Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  I*** o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Big MAC Boniego

Posted by Marucha w dniu 2012-10-20 (Sobota)

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji (MAC) kierowane przez byłego kapusia bezpieki, Michała Boniego, przeprowadza się właśnie do gmachu na ul. Królewskiej 27. Urzędnicy będą mogli pospacerować sobie po Ogrodzie Saskim i wpaść na kawę do Victorii.


Następujący komunikat pojawił się na stronie internetowej MAC: „Trwa przeprowadzka Ministerstwa do nowej siedziby przy ul. Królewskiej 27 w Warszawie. Tutaj podajemy nowe numery telefonów. Lista jest stale aktualizowana. Przepraszamy za wszelkie niedogodności w kontaktach z nami.”

Królewska 27 to prestiżowy adres w samym centrum Warszawy, naprzeciwko Ogrodu Saskiego i niedaleko hotelu Victoria. MAC Boniego rozsiadł się w starym budynku, który trzeba było intensywnie kablować i modernizować, podczas kiedy nowych budynków na technologicznym topie nie brakuje w Warszawie. Ale widocznie Boni chciał być blisko Prezydenta. Z Królewskiej 27 do Pałacu Prezydenckiego można przejść spacerkiem w 10 minut.

Mamy wiec pierwszy sukces ministra Boniego. Po wpadce z ACTA, walce z Kościołem, wpadkach z dotacjami unijnymi i innych obciachach:
http://monsieurb.nowyekran.pl/post/53055,klapa-kapusia-z-karteczkami

Minister Boni tak rozochocił się zdobyciem Królewskiej 27, że zaczął wyjaśniać nam maluczkim jak powinno wyglądać optymalne państwo (cytat).  “Państwo optimum kończy się tam, gdzie zwycięża ideologia biurokracji i mit wszechrozumnej władzy, oraz tam, gdzie determinacja i decyzyjność uciekają w szarą strefę bierności i uniku”:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,12690860,Piec_lat_na_naprawe_Polski.html#ixzz29jisjpvy

Nie bardzo wiemy czy mamy śmiać się czy płakać. A zresztą myśleliśmy, że optymalne państwo zostało już wprowadzone żelazna ręką 10 kwietnia 2010 roku.

Jak widzimy, minister Boni jest ekspertem od cyfryzacji i nowych technologii

http://monsieurb.nowyekran.pl/

Komentarze 3 do “Big MAC Boniego”

 1. Maciej said

  Czasami brak mi słów obserwując ruchy okupanta, myśląc, że to nie prawda tylko jakiś matrix, że tak nie można działać wobec ludzi. Czasami myśle, że człowiek jako istota nie może być bardziej chciwym, perfidnym, zakłamanym, nie kompetentnym, butnym i żałosnym tym samym . Jednak ambicji w tych kategoriach tym złamasom nie brakuje i z dnia na dzień potrafią mnie zadziwić jeszcze bardziej.

 2. 166 bojkot TVN said

  Ten donosiciel na pytanie dlaczego odrzucił ofertę państwowej firmy pogrzebowej, która proponowała usługę pogrzebową dla ofiar smoleńskich ZA DARMO, powiedział na konferencji prasowej, że zatrudnił firmę pogrzebową za wielkie pieniądze BO NIE BĘDZIE OSZCZĘDZAŁ NA TAKIEJ TRAGEDII.
  JUŻ TO JEDNO ZDANIE JEST PODSTAWĄ DO POSTAWIENIA DZIADA PRZED TRYBUNAŁ STANU. Dla niezorientowanych – zatrudnił za wielkie pieniądze nieznaną firmę pogrzebową prowadzoną przez agenta tajnych służb.
  Można podejrzewać przy okazji, że ten matoł nie traci okazji do korupcji nawet przy pogrzebach. Ot taka hiena.
  10% od zera to łapówa zero
  10% od dużych kosztów pogrzebowych, to świetny obryw do dyspozycji osobistej albo partyjnej (służbowej – w znaczeniu podreperowania budżetu tajnej służby – jakie?)

 3. Rysio said

  Minister Boni jest nie tylko ekspertem od cyfryzacji i nowych technologii ale tak samo jak i prezydent Reagan – wybitnym aktorem.

  😉

Sorry, the comment form is closed at this time.