Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Zamach na fantastykę
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  CBA o Czterech pancernych i Ukr…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o O tych, którzy się na niemieck…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niemcy odpowiedzą przed ONZ za dyskryminację chrześcijan

Posted by Marucha w dniu 2012-10-11 (Czwartek)

Niemcy będą odpowiadać przed oenzetowską Radą Praw Człowieka za akty nietolerancji i dyskryminacji względem chrześcijan. Niezgodne z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka są tam na przykład zakaz edukacji domowej, odmawianie farmaceutom prawa do sprzeciwu sumienia przy sprzedaży pigułek wczesnoporonnych, ograniczanie wolności zgromadzeń ruchów pro life czy obowiązkowe, wbrew woli rodziców, poddawanie dzieci indoktrynacji seksualnej w szkołach.

Za przejaw dyskryminacji uznano natomiast nierówne traktowanie w sądach ludzi różnych religii, skarżących się na obrazę uczuć religijnych. Niemieccy sędziowie odrzucają wnioski wyznawców Chrystusa, przy czym uważnie rozpatrują zażalenia niechrześcijan.

Niemcy zostały zaskarżone przez wiedeńskie Obserwatorium Nietolerancji i Dyskryminacji względem Chrześcijan. Przy okazji zwrócono też uwagę na coraz częstsze w tym kraju akty wandalizmu względem chrześcijańskich cmentarzy i miejsc kultu.

Jak podkreślił włoski socjolog Massimo Introvigne, który monitoruje sytuację chrześcijan w ramach włoskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, nikt nie zamierza porównywać Niemiec do krajów azjatyckich i afrykańskich, gdzie chrześcijanie są rzeczywiście gnębieni. Trzeba jednak sygnalizować niepokojące symptomy. Tworzą one bowiem atmosferę kulturową i standardy prawne, które z czasem mogą doprowadzić do zjawisk o wiele poważniejszych – uważa Massimo Introvigne.

Radio Watykańskie, kra
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 5 do “Niemcy odpowiedzą przed ONZ za dyskryminację chrześcijan”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. Jack Ravenno said

  To jest pikuś. Chrześcijanie będą tropieni i bezlitośnie mordowani. To tylko kwestia czasu…

 3. Danuta said

  A szkoda, ze Niemcy uwazaja sie za jeden z bardziej cywilizowanych krajow swiata, sa tak ograniczeni co do moralnosci i etyki. Zapominaja o tym, ze bez Dziesieciu Przykazan, swiat zginie wraz z prawami wprowadzonymi przez ‚czlowieka’. To prawda, ze czesto pieniadz i stanowisko przewraca ludziom w glowie i mysla ze sa madrzejsi od Boga.

 4. Fran SA said

  Ja to mam troche problemu z tymi tabletkami i chrzescijanstwem. O ile jako katolik bardzo nie lubie narzucania nam ‚bardzo postepowej technologii’ okaleczania ludzi i odmawiania nam prawa powolywania sie na nasze prawa religijne, o tyle uwazam, ze ta nowa ‚technologia’ jak i wspolczesne prawodawstwo, sa nie akceptowane rowniez i przez inne grupy spoleczne.
  Prawodawstwo, ktore wydaje sie ostatnio byc tylko wylacznie uczulone na domniemane krzywdy jednej wybranej grupy spolecznej ( bo przeciez ani religijnej ani rasowej), a jest okrutne wobec WSZYSTKICH innych spolecznosci.

  Klasycznym przykladem jest zamykanie do paki ludzi (bez wzgledu na wyznanie) za historyczna prawde o ‚holokauscie’. Termin ten wlasciwie powstal w okresie II Soboru, pod koniec lat 60-tych. Zadna wczesniejsza literatura nie uzywa tego terminu.

  Kazdy goj moze byc w kazdej chwili oskarzony o antysemityzm i rozne inne bzdury, typu homophobia czy podejrzenie o zamyslanie aktow terrorystycznych.

  Wiec do konca nie wiem, na ile te bardzo krzywdzace prawa ( nie tylko w Niemczech) dotycza samych tylko chrzescijan, a na ile jest to zydowski spisek przeciwko ludnosci en masse.

  Ksenofobia dotyczy tylko zydow.
  Bo na Chinczyka, Japonca, ‚Jugola’, czy Madziara mozemy pluc ile wlezie i wyzywac od najgorszych tyranow i niedzwiedzi Putina i cala Rosje – i to nawet publicznie! W prase, radiu i TV.
  Ba, na murzynku Obamie wolno nam pare psow powiesic (przepraszam pieski);
  Natomiast nikt nie smie publicznie pisnac czy nie daj Bog opublikowac prawdy o historii Izraela, ( Jest tylko jeden Izrael- wspolczesny) zeby nie byc posadzonym o rasizm czy antysemityzm.

  Ostatnio Watykan oglosil jakies oswiadczenie, w ktorym protestuje przeciwko przesladowaniu chrzescijan.

  Niby ma prawo. Ale gdzie byl Watykan jak niedobitym Serbom wycinali nerki na handel?
  I dlaczego tenze Watykan nie preferuje chrzescijan w administracji watykanskiej????

  http://www.haaretz.com/print-edition/news/israeli-jew-turned-catholic-priest-named-head-of-papal-court-1.365615

  No, to teraz porozmawiamy o sprawiedliwym traktowaniu np. katolikow w….. Watykanie.

 5. niereligijna said

  http://jordanmaxwell.com/questions.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: