Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Bodzio o Czy człowiek faktycznie wykorz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Pederasta

Posted by Marucha w dniu 2012-10-08 (Poniedziałek)

Istnieje grupka internautów, która stale zadaje pytania dotyczące niektórych sformułowań używanych na portalu [chodzi o pch24.pl – admin] i części podejmowanych przez nas tematów. Chodzi głównie o pederastię, czyli homoseksualizm.

Najczęstszą pośród wątpliwości, które się pojawiają, jest zasadność używania słowa pederasta. Piewcy tolerancji i poszanowania inności (które zwykle polega na szanowaniu dewiacji i wyśmiewaniu normalności) powołują się na hasło z Wikipedii, mówiące o tym, iż pederastia polega na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych mężczyzn lub młodzieńców z młodzieńcami lub chłopcami, a w związku z tym słowo to powinno być stosowane wyłącznie do związków mężczyzn z mężczyznami młodszymi. Często też mówi się o utożsamianiu pederastii z pedofilią. To bzdury.

Używamy słowa pederasta określając każdy związek homoseksualny, gdyż takie jest prawidłowe jego znaczenie. Według słownika wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych Władysława Kopalińskiego, pederasta to homoseksualista, homoerota; mężczyzna uprawiający pederastię, stosunki płciowe z mężczyznami. Jeśli szukamy samego słowa pederastia – słownik odsyła nas do hasła… homoseksualizm. Lewicowych propagandystów pragnę również uprzedzić – drugim słowem do którego odsyła Kopaliński jest sodomia.

Taki stan rzeczy potwierdza również Słownik Języka Polskiego PWN. Pederastię autorzy tej publikacji definiują jako utrzymywanie stosunków płciowych między mężczyznami. Tak samo definiuje to hasło „Słownik Encyklopedyczny Miłość i Seks” autorstwa Lwa Starowicza.

Rację przyznaje nam też wymiar sprawiedliwości. Przypomnijmy, że w roku 2006 Sąd Okręgowy w Gdańsku oddalił złożony w trybie wyborczym pozew w sprawie rzekomego znieważenia przez użycie słowa „pederasta”. Sąd uzasadnił oddalenie pozwu znaczeniem słowa „pederasta”, przyznając, że oznacza ono po prostu męskiego homoseksualistę. Dodajmy, że sądy w Polsce skazują np. za użycie względem kogoś słów takich jak np. „wstrętny pederasta”, co jest już uznawane za obraźliwe.

Powoływanie się na hasło z Wikipedii, co najczęściej robią osoby zarzucające nam mylenie pedofilii z homoseksualizmem (a przez to rzekome obrażanie ludzi), jest dramatycznym błędem. Dość powiedzieć, że hasło „pederastia” – jak każde inne – mogło zostać na potrzeby tej internetowej „encyklopedii” przygotowane przez osoby, którym zależy, by słowa tego nie używać.

Przyglądając się bliżej tej internetowej skarbnicy wiedzy, należy zauważyć np. fakt nieistnienia w niej hasła homoseksualista! Po wpisaniu tego słowa w Wiki-wyszukiwarkę, jesteśmy automatycznie przenoszeni do hasła gej. Co więcej, w haśle tym autorzy strony wyjaśnili, iż inne określenie – homoseksualista – spotyka się z krytyką i bywa uznawane za obraźliwe, gdyż posiada wydźwięk kliniczny i jest szczególnie używane przez środowiska antygejowskie. Doprawdy trudno o większy absurd. Lewicowy Wikipedysta twierdzi również, że mniej obraźliwe jest stosowanie np. sformułowania osoba homoseksualna. Jako, że w Wikipedii muszą znajdować się przypisy, wśród tych w haśle „gej” podano takie źródła jak strona lewica.pl czy słownik „Grupy Edukatorów Seksualnych”.

Na stronach internetowej „encyklopedii” pojawia się jeszcze jedna ciekawostka – hasło mężczyźni mający kontakty seksualne z mężczyznami. Ta część dewiantów doczekała się już swojego skrótu – MSM. Według autora hasła grupa obejmuje zarówno homo- jak i biseksualistów oraz mężczyzn trudniących się prostytucją homoseksualną. Czy wkrótce homolobby zacznie żądać, byśmy – pisząc o pederastach – używali tylko tego skrótu? Skoro obraża ich już nawet nazywanie homoseksualistami?

O Wikipedii i nieścisłościach w jej hasłach napisano już bardzo wiele. Zwracam jednak Państwa uwagę na wielkie przechylenie ideologiczne tego serwisu w tekstach dotyczących spraw związanych z dewiacjami. I przy tym słowie również śpieszę się gorliwym komentatorom wytłumaczyć . Dewiacja to silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu (znów słownik PWN), więc nazywanie homoseksualisty dewiantem jest jak najbardziej uzasadnione. Wszak chyba nikt nie zaprzeczy, że homoseksualizm normą nie jest.

Krystian Kratiuk
http://www.pch24.pl

Gajowy chętnie używa również innych synonimów: pedryle, homosie, zbuki, pedały, pedzie, cioty itd.

Komentarzy 6 do “Pederasta”

 1. Wosiu said

  Już kilka lat temu różne netowe politpoprawnoty usiłowały dyskutować ze mną w ten deseń, kiedy używałem słowa pederasta. Ale dawałem im słuszny odpór i tłumaczyłem jakie jest znaczenie tego słowa w języku polskim.

  Na marginesie: w razie czego, nawet przed sądem, można się tłumaczyć, że słowo zboczeniec nie jest obraźliwe, bo oznacza tylko kogoś kto zboczył z właściwej drogi, zgubił się.

 2. Zerohero said

  Homo to też już nieładnie. Tera się mówi gej. Za jakiś czas to też będzie nieładne i wymyślą nowe słowo. Tak samo jest z Murzynem, który zamienił się w Czarnego a następnie w Afro Amerykanina.

 3. Brat Dioskur said

  O tyle dziwne ,ze Niemcy ma „schwula”i nikt im tam nie zmienia na „geja”,co wiecej ,pamietam jak Wowereit burmistrz Berlina oswiadczyl w swoim inauguracyjnym przemowieniu: „Ich bin eine Schwul( ha,ha …Berliner?)und das ist gut”!No czy jest tak „gut” to maznaby dyskutowac ,wazne jest ,ze zachowal wlasne niemieckie nazewnictwo.Holendrzy tez maja kilka okreslen odpowiadajacych naszemu „pedalowi”.najbardziej powszechnym w uzytku jest „flikker”,czyli… migotajacy (?).Wszyscy tak mowia i nikt nie zmienia na geja.Jak zaawsze nasze lewactwo musi wybiegac przed szereg.Zauwazylem ,ze jankesi na hetero mowia „straight”(prosty)…a to oznacza tez „ucziwy”.Juz widze jakby sie Wyb Gaz zaplul gdyby tak kombinacja wystepowala u nas.

 4. Fran SA said

  A u nas mowia ‚shit digger’

  Takoz piknie! – admin

 5. Wandaluzja said

  Zarzuty, że mącę Polakom w głowach lansując JAKĄŚ Spiskową Teorię Dziejów – jakiej NIE MA – jest mową do Ciemnego Ludu i NEGACJĄ Technologii Władzy, której przykładem jest Talmud. Dzięki właśnie takim gadkom to „99% NOWEJ historii dla Polaków stworzyli trockiści i ich następcy… Po przewrocie Majowym. Polska upada bo straciliśmy swoja historie. AMEN (http://www.youtube.com/watch?v=ZQYzlx8eq90). Boże, Miej Polskę w opiece. – Zbyszko – co przeczytałem u Maruchy.
  Niedawno Marucha zamieścił zaś post Korporacyjne przejęcie nauki i niszczenie wolności – Posted by Marucha w dniu 2012-10-03 (środa); The Corporate Takeover of Science and the Destruction of Freedom: http://tipggita32.wordpress.com/2012/09/18/the-corporate-takeover-of-science-and-the-destruction-of-freedom/
  W związku z tym PRZYPOMNĘ, że granicę niemiecko-żydowską na Missisipi wymyślił nie Pastor Luter King, ale Żelazny Kanclerz, który w tym celu zniszczył archeologię kalifornijską (Zakazana Archeologia), aby otruć Rosję i Francję fekaliami pruskimi. Racząc Rosjan i Francuzów tym specjałem nie mógł oczywiście mówić, że to fekalia pruskie – czyli że była to KONSPIRACJA. Anglii jednak nie otruł, gdyż Rotszyld NIE WPUŚCIŁ rosyjskich papierów wartościowych na giełdę londyńską, bo Imperium było zbyt cenną zdobyczą Żydów niemieckich, żeby je składać ona ołtarzu polityki pruskiej.
  Obie wojny światowe były realizację tego celu: I. przez skapitulowanie Francji i Anglii w ciągu 2-3 miesięcy – bo na tyle starczały im strategiczne zapasy prochu wg taktyki PRUSKIEJ – a II. przez przejęcie linii Wilno-Lwów. Jak wykazało KILKA śledztw w/s Klęski w Wielkiej Wojnie to plan skapitulowania Francji i Anglii pokrzyżował Roman Dmowski – i TYLKO ON – a w wojnie Rewanżowej był to skutek Bitwy nad Bzurą. Pomyślny przebieg Bitwy nad Bzurą dawało bowiem Niemcom linię Wilno-Lwów, polskie lotnictwo strategiczne i granicę na Missisipi, ale Józef Beck NIE ZGODZIŁ SIĘ na zapędzenie warszawiaków i murzynów do komór gazowych a Słowian do osad przemysłowych i obozów folwarcznych.
  Jest jeszcze III. plan, który był realizowany przez nałożnika Hitlera Bronisława Geremka przez narzucenie Polakom pod SZTANDAREM FRANCUSKIM Krzyżackiego Gotyku Nadwiślańskiego Boskiego Adolfa, i dlatego racją III RP jest, CZY Tadeusz Mazowiecki był czy nie był RUCHANY przez Boskiego Adolfa? Geremek był lasalistą-TROCKISTĄ a najwybitniejszym politykiem lasalowskim był Adolf Hitler, choć niektórzy twierdzą, że Trocki. Lenin uznał niepodległość Estonii pod groźbą opublikowania po niemiecku lub angielsku ulotki znalezionej przy dowódcy 9. pułku Czerwonej Gwardii, w której czytamy, że „Rosjanie już zostali pozbawieni złota i ziemi, staczając się tym do roli zwykłych niewolników” (www.wandaluzja.com – 45. INCYDENTU NIE BYŁO: Talmud – najlepszy kodeks mafijny).
  Był to komunizm KOSZAROWY Trockiego, potwierdzony w akcie zakupu folwarku żydowskiego przez generałów pruskich skoszarowaniem Słowian w osiedlach przemysłowych i obozach folwarcznych, co jest na czasie. Jak mi o tym mówiono w połowie lat 60. to NIE UWIERZYŁEM, że miasta mają być tylko dla Niemców i Żydów, a my jako NIEWOLNICY… Wg Goethego i Fichtego taki los szykowali Niemcom Żydzi, ale Napoleon ODRZUCIŁ TO.

 6. Wandaluzja said

  http://film.wp.pl/idGallery,10646,idPhoto,328045,galeria.html
  Z ziemi włoskiej do Polski na kolanach
  Smutek, porażka i wielkie rozczarowanie – z takimi emocjami przyjdzie się zmierzyć widzom po seansie wysławianej wniebogłosy przez dystrybutorów i producentów „Bitwy pod Wiedniem”.
  Wydawało się, że po zeszłorocznej klęsce „1920 Bitwy Warszawskiej” nieprędko ujrzymy na dużym ekranie coś równie godnego pożałowania.
  A jednak nie trzeba było długo czekać.
  Przeczytajcie naszą recenzję długo oczekiwanej superprodukcji. Jest gorzej niż się spodziewaliśmy.
  ***
  KILAKROTYNIE zwracałem się do Wytwórni Filmowej przy hali VRATISLAVIA z wnioskami do realizowanych filmów i odprawiano mnie mniej lub bardziej grzecznie, czasami WYRZUCAJĄC, choć ja mógłbym za moje Wnioski kupić Hollywood.
  Jest to jakby potwierdzenie tego, co powiedział mi GENIUSZ Billa Gatesa Michał Woźnica – Żyd węgierski z Oświęcimia – że Niemcy, grając w nomenklaturę, chcieli zrealizować w Polsce PAŃSTWO NIEWOLNIKÓW, co potwierdził kilka dni temu Józef Oleksy słowami: POTENCJAŁ ROZWOJOWY POLSKI ZOSTAŁ UZNANY ZA NIEPOTRZEBNY – WSZYSTKO ODDANO KAPITAŁOWI MIĘDZYNARODOWEMU.
  Niemcy mają mieć ponoć 2 biliony DM (nie mld) długu, co ja tłumaczę wyrzucaniem mnie przez WYKIDAJŁÓW Holokausta Prezydenta Busha Juniora, co łatwo sprawdzić. Niemcy sumiennie realizowali i realizują program Państwa Niewolniczego (Z Markiem Nowakowskim, pisarzem i publicystą rozmawia Paweł Lickiewicz, TUSKOLAND TO KRAJ NIEWOLNIKÓW – dzisiejsi dziennikarze są gorsi od PRL-owskich – apologeci władzy, Miecugow, Lis…, SUPERexpress, 4 X 12, s. 4-5).
  Niemcy mają szczęście, bo na traktowaniu mnie Wykidajłami stracili tylko 2 Balony a nie tyle co Amerykanie, którzy zamierzają teraz odzyskać Wypłacalność przez przejęcie spadku po mnie.
  Włoski film Bitwa Pod Wiedniem za polskie pieniądze jest po prostu neapolitańską szkołą kopulacyjną za polskie pieniądze, za co musi odpowiadać Gestapo-GL z domu Bogdan Zdrojewski.
  To ja jestem wierzycielem Włoch z racji na hipotekę i kataster Rzymu, chronologię architektury włoskiej, Wspaniałą WĘGIERSKĄ Wenecję czy Hannibala, którego słonnica została spłoszona mysią czy pszczelą muzyką.

Sorry, the comment form is closed at this time.