Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
  Liwiusz o Demokracja liberalna, demokrac…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Francuskie organizacje żydowskie walczą z antysemickimi wpisami na Twitterze

Posted by Marucha w dniu 2012-10-18 (Czwartek)

Organizacje żydowskie i antyrasistowskie zamierzają pozwać do sądu autorów antysemickich żartów na Twitterze, a także administratorów tego portalu społecznościowego. Żydzi skarżą się, że antysemityzm we Francji jest głęboko zakorzeniony, stąd niedaleko do „rasistowskich słów i czynów”.

Antyżydowskie dowcipy cieszyły się największą popularnością na Twitterze. Organizacje takie jak SOS Racisme i Francuska Unia Studentów Żydowskich (UEJF) skarżą się, że „nasilenie ataków antysemickich” jest już nie do zniesienia i zamierzają zdecydowanie rozprawić się z tymi, którzy sieją nienawiść. [Najlepiej przy pomocy Mossadu – admin]

– Traktujemy to bardzo poważnie– ostrzegał dyrektor SOS Racisme Guillaume Ayne. – We Francji jest głęboko zakorzeniony antysemityzm, stąd już niewielki krok do rasistowskich słów i czynów.

Ayne poinformował, że jego organizacja zleciła prawnikom zbadanie „wszystkich możliwości prawnych”, umożliwiających pociągnięcie do odpowiedzialności karnej autorów obraźliwych dla Żydów wpisów, a także administratorów portalu.

Szef organizacji antyrasistowskiej podkreślił, że zdaje sobie sprawę z trudności pociągnięcia do odpowiedzialności portalu Twitter, który operuje poza terytorium Francji. Korporacja może nie chcieć ujawnić adresów IP, często anonimowych użytkowników umieszczających obraźliwe komentarze. Nawet gdyby doszło do procesu, to z pewnością będzie on kosztowny i długotrwały. [No to co? Wydrukujemy sobie trochę pieniędzy i starczy na proces – admin]

Według francuskiego adwokata, specjalizującego się w sprawach medialnych Gérarda Haasa, Twitter jako wydawca jest prawnie odpowiedzialny za treść swojej strony internetowej, tak samo jak jego poszczególni autorzy.

We wtorek francuska Unia Studentów Żydowskich złożyła skargę w paryskim sądzie (Tribunal de Grande Instance) z żądaniem usunięcia obraźliwych wpisów i przekazania adresów IP, należących do autorów żartów.

Szef UEJF Jonathan Hayoun powiedział, że jeżeli sąd przyjmie skargę, wówczas będzie domagać się wyjaśnień od administratorów Twittera w ciągu 48 godzin. Jeśli ją odrzuci – prawnicy podejmą działania, zmierzające do ukarania portalu.

Źródło: france24.com, AS.
http://www.pch24.pl

Gajowy rozważa możliwość założenia organizacji, która będzie zwalczać szeroko zakorzeniony przesąd, iż woda jest mokra. – admin.

Komentarzy 6 do “Francuskie organizacje żydowskie walczą z antysemickimi wpisami na Twitterze”

 1. kiriki said

  hahaha, gajowy…. twoje komentarze sa niekiedy jak slonce w pochmurny dzien xD

 2. HeS said

  @:”Żydzi skarżą się, że antysemityzm we Francji ”

  To niech się wyprowadzą do Izraela. To samo Francuzi mogą „przekazać” muzułmanom.

 3. halszka said

  a co Zydzi robia we Francji? Np. Polacy pracuja jak mrowki a Zydzi ? nie pracuja ? – to kto ich utrzymuje? No nie ladnie ! i jeszcze skargi?

 4. Fran SA said

  Ad 3.
  Jak to co robia zydzi we Francji? Sa prezydentami, merami miasta i ministrami. Do ich podstawowych obowiazkow nalezy pilnowac obywateli i podsluchiwac co kto gada o zydach. Bo przeciw zydom mozna zgrzeszyc mysla, slowem – a uczynkiem nie bardzo, bo za bardzo pilnuja.
  I niedlugo przyjdzie siedziec za nazwanie zyda- zydem.

 5. Brat Dioskur said

  W Niemczech tez nie lepiej.Wlasnie Twitter zablokowal konto jakiejs organizacji z Hannoweru uznanej za neonazistowska .Oczywiscie werdykt ten wydaly pozaniemieckie zrodla.Nie mozna wiec w Niemczech ogladac ich wpisow za to w innych krajach sa dostepni.Z naszych smieci tez przeciez jest znany przypadek jakichs lewackich idiotow ,ktorzy wydali ksiazke zawierajaca zestaw niepoprawnych hasel na stadionach pilkarskich …. i tak Chrobrego uznano za praojca faszytow bo miecz ,ktory poszczerbil na bramie Kijowa jest…. zabroniony!

 6. Wandaluzja said

  FRANCJA TO ZWYCIĘSTWO

  Gdy Prezydent Sadat wygnał mnie z Egiptu to wycofałem się nie do Kadafiego, ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona o której Żydzi NIE WIEDZIELI, a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom, DZIĘKI TEMU ci puścili Anglików w Egipcie z Torbami. W ten sposób zostałem Wielmożą Jerozolimskim, ale Francuzi na zakupieniu przez Watykan Świątyni Salomona i PAŁACU Salomona nie zgodzili się – prawdpodobnie z zazdrości o swoje łupy, które zdobyli dzięki mnie.
  Podbój Prus przez Krzyżaków był sprawą Kawalerów Mieczowych czyli templariuszy francuskich, którzy zakupili najpierw Bornholm (Erling Haagensen, Henry Lincoln, BORNHOLM Wyspa Skarbu Templariuszy, Amber Sp. z o.o., W-wa 2003) a w 1169 r. z flotą duńską i saską opanowali Rygę, gdzie było złoto Prawdziców, którzy przez 3 wieki władali Złotem Syberii. Templariusze ryscy zostali wzmocnieni wygnaniem z Francji II żony Filipa II Augusta w r. 1200, która z tysiącami zwolenników udała się do Polski, gdzie zostali zakwaterowani w Berlinie, ale pałac zaczęła sobie budować w Strzegomiu i MYŚLEĆ o Kupieniu od Tatarów Rosji za Złoto Prawdziców.
  Ponieważ Polacy nie godzili się na zakupienie przez Francuzów Rosji to trzeba było ZLIKIDOWAĆ Polskę rękami Czechów i Niemców, czego I etapem był najazd czesko-niemiecki na Jesioniki podczas polskiej krucjaty przeciw Czyngis Chanowi, gdzie było największe w Europie złoto i SALETRA, oraz Zaproszenie Krzyżaków na Mazowsze. Ten plan upadł po usunięciu przez Polaków i Litwinów z Moskwy Wielkiego Tumnika, gdzie osadzili Iwana Kalitę, co Krzyżacy wykorzystali do podboju Pomorza Wschodniego.
  Kochanek Hitlera Mitterrand i nałożnik Hitlera Geremek mieli więc powody, żeby SPRZECIWIAĆ się wykupywaniu przez Krzyżaków zamków od wielmożów polskich i pruskich oraz wykupieniu przez Watykan ode mnie Świątyni i Pałacu Salomona – bo Francja to ZWYCIĘSTWO, zwłaszcza w łożu Adolfa Hitlera.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: