Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
  bryś o Białoruska biegaczka będzie si…
  Boydar o Traditionis Custodes
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  wanderer o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Izrael to reżim piratów na Morzu Śródziemnym!

Posted by Marucha w dniu 2012-10-12 (Piątek)

Tak dużo się mówi o niebezpieczeństwie ze strony Iranu i jego abstrakcyjnym arsenale jądrowym, a przecież najpoważniejsze zagrożenie na Bliskim Wschodzie dla pokoju stanowi Izrael i jego rasistowska polityka. Wielki wpływ żydów na politykę USA może się już niedługo skończyć. Zdecydowany opór amerykańskich generałów wobec planowanej inwazji na Iran jest na to dowodem.

Nawet twardogłowy Henry Kisinger zdaje sobie z tego sprawę i twierdzi wprost, że „za 10 lat już nie będzie Izraela”:

Ponieważ Kissinger jest tubą mafii rządzącej światem, nie powiedział tego przypadkowo. Opiera się przy tym na opinii 16 agencji wywiadowczych, które uważają, że Izrael nie ma szans wytrzymać presji ze strony ruchu pro-palestyńskiego i tzw. „arabskiej wiosny”. Do tego dochodzi zmęczenie polityków amerykańskich tematem Izraela oraz w ogóle osłabienie Stanów Zjednoczonych, bez których pomocy Izrael nie miałby szans.

Kissinger nie wspomina jednak o nowych technologiach, które mogły być udostępnione Arabom przez obywatela Iranu, Mehrana T. Keshe, tak więc prawdziwa przyczyna załamania jego dotychczasowej postawy zdecydowanie proizraelskiej może tkwić zupełnie gdzie indziej.

Poniższy artykuł przypomina jak perfidna i ludobójcza jest polityka tego niewielkiego kraju, który został stworzony w sposób sztuczny przez mafię bankierską Rotszyldów.

Izrael to reżim piratów na Morzu Śródziemnym!
Rafał Gawroński, nadesłane mailem

Szwedzki statek Estelle i 17 działaczy z kilku krajów opuścili port w Neapolu do oblężonej Strefy Gazy, a raczej ulepszonego dla Palestyńczyków getta stworzonego jak za czasów II wojny światowej przez żydów. Wolni ludzie chcą przerwać izraelską blokadę i dostarczyć pomoc humanitarną.

„Moja nadzieja dla tej podróży jest taka, że będziemy w stanie dotrzeć do Strefy Gazy, z tym wszystkim co posiadamy do ludzi i mam nadzieję, że świat zobaczy, że to jest niesprawiedliwe oblężenie, a cel jest jednoznacznie przeciwny od zamierzonego” –  powiedziała Victoria Strand, rzeczniczka wyprawy.

„Ta akcja jest od ludzi dla ludzi, także ode mnie, jako człowieka, jako matki, babci do innych matek, które mają dzieci i wnuki. Myślę, że mają one takie samo prawo do życia w normalny sposób jak ja.”

Informacje o wyprawie można śledzić tutaj:

W dniu 31 maja 2010 roku, wojska izraelskie zaatakowały na wodach międzynarodowych statki z pomocą humanitarną w ramach Flotylli Wolności na Morzu Śródziemnym, zabijając dziewięciu obywateli tureckich na pokładzie tureckiego statku Mavi Marmara i raniąc około 50 innych osób, którzy wchodzili w skład konwoju sześciu statków.

Również w listopadzie 2011, kanadyjski i irlandzki jacht zostały powstrzymane przemocą przez siły izraelskie w wodach międzynarodowych z transportem środków medycznych do stworzonego przez żydów getta Gazy dla Palestyńczyków według ulepszonych wzorców wyniesionych z czasów II wojny światowej.

Izraelski MSZ oświadczył, iż statek nie wejdzie na wody wokół getta Strefy Gazy:

Ja mam nadzieję, iż NATO powinno szybko przeciwstawić się piractwu na Morzu Śródziemnym !

Komentarzy 15 do “Izrael to reżim piratów na Morzu Śródziemnym!”

 1. olagordon said

  American Church Leaders Challenge Israel and Congress

  Wyzwanie dla Izraela i Kongresu od amerykańskich przywódców kościołów

  http://www.veteranstoday.com/2012/10/10/amercian-church-leaders-challenge-israel-and-congress/
  Jim W Dean – 10.10.2012 tłumaczenie Ola Gordon

  Ludzie kościoła wyszli przed szereg wszystkich innych, łącznie z głównymi orgnizacjami weteranów, think tanków, partii politycznych i naszej społeczności prawniczej. Dla nich hurra za to uderzenie w hipokryzję i podwójne standardy rozkładanego przed Izraelem czerwonego dywanu.
  W ich liscie do Kongresu nie ma nic o ogromnych programach broni masowego rażenia [WMD], arsenale i komu może ona zagrażać. Ale powie o tym nasza witryna.
  Nasze odtajnione raporty udowodniły, że Izrael zawsze miał konwencjonalną militarną przewagę nad wszystkimi jego sąsiadami. WMD była tylko dla celów ofensywnych.

  Faktycznie moglibyśmy zastosować wobec nich ruch cęgowy [dosł. wzięcie w kleszcze przez 2 armie jednocześnie]. Naruszanie przepisu o nierozprzestrzenianiu broni nuklearnej także kwalifikuje się do wycofania z udzielania amerykańskiej pomocy. Ale tę drobną rzecz odrzuca się tylko przez nieprzyznawanie tego, że ma ją Izrael. Iran nie ma takiego szczęścia.

  Ciekawe jak Kongres zareaguje na ten list. Wymaga przesłuchań, ale kongresmeni udoskonalili swoje umiejętności w organizowaniu przesłuchań pokazowych. Lobby wyznaczy im specjalny zespół do pokazu zadymiającego, by udowodnić, że Izrael jest na skraju unicestwienia.
  Zwolennicy WMD mogą nawet wyjść z większą pomocą. . . taka jest korupcja w Kongresie w kwestii wszystkiego co dotyczy Izraela.

  Duże kościoły prezbiteriański i ewangeliczny luterański zakotwiczyły 15 liderów kościołów, którzy podpisali poniższy list, z zawsze obecnymi kwakrami. Izrael milczał organizując swoje grupy lobbystów. A jaka jest ich taktyka? Oczywiście graja rolę ofiary i wyciągają stare slogany.

  Żydowska Rada Spraw Publicznych ([JCPA] ładnie brzmi) stwierdziła, że amerykańska pomoc dla Izraela nie była bezwarunkowa, gdyż mieliśmy „wspólne wartości”, jak mówi jej przewodniczący rabin Steve Gutow. Chciałbym przypomnieć dobremu rabinowi, że to nie my użyliśmy białego fosforu na żydowskie sąsiedztwo tutaj w Ameryce po ataku na USS Liberty.
  I to nie my demolujemy domy ich ludzi o podwójnym obywatelstwie, którzy angazują się tu w izraelskie szpiegostwo. Nie zdemolowaliśmy nawet jednego domu, nawet Jonathana Pollarda. Torturowanie żydowskich dzieci (ze względów bezpieczeństwa) nie zostało uznane za legalne przez Sąd Najwyższy.
  Wspólne wartości? Nie zgadzam się z tym. I niech nam Bóg pomoże jeśli nawet tak jest, bo wtedy nie zasługujemy na zbawienie.

  Zgromadzenie rabinów zakwiliło, że ich nie „skonsultowano”. W hebrajskim oznacza to „nie udzieliliśmy wam na to pozwolenia”. Powiedzieli, że pogwałcono partnerstwo ekumeniczne, broń Boże, w przeddzień szabatu, mówiąc, że to mogły zrobić tylko chrześcijańskie diabły.
  A co gorsze, „Kongres nie obradował i jesteśmy w trakcie kampanii wyborczej”. Oh, ci diabelscy chrześcijanie i ich przedszabatowy / wyborczy pogrom.

  Chciałbym zapytać władze rabiniczne, dlaczego nie pokazały nam w jaki sposób wszyscy Izraelczycy wyszli żywi z bliźniaczych wież 11 września. Nikt nie zginął. Czy podzielą się z nami tą sztuczką, na przyszłość (czy ile to kosztuje). . . dla solidarności ekumenicznej?
  Skomlą nawet o „nadużyciu zaufania” przez chrześcijan. Kiedy to czytałem, spodziewałem się zdań o neoholokauście, ale jakoś nie posunęli się tak daleko.
  Ale najlepsze było to, że AJC, który był oburzony tym posunięciem, kiedy wszyscy patrzymy w lufę rzekomego irańskiego nuklearnego pistoletu, ale z pustym magazynkiem, i z ciemną chmurą wiszącą nad całym światem. W świecie wywiadu nazywamy to „nakręconym miastem”.
  AJC użył wyrazu „atak”, tak. . . rabin Noam Marans. . . „przywódcy chrześcijańscy wywołali kolejny polityczny atak na Izrael”. I dalej:
  „Kiedy wolności i bezpieczeństwu chrześcijan na Bliskim Wschodzie zagrażają reperkusje arabskiej wiosny, ci przywódcy chrześcijańscy wszczęli polemikę przeciwko Izraelowi, krajowi który chroni religijnej wolności i ekspresji chrześcijan, muzułmanów i innych’.

  Izraelskie jesziwas nauczają wielkiej nienawiści do chrześcijaństwa. Ortodoksyjni żydzi spluwaja kiedy przechodzą obok chrzecijańskiego cmentarza, a uczniowie publicznie opluwają krzyże duchownych, żeby pokazać swoją pogardę. Zapraszam do dialogu miedzywyznaniowego.
  Dobry Boże, rabinie, kiedy ostatni raz słyszałeś o tym, żeby amerykański ksiądz lub pastor opluwał rabina, że uczono go tego w seminarium?
  Czy to wy poparliście przepisy w Izraelu, żeby prawem nienawiści było opluwanie przez rabinów księży? Tak nie myślałem.
  A ile sztuk broni nuklearnej mają ludy arabskiej wiosny, broni chemicznej i biologicznej, i czołgów, i F-16? Ile mają łodzi podwodnych z rakietami, ile głosów Kongresu w kieszeni, szpiegów w Pentagonie i Radzie Bezpieczeństwa Narodowego?
  Wybacz mi, rabinie, ale nie działaja na mnie te krokodyle łzy. Widzieliśmy je wiele razy wcześniej. Coraz więcej Amerykanów uważa waszych zwolenników Izraela za zagrożenie bezpieczeństwa.
  Także wielu w naszej społeczności wywiadowczej. I oni pracują nad zburzeniem zbudowanej przez was protekcji, żeby uniemożliwić ściganie. Ameryka „nie zostanie usunięta z piasków czasu” przez bandę nielojalnych obywateli o podwójnych paszportach, a tylko jednej lojalnosci.
  Ale dosyć o mnie. . . czas by przemówili dobrzy chrześcijanie, ci którzy nie mają broni nuklearnej ani szwadronów śmierci, a tylko głos w wyborach w jednym kraju. To będzie miła zmiana tempa.
  Kochani chrześcijańscy syjoniści, czytajcie to i płaczcie. . . i żałujcie za wasze grzechy. Najlepszym sposobem tego jest przekierowanie waszych dziesięcin na obalenie potwora, którego wspieraliście miliardami datków wysyłanych do Izraela. Wykorzystano je żeby pozbawić praw pozostałych tam chrześcijan. I za to niech Bóg zlituje się nad waszymi duszami.
  ________________________

  Szanowny członku Kongresu
  Piszemy do ciebie jako przywódcy chrzescijańscy reprezentujący kościoły amerykańskie i organizacje religijne zaangażowane w sprawę pokoju dla Izraelczyków i Palestyńczyków. Nasze organizacje od dziesięcioleci miały duży udział w tym dążeniu, zainspirowane wezwaniem i obietnicą Chrystusa, który powiedział „Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami bożymi będą nazwani”.
  W reakcji na nasze chrześcijańskie powołanie by czynić pokój, od dziesięcioleci pracowaliśmy na rzecz wspierania Izraelczyków i Palestyńczyków w ich dążeniu do życia w pokoju i dobrobycie. Pracowaliśmy razem z naszymi palestyńskimi chrzescijańskimi braćmi i siostrami by zbudować spokojne i prężne społeczeństwo obywatelskie poprzez wspieranie szpitali, szkół, ośrodków zdrowia i agencji służb społecznych.
  Te posługi obejmują wspólne wysiłki z Izraelczykami I Palestyńczykami, jak również z żydami, muzułmanami i innymi sąsiadami tutaj w Ameryce. Dzieki naszej obecności w regionie, i regularnym wizytom składanym naszym partnerom tam, naocznie widzimy skutki konfliktu na Palestyńczykach i Izraelczykach i słyszymy bezpośrednio od nich o realiach ich życia.
  Dzięki temu bezpośredniemu doświadczeniu widzielismy ból i cierpienia Izarelczyków w wyniku działań Palestyńczyków, i Palestyńczyków w wyniku izraelskich działań. Oprócz horroru i ofiar ataków rakietowych z Gazy i zamachów bombowych w przeszłości, byliśmy świadkami szerokiego wpływu jakie poczucie zagrożenia i strachu miało na izraelskie społeczeństwo.
  Widzieliśmy również powszechne izraelskie naruszenia praw człowieka popełniane przeciwko Palestyńczykom, łącznie z zabijaniem cywilów, burzeniem domów i wymuszanymi przesiedleniami, a także między innymi ograniczeniami w przemieszczaniu się Palestyńczyków.
  Uznajemy, że każda ze stron – izraelska i palestyńska – sa odpowiedzialne za swoje akcje, i dlatego nadal opowiadamy się przeciwko wszelkiej przemocy niezależnie od jej sprawcy. Nasze stanowisko przeciwko przemocy jest poparte naszym zaangażowaniem w prawa dla wszystkich Izraelczyków, a także Palestyńczyków, żeby żyli w pokoju i bezpieczeństwie.
  To doświadczenie i to zaangażowanie doprowadziło nas do napisania tego listu do ciebie, żeby wyrazić nasz głęboki niepokój z powodu pogarszajacej się sytuacji w Izraelu i na okupowanych terytoriach palestyńskich, która zagraża odejściu regionu od realizacji sprawiedliwego pokoju.
  Niestety, bezwarunkowa pomoc militarna Ameryki dla Izraela przyczyniła się do tego pogorszenia, utrzymania konfliktu i osłabienia zainteresowania długoterminowym bezpieczeństwem Izraelczyków i Palestyńczyków. Wyraźnie mówi o tym najnowszy z 2011 roku Raport nt. Praw Człowieka Departamentu Stanu obejmujący Izrael i terytoria okupowane (1), który wymienia powszechne naruszanie przez Izrael praw człowieka przeciwko palestyńskim cywilom, wiele z których mówi o niewłaściwym używaniu dostarczanej przez Amerykę broni.
  W związku z tym żądamy zorganizowania natychmiastowego śledztwa w kwestii możliwego naruszania przez Izrael Aktu Pomocy Zagranicznej przez USA i Aktu Kontroli Eksportu Broni USA, które zakazują udzielania pomocy każdemu krajowi, który angażuje się w ciągłe pogwałcanie praw człowieka i ograniczają wykorzystanie amerykańskiej broni (2) dla „bezpieczeństwa wewnętrznego” lub „uzasadnionej samoobrony”” (3). Szerzej, wzywamy Kongres do przeprowadzenia starannego badania by upewnić się, że nasza pomoc nie wspiera działań rządu Izraela, które osłabiają perspektywy pokojowe. Wzywamy Kongres do zorganizowania przesłuchań w celu zbadania działań Izraela, i prosimy o sporządzanie regularnych sprawozdań dotyczących ich zgodności i wstrzymania pomocy militarnej w przypadku niezgodności.
  Przykłady specyficznego, systematycznego naruszania praw człowieka dotyczące wsparcia militarnego USA są w załaczniku tego listu [pod oryginałem].
  Oprócz specyficznych naruszeń praw, dostrzegamy niepokojący i stały standard lekceważenia przez rząd Izraela polityki USA wspierajacej sprawiedliwy i trwały pokój. Szczególnie ignorowane są wielokrotne żądania amerykańskiego rządu, żeby Izrael zatrzymał wszelką budowę osiedli. Od roku 1967 każdy amerykański rząd uważał, że izraelskie osiedla na okupowanych terytoriach palestyńskich stanowią przeszkodę dla pokoju.
  Pomimo tego stanowiska, Izrael nadal poszerza swoje osiedla na Zachodnim Brzegu i we wschodniej Jerozolimie, zajmując tereny, które zgodnie z prawem międzynarodowym i amerykańska polityką powinny należeć do przyszłego państwa palestyńskiego. Porozumienia z Oslo, rozpoczęte w 1993 roku, promowano publicznie jako prowadzące Izraelczyków i Palestyńczyków do sprawiedliwego pokoju w oparciu o rozwiązanie poprzez ustanowienie dwu państw.
  Ale od 1993 roku liczba izraelskich osiedli na Zachodnim Brzegu, oraz we wschodniej Jerozolimie, zwiększyła się ponad dwukrotnie. Naruszanie praw wynikające z budowania izraelskich osiedli obejmuje oddzielne i nierówne systemy prawne dla Palestyńczyków i osadników, konfiskatę palestyńskiej ziemi i zasobów naturalnych z korzyścia dla osadników, i przemocą ze strony osadników wobec Palestyńczyków.
  Według izraelskiej grupy praw człowieka B’Tselem i Urzędu ds. Koordynacji Spraw Humanitarnych ONZ, w tym roku ma miejsce dramatyczny wzrost liczby ataków dokonywanych przez osadników przeciwko Palestyńczykom (4). Ich sprawozdania mówią, że często celem tych ataków jest wypędzanie Palestyńczyków z terenów które chcą przejąć osadnicy, i że władzom izraelskim nie udało się podjąć istotnych działań zaprzestania przemocy lub pociągać ich sprawców do odpowiedzialności. Uważamy, że takie działania bezpośrednio osłabiają wysiłki pokojowe i zagrażają raczej niż wspierają długoterminowe interesy bezpieczeństwa Izraela.
  Chcemy jasno powiedzieć, że uznajemy, iż Izrael doświadcza realnego zagrożenia bezpieczeństwa i ma prawo i obowiązek ochrony obu – państwa i jego obywateli. Ale wykorzystywane przez niego metody samoobrony i jego obywateli, jak w przypadku każdego innego kraju, muszą być zgodne z prawem międzynarodowym humanitarnym i prawami człowieka.
  Jako chrześcijańscy przywódcy w Ameryce, naszym obowiązkiem jest moralna odpowiedzialność w kwestii kontynuacji bezwarunkowej pomocy finansowej USA dla rządu Izraela. Zdając sobie sprawę z tego, że sprawiedliwy i trwały spokój będzie wymagał tej odpowiedzialności, jak dalszej militarnej pomocy USA dla Izraela – oferowanej bez żadnych warunków czy odpowiedzialności – będzie słuzył jedynie podtrzymaniu status quo i izraelskiej okupacji militarnej terytoriów palestyńskich.
  Dlatego zwracamy się z prośbą, żeby Kongres uczynił Izrael odpowiedzialnym za te standardy poprzez wypłatę pomocy wojskowej USA dla kontyngentu Izraela zależnie od zgodności rządu Izraela z obowiązującym prawem i polityki USA. Ponieważ Izrael jest jedynym największym beneficjentem amerykańskiej pomocy zagranicznej od II wojny światowej, szczególnie istotne jest to, żeby Izrael przestrzegał specyficznych amerykańskich praw regulujących wykorzystanie dostarczanej przez Amerykę broni.
  Zachęcamy również do tego, by Kongres wspierał integrującą, wszechstronną i solidną regionalną dyplomację w zapewnieniu sprawiedliwego i trwałego pokoju.
  Z szacunkiem i wdzięcznością, oferujemy nasze modlitwy.
  podpisy przywódców 14 kościołów / organizacji religijnych [pod oryginałem]

 2. Zerohero said

  Kissinger nie wspomina jednak o nowych technologiach, które mogły być udostępnione Arabom przez obywatela Iranu, Mehrana T. Keshe, tak więc prawdziwa przyczyna załamania jego dotychczasowej postawy zdecydowanie proizraelskiej może tkwić zupełnie gdzie indziej.

  chodzi o to?

  https://marucha.wordpress.com/2012/10/08/mehran-keshe-nie-zartuje-bedzie-pokoj-albo-wszyscy-zginiecie/

  moje 3 grosze

  https://marucha.wordpress.com/2012/10/08/mehran-keshe-nie-zartuje-bedzie-pokoj-albo-wszyscy-zginiecie/#comment-202857

  Monitor Polski to marny analityk. Postawa zdecydowanie proizraelska trwa cały czas, a ewentualna powściągliwość to tylko gra pod publiczkę. Nie ma sensu zaprzęgać w to super technologii od kosmitów, które niby kontrolują Palestyńczycy. Z resztą samo takie gadanie to temat dla psychiatry.

 3. Fran SA said

  Ja to nie bardzo wiem, o co chodzi z tym szabasem. Bo w Jerozolimie nie wolno parkowac samochodu w szabas, nie wolno jezdzic autem, robic herbaty,, wykonywac jakiejkolwiek czynnosci zwiazanej z praca. Nie wolno nawet jezdzic winda, bo trzeba przycisnac guzik, a to jest praca. Pobozny zyd czeka na goja, zeby wlazl do windy i przycisnal za niego guzik w windzie.
  Tymczasem, w grudniu 2008 w dzien szabasu izraelskie wojska z ziemi powietrza i ladu ( razem z kapelanami) zaatakoway Gaze. Nie mogli nawet dranie poczekac pare godzin. Tak im sie spieszylo do szabasowych fajerwerkow. Nie mowiac juz o ty, ze zlamali rozejm z Hamasem. Ubili dwoch Palestynczykow, zeby wywolac drake.
  Nie wiem o jaki ‚ekumenizm’ komu sie rozchodzi, skoro zydzi wyja na widok krzyza.

  Hollywood – Temple Israel:

 4. HeS said

  @Fran SA:”Ja to nie bardzo wiem, o co chodzi z tym szabasem.”

  Mieszasz religię (Judaizm) z narodowością. Nie każdy Żyd jest religijny. Jest tam mnóstwo ateistów-socjalistów i dla nich jakiś szabas, to zwykły zabobon.

 5. Wandaluzja said

  Kapitałem politycznym Żydogermanii było wysłanie Warszawiaków i Murzynów do gazu a Słowian jako Niewolników do ZAMKNIĘTYCH obozów folwarcznych i przemysłowych. Założony zaś przez Adolfa Hitlera (transatlantyki Kościuszko, Pułaski i
  Steuber) Izrael miał rządzić światem przez gangsterskie tajne konta izraelskie Eichmanna i Wallenberga jako UDOSKONALENIE złodziejskich tajnych kont szwajcarskich.
  Tajne konta izraelskie jednak ROZBIŁY SIĘ, gdyż Niemcy chcąc otruć Anglosasów Satelitarną Detekcją Złota, jak Rosjan i Francuzów fekaliami pruskimi, dali Amerykanom 750 tys ton a Anglikom 250 tys ton złota z satelitarnej detekcji obiecanych POLKOM za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, ale Amerykanie – ze strachu przede mną – nie przyjęli tego na tajnych kontach izraelskich tylko ZAREJESTROWALI w Fedzie, co trafiło na wokandę Izby Lordów jako Rodzica USA. W tej sytuacji Likwidacja Izraela jest więc taką powinnością jak likwidacja Polski po zlikwidowaniu przez Hitlera i Stalina ANTYNIEMIECKIEJ Warszawy.
  NIE WOLNO, NIE WOLNO, NIE WOLNO, bo potrzebne są blondynki za gojowskie pieniądze, które WOLNO kopulować.

 6. Zerohero said

  Re 4

  Ja bym takich świeckich Żydów porównał do prof Wolniewicza, który zadeklarował się jako niewierzący katolik. „naród” żydowski to twór sztuczny. Tworzy się właśnie w Izraelu od 60 – 80 lat. Poza Izraelem tego nie ma. Żyd w Iranie to coś zupełnie innego niż Żyd w Polsce. Inna kultura, inne języki itd. Jeśli Żyd jest niewierzący, nie mieszka w Izraelu, to jest po prostu członkiem sekto-mafii, którą spaja wspólnota interesów. To coś jak Niemcy i naziści. Nie ma czegoś takiego jak naród nazistowski.

 7. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 8. jowram said

 9. jowram said

  djęcia na tablicy
  Powrót do albumu · Zdjęcia użytkownika Jakub Szymczuk – MIKROBLOG FOTOREPORTERA · Strona użytkownika Jakub Szymczuk – MIKROBLOG FOTOREPORTERA
  Poprzednia · Dalej
  Jakub Szymczuk – MIKROBLOG FOTOREPORTERA

  Taki tam obrazek z Sejmu praktycznie, na żywo z expose Premiera 🙂

  Łukasz Olszewski, Maciej Krzysztof Dąbrowski, Mateusz Wilk i 88 innych osób lubią to.
  39 ponownych udostępnień
  Zobacz wszystkie komentarze: 29
  Piotr Gliński http://wpolityce.pl/wydarzenia/38252-nasz-wywiad-prof-piotr-glinski-po-drugim-expose-donalda-tuska-wiele-retoryki-malo-konkretow
  22 godz. temu
  Piotr Stróż Piękny obrazek
  19 godz. temu · 1
  Elzbieta Maleszewska O czym, lub o kim ONI tak myślą?
  7 godz. temu
  Maciej Krzysztof Dąbrowski jest dobrze, a BĘDZIE LEPIEJ! > http://www.wierszemkd.pl/?p=103
  7 godz. temu

  Album:Zdjęcia na tablicy

 10. MatkaPolka said

  RASIZM ŻYDOWSKI ZDEMASKOWANY

  Durban dał nam broń do walki z żydowskim polakożerstwem

  http://www.koreywo.com/Kaluski/Durban.htm CZYTAJ CAŁOŚĆ

  W dniach od 31 sierpnia do 7 września 2001 roku w południowoafrykańskim mieście Durban miała miejsce międzynarodowa Konferencja do Walki z Rasizmem, zorganizowana pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. W konferencji rządowej wzięły udział DELEGACJE 153 PAŃSTW, a w odbywającym się jednocześnie Forum organizacji poza rządowych (FOP) uczestniczyło 6000 delegatów i dziesiątki organizacji z całego świata. Poparcia moralnego dla konferencji udzielił papież Jan Paweł II, który 27 sierpnia br. potępił zjawiska rasizmu i agresywnego nacjonalizmu, określając je jako “grzechy przeciwko Bogu”.
  (.)
  W międzyczasie przedstawiciele FOP w 44 grupach tematycznych uchwalili, że państwo Izrael winne jest systematycznego popełniania rasistowskich przestępstw, aktów ludobójstwa i czystek etnicznych

  Jeśli chodzi o rasizm żydowski, to właśnie w ostatnich dniach minister spraw zagranicznych Finlandii Errki Tuomioja porównał żydowską politykę wobec Palestyńczyków do polityki hitlerowskich Niemiec wobec Żydów

  Ludzkość ma dość tej amerykańsko-żydowskiej hipokryzji i dała temu wyraz w Durbanie.

  W Durbanie potępiono również syjonizm, uznając go za rasizm.

  Nigdy w swej historii ŻYDZI I IZRAEL NIE BYLI AŻ TAK ZDEMASKOWANI i poniżeni. W Durbanie zaczęły się spełniać słowa proroka Jeremiasza.

  Syjonistom aż piana z ust leci, jak np. mówią o działającej w Polsce do 1939 r. polskiej partii nacjonalistycznej Narodowej Demokracji (Endecji), gdyż jej program uderzał w interesy Żydów polskich. Bowiem Żydzi uważają, że żaden naród nie ma prawa mieć własnych interesów narodowych, które są niezgodne z ich interesami narodowymi.

  WSPANIAŁY PREZENT DLA POLAKÓW

  Ostatnie stwierdzenie nie zmienia faktu, że Durban dał Polakom wspaniałą okazję do walki z żydowskimi polakożercami. To właśnie ci ludzie zostali potępieni w Durbanie, gdyż rzeczywiście są oni niczym innym jak plugawymi rasistami!

  Od dzisiaj każdemu polakożercy żydowskiemu możemy przypomnieć rezolucje z Durbanu. Możemy, ale tylko ci, którzy nigdy nie zawinili wobec Żydów, pluć im w pysk!

  Izrael musi mieć prawo do istnienia

  Nie ulega wątpliwości, że W DURBANIE ZAKWESTIONOWANO PRAWO IZRAELA DO ISTNIENIA, że zostały tam rzucone w glebę ziarna nowego żydowskiego holocaustu.

  To prawda, że powstanie państwa Izrael na terenie Palestyny było czwartą (po I wojnie światowej, II wojnie światowej i komunizmie) największą zbrodnią przeciwko ludzkości w XX wieku.

  Polaków wypędzono ze Lwowa i z Wilna w 1945 roku (z pomocą wielu Żydów!!!), a Izrael powstał w 1948 roku. Od tego czasu minęło ponad 50 lat. Dziś w tak kiedyś polskim Lwowie (to doprawdy sadyzm historii, że miasto nie należy do Polski) prawie nie ma Polaków, a w Izraelu mieszka 5 milionów Żydów.

  Było ponad 100 rezolucji ONZ potępiającej Izrael
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,50,8679597,9011061,Lista_rezolucji_ONZ_PRZECIWKO_Izraelowi_.html

 11. MatkaPolka said

  Izrael może poszczycić się wyłącznością i następującymi osiągnięciami :

  *Państwo Izrael Naród powstały na ruinach innego państwa Palestyny, które zniszczył
  *Izrael dzierży rekord świata pod względem ilości miast I wiosek gdzie dokonano czystek etnicznych 500+
  *Izrael może poszczycić się wyłącznością i następującymi osiągnięciami
  *Państwo Izrael Naród powstały na ruinach innego państwa Palestyny, które zniszczył
  *Izrael dzierży rekord świata pod względem ilości miast I wiosek gdzie dokonano czystek etnicznych 500+
  *Izrael dzierży rekord świata pod względem ilości uchodźców , których deportował 4 mln
  * Izrael dzierży rekord świata pod względem ilości domów, które zniszczył 60 tys +
  *Izrael to państwo, które zostało najwięcej razy potępione w rezolucjach ONZ 500 +
  *Izrael to państwo z największa Izrael to państwo ilością zawetowanych przez USA rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ dotyczących Israela i chroniących Izrael 100 + razy
  *Izrael to państwo z rekordową ilością zabitych niewinnych ludności cywilnej na głowę jednego mieszkańca 50,000+
  *W Izraelu jest największa ilość uwiezionych cywilów przypadająca na głowę jednego mieszkańca 250 tys. +

 12. MatkaPolka said

  Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część 1/3, napisy PL)

 13. Wandaluzja said

  Warszawa i Lwów to MIASTA MĘCZEŃSKIE. Warszawa musiał się poświęcić dla Anglosasów blokując DWUKROTNIE granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, gdyż została SKAZANA już w r. 1922 przez Żydów i Prusaków na Noc i Mgłę, tak jak Murzyni amerykańscy.
  Gdy anglosaska Wojna Lotnicza poniosła KLĘSKĘ to czarnuchy zgodziły się walczyć według Polskiej Doktryny Lotniczej.

 14. Wandaluzja said

  Maciej Piwowarczyk, RZECZPOSPOLITA KAMPINOSKA – W VII 1944 r. partyzanci porucznika Adolfa Pilcha przeszli 400 km z Puszczy Nalibockiej na prawym brzegu Niemna do podwarszawskiej Puszczy Kampinoskiej. Stała się ona ich bazą do ataków na Niemców dławiących Powstanie oraz republiką partyzancką, skrawkiem niepodległej Polski; aleHISTORIA, Gazeta Wyborcza, 15 X 12, s. 6-7.

  Ja Górę-Dolinę pamiętam jako NAJWIĘKSZEGO PARTYZANTA II WOJNY ŚWIATOWEJ – Większego od Marszałka Broz-Tito!!!??? Jeśli jest prawdą, że on OSOBIŚCIE dowodził Republiką Partyzancką jako Porucznik Twardowski to jest to epizod jego epopei. Komuniści robili z Góry-Doliny ENESZETOWCA, gdyż walczył z Czerwoną Partyzantką i Armią Czerwoną a w artykule jest passus: „… oddział był jednym z silniejszych zgrupowań AK na Kresach i większą uwagę poświęcał partyzantce sowieckiej niż Wehrmachtowi… Na początku grudnia 1943r. „Góra”: uszedł z zasadzki zastawionej przez sowiecką brygadę partyzancką, w wyniku której rozbite zostały oddziały polskie operujące na terenie Puszczy Nalibockiej. Niemiecka żandarmeria z pobliskiego miasteczka zaproponowała zawieszenie broni…”.
  Ja takie rzeczy słyszałem odnośnie Bolesława Piaseckiego i jego generała Łupaszki, ale w r. 1942. W Wyniku tej KAPITULACJI Piasecki, który uciekł z niedobitkami do Niemców, podpisał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu i utworzył Republikę Nowogródczańską płacąc eskortowaniem eszelonów z Baranowicz do Mińska. Z cytowanej zaś Legendy można wnosić, że Góra-Dolina przystąpił do tej Konwencji w r. 1943?
  Mnie uczono w szkole PIEŚNI BOJOWEJ GÓRY-DOLINY a jego legenda jako Największego Partyzanta II WŚ jest zrozumiała w tym sensie, że Chruszczow po złamaniu samowładztwa na stalingradzkiej radzie wojennej poleciał z Raportem do Stalina, który go WYGNAŁ – więc miast czekać na aresztowanie poleciał do Nowogródka, gdzie też podpisał Antikomunistischbefehl. Piasecki dał mu Górę -Dolinę a Robert Satanowski dopomógł w tworzeniu Istriebitelnych Batalionów, które wyparły Czerwoną Partyzantkę ZA DNIEPR.
  Podczas wojny ukraińskiej 1946-47 LWP wzięło w Kijowie do niewoli Stalina i Kaganowicza, których Chruszczow zawiózł do Moskwy. Wysiadł z wagonu w AMERYKAŃSKIEJ czapce do której salutował członkom Politbiura. Prof. Cyprian Iwo Pogonowski z USA mówił kilkakrotnie w TV Trwam: NIE PRAWDĄ JEST ŻE WSZYSTKICH ŻYDÓW MORDOWANO, BO 232 TYSIĄCE WZIĘTYCH DO NIEWOLI ENKAWUDZISTÓW pod dowództwem weteranów II wś UZBROJONO W BROŃ CZECHOSŁOWACKĄ wówczas najlepszą I WYSŁANO NA WOJNĘ PALESTYŃSKĄ.

 15. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2012/10/17/rozmowa-z-zastepca-ambasadora-palestyny-w-polsce-hishamem-husainem/

  Na mój wniosek zakupienia przez Watykan Wzgórza Świątynnego otrzymałem taka oto odpowiedż: Marta1: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO, Pani Wando Andaluzjo. Watykan nie musi kupować Wzgórza Świątynnego, gdyż je posiada jako król USA.

  Czytałem, że wybór Pawła VI na papieża został uczony koronacją Lucyfera na Króla USA, z kopulowaniem Dziewicy na ołtarzu bazyliki papieskiej, o czym pisze znany watykanista w książce o zamordowaniu przez mafię sycylijską nieletniej Emanueli Orlandi za ujawnienie orgii seksualnych w Watykanie.
  Ta KORONACJA mogła być skutkiem kupienia we wrocławskim Elwro przez Teodora Żiwkowa minikomputera Jacka Karpińskiego (Steve Jobsa i Billa Gatesa). Zgodna jest też ze skandowaniem: DIABEŁ BĘDZIE RZĄDZIŁ W WATYKANIE A PAPIEŻ BĘDZIE MU ZA SZWAJCARA.
  Papież może być królem USA jako Nadrabin czyli zwierzchnik wszystkich lóż masońskich. To tłumaczy też, dlaczego organizatorzy wrocławskiej demonstracji Przeciw Synagodze Katyńskiej i Katedrze Holokaustycznej UTAJNILI SIĘ – bo bojówki Antify nie zdołały rozpędzić demonstracji czyli prowokacja nie udała się.

Sorry, the comment form is closed at this time.