Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Bodzio o Czy człowiek faktycznie wykorz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Prawda o homoseksualizmie dotarła na UKSW

Posted by Marucha w dniu 2012-10-17 (Środa)

W poniedziałek na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Gender jako kategoria polityczna”. W auli Uniwersytetu zebrali się naukowcy z Polski, USA i Hiszpanii aby poruszyć temat politycznych i społecznych zagrożeń, jakie niesie ze sobą ideologia gender.

Jednym z prelegentów był dr Paul Cameron, którego wizyta w Polsce za każdym razem odbija się szerokim echem. W 2009 roku władze UKSW odwołały konferencję na temat homoseksualizmu z jego udziałem. Przyczyniła się do tego nagonka mediów (głównie „Gazety Wyborczej”) i środowisk lewicowych, które bombardowały uczelnię protestami przeciwko mówieniu prawdy na temat homoseksualizmu. W 2010 roku dr Cameron nie został wpuszczony na Uniwersytet Warszawski – zarzucano mu „brak naukowości” i „homofobię”.

Na tę uniwersytecką cenzurę zareagowała opinia publiczna – domagano się wpuszczenia naukowca na teren warszawskich uczelni. Udało się to po trzech latach i wczoraj na UKSW Paul Cameron mógł mówić na temat empirycznych konsekwencji praktyk homoseksualnych. Dyrektor Family Research Institute przedstawil dane statystyczne, które jednoznacznie pokazują, iż z praktykami homoseksualnymi nie wiąże się szczęście i dobrobyt (jak usilnie próbują wmówić społeczeństwu aktywiści LGBT) ale śmierć i choroba. Zagrożone są również dzieci „wychowywane” przez homoseksualistów – o wiele częściej w dorosłym życiu powodują przestępstwa oraz częściej cierpią na choroby i depresje.

Polscy słuchacze byli pierwszą grupą na świecie, która zapoznała się z najnowszymi badaniami dr Camerona (zakończonymi w tym roku).

Podczas poniedziałkowej konferencji prof. Paloma Duran y Lalaguna z madryckiego Uniwersytetu Complutense mówiła na temat związku ideologii gender z prawami człowieka. Ks. dr hab. Dariusz Oko z Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II tłumaczył społeczne konsekwencje wynikające z promowania ideologii gender i LGBT. Dr hab. Aleksander Stępkowski z Wydziału Prawa i Administracji UW wyjaśnił genezę ideologii gender, metody jej rozprzestrzeniania się w świecie oraz politycznego i prawnego jej wdrażania. Ks. prof. Tadeusz Guz z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przedstawił rozumienie mężczyzny i kobiety w filozofii chrześcijańskiej. Dr Monika Kacprzak z UKSW przedstawiła ideologię gender jako „dziecko” politycznej poprawności.

Wykłady wygłoszone podczas konferencji będą wkrótce dostępne do obejrzenia w sieci.

Marcin Musiał
http://www.pch24.pl

Komentarze 3 do “Prawda o homoseksualizmie dotarła na UKSW”

 1. Maciejaszu said

  Aż nie mogę się doczekać konferencji w sieci. Coś inteligentnego, i to na uczelni hue hue. U mnie, na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim takie coś by nie przeszło. Szkoda.

 2. Maria1 said

  ‚Na tę uniwersytecką cenzurę zareagowała opinia publiczna – domagano się wpuszczenia naukowca na teren warszawskich uczelni.’ – no, proszę, bo obcy, czy temat ‚smaczny’? Jak nie wpuszczono prof. M. Giertycha z wykładem anty ewolucjonistycznym, to gdzie była ‚opinia publiczna’, w lesie?

 3. Fran SA said

  Mam w rodzinie trzech lekarzy. Cala trojka twierdzi, ze na ogol pedaly sa ciezko chore, na rozne choroby nie tylko weneryczne, poniewaz odbyt podobno jest bardzo ukrwiony, a akt homoseksualny jest bardzo agresywny. W efekcie, powstaja jakies zaropiale rany i dostaja sie wszystkie mozliwe bakterie. Rozluzniaja sie tez miesnie odbytu..
  Leczenie pedala jest bardzo nieprzyjemne, bo jak wytlumaczyc, ze takie samookaleczenie jest nieludzkie.
  Dobrze, ze nie jestem lekarzem,.

Sorry, the comment form is closed at this time.