Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Satanistyczna profanacja kościoła pod Warszawą

Posted by Marucha w dniu 2012-10-12 (Piątek)

Na drzwiach kościoła w Zalesiu Dolnym wandale napisali: „Chwała szatanowi”, a na przykościelnym krzyżu: „Giń”. Na ścianach świątyni i wokół niej namalowano satanistyczne symbole.


Na ścianach kościoła wypisano: „Ave szatan”, „Ten kościół spłonie”, „Gińcie mordercy naszej kultury”, „Nie ma jak bluźnić w imię szatana”. Pomiędzy napisami znalazły się odwrócone krzyże i pentagramy. Pomazano nimi też przykościelną tablicę ogłoszeń, figurę Matki Bożej, pomnik kard. Stefana Wyszyńskiego, kamień upamiętniający katastrofę smoleńską i kościelną dzwonnicę – donosi „Gość Niedzielny”. Jakby tych szokujących czynów było mało, podwarszawscy sataniści napisali na misyjnym krzyżu: „Giń”, a na szklanych drzwiach prowadzących do świątyni: „Chwała szatanowi”.

Skala zniszczeń i ich charakter wskazują na to, że cała akcja była wcześniej zaplanowana. I raczej nie wykonała jej jedna osoba, ale grupa – przypuszcza ks. prałat Tadeusz Huk, proboszcz parafii na terenie której doszło do satanistycznego ataku.

Proboszcz zgłosił sprawę policji. Sprawców niełatwo będzie ustalić, bo teren wokół kościoła nie jest monitorowany. W pobliżu nie ma też miejskich kamer.

Do zdarzenia doszło najpewniej między 22.30 we wtorek a 6 rano w środę. Policja apeluje do mieszkańców o każde, nawet z pozoru błahe, spostrzeżenie.

Źródło: Gość Niedzielny
http://www.pch24.pl

Proponujemy Kościołowi rozpocząć dialog z satanistami, aby wspólnie, drogą dyskusji, dochodzić do prawdy, której okruchy wszak znajdują się w każdej religii. W tym celu trzeba powołać Komisję Episkopatu ds Dialogu z Satanizmem.
Wszak nie kto inny, jak bł. Jan Paweł II podczas swojej podróży na Daleki Wschód powiedział, że we wszystkich kulturach i religiach zawarte są elementy boskie. Nie da się ukryć, iż katolików i satanistów, oprócz wszelkich różnic, łączy wspólna wiara w Istotę Wyższą. Szukajmy zatem tego, co jest wspólne, a nie tego, co nas dzieli.

Admin.

Komentarzy 12 do “Satanistyczna profanacja kościoła pod Warszawą”

 1. Tralala said

  Swietny komentarz Admina. Juz chyba nic wiecej dodawac nie potrzeba.

 2. 25godzina said

  A ja myślę, ze chodzi o to samo co zawsze, czyli żeby odwrócić uwagę tego komu się nurkuje w kieszeni.

 3. Zachowuję ten materiał. Ze względu na komentarz. 🙂

  Z jednej strony poczucie humoru, a z drugiej strony – żelazna LOGIKA.

 4. anglik said

  Ciekawe czy admin byłby taki sarkastyczny gdyby takie coś przydarzyło by się jednej z kaplic bractwa, nieomal że można odnieść wrażenie że admin się cieszy że taka sytuacja miała miejsce, smutne to.
  Tak na marginesie szatan to upadły anioł wiec też ma (miał) w sobie elementy boskie, bo został stworzony przez Pana Boga.

  Nie wiem, skąd „anglik” sobie wykombinował, że admin się cieszy. Teraz do meritum:
  – Bractwo nie prowadzi żadnych „dialogów” z poganami, heretykami i judaistami, więc taki sarkastyczny komentarz byłby zupełnie chybiony.
  – Kościół Posoborowy za to wręcz żyje i oddycha ekumaniactwem i dialogowaniem, więc niech będzie konsekwentny.
  Admin

 5. marta1 said

  „….Nie da się ukryć, iż katolików i satanistów, oprócz wszelkich różnic, łączy wspólna wiara w Istotę Wyższą.
  Szukajmy zatem tego, co jest wspólne, a nie tego, co nas dzieli..”
  Swietny komentarz pana gajowego.
  Toz to prawda, ze satanisci wierza w duchowa istote Wyzsza. Nie te co trzeba, ale jednak wierza. Wielu z nich pewnie ma nawet te wiare mocniejsza niz niejeden, tzw. niedzielny katolik w Boga.
  Troche sie dziwie, ze posoborowy Kosciol tak mocno zareagowal
  . Przeciez po-soborowszczak, niejaki ks Hryniewicz, ( a i wielu innych, tzw. „katolickich” teologow) publicznie rozglasza ,ze pieklo bedzie puste, bo Bog w swoim milosierdzu nie dopusci aby ktokolwiek zostal potepiony.
  Wiec zgodnie z ta logika szatana tez juz nie ma, wiec te dzieciaki to pewnie jakies takie znudzone sa i robic co nie maja,
  wiec se wymyslili szatana.
  Swoja droga przypomnialo mi sie to, co czytalam jakis czas temu na Frondzie.
  Mlody ks na swoim blogu opisywal sytacje swojego kolegi , ktory zostal wyslany na parafie do Niemiec.
  Ow ksiadz w czasie kazania „osmielil” sie mowic o piekle, potepieniu , szatanie, karze za grzechy itd, itp.
  Oburzeni niemieccy parafianie zlozyli oficjalna skarge na polskiego ksiedza do lokalnego biskupa ,ze ich tak straszy i frustruje takim kazaniami ….i ow biskup oficjalnie ZABRONIL owemu ksiedzu tego typu kazan. ?????????
  A wiec …”hulaj dusza….piekla nie ma”. Nowe credo posoborowia.

 6. marta1 said

  Tego typu „akacje” jak ta moze niektorym uswiadomia, ze „cos” takiego jak szatan istnieje, ma sie dobrze i ma wielu nasladowcow.
  Zbyt wielu.
  Posoborowa sekta przestala mowic o szatanie, piekle, potepieniu , karze itd., i ludziom sie przez moment zdalo,
  ze juz zyjemy w raju.
  A tu bum. Cios miedzy oczy. Jacys szatanisci sie odezwali.
  Trzeba zatem z nimi zaczac „dialogowac” w ramach tzw ekum…….znaczy sie synkretyzmu, znaczy sie indifferentyzmu religijnego. Na pewni i dla nich sie znajdze miejsce w tzw „kosciele” otwartym. Na razie w przedsionku, ale ………..potem……

 7. anglik said

  Ad 4.
  To przepraszam i ciesze się że admin się nie cieszy z tego co spotkało jak zostało określone „posoborowy kościół”
  Zastanawiam się jednak jakie korzyści płyną z tego typu podejścia do posoborowego kościoła, bo rozumiem że w tym terminie zawarty jest cały Kościół Rzymsko-Katolicki oprócz FSSPX, bo to co pisze admin i Marta1 to prawda, tego typu rzeczy maja miejsce ale czy to uczciwe żeby od razu mierzyć wszystkich księży jedną miarą. Ja osobiście miałem okazje posłuchać „posoborowego” księdza egzorcystę i on dobitnie mówił o szatanie, piekle, potępieniu, karze itd oraz o tym że obecnie mało się mówi o tych tematach na kazaniach i trzeba to zmienić, niejednoczenie dodał że często dzieje się tak że gdy już księża mówią o tych rzeczach na kazaniach, to bardzo denerwuje to diabla i potem silenie atakuje tych kapłanów (np. nagły zanik głosu, zapalenie gardła ale i wiele innych utrapień)Bo dla niego ogromnym sukcesem jest to że ludzie uwierzyli że on nie istnieje i dzięki temu łatwiej jest mu atakować dusze ludzkie.
  To tylko jeden przykład że są jeszcze dobrzy kapłani w posoborowym kościele i z mojego punktu widzenia dobre i wykazane byłoby pokazywanie ich jako przykładu dobrej posługi kapłańskiej.
  Obecnie kościół jest mocno atakowany i poniżany, gdy taka informacja ukarze się w mediach mainstream-owych to wielu powie (należało się tym klechom,) bo teraz to bardzo modne atakowanie kościoła i dlatego zastanawiam się tylko, czy dodatkowe ataki wychodzące od wiernych o podobnych poglądach jak Marta1 (mimo że poglądy mogą być słuszne w odniesieniu do konkretnych osób i ideologi kościelnych) są słuszna droga?
  Nie wiem być możne jest słuszną drogą, przyszłość pokarze ale uważam że puki są „sprawiedliwi” w Kościele Katolickim warto się nad tym zastanowić.
  Bo tak samo jak admin mało lub wcale nie pisze o problemach w Bractwie takich jak obecność Maximilien Krah zamieszanego kiedyś w aferę banku watykańskiego.?, wypowiedzi Biskupa Williamsona typu „Get rid of Bishop Fellay” ( i słusznie bo ma na względzie dobro Bractwa) tak samo ja nie chciałbym aby wartościowi księża w kościele posoborowym, byli ofiarami tylko dlatego, że służą Panu Bogu w jego Kościele, do którego niestety wkradł się modernizm i masoneria.

 8. marta1 said

  panie Anglik . To, ze w sekcie watykanskiej sa jeszcze uczciwi ludzie, to o niczym nie swiadczy
  . Mowimy o tzw gorze, skorumpowaniej hierarchi i ich demonicznych planach.
  W Polsce tez cala gora, oficijele sa skorumpowani,, nieuczciwi, sprzedajni itp, a czy to oznacza, ze wobec tego KAZDY POLAK jesy skorumpowany, nieuczciwy, sprzedajny???
  Pewne rzeczy trzeba nazwac po imieniu.
  NIE MOZNA nazwac PRAWDZIWYM Kosciolem Katolickiim, kosciola, ktory promuje, glosi herezje, ktory „dialoguje ” z heretykami, poganami , ktory popiera obce, demoniczne religie, ktory jawnie przekracza Podstawowe przykazanie „nie bedziesz mial Bogow cudzych przede mna”, a to sie stalo, na oczach swiata ,w Asyzu.
  Pan udajac, ze tego nie widzi, usprawiedliwiajsc ich przewrotnosc i haniebne czyny staje sie ich aktywnym pomagierem, wspopracownikiem.
  Nie mozna jednoczesnie dwom panom sluzyc.
  O tych co sa tzw. letni Biblia mowi bardzo konkretnie co sie z nimi stanie.

 9. Marucha said

  Re 7:
  Nikt nie neguje obecności uczciwych, wiernych Chrystusowi i Tradycji kapłanów w Kościele Katolickim. Cieszymy się, ze jeszcze są, mimo niejednokrotnie napotykanych przez nich szykan.
  I niejednokrotnie nagłaśniamy ich sylwetki.
  Faktem jednak jest, że to nie oni „nadają ton” współczesnemu Kościołowi, lecz – niestety – moderniści, wraz ze swą oszalałą ideologią ekumenizmu i z liturgią, która coraz bardziej przypomina swą diaboliczną parodię. Sam Pan to przecież widzi.

 10. promyk said

  Szukajcie Boga w swoim wnętrzu,kierujcie się sercem,niech mołośc zagości w waszym zyciu.
  Wszyscy jesteśmy jednym,jesteśmy Bogiem:)

 11. Rysio said

  Stary sierżant Milicji Obywatelskiej – w wywiadzie TV jeszcze w czasach PRLu – mówił, że wszyscy bez wyjątku sztaniści szczerze wierzą w Boga, Matkę Boską i Jezusa Chrystusa.

  Ci szataniści w PRLu malowali farbą groby na cmentarzach.

  MO zrobiło zasadzkę i dorawało ich na gorącym uczynku.

  Sierżant mówił:

  ” Jacy sztaniści – jakeśmy ich dorwali na tym cmetarzu i zaczęli pałować to wszyscy ci sztaniści wołali – Ooooo Jezu!!! i Matko
  Boska!!!”

  😉

 12. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2012/10/17/rozmowa-z-zastepca-ambasadora-palestyny-w-polsce-hishamem-husainem/

  Na mój wniosek zakupienia przez Watykan Wzgórza Świątynnego otrzymałem taka oto odpowiedż: Marta1: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO, Pani Wando Andaluzjo. Watykan nie musi kupować Wzgórza Świątynnego, gdyż je posiada jako król USA.

  Czytałem, że wybór Pawła VI na papieża został uczony koronacją Lucyfera na Króla USA, z kopulowaniem Dziewicy na ołtarzu bazyliki papieskiej, o czym pisze znany watykanista w książce o zamordowaniu przez mafię sycylijską nieletniej Emanueli Orlandi za ujawnienie orgii seksualnych w Watykanie.
  Ta KORONACJA mogła być skutkiem kupienia we wrocławskim Elwro przez Teodora Żiwkowa minikomputera Jacka Karpińskiego (Steve Jobsa i Billa Gatesa). Zgodna jest też ze skandowaniem: DIABEŁ BĘDZIE RZĄDZIŁ W WATYKANIE A PAPIEŻ BĘDZIE MU ZA SZWAJCARA.
  Papież może być królem USA jako Nadrabin czyli zwierzchnik wszystkich lóż masońskich. To tłumaczy też, dlaczego organizatorzy wrocławskiej demonstracji Przeciw Synagodze Katyńskiej i Katedrze Holokaustycznej UTAJNILI SIĘ – bo bojówki Antify nie zdołały rozpędzić demonstracji czyli prowokacja nie udała się.

Sorry, the comment form is closed at this time.