Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Paradoks Pałacu Saskiego
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Marucha o Kościół w rękach predatora. Dr…
  podpis o Kościół w rękach predatora. Dr…
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Yagiel o Kościół w rękach predatora. Dr…
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Listwa o Traditionis Custodes
  seler o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Lily o Wolne tematy (54 – …
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  gnago o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Nadchodzi Zło

Posted by Marucha w dniu 2012-10-12 (Piątek)

Here comes Evil
http://www.veteranstoday.com/2012/10/07/here-comes-evil/
Lasha Darkmoon 7.10.2012, tłumaczenie/skrót gajowy Marucha

By the pricking of my thumbs,
Something wicked this way comes.
(Macbeth, iv.i.4)

Palec mię świerzbi, to dowodzi,
Że jakiś potwór tu nadchodzi:
(Tłum. Józef Paszkowski)

Za kilka tygodni Amerykanie zostaną postawieni przed ponurą perspektywą wyboru nowego rządu, pod kierownictwem obecnego lub nowego prezydenta. Dlaczego ponurą? Ponieważ mają do wyboru albo agresywnego przestępcę wojennego, albo podżegacza wojennego, który sam jednakowoż unikał służby wojskowej [„chickenhawk warmonger”]. Obydwaj to marionetki w rękach zorganizowanego żydostwa. Obojętne, na kogo zagłosujesz, znajdziesz się w stanie dystopii, czarnowidztwa opartego na krytycznej analizie rzeczywistości i nikczemności najwyższych kręgów władzy.

Jest kwestią czasu, zanim masy zostaną wybite ze swej drzemki i zdadzą sobie sprawę, że świat, który ich oczekuje, jest światem rządzonym przez Zło.

Nasz rząd jest kontrolowany przez kryminalną sitwę. Nasz kraj jest domem wariatów, w którym władzę mają wariaci. Nasze miasta to fabryki zbrodni. Nasze banki są zarządzane przez bandytów okradających biednych. Nasze szkoły to linie produkcyjne taśmowo wypuszczające kretynów. Nasze miejsca pracy to ośrodki zalegalizowanego wyzysku i niewolnictwa. Nasze newsy to opowieści zgrozy. Nasze sądy to maszyny do wrzucania monet, wyrzucające z siebie niesprawiedliwość. Nasze prawa to świńskie żarty. Nasi bohaterowie to łajdacy. Nasi celebryci to paskudztwo. Nasi politycy to psychopaci znajdujący się na wolności.

Żyjemy w Ameryce, w której  tortury są czymś normalnym, a morderstwo jest legalne – w świecie, który byłby zbyt przerażający dla samego Orwella.

Oto garść faktów, które pomogą Ci uzmysłowić sobie, iż Amerykańskie Marzenie, „American Dream”,  przekształcił się w koszmar senny – a kraj w którym żyjemy to państwo policyjne podszywające się pod demokrację.

*                             *                              *

„Nie dbam o to, czy Amerykanie myślą, że kontrolujemy media, Hollywood, Wall Street lub rząd” – napisał żydowski felietonista Joel Stein w Los Angeles Times w grudniu 2008. „Obchodzi mnie tylko to, abyśmy nadal mieli nad nimi kontrolę”.

Lekkomyślna szczerość Steina, jawnie przyznającego, iż Żydzi kontrolują USA, kosztowała go miejsce pracy w LA Times.

Amerykanie stracili swój kraj na rzecz zorganizowanego żydostwa w sposób stopniowy i niedostrzegalny. Większość Amerykanów nie zdaje sobie nawet sprawy, że ich kraj już do nich nie należy. Żarliwie wierzą, iż nadal żyją w demokracji.  Takie przejęcia władzy jednakowoż już się  zdarzały – w Niemczech, w Rosji… a teraz ma to miejsce w Ameryce.

Niemcy, będący cieniem tego, czym mogli się stać, są pokonanym i zdemoralizowanym narodem, całkowicie zastraszonym przez żydostwo i sterroryzowanym przez Izrael. Bez przesady można powiedzieć, iż Niemcy stały się dla Izraela dojną krową.
(…)

Również Rosja, podobnie jak Niemcy, wpadła pod żydowską dominację. Według Sołżenicyna (Archipelag Gułag), 66 milionów rosyjskich chrześcijan padło ofiarą tajnej policji Czeka. Choć mój przyjaciel, Israel Shamir, uznany autorytet w tej dziedzinie, uważa że liczby są przesadzone, co zapewne  jest prawdą, nie można zlekceważyć cytatu historyka Leonarda Shapiro, zamieszczonego przez Yuri Slezkina: „Każdy, kto miał nieszczęście wpaść w ręce Czeka, z dużym prawdopodobieństwem mógł znaleźć się przed obliczem żydowskiego oficera śledczego i zostać przez niego zastrzelony”.

Niemcy… Rosja… Ameryka… wszystkie te kraje popadły w żydowską hegemonię.


„My, Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą” – Ariel Sharon, premier Izraela, 3 października 2001 r.

„Istnieje tylko jedna władza, która się liczy – władza politycznego nacisku. My, Żydzi, jesteśmy najpotężniejszym narodem na Ziemi, ponieważ mamy tę władzę. I wiemy, jak jej używać” – Ze’ev Żabotyński, syjonistyczny przywódca i założyciel terrorystycznej organizacji Irgun, Jewish Daily Bulletin, 27 lipca 1935.

W pierwszej części mego artykułu, analizując współczesne problemy Ameryki, zauważyłem, iż są one dużo poważniejsze, niż te, przed którymi stanęły narodowo-socjalistyczne Niemcy w 1930 r. Cztery absolutnie najważniejsze to:
1. Posiadanie przez Izrael broni nuklearnej i jego „opcja Samsona” – co nie było zagrożeniem dla pokoju przed ustanowieniem syjonistycznego państwa Izrael po II Wojnie Światowej.
2. Obecność 60 milionów chrześcijańskich syjonistów w Ameryce, idących ręka w rękę z naszymi nowymi władcami, podżegających i wspomagających ich w łamaniu prawa międzynarodowego i trwającego aktualnie ludobójstwa narodu palestyńskiego.
3. Istnienie rozgałęzionej sieci żydowskich organizacji w Ameryce, takich jak ADL i AIPAC, które trzymają cały kraj w charakterze zakładnika, szczególnie zaś moralnie zbankrutowanych polityków do wynajęcia.
4. Śmiertelna broń multikulturalizmu, niedostępna w przypadku Niemiec lub Rosji, wykorzystywana do niszczenia euro-amerykańskiej większości. „Globalne elity uważają zachodni  świat białego człowieka za główna przeszkodę na drodze do ustanowienia przyszłego rządu  światowego” – powiedział Pat Buchanan w 2004 roku w szeroko cytowanym przemówieniu. „Wielokulturowość to narzędzie używane przez te elity do zniszczenia zachodniej cywilizacji”.

Ponieważ Żydzi jeszcze przed ustanowieniem państwa Izrael w 1948 roku uzyskali niemal całkowitą kontrolę nad Niemcami i Rosją, jest oczywiste, iż ich władza wykonawcza wzrosła eksponencjalnie wraz z uzyskaniem bazy militarnej na Bliskim Wschodzie, uzbrojonej po zęby włącznie z najbardziej śmiercionośnymi głowicami nuklearnymi, z których wiele wymierzonych jest w miasta europejskie, a niektóre zapewne i w USA.

Choć powszechnie znany jest fakt, że Izrael posiada 200-300 głowic nuklearnych, mniej znane jest, iż dysponuje jeszcze bardziej niszczycielską bronią, wliczając w to przynajmniej 35 bomb termonuklearnych (lithium-6 deuteride), a nawet, zdaniem niektórych amerykańskich ekspertów, rakiety międzykontynentalne (ICBM), zdolne w ciągu jednego dnia dosięgnąć Nowy Jork i Los Angeles, choć nie są jeszcze wytestowane.

Byłoby głupotą sądzić, iż kraj, który z zimną krwią zamordował Amerykanów podczas incydentu z USS Liberty w 1967 roku i który mógł być zamieszany w atakach 11 września, miałby jakiekolwiek skrupuły przed ponownym zaatakowaniem Ameryki, gdyby stała się kiedykolwiek obiektem jego nienawiści.

(…)

Od admina:

Artykuł jest długi i gajowy nie ma czasu go przetłumaczyć w całości, zatem odsyła do oryginału. Osobom nie znającym języka angielskiego może przydać się krótkie streszczenie bodaj najważniejszych myśli zawartych w nie przetłumaczonej części:

Powodem powstania Izraela, mimo wielkich sprzeciwów (w tym rządu USA), Żydzi mogą zawdzięczać zarówno opanowaniu mediów, jak i temu, iż udało im się wmówić światu, że są moralnymi spadkobiercami ofiar Holocaustu, a więc jako Największe Ofiary mają prawo do popełniania zbrodni i do specjalnego traktowania przez społeczność światową.

Palestyna nie jest celem agresji żydowskiej – jest nią cały świat. Palestyna to zaledwie miejsce na kwaterę główną. Żydzi planują stworzenie w Jerozolimie stolicy świata, a odbudowana świątynia ma być jego centrum duchowym. Chrześcijaństwo ma zostać wytępione.

Mimo, iż Izrael jest „największym sprzymierzeńcem” Ameryki, nigdy jeszcze nie wspomógł jej bodaj jednym żołnierzem. Żydzi najgłośniej biją w bębny wojny, odnoszą z wojen największe korzyści, lecz walczą za nich inni.

Izrael miał być dla Amerykanów jedną wielką bazą wojskową, przy pomocy której chcieli plądrować arabskie złoża ropy. Sprawy potoczyły się inaczej. Żydzi okazali się o wiele sprytniejsi od Amerykanów. Umieli oszukiwać, czego nauczyły ich trzy tysiące lat walki o przeżycie. W chwili obecnej 300-milionowy naród amerykański jest kolonią 8-milionowego Izraela, rzecz bez precedensu w historii świata.

Amerykańskie dążenie do opanowania świata jest rzeczą oczywistą. Ale w świetle faktów, iż Ameryką rządzą Żydzi, oznacza ono tylko jedno: władzę Żydów nad światem.

Prof. Kevin McDonald przypomina, iż władza Żydów nad Rosją oznaczała jedne z największych zbrodni w XX wieku – mordowanie dziesiątek milionów chrześcijan. Zniszczono dziesiątki tysięcy cerkwi… ale ani jednej synagogi. I najprawdopodobniej ten sam los może czekać Amerykanów.

Jeśli nasi nowi Władcy zwyciężą, czeka nas okrutny świat wyzysku, braku jakichkolwiek zasad moralnych i niewyobrażalnej brutalności.

Ameryka, ongiś kraj demokracji, jest dziś państwem kryptofaszystowskim, rządzonym pod kątem interesów jednego procenta najbogatszych osób, z których większość to Żydzi. Najbogatszy Żyd świata, Sheldon Adelson, jest człowiekiem stojącym za kandydatem na prezydenta, Mittem Romneyem, syjonistyczną marionetką, która bez skrupułów poświęci Amerykę dla Izraela.

Podczas gdy ciała ofiar wojen wywołanych przez Żydów są przywożone z odległych zakątków świata, a bezlitosna walka o chleb i igrzyska toczą się nieustannie, nie postało już wiele rzeczy, dla których warto żyć, za wyjątkiem seksu i śmierci.

Stalinowscy zbrodniarze, żydowscy kaci, rządzą teraz Ameryką. I tak jak w Republice Weimarskiej, ciągną pieniądze z demoralizacji narodu, tworząc kulturę nihilizmu i neopogaństwa, dekadencji i beznadziei.

Dr Lasha Darkmoon (email) jest posiadaczką akademickiego wykształcenia w literaturze klasycznej. Jest również poetką i tłumaczką. Jej artykuły można znaleźć tu, poezję  tu.

Komentarzy 20 do “Nadchodzi Zło”

 1. Halina said

  Żydzi to najbardziej ZAKŁAMANY naród na świecie. Nikomu nie wolno wierzyć w ani 1 ich kłamliwe słowo!!!
  Trwa wojna informacyjna prowadzona przez żydów o posadzenie czarnego bandyty ponownie na stołku prezydenta Ameryki.
  Bo z dwóch kandydatów – tylko czarny zabójca jest wygodny dla żydostwa.
  Z Romneyem żydostwo się nie dogadało i żaden żyd nie zagłosuje na Romneya!!!!!!!!
  Tę wojnę „przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” (List do Efezjan 6:9-12) – tę wojnę można wygrać tylko przy asystencji Ducha św. Nie inaczej.
  Jak nie wiecie, jak korzystać z pomocy Ducha św. – proście Go w modlitwie o pomoc.
  Amerykanie wygrają z Romneyem.
  Żydzi rządzą wraz z czarnym bandytą.

 2. Kronikarz said

  Nobel dla Obamy-marionetki i dla Euro-bolszewikow.

  Tfuuu !

 3. Tralala said

 4. Marucha said

  Re 3:
  Jakie społeczeństwo – taki kabaret…

 5. revers said

 6. Fran SA said

  http://dailybail.com/home/easy-money-nyt-special-report-on-goldman-sachs-role-in-the-1.html

  GoldmanSachs’ role in the 1998 Russian financial crisis

 7. Fran SA said

  Ad. 1 Halina
  Pani Halino,
  Nie ma na co liczyc. Wybierajac mniejsze zlo, ciagle wybieramy zlo.
  Romney ma na swoim koncie tyle samo przestepstw co Obama. Jeszcze pomogl Monsanto zdobyc wylaczny monopol na dranstwa.
  Bush rozpoczal wojenki, Obama kontynuuje, a Romney obiecal, ze bedzie kontynuowal. Debata miedzy Bidenem a Paul Ryanem to jedna wielka zenada. Przeciez ten Ryan jest glupszy od Sary Palin, a to trudno sobie wyobrazic. I ten faszystowski Foxnews zarzucil Bidenowi, ze sie … ‚smial w czasie powaznej debaty politycznej’.
  Przeciez to byla parada blaznow, a nie zadna debata. Naturalnie, ze Biden wygral bo jest bardziej obyty i tlumaczyl Paulowi, ze Iran nie ma zadnej broni nuklearnej, ani nie bedzie miec w najblizszym czasie.
  A przy czym sie upieral ten chloptas Paul? Ze Iran ma bron i ze trzeba ich zbombardowac. Zalosne.
  A potem pokazali jakichs wystraszonych durniow, doroslych z mlodzieza, co sie przedstawili jako rodzina Paula Ryana i opowiadali, ze sa z niego dumni.
  Gowno to kogo obchodzi, co rodzina mysli o kandydacie. Wiadomo, ze rodziny elektorat nie wybiera i doprawdy zbiera mnie na wymioty jak patrze, ze baby tych politykow amerykanskich tylko kompromituja swoich mezow, o ile ich w ogole mozna skompromitowac. A wszystkie sie pchaja do kamery. Widziala pani wieksza idiotke od zony Romneya???
  Zona Obamy ma przynajmniej wyksztalcenie ale tez ja sciga … prawo. Jest swinia bo w swoim ogrodku kaze hodowac organic vegies ale innym nie da, i najchetniej zaglodzilaby amerykanskie dzieci.
  A wszystko to jest pod zupelnie oglupiala amerykanska publike, ktora jest tak durna, ze uwierzyla, ze dwa samoloty moga zrownac z ziemia trzy potezne wiezowce w samym sercu radarow, kamer i osmiu militarnych baz wojskowych; ta sama durnowata publika uwierzyla, ze waglikiem (anthraksem) w kopercie mozna wytruc pol nowego Yorku. A do szkoly barany, uczcie sie, ze bakterie moga zyc tylko w mokrym podlozu a nie w bialym suchym proszku! I nie da sie po prostu napluc w koperte pradkow Kocha i zarazic gruzlica caly swiat przy pomocy automatycznnie sortowanych listow na poczcie.
  I jeszcze wierza, ze przez bombardowanie ratuja biedne muzulmanki w Afganistanie przed agresja chlopow.

  Przeciez ten oglupialy amerykanski narod pedzi do samozaglady!.

 8. czaruś said

  Ad. 7. Proszę nie obrażać świnek. To bardzo porządzne zwierzęta!

 9. Psiemislavius said

  USA od początku chyba do końca były, są i będą zażydzone. To jest państwo wolnomularskie. Już lepiej by było, gdyby ten kraj upadł i na nowo tam powróciły angielskie kolonie.

 10. alexirin said

  Nasz rząd jest kontrolowany przez kryminalną sitwę.
  dokładnie to samo w 100% można powiedzieć o rządach na zielonej wyspie jeśli ktoś dokładnie przeanalizuje co się dzieje od 10 lat to dojdzie do takiego właśnie wniosku niestety rządzi nami czosnkowa mafia ):

 11. marta1 said

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/dlaczego_inwigilowano_uczestnikow_marszu_obudz_sie_polsko__msw_nie_zamierza_odpowiadac__24688

 12. marta1 said

  tu dosc ciekawa seria artykulow. Warta zaznajomienia sie
  http://radtrap.wordpress.com/2012/09/20/biblijne-czasy-konca-edukacja-czesc-3/

 13. marta1 said

  a tu inny, new agowski pomysl ,fiansowany przez Rockeffelera, tzw Arka Nadziei.
  Oczywscie nabiera sie na to tysiace a moze nawet i miliony bezmozgowcow ze swiata calego.
  http://www.arkofhope.org/News_files/Ark%20Of%20Hope%20–%20World%20Summit%20in%20South%20Africa.htm

 14. Rysio said

  re 1. „…Z Romneyem żydostwo się nie dogadało i żaden żyd nie zagłosuje na Romneya!!!!!!!!…..”

  Haaaaaaaaaaaaaaahahahaaa!!!

  Co za bzdura!

  Pani Halino – Romney to taki Mormoński żyd.

  🙂

 15. B. said

  Jak tam, w tej Ameryce, tak bardzo zle to dlaczego ludzie sie tam pchaja i to z calego siwata? Dlaczego Polacy tak bardzo chca wjezdzac do USA bez wiz?
  Polsa rzadza najemnicy od 1945 roku (z przerwa na Kaczynskich), zydzi, sowieci i roznego kalibru bandyci i zmiany nie widac. Zamiast „troszczyc” sie o Ameryke zrobcie porzadek u siebie a nie, wzorem poprawnych komuchow, najezdzacie na Stany.

 16. Rysio said

  Ludzie pachają się do Ameryki nie dlatego że jest wspaniała tylko dlatego, że tu w USA jeszcze nie przypieka w d…pę tak bardzo jak w innych krajach.

  Ale i w USA parchaci socjaliści i ich pachołki niszczą ten kraj na potęgę.

  Na szczęście dużo obywateli amerykańskich jest bardzo dobrze poinformowana dzięki temu że posiada porządny sprzęt komputerowy.

  🙂

 17. osoba prywatna said

  …..”amerykański sen , musicie śnić by w niego uwierzyć.”

  George Carlin – Prawda o istnieniu władzy (polskie napisy)

 18. Maria1 said

  ‚Jest kwestią czasu, zanim masy zostaną wybite ze swej drzemki i zdadzą sobie sprawę, że świat, który ich oczekuje, jest światem rządzonym przez Zło.’
  He, he – dobre ‚wybite’ zostaną, ale ostatecznie przez owo zło (dużą literą? przez szacunek dla zła? aha!). Plastikowe trumny na 5 ciał każda i nowe, betonowe cmentarzyska w każdym stanie usa już są gotowe. (także konzentrazionslager).

  Zło w postaci chazarów z jewropy zaczęło kolonizować na dobre usa (jer usa lem, albo je rusa lem) pod koniec XIX wieku, gdyż usa, newyork były dla nich wtedy nową jerozolimą! – ostrzegał przed nimi premier W. Brytanii Disraeli (nomen omen), Henry Ford i paru innych (np odważny właściciel i redaktor ‚Haralda’ James Gordon Bennett, którego nie zmogli szantażami aż do jego śmierci), ale jak widać, z podobnych do powyższego artykułów, na nic to się nie zdało, gdyż masy gojów (te na górze i te na dole ) są jednakie: przekupne, strachliwe, leniwe i wygodnickie. Dla świętego spokoju i korzyści materialnych będą spolegliwe usłużne, ‚uśpione’ czyli udające, że nic się nie dzieje…

 19. Maria1 said

  Ad 18) – korekta: powinni być: ‘Heralda’

  Ad 9) Psiemislavius
  Ha, ha,a to dobre: ‚angielskie kolonie. Obudź się Psiemysławusie, to od dziewiętnastego wieku chazarskie kolonie, bo chazaria kręci rządem W. Bryt.od końca tego właśnie wieku, tak, jak i w usa.

 20. Maria1 said

  Przyczyny upadku USA: http://radioislam.org/ford/ford-pol.htm

  Przyczyny obecnego stanu Polski: http://radioislam.org/ford/ford-pol.htm#20-2
  http://radioislam.org/ford/ford-pol.htm#21-2

  20. Czemu Żydom nie podoba się raport Morgenthau’a?
  21. Żydzi za pośrednictwem konferencji pokojowej krępują Polskę

Sorry, the comment form is closed at this time.