Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Nasza III RP to żydowski stwór – Golem

Posted by Marucha w dniu 2012-10-17 (Środa)

Źródło: http://84.nowyekran.pl

Nasze państwo jest Golemem, żydowskim stworem, jest absolutnym destruktorem dla polskiej kultury i patriotyzmu, polskiej ekonomii i wszelkiej pozytywnej i twórczej myśli ducha narodowego Polaków. Powinniśmy iść drogą naszego moralnego obowiązku.

Okiem blogera. Bardzo krytycznie patrzę na świat i wszystkie sprawy, które dotyczą spraw związanych z naszą Ojczyzną i sprawy najważniejsze dla nas Polaków w naszym kraju. Co jest dla nas najważniejsze?Po pierwsze, to są sprawy życiowe a więc,w jakim kraju żyjemy? Dotychczas państwo było najważniejsze dla mnie. Lecz nigdy nie przymykałem oczu i rozumu na rzeczywistość i fakty, które są jednoznaczne; żyjemy w państwie, które nie jest nasze, bo to państwo nie troszczy się o dobro, o pracę dla swych obywateli i przyszłość dla młodych pokoleń Polaków. Dobra nie ma ani pracy w naszym kraju. Ponad dwa miliony Polaków zostało zmuszonych do emigracji za chlebem po za granice Polski. Dwa miliony wkrótce może stanąć oko w oko przed taką koniecznością życiową i będzie zmuszone do emigracji, bo przed brakiem pracy i chleba nie ma innego wyjścia, tylko emigracja z kraju daje szansę na godziwe warunki do życia i pracy…

I niech premier nie przegina dzioba jak pingwin i niech przestanie pieprzyć, że teraz rząd zajmie się polityką, aby złagodzić problem bezrobocia wśród Polaków i zabezpieczyć pracę dla młodego pokolenia. Premierze Tusk, trzeba było nie likwidować przemysłu stoczniowego w Polsce. Teraz to jest musztarda po obiedzie, którego też z resztą nie było. Pański rząd, od początku waszych rządów sprawy socjalne miał po prostu w tyle, jak w piosence elektrycznych gitar. Tylko pijar na co dzień i propagandę polityki jak za Gierka, tylko sukcesy Pan miał w głowie i tylko tego Pan pożądał, ale o chlebie dla obywateli naszego kraju Pana ministry nawet nie pomyśleli, tylko obiecanki były i więcej nic.

To już więcej od Pana, Korwin-Mikke więcej obiecywał, że jak zdobędzie władzę, to obywatele będą jeść chrupiące bułeczki i rozrywek będzie co nie miara i codziennie boże igrzyska, czyli wyścigi szczurów za pracą i spacerki do kasy, bo pieniądze będą tylko nie wiedzieć skąd. Tak samo jak Pan pieniądze bierze z UE. Tak i JKM brałby stamtąd pełnymi garściami, jakby należało się domyśleć,bo nastała liberalna moda na rządy bezprawia na porządku dziennym i wszystkie te działania nazywane były, jako zgodne z majestatem prawa rzeczpospolitej (celowo piszę nazwę państwa bezprawnego z małej litery) bo jakie prawo,taki też majestat z pod szubienicy dla szubieniczników z pod ciemnej gwiazdy.

Nie tylko z prawem III RP miała kłopoty, ale i z prawdą, która była w pogardzie u wszystkich rządzących w Polsce rządów. No,bo jaka elita z pod ciemnej gwiazdy i sierpa i młota, to taki szacunek szubieniczników dla prawdy w kraju zakłamanym od początku PRLu i które to zakłamanie dalej sobie trwa nie naruszone. Od dnia katastrofy Smoleńskiej, w której zginął prezydent z małżonką wraz z towarzyszącymi mu osobami w prezydenckim TU154 na lotnisku w Smoleńsku, straciłem szacunek dla III Rzeczpospolitej ostatecznie i absolutnie. Jako państwa prawa,matactwa i krętactwo przybrało takie rozmiary, że już wszyscy Polacy wiedzą, że żyjemy w państwie,w którym prawda jest powszechnie w pogardzie u rządzących w III RP.

Nasze państwo, to Golem, czyli taki żydowski stwór, jak ten. co go jakiś mądry Rabin zrobił w mieście Pradze w dawnych czasach, lecz kiedy Rabin wyszedł z domu, aby sobie trochę pohandlować na targu, to Golem pozbawiony kontroli nad sobą, zaczął wszystko niszczyć w domu. I kiedy Rabin wrócił z miasta, ujrzał ogrom zniszczeń, dzieło jego geniuszu i rąk, własnych okazało się być narzędziem destrukcji, Golem był niszczycielem wszystkiego, natychmiast postanowił Golema zniszczyć. Jak pomyślał, tak uczynił. I my wszyscy Polacy powinniśmy pójść za przykładem Rabina, musimy wszystkimi siłami zabrać się do roboty i wszelkimi sposobami; politycznie i czynnie protestami, i strajkami nawet i za pomocą wszelakich akcji i marszami także, za niszczenie naszego Golema,jakim jest nasza III Rzeczpospolita. Bo w przeciwnym razie wszystkim nam grozi marny koniec. To jest nasz moralny obowiązek przed Bogiem i Ojczyzną, ku pamięci i przestrodze dla potomnych. Wszyscy, komu jest droga Ojczyzna i Honor powinien zrobić wszystko, co tylko jest w ludzkiej mocy dla pożytku i dobra wspólnego nas wszystkich. Ojczyzna nas wzywa!!!

Czarnolas 16.10.2012 r. Faber

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 20 do “Nasza III RP to żydowski stwór – Golem”

 1. Tichy said

  Tylko, co komu uczynił ten nieszczęsny Gollum, że go wzięli „na tapetę”? 🙂

  A sam wpis blogera słaby. Ciekawy czy zagościł u Gajowego z racji żydowskiego wątku, czy też powodem jest socjalno – roszczeniowa wstawka.

 2. alexirin said

  wczoraj kolejna kompromitacja teraz ze stadionem czosnkowi krok po kroku kompromitują polskę ciągle się słyszy głupi premier głupi minister itp a tak na prawdę to naród jest głupi skoro na to pozwala i to toleruje ministrowie bez polskiego obywatelstwa ??? polacy to otumanione przez media lemingi

 3. Pokręć said

  @2: jakby w Polsce nie było ministerstwa sportu, jak np. w USA, to afery z dachem by nie było (bo prywaciarz by nie pozwolił sobie na taką wpadkę), a jak już, to cięgi zebrałaby prywatna firma i teraz pakowałaby torby a nie Polska jako taka.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Przypominam, że stadiony (i autostrady) budowały prywatne firmy. Pozwoliły sobie na różne przekręty, m.in. na nie płacenie podwykonawcom.

 5. Nemo said

  I jakim cudem ma być dobrze w Polsce,skoro nawet nie potrafią dopilnować,by najdroższy stadion świata był w pełni funkcjonalny?Obciach na cały świat.Na komunę narzekają parchy skończone, a komuna przynajmniej Polskę z ruin podniosła.Jak by to Donek ze swoją ekipą i reszta „polskiej” t.zw.’elyty’ zaczęli nam Ojczyznę ze zniszczeń wojennych odbudowywać,to do dziś mieszkalibyśmy w szałasach.

 6. Tichy said

  Ad 4

  A kto wybierał te prywatne firmy?

  Tusk – admin

 7. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 8. Maciej said

  Tusk i jego szerokie zaplecze polityczne …

 9. Wandaluzja said

  http://www.fakt.pl/Wspolpracownik-Kaczynskiego-Unia-Europejska-sie-skonczyla,artykuly,182247,1.html

  UNIA EUROPEJSKA SKOŃCZYŁA SIĘ W ZESZŁĄ ŚRODĘ?!
  Były szef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego twierdzi, że nastąpił koniec Unii Europejskiej. – Unii już nie ma. Finito – przekonuje Andrzej Urbański
  AU w rozmowie z „Newsweekiem” przekonuje, że Unia już nie istnieje. Koniec jej nastąpił w zeszłym tygodniu.
  – Od środy, kiedy ogłoszono osobny budżet Eurolandu, Unii już nie ma. Nastąpił koniec. Finito. Nie ma już tego wspaniałego tworu, do którego aspirowaliśmy i udało nam się wejść – mówi Urbański.
  Były szef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego uważa także, że z tego powodu pada mit Donalda Tuska Europejczyka „brylującego u boku Pani Merkel na brukselskich salonach”.
  – Dzięki czemu „oni” nas tam kochają i dają. Od środy Niemcy już Tuskowi nie dają, muszą dawać na Grecję i Hiszpanię, kosztem Funduszy Spójności dla Polski – stwierdził Urbański.
  ***
  Wywiad wojskowy zadenuncjował Żelaznego Premiera Józefa Cyrankiewicza vel Joska Zimermanna, selekcjonera inteligencji polskiej w Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczanie Polskiego Ruchu Niepodległościowego, współwinnego śmierci ok. 20 tysięcy polskich inteligentów. Był on tak dobrym Niemcem, że gdy przyjeżdżał do Krakowa z Oświęcimia, gdzie pracował w obozie Oświęcim-Miasto, to zatrzymywał się w hotelu Francuskim DLA OFICERÓW NIEMIECKICH.
  Otóż pozycja Cyrankiewicza polegała na tym, że był z Władysławem Gomułką komisarzem 500 miliardów $, które Stalin zapłacił Goldzie Meir za złamanie w JEDWABNEM Planu Barbarossa, wyznaczając na płatnika Polskę, toteż mogli odejść dopiero po spłaceniu tego długu.
  Podobna sprawa zdaje się być z Donaldem Tuskiem, który z jednaj strony zdaje się realizować granicę niemiecko-żydowską na Wiśle a z drugiej finansować spermę jerozolimską. Teraz granica żydogermańska na Missisipi zdaje się przegrywać toteż powraca granica niemiecko-żydowska na Wiśle, którą zniszczyło Powstanie Warszawske a jej politycznym skutkiem byłaby granica na Missisipi, tylko już nie jako WSCHODNIA granica Niemiec, ale ZACHODNIA, bo Tajne Konta Izraelskie mają być od Wisły do Missisipi.
  Andrzej Urbański tłumaczy, że UNIA EUROPEJSKA SKOŃCZYŁA SIĘ, bo Bruksela dała pieniądze Tuska Hiszpanii i Grecji, ale UE jest inwestycją izraelską z Satelitarnej Detekcji Złota, toteż Tusk może utrzymać się jako komisarz Tajnych Kont Izraelskich w racji granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle. Dziś sytuacja jest lepsza niż w 1939, bo Antyniemiecką Warszawę zastąpiła ŻYDOHITLEROWSKA, toteż nikt już nie będzie przeszkadzać Francuzom w konsumowaniu fekaliów pruskich i hitlerowskim a Anglosasom w łykaniu złota z satelitarnej detekcji. Zdawało się, że Tusk nie przeżyje Zabrania miliona ton złota POLKOM za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, a PRZEZYŁ jako agent rosyjskiej Amber Gold z haremów sułtańskich.

 10. Maciejaszu said

  Wandaluzja, człeku, weź przetłumacz ostatni akapit, bo nic nie zrozumiałem. Tuskowanie, Satelitarna detekcja złota, ROSYJSKA AMBER GOLD Z HAREMÓW SUŁTAŃSKICH !?

 11. RomanK said

  ” I my wszyscy Polacy powinniśmy pójść za przykładem Rabina, musimy wszystkimi siłami zabrać się do roboty i wszelkimi sposobami; politycznie i czynnie protestami, i strajkami nawet i za pomocą wszelakich akcji i marszami także, za niszczenie naszego Golema,jakim jest nasza III Rzeczpospolita. Bo w przeciwnym razie wszystkim nam grozi marny koniec.”pisze Czrnolas Anonim

  Biedny , zrozpaczony Anonimie..Czarnolasie….badz konsekwentny w swoich analizach porownawczych… TY wlasnie patrzysz na , jak to nazywasz „marny koniec”….innego nie bedzie…..golem zrobil swoje…
  Teraz na ciebie kolej..nie masz domu, nie masz panstwa , PO akcji golema ty -i tacy jak ty — nie masz nic…mozesz sobie isc ,gdzie chcesz jak chcesz,,,,w PiSdu… to tez niczego nie zmieni.
  Leming zawsze uswiadamia sobie na samym koncu , ze jest …lemingiem:-)))

 12. Ad. 4

  „- Na Euro 2012 ta warstwa miała 22 centymetry. Obecna ma ok. 2-3. To nie jest ten sam system – powiedział architekt Stadionu Narodowego Zbigniew Pszczulny w rozmowie z TVN 24.”

  http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12683872,Architekt_Stadionu_Narodowego__Na_stadionie_w_zasadzie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Komentarze&v=1&obxx=12683872

  Chodzi o drenaż. 🙂

 13. Ad. 12

  „- Obecna murawa jest inna niż na Euro 2012, w zasadzie nie ma warstwy drenażowej. Na Euro 2012 ta warstwa miała 22 centymetry. Obecna ma ok. 2-3. To nie jest ten sam system, który montowaliśmy na mistrzostwa Europy. Nie wiem, czy chodziło o oszczędności. Obecna murawa jest mniej chłonna niż ta Euro 2012 i w dzisiejszych warunkach nie da się na niej grać – powiedział architekt Stadionu Narodowego Zbigniew Pszczulny.”

  http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12683872,Architekt_Stadionu_Narodowego__Na_stadionie_w_zasadzie.html?order=najfajniejsze_odwrotnie

 14. 25godzina said

  Problem polega na tym, ze Polaków nie jest wcale te ponad 30 milionów. Polaków, a wiec tych co myślą o wspólnym interesie o losie Ojczyzny i gotowi są o nią walczyć jest dużo niej. Poza tym, jak walczyć? Z kim?

  Tutejsi przy na przykład Grekach to banda kastratów, frajerów z którymi można zrobić co się tylko chce.

 15. Marcin said

  Stadionu nie potrafią dopilnować, gminnej drogi bez przekrętu zbudować. Aż mnie ciary przechodzą jak powstanie elektrownia atomowa!!!!

 16. stiopa said

  WANDALUZJA ! Dziękuję ! Ja nie rozumiem, jak Maciejaszu może tak oczywistych oczywistości nie pojmować … uś !

 17. […] Reblogged from Dziennik gajowego Maruchy: […]

 18. u said

  Nie widze szans na destrukcje Golema, widze sondaze! Wciaz twins, czyli po i pis – bryluje.

 19. RomanK said

  http://wn.com/%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%90%D7%AA_%D7%94%D7%94%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%99_chassidim_sing_the_polish_anthem

 20. Wandaluzja said

  Na mój wniosek zakupienia przez Watykan Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie otrzymałem taka oto odpowiedż: Maria1: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO, Pani Wando Andaluzjo. Watykan nie musi kupować Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie, gdyż je posiada jako król USA.

  Czytałem, że wybór Pawła VI na papieża został uczony koronacją Lucyfera na Króla USA, z kopulowaniem Dziewicy na ołtarzu bazyliki papieskiej, o czym pisze znany watykanista w książce o zamordowaniu przez mafię sycylijską nieletniej Emanueli Orlandi za ujawnienie orgii seksualnych w Watykanie.
  Ta KORONACJA mogła być skutkiem kupienia we wrocławskim Elwro przez Teodora Żiwkowa minikomputera Jacka Karpińskiego (Steve Jobsa i Billa Gatesa). Zgodna jest też ze skandowaniem: DIABEŁ BĘDZIE RZĄDZIŁ W WATYKANIE A PAPIEŻ BĘDZIE MU ZA SZWAJCARA.

Sorry, the comment form is closed at this time.