 podstawowych par genomów. Czyli zabawa dopiero się rozpoczęła. Niektóre spowodują gnicie mózgu podobne do wirusa owczego, niektóre choroby podobne do białaczki krowiego wirusa, a inne nie zrobią nic. A zatem wirus ciągle będzie się zmieniał i próbował nowe ezoteryczne choroby na nieszczęśliwym człowieku. Jesteśmy dopiero na początku tego etapu.

Ponieważ możliwe są miliardy kombinacji genetycznych, nigdy nie będzie szczepionki przeciwko niej. Gdyby mogli wyprodukować szczepionkę, niewątpliwie daliby nam coś tak samo złe, jak w przypadku szczepionki przeciwko polio (raka mózgu), szczepionki przeciwko świńskiej grypie (chorobę podobną do polio), szczepionki przeciwko ospie (AIDS), oraz przeciwko zapaleniu wątroby (AIDS).

To nie pierwszy raz wirusolodzy sprowadzili na nas katastrofę. Wirus SV-40 z kultur komórkowych małpy zanieczyścił kultury polio. Większość 40-latków teraz nosi w sobie ten wirus poprzez skażone szczepionki przeciwko polio aplikowane na początku lat 1960. Wiadomo, że one wywołują nowotwór mózgu, co tłumaczy wzrost zachorowań na tę chorobę zaobserwowany w ciągu ostatnich 10 lat.

Takie jest pochodzenie teorii o zielonej małpie. Szczepionkę przeciwko polio wyhodowano na komórkach nerkowych zielonej małpy. Pomimo, że polio gwałtownie znikało bez żadnej interwencji medycznej, 64 miliony Amerykanów zaszczepiono zanieczyszczoną SV-40 szczepionką w latach 1960, powodując zwiększenie liczby zachorowań na raka mózgu. Homoseksualistom, którym dano AIDS poprzez szczepionkę przeciwko zapaleniu wątroby typu B, dodano leukoencefalopatię postępującą wieloogniskową [multifocal leukoencphalopathy (PML)], gnicie mózgu.

Wirus AIDS nie istniał w USA przed rokiem 1978. Co wydarzyło się w roku 1978 żeby wywołać eksplozję i zdewastować homoseksualny i murzyński sektor amerykańskiej populacji? Było to wprowadzenie szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B, który pokazuje dokładnie epidemiologia AIDS.

Żydowski lekarz W Schmugner, urodzony w Polsce i wykształcony w Rosji, przybył do tego kraju w roku 1969. Z niezrozumiałego powodu został szefem nowojorskiego Banku Krwi. Jak żydowski, wykształcony w Rosji lekarz, został szefem jednego z największych banków krwi na świecie? Czy to nie jest dziwne?

To on opracował zasady badań nad szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby. W tych badaniach będą mogli uczestniczyć tylko nie-monogamiczni mężczyźni w wieku 20-40 lat. Czy można wymyślić jakiś inny powód, poza zamiarem szerzenia czegoś wśród populacji, żeby nalegać, iż wszyscy na których dokonuje się eksperymenty powinni prowadzić rozwiązłe życie? Schmugner już nie żyje i jego szatańska tajemnica odeszła razem z nim.

Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby, odwrotnie do AIDS, nie wyhodowano na kulturze tkanki ludzkiej. A zatem nie miało miejsca przypadkowe zanieczyszczenie. Wirus AIDS został umieszczony w szczepionce celowo. To nie był żaden błąd. On atakuje, niemal wyłącznie, homoseksualistów, Murzynów, Żydów i osoby z rasy mieszanej. Ośrodki Kontroli Chorób (CDC) doniosły w roku 1981, że 4% zaszczepionych przeciwko zapaleniu wątroby zainfekowano AIDS.

W roku 1984 przyznali się do 60%. Teraz w ogóle odmawiają podania liczb, gdyż nie chcą przyznać, że 100% zaszczepionych przeciwko zapaleniu wątroby choruje na AIDS.

Gdzie są dane dotyczące badań nad szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby? FDA? CDC? Rząd federalny zakopał je byśmy nigdy ich nie zobaczyli.

(Fragmenty from The Fact Finder – Phoenix, Arizona)

Jeżeli gajowy dobrze zrozumiał, to wybuch epidemii AIDS/HIV był celowo skierowany przeciwko homoseksualistom, Murzynom, Żydom i osobom z rasy mieszanej. Hmmmm… co by tu powiedzieć… – admin.

Komentarzy 6 do “Wykreowane przez rząd choroby”

 1. Joe said

  veteran w swoim magazynie poruszaja te problemy, jak rowniez zubozonego uranu.

  http://www.veteranstoday.com/category/medical-and-health/gulf-war-illness-gwi/

 2. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 3. Sybirak said

  Ad.Gajowy:
  „… wybuch epidemii AIDS/HIV był celowo skierowany przeciwko homoseksualistom, Murzynom, Żydom i osobom z rasy mieszanej. Hmmmm… co by tu powiedzieć… – admin.

  A no wystarczy powiedzieć: AMEN !

 4. bardzo. said

  Blekit pruski (Turnulla) to niezbyt szkodliwy produkt, kompleks potasu, zelaza i szesciu grup CN. Sluzy do wykrywania kationow zelaza Nie pamietam, czy dwu, czy trojwartosciowego, jako ze Fe moze wykazywac obydwie formy), oraz jako pigment do farb zwanych nomen omen blekitem pruskim. Takze akwarelek.

  Nie demonizujmy, jak nie trzeba,

  Rzady maja inne, skuteczniejsze i sprawniejsze sposoby depopulacji, niz rozprzestrzenianie wszechobecnych drobnoustrojow czy wirusow, ktore im samym moga zaszkodzic.

 5. Zerohero said

  Dlaczego „eksperci” wciąż mówili o zielonych małpach i homoseksualistach jako winowajcach, podczas gdy było oczywiste, że wirus AIDS był stworzony przez człowieka? Dlaczego mówili, że to choroba homoseksualistów i narkomanów, skoro w Afryce była to choroba heteroseksualistów?

  Wkłuwanie zakażonej igły to ogromne ryzyko. To czysta iniekcja wirusa prosto do krwioobiegu. Narkokami nie dziwią.

  Homoseksualiści prowadzą rozwiązłe życie, a stosunek analny z osobą zakażoną niesie ogromne ryzyko. Ci też mnie nie dziwią.

  Afryka jest bardzo swobodna obyczajowo, a poza tym jest tam bardzo dużo gwałtów. Nie dziwi.

  Autora artykułu to dziwi. Cóż, może polityczna poprawność wyjadła mu mózg i nie chce on przyjąć do wiadomości, że Murzyni to jednak inna obyczajowość niż Europa.

  No to niech się dziwi i niech jeszcze to swoje ignoranckie zdziwienie wykorzystyje jako argument w swojej hipotezie.

 6. nieustraszona said

  Bardzo ! Tu demonizacja – to za slabe okreslenie na to co sie naprawde dzieje, a jest to „medyczny” holokaust gojow od przeszlo stu lat trwajacej wojnie CHEMICZNO – BIOLOGICZNEJ przeciwko calej Naturze !!!

  Po wczesniej juz wprowadzonych „szczepieniach” doszla chemia, ktora dolozyl „naukowiec” Fritz Haber z zastosowaniem gazow bojowych w pierwszej wielkiej depopulacji gojow rasy bialej i nazwanej pierwsza wojna swiatowa, a ktora nadal trwa rowniez z lapankami na profilaktyke „raka”.

  Pejsaty Haber obserwujac umierajacych zolnierzy po podstepnie zastosowanych gazach „bojowych” stwierdzil , ze mala dawka trucizny przyjmowana przez dluzszy okres czasu zabija tak samo, jak jej wieksza ilosc podana od razu !!!

  http://fritz-haber-und-cwaffen.de/index.html

  Wedle tej „reguly” Ludzkosc i Natura jest zatruwana do dnia dzisiejszego zatruta zywnoscia, woda , chemia gospodarcza (ariel) no i „medycyna” .

  Opary chemtrails utworzyly komore gazowa na calym juz prawie swiecie, ale przeciez nawet ta „Afryka bardzo swobodna obyczajowo” potrzebuje „pomocy” az misjonarzy katolickich lacznie z „dobroczynca” Billem Gates do zatrzymania tych „niemoralnych” popedow w rozprzestrzenianiu aids !!!

  Wspolczesny masowy ludobojca – szaleniec wirusowy to Albert Osterhaus wspomagajacy „nie- rzadom” kreowanie „chorob” w tym „wirusa aids” :

  http://polskaweb.eu/die-wahrheit-ueber-falsche-krankheiten-987984743.html

Sorry, the comment form is closed at this time.