Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rozmowa z zastępcą Ambasadora Palestyny w Polsce Hishamem Husainem

Posted by Marucha w dniu 2012-10-17 (Środa)

Rozmowa Rafała Gawrońskiego z zastępcą Ambasadora Palestyny w Polsce Hishamem Husainem
http://www.youtube.com/watch?v=4G2ajcRQcCQ


.
W polskich (czy aby?) mediach nadal mówi się niemal wyłącznie o „terrorystach arabskich”, o „zamachowcach” palestyńskich, tak jakby sytuacja żydów w Izraelu była kontynuacją Holoacaustu. Zainteresowani opinią drugiej – palestyńskiej strony, przedwczoraj udaliśmy się razem z Rafałem Gawrońskim do Ambasady Palestyny w Warszawie. Nie rozmawialiśmy oficjalnie o Kissingerze, choć to pytanie padło w prywatnej rozmowie. Tak, Palestyńczycy o tym wiedzą, ale nie chcą na ten temat się wypowiadać.

Henry Kissinger niedawno oświadczył, że w ciągu najbliższych 10 lat Izraela już nie będzie:
http://www.presstv.ir/detail/2012/10/01/264485/no-more-israel-in-10-years-kissinger

Nie chodziło mu nawet o dodatkowe finansowanie w celu uratowania państwa nazywanego żydowskim (tak naprawdę jest to prywatne państwo Rotszyldów…), Kissinger po prostu uważa, że Izrael nie ma szans przetrzymania najbliższych 10 lat, z uwagi na wzrost siły i oporu Arabów w regionie.
Przypomnijmy sobie co się działo gdy prezydent Iranu Ahmadiniedżad mówił to samo, w nieco innym kontekście – jak zaciekły atak na niego nastąpił w syjonistycznych mediach. A o wypowiedzi Kissingera mało kto wie i mówi.

Filmy o zbrodniach żydowskich w Palestynie nadesłane e-mailem

Przesłane przez MrFOTOSIK dnia 7 lut 2012. Film ten jest próbą zobrazowania faktycznych poczynań Żydów w stosunku do Narodu Palestyńskiego,oraz reszty Świata, jak również przedstawieniem rzeczywistego obrazu konfliktu zbrojnego, który trwa do dziś. Palestyńskich bojowników o wolność, Żydzi nazywają terrorystami, podczas gdy oni sami takowymi są, i prowadzą permanentną eksterminację narodu palestyńskiego, postępując z nim w taki sam sposób jak robili to Niemcy-Naziści z Żydami w czasie II Wojny Światowej.

Bierność światowych mocarstw i reszty państw na tragedię,która dotknęła Palestynę jest wprost zastanawiająca i jednocześnie zatrważająca! Niech film ten będzie apelem do wszystkich tych, którym nie jest obojętny los Palestyńczyków oraz nas wszystkich…, ponieważ w powyższym materiale przytoczone są pewne przykłady „religijne”, będące niejako motywem działania Żydów i ich podejścia/stosunku do pozostałych Narodów, czyli tych wszystkich,którzy nie są Żydami!

Uwaga, na poniższy film mogą wejść tylko osoby zalogowane na YouTube.
http://www.youtube.com/watch?v=QomQAvMZloo


.
10 sty 2009 Film (ang. Palestine is Still the Issue) ukazuje wciąż aktualny temat nierównej walki państwa izraelskiego z Palestyńczykami. Materiał ukazuje kulisy jednej z najdłuższych okupacji współczesnego świata oraz prawdziwe przyczyny terroryzmu w tamtym rejonie.
http://www.youtube.com/watch?v=pMl7QEgGgJg


.
Gdyby jakikolwiek kraj arabski nie związany umowami handlowymi z USA dopuścił się choćby połowy takich zbrodni jak Izrael, media by grzmiały a koalicje międzynarodowe zrównałyby ten kraj z ziemią. A pojedynczy ludzie mogą się buntować… polecam filmy: „Sprawiedliwi w Poznaniu” i „Anarchiści przeciwko murowi” (są dostępne na Youtube).

http://www.monitor-polski.pl

Komentarzy 16 do “Rozmowa z zastępcą Ambasadora Palestyny w Polsce Hishamem Husainem”

 1. halszka said

  „zelazny mur” http://www.youtube.com/watch?v=vUgmMY0hvKo to samo szykuja Polakom!!!!!!!!

 2. Wandaluzja said

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/

  Kraków staje się JEROZOLIMĄ, bo Jerozolima przestaje być miastem żydowskim – a to na skutek trykania Żydów mur RZYMSKIEJ Capitoliny, o czym piszę od wielu lat. POTWIERDZIŁY to monety prefekta Gratusa w fundamencie Ściany Płaczu i złotoryt Wacława Hollara jako złupiony przez Karola Luksemburga HOŁD Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta (22. RZYM NIEZYCIĘŻONY: Jerozolima Biblijna). Ponieważ Wzgórze Świątynne jest wg tych DOWODÓW Pretorium, gdzie odbył się proces Jezusa Chrystusa, to Watykan powinien wykupić je w izraelskim urzędzie katastralnym.
  Rząd izraelski może jednak zarekwirować Wzgórze Świątynne na podstawie złotorytu Hollara jako PAŁĄC Salomona. Akt Kanclerza Kohla ZABRANIA na podstawie Mej interpretacji Jerozolimy Biblijnej Wzgórza Świątynnego Żydom i Dania go Palestyńczykom traci bowiem rację prawną, gdyż Palestyńczycy nie rozliczyli się ze mną jako właścicielem kapitału intelektualnego.
  Kraków jako Nowa Jerozolima bierze jednak w łeb Wawelem jako Zamkiem Królewskim, gdyż był to zamek BISKUPI, zarekwirowany przez po zniszczeniu zamku Królewskiego na Bielanach przez Czechów i przejęciu prawem kaduka budynków UNIWERSYTECKICH na Kazimierzu przez króla Jana Olbrachta, które sprzedał Żydom. Na podstawie tego prawa król pruski REWINDYKOWAŁ pałac Królewski w Płocku, który przebudował na Więzienie – wobec czego biskup płocki musiał zbudować sobie NOWY pałac Biskupi.

 3. Maria1 said

  Ad.2) …a, że wat ykan jest new jer usa laim więc nie musi kupować wzg. św., bo ono i tak jest jego – czyli ‚pleć pleciugo, byle długo’ pani Wando Andaluzjo

 4. marta1 said

  bardzo dobry artykul. Musowo do przeczytania.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/17/izraelski-atak-na-iran-15-minut-wojny-czy-to-ocali-zdychajace-teokratyczno-etniczne-panstwo/

 5. plujący w pejsy said

  Szykuje się niezły bat na dupę żydowskich kurew faszystowskich.

 6. RomanK said

 7. Wandaluzja said

  Ad 3: Maria1 powiedział/a – 2012-10-17 (środa) @ 15:47:19

  Na mój wniosek zakupienia przez Watykan Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie otrzymałem taka oto odpowiedż: PLEĆ PLECIUGO BYLE DŁUGO, Pani Wando Andaluzjo. Watykan nie musi kupować Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie, gdyż je posiada jako król USA.

  Czytałem, że wybór Pawła VI na papieża został uczony koronacją Lucyfera na Króla USA, z kopulowaniem Dziewicy na ołtarzu bazyliki papieskiej, o czym pisze znany watykanista w książce o zamordowaniu przez mafię sycylijską nieletniej Emanueli Orlandi za ujawnienie orgii seksualnych w Watykanie.
  Ta KORONACJA mogła być skutkiem kupienia we wrocławskim Elwro przez Teodora Żiwkowa minikomputera Jacka Karpińskiego (Steve Jobsa i Billa Gatesa). Zgodna jest też ze skandowaniem: DIABEŁ BĘDZIE RZĄDZIŁ W WATYKANIE A PAPIEŻ BĘDZIE MU ZA SZWAJCARA.

 8. Maria1 said

  A to Pan Wandal Aluzja jest rodzaju męskiego. Kiedyś, jak zauważyła s. Faustyna, kobiety obwiniano o gadulstwo, ale ona, przebywając w sanatorium, w separatce obok sali męskiej, przekonała się, że to mężczyznom usta się cały dzień nie zamykały.
  Czy Pańskie pseudo pochodzi ze skrzyżowania Wandei z Andaluazją, czy może jest nazwą uroczej krainy Wandali, że Pan tak lubi alefosternować? Maria F.

  A co znaczy „alefosternować”? – admin

 9. Wandaluzja said

  Mój pseudo pochodzi od Uroczej Krainy Wandalów na Śląsku, która to nazwa została przeniesiona do Hiszpanii i jest używana jako Andaluzja czy ANDY. Adolf Hitler na prośbę śląskiej NSDAP anektował jednak Wandalów jako SWEBÓW, choć nazwa ma pochodzić od Wandaluza-Polaka, którego Hellenowie mieli zabić na Woliniu a którego wspaniały grobowiec megalityczny odkryli i zbadali komuniści w Krajnie. WISŁA zaś to Rzeka Wandaluza od zdobytej przez Wandaluza Wenedy-Bydgoszczy, a francuska Wendea jest od przesiedlonych tam przez Domicjana Słowian z Hanoweru, gdzie osiedlił Longobardów.
  Nazwa Skandynawii SWEWIA-Swebia pochodzi od Morza SŁAWSKIEGO do którego wpadała Sława, którą Śląską wODRĄ – jak tłumaczyl mi Profesor Leciejewicz – zaczeli zwać dopiero Polacy. Najgorsza sprawa jest jednak z nazwą GERMANIA, której nazwa ma pochodzić od naszego Gereona, ojca Waleski Złotowłosej, który ochrzcił Wołgę GERROS oraz zbudował zamek Cesarski GARGAMELLA na krakowskich Bielanach. Ponieważ wredny Tyfon z Pragi nie tylko zabił Gereona i jego 2 wodzów, ale rozebrał Wawel to Waleska odbudowała go, od której imienia nazywa się WAWELEM.
  Grecy i Rzymianie nazywali ludy na północ od Karpat i Alp od zamku GARGAMELLA.

 10. Maria1 said

  No, taak, prof.Leciejewicz i jemu podobni historycy bajkopisarze; niektórzy z nich twierdzą, że praindoeuropejski to tak naprawdę polski (z małymi odchyleniami ortograficznymi – miałam rację z tą [tym] pleciugą)

 11. Marucha said

  Re 10:
  Czy naprawdę pisali, że język praindoeuropejski to w zasadzie język polski? Coś tu mi się nie podoba.
  Język polski wywodzi się z grupy języków prasłowiańskich, a te z kolei z praindoeuropejskich – może to o to chodziło?

 12. Maria1 said

  ‚Ks. Wojciech Dębołęcki 1585-1646 pochodził z Rodu Dębołęckich herbu Prawdzic, starej pomorskiej szlachty niedaleko Wąbrzeźna, odnotowanych w roku 1561 jako Dębowa Łąka. Pod koniec XVI wieku Jakubowi Dębołęckiemu przeznaczono majątek w Konojadach gdzie urodził się kolejny potomek rodu, któremu nadano imię na cześć wielkiego świętego Wojciecha. […]
  Ksiądz Dębołęcki poznał sztukę wojenną i powrócił do Rzymu aby kształcąc się dalej uzyskać w 1625 roku tytuł doktora teologii. Merytorycznie przygotowany i wspaniale wszechstronnie wykształcony napisał i wydał w Warszawie latem 1633 roku wiekopomną rozprawę, której tytuł należy przytoczyć w całości ponieważ jest to sprawa arcyważna:

  „Wywód jednowładnego państwa świata, w którym pokazuje ksiądz Wojciech Dębołęcki, że najstarodawniejsze w Europie Królestwo Polskie samo tylko na świecie ma jedyne succesory Jadama, Setha i Japheta, a gwoli temu się pokazuje, że język słowieński pierwotny jest na świecie”. Rozprawa została wydrukowana w Warszawie, w drukarni Jana Rossowskiego, wraz z przywilejem królewskim z 3 maja 1633 roku podpisanym przez samego Władysława IV, Króla Polski 1632-1648, Króla Szwecji 1632-1648 i tytularnego Cara Rosji do 1634.

  Prawie dziesięć lat pracy naukowej, pomimo ogromnych zdolności i predyspozycji, zajęło mu napisanie dzieła które dopiero w 2009 roku dzięki badaniom genetycznym naukowców z Uniwersytetu Stanford zostało w pełni potwierdzone po zdefiniowaniu halpogrupy R1a1a7. Badania naukowców nobilitują i potwierdzają tezy zawarte w dziele Księdza Wojciecha Dębołęckiego, że od jednego ojca Polacy pochodzą, który na imię miał Adam albo był nim któryś z synów Noego. Nie będę tutaj dociekał niech zrobią to teolodzy uwzględniając najnowsze badania genetyczne. Naukowcy w opublikowanym artykule naukowym jednoznacznie udowodnili okres i wiek posiadacza wyodrębnionego genu na przeszło 10 000 lat. Opublikowane wyniki badań naukowych nie pozostawiają wątpliwości dowodząc, że my Polacy zamieszkujemy swe tereny od zawsze i obalają wszelkie oszustwa napisane o pochodzeniu Słowian.

  http://www.monitor-polski.pl/adam-i-ewa-mowili-po-polsku/ – przecież pisałam o bajkopisarzach:) MF

 13. Maria1 said

  wpisy o panu Juliuszu Prawdzic- Tell na forum:
  http://forum.tpzn.pl/index.php?topic=5443.0:

  ,Sprawa jest tyleż śmieszna co smutna. „Juliusz”, „Prawdzic”, „Wandal”, „Tell” (czort wie, jakich jeszcze xywek używał) jakieś 7-10 lat temu grasował po wszystkich forach dyskusyjnych, mających coś wspólnego z historią i wszędzie głosił swe tezy. Konsekwentnie był wszędzie banowany po kilku tygodniach/miesiącach aktywności; wylatywał nawet z tych, które otwarcie głosiły spisek historyczny i wiarę w zakazaną archeologię. Miałem wtedy wątpliwą przyjemność brać udział w polemice z „Juliuszem”. W efekcie nabrałem (nie tylko zresztą ja) podejrzeń, że jego teorie to nie jest przewrotny żart, to nie jest wybujała wyobraźnia, nie jest to nawet – z ignorancji i niewiedzy płynąca – wiara w spisek i zatajanie prawdziwej historii przez Wredne Siły. „Juliusz” jest najprawdopodobniej człowiekiem nie całkiem zdrowym na umyśle, który żyje sobie w swoim własnym, oderwanym do rzeczywistości świecie, gdzie cały ten wandaluzyjski bełkot jest logiczną i spójną wewnętrznie prawdą. O ile więc zawsze śmiech mnie bierze, gdy czytam jego wizje, o tyle smutno mi się robi, gdy pomyślę, co się może porobić z człowiekiem zupełnie bez tegoż człowieka winy.’ Coobeck 6 Lipiec 2012

 14. Wandaluzja said

  FRANCJA TO ZWYCIĘSTWO

  Gdy Prezydent Sadat wygnał mnie z Egiptu to wycofałem się nie do Kadafiego, ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona o której Żydzi NIE WIEDZIELI, a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom, DZIĘKI TEMU ci puścili Anglików w Egipcie z Torbami. W ten sposób zostałem Wielmożą Jerozolimskim, ale Francuzi na zakupieniu przez Watykan Świątyni Salomona i PAŁACU Salomona nie zgodzili się – prawdpodobnie z zazdrości o swoje łupy, które zdobyli dzięki mnie.
  Podbój Prus przez Krzyżaków był sprawą Kawalerów Mieczowych czyli templariuszy francuskich, którzy zakupili najpierw Bornholm (Erling Haagensen, Henzy Lincoln, BORNHOLM Wyspa Skarbu Templariuszy, Amber Sp. z o.o., W-wa 2003) a w 1169 r. z flotą duńską i saską opanowali Rygę, gdzie było złoto Prawdziców, którzy przez 3 wieki władali Złotem Syberii. Templariusze ryscy zostali wzmocnieni wygnaniem z Francji II żony Filipa II Augusta w r. 1200, która z tysiącami zwolenników udała się do Polski, gdzie zostali zakwaterowani w Berlinie, ale pałac zaczęła sobie budować w Strzegomiu i MYŚLEĆ o Kupieniu od Tatarów Rosji za Złoto Prawdziców.
  Ponieważ Polacy nie godzili się na zakupienie przez Francuzów Rosji to trzeba było ZLIKIDOWAĆ Polskę rękami Czechów i Niemców, czego I etapem był najazd czesko-niemiecki na Jesioniki podczas polskiej krucjaty przeciw Czyngis Chanowi, gdzie było największe w Europie złoto i SALETRA, oraz Zaproszenie Krzyżaków na Mazowsze. Ten plan upadł po usunięciu przez Polaków i Litwinów z Moskwy Wielkiego Tumnika, gdzie osadzili Iwana Kalitę, co Krzyżacy wykorzystali do podboju Pomorza Wschodniego.
  Kochanek Hitlera Mitterrand i nałożnik Hitlera Geremek mieli więc powody, żeby SPRZECIWIAĆ się wykupywaniu przez Krzyżaków zamków od wielmożów polskich i pruskich oraz wykupieniu przez Watykan ode mnie Świątyni i Pałacu Salomona – bo Francja to ZWYCIĘSTWO, zwłaszcza w łożu Adolfa Hitlera.

 15. Wandaluzja said

  Ad. 13: Faktycznie byłem na wielu Forach historycznych, gdzie byłem LŻONY i banowany. Na jednym z Forów byłem banowany KILKANAŚCIE razy aż poprosiłem mego nauczyciela internetowego, żeby odpowiadał na PRZEPROSINY, które okazały się Wymuszone, bo Fora beze mnie BAKRUTOWAŁY.
  Jeśli to ja jestem Fałszerzem Pieniędzy, jak to twierdzi Maria1 to dlaczego Forum bankrutuje BEZE MNIE? Forum PRZECIWKO MNIE tłumaczy to, że Uzależniam Ludzi ŚMIECHEM – ale jeśli tak to jestem lepszy od Nikity Chruszczowa, który przyjechał z Kijowa do Moskwy w czapce AMERYKAŃKIEJ do której zasalutował każdemu członkowi politbiura, a ja generalskiej czapki amerykańskiej nie mam. Ukoronował się też na ANTYCHIŃSKIEGO Protektora Australii SKALPEM STALINA za 400 miliardów $, jakich ja nie widziałem.
  Najważniejsze jest jednak to, że GŁÓWNYM argumentem przeciw mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – jakim mnie SKONTROWAŁA Maria1 – jest http://www.monitor-polski.pl/adam-i-ewa-mowili-po-polsku/ – z kategorycznym wnioskiem: Po co te Brednie Słowiańskie? skoro ADAM I EWA MÓWILI PO POLSKU. Kiedyś uczył mnie jeden Świadek Jechnatona – czyli Amenhotepa IV – że jestem Żydem, bo wszyscy jesteśmy Synami Abrahama więc wygnałem go na 4 Wiatry. Potem na Sejmiku wojewódzkim padła deklaracja, że wszyscy jesteśmy Synami Abrahama więc ZAPROTESTOWAŁEM, na co Świadek Jechnatona: TY WIESZ KOMUŚ TY TAK OPOWIEDZIAŁ? JESTEŚ ZA BURTĄ – A teraz znowu, że jesteśmy Żydami bo Adam i Ewa mówili po polsku.
  Wg systematyki językowej Tadeusza Milewskiego – którą się posługuję – to mieszkali na Jukatanie i mówili raczej po grecku.

 16. Wandaluzja said

  Od 10 lat nie byłem atakowany tak OSTRO, jak na stronie MARUCHY Ambasady Palestyny. Podane zostało nawet „wpisy o panu juliuszu prawdzic-tell na forum ODLOTOWE TEORIE >http://forum.tpzn.pl/index.php?topic=5443.0> Towarzystwo Przeciwników Złomu Numizmatycznego im Tadeusza Kałkowskiego, które podjęło się mnie leczyć psychiatrycznie.
  Nie wiem, co wywołało tą FURIĘ na stronie Ambasady Palestyny, ale może moje oświadczenie, że HITLER KAZAŁ SS OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, ŻEBY PRZY POMOCY TAJNYCH KONT SZWAJCARSKICH PRZENIEŚĆ WŁADZĘ Z MOSKWY DO TEL AWIWU? Najwazniejszym jednak środkiem Założenia Izraela była linia Konstanza-Hajfa Wallenberga-Eichmanna, obsługiwana przez 3 transatlantyki amerykańskie: Kościuszko, Pułaski i Steuber.
  Nie ja to wymyśliłem, gdyż jest to ze śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu, częściowo opublikowanego w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Całe śledztwo było w dziale „Kanclerz Konrad Adenauer” archiwum Bundestagu, który to dział został OKRADZIONY, co ogłoszono w latach 80.
  TPZN podjęło się mnie Leczyć lub odesłać do innego kraju jako FAŁSZERZA. Moje zasługi dla numizmatyki są jednak NIE DO POMINIĘCIA, jak np. zametrykowanie kilkudziesięciu monet Bez Kontekstu Historycznego – dla których ja KONTEKST znalazłem: Np. konwencja Prawdziców z Samanidami z Samarkandy na import do Polski srebrnej monety arabskiej, czy obieg w Polsce srebrnych krzyżówek wendyjskich z Miśni – bo nie Sachsenfenigów – do zniszczenia Kruszwicy przez Sieciecha w r. 1096, która chciała rządzić Polską, jak londyńska City Anglią, czego efektem były SIECIECHY, bo król Brzydził się skrwawionym srebrem.
  Wyjaśniłem też monetę PALATYNACKĄ na Śląsku, która przekształciła się w grube brakteaty Świnków jako Wolnych Panów Śląskich, co mi nawet wydrukowano w Komunikacie Numiozmatycznym – toteż implikowanie mi FAŁSZERSTWA wymaga naukowego Zanegowania Tegoż.
  Przy okazji wspomnę, że na forum Gajówki – wyraźnie w związku z przekazaniem przez Niemców 750 tys ton złota z satelitarnej detekcji Amerykanom i 250 tys ton Anglikom, co trafiło na wokandę Izby Lordów – Kanclerz Merkel została zaatakowana jako Służka finansjery.żydowskiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: