Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Szwajcaria zbroi się na wypadek zamieszek

Posted by Marucha w dniu 2012-10-14 (Niedziela)

Ekonomiczne turbulencje oraz problemy z europejskim „multikulturalizmem” skłoniły Szwajcarię do podniesienia gotowości swych sił zbrojnych. Kraj przygotowuje się na zamieszki w dużej skali oraz strumienie uchodźców z wielokulturowych społeczeństw sąsiednich państw.

Kecko/CC-BY

Według rosyjskiego RT w alpejskim kraju trwają ćwiczenia wojskowe, „Stabilo Due”, których scenariuszem są rozruchy u sąsiadów na dużą skalę. Szwajcarscy analitycy wojskowi zauważają, iż członkowie Unii Europejskiej demontują w znacznym stopniu swe siły obronne, podczas gdy prawie wszystkie pieniądze z podatków przeznaczane są na popieranie imigracji i opiekę społeczną.

Profesor John F. Schindler, ekspert ds narodowego bezpieczeństwa przy US Naval War College twierdzi, iż rosnąca liczba muzułmanów w Europie stanowi poważne zagrożenie.

– Jeśli jakiś następca Andersa Breivika zamiast swych europejskich braci zaatakuje muzułmanów, sytuacja w Europie może się bardzo szybko zdestabilizować – mówi Schindler i konstatuje, iż taki scenariusz może wywołać w Europie muzułmańskie rozruchy na wielką skalę.

Szwajcarskie ministerstwo obrony z obawy przed zagrożeniem rozruchami, mimo politycznej opozycji zmodernizowało całe siły zbrojne kraju.

– Nie wykluczam, że w ciągu najbliższych lat będziemy potrzebować wojska – powiedział w niedzielę szwajcarski minister obrony, Ueli Maurer.

Klicka för större bild

Kecko/CC-BY

Polityka Szwajcarii silnie kontrastuje z polityką wielokulturalizmu, która cechuje pozostałe kraje europejskie. W roku 2009 przeprowadzono tu referendum na temat zakazu budowy islamskich minaretów, które zwolennicy tego zakazu wygrali z dużym marginesem.

Podczas gdy globalny kryzys ekonomiczny zmusił wiele europejskich krajów do cięcia wydatków na siły zbrojne, w Szwajcarii utrzymują się one na niezmienionym poziomie. Pod koniec sierpnia br stało się już pewne, iż zakupi ona 22 myśliwce typu Jas 39 Gripen od Szwecji, za co zapłaci 3.126 miliardów franków szwajcarskich.

Donos ze Szwecji
Za http://www.friatider.se

Komentarzy 12 do “Szwajcaria zbroi się na wypadek zamieszek”

 1. Polon said

  Może to dobrze, że Polska jest biedna i nikt nie chce do nas imigrować. Szkoda tylko, że dawno temu było inaczej i mamy z nimi teraz problem.

 2. AlexSailor said

  Ad.1. @Polon
  Tak se Pan tłumacz.
  Wsadzą ich w strzeżone pociągi w Berlinie, Paryżu i Londynie i wywiozą do Polski.
  Każą ich karmić i traktować lepiej jak Polaków.
  Nie bądź Pan naiwny.

 3. RomanK said

 4. Z Bibuły said

  Problem badania przyczyn i przebiegu „katastrofy smoleńskiej” – dr Paweł Przywara

  httpDWUKROPEK//wwwKROPKAbibulaKROPKAcom/?p=61924

 5. Fran SA said

  Szwajcaria zakupuje mysliwce, zeby sie bronic przed muzulmanami w Szwajcarii? Ktos sobie zazartowal?
  Najwiecej muzulmanow w Szwajcarii jest tych z Europy: Albanczykow, a glownie z Kosowa. Jeszcze do niedawna cala Europa, lacznie z Polska popierala powstanie panstw muzulmanskich w Europie. I popierala roszczenia Turcji. I naplyw do Bosni armii Wahabitow. Widac kaprysy polityczne sie zmieniaja.

  A artykul jest taki sobie:

  ‚Polityka Szwajcarii silnie kontrastuje z polityka wielokulturalizmu…’
  Bardzo to smieszne. Szwajcaria jest wielokulturowa!. Kto to pisal te knoty??

  ‚Dopoki Breiviki morduja swoich, to jest dobrze. Gorzej jak zaczna muzulmanow’- to juz nawet nie jest zabawne.

  A o Szwajcarie to ja sie dziwnie nie martwie; kazdy Szwajcar, ktory przeszedl szkolenie wojskowe ma bron. Szwajcarzy dali sobie rade w czasie II-ej wojny swiatowej. Mysle, ze im teraz tez dobrze pojdzie.
  Szwedzi niech sie o sibie martwia. Bo maja monokulture; jeden jezyk jeden ‚kanton’ i jeden system prawny i jeden parlament.

 6. jowram said

  To perfekcyjne zwycięstwo! Niech żyje rewolucja! Pogłębimy socjalizm w Wenezueli! – triumfował Hugo Chávez, gdy okazało się, że większość rodaków po raz kolejny zdecydowała się powierzyć mu władzę nad krajem. Największa niewiadoma to obecnie zdrowie prezydenta.

  Zwycięstwo rządzącego Wenezuelą już od prawie 14 lat Hugo Cháveza jest bezapelacyjne. Poparło go 54,6 proc. głosujących, podczas gdy kandydat zjednoczonej opozycji Henrique Capriles Radonski, 40-letni prawnik o polsko-żydowskich korzeniach, otrzymał 44,7 proc. głosów. Frekwencja była rekordowa: do urn poszło blisko 81 proc. z niemal 19 mln wyborców.

  Jako pierwsza wiadomość tę podała córka kubańskiego lidera Raula Castro. Na ponad godzinę przed oficjalnym komunikatem Krajowej Rady Wyborczej (CNE) w Caracas Mariela Castro napisała na Twitterze: „Za moment będziemy celebrować ludowe zwycięstwo. Niech żyje Chávez!”

 7. Marucha said

  Re 5:
  Przecież wiadomo, że Szwajcaria nie zakupuje myśliwców do obrony przed muzułmanami czy też zamieszkami. Przykład z myśliwcami po prostu ilustruje fakt, że Szwajcaria, jako jeden z niewielu krajów Starego Kontynentu, nie redukuje środków przeznaczonych na obronę kraju.

 8. Zerohero said

  Re 1,2

  Ukraińcom opłaca się jechać do Polski za chlebem, a co dopiero mieszkańcom krajów gdzie woda brudna a wokół świsty kul.

 9. Kar said

  – Jeśli jakiś następca Andersa Breivika zamiast swych europejskich braci zaatakuje muzułmanów, sytuacja w Europie może się bardzo szybko zdestabilizować – mówi Schindler i konstatuje

  -Anders Breivik defenitywnie „zdestabilizuje” Shindlera..i nie bedzie tematu-paniki..kropa!

 10. RomanK said

  Zanim zacznie sie samo bredzic….
  Przypomnijmy kto wymyslil wor i tryb,,spiew tyrolski i……. mujahadinow….

 11. Fran SA said

  Ad. 7
  Przeciez w pierwszym zdaniu pisze: ‚…oraz problemy z europejskim multikulturalizmem sklonily Szwajcariie do podniesienia gotowosci slil zbrojnych”

  Jakbysmy sobie przypomnieli historie Szwajcarii i ilosc azylantow w tym bardzo malym panstwie (miedzy innymi z Polski) na przestrzeni dziejow i fakt, ze Szwajcaria raczej nie miala wojenek na swoim terenie, tobysmy taki artykul odpowiednio potraktowali.
  Ja mam, ze tak sie wyraze, alergie na pewna propagande: wlaczaja mi sie wszystkie czujniki.

  http://refreshingnews99.blogspot.in/2012/08/ban-islam-in-sweden-democrat.html

  http://www.thejc.com/node/67127
  (jak ‚une’ nie zrobia draki – to nikt nie zrobi)

  Sorry, jest polska wersja:

 12. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

Sorry, the comment form is closed at this time.