Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Mietek o AfD dostała wiatru w żagl…
  UZA o Na trupie Polski wejdziemy do…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Greg o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Mietek o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Boydar o Wolne tematy (68 – …
  bronek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Yagiel o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Umowa z Izraelem o ludobójstwie Polaków – część I.

Posted by Marucha w dniu 2012-10-19 (Piątek)

Umowa pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Rządem Państwa Izrael w dziedzinie zdrowia i medycyny oraz Plan Współpracy na lata 2011-2015 – komentarz do Umowy.

Umowa ta ma w istocie zapewnić żydowską kontrolę nad produkcją, dystrybucją i sprzedażą leków w Polsce. Ma służyć, jako podstawa do przejmowania Polskich firm produkujących leki, lub zagwarantowania produkcji leków tylko przez już przejęte firmy farmaceutyczne w Polsce, jak też przez międzynarodowe koncerny farmaceutyczne już będące w rękach żydowskich. Umowa ta ma zapewnić kontrolę żydowską nad aptekami i szpitalami. Ogólnie więc ma być podstawą do zapewnienia kontroli nad całą służbą zdrowia przy pomocy tych samych metod, które zostały opisane dla przypadków kontroli nad wodą pitną, energią i produkcją żywności.

Praktycznie wszystkie międzynarodowe firmy farmaceutyczne są w rękach żydowskich. Produkują one całą gamę leków, które szkodzą zdrowiu, lub pod pozorem pomocy w jednej chorobie niszczą organizm poprzez skutki uboczne. Niektóre firmy mają nazwy, które określają cel istnienia takiej firmy. Weźmy np: firmę “Eli Lilly”. Z pozoru dość ładna nazwa. Jednak dla wszystkich żydów kabalistów już sama nazwa wiele mówi.

“Eli” (w Polskim tłumaczeniu Heli) jest nazwą kapłana i sędziego który to miał się opiekować Samuelem wg. I ksiegi Samuela. „Lilly” (fonetyczna odmiana Lillith, pisana również Lillit, Lilith lub Lilit) jest nazwą żeńskiej odmiany demona który to jest odpowiedzialny za uśmiercanie gojów. Według Kabały “Lillith” była pierwszą żoną Adama (choć są różne wersje*) i została zastąpiona przez Ewę, a sama stała się złym duchem. * Według Rabbiego Trachtenberg’a Adam żył z tą żeńską odmianą demona przez 130 lat po rozstanu z Ewą i z tego związku narodził się potomek.

Z księgi “Zohar“, tom 3, strona 282a możemy dowiedzieć się że “Lillit” jest demonem, który uśmierca gojów, jest cmentarzem dla gojów. Tak więc tłumacząc nazwę firmy “Eli Lilly” na Polski, znaczy ona: “Sługa demona śmierci gojów”, lub “Kapłan demona śmierci gojów”. Czy nie dziwna nazwa na firmę produkującą leki, które mają “leczyć” i ratować życie?

Inne firmy farmaceutyczne również mają nazwy powiązane z kabałą, astrologią i pogańskimi bóstwami. Istnieje firma zwąca się „AstraZeneca”, gdzie Astra, nawiązuje do fenickiej bogini płodności i rozpusty Astarte. Zeneca, nawiązuje natomiast do zenitu, czyli kulminacyjnego momentu kopulacji.

W krótkim oficjalnym wyjaśnieniu do tej umowy możemy wyczytać że: “Umowa i plan będą stanowić podstawy dla rozwoju współpracy w obszarze ochrony zdrowia, jakości służby zdrowia oraz walki z chorobami i epidemiami poprzez wymianę ekspertów i współpracy instytucji badawczych z obu krajów.”

Słowem kluczowym w tym wyjaśnieniu jest słowo “jakości”. Ponieważ “jakość” będzie określana przez jakiś organ, czy to państwowy, czy też zrzeszenie producentów leków i właścicieli służby zdrowia, czy też sąd, mając kontrolę nad tymi organami (a żydzi już taką kontrolę mają) można eliminować niepożądaną konkurencję, dowolnie manipulować ceną, wyborem producentów leków i środków służby zdrowia – i w ten sposób narzucać sposoby “leczenia”, które w istocie szkodzą zdrowiu pacjentów i to na ich własny koszt.

Istnieje bowiem zasadnicza doktrynalna sprzeczność pomiędzy ideą leczenia a nauką Talmudu, która nakazuje żydom nie udzielać pomocy gojom w ich problemach zdrowotnych, a nawet wykorzystywać tę sposobność do uśmiercania lub szkodzenia. Jak więc można mieć zaufanie do tych ludzi, sprawujących całkowitą kontrolę nad służbą zdrowia w Polsce, że nie wykorzystają okazji do szkodzenia ludziom w momencie, gdy są najbardziej bezbronni? Takiego zaufanie nie ma i nigdy nie będzie. Historia pokazała bowiem, że żydzi będąc lekarzami uśmiercali swoich pacjentów.

W wyjaśnieniu umowy możemy wyczytać że dotyczy ona również “walki z chorobami i epidemiami”, a więc promowania i narzucania szczepionek, które, jak już znaczna cześć społeczeństwa wie, szkodzą i wywołują wiele schorzeń i epidemii. Świadomie bowiem do tego celu zostały one opracowane i wyprodukowane. Tak więc pod pozorem zapobiegania epidemiom i schorzeniom, takie epidemie i schorzenia się wywołuje. Firmy produkujące takie szczepionki są w rękach żydowskich i narzucanie się Izraela i pracującego w zmowie ze światowym żydostwem z taką “współpracą” jest jedynie kamuflażem do możliwości dorwania się do pacjentów li tylko Polaków w celu osiągnięcia tego samego celu innymi drogami.

Oficjalne oświadczenie mówi o “wymianie ekspertów i współpracy instytucji badawczych z obu krajów”. Tak więc chodzi również o kontrolę instytucji badawczych w Polsce, poprzez narzucanie pewnych poglądów i metod leczenia. Chodzi zapewne również o indoktrynację i infiltracje tego środowiska, które już w znacznej mierze jest opanowane przez osoby pochodzenia żydowskiego.

http://rafzen.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Umowa z Izraelem o ludobójstwie Polaków – część I.”

 1. niereligijna said

  Boze! uwolnij prosze swiat od zbrodni israela i syjonistow!

 2. SARA said

  To dlatego Agnieszka Pachciarz została prezesem NFZ:

  co dawniej znaczyło słowo pachciarz w słowniku języka polskiego?

  pachciarz m II, DB. -a; lm M. -e, DB. -y a. -ów

  «dawniej w Polsce: osoba (zwykle Żyd) dzierżawiąca od kogoś karczmę, sad, bydło itp.»,

  zaś poniżej mamy:

  Uwaga: to hasło pochodzi z nieaktualnej [sic!] wersji słownika.

  Anonimowy językoznawczy sanhedryn (czy może rebe Bralczyk maczał w tym palce?) proponuje bowiem w zamian:

  Szukaj hasła „pachciarz” w nowym słowniku.

  No to szukamy, a tam nowa, wyczyszczona wersja hasła, dostosowana do aktualnych ‚tryndów’ wygląda tak:

  pacht daw. «dzierżawa»
  • pachciarski • pachciarz

  … i nic więcej. Jakież to moce decydują o tym, czy znaczenie słowa jest aktualne czy nie, no i komu zależy na wymazaniu etymologii słowa ze słownika? Teoria spiskowa? Niech każdy sam spróbuje na to odpowiedzieć.

 3. AniaK said

  Ludzie dzielą się na porządnych i na zdrajców. Najważniejsze są zasady.

 4. Pokręć said

  Mam wrażenie, że Izrael pełni na forum międzynarodowym wobec Żydów taką rolę, jak Watykan wobec Kościoła. Posiadanie własnego państwa o uznanej przez resztę świata suwerenności pozwala w konfliktach z władzami lokalnymi odwoływać się do prawa międzynarodowego zamiast do skorumpowanych sądów lokalnych. Dlatego umowy z Izraelem, które na poziomie prawa międzynarodowego dają „fory” żydowskim firmom spod znaku NWO, „fory”, które byłoby często niemożliwe na gruncie prawa lokalnego, wewnątrzpaństwowego (i trzeba byłoby korumpować, szantażować – a to są koszty).

 5. Siewcawiatru said

  FONTANNA NIECZYSTOŚCI/ BERNO

  Berno – jedno z najlepiej zachowanych (tudzież ukwieconych) miast średniowiecznej Europy – pełne jest wspaniałych zabytków. W 1983 r. średniowieczna Starówka wpisana została na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Nie bez powodu ta piękna stolica Szwajcarii uchodzi za żywy obraz dawnych czasów.

  Na dwóch uliczkach staromiejskich, Marktgasse i Kramgasse z domami z podcieniami – wyrasta co 150 m 11 pomalowanych kolorowo fontann z figurami, zbudowanych w połowie XVI wieku. Główną pamiątką przyrodniczą… jest Fontanna Wielkoluda na Korhausplatz, dzielącym obie ulice, przedstawiająca „olbrzyma pożerającego małe dzieci”.

  Taka nazwa widnieje we wszystkich przewodnikach, choć naprawdę przybytek nazywa się Kindlifresserbrunnen (studnia dzieciożercy). Ucharakteryzowana na Disneyland pomnikowa fontanna była kiedyś pomalowana na żołto – upamiętniała wydarzenia z 1294 r., gdy w reakcji na rzekomy mord rytualny wygnano z Berna wszystkich Żydów.

  W średniowiecznej Europie jednym z motywów rzezi i prześladowań wobec Żydów (setki tysięcy zamordowanych) – były oskarżenia o mordy rytualne.

  http://oderauch.wordpress.com/2009/06/16/kindlifresserbrunnen/

  http://www.blacksdesign.com/gallery/main.php?g2_itemId=933

  Stoi sobie dzieciozerca w sercu Szwajcarii od XIII w
  ku przestrodze potomnym i nikomu nie wadzi, ba, jeszcze pod
  specialna ochrona Unesco!
  Na prozno szukac w calej Szwajcarii miejsc tzw pamieci nieslusznie
  pomordowanych tudziez wypedzonych.
  Te znajduja sie w Nowym Kanonie czyli Zydopospolitej.
  Za to kazdy Szwajcar wie dlaczego ma prawo i obowiazek byc
  uzbrojonym po zeby!
  Siedem wiekow temu u jednych goscinnosc sie skonczyla, u innych
  zaczela! Efekty wiadome i tragiczne! Praktycznie nieodwracalne!

 6. Marucha said

  Napisał Pan (czy może tylko zacytował?):

  …w reakcji na rzekomy mord rytualny wygnano z Berna wszystkich Żydów.

  W średniowiecznej Europie jednym z motywów rzezi i prześladowań wobec Żydów (setki tysięcy zamordowanych) – były oskarżenia o mordy rytualne.

  1. Skąd wzięły się te setki tysięcy zamordowanych Żydów?
  2. Czy mordy rytualne były „rzekome”, czy istotnie miały miejsce?

 7. niereligijna said

  pogromy zydow nie mialy miejsca, ale
  mordy rytualne sa do tej pory.
  izrael to nie panstwo, kraj czy ojczyzna!!!! nie ma ustalonych granic wiec to organizacja terrorystyczna ktora oprocz Palestyny okupuje z powodzeniem tez Polske i Polakow.

 8. niereligijna said

 9. Zerohero said

  Istnieje firma zwąca się „AstraZeneca”, gdzie Astra, nawiązuje do fenickiej bogini płodności i rozpusty Astarte. Zeneca, nawiązuje natomiast do zenitu, czyli kulminacyjnego momentu kopulacji.

  Sekundę. Skąd ta interpretacja? Ja znam inne.

  per aspera ad astra – (łac.) przez ciernie do gwiazd
  zenit – punkt na niebie

  🙂

  Za dużo publicystyki, za mało informacji na temat samej umowy. Artykuł nie nadaje się do pokazania osobie, która nie ma specjalnych uprzedzeń do Żydów i Izraela. Taka osoba tylko umocni się w przekonaniu, że wszelkie zarzuty pod ich adresem to wynik pracy gorącej głowy i nic więcej.

 10. 25godzina said

  Sanhedryn – Honor

  Człowieku prosty, nieświadomy swoich krzywd
  Codziennie gnący kark
  Przed żydo-komuny śmierdzącym spiskiem
  We własnym kraju sam nędzarzem staniesz się
  Gdy liberalny trąd
  Na miazgę Twą rozgniecie przyszłość

  Czy nie widzisz nic?!
  Gdy kradną Twoją wolność!
  Sanhedryn zła
  Co prawem żydowskiej hieny pluje Ci w twarz
  Bez więzień i krat
  Na łańcuchu demokracji
  Ratuj ten kraj!
  O Twoje i moje życie toczy się gra

  Zobacz jak niszczą każdy narodowy ruch
  Jeśli osłania sobą prawdę o tym, co jest zbrodnią
  Jak pilnie tropią i mordują w bagnie kłamstw
  Każdą z tych rzeczy
  Jakie możesz nazwać wciąż polskością!

  Czy nie widzisz nic?!
  Gdy kradną Twoją wolność!
  Sanhedryn zła
  Co prawem żydowskiej hieny pluje Ci w twarz
  Podaj mi dłoń
  Płynie w nas krew tych samych przodków
  Ratuj ten kraj!
  Bo,o Twoje i moje życie tu toczy się gra!

 11. kiboszon said

  Skoro tak to dla czego byly szef MOSSAD’u i honorowy obywaletel polski, Meir Dagan, dostaje przeszczep watroby w Minsku bialoruskim?

  http://www.jpost.com/NationalNews/Article.aspx?id=288298

  Szczegolnie ciekawe jest jak czlowiek urodzony w 1945 roku w Nowosybirsku wraca do swych korzeni???

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem

 12. Vivi said

  Co do nazwy Eli Lilly to pochodzi od zalożyciela Eli Lilly and Company który właśnie miał na imię Eli Lilly, a jego rodzice byli pochodzenia szwedzkiego. On natomiast urodził się w Baltimore, Maryland.
  Lilith i Lilly to nie to samo.
  Lilith dziewczęce imię pochodzenia babilońskiego i znaczenie Lilith jest „nalezaca do nocy”. Od „lilitu”. Według legend opowiadanych w średniowieczu, Lilith była pierwszą żoną Adama.
  Lilith ma 1 odmianę: Lillith.
  Lilly dziewczęce imię odmiana od Lillian które jest pochodzenia łacińskiego, a znaczenie Lillian jest „Lilia”. Nazwa kwiatu.
  Lillian ma 23 odmiany: Lila, Lili, Lilia, Lilian, Liliana, Liliane, Liliane, Lilias, Lilli, Lillia, Lilianna, Lilliana, Lilliane, Lilliann, Lillianna, Lillianne, Lillie, Lilly, Lillyan, Lillyanne, Lily, Lilyan, Lilyann.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: