Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czaruś o Inne aspekty przemysłu co…
  Już ci wyjdzie na o Wolne tematy (52 – …
  revers o Wolne tematy (52 – …
  podczaszy o Wolne tematy (52 – …
  Yagiel o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  UZA o Inne aspekty przemysłu co…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Rodzina patologiczna według celebrytów

Posted by Marucha w dniu 2012-10-10 (Środa)

Kolejne celebrytki chwalą się poparciem dla zabijania nienarodzonych dzieci. Czytelników szokuje ich brak elementarnej wiedzy na temat tego nieludzkiego procederu. Dla mediów są za to wzorem postępowej „rodziny”. Kilka miesięcy temu Maria Czubaszek w skandaliczny sposób zachwalała aborcję w mediach. W ostatnim czasie dołączyły do niej kolejne celebrytki.

Skompromitowała się m.in. aktorka Anna Przybylska, która w wywiadzie dla jednej z gazet opowiedziała historię dotyczącą swojego macierzyństwa.

– Każda kobieta powinna mieć prawo wyboru. Zwłaszcza wtedy, gdy istnieje prawdopodobieństwo urodzenia dziecka upośledzonego. Nikt nie jest w stanie postawić się w roli matki, którą dotknęła niechciana ciąża – mówi Przybylska. Gdy miałam 23 lata i byłam w ciąży z najstarszą córką Oliwką, badania prenatalne nie były jednoznaczne. Wskaźnik prawdopodobieństwa wady płodu był trzykrotnie wyższy niż wskazuje norma. Należało wykonać bardziej szczegółowe badania. Ja tymczasem cztery tygodnie biłam się z myślami, co zrobić, jeśli jednak okaże się, że dziecko będzie upośledzone. Skłaniałam się w stronę aborcji. Mając niewiele ponad 20 lat, nie chcesz brać na siebie takiego ciężaru. Ostatecznie nie musiałam podejmować wyboru, bo kolejne badania wykluczyły ryzyko, ale mimo że urodziłam trójkę zdrowych dzieciaków, nadal uważam, że każda kobieta ma prawo decydować o sobie – dodaje aktorka.

Postarajmy się przetłumaczyć powyższy komunikat z politycznie poprawnego na język polski. Aktorka popiera prawo każdej kobiety do aborcji. Wystarczy do tego jedynie prawdopodobieństwo, ze dziecko urodzi się chore. Stało się tak w przypadku jej córki Oliwii, u której lekarze na początku podejrzewali niepełnosprawność, ostatecznie jednak wykluczyli taką możliwość. Przybylska przez miesiąc zastanawiała się nad możliwością przeprowadzenia aborcji. Nie chciała o nie walczyć i opiekować się dzieckiem, gdyż byłoby dla niej zbyt dużym ciężarem.

Oderwane od rzeczywistości opinie Przybylska zostawia czytelnikom na sam koniec.

– W skrajnych przypadkach w patologicznych rodzinach, gdzie jest alkohol, przemoc, ubóstwo, lekarze powinni nawet sugerować możliwość aborcji. Państwo uznaje za bardziej etyczne znęcanie się i tyranię wobec niechcianych dzieci niż profesjonalny, bezpieczny zabieg medyczny usunięcia ciąży – mówi Przybylska.

Lekarze powinni więc pełnić rolę asystentów w zabijaniu, które będzie dostępne na życzenie. Szczytem absurdu jest jednak ostatnie zdanie, które pokazuje w jak bardzo wirtualnym świecie żyją osoby lansowane przez media na pierwszych stronach gazet. „Profesjonalny i bezpieczny zabieg medyczny”, oprócz zamordowania dziecka, powoduje śmiertelne żniwo wśród kobiet, które umierają o wiele częściej w wyniku aborcji niż podczas porodu. Kobiety, które przeżyją, cierpią z powodu syndromu poaborcyjnego i depresji. W tej grupie o kilkaset procent większy jest poziom samobójstw a o kilkadziesiąt procent częstotliwość występowania raka piersi. „Zabieg” potrafi trwać ponad dobę, podczas której kobieta przechodzi ogromne męczarnie a dziecko, które może urodzić się żywe w wyniku aborcji, jest wyrzucane do śmietnika aby tam umarło z zimna i głodu. W innych przypadkach zabija się przez zmiażdżenie głowy dziecka i rozczłonkowanie go na kawałki. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Podobnie wypowiedziała się w ostatnim czasie aktorka Anna Mucha.

– Strach, panika, niedowierzanie. Próba wyparcia. Całe tabuny przerażających uczuć. Podejrzewam, że wiele kobiet, gdy dowiaduje się o ciąży, wcale nie skacze z radości, niejednej przez myśl przemknie, żeby usunąć. Są z tymi myślami same, mają w związku z nimi poczucie winy. Bo w Polsce, mam wrażenie, nie można mieć takich dylematów – mówi Mucha.

Z nutką ironii można powiedzieć, że jest „bardziej konserwatywna” od swojej cytowanej powyżej imienniczki, gdyż dodaje: nigdy nie odważyłabym się czegoś narzucić czy sugerować żadnej kobiecie. To musi być decyzja jej i jej partnera.

Aktorkom zapewne nie mieści się w głowie, że decyzje podejmuje się jeszcze przed zajściem w ciąże. Przerażenie, panikę, niedowierzanie i poczucie ogromnego ciężaru związanego z rodzicielstwem będzie czuł każdy, kto nie dorósł do odpowiedzialności. Tego ostatniego pojęcia nie znoszą liberalne media, które promują osoby nie mające najczęściej żadnego związku z dojrzałością. Celebrytki, których życie to niechciane ciąże, rozwody i rozbierane sesje dla pism pornograficznych, mogą być jedynie karykaturą kobiet, żon i matek. Pamiętajmy o tym za każdym razem, gdy włączamy telewizor.

Źródło: dziennik.pl
Marcin Musiał
http://www.pch24.pl

Czy „celebrytki” rzeczywiście się kompromitują swymi wypowiedziami? Aby się skompromitować, trzeba mieć przed kim. A jakie poglądy reprezentuje przeciętny leming? Właśnie takie same, jak Przybylska, Mucha czy Czubaszek. Zatem jeśli się skompromitowały, to tylko przed stosunkowo niewielką już garstką normalnych ludzi, których zdanie coraz mniej się liczy. – admin.

Komentarzy 13 do “Rodzina patologiczna według celebrytów”

 1. Brat Dioskur said

  Przeciez ta Przybylska urodzila sie uposledzona ,dowodem jej wypowiedz a nikt jej nie wyskrobal!

 2. Fran SA said

  Ad.1
  Failed abortion

 3. Pokręć said

  Właściwie jak ktoś ciupcia a konieczność wychowywania dzieci, także upośledzonych (czyli normalnego życia) traktuje jak ponad siły, to ma 2 wyjścia – przestać ciupciać, albo popełnić samobójstwo (i też przestać ciupciać). Bo wychowywanie dzieci to normalna kolej rzeczy dla żyjącego, ciupciającego człowieka. Ja, gdybym doszedł do wniosku, że oddychanie jest ponad moje siły, to bym sobie palnął w łeb. Albo wziął się w garść i do samego końca z całej siły bym próbował: wdech – wydech, wdech – wydech… Choćbym miał jeszcze żyć 10 minut albo 150 lat.
  Szczerze mówiąc, to i tak uważam, że życie, jako takie, jest męczące i nieznośne, pełne stresu i obowiązków. Jakbym mógł wybierać, to wolałbym nie zostać poczęty, niż żyć, ale skoro żyję, to nie mam innego wyjścia jak tłuc się z tym życiem, bo cokolwiek innego zrobię, to sobie tylko pogorszę. Takie przekleństwo egzystencji. Jedyne, co mogę, to nie ciupciać. Po co uszczęśliwiać na siłę swoje dzieci i powoływać je na ten świat – coraz bardziej gówniany i wymagający coraz więcej heroizmu do zwyczajnego życia? Ja już jestem praktycznie bezrobotny (kto zatrudni kogoś, kto myśli niezależnie, ma 40 lat, własny dom i nie ma żadnego kredytu ani rodziny na głowie?). Robię co mogę wiedząc, że pewnego dnia pokryją mnie gruzy. Dokąd się da – będę ciągnął, moim celem życia jest nie umrzeć z własnej ręki. Jak to osiągnę, to będzie wielki sukces.

 4. JamJestSceptyk said

  Może warto dla równowagi przypomnieć postawę innych aktorek: Anny Dymnej i Ewy Błaszczyk.

 5. Wosiu said

  Nie wiem jak Przybylska, ale Czubaszek i Mucha to żydówy.

 6. Tralala said

  ad 1 wlasnie mialam napisac to samo co Pan.

 7. Michał said

  Kobieta sama jest wstanie sobie dziecko zrobic by później miec wybór ? Jeśli tak to chyba lekcja biologii w szkole mnie omineła. Jeśłi tak to jakim prawem meżczyźni mają alimanty płacic ? Mozna by tak wymieniac i wymieniac. Aborcja = morderstwo.

 8. ojojoj said

  Jezeli w sali gdzie przemawia taka pinda jak Przybylska nie ma ani jednego czlowieka ktory by wykrzyczal cos w stylu:

  Pani Anno Przybylska (pelne imie wykrzyczane jest b. wazne, tak jak w przypadku egzorcyzmow), jest pani k… morderca i karykatura kobiety ! Pluje na pania ! Tfu !

  to niestety, ale Polska, Europa i cala lacinska cywilizacja ma prawo zginac. Innej opcji nie ma.

 9. Leokadiusz Parezjasta said

  Przyzwolenie na morderstwo także jest morderstwem. Prawna akceptacja aborcji uczyni z wszystkich Polaków morderców.

 10. marta1 said

  „..W skrajnych przypadkach w patologicznych rodzinach, gdzie jest alkohol, przemoc, ubóstwo, lekarze powinni nawet sugerować możliwość aborcji. Państwo uznaje za bardziej etyczne znęcanie się i tyranię wobec niechcianych dzieci niż profesjonalny, bezpieczny zabieg medyczny usunięcia ciąży – mówi Przybylska..”
  Ciekawe ile tej wysoko platnej dziwce , obecnie zwanej tez celebrytka, zaplacili za gsdanie tych bzdur??
  Bog ja ukarze za te zbrodniecze, mordercze slowa.

 11. Inkwizytor said

  Kiedy moja corka miala 27 tygodni wykryto u niej raka. Zyczliwy lekarz z miejsca zasugerowal, ze jest taka mozliwosc jak „aborcja” Nie skorzystalismy z jego rady i potem okazalo sie, ze rak owszem byl ale niezlosliwy 🙂

 12. Helena said

  Pani Anna Przybylska popiera aborcje w mowie ,a rzeczywistosci rodzi dziecko za dzieckiem jak jej nacja nakazuje.Ale obluda !

 13. jajawaj said

  CZYSTA DYSKRYMINACJA!!!

  Ciekawe co na to by powiedziały osoby niepełnosprawne?!

  Na podstawie tych patologicznych poglądów można stwierdzić, iż są tylko „ciężarem” dla rodziców, którzy jakby wcześniej o chorobie wiedzieli i mieli możliwości to by zrobili co przybanna by im poleciła. Szkoda tylko, że brak jej odwagi mówić o eutanazji, bo może jej pierworodne by nie miało już takich „wątpliwości” . Jakże pełen obłudy jest ten świat.

  CWELEbryci z jednej strony walczą o prawa niepełnosprawnych a z drugiej osoby niepełnosprawne są dla nich nic nie warte, wręcz są ciężarem. O zgrozo! Świat należy do piknych, bogatych, „zdrowych” śmierdzieli !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.