Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

PE: ochrona dzieci przed seksualizacją zbyt… katolicka

Posted by Marucha w dniu 2012-10-15 (Poniedziałek)

„W dzisiejszych czasach dzieci są bezustannie konfrontowane z treściami o charakterze erotycznym lub seksualnym. Coraz częściej narzuca im się modele zachowań dorosłych, na które nie są jeszcze gotowe” – skonstruowane w duchu tych słów sprawozdanie europosłanki Joanny Skrzydlewskiej zostało odrzucone głosami lewaków w Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego. Raport dotyczył oburzającego zjawiska seksualizacji dziewczynek.

Proponowana w sprawozdaniu ambitna i całościowa strategia na rzecz ochrony dzieci, a szczególnie dziewczynek przed dostępem do treści erotycznych i narzucaniu im modelu seksualnych zachowań dorosłych, wydała się lewicy zbyt… „katolicka” a przez to niebezpieczna – powiedziała europosłanka Europejskiej Partii Ludowej po głosowaniu.

Co zawierała ta propozycja? Był w niej m.in. apel o to, aby sześcioletnie dziewczynki nie nosiły mini albo butów na obcasach, zachęcała państwa UE oraz przemysł, w tym producentów zabawek i ubranek do wypracowania kodeksu postępowań, który uwzględniałby dobro dzieci. W projekcie znalazł się też postulat ograniczenia dzieciom dostępu do reklam zawierających treści seksualne i zablokowanie stron internetowych promujących bulimię i anoreksję.

Eurodeputowana apelowała także o niewykorzystywanie dzieci jako ambasadorów marek i o większą odpowiedzialność rodziców, aby swoim zachowaniem nie potęgowali uprzedmiotowienia dziewczynek poprzez zachęcanie ich do występów w konkursach piękności, przesadnego dbania o wygląd lub zezwalania na operacje plastyczne. Sprawozdanie zalecało także wprowadzenie do programów szkolnych zajęć dla dzieci od 6 do 13 roku życia, które nauczyłyby ich jak umiejętnie korzystać z mediów, myśleć krytycznie i selekcjonować informacje.

Wśród propozycji zawartych w złożonych poprawkach do raportu znalazły się natomiast takie, które przewidują nauczanie sześcioletnich dziewczynek o dostępnych na rynku środkach antykoncepcyjnych, o prawach seksualnych i reprodukcyjnych. Wszystkie one zdaniem eurodeputowanej PO zmierzają do „dalszej seksualizacji dziewczynek”.

Źródło: wpolityce.pl
luk
http://www.pch24.pl

Komentarze 4 do “PE: ochrona dzieci przed seksualizacją zbyt… katolicka”

 1. Fran SA said

  Rodzicom odebrano prawo decydowania o czymkolwiek. Rodzice zostali wylaczeni ze spoleczenstwajako opiekunowie i wychowacy wlasnych dzieci.. Rodzicom odbiera sie dzieci jak sie wladzom cos nie podoba. Human Zoo.

  http://www.naturalnews.com/036220_vaccinated_children_disease_allergies.html
  (rodzicom, ktorzy nie zgadzaja sie szczepic dzieci – te dzieci sie odbiera!)

  (te dzieci nie maja zadnej szansy wyrosnac w poszanowaniu prawa i policji, ktora jest jak dupa od srania do ochrony obywateli, a nie atakowania i strzelania do dzieci!. Komus cos sie sie wyraznie pokrecilo. Uzbrojone po zeby monstra strzelaja do bezbronnych dzieci i ich matek. Armed baboons! )

  A male dziewczynki przygotowuja do sluzenia zboczencom jako materace.Dlatego to dziewczynki maja zadbac o zapas kondonow i wiedziec jak sobie leczyc syfa jak im sie trafi niechciany seks z dewiantem..
  Oblesne. Wystarczy ogladnac podreczniki do tzw. science, zeby sie wyrzygac.

 2. Zbyszko said

  Bo to jest już usankcjonowany prawnie ten barbażyński NWO. Dla kogoś kto jeszcze nie wie co to jest (po komentarzach w artykule widac, że ludzie są już totalnie ogłupieni) wklejam link do artykułu:
  http://antyblog-lokalnie.nowyekran.pl/post/76855,new-world-order-juz-jest-i-dziala

 3. Annah. said

  Tę informację w dobie kryzysu wiary wśród młodzieży powinien przekazywać każdy katecheta, czy nauczyciel od przyrody, bo telegonia jest zjawiskiem fizyczno – przyrodniczym. Na pewno nasz naród wówczas miałby większe szanse na przetrwanie i „wyniesienie”, ale to praca od podstaw nad przynajmniej jednym pokoleniem. Mam odczucie że z obecnego upadku ducha wyrwać może już tylko Boża Interwencja.

  „SZOKUJĄCE ZJAWISKO TELEGONII
  Z książki Nadieżdy Siemionowej ”Szkoła zdrowia”, rozdział :
  JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA
  W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina.
  Nadieżda Siemionowa
  Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali – nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.
  Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.
  Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.
  A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina” znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach” (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).
  Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).
  Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.
  Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.”
  „Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
  nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu. A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
  Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej…
  „W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności” (Słupow, Peterburskije nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc, układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.”
  https://marucha.wordpress.com/2012/10/12/ideal-kobiety-wedlug-mezczyzn/
  „Krzysztof M powiedział/a
  2012-10-12 (piątek) @ 16:28:58
  Młodzi! Przeczytajcie to bardzo dokładnie…
  —————
  Zrobiono w XIX wieku w Anglii doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało się coś innego.
  Po jakimś czasie urodził się źrebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski :jak zebra.
  Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego “przechodzi” z samca na samicę. (dopisek mój – pierwszy partner “programuje” samicę na całe życie, ten pierwszy partner jest dla niej już na zawsze subiektywnie najlepszy; stąd powiedzenie – stara miłość nie rdzewieje)
  —————
  Aniszai napisał(a):Easy, ale ślad energetyczny pierwszego razu działa w obie strony Jest jak odcisk palca, linie papilarne. Zatem jak się pies kundli, to i dziewicza suka pełnowartościowego potomstwa nie da.
  to prawda . Ale w wypadku samca ( jakkolwiek to nie brzmi -proszę o wybaczenie – człowieka to też dotyczy ) spermatoid z “odbitym kodem energetycznym ” zmienia się po upływie czasu, zmienia sie na nowy . U człowieka jest to chyba max pół roku – natomiast z rodem żeńskim jest tak, że komórki jajowe na całe życie istnieją już w ciele małej dziewczynki wszystkie. Jeśli kobieta upije się alkoholem to ślad (kancer energetyczny ) pozostaje na wszystkich komórkach jajowych noszonych w ciele. Facet po jakimś czasie wstrzemięźliwości alkoholowej (czy płciowej- masz rację Aniszai , czytałem w ruskich zapiskach o takim fakcie, że żołnierz wracający z frontu przespał sie na dworcu ze skośnooką prostytutką . Po powrocie do domu bardzo szybko zadbał o to by zostać ojcem- matką była wierna miejscowa dziewczyna . Dziecko urodziło się skośnookie ). ….. .może być ojcem pełnowartościowych dzieci.
  Jest sposób w wypadku człowieka na naprawę tego stanu i usunięcie deformacji czy to z pierwszego -niefortunnego połączenia czy tez jakichś błędów typu alkohol ale wymaga dwóch rzeczy : prawdziwej miłości z kolejnym partnerem i władania swoją energią seksualną .

  To może kilka moich spostrzeżeń. Otóż swego czasu bawiłem się w hodowlę rybek żyworodnych zwanych gupikami. Z podziwem patrzyłem na te rybki z pięknymi ogonami w formie wachlarza i nie mogłem zrozumieć dlaczego mnie nie udaje się wyhodowanie takich egzemplarzy. Krzyżowałem pięknego samca z równie dorodnymi samicami i za każdym razem potomstwo jakie otrzymywałem nigdy nawet nie umywało się do swoich rodziców. Zawsze było jakieś cherlawe, i mało odporne, a ogony samców tak otrzymanych nawet nie umywały się do ojcowskiego. Co leżało u podstaw niepowodzeń? , Wyobrażałem sobie , że wystarczy kilka pokoleń i moje gupiki samce będą równie dorodne , jak te które kupowałem w sklepach z rybkami celem dalszego rozmnażania.
  Okazuje się , że mechanizm dziedziczenia zawodził na całej linii.
  Prawda do której doszedłem mozołem i własną ciężką praca okazała się bardzo prozaiczna:
  Otóż natychmiast po porodzie należało rozdzielić młode rybki to jest samce osobno i samiczki osobno. Nie nadaje się do dalszego rozmnażania samica , która wcześniej była zapłodniona przez innego samca , nawet pomimo tego , że po porodzie nie jest już w ciąży i nadal pomimo zapłodnienia przez wartościowego i pięknego samca będzie przekazywać ta samica byle jakie cechy genetyczne.
  Do rozrodu i dalszej hodowli należy wytypować zawsze samice / dziewice/ dopiero gdy zaczniemy od tego proces hodowli , mamy szanse na sukces.
  Czy działa to u ludzi nie wiem , ale domyślać się można , że działa to zjawisko w całym świecie ożywionym
  Mądremu dość.”

 4. antka kobity szwagra brat said

  Ad3…fantastyczny wykład!…

  …a tak sie ma rzeczywistosc….

  mam mocniejsze w zanadrzu – „kawałki”….szukając np. filmu z Mickey Mouse – mozna zostac przekierowanym na …pedofilskie strony….Pani.europosłanka Joanna Skrzydlewska zapomniała że, przed PE – jest w tym samym gmachu….JPE…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: