Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Robert o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  UZA o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Olo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  Olo o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie.

Posted by Marucha w dniu 2012-10-08 (Poniedziałek)

Oszołom, szaleniec, oszust, szarlatan, a nawet Antychryst – takie i inne epietety pojawiły się na określenie Mehrana T. Keshe, irańskiego fizyka nulearnego, o którym nagle się zrobiło głośno kilka dni temu.

Krótka wzmianka o jego wizji przyszłości, którą zamieściłem na tym blogu [monitor-polski.pl – admin] cieszyła się dużą popularnością – na prawie 300 głosów, większość była pozytywna. To dobry znak, choć zazwyczaj większość nie ma racji…

Przez te kilka dni zdołałem przesłuchać dość dokładnie większość wywiadów z Irańczykiem, przede mną jest jeszcze lektura artykułów i wpisów na forum dyskusyjnym, a także dostępnych aplikacji patentów.

Dla krytyków najważniejszym argumentem jest to, że wynalazca nie zademonstrował w pełni żadnego ze swoich urządzeń. Pusta butelka po Coca Coli, z zamontowanymi elektrodami, przez które płynie nie wiadomo skąd prąd, nie są argumentem – może to być wszak sprytny trick. Magicy nie takie rzeczy potrafią robić. Plastikowa skuwka poruszana oscylującymi magnesami też mogła być wykonana ze specjalnego magnetycznego plastiku. Znaczące jednak jest to, że patent na reaktor został odrzucony, bowiem procesy naturalne nie mogą być patentowane. Jeśli tak się stało, to uznano, że projekt Keshe opisuje faktyczny obraz funkcjonowania natury! A więc jest prawdziwy.

Drugim argumentem za tym, że Keshe może być autentycznym geniuszem jest przejęcie bezzałogowego samolotu zwiadowczego przez Iran. Chciałby się tym dzisiaj zająć bliżej, gdyż mogą to być kluczowe informacje jeśli chodzi o wojnę syjonazistowskiego „zachodu” z Iranem.

Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

Iran pokazał potęgę tej technologii – w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i doposowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeab go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.

Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotm. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magentyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.

Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.

Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?

Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.

Próbowali mnie już podchodzić – oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.

http://www.monitor-polski.pl

Komentarzy 30 do “Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie.”

 1. Raynold said

  Wszystko jest ładnie i pięknie, tylko dlaczego Keshe chce udostępnić tą technologię rządom które wprowadzają totalitaryzm i utajniają wynalazki a nie ludziom walczącym z tym systemem ?

 2. krzysztof1942 said

  Jeżeli to jest prawda (manipulacja z grawitacją), to może w końcu wyjaśni się tajemnica budowy piramid nie tylko w Egipcie ?

 3. galaszek said

  I takoj mi wychodzi ze juz od tego pora -a moze i wczesni- Iranczyki za wszycko mogu płacic -KESHE-m …. i to majace przykrycie…znaczy pokrycie w Goldzie……..

 4. Marucha said

  Re 2:
  Nie wiemy, czy jest to prawda, czy tylko próba odstraszenia syjonistycznego agresora.

 5. Brat Dioskur said

  Nikt rozsadny nie ujawnia swoich atutow ,zwlaszcza jezeli chodzi o bronie majace wymiar kosmiczny.Przeciez Amerykanie mogli zademonstrowac Japonczykom na jakims atolu dzialnie Bomby i postawic ultimatum a jednak bez ostrzezenia rzucili nawet 2 sztuki.Najwyrazniej ten Keshe bleffuje….

 6. kowalski said

  trza bedzie Izraelowi sprawdzic słowa tego Keshe ,albo pieknie zginąć

 7. Fran SA said

  Iran jest potega przemyslowa. Nam troche trudno w to uwierzyc, bo sie przejelismy za bardzo propaganda przeciwko Iranowi. Ile osob na tym forum wie, ze Iran ma czwarte miejsce w swiecie w produkcji i sprzedazy wszystkicgh typow samochodow?

  Ale zgadzam sie, ze obojetne co powie prof. Ahmadinejad, to i tak nam nie pozwola wierzyc. Ahmadinejad jest inzynierem elektrykiem i wyklada na uniwersytecie, ale nie wiem co wyklada i czego uczy. I czego tak naprawde boja sie Izraelici, ktorzy wszystko co maja – wszystkie 300 glowic atomowych to ukradli w USA.

 8. Greg said

  Zobaczcie, jaki to skundlony człowiek z tego koszer-Sakiewicza:

 9. Brat Dioskur said

  ad8 Ten smierdziel obsmarowal aba.Wielgusa i to od niego zaczela nagonka na tego czlowieka o anielskiej cierpliwosci. Zaszczuty i osamotniony stracil rezon, ale kto by na jego miejscu nie stracil….

 10. Marucha said

  Re 8:
  Wyjątkowa kurwa dziennikarska… Rosja „prowokuje” USA – chyba faktem, że USA ma około 1000 baz wojskowych poza granicami swego kraju, a Rosja – kilka, i to w krajach byłego ZSRR.
  I tacy ludzie urabiają opinię wśród polskiej prawicy patriotycznej.

  Każdy kraj, który nie idzie na pasku syjonistów i nie życzy sobie zaprowadzania u siebie demokracji przy pomocy bomb i czołgów, „prowokuje” USA.

 11. anATOM said

  ad.8 odrazu slychac ze zamiast mozgu ma sraczke niedzwiedzia i bizona rowno wymieszana.

 12. Kar said

  ..I czego tak naprawde boja sie Izraelici, ktorzy wszystko co maja – wszystkie 300 glowic atomowych to ukradli w USA..

  nie musieli sie posuwac, az do takich skrajnosci, zeby zaraz krasc (politycy „amerykanscy” trzymaja reke na pulsie-David Duke czesto o tym pisze)..US uzbroil/zazbroil ich po zeby z przyklaskiem amerykanskiego podatnika. Niemcy i inne kraje podazaja dokladnie ta sama sciezka-wpychaja im na sile najnowsze technolegie (lodzie podwodne z Niemiec-ostatni krzyk mody..)

 13. Inkwizytor said

  Re: 10

  Sakiewicz to taki kudriawy chuj na kaczych lapach 🙂

 14. Greg said

  ad 8.
  > Rosja wspiera reżim Syrii
  – A rebelianci Syrii wspierają się sami i sami sobie produkują broń.

  > wspiera reżim w Iranie, który produkuje bombę atomową
  – A w Iranie jest jakiś reżim? Jaką bombę atomową? Czy może taką, jaka była w Iraku? Tam przecież też „była” bomba atomowa. Władze Iranu słusznie zauważyły – „po co nam bomba, co my zrobimy z jedną bombą w porównaniu z 5000 bomb amerykańskich”?

  > To Rosja pozwala sobie na wszystko
  – Tak jest! Irak, Afganistan, Libia, Serbia, Syria, Iran… To Rosja pozwala sobie na wszystko?

  > …. zapędy imperialne Putina
  – Tak, to Rosja podbiła kraje surowcami i ropą płynące…

  > Ropa – wolny rynek na świecie, tylko Rosja chce narzucać swoje warunki
  – Z tego co słyszałem, to chyba Kadafi chciał obniżyć cenę ropy i to było główną przyczyną wprowadzenia tam demokracji.

 15. Peryskop said

  http://www.monitor-polski.pl/mehran-keshe-nie-zartuje-bedzie-pokoj-albo-wszyscy-zginiecie/#comment-28393

  Marku dzięki za brawoorową akcję pro-keshizmu !

  Dzięki niej po bazarowych popisach, z udziałem „nieco zagubionej” neo@myślącej i odkurzonej znoVu@mijającej teraz wyraźniej widać kto jest kto i w jakim celu gra.

  Czy można wątpić, że keshizm jest tak wściekle lansowany tu i worldwide dla odwrócenia uwagi od smuty realu ?

  Keshizm wchodzi gładko, bo ma wszelkie atrybuty Super Religii:

  * ofiara – na poczet „FE-Keshe-generatora”;

  * uzdrowienie ze wszystkich (nie)znanych chorób;

  * obietnica Raju – także dla najuboższych Afrykanów;

  * widmo nowej WunderWaffe – gwaranta Wiecznego Pokoju;

  * perspektywa odlotów dla zjednoczenia się z Universe;

  * mistyczna Trójca Sił = Grav + Mag + Plasma Light;

  * misjonarze już nawracają innowierców na KESHIZM;

  * wszystko zapisane w Świętej Applikacji Patentowej;

  Amen !

  A celem projektu „Keshe2012” jest wstrzyknięcie skołatanym ludziom Wielkiej Nadziei, którą w odpowiednim momencie jednym ruchem cynicznie im się odbierze.

  Podczas poprzedniej kampanii wyborczej w USraHellu czytałem prognozę, że „dobry” jest lansowany i po cichu finansowany przez establishment jako przeciwwaga dla „złego”, aby ludzie z klasy średniej i niższej nabrali przekonania, że to „ich” człowiek. A jak CHANGE już „wygra”, to swoim działaniem wprawi swoich wyborców w rozczarowanie, rozpacz i stan beznadziei.

  I właśnie ten plan perfekcyjnie przeprowadzono,
  ażeby miliony ludzi pozbawić wszelkiej nadziei !

  Teraz dr Keshe to jest next global CHANGE energetyczny.

  A do tego synonim FREE &PEACE &SPACE &FAITH &PARADISO !

  Więc znów za pomocą dramatycznego „disclosure” będzie można ludziom wszystkie te mrzonki masowo wybić z główek. Może nawet banda znów pojedzie po bandzie i przyzna Keshemu jakąś prestiżowkę noblowsko-podobną ?

  A dzięki tym psy-op zabiegom od-nadziejone owieczki będą bardziej potulne w kolejce pod NWO-pryschnitz.

  Proszę zatem, lepiej nie idź tą drogą !
  Nawet jeśli z pewnych powodów tak Cię przymusili 😦

  (p)ozdrowienia !

 16. Zerohero said

  Komentarz do artykułu.

  Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić.

  Czy to jest mowa o tych samych „idiotach” którzy projektują od 40 lat samoloty pod kątem obniżenia echa radarowego, a jeszcze 20 lat temu, mieli szmyrgla na punkcie „niewidzialności”?

  Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

  Pole grawitacyjne działa na każdą materię, więc nie trzeba tego tak podkreślać; zwłaszcza geniuszowi fizyki to nie przsytoi. Nie wiem co znaczy „wytwarzanie pola grawitacyjnego jakiegokolwiek obiektu”. Obiekty mają te pola i już. Chodzi o wytworzenie dowolnej grawitacji w dowolnym miejscu? ho ho. Jakby tak ktoś potrafił, to by już kolonizował odległe gwiazdy. Na dziobie statku wytwarzamy grawitację o natężeniu czarnej dziury i wpadamy w nadprzestrzeń jak Han Solo w Gwieznych Wojnach 🙂 Panowanie nad Ziemią to przy tym pryszcz.

  Iran pokazał potęgę tej technologii – w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe.

  A czmeu niemożliwe? Amerykanie zaliczali już mocne niedoróbki/wpadki z brakiem szyfrowania. Już prędzej uwierzę w to (albo zwykłą awarię) niż w technologię wytwarzania w dowolnym miejscu dowolnych pól w oderwaniu od znanych nam zasad.

  Poza tym Iran mając takie cudo inaczej by gadał. Staliby się aroganncy jak Rotszildy.

 17. Zerohero said

  O Sakiewiczu.

  Tak S pisze o McCainie:

  Z kandydatów na prezydenta USA podobał mi się bardziej John McCain. Doświadczony polityk, niemający złudzeń co do rosyjskiego imperializmu, dobry i dzielny żołnierz. Jednak polityka zagraniczna w tych wyborach nie miała większego znaczenia. Amerykanie obwiniali Republikanów za kryzys gospodarczy. McCain, choćby był aniołem, nie mógł wygrać.

  a tak Jeznach

  76-letni senator John McCain z Arizony, bohater brudnej wojny w Wietnamie, jest jednym z największych „zuchów” amerykańskiej sceny politycznej. Wprawdzie niewiele rozumie, zwłaszcza w polityce, ale za to decyzje podejmuje odważnie i szybko, nie jest drobiazgowy ani dociekliwy, jest rozpoznawalny i przewidywalny w 150%, służył w wojsku wzorowo i ma wzorową amerykańską rodzinę. Po prostu: zuch jest dzielny (jak głosi urocze „I Prawo Zucha”). Wyborcy go lubią, bo mówi prosto, nie mendzi i każdemu łatwo go zrozumieć. Dwa razy próbował więc zostać prezydentem zamiast innego zucha, ale okazał się głupszy nawet od Busha Młodszego (a to już spora sztuka!) i przegrał w przedbiegach. Dobrze natomiast sprawdza się w senacie USA, gdzie od wielu kadencji służy za maskotkę różnych amerykańskich korporacji i uświetnia misje handlowe firm naftowych i kompleksu wojskowo-przemysłowego. Półtora roku temu, 22 kwietnia 2011 roku złożył więc krótką wizytę w Benghazi, stolicy i głównym mieście wschodniej Libii zwanej Cyrenajką (po arabsku al-Barka), gdzie mieściła się centralna baza powstania przeciw Kaddhafiemu i dokąd napływali właśnie rekrutowani zewsząd ultra-islamiści szykując się do przejęcia władzy po dyktatorze. „Spotkałem tych dzielnych bojowników i to nie jest al-Kaida. Przeciwnie: to są libijscy patrioci, którzy chcą wyzwolić swój kraj. Powinniśmy im w tym pomóc” – w ten sposób, zgodnie z oczekiwaniami Departamentu Stanu, podsumował wtedy zuch McCain swój kilkugodzinny pobyt za plecami swoich ochroniarzy w tym mieście, po czym wsiadł do helikoptera i odleciał. W ten sposób jednak McCain zostawił Abla na pożarcie terrorystom, pardon, „libijskim patriotom”.

 18. Greg said

  Spodobało mi się jedno porównanie:
  Gazeta Polska tym się różni od Gazety Wyborczej co Coca Cola od Pepsi Coli.

 19. a.M said

  Ludzie – dowolna grawitacja w dowolnym miejscu – i po cholere im jeszcze bomba atomowa ! ! !

 20. GW said

  ‚Skoro Iran posiada tak zaawansowaną technologię, umożliwiającą m.in. produkcję nieograniczonej ilości energii, po co buduje elektrownię jądrową i wzbogaca uran?’

  Jeden z wpisow pod Monitora tekstem na Jego blogu.

  No wlasnie…

  Dla zmyłki! – admin

 21. AlexSailor said

  „Ludzie – dowolna grawitacja w dowolnym miejscu – i po cholere im jeszcze bomba atomowa ! ! !”
  No przecież prezydent Iranu mówił wielokrotnie, że broń atomowa jest mu niepotrzebna.

  „‘Skoro Iran posiada tak zaawansowaną technologię, umożliwiającą m.in. produkcję nieograniczonej ilości energii, po co buduje elektrownię jądrową i wzbogaca uran?’”
  Być może potrzebne jest pierwotne źródło energii pozwalające uruchomić tą broń. W większej skali. :))

 22. Re.8
  Gdzie się to taki cudok ulągł?

 23. RomanK said

  eee un sie ulung..panie Jozefie..:-))))).
  szkoda ze dopiero po tylu latach Polacy widza czym jest tze Polin Shtyme”=____

 24. Peryskop said

  Re 23
  Powiadają – wszystko ma swój czas.
  A inni na to – ciasto penonc…

 25. TS said

  Mój nauczyciel na lekcji fizyki też potarł ebonit i łapał papierki, a od potartego balona stawały nam włosy 🙂
  Tesla podobno wybuch tunguski sprawił piorunem…
  To pewnie Irańczycy ukradli mu notatki…
  Ja to mam piorunującą broń w gaciach. Po niej wszyscy biali żółkną, a żółci czernieją. I też żądam pokoju.

  A tak poważnie, to jakby Iran miał taką technologię, toby Izraela już dawno nie było. A gadania o pokoju to tylko pobożne życzenia.

 26. RomanK said

  TS..Ja bym taki pewny nei byl…i nas opowiadaja w Texasie, ze pewien cowboy mial smutnego konia.
  Wystawil napis, ze jak ktos rozsmieszy kona..dostanie 100 dollarow…proba kosztowala 10 dollarow..
  Interes szedl doskonale, az pewnego dnia przyszedl chuderlawy cowboy zaplacil 10 dolcow podszedl do konia i powiedzil mu cos na ucho….Kon ryknal smiechem i zaczal sie smiac..dzien po dniu…
  Wlasciciel ,zeby odbioc straty wyplaconej nagridy zmienik napis….kto zasmuci mojego konia etc….
  I znowu interes szedl, az pojawil sie ten sam chuderlak..ktory podszedl do konia, powiedzial cos poszli za stodole i kon wyszedl placzac…..
  Cos ty mu powiedzial???? e…zaplac nagrode powiada chudzielec….
  Zaplacil i prosi sluchaj dam ci drugie sto dollarow powiedz mi- jak to ty zrobiles…
  [Ok..powiem ci …..jak byl smutny poqwiedzialem mu, ze mam wiekszego niz on..i zaczal sie smiac…
  NO dobra- ale dlaczego sie rozplakal???
  – O……to …jak mu pokazalem….
  Zatem moral z bajki prosty….nie smiej sie- jak mowia, zebys nie musial plakac….- jak ci pokaza….L-)))
  W odroznieniu od Polakow Amerykanie wierza w bajki…mimo ze udaja, ze nei wierza:-)))
  Powiadaja w Texasie…. ze madrych bahek nei pisze sie dla glupich ludzi:-)))

 27. Fran SA said

  Ad.12
  Kar
  Ja niczego nie pisze ‚z glowy’.

  Co Izraelici dostali, to dostali z USA, a co ukradli to ukradli; w tym czesci do glowic atomowych. Pisze o tym prasa zydowska:

  http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2012/07/21/fbi-documents-confirm-involvement-of-hollywood-mogul-in-israeli-nuclear-smuggling-ring/

  http://whatreallyhappened.com/node/181236

 28. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 29. marta1 said

  bardzo wazny artykul
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/10/zagrajmy-w-atak-na-iran-syrie-i-liban/

 30. bizon22 said

  Jest już recepta na darmową żywą plazmę. Nie produkować dużo, bo wydziela okropny zapach.
  Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.
  Kitty Foundation Study group.

Sorry, the comment form is closed at this time.