Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Europa wielkich szans” w Europarlamencie

Posted by Marucha w dniu 2012-10-17 (Środa)

Zarządzanie dwutlenkiem węgla i energią odnawialną szansą dla zrównoważonego rozwoju Europy– to tytuł konferencji z cyklu „Europa wielkich szans”, która odbędzie się w brukselskiej siedzibie Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w budynku Altiero Spinelli w sali A5E-2 i potrwa do ok. 13.45 – informuje Radio Maryja. Konferencja w Brukseli zakończy szereg debat, które odbyły się już w Tucznie i Toruniu.

Tym razem prelegenci z Polski i z zagranicy omówią takie kwestie jak podstawa prawna zrównoważonego rozwoju w Europie, dwutlenek węgla szansą dla ochrony bioróżnorodności i tworzenia miejsc pracy w obszarach wiejskich Europy, czy też energia odnawialna.

Ten ostatni temat wiąże się z wykorzystaniem źródeł geotermalnych w celu redukcji emisji dwutlenku węgla oraz wzrostem gospodarczym na przykładzie toruńskiej geotermii.

Zdaniem posła do Parlamentu Europejskiego prof. Mirosława Piotrowskiego redukcja emisji dwutlenku węgla w Europie i pakiet energetyczno-klimatyczny zdecydowanie osłabi konkurencyjność polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Wykorzystanie źródeł geotermalnych w Europie oraz emisja dwutlenku węgla to niezwykle istotne kwestie dla gospodarek poszczególnych krajów członkowskich Unii, w tym Polski. Plan wprowadzenia tzw. pakietu energetyczno – klimatycznego powinien dać do myślenia poszczególnym rządom, co do potencjalnych strat ich gospodarek w perspektywie krótko czy też długoterminowej.

http://naszdziennik.pl

Nie ulega wątpliwości, iż „Europa” doskonale wykorzystała szansę puszczenia krajów członkowskich z torbami, według założeń NWO. Robi też wiele, by wykorzystać szansę wzięcia za mordę tych, którzy na serio biorą brednie o wolności słowa. 
Do arcyważnego problemu zarządzania dwutlenkiem węgla proponujemy dopisać zarządzanie wybuchami wulkanów, przypływami morza, a także rozmiarami pietruszki.
Admin.

Komentarzy 5 do “„Europa wielkich szans” w Europarlamencie”

 1. Sowa said

  „Zarządzanie dwutlenkiem węgla”. Co za kretyński tytuł. Świadczy on o całkowicie zdegenerowanej mentalności ludzi (?) którzy tworzą takie pojęcia. To typowe nieroby, białe kołnierzyki, wiadomego pochodzenia, które umieją tylko „zarządząć” biorąc za tą „pracę” duże pieniądze od ogłupiałych lemingów.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Kretyńskie wyrażenie, bo UE zarządzają lucyferianie przy pomocy kretynów.

 3. Nemo said

  Dodajmy-kretynów odpowiednio wcześniej wykształconych czy też,może lepiej,odmóżdżonych.

 4. Wandaluzja said

  Unia Europejska jest wypłacalna z Satelitarnej Detekcji Złota na tajnych kontach izraelskich, co się nazywa Lucyferyzmem a płatnikem Lucyfera jest też Polska. UE mogła być wypłacalna bez Lucyfera jako talmudycznej technologii władzy tylko na mojej technice ekologicznej. Mnie jednak Unia Wolności nie wpuściła do Kioto, gdzie przyjęto Protokół Kioto cherubina Hitlera dla wykupienia USA przez haremy holokaustyczne.

 5. Wandaluzja said

  http://niezalezna.pl/33951-prawdziwej-unii-juz-nie-ma

  Unia, do której wstępowaliśmy w 2004 r., rozpada się na naszych oczach.
  Nie ma już starej – solidarnej UE, są tylko poszczególne państwa, spierające się o swoje interesy narodowe, wydzierające sobie pieniądze. Ich potrzeby są tak ze sobą sprzeczne, że coraz trudniej znaleźć wspólny mianownik. Unia już nigdy nie będzie taka sama.
  ***
  Wstąpienie Polski do UE zostalo uświetnione wystawą WANDALOWIE pod patronatem prezydentów Niemiec i Polski. Organizatorem wystawy była fundacja zamku BODENWERDER – siedziby Łagarza Wszechczasów.
  W niemieckiej prasie czytałem, że gdy Prezydent RFN Koehler przyleciał do Berlina to został NAPADNIĘTY przez Greków, którzy wymusili na nim przekazanie Grecji 130 miliardów E, po podpisaniu czego na lotnisku i udał się do pałacu prezydenckiego, gdzie złożył ABDYKACJĘ.
  Ponieważ Fundusz Prezydencki wynosi MILIONY a nie mliardy E więc była to pula pokerowa tejżesz wystawy Wandalów jako NIEMCÓW, którą znam tylko z albumu prospektalnego – najbardziej luksusowego jaki widziałem.
  To jest dopiero technika GRABIEŻY POKEROWEJ – przy czym zapłata z MOICH pieniędzy za dług żyrowy Andrzeja Jaroszewicza nie liczy się.
  Czytałem w polskiej prasie, że PODWÓJNY marszałek KGB Kozina zaczynał karierę na trasie kolejowej Katowice-Gdańsk – zawsze przez Wrocław i nocowaniem w Poznaniu – ale gdzie nocował to wywiad wojskowy nie wiedział, bo był przejmowany przez Towarzyszy Radzieckich.
  Upadł gdyż zaprosił Kanclerz Merkel, która wezwała CIA, które aresztowało Podwójnego Marszałka, i po coraz słabszych protestach brytyjskich wywiozło do USA. Kozina był następcą Pollarda, który okazał się komisarzem Mossadu nad KGB amerykańskim i finansowym szefem Fidela Castro

Sorry, the comment form is closed at this time.