Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Pastorzyca „biskupka” na Synodzie Biskupów w Rzymie

Posted by Marucha w dniu 2012-10-18 (Czwartek)

W serwisie L’Osservatore Romano jeden z naszych czytelników wyszperał niniejsze zdjęcie z Synodu przedstawiające wśród biskupów jakąś kobietę we fioletowym T-shircie, koloratce i z pektorałem.

Przedstawia ono niejaką Sarę Franciszkę Davis, ksywa: „biskupka”, wiceprezeskę Światowej Rady Metodystów oraz „biskupkę” 16 Dystryktu Afrykańskiego Episkopalnego „Kościoła” Metodystów.

Jak czytamy w serwisie TCR, pochodząca z Jamajki „biskupka” jest jednym z piętnastu „braterskich delegatów” zaproszonych do „aktywnego uczestnictwa” oraz wygłoszenia przemówienia na rzymskim Synodzie.

Pani „biskupka” stwierdziła: „Jestem zaszczycona, że mogę reprezentować w Watykanie Światową Radę Metodystów – złożoną z 77 „Kościołów” metodystycznych, weslejańskich i innych jednoczących się i zjednoczonych, reprezentujących ponad 80 milionów członków.”

Sekretarz Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan, bp Brian Farrell w zaproszeniu skierowanym do „biskupki” Davis napisał m.in.: „Twoje uczestnictwo w synodzie będzie widocznym znakiem podzielania troski o misję głoszenia Ewangelii współczesnemu światu”

Proponujemy na następny Synod Biskupów zaprosić jeszcze XIV dalajlamę, Szymona Niemca oraz wyznawców „boga” Zamenhofa z Japonii. Jak szaleć to szaleć na całego!

Napisał Dextimus dnia 15.10.12
http://breviarium.blogspot.se

To, proszę Państwa, nie są wybryki jakiegoś proboszcza, czy nawet lokalnego biskupa. To się dzieje w Rzymie… 

Przy okazji – o co chodzi z wyznawcami boga Zamenhofa w Japonii? Otóż chodzi o sektę Ōmoto, w której kluczową rolę odgrywa język Esperanto stworzony przez Ludwika Zamenhofa. 
Członkowie ruchu wierzą w kilku bogów. Najważniejsi z nich to Ōkunitokotachi, Ushitora oraz Hitsujisaru, ale za boga uznawany jest także twórca esperanto Ludwik Zamenhof. Wszyscy z bogów, z Zamenhofem włącznie, traktowani są jako różne aspekty Boga jedynego.

Admin.

Komentarzy 12 do “Pastorzyca „biskupka” na Synodzie Biskupów w Rzymie”

 1. @ To jest niezgodne z obowiązującymi parytetami – na Synodzie powinno być 50 % Biskupek

 2. Brat Dioskur said

  Ale mial tam miejsce inny skandal.Mianowicie jakis afrykanski kardynal,ktorego uwaza sie za potencjalnego nastepce Benedykta XVI zaprezentowal antyislamski filmik ,ktorego sam Wilders by sie nie powstydzilPrzynajmniej tak okrelily go lewackie a wiec swiatowe media ,ktore nazwaly kardynala ekstremista.Zeby go chociaz koledzy po pektorale poparli ,ale gdzie tam.Purpuraci potepili go rowniez w njaciezszych slowach.! Ale co w koncu przedstawil ow filmik ?Udowodnil , przedstawiajac dowody w liczbach ze Europa przechodzi wrecz katasrofalna islamizacje !!! No prosze ,Murzyn wykazal wieksza troske o bialy kontynent niz jego koledzy.Zostal potepiony !Kardynal zas spokojnie udowodnil ,ze za 30 -40 lat Francja juz bedzie islamska republika ,bo jest to nieuniknione przy rozrodczosci etnicznych Francuzow na poziomie 1,8.Zaszczuty przez wszytskich w koncu przeprosil i …karawana jedzie dalej.Jest jednak nadzielja ,ze moze zostanie przyszlym papiezem.

 3. Marucha said

  Re 1:
  I oczywiście 50% homoseksualistów płci obojga.

 4. marta1 said

  bardzo ciekawy artykul. Obowiazkowy do przeczytania.

 5. marta1 said

  sorry , tu link
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/18/jasna-strona-mocy-new-jewish-world-order-rozjasnia-ciemnogrod-rozwscieczone-i-opetane-dzieciobojczynie-sodomici-i-lesbijki-atakuja-katolickich-obroncow-zycia/#more-30222

 6. marta1 said

  Pchaja sie te tlumoki skowyczace i zachowujace sie gorzej od bydla w rece diabla. Diable sie wcale nie musi wysilac. Oglupiale stada pedza same do piekla na potege.

 7. alexirin said

  ja pier;;;;le ohyda spustoszenia baby w synodzie a fuj…………..

 8. marta1 said

 9. Pokręć said

  Baba w sutannie i koloratce to jak facet w sukience. Disgusting.
  No, cóż, to przepowiedziane. Takich czasów dożyliśmy.

 10. Wandaluzja said

  http://turystyka.wp.pl/gid,11238021,title,europejskie-dziwy-natury,galeria_zdjecie.html
  ***
  Gdy wiosną 1989 r. przyjechałem do Badenii-Wirtembergii to Kochanek Hitlera Francoise Mitterrand zniszczył mnie datowaniem Mont-Saint-Michel na XIII wiek, w czym poprał go Żyd hitlerowski ze Lwowa Kanclerz Kohl. Dodatkowo wystawili jeszcze Nałożnika Hitlera Bronisława Geremka jako FRANCUSKIEGO marszałka Krzyżackiego Gotyku Nadwiślańskiego, pomijając fakt WYKUPYWANIA przez Krzyżaków zamków od wielmożów polskich i pruskich.
  Dziś już nikt Mont-Saint-Michel tak nie datuje, ale Krzyżacy byli sto razy mądrzejsi od glempistów, którzy postanowili NIE KUPOWAĆ ode mnie Pretorium, gdzie odbył się proces Jezusa Chrystusa, prawdopodobnie – jak zostałem pouczony – że Wzgórze Świątynne jest własnością Watykanu jako suwerena USA. Ja uzupełniłem to, że Watykan mógł zostać suwerenem USA przez funkcję papieża jako Nadrabina czy Wielkiego Masona, ale finansowo stało się to możliwe dopiero po kupieniu przez Teodora Żiwkowa w Elwro minikomputera Jacka Karpińskiego, który znamy jako DZIEŁO Steva Jobsa i Billa Gatesa – NAPOLEONÓW XX WIEKU.
  Ponieważ Mitterrand i Kohl NAPOLEONAMI NIE BYLI to kładzie to wycofanie przez nich datacji Mont-Saint-Michel do XI wieku i oddanie przez Kanclerza Kohla Wzgórza Świątynnego Palestyńczykom, żeby uniemożliwić już nie BŁAZEŃSKĄ Odbudowę Świątyni Salomona, ale budowę tam przez Żydów Trzeciej Świątyni.
  Czytamy, że Mont Saint Michel jest II po Paryżu celem turystycznym Francji więc Francuzi i Niemcy mogą się WYCOFYWAĆ z datacjami Mont Saint Michel do DUPY, bo ważna jest moja kwalifikacja obiektu jako emporium Innachosa z Wrocławia dla przeniesienia Wojny Bogów na Zatokę Biskajską. Jest to zgodne z mą datacją Stonehenge, jako dzieła Chejrona z Płocka, czego Anglicy – mimo najemnika z Mozambiku – nie obalili a tylko POTWIERDZALI.
  Zamek w Darłowie jest naśladownictwem zamku w Helsingorze w Danii ponieważ był inwazją Kontynentu przez Serenów amerykańskich Wandaluza.

 11. Psiemislavius said

  To się już stało w takim razie. Rzym stracił wiarę katolicką.

 12. marta1 said

  ad 11 Wow, w koncu to niektorzy zauwazaja. lepiej pozno niz wcale. Tu reakcja tchorza „biskupa” na temat obrony „jego” katedry przed dzicza szatanska przez odwaznych obroncow wiary.
  Ta tchorzliwa , masonska gnida w koloratce powinna byc obatozona i wygnana precz.
  http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=es&u=http://catolicidad-catolicidad.blogspot.com/&prev=/search%3Fq%3Dcatolicidad-catolicidad.blogspot.com%26hl%3Den%26biw%3D968%26bih%3D526%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=XJyBUI_aHKSI0QGO2IHQDA&ved=0CCcQ7gEwAA

Sorry, the comment form is closed at this time.